Oh wow, kan me voorstellen dat dat een klap is geweest. Zoiets bewust meemakenquote:Op zondag 17 mei 2015 22:38 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Algeheel, sinds november 2011 .. toen heb ik een zwaar insult gehad. En daardoor ben ik ook naar de klote gegaan want ik heb die tot het moment van flauwvallen bewust meegemaakt met convulsies en alles en ik dacht dat ik dood ging.
Daarna heb ik niet meer zo'n insult gehad. Misschien wel kleintjes s'nachts, maar dat staat niet vast. Iig geen een keer meer met tongbeet. Ik heb toen 2/3 maanden na dat insult een neurologisch onderzoek gehad met EEG en MRI, alleen de EEG met slaapdeprivatie heb ik niet ondergaan omdat ik dat niet aandurf/aankon/kan. Ik durf het nu nog steeds niet aan; zo'n EEG met slaapdeprivatie.
Maar het staat dus sindsdien wel officieel in mijn EPD, en dan gewoon als "Epilepsie". De medicijnen die ik nu slik tegen de angst/paniekstoornis die daaruit is ontstaan helpen ook om een insult te voorkomen. Clonazepam/Rivotril.
Uccie en ik hopen dat je vogelgriep krijgt.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:40 schreef timmmmm het volgende:
Poll: Wie moet er weg?
• Tem
• Mani
• Ik hoop dat iedereen hier snel dood gaat
• Pjohannes (op de BBQ)
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat uccie een beetje verliefd op mij is, dus dit is natuurlijk niet correctquote:Op zondag 17 mei 2015 22:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Uccie en ik hopen dat je vogelgriep krijgt.
Hou pjohannes hier eens buiten joh, dat onschuldige vogeltje.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:41 schreef timmmmm het volgende:
Poll: Wie moet er weg?
• Tem
• Mani
• Ik hoop dat iedereen hier snel dood gaat
• Pjohannes (op de BBQ)
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Gewoon ook even op de nieuwe pagina
Uccie houdt duizend maal meer van Pjohannes dan van jou.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat uccie een beetje verliefd op mij is, dus dit is natuurlijk niet correct
Nee, maar ik kan tegenwoordig niet meer goed tegen felle/snelle lichten. Dat is eigenlijk het enige wat ik er aan merk, dat ik daar heel erg gevoelig voor ben geworden. Ik game dan ook niet meer. En die angst/paniekstoornis dan, dat komt door dat insult. Maar daar zijn we mee bezig.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:41 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Oh wow, kan me voorstellen dat dat een klap is geweest. Zoiets bewust meemaken
Gelukkig is het tot nu toe bij die ene aanval geblreven. Heb je last van die aanvallen s nachts?
quote:Op zondag 17 mei 2015 22:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat uccie een beetje verliefd op mij is, dus dit is natuurlijk niet correct
Hunter klinkt een beetje wanhopig.quote:
Als ik Mani mag geloven wel ja.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Is hij lekker?
In tegenstelling tot jou heb ik geen hete pics van hem ontvangen.
Klinkt mij super #TeamOpzij in de oren, jagers zijn toch meestal mannen.quote:
Njos is geen jager maar verzamelaar.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:46 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Klinkt mij super #TeamOpzij in de oren, jagers zijn toch meestal mannen.
Mijn kuiten alleen wegen al 30 kilo, de rest iets minder. Maar toch.quote:
Okee.. Wist niet dat je angstproblemen daaruit voortkwamen, heftig hoor.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:43 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Nee, maar ik kan tegenwoordig niet meer goed tegen felle/snelle lichten. Dat is eigenlijk het enige wat ik er aan merk, dat ik daar heel erg gevoelig voor ben geworden. Ik game dan ook niet meer. En die angst/paniekstoornis dan, dat komt door dat insult. Maar daar zijn we mee bezig.
Precies, mannen jagen op mij.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:47 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Njos is geen jager maar verzamelaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |