Hij is nog steeds behoorlijk rechts hoor. Maar ja, in de VS word je al heel snel als socialist gezien. Hij geeft trouwens alleen maar aan dat hij meer in de richting van Noord-Europa wil en daar heeft hij een goed punt. De indruk die ik krijg als ik wat blogs en artikelen lees, is dat hij iemand is die niet bij voorbaat al volledig in de macht is van het grote geld. Hillary doet niet eens moeite om de illusie dat ze niet een marionet is van het grote geld op te houden.quote:Op donderdag 30 april 2015 20:54 schreef Royyy het volgende:
[..]
Oh, hij zegt ook wel verstandige dingen hoor. Maar hij is een (zelf-verklaarde) socialist, die kwijlt over het systeem dat landen zoals Zweden en Noorwegen hebben.
Dat is inderdaad een groot pluspunt van hem, dat hij niks met alle grote bedrijven en PACs te maken wilt hebben, daar zouden alle andere kandidaten nog wel wat van kunnen leren.quote:Op maandag 4 mei 2015 21:25 schreef drexciya het volgende:
[..]
Hij is nog steeds behoorlijk rechts hoor. Maar ja, in de VS word je al heel snel als socialist gezien. Hij geeft trouwens alleen maar aan dat hij meer in de richting van Noord-Europa wil en daar heeft hij een goed punt. De indruk die ik krijg als ik wat blogs en artikelen lees, is dat hij iemand is die niet bij voorbaat al volledig in de macht is van het grote geld. Hillary doet niet eens moeite om de illusie dat ze niet een marionet is van het grote geld op te houden.
Wedstrijdje verplassen wie het meest conservatief uit de hoek kan komen. Lijkt me fantastisch.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:47 schreef De_Kaas het volgende:
Wat een heerlijke debatten worden dat bij de Republikeinen, als er werkelijk 20 kandidaten zijn.
Tot dusver is hij iemand die nog enigszins principes heeft getoond. Hij is bijvoorbeeld voor een serieuze variant van een ziekenfonds in de VS (single-payer). En hij heeft regelmatig tegen de gevestigde orde in gestemd. Hij schijnt inmiddels al behoorlijk wat geld te hebben opgehaald zonder PACs en dat terwijl hij voornamelijk bekend is in de staat (Vermont), waar hij al een hele tijd senator voor is.quote:Op maandag 4 mei 2015 23:34 schreef Royyy het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een groot pluspunt van hem, dat hij niks met alle grote bedrijven en PACs te maken wilt hebben, daar zouden alle andere kandidaten nog wel wat van kunnen leren.
Het is niet alleen dat veel mensen hem als socialist zien, hij heeft zelf verklaard een socialist te zijn. En behoorlijk rechts.. tja dat hangt maar net van je standpunten af.
Met zo'n CV gaat ze wel winnenquote:Topvrouw?
In 2005 moest Fiorina gedwongen opstappen bij HP. Criticasters noemen haar 'de slechtste Amerikaanse Chief Executive Officer ooit'. Tijdens haar bewind verloren 30.000 medewerkers hun baan, terwijl ze zelf een vertrekpremie van 20 miljoen dollar meekreeg. Daar wordt ze nu fijntjes aan herinnerd door iemand die het domein carlyfiorina.org heeft weten te kapen. Op haar eigen site wordt dat negatieve beeld bijgesteld, door haar verdiensten voor HP op te sommen.
Alsof we nog niet genoeg kandidaten hebben die ver over de datum zijn.quote:Op woensdag 6 mei 2015 19:55 schreef martijnde3de het volgende:
http://nationalreport.net(...)16-presidential-run/[ afbeelding ]
Zal hij het doen?
Ik heb gelezen over 3 tijdsperiodes waarin hij zich misschien kandidaat gaat stellen.quote:Op woensdag 6 mei 2015 19:59 schreef Monolith het volgende:
Het lijkt me eerlijk gezegd ook niet heel waarschijnlijk.
Misschien kunnen ze Jimmy Carter nog even vragen. mee te doen. Misschien rijgt ie toch nog zijn tweede termijn.quote:Op woensdag 6 mei 2015 19:59 schreef Monolith het volgende:
Het lijkt me eerlijk gezegd ook niet heel waarschijnlijk.
Zijn kleinzoon zit ook in de politiek, geloof ik. Wellicht dat die over een paar jaar op kan.quote:Op woensdag 6 mei 2015 20:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze Jimmy Carter nog even vragen. mee te doen. Misschien rijgt ie toch nog zijn tweede termijn.
Feitelijk was dat Obama toch gewoon? Die had als 1-termijnsenator ook het absolute minimum aan politieke ervaring.quote:Op woensdag 6 mei 2015 20:29 schreef 99.999 het volgende:
Ja, een nieuwe generatie kunnen ze wel gebruiken daar.
gaat denk ik niet komenquote:Op woensdag 6 mei 2015 20:41 schreef Euribob het volgende:
Al wacht ik nog steeds met smart op de nominatie van Elizabeth Warren. Oud, maar in ieder geval geen onderdeel van de huidige kliek.
Het zou alleen jammer zijn als de nieuwe generatie het na hem verzuimt door te zetten. Er zijn toch genoeg ervaren politici die na 1960 geboren zijn?quote:Op woensdag 6 mei 2015 20:39 schreef Euribob het volgende:
[..]
Feitelijk was dat Obama toch gewoon? Die had als 1-termijnsenator ook het absolute minimum aan politieke ervaring.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |