SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door KnutdeIJsbeer op 07-04-2015 14:58:19 ]
Als je gele plaatjes hebt, dan klopt het dat je wat speling hebt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:39 schreef Reljem het volgende:
Kan het zijn dat mijn nieuwe SPD SL schijfjes die ik onder mijn schoen heb gegooid, dat die kunnen bewegen als ik erin geklikt ben? Best fijn, maar had ik bij mijn vorige niet. Zat ik er gewoon strak in. Nu kan ik mijn schoen nog aardig heen en weer bewegen.
Waar heb je ze vandaan dan? De originele SPD-SL plaatjes van Shimano zien er zo uit:quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:40 schreef Reljem het volgende:
Volgens mij zijn ze beide zwart, oud en nieuw haha. Iig niet rood of geel.. Zou kunnen dat oud grijs was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En die kunnen inderdaad een paar graden (volgens mij 6) zijwaarts bewegen.
Als je nieuwe pedalen hebt gekocht zaten er van die plaatjes bij die iScream. laat zienquote:Op dinsdag 7 april 2015 14:40 schreef Reljem het volgende:
Volgens mij zijn ze beide zwart, oud en nieuw haha. Iig niet rood of geel.. Zou kunnen dat oud grijs was.
Heb je geen SPD pedalen/plaatjes? Zulken:quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:40 schreef Reljem het volgende:
Volgens mij zijn ze beide zwart, oud en nieuw haha. Iig niet rood of geel.. Zou kunnen dat oud grijs was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die zijn ook met en zonder speling verkrijgbaar, dan zul je nu wel de variant zonder speling hebben![]()
quote:Op dinsdag 7 april 2015 15:01 schreef iScream. het volgende:
[..]
Heb je geen SPD pedalen/plaatjes? Zulken:Oh tering, SPD - SL is natuurlijk race. SPD normaal is geen race. ExcuusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die zijn ook met en zonder speling verkrijgbaar, dan zul je nu wel de variant zonder speling hebbenIk heb dus SPD, die op deze foto's. Precies die. Waarschijnlijk dus met speling, nou prima. Ik vind het eigenlijk wel chill.
Ik heb ook die. Primaquote:Op dinsdag 7 april 2015 15:29 schreef Reljem het volgende:
[..]
Oh tering, SPD - SL is natuurlijk race. SPD normaal is geen race. ExcuusIk heb dus SPD, die op deze foto's. Precies die. Waarschijnlijk dus met speling, nou prima. Ik vind het eigenlijk wel chill.
Schijnt ook beter voor je knieen te zijn.quote:Op dinsdag 7 april 2015 15:29 schreef Reljem het volgende:
[..]
Oh tering, SPD - SL is natuurlijk race. SPD normaal is geen race. ExcuusIk heb dus SPD, die op deze foto's. Precies die. Waarschijnlijk dus met speling, nou prima. Ik vind het eigenlijk wel chill.
Is zo. Niet alleen schijnt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 15:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Schijnt ook beter voor je knieen te zijn.
http://www.wiggle.nl/ergon-gereedschap-voor-schoenplaatjes/quote:Op dinsdag 7 april 2015 15:54 schreef very het volgende:
Weet dat Knut mij ooit eens heeft gewezen op een manier om je plaatjes te checken of ze goed zitten. Ben het alleen kwijt
quote:Op dinsdag 7 april 2015 15:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
http://www.wiggle.nl/ergon-gereedschap-voor-schoenplaatjes/
quote:Op dinsdag 7 april 2015 16:05 schreef very het volgende:
[..]![]()
Alleen hoe werkt het precies?![]()
Video die erbij zit doet het niet meer
quote:
Nouja, ik fietste tot gister klachtvrij, maar heb nu dus opeens wel spontaan behoorlijk last net onder mijn knie (mocht je het gemist hebben, de klachtomschrijving)quote:Op dinsdag 7 april 2015 16:26 schreef Gripper het volgende:
Als je geen kramp, branderig gevoel in je voet(zolen), pijnlijke knieën etc krijgt, dan zit je in ieder geval dicht bij de ideale positie.
En natuurlijk, zoalng je klachtvrij fietst is er geen urgente reden om dingen te gaan veranderen.
nope , verschilt per merk/pen op dit plaatje op de voorkantquote:Op dinsdag 7 april 2015 16:26 schreef DrNick het volgende:
[ afbeelding ]
De nummertjes zitten aan de achterkant toch?
Ah, k. Thanksquote:Op dinsdag 7 april 2015 16:44 schreef dop het volgende:
[..]
nope , verschilt per mer/pen op dit plaatje op de voorkant
je het 1 dagje last van je knie... denk dat iedere renner wel een keertje last heeft gehad van zijn knieen. Niet meteen vanuit gaan dat je maanden aan de kant staat. Was gister ook nog best koud. Gewoon ff rust tot het weekend, dan een ritje D1 en kijken hoe alles aanvoelt. Als je dan nogsteeds last hebt, dan eens misschien verder kijken... maar niet meteen in de paniek schieten. Je vraagt veel van je lijf, soms zegt je lijf gewoon ff dat ie rust wilquote:
Ik geef dat luie kreng genoeg rustquote:Op dinsdag 7 april 2015 17:06 schreef the_critic het volgende:
[..]
je het 1 dagje last van je knie... denk dat iedere renner wel een keertje last heeft gehad van zijn knieen. Niet meteen vanuit gaan dat je maanden aan de kant staat. Was gister ook nog best koud. Gewoon ff rust tot het weekend, dan een ritje D1 en kijken hoe alles aanvoelt. Als je dan nogsteeds last hebt, dan eens misschien verder kijken... maar niet meteen in de paniek schieten. Je vraagt veel van je lijf, soms zegt je lijf gewoon ff dat ie rust wil
En je fiets?quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:41 schreef Andyy het volgende:
Pfff bij een rotonde aangereden door een auto, op de motorkap en stukje vliegles gehad. En ik was pas net warm gereden
Vervelend man, ik werd vandaag ook gesanwiched door een troel in een auto, wilde rechtdoor op de fietsstrook bij groen stoplicht en trok naast haar op. Slaat ze zonder kijken en richting aangeven rechtsaf. Ik meesturen en op die ruit beuken. Daarna heb ik haar ff de huid volgekankerd en mn vinger opgestoken.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:41 schreef Andyy het volgende:
Pfff bij een rotonde aangereden door een auto, op de motorkap en stukje vliegles gehad. En ik was pas net warm gereden
quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:29 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Vervelend man, ik werd vandaag ook gesanwiched door een troel in een auto, wilde rechtdoor op de fietsstrook bij groen stoplicht en trok naast haar op. Slaat ze zonder kijken en richting aangeven rechtsaf. Ik meesturen en op die ruit beuken. Daarna heb ik haar ff volgekankerd en mn vinger opgestoken.
Soms zienje het gebeuren. Had vandaag net op tijd door dat een mongool door rood reed. Als ik het getoeter niet gehoord was ik niet zonder pleister thuisgekomen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:33 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Je rijdt daar dan zo en eigenlijk weet je al dat het gaat gebeuren he?
Ik ga er eigenlijk altijd van uit dat een automobilist me niet ziet.quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:38 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Soms zienje het gebeuren. Had vandaag net op tijd door dat een mongool door rood reed. Als ik het getoeter niet gehoord was ik niet zonder pleister thuisgekomen.
Ik ook maar als ik groen krijg rij ik. Tot je getoeter hoort en een geel gevaarte op je af ziet komen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik ga er eigenlijk altijd van uit dat een automobilist me niet ziet.
Toevallig blauwe zwaailichten op het dak?quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ook maar als ik groen krijg rij ik. Tot je getoeter hoort en een geel gevaarte op je af ziet komen.
Sowieso ga je morgen knalstijf zijn...quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:53 schreef Andyy het volgende:
Nek wacht ik nog even af tot morgen, kijk of dat erger wordt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik kan 't mis hebben...
nee. Het was een klusbusquote:Op dinsdag 7 april 2015 18:57 schreef muzas het volgende:
[..]
Toevallig blauwe zwaailichten op het dak?
quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:10 schreef Patroon het volgende:
Twee foto's van gisterenjammer van de strobaaltjes , lagen die er niet was het perfect om te springen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
gemeente loket.quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:18 schreef ratatat het volgende:
Is er trouwens ook een instantie waar je kan klagen over verkeerssituaties? Heb het namelijk helemaal geschoten met kleine rotondes waar een apart fietspad is waarbij fietsers geen voorrang hebben op auto's die op de rotonde zitten. Denken ze dat ik een uil ben ofzo?
Is er niet een soort van overkoepelende instantie die ontwerp-richtlijnen uitbrengt waar je kan klagen? Lijkt me een stuf effectiever.quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:22 schreef dop het volgende:
[..]
gemeente loket.
hier in het dorp heb je als fietser overal voorrang op de rotondes
zodra je er uit fiets en in Rotterdam bent is het precies omgekeerd
je bent erg afhankelijk van welke politieke partijen er in de gemeenteraad met de scepter zwaaien.
in grote steden zou het ook kunnen zijn dat deelgemeentes er nog hun plasje over doen
Nederland en effectief . Het is hier geen Japan hoorquote:Op dinsdag 7 april 2015 19:31 schreef ratatat het volgende:
[..]
Is er niet een soort van overkoepelende instantie die ontwerp-richtlijnen uitbrengt waar je kan klagen? Lijkt me een stuf effectiever.
nope , gemeentes kunnen een hoop bepalen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:31 schreef ratatat het volgende:
[..]
Is er niet een soort van overkoepelende instantie die ontwerp-richtlijnen uitbrengt waar je kan klagen? Lijkt me een stuf effectiever.
quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:10 schreef Patroon het volgende:
Twee foto's van gisterenBest beest achter je op die tweede foto, goede sprinter? Mooie foto's overigens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die ontwerprichtlijnen zijn er, gebruik door gemeentes enzo is een ander verhaal....quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:31 schreef ratatat het volgende:
[..]
Is er niet een soort van overkoepelende instantie die ontwerp-richtlijnen uitbrengt waar je kan klagen? Lijkt me een stuf effectiever.
Denk dat ie wel aardig kan sprinten. Ken hem verder niet. Zijn ploegmaat is echt een goeie aanvaller. Zit vaak in de kopgroep.quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:46 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Best beest achter je op die tweede foto, goede sprinter? Mooie foto's overigens.
is dat Fopke Jouwstra of Abbe Wybenga?quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:48 schreef Patroon het volgende:
[..]
Denk dat ie wel aardig kan sprinten. Ken hem verder niet. Zijn ploegmaat is echt een goeie aanvaller. Zit vaak in de kopgroep.
Die gast voor me op foto 2 is trouwens een beest. Kan ik wel 2x in, wat een benen. Reed ook de alternatieve Elfstedentocht bij de A's.
Gurbe Douwstraquote:Op dinsdag 7 april 2015 20:04 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
is dat Fopke Jouwstra of Abbe Wybenga?
quote:Op dinsdag 7 april 2015 20:16 schreef ratatat het volgende:
[..]
En bedankt, nu zit ik op youtube prachtmuziek te luisteren.
Meestal vlak voor de tijd wel, door geblesseerde mensen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 20:58 schreef Stansfield het volgende:
Ik wil dit jaar op 2e pinksterdag de Elfstedentocht gaan fietsen. Alleen moet ik dan nog aan een kaartje zien te komen. Iemand enig idee wanneer die (via marktplaats?) aangeboden worden?
quote:Op dinsdag 7 april 2015 21:11 schreef Tommeke het volgende:
Overigens is de elfstedentocht best kut, veel te druk en echt ontiegelijk veel onervaren fietsers.
Dan heb je dus 16 uur voor 235 km. Stel je doet een belachelijke 3 uur pauze ertussen dan hoef je alsnog maar 18 km/u te fietsen. Geen wonder dat er veel onervaren fietsers aan meedoen.quote:Er wordt gestart 's morgens tussen 05.00 en 08.00 uur in het centrum van Bolsward in 23 groepen van rond 650 deelnemers, die om de acht minuten vertrekken. De indeling in de startgroepen geschiedt door de organisatie. De finishcontrole in Bolsward sluit om 24.00 uur.
Lager zwaartepunt is harder door de bocht. Plus dat je in de beugels wat meer controle hebt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 21:24 schreef ratatat het volgende:
Iedereen lijkt in de beugels te zitten in die bocht. Is daar een reden voor?
Ik rij zulke criteriums hele koers in de beugels, meesten doen dat. Veel meer controle. Zit voor mij ook even comfortabel als bovenop. Als ik dan halverwege handen ff bovenop doe, voelt dat altijd heel gek en ongewoon.quote:Op dinsdag 7 april 2015 21:24 schreef ratatat het volgende:
Iedereen lijkt in de beugels te zitten in die bocht. Is daar een reden voor?
Check. Meteen m'n stuur weer proper gezet zodat ik weer mooi bij de remmen etc. kan vanuit de beugels.quote:Op dinsdag 7 april 2015 21:48 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik rij zulke criteriums hele koers in de beugels, meesten doen dat. Veel meer controle. Zit voor mij ook even comfortabel als bovenop. Als ik dan halverwege handen ff bovenop doe, voelt dat altijd heel gek en ongewoon.
Dat laatste heb ik ook altijd haha.quote:Op dinsdag 7 april 2015 21:48 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik rij zulke criteriums hele koers in de beugels, meesten doen dat. Veel meer controle. Zit voor mij ook even comfortabel als bovenop. Als ik dan halverwege handen ff bovenop doe, voelt dat altijd heel gek en ongewoon.
Richtlijnen, geen wetten. In Duitsland is dat een wet waar je een wegbeheerder op kan aanspreken. In Nederland kun je alleen na je ongeluk een schadevergoeding eisen via de rechter.quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:46 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Die ontwerprichtlijnen zijn er, gebruik door gemeentes enzo is een ander verhaal....
Hier zelfde verhaal met knie na ritjes vsn gisteren en vandaag. De knie die meest in wind heeft gefietst, dus kan bijna niet anders dan dour 'koude' wind komen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:12 schreef very het volgende:
[..]
Ik geef dat luie kreng genoeg rust![]()
Maar die D1 rit komend weekend ga ik zeker doen, al was ik wel van plan een flinke afstand te gaan doen. Of ik dat alsnog ga doen weet ik nog effe niet.
Ja ik ook. Wel fijn ff wat afwisseling.quote:Op dinsdag 7 april 2015 22:23 schreef muzas het volgende:
Ik rij ook met gewone duurritjes nog wel eens onderin de beugels... Helemaal op 't uiteind bij de doppen zeg maar.... ff met de armen gestrekt, best relaxed even af en toe
Oh, het was wel inderdaad de kant van de wind....maar ik heb het eigenlijk geen moment koud gehad. Ik kijk het inderdaad nog effe aan en anders gaan we gewoon fricties ijs en shockwave doenquote:Op dinsdag 7 april 2015 23:01 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Hier zelfde verhaal met knie na ritjes vsn gisteren en vandaag. De knie die meest in wind heeft gefietst, dus kan bijna niet anders dan dour 'koude' wind komen.
Paar daagjes rust en even kijken hoe het er dan mee staat.
quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:41 schreef dop het volgende:
[..]
nope , gemeentes kunnen een hoop bepalen.
van alblasserdam naar kinderdijk loopt er een fietspad langs de dijk, en bij kinderdijk is een werf die een grote vinger in de pap heeft.
fietsers moeten daar gewoon braaf voorrang geven op het verkeer dat de werf afkomt.
voorrang op een uitrit!??
http://drechtsteden.fiets(...)derdijk#.VSQXLfmsX_w
Het maakt mij niet uit of ik voorrang heb of die auto's, ik rij toch wel door zolang het maar eenduidig is.quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:18 schreef ratatat het volgende:
Is er trouwens ook een instantie waar je kan klagen over verkeerssituaties? Heb het namelijk helemaal geschoten met kleine rotondes waar een apart fietspad is waarbij fietsers geen voorrang hebben op auto's die op de rotonde zitten. Denken ze dat ik een uil ben ofzo?
Zolang het binnen de bebouwde kom is, kun je gewoon schriftelijk beklag doen bij de gemeente. De meeste gemeenten hebben daar een richtlijn voor en betalen vaak de schade uit voordat het voor de rechter hoeft te komen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 22:22 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Richtlijnen, geen wetten. In Duitsland is dat een wet waar je een wegbeheerder op kan aanspreken. In Nederland kun je alleen na je ongeluk een schadevergoeding eisen via de rechter.
Te laat. Vandaag komt mijn Topeak Joe Blow 2 binnen. 13 hele euro's goedkoper bij Mantel.quote:Op woensdag 8 april 2015 09:18 schreef Wielracer het volgende:
http://issuu.com/mantelfi(...)15_lossepagina_s_v/1
dit weekend bij Mantel aanbiedingen
Fietsersbond en iets doen aan gevaarlijk ingerichte fietspaden? Ik ben juist uit de fietsersbond gestapt omdat ze hier niks wilden doen voor fieters die volgens hen te hard rijden. Zat hier in het bestuur. Er mocht over bijvoorbeeld betonrandjes tussen fietspad en weg niet eens gediscussieerd worden.quote:Op woensdag 8 april 2015 07:51 schreef MarcoD het volgende:
Gevaarlijke situaties kan je via de fietsersbond melden, hebben daar ook een app voor enzo.
Laatst een aantal flink verzakte/weggespoelde tegels gezien bij een brug en daar een melding van gemaakt, toen ik er 2 weken later voorbij fietste was het opgelost.
(toen ik er afgelopen weekend voorbij ging zag ik dat het weer weggezakt was..)
http://meldpunt.fietsersbond.nl/
Leuk idee, weet niet hoe de prijzen bij die webshop zijn though.quote:You earn one credit, the equivalent of one US dollar, for every hour you spend riding (time is measured in moving time.) Credits are deposited into the rider’s Competitive Cyclist account within 24 hours. Accumulated credits are automatically applied to your next order.
You can receive up to 40 credits (US$40) per month. Credits expire on the last day of the following month they are earned. So, for example, credits earned for a ride in April will expire on May 31.
Die liggen extreem hoogquote:Op woensdag 8 april 2015 10:09 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Leuk idee, weet niet hoe de prijzen bij die webshop zijn though.
Gaat niet om de webshop van strava, maar die van competitive cyclistquote:Op woensdag 8 april 2015 10:13 schreef iScream. het volgende:
[..]
Die liggen extreem hoog120 dollar voor een shirtje, 165 voor een broek (https://shop.strava.com/collections/apparel)
Ah, das beterquote:Op woensdag 8 april 2015 10:14 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Gaat niet om de webshop van strava, maar die van competitive cyclist
http://www.competitivecyclist.com/?CS_ID=RC_CC0001
60 dollar shippingquote:Op woensdag 8 april 2015 10:16 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Hmm toch eens goed uitzoeken. Zie bv dat een ultegra cassette daar 70 dollar kost. Als je daar 40 dollar korting op krijgt iedere maand is het toch wel iets goedkoper je fiets onderhouden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |