Als mensen gewend zijn nog maar 1 soort gewas met 1 soort genotype te eten ontstaan ziektes wanneer deze personen gewassen van de zelfde soort met andere genotypes eten.quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Kun je dit punt onderbouwen?
Hoe "minder goed" kan "de mens" tegen niet-GMO dan "vroeger"?
Bron?quote:Op woensdag 29 april 2015 08:10 schreef NightFlight het volgende:
[..]
Als mensen gewend zijn nog maar 1 soort gewas met 1 soort genotype te eten ontstaan ziektes wanneer deze personen gewassen van de zelfde soort met andere genotypes eten.
Dit is gewoon bangmakerij en volgens mij al uitvoerig in dit topic behandeld dat het op z'n minst stemmingmakerij is, al dan niet regelrecht gelogen.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:17 schreef NightFlight het volgende:
Monsanto is dus pure evil. Mensen kunnen op den duur enkel nog GMO verdragen. Zo worden niet enkel de boeren gedwongen hun zaden en pesticiden bij dit bedrijf af te nemen, maar zo zal de totale wereld-voedsel-supply in handen van deze monopolist komen, omdat niemand meer iets anders verdraagt dan GMO.
Ditzelfde geldt ook voor Syngenta, Bayer, BASF, Nestlé.
NB Nestlé wil het patent op H2O , of wel water claimen:
http://www.naturalnews.co(...)pply_domination.html
Dat is algemene ontwikkeling op basisschool niveau.quote:
Dat het hier geen rechtbank is maakt het nog niet ok om dingen te roepen die niet waar zijnquote:Op woensdag 29 april 2015 08:23 schreef NightFlight het volgende:
[..]
Dat is algemene ontwikkeling op basisschool niveau.
Ik word wel een beetje moe van dat kwasi-wetenschappelijk- law - and- order gedoe. het is hier geen rechtbank.
Zijn daar betrouwbare onderzoeken over?quote:Op woensdag 29 april 2015 08:10 schreef NightFlight het volgende:
[..]
Als mensen gewend zijn nog maar 1 soort gewas met 1 soort genotype te eten ontstaan ziektes wanneer deze personen gewassen van de zelfde soort met andere genotypes eten.
Volgens mij snap je het woord monopolist niet zo goed?quote:Op woensdag 29 april 2015 08:17 schreef NightFlight het volgende:
Monsanto is dus pure evil. Mensen kunnen op den duur enkel nog GMO verdragen. Zo worden niet enkel de boeren gedwongen hun zaden en pesticiden bij dit bedrijf af te nemen, maar zo zal de totale wereld-voedsel-supply in handen van deze monopolist komen, omdat niemand meer iets anders verdraagt dan GMO.
Ditzelfde geldt ook voor Syngenta, Bayer, BASF, Nestlé.
offtopic
Zeker, die zijn er. Het is ook wel bekend onder de term 'ontwenning'.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zijn daar betrouwbare onderzoeken over?
Een film van bijna anderhalf uur is geen 'bron', doe maar iets beter je best.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:50 schreef NightFlight het volgende:
en hier is je bron:
veel plezier ermee.
Laat zien dan, geef voor mijn part een zoekterm waar ik mee kan werken. Dit is het 'gematigde' monsanto topic, even kijken of we het zonder schreeuwsites en filmpjes voor elkaar kunnen boksen. Bijna niemand hier is pro-monsanto hoor, genoeg op aan te merken op het hele bedrijf.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:44 schreef NightFlight het volgende:
[..]
Zeker, die zijn er. Het is ook wel bekend onder de term 'ontwenning'.
Sterk.quote:
Is wel ff heel iets anders dan wat jij claimt he? Dat de gewassen vatbaarder zijn voor ziektes lijkt me duidelijk. Verder heeft het weinig met GMO te maken, want ook zonder GMO heb je dit probleem.quote:Op woensdag 29 april 2015 12:17 schreef NightFlight het volgende:
“De biodiversiteit ondersteunt de gezondheid van de planeet, en heeft een directe invloed op het leven van ons allemaal. Om het eenvoudig te zeggen, een verminderde biodiversiteit betekent dat miljoenen mensen een toekomst tegemoet gaan waarin de voedselvoorziening kwetsbaarder is voor ziektes en plagen, en waar de watervoorziening onregelmatig of kortstondig is,” vertelt James Leape, Directeur Generaal van WWF International. “Niemand zal kunnen ontsnappen aan de gevolgen van het verlies aan biodiversiteit omdat een verminderde biodiversiteit zich bijna rechtstreeks vertaalt in minder nieuwe medicijnen, een grotere kwetsbaarheid voor natuurrampen en grotere gevolgen van de klimaatverandering.”
http://www.wwf.be/nl/wat-(...)sen-in-gevaar/53_640
Wat is je punt nu eigenlijk mbt dit topic?quote:Op woensdag 29 april 2015 12:25 schreef NightFlight het volgende:
http://www.greenfacts.org/nl/biodiversiteit/
(met bronvermelding (!))
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |