doe eens lief tegen Corquote:Op woensdag 13 mei 2015 21:53 schreef Awesome_ het volgende:
Inschrijvingen zijn gesloten trouwens. Toch leuk, 4 man extra op de valreep. Ga ff plan de campagne verzinnen. Jullie horen van me. Doe de gemeenschappelijke zaken gewoon hier. Geen zin om iedereen los te dm'en en niet iedereen heeft whatsapp (je weet wie je bent, ga met de tijd mee opa).
vingeren bedoel je?quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:29 schreef clumsy_clown het volgende:
Zijn er mogelijkheden tot manuele therapie?
Jup diMaria verkopen die echt in topvorm was bij real.quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:13 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Gewoon prestigeHernandes is geen Real niveau.
Zou 's nachts wel een schaar in dat haar zetten, maar pas na de seks.quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:49 schreef Sapstengel het volgende:
Sommige mannen ook nohummus
[ afbeelding ]
Word er niet warm vanquote:Op woensdag 13 mei 2015 22:44 schreef clumsy_clown het volgende:
Jezus, sommige vrouwen hebben écht vooraan gestaan toen esthetics werden uitgedeeld.
[ afbeelding ]
Serieus? Dat haar is juist baas.quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:51 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Zou 's nachts wel een schaar in dat haar zetten, maar pas na de seks.
is te zielig nuquote:Op woensdag 13 mei 2015 22:47 schreef clumsy_clown het volgende:
Seto, sinds je terug bent, ben je nog niet asociaal gemeen geweest.
What going on? Gaat alles wel goed?
Okay Thijs.quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:54 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nah te lang. Mannelijk haar kan echt máx tot de schouders.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kk. dat was snel![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |