Staat alleen nog niet zwart op wit op papier.quote:Op dinsdag 21 april 2015 08:18 schreef nils7 het volgende:
Er is overeengekomen dat een 5de motor dit seizoen straffeloos gebruikt mag worden!
Ik lees her en der 2018.quote:Op dinsdag 21 april 2015 06:43 schreef Geralt het volgende:
Ik lees net dat de topman van VW in 2017 opstapt. Je weet wel, die man die een grafhekel aan Bernie heeft. De nieuwe topman zou mogelijk wel oren hebben naar F1. En dan met Audi. Duurt nog een paar jaar dus sowieso als het al gaat gebeuren.
Waarom niet gewoon 12, 1300 pk.quote:Op dinsdag 21 april 2015 07:11 schreef Fer het volgende:
Als je bedenkt dat de Audi R18 ook al kers en ters heeft. Ze ook al een diverse v6 blokken heeft. Het zou weleens snel kunnen gaan.
2016 moet trouwens al een topjaar worden. Ferrari weer op topsnelheid. Honda max vermogen. Renault moet na 3 jaar die motor ook een keer onder de knie krijgen. Haas wat erbij komt. Max in een topwagen? En dan 2017 1000pk
Die 1000+ was er alleen in de kwalificatie. In de race reden ze met max 900pk.quote:Op dinsdag 21 april 2015 19:11 schreef Marks het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon 12, 1300 pk.
In de jaren 80 hadden ze dat al, op banen die 10x gevaarlijker waren, met auto´s die 10x gevaarlijker waren. Kan nu ook makkelijk, zegt oa ook Gerhard Berger.
In 2004 had de BAR ook al 950 PK.
Nice, zelfspot is koning!quote:Op maandag 20 april 2015 23:39 schreef Ferry_76 het volgende:
https://twitter.com/GvanderGarde/status/590158247757217792
1000pk valt nog uit de huidige V6 te halen, met kleine aanpassingen. 1300pk zou weer een compleet nieuwe architectuur betekenen. Die uit de jaren 80 liepen dan ook max 10 rondjes op dat vermogen tijdens de kwali.quote:Op dinsdag 21 april 2015 19:11 schreef Marks het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon 12, 1300 pk.
In de jaren 80 hadden ze dat al, op banen die 10x gevaarlijker waren, met auto´s die 10x gevaarlijker waren. Kan nu ook makkelijk, zegt oa ook Gerhard Berger.
In 2004 had de BAR ook al 950 PK.
de beste man begrijpt nu al niet wat ie fout gedaan heeftquote:Op dinsdag 21 april 2015 22:02 schreef Fer het volgende:
[..]
Geeft nogal wat splinters als iemand dan een foutje maakt. Maldonado en Perez kunnen dan sowieso niet meer meedoen, levensgevaarlijk.
Er is een ander type (Axiale) compressor gebruikt, waardoor hij makkelijk tussen de V past ipv voorop, zoals bij Mercedes. De turbine zit gewoon achterop, zoals bij iedereen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 22:44 schreef Peterselieman het volgende:
Interessant om te lezen hoe de Formule 1-motor van Honda in elkaar steekt. Behoorlijk afwijkend van de rest in ieder geval door niet alleen net als Mercedes de turbo en compressor van elkaar te splitsen, maar de turbo ook nog eens op het motorblok te lepelen in plaats van er achter.
http://www.racer.com/f1/i(...)cal-formula-1-engine
Ja dat klopt, maar feit is dat ze dus wel met die 10x gevaarlijkere autos op 10x gevaarlijkere banen reden. Kan nu dus helemaal makkelijk.quote:Op dinsdag 21 april 2015 19:55 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Die 1000+ was er alleen in de kwalificatie. In de race reden ze met max 900pk.
Oplossing, camera's dichter op het circuit, meer inniemini cameraatjes in het wegdek of curbstone en de in-helmet-camera definitief doorvoeren naar minimaal 5 coureurs per weekend. En weg met die vele onnodige helicopter shots.. levert soms mooie beelden op, maar ik vind beelden van de camera's op grote en kleine kranen (jibs) veel interessanter en van groter toegevoegde waarde. Helicopter-cams zijn uitgevonden voor de tour de France, niet voor de f1quote:Op dinsdag 21 april 2015 23:27 schreef Marks het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar feit is dat ze dus wel met die 10x gevaarlijkere autos op 10x gevaarlijkere banen reden. Kan nu dus helemaal makkelijk.
Interessant artikel, over moderne circuits en waarom dit de sensatie van f1 kijken zou verminderen.
http://thejudge13.com/201(...)ayout-affect-racing/
Zelf heb ik nog een toegevoegd element waardoor in mijn ogen de snelheidssensatie minder is: ironisch genoeg lijkt de beeldkwaliteit gewoon te goed te zijn. In de jaren 80, 90, onboard, alles trilt, het beeld flikkert, zeer lage resolutie, maximaal gevoel van snelheid. Nu alles HD, totaal niet meer trillen.... te smooth
Dit geeft absoluut het beste weer wat er echt gaande is met de F1... Hockenheim, Nürburgring, nu Monza weer... alle goede circuits worden vervangen, en waarom?quote:The only modern circuit that does not feature this mickey-mouse combination is Istanbul Park in Turkey, which features the mighty turn 8 and the ‘faux-rouge’ turn 9, both quick and challenging corners. Ironically, this is considered to be best modern Tilke circuit, although it’s not even on the calendar anymore. Go figure!
Hmm verschil van mening, ik vind de heliviews echt super...quote:Op dinsdag 21 april 2015 23:40 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Oplossing, camera's dichter op het circuit, meer inniemini cameraatjes in het wegdek of curbstone en de in-helmet-camera definitief doorvoeren naar minimaal 5 coureurs per weekend. En weg met die vele onnodige helicopter shots.. levert soms mooie beelden op, maar ik vind beelden van de camera's op grote en kleine kranen (jibs) veel interessanter en van groter toegevoegde waarde. Helicopter-cams zijn uitgevonden voor de tour de France, niet voor de f1
Geld.quote:Op woensdag 22 april 2015 00:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit geeft absoluut het beste weer wat er echt gaande is met de F1... Hockenheim, Nürburgring, nu Monza weer... alle goede circuits worden vervangen, en waarom?
Ben ik niet mee eens. Heli views zijn wel een aanwinst. Vooral bij herhalingen van de starts.quote:Op dinsdag 21 april 2015 23:40 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Oplossing, camera's dichter op het circuit, meer inniemini cameraatjes in het wegdek of curbstone en de in-helmet-camera definitief doorvoeren naar minimaal 5 coureurs per weekend. En weg met die vele onnodige helicopter shots.. levert soms mooie beelden op, maar ik vind beelden van de camera's op grote en kleine kranen (jibs) veel interessanter en van groter toegevoegde waarde. Helicopter-cams zijn uitgevonden voor de tour de France, niet voor de f1
Wilde het net plaatsen...quote:Op woensdag 22 april 2015 08:46 schreef IkWilbert het volgende:
Sport 1 komt met een nieuw kanaal, Sport 1 Racing.
Meer info:
http://www.sport1.nl/nieu...ing-als-nieuw-kanaal.html
Voordeel, om deze zender te promoten kunnen mensen met een digitaal Ziggo abonnement gratis Sport 1 kijken van 8 tot 10 mei (GP Spanje)
Tuurlijk joh. Sterker nog, pleur er 5000 pk in, kan allemaal makkelijk! Feit is dat het misschien 20% veiliger is in de auto en 10% veiliger op de baan. Als je met 250+ km/u van de baan vliegt heb je ook vandaag nog een grote kans op zwaar letsel. Het doel is niet 20% minder doden, maar 0 doden.quote:Op dinsdag 21 april 2015 23:27 schreef Marks het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar feit is dat ze dus wel met die 10x gevaarlijkere autos op 10x gevaarlijkere banen reden. Kan nu dus helemaal makkelijk.
Ik kan ze wel waarderen, maar niet als alternatief voor verslaglegging van de race. Tijdens de voorbeschouwing zijn ze prachtig. Tijdens de race af en toe tussendoor. Maar 2 minuten naar een heli-shot kijken vind ik niet erg spannend.quote:Op dinsdag 21 april 2015 23:40 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Oplossing, camera's dichter op het circuit, meer inniemini cameraatjes in het wegdek of curbstone en de in-helmet-camera definitief doorvoeren naar minimaal 5 coureurs per weekend. En weg met die vele onnodige helicopter shots.. levert soms mooie beelden op, maar ik vind beelden van de camera's op grote en kleine kranen (jibs) veel interessanter en van groter toegevoegde waarde. Helicopter-cams zijn uitgevonden voor de tour de France, niet voor de f1
Het begint met een 'E' en eindigt op 'cclestone'. De geldlust van die man is oneindig. Alle circuits zouden nog jaaaaren verder kunnen als Ecclestone niet zo belachelijk veel geld eist. Er zijn verschillende circuits die 10 miljoen (moeten) betalen. Bij een royaal bezoekersaantal van 100.000 mensen betekent dat 100 euro/pond/dollar per persoon die het circuit ergens bij de fan vandaan moet plukken (of sponsoren, maar die 10 miljoen is alleen maar voor Bernie, het circuit zelf moet ook nog daadwerkelijk draaiende gehouden worden).quote:Op woensdag 22 april 2015 00:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit geeft absoluut het beste weer wat er echt gaande is met de F1... Hockenheim, Nürburgring, nu Monza weer... alle goede circuits worden vervangen, en waarom?
Sterker nog Singapore betaald 65 miljoen per jaarquote:Op woensdag 22 april 2015 10:03 schreef twiFight het volgende:
[..]
Tuurlijk joh. Sterker nog, pleur er 5000 pk in, kan allemaal makkelijk! Feit is dat het misschien 20% veiliger is in de auto en 10% veiliger op de baan. Als je met 250+ km/u van de baan vliegt heb je ook vandaag nog een grote kans op zwaar letsel. Het doel is niet 20% minder doden, maar 0 doden.
[..]
Ik kan ze wel waarderen, maar niet als alternatief voor verslaglegging van de race. Tijdens de voorbeschouwing zijn ze prachtig. Tijdens de race af en toe tussendoor. Maar 2 minuten naar een heli-shot kijken vind ik niet erg spannend.
Overigens moet er wel rekening gehouden worden met de coureur, vind ik. Een rail-cam of crane-cam is tof, maar als er de hele tijd 3 meter voor een coureur zo'n ding zweeft dan gaat de prestatie daar wel onder lijden.
[..]
Het begint met een 'E' en eindigt op 'cclestone'. De geldlust van die man is oneindig. Alle circuits zouden nog jaaaaren verder kunnen als Ecclestone niet zo belachelijk veel geld eist. Er zijn verschillende circuits die 10 miljoen (moeten) betalen. Bij een royaal bezoekersaantal van 100.000 mensen betekent dat 100 euro/pond/dollar per persoon die het circuit ergens bij de fan vandaan moet plukken (of sponsoren, maar die 10 miljoen is alleen maar voor Bernie, het circuit zelf moet ook nog daadwerkelijk draaiende gehouden worden).
Daar ben ik ook voorstander van. Zeker dat soort shots geven een goeie snelheidsbeleving. Laat daar meer van zien. Elke coureur zo een camera in zn helm en ju.quote:Op woensdag 22 april 2015 00:28 schreef WEST het volgende:
[..]
Ben ik niet mee eens. Heli views zijn wel een aanwinst. Vooral bij herhalingen van de starts.
maar meer in helm onboards ben ik voorstander van
Ehmz die races wat ik daar lees zouden ze toch gewoon op Sport1 uit gaan zenden dit jaar? Het gaat toch niet zo zijn dat ze dat nu overhevelen naar een nieuwe zender waar ik als klant extra voor moet gaan betalen wel??????quote:Op woensdag 22 april 2015 08:46 schreef IkWilbert het volgende:
Sport 1 komt met een nieuw kanaal, Sport 1 Racing.
Meer info:
http://www.sport1.nl/nieu...ing-als-nieuw-kanaal.html
Voordeel, om deze zender te promoten kunnen mensen met een digitaal Ziggo abonnement gratis Sport 1 kijken van 8 tot 10 mei (GP Spanje)
Je hebt nu toch ook Sport1 Tennis etc? Daar komt dus nog een extra kanaal bij.quote:Op woensdag 22 april 2015 11:57 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ehmz die races wat ik daar lees zouden ze toch gewoon op Sport1 uit gaan zenden dit jaar? Het gaat toch niet zo zijn dat ze dat nu overhevelen naar een nieuwe zender waar ik als klant extra voor moet gaan betalen wel??????
Ja nou dat was me dus niet helemaal duidelijk.quote:Op woensdag 22 april 2015 11:59 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Je hebt nu toch ook Sport1 Tennis etc? Daar komt dus nog een extra kanaal bij.
Lees die link dan even kereltje:quote:Op woensdag 22 april 2015 11:59 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja nou dat was me dus niet helemaal duidelijk.
quote:Met ingang van 1 mei zullen de kanalen van onze sportzender door het leven gaan als: Sport1 Select, Sport1 Voetbal, Sport1 Golf, Sport1 Racing, Sport1 Extra 1 en Sport1 Extra 2.
HD hoop ik?quote:Op woensdag 22 april 2015 08:46 schreef IkWilbert het volgende:
Sport 1 komt met een nieuw kanaal, Sport 1 Racing.
Meer info:
http://www.sport1.nl/nieu...ing-als-nieuw-kanaal.html
Voordeel, om deze zender te promoten kunnen mensen met een digitaal Ziggo abonnement gratis Sport 1 kijken van 8 tot 10 mei (GP Spanje)
FOK!meet?quote:Om de lancering van dit kanaal luister bij te zetten, organiseert Sport1 op 1 mei in De Kartfabrique in Utrecht speciaal voor alle autosportfans een Sport1-racedag. Tijdens deze dag krijgen de fans de mogelijkheid zich te vermaken met allerlei F1-activiteiten.
Waar heeft die man het over. Eerst lult die over een zogenaamde 'flow' in het begin van Suzuka, een flow die toevallig ook aanwezig is in sector 2 van zowel Bahrein en China, ondanks dat hij die als voorbeelden aanhaalt. Totaal voorbijgaand aan het feit dat dit soort bochten 0 inhaalacties produceren trouwens. Ja, de keren dat in dat gedeelte van Suzuka wordt ingehaald is het prachtig, maar die momenten zijn ook op een halve hand te tellen. Dan heeft hij het over te veel langzame bochten zoals hairpins. Terwijl de circuits die hij prachtig vindt (Spa, Suzuka, Barcelona) allemaal hairpins bevatten.quote:Op dinsdag 21 april 2015 23:27 schreef Marks het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar feit is dat ze dus wel met die 10x gevaarlijkere autos op 10x gevaarlijkere banen reden. Kan nu dus helemaal makkelijk.
Interessant artikel, over moderne circuits en waarom dit de sensatie van f1 kijken zou verminderen.
http://thejudge13.com/201(...)ayout-affect-racing/
Zelf heb ik nog een toegevoegd element waardoor in mijn ogen de snelheidssensatie minder is: ironisch genoeg lijkt de beeldkwaliteit gewoon te goed te zijn. In de jaren 80, 90, onboard, alles trilt, het beeld flikkert, zeer lage resolutie, maximaal gevoel van snelheid. Nu alles HD, totaal niet meer trillen.... te smooth
Nu gaat hij wel heel erg los om met het begrip hairpin. Met die logica is Parabolica op Monza er ook één. Maleisië en Korea geef ik hem gelijk (hoewel bij beiden de afstand tussen de twee hairpins dusdanig groot is, dat het verschil makkelijk door middel van slipstream opgeheven kan worden), maar het probleem van field spread is niet te wijten aan de nieuwe tracks, dit gebeurt net zo veel op de oude tracks.quote:In fact, looking back at the recent additions on the F1 calendar, the amount of ‘hairpin-straight-hairpin’ complexes is shocking. China, Malaysia, Valencia, India, Korea (which has two of these zones immediately after each other), Abu Dhabi, Bahrain and COTA all feature this combination of corners
Als je kaartjes wint is het wel leuk ja!quote:
Gemaaktquote:Op woensdag 22 april 2015 12:01 schreef Nattekat het volgende:
[..]
HD hoop ik?
Die link is trouwens kapot, en ook echt kapot.
Nou succes mannen en zorg voor wat meer betrouwbaarheid zodat onze Max gewoon weer een race lekker en op vol vermogen kan rijden en ook uit kan rijden.quote:Toro Rosso heeft de eerste stap gezet door de auto af te staan aan de Oostenrijkse partner AVL, waar de auto op de hypermoderne dynamische testbank loopt. Dat meldt het Italiaanse Omnicorse. Technisch directeur James Key is afgereisd naar Graz, evenals diverse engineers van Renault. Aangezien in-season tests verboden zijn, willen de Renaultteams op deze testbank ‘kilometers’ maken om de problemen te ontdekken en zo snel mogelijk op te lossen.
Renault-baas Cyril Abiteboul geeft toe dat er nog heel wat werk aan de winkel is: “Betrouwbaarheid is onze achilleshiel gebleken in de voorbije twee races. Maar we hebben nu 18 dagen voordat de Grand Prix van Spanje verreden wordt dus we kunnen de meer permanente oplossingen die we in de pijplijn hebben introduceren, evenals de gewenste stap voorwaarts qua snelheid.”
Nee, Tennis wordt vervangen door Racing. Ze blijven bij 6 kanalen.quote:Op woensdag 22 april 2015 11:59 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Je hebt nu toch ook Sport1 Tennis etc? Daar komt dus nog een extra kanaal bij.
Ik snap daar ook geen bal van, in 2013 zag ik dit geweldige rondje, zat met open mond voor TV.... En ze doen er niets meequote:Op woensdag 22 april 2015 00:28 schreef WEST het volgende:
[..]
Ben ik niet mee eens. Heli views zijn wel een aanwinst. Vooral bij herhalingen van de starts.
maar meer in helm onboards ben ik voorstander van
Plus beter te zien welke componenten te heet worden met het body work er omheen.quote:Op woensdag 22 april 2015 14:21 schreef sasquatsch het volgende:
Realistischere testen van de motor (inclusief alle ERS componenten) onder belasting, dus met versnellingsbak ingebouwd in het chassis en realistischere schakel en rempatronen etcetera.
Worden die niet onder een premium prijs verkocht aan sommige decoder kanalen of zo? Zou me wel typisch zo'n FOM actie lijken.quote:Op woensdag 22 april 2015 14:24 schreef Marks het volgende:
[..]
Ik snap daar ook geen bal van, in 2013 zag ik dit geweldige rondje, zat met open mond voor TV.... En ze doen er niets mee![]()
Benieuwd of CanalDigitaal dit wel gaat uitzenden, nu hebben ze alleen S1 select, voetval en golf. Kan er iig. nog niets over vinden.quote:Op woensdag 22 april 2015 13:45 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Nee, Tennis wordt vervangen door Racing. Ze blijven bij 6 kanalen.
Daar heeft Gary Hartstein op zijn blog nog een aardig stuk over geschreven, hoe belachelijk het is dat circuits de F1 moeten betalen om het product F1 te mogen gebruiken, en hoe ze feitelijk verplicht zijn dit bedrag bij de fans terug te halen. Zelfs de sponsoring langs het circuit wordt door de F1 bepaalt, eigen uitingen mogen niet. Blijft dus alleen de opbrengst van de kaartverkoop over om nog wat terug te kunnen verdienen.quote:Op woensdag 22 april 2015 10:03 schreef twiFight het volgende:
Het begint met een 'E' en eindigt op 'cclestone'. De geldlust van die man is oneindig. Alle circuits zouden nog jaaaaren verder kunnen als Ecclestone niet zo belachelijk veel geld eist. Er zijn verschillende circuits die 10 miljoen (moeten) betalen. Bij een royaal bezoekersaantal van 100.000 mensen betekent dat 100 euro/pond/dollar per persoon die het circuit ergens bij de fan vandaan moet plukken (of sponsoren, maar die 10 miljoen is alleen maar voor Bernie, het circuit zelf moet ook nog daadwerkelijk draaiende gehouden worden).
"Prima hoek zo!"quote:Op woensdag 22 april 2015 10:03 schreef twiFight het volgende:
Overigens moet er wel rekening gehouden worden met de coureur, vind ik. Een rail-cam of crane-cam is tof, maar als er de hele tijd 3 meter voor een coureur zo'n ding zweeft dan gaat de prestatie daar wel onder lijden.
Niet dat ik weet, is volgens mij gewoon test geweest, zo reed Coulthard bij zijn laatste race ook met een speciale helmcamera , maar die werd na 1 bocht uitgeschakeld. En in plaats van dag ze dan het jaar erna verder gaan, is het gewoon vergeten en verzwegen. Dat was 2008, 2013 dus met Bottas en opnieuw niet meer aan de orde geweest. Apart, ziet er erg spectaculair uit imho.quote:Op woensdag 22 april 2015 14:59 schreef twiFight het volgende:
[..]
Worden die niet onder een premium prijs verkocht aan sommige decoder kanalen of zo? Zou me wel typisch zo'n FOM actie lijken.
twitter:ScarbsF1 twitterde op dinsdag 21-04-2015 om 12:50:26#F1 Technical insight: Honda's radical Formula 1 engine for McLaren http://t.co/df2irDnCM0 via @autosport reageer retweet
Dan zouden we wel bizarre beelden van Bianchi hebben als dat standaard zo wasquote:Op woensdag 22 april 2015 17:03 schreef Marks het volgende:
[..]
Niet dat ik weet, is volgens mij gewoon test geweest, zo reed Coulthard bij zijn laatste race ook met een speciale helmcamera , maar die werd na 1 bocht uitgeschakeld. En in plaats van dag ze dan het jaar erna verder gaan, is het gewoon vergeten en verzwegen. Dat was 2008, 2013 dus met Bottas en opnieuw niet meer aan de orde geweest. Apart, ziet er erg spectaculair uit imho.
Dit vind ik juist mooi, het laat zien dat grote multinationals ook niet foutloos zijn, net als de teams zelf. Die banden worden gemaakt in badges, als er ergens een productie fout inzit, soit, jammer een slechte badge en waarschijnlijk zijn er nog een paar teams met je die zo'n probleemset hebben, maar hebben waarschijnlijk geluk gehad deze te hebben gebruikt in de FP's. Het blijft een technische sport.quote:Op vrijdag 24 april 2015 08:38 schreef twiFight het volgende:
Ik ben altijd al positief geweest over Pirelli. Ze doen wat van ze verlangd wordt. Als mensen willen zeiken moeten ze dat op de FIA doen.
Hooguit moet Pirelli proberen de banden wat constanter te krijgen, in de zin dat het ene setje options het andere niet is en dito voor de prime. Als je banden wisselt voor een nieuw setje van dezelfde banden, dan zou daar (idealiter) geen verschil in mogen zitten. Nu hoor je nogal eens dat een coureur opeens amper kan presteren met een ander setje banden.
vervang "banden" eens met "Renault-motoren", lees je verhaal nog eens en denk eens terug aan je post van enkele dagen terug in het Max topicquote:Op vrijdag 24 april 2015 09:14 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Dit vind ik juist mooi, het laat zien dat grote multinationals ook niet foutloos zijn, net als de teams zelf. Die banden worden gemaakt in badges, als er ergens een productie fout inzit, soit, jammer een slechte badge en waarschijnlijk zijn er nog een paar teams met je die zo'n probleemset hebben, maar hebben waarschijnlijk geluk gehad deze te hebben gebruikt in de FP's. Het blijft een technische sport.

Zuur figuur. Waarschijnlijk zijn er niet meer HD kanalen beschikbaar bij de providers. Buitendat, paar jaar geleden had niemand van HD gehoord en keek je ook gewoon.quote:Op vrijdag 24 april 2015 10:36 schreef Breaker.Faker het volgende:
Sport 1 racing zal niet in HD uit worden gezonden. Sport1 tennis wordt dadelijk Sport1 racing.
De formule1 blijft wel bij Sport1 select is gewoon in HD te volgen.
Alle andere race klasse is in SD te zien RTL7 en Eurosport kunnen het zelf beter dan Sport1.
Wat een troep is Sport1 zeg. Ze vragen ongeveer 15 euro per maand maar een nieuwe HD kanaal doorgeven kunnen ze niet. Ze gaan niet mee met hun tijd.
Voor mij geen reden om mij sport1 abonnement van 9,95 de eerste 2 maanden te verlengen.
Ik vraag mij af hoeveel mensen er komen naar de sport1 evenement. Veel toegevoegde waarde heeft het niet als het in bagger SD kwaliteit is. Denk dat Sport1 op die dag weer van alles gaat beloven net als 3 jaar geleden en vervolgens niet nakomt.
Daar heb je wel een punt jaquote:Op vrijdag 24 april 2015 10:56 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
vervang "banden" eens met "Renault-motoren", lees je verhaal nog eens en denk eens terug aan je post van enkele dagen terug in het Max topic
[ afbeelding ]
SPT / [F1] Max Verstappen #6 - Met vader Jos die Renault wil slopen
En vervang 'Badge' even door 'Batch'.quote:Op vrijdag 24 april 2015 10:56 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
vervang "banden" eens met "Renault-motoren", lees je verhaal nog eens en denk eens terug aan je post van enkele dagen terug in het Max topic
[ afbeelding ]
SPT / [F1] Max Verstappen #6 - Met vader Jos die Renault wil slopen
quote:Het team is ondertussen naarstig op zoek naar een rijder met meer sponsorbudget. Daar wordt VDG genoemd. Merhi zou na de eerste Europese race vervangen worden door onze landgenoot, zo schrijven diverse media. Er gaan zelfs geruchten dat het team na de Grand Prix van Barcelona de livery volledig gaat aanpassen aan de kleuren van zijn sponsor McGregor.
Sport1 heeft genoeg andere raceklassen die interessant zijn om te kijken.quote:Op vrijdag 24 april 2015 13:40 schreef Fer het volgende:
Ik red het al vanaf Melbourne zonder Sport1. Gewoon via BBC/RTL en van de zomer kijk ik toch vaak niet live, maar 's avonds pas. Dan pak ik wel een download van usenet.
En anders nog per race te bestellen, want Sport1 is verder toch nutteloos.
Volgens mij zit Ziggo al aan hun max nu qua HD kanalen.quote:Op vrijdag 24 april 2015 11:11 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Zuur figuur. Waarschijnlijk zijn er niet meer HD kanalen beschikbaar bij de providers. Buitendat, paar jaar geleden had niemand van HD gehoord en keek je ook gewoon.
Nu nog het WEC live erbijquote:Op vrijdag 24 april 2015 14:46 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Sport1 heeft genoeg andere raceklassen die interessant zijn om te kijken.
Ben blij dat ze Indycar en Nascar Sprint hebben, al is het soms wel even lastig als zoals afgelopen week F1, MotoGP, WSBK, Indycar EN NASCAR samen vallenquote:Op vrijdag 24 april 2015 14:51 schreef nils7 het volgende:
[..]
Volgens mij zit Ziggo al aan hun max nu qua HD kanalen.
[..]
Nu nog het WEC live erbij
Ze hebben nog Sport 1 Extra1 en Extra2quote:Op vrijdag 24 april 2015 14:54 schreef Marks het volgende:
[..]
Ben blij dat ze Indycar en Nascar Sprint hebben, al is het soms wel even lastig als zoals afgelopen week F1, MotoGP, WSBK, Indycar EN NASCAR samen vallen![]()
Dit weekend alleen Indy en Nascar, dat is te doen, al hoop ik eigenlijk niet dat het op hetzelfde tijdstip is bedenk ik me nu
En twee races in de WSR Formule Renault 3.5.quote:Op vrijdag 24 april 2015 14:54 schreef Marks het volgende:
[..]
Ben blij dat ze Indycar en Nascar Sprint hebben, al is het soms wel even lastig als zoals afgelopen week F1, MotoGP, WSBK, Indycar EN NASCAR samen vallen![]()
Dit weekend alleen Indy en Nascar, dat is te doen, al hoop ik eigenlijk niet dat het op hetzelfde tijdstip is bedenk ik me nu
quote:Otmar Szafnauer van Force India stelt voor om teams zelf twee bandencompounds te laten uitkiezen voor elke race. Nu bepaalt bandenleverancier Pirelli nog met welke compounds er geracet wordt.
"Pirelli heeft vier verschillende compounds in de aanbieding. Als de teams vier weken voor de race aangeven welke twee banden ze graag willen gebruiken, dan is er voor Pirelli nog voldoende tijd om ze te produceren", laat Szafnauer weten aan het Duitse Auto, Motor und Sport. "De keuze houden we vervolgens tot de donderdag voor de race geheim. Dan hebben we op die dag weer een onderwerp om over te praten."
Een vrije bandenkeuze zou tot meer verschillende racestrategieën kunnen leiden. Ook gaan teams dan voor banden die het beste bij hun auto passen. Zo zal een team dat over een wagen beschikt die heel mild is voor de banden, voor zachter rubber opteren dan een team met een bolide die juist heel veel van de banden vraagt.
Nog niet opgegevenquote:Op vrijdag 24 april 2015 17:41 schreef nils7 het volgende:
Uitnodiging voor 't Sport1 event is binnen.
Wie komt er nog meer?
Hear hear.quote:Op vrijdag 24 april 2015 08:38 schreef twiFight het volgende:
Ik ben altijd al positief geweest over Pirelli. Ze doen wat van ze verlangd wordt. Als mensen willen zeiken moeten ze dat op de FIA doen.
Ja ey ik dacht dat je mee zou gaan, sta ik daar zometeen alleen....quote:
Ik heb helaas geen Sport1, want klinkt wel als een leuke actie maar zonder abonneenr kan je helaas niet meedoen.quote:Op vrijdag 24 april 2015 21:35 schreef nils7 het volgende:
[..]
Ja ey ik dacht dat je mee zou gaan, sta ik daar zometeen alleen....
Eigenlijk zie ik maar twee nadelen: Coureurs die na de kwalificatie en de race alleen maar kunnen klagen over een verkeerde bandenkeuze.quote:Op vrijdag 24 april 2015 20:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Zo slecht is het eigenlijk niet eens
Er zijn minder verschillende compounds dan dat het gros van de mensen aan vingers heeft.quote:Op vrijdag 24 april 2015 21:36 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Eigenlijk zie ik maar twee nadelen: Coureurs die na de kwalificatie en de race alleen maar kunnen klagen over een verkeerde bandenkeuze.
En televiesiekijkers en commentatoren die het niet meer kunnen volgen wie nu precies waar op rijdt.
Zolang je iemand kent met een klantnummer die t wel heeft kun je je inschrijven...quote:Op vrijdag 24 april 2015 21:36 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Ik heb helaas geen Sport1, want klinkt wel als een leuke actie maar zonder abonneenr kan je helaas niet meedoen.
quote:Lewis Hamilton
Flat-Out on the banking of the original Monza Circuit!!! Around 120mph in this #SilverArrows classic!! #Mercedes #EpicDay
Mercedes spammed de hele dag twitter al vol met foto's en filmpjes van Stirling Moss en Lewis Hamilton, beiden in een W196 vanaf monza, dus dat klopt wel.quote:Op vrijdag 24 april 2015 22:03 schreef nils7 het volgende:
Soms zie lees je wel eens verhalen op Facebook waarvan je denkt![]()
Komt dit op mn tijdlijn voorbij:
[..]
[ afbeelding ]
Punt 1, volgens mij is Audi op Monza aan het testen...
Punt 2, hoe hard denk je dat ie daar gaat op die foto? 120 mijl per uur of 120 mm per uur?
Ja zag deze ook voorbij komen bij het scrollen maar je kan moeilijk ontkennen dat die eerste wel heel erg fotoshop lijkt...quote:Op vrijdag 24 april 2015 22:07 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Mercedes spammed de hele dag twitter al vol met foto's en filmpjes van Stirling Moss en Lewis Hamilton, beiden in een W196 vanaf monza, dus dat klopt wel.
[ afbeelding ]
Prima idee. Ik zeg gelijk doen.quote:
Ik heb ze ook.quote:Op vrijdag 24 april 2015 17:41 schreef nils7 het volgende:
Uitnodiging voor 't Sport1 event is binnen.
Wie komt er nog meer?
Staat uiteraard gewoon geparkeerd voor de fotoshootquote:Op vrijdag 24 april 2015 22:03 schreef nils7 het volgende:
Soms zie lees je wel eens verhalen op Facebook waarvan je denkt![]()
Komt dit op mn tijdlijn voorbij:
[..]
[ afbeelding ]
Punt 1, volgens mij is Audi op Monza aan het testen...
Punt 2, hoe hard denk je dat ie daar gaat op die foto? 120 mijl per uur of 120 mm per uur?
Coolquote:
120mph met een petje opquote:Op vrijdag 24 april 2015 22:03 schreef nils7 het volgende:
Soms zie lees je wel eens verhalen op Facebook waarvan je denkt![]()
Komt dit op mn tijdlijn voorbij:
[..]
[ afbeelding ]
Punt 1, volgens mij is Audi op Monza aan het testen...
Punt 2, hoe hard denk je dat ie daar gaat op die foto? 120 mijl per uur of 120 mm per uur?
quote:Op vrijdag 24 april 2015 21:35 schreef nils7 het volgende:
[..]
Ja ey ik dacht dat je mee zou gaan, sta ik daar zometeen alleen....
In een oud barrel met nul crashstructuur op die levensgevaarlijke oval.quote:
Sasquatsch en ik wachten op jequote:
quote:Op zaterdag 25 april 2015 19:56 schreef Peterselieman het volgende:
Piëch is per direct opgestapt bij Volkswagen. Ben benieuwd wat dit voor de autosportplannen zal gaan betekenen.
http://nos.nl/artikel/203(...)-bij-volkswagen.html
Het heeft van VAG wel de grootste auto fabrikant gemaakt dus of ze F1 echt nodig hebben...quote:Op zaterdag 25 april 2015 20:07 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]Zo dan, de man achter de porsche 917, Bugatti Veyron maar ook de 3L Lupo en de XL1, en de man die VAG nadrukkelijk niet in de F1 wilde.... Erg benieuwd wat daar nog gaat veranderen de komende tijd.
Plus 1000 voor Jos.quote:Op zaterdag 25 april 2015 21:03 schreef hmmmz het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)jan_roos_praten.html
Jos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |