. Niks meer aan toe te voegenquote:Op zaterdag 18 april 2015 21:10 schreef vencodark het volgende:
Potverdorie, net de aflevering van gisteren gezien.
Ik vond het echt goeie scenes tussen Aysen en Maxime bij Ardil.
Ik ben al gauw emotioneel hoor dus moest ook wel een traantje wegpinken. Zeker toen Aysen nog in het Turks ging praten. Mooi.![]()
Laten ze die zachtere kant nou een beetje behouden. Nog wel pittig maar niet zo overdreven als voorheen.
Wie weet krijgen we nog een scène over wie Ardil geduwd heeft?
Zoiets deden ze vroeger toch weleens?
Zou te mooi zijn maar kan wel.
De scène met Bing en Thijs was eigenlijk ook wel interessant.
Everon kan het wel.![]()
icloud, dè kutuser bij uitstek die uw plezier op het forum vergalt sinds 2012. ^^quote:Op donderdag 16 april 2015 10:11 schreef icloud het volgende:
Jammer ardill valt gewoon door het raam in de armen van aysen, waarschijnlijk zelfmoord.
Slecht uitgewerkt, de hoop dat het een cover up zou zijn is vervlogen
Ook gewoon geen excuses aanbieden die ventquote:Op zondag 19 april 2015 06:25 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
icloud, dè kutuser bij uitstek die uw plezier op het forum vergalt sinds 2012. ^^
Overigens, mensen maken hier wel een goed punt. Aysen kwam er volledig mee weg Danny de nek om te draaien (want zo is het gewoon) en ze kwamen er NIET meer op terug. Gewoon totaal niet.Nu is háár broertje dood met alle bombarie en nu gaat ze ala Rutte zeker iedere steen boven proberen te krijgen?
wat gaan ze echt doen?quote:Op vrijdag 17 april 2015 20:42 schreef Snuifdoos het volgende:
Spoiler in de vooruitblik deze keer.
Ze gaan het dus echt doen met Bianca.
Niet het fatsoen om dit gewoon met rust te laten.
Dachten met de recente publiciteit omtrent dit weet je wat we doen het gewoon.
Daar is over nagedacht.
Vorig jaar was er toch de ice-bucket-challenge om ALS te promoten.quote:Op zondag 19 april 2015 10:31 schreef Marrije het volgende:
[..]
wat gaan ze echt doen?
En wat zou uit fatsoen met rust gelaten worden?
Ik begrijp er niks van
ah ok....maar waarom ziu aks dan nu niet in gtst passen?quote:Op zondag 19 april 2015 11:58 schreef maily het volgende:
[..]
Vorig jaar was er toch de ice-bucket-challenge om ALS te promoten.
He?quote:Op zondag 19 april 2015 14:07 schreef Marrije het volgende:
[..]
ah ok....maar waarom ziu aks dan nu niet in gtst passen?
Ah ok, helder.quote:Op zondag 19 april 2015 19:53 schreef Marrije het volgende:
[..]
hehe, waarom zou als dan nu niet in gtst passen
Precies, waarschijnlijk ligt ze met deze schrijvers al vóor de zomercliff onder de zodenquote:Op zondag 19 april 2015 21:44 schreef vencodark het volgende:
Het zou passen als ze het op een fatsoenlijke manier uitwerken.
Maar ze zullen het lef er niet voor hebben om Bianca werkelijk de laten lijden. Dat hoeft echt niet tot het einde want daar verzinnen ze wel wat op maar als jet dan aanpakt, doe het dan goed.
Lijkt mij de grootst mogelijke onzin.quote:Op maandag 20 april 2015 18:54 schreef MagicTheo het volgende:
Ik hoor steeds vaker van mensen dat GTST stopt bij RTL vanaf volgend jaar, en naar Netflix verhuisd... kan iemand zeggen of dit echt is of niet?
Geloof ik niks van. Dat zou het stomste zijn wat ze kunnen doen. Ze hebben elke dag miljoenen kijkers en is het kijkcijferkanon van rtl.quote:Op maandag 20 april 2015 18:54 schreef MagicTheo het volgende:
Ik hoor steeds vaker van mensen dat GTST stopt bij RTL vanaf volgend jaar, en naar Netflix verhuisd... kan iemand zeggen of dit echt is of niet?
Precies. RTL zou wel gek zijn om GTST uit handen te geven.quote:Op maandag 20 april 2015 20:54 schreef vencodark het volgende:
[..]
Geloof ik niks van. Dat zou het stomste zijn wat ze kunnen doen. Ze hebben elke dag miljoenen kijkers en is het kijkcijferkanon van rtl.
quote:Op maandag 20 april 2015 20:41 schreef Snuifdoos het volgende:
Hoop wel dat ze het eens niet afraffelen en het wel duidelijk gaat worden wat er met die Rox is gebeurd, die immers onderweg was.
Straks is het totaal iemand anders die hem heeft geduwd, hoor je over die hele Rox nooit niks meer.
Dat soort geintjes zijn ze wel van tegenwoordig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je hebt helemaal gelijk
En ze smaken nét zo lekker als vroeger
Dit.quote:Op maandag 20 april 2015 23:58 schreef Physsic het volgende:
Blijkbaar vond Aysen het aardigzijn na 1 dag ook wel weer mooi geweest.
quote:Op maandag 20 april 2015 23:58 schreef Physsic het volgende:
Blijkbaar vond Aysen het aardigzijn na 1 dag ook wel weer mooi geweest.
Niet kunnen?quote:Op dinsdag 21 april 2015 20:30 schreef icloud het volgende:
Sjors mag niet mee naar het familieetentje, niet gewenst bij de bouwhuisjes? Slordigheid?
Hopelijk loopt ze een grote boze wolf tegen het lijf die op dat moment honger heeft, zijn we meteen van dat gejank afquote:Op dinsdag 21 april 2015 20:31 schreef DjinN het volgende:
Tis daar ook echt gewoon normaal om s'avonds in het donker door het bos te rennen he
Blijkbaar is ze dus zelf de wolf.quote:Op dinsdag 21 april 2015 20:37 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Hopelijk loopt ze een grote boze wolf tegen het lijf die op dat moment honger heeft, zijn we meteen van dat gejank af
Oooh, was ze een wolf aan het imiteren? Vond dat ze al zulke vreemde geluiden aan het maken was toen ik het zag in de shortiequote:
Het lijkt me gewoon heel logisch dat je de aflevering niet gaat lopen spoileren voordat het op televisie is geweest (en dan doel ik op de reguliere zendtijd, 20:00). Niet iedereen kan al om 10:00 s'ochtends kijken. Er zijn namelijk ook mensen die gewoon overdag werken.quote:Op zondag 19 april 2015 19:38 schreef icloud het volgende:
[..]
Kijk de spotjes eens, mongool, niet te missen en er blijft weinig te raden over
Aan haar gejoel te horen was ze er zelf eenquote:Op dinsdag 21 april 2015 20:37 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Hopelijk loopt ze een grote boze wolf tegen het lijf die op dat moment honger heeft, zijn we meteen van dat gejank af
Gezien verschillende reacties hier denk ik dat ik niet alleen ben met mijn meningquote:Op dinsdag 21 april 2015 21:19 schreef icloud het volgende:
[..]
Jankbal, alles wat hier besproken is, was gewoon te zien in de spoiler die zo beetje nederlander heeft gezien.
Nogal .... echt weerquote:Op dinsdag 21 april 2015 20:05 schreef DjinN het volgende:
Nina weer hoor met haar verwende rijkeluisgekakel
Zeg, met je "mongool" en "jankbal" ....quote:Op dinsdag 21 april 2015 21:19 schreef icloud het volgende:
[..]
Jankbal, alles wat hier besproken is, was gewoon te zien in de spoiler die zo beetje nederlander heeft gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |