Ben ik met je eens hoor, maar je kan op z'n minst dan even je best doen dat aan je spelers uit te leggen lijkt me. In tegenstelling tot 'ja ehh jammer dan lezen ze het maar in de krant'. Die instelling plus wellicht wat onduidelijkheid over hoe en waarom ze er vanaf zijn en je hebt misschien nog een paar spelers die denken 'fuck it, ik ben weg'.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:56 schreef Morendo het volgende:
[..]
Als het financieel niet kan, dan kan het niet. Ik snap dat het verwarrend is voor Twente-supporters die jaren hebben geleefd onder een voorzitter die wanneer het financieel niet kon, het toch deed.....
Aldus de aanvoerder inderdaad ja.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 14:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Elke voetballer droomt ervan om op 2 juli alweer een officiële wedstrijd te moeten spelen.
Zou ie zich dat hebben beseft? Dat ie in dat geval over een week of 4 alweer aan het trainen was voor het nieuwe seizoen?quote:
Die wilden te weinig verdienen. Je mocht alleen bij Twente spelen als je meer dan een miljoen per jaar vraagt.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:37 schreef Dr.Mikey het volgende:
Cherry en Berghuis hadden jullie goed kunnen gebruiken.
Wie heeft die laten gaan bij jullie ?
Graag.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 14:03 schreef Loveless85 het volgende:
en je hebt misschien nog een paar spelers die denken 'fuck it, ik ben weg'.
quote:Financieel directeur Gerald van den Belt: 'Niet alleen spelen wij in het rood, we schrijven ook in het rood. Een perfecte match volgens ons.'
Hij's fijn.quote:Op woensdag 13 mei 2015 00:49 schreef DonRaja het volgende:
Maleisische zakenman die Cardiff kocht heeft nu ook Kortrijk gekocht in België. Puur omdat hij een team wilde hebben dat in het rood speelt. Twente had zich naar nu blijkt ook aangeboden:
[..]
quote:Op dinsdag 12 mei 2015 14:06 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Die wilden te weinig verdienen. Je mocht alleen bij Twente spelen als je meer dan een miljoen per jaar vraagt.
Meerdere clubs beginnen al eind juni weer met trainen. Nog een weekje eerder beginnen kan er wel vanaf denk ik.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 14:05 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Zou ie zich dat hebben beseft? Dat ie in dat geval over een week of 4 alweer aan het trainen was voor het nieuwe seizoen?
quote:Kopenhagen verlost Kusk en FC Twente van elkaar
Kasper Kusk keert na één seizoen bij FC Twente alweer terug naar Denemarken. De aanvaller (23) gaat spelen voor FC Kopenhagen. Kusk verruilde Aalborg BK vorig jaar voor zo’n anderhalf miljoen euro voor een avontuur in Enschede, maar kon de hoge verwachtingen nooit waarmaken.
De Deen verdween langzaam maar zeker uit de basiself van trainer Alfred Schreuder. Na de winterstop kwam hij alleen tegen PSV (0-5) nog in actie voor de hoofdmacht.
Kopenhagen betaalt naar verluidt bijna een miljoen aan FC Twente. De tukkers moeten flink bezuinigen en kunnen ook het salaris van Kusk, die nog een contract had tot medio 2018, nu wegstrepen voor volgend seizoen.
Eerder maakte Twente al bekend alle aflopende contracten in principe niet te verlengen. Rasmus Bengtsson, wiens verbintenis komende zomer ook zou aflopen, vertrok eind maart al naar Malmö FF.
Schreuder op de schouders, allesquote:
Huh?quote:Op zondag 17 mei 2015 23:13 schreef Moody het volgende:
De nederlaag van Feyenoord van vandaag kan weleens de "redding" van Twente worden.
Nu Marsman nog.quote:
Zoiets hebben we vaker gehoord. Ik ga er pas op in als 'ie dit keer echt verkocht wordt.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 18:17 schreef Ajacied422 het volgende:
Castaignos schijnt bijna verkocht te zijn aan Swansea City.
Met deze reactie ben je er al op ingegaan.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 18:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Zoiets hebben we vaker gehoord. Ik ga er pas op in als 'ie dit keer echt verkocht wordt.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 18:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Met deze reactie ben je er al op ingegaan.
quote:FC Twente hoopt op korte termijn Fred Rutten, die zondagavond werd ontslagen bij Feyenoord, als technisch directeur te strikken. Dat meldt Voetbal International. De clubleiding van de Tukkers wil nog deze week de onderhandelingen met de 52-jarige coach beginnen. Rutten was eerder tussen 2006 en 2008 werkzaam bij FC Twente in een dubbelfunctie van trainer/technisch directeur.
Ik was het woordje 'serieus' vergeten. Goed dat je me er op wijstquote:Op dinsdag 19 mei 2015 18:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Met deze reactie ben je er al op ingegaan.
Deze man weet.quote:
quote:Op zondag 17 mei 2015 20:16 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Schreuder op de schouders, alles
Daar zou ik niet op rekenen.quote:Op donderdag 21 mei 2015 12:37 schreef ReMcOrE het volgende:
volgend seizoen een middenveld met Gutierrez, Tapia en Ziyech![]()
quote:Op donderdag 21 mei 2015 12:37 schreef ReMcOrE het volgende:
volgend seizoen een middenveld met Gutierrez, Tapia en Ziyech![]()
Rutten liet Twente heel leuk voetbal spelen, een genot voor het oogquote:
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 23:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Rutten liet Twente heel leuk voetbal spelen, een genot voor het oog
Bedanktquote:
Ik zou eerder kijken of Maaskant beschikbaar is, gezien de plekken waar jullie om spelen komend seizoen.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 23:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Rutten liet Twente heel leuk voetbal spelen, een genot voor het oog
Die zit veel liever in de JL omdat hij Twente een kille club vindt. Snap ik als Tukker natuurlijk helemaal niks van.quote:
Zou wel een goeie zijn. Mooie vent.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 23:37 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Die zit veel liever in de JL omdat hij Twente een kille club vindt. Snap ik als Tukker natuurlijk helemaal niks van.
Klopt. Toch hoop ik zelf op iets anders. Maar dat Schreuder oprot is sowieso goed nieuws.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 23:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Rutten liet Twente heel leuk voetbal spelen, een genot voor het oog
Is niet zo gek. De man doet de tribunes leeglopen. Kost je veel meer dan z'n contract afkopen. Wij hebben zelf ook weer een scc gekocht, maar gaan wel wat anders doen met onze weekenden als hij volgend seizoen weer voor de groep staat.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 08:52 schreef Scorpion_17 het volgende:
Onbegrijpelijk dat een club die er zo slecht voorstaat en geen geld heeft voor Europees voetbal, wel z'n trainer wil ontslaan en zich daarmee een dure afkoopsom op de nek haalt. Ik mag hopen dat ze er door deze actie aan onderdoor gaan.
was het maar zo simpel, Twente is ziek tot op het bot dat los je echt niet op met een nieuwe kwakzalverquote:Op zaterdag 23 mei 2015 09:58 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Is niet zo gek. De man doet de tribunes leeglopen. Kost je veel meer dan z'n contract afkopen. Wij hebben zelf ook weer een scc gekocht, maar gaan wel wat anders doen met onze weekenden als hij volgend seizoen weer voor de groep staat.
Normaal doet Fons Spooren dat.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 10:01 schreef Ajacied422 het volgende:
Overigens wordt er door Valencia stevig aan Ould-Chikh getrokken.
Zeker niet als je de oude kwakzalver een zak geld moet meegeven.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 10:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
was het maar zo simpel, Twente is ziek tot op het bot dat los je echt niet op met een nieuwe kwakzalver
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |