Hij was Kamerlid. Daarom was het terecht landelijk nieuws.quote:Op dinsdag 14 april 2015 16:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Uiteraard maar echt belangrijk is het niet, het is niet dat het nieuwswaardig is, toch zeker niet wanneer het nieuws het regionale niveau ontstijgt.
Oh een plaatje, dan zal het wel zo zijn.quote:Op donderdag 16 april 2015 22:52 schreef 729Sinistra het volgende:
Strenger straffer helpt wel degelijk. Bewijs Nr. 1= SINGAPORE.
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk waren de youtube-filmpjes op.quote:Op donderdag 16 april 2015 22:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Oh een plaatje, dan zal het wel zo zijn.
En de VS zo ongeveer de onveiligste in de ontwikkelde wereld, terwijl daar ook relatief hard gestraft wordt. Ik wil helemaal niet op voorhand ontkennen dat strenger straffen criminaliteit kan verminderen hoor, maar zo'n stadstaat als enige voorbeeld gebruiken en direct tot "het bewijs" bombarderen getuigt ook weer van weinig realiteitszin.quote:Op donderdag 16 april 2015 22:56 schreef 729Sinistra het volgende:
Singapore is 1 van de veiligste landen ter wereld.
Jammer genoeg wonen in Nederland geen Singaporezen. Irrelevant argument derhalve.quote:Op donderdag 16 april 2015 22:52 schreef 729Sinistra het volgende:
Strenger straffer helpt wel degelijk. Bewijs Nr. 1= SINGAPORE.
[ afbeelding ]
Nogmaals en ik herhaal mijn antwoord: Strenger straffen helpt wel degelijk en dat bewijst Singapore. Het gaat niet over de USA met haar ongelijkheid maar over een gelijke samenleving als Singapore die bewijst dat criminaliteit en asociaal gedrag hard aan te pakken meer veiligheid schept. Dat zijn gewoon feiten!!!quote:Op vrijdag 17 april 2015 10:26 schreef Hexagon het volgende:
Ik dnek dat de VS inderdaad een beter vergelijkingsmateriaal is dan een stadsstaatje waar de overhead zich zelfs met je liefdesleven bemoeit.
De inkomensverschillen in Singapore zijn nog groter dan in de VS, jouw stelling dus weer onderuit gehaaldquote:Op vrijdag 17 april 2015 12:58 schreef 729Sinistra het volgende:
[..]
Nogmaals en ik herhaal mijn antwoord: Strenger straffen helpt wel degelijk en dat bewijst Singapore. Het gaat niet over de USA met haar ongelijkheid maar over een gelijke samenleving als Singapore die bewijst dat criminaliteit en asociaal gedrag hard aan te pakken meer veiligheid schept. Dat zijn gewoon feiten!!!
Niet veilig?quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:05 schreef 729Sinistra het volgende:
In Nederland met haar softe vermaningen is het nu ook niet bepaald veilig. Dus taakstrafjes allerhande en lage straffen helpt nog veel minder ook al gelooft het Pechtold-clubje van wel....
Als vrouw piep je wel anders. Alleen door de achterbuurten lopen hoeft niet gevaarlijk te zijn, zolang je jezelf niet kwetsbaar opstelt en je ogen en oren open houdt.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:58 schreef 729Sinistra het volgende:
Ben herhaaldelijk in Thailand geweest trouwens ook en op middernacht door de meeste groezelige buurtjes van Bangkok gewandeld. Ik heb me geen seconde onveilig gevoeld...
quote:Op donderdag 16 april 2015 22:56 schreef 729Sinistra het volgende:
Singapore is 1 van de veiligste landen ter wereld.
Het hangt van het hoe en wat af. Monsterboetes voor het dumpen van jouw troep op publiek terrein of het roken waar het niet is toegestaan werken uitstekend, zo blijkt in Singapore. Van mij mogen we dat vandaag nog overnemen. Mensen opsluiten in een gevangenis waarbij de nadruk ligt op het straffen werkt zeer slecht, zie het verschil in uitkomst tussen het Noorse systeem en o.a. Nederland en de USA.quote:Op vrijdag 17 april 2015 08:06 schreef De_Kaas het volgende:
[..]
En de VS zo ongeveer de onveiligste in de ontwikkelde wereld, terwijl daar ook relatief hard gestraft wordt. Ik wil helemaal niet op voorhand ontkennen dat strenger straffen criminaliteit kan verminderen hoor, maar zo'n stadstaat als enige voorbeeld gebruiken en direct tot "het bewijs" bombarderen getuigt ook weer van weinig realiteitszin.
Appels en peren: vrijheidsberoving (ook wel ontvoering genoemd indien de staat het niet doet) van criminelen en criminelen bij andere criminelen plaatsen alwaar ze samen een (verder gaande) haat ontwikkelen tegen de maatschappij is niet bepaald te vergelijken met het geven van een forse boete aan een niet-crimineel die zich asociaal gedraagt.quote:Op vrijdag 17 april 2015 10:26 schreef Hexagon het volgende:
Ik dnek dat de VS inderdaad een beter vergelijkingsmateriaal is dan een stadsstaatje waar de overhead zich zelfs met je liefdesleven bemoeit.
ChristenUnie, partij voor de dieren of 50+?quote:Op zaterdag 28 maart 2015 14:13 schreef Noriega het volgende:
Ik zit bij verkiezingen altijd met een vreselijk dilemma. Ik ben op veel punten best wel links. Als het gaat om sociale zaken of als het gaat om milieu,
Maar op een ding ben ik meer rechts en dat is veiligheid en handhaving. Ik heb een enorme hekel aan criminele tokkies en bontkraagjes en die mogen ze van mij flink te pakken nemen. Helaas zijn de linkse partijen vaak nogal slap en goedpraterig op dit gebied. Ik vind dat nogal jammer.
Aan de PVV heb je in ieder geval helemaal niets. Dat zijn een paar criminele tokkies en nog racisten ook, en dat ben ik ook niet.
Ooit al eens daar geweest? Men attendeert je uiterst vriendelijk op de regels, dus dat strenge valt ook reuze mee. (Mbt. De metro dan he)quote:Op donderdag 16 april 2015 22:52 schreef 729Sinistra het volgende:
Strenger straffer helpt wel degelijk. Bewijs Nr. 1= SINGAPORE.
[ afbeelding ]
''Verregaande haat''??? Laten we het maar eens hebben over de verregaande haat die slachtoffers van misdrijven ontwikkelen als ze de dader na enkele jaren weer vrolijk over straat zien wandelen. Rechten van daders kunnen mij gestolen worden, ik kijk vnl. naar de rechten van slachtoffers.quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:38 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Appels en peren: vrijheidsberoving (ook wel ontvoering genoemd indien de staat het niet doet) van criminelen en criminelen bij andere criminelen plaatsen alwaar ze samen een (verder gaande) haat ontwikkelen tegen de maatschappij is niet bepaald te vergelijken met het geven van een forse boete aan een niet-crimineel die zich asociaal gedraagt.
Daarbij staan ze vooral bekend als 'hard straffend', omdat ze allerhande onbenulligheden als homoseksuele handelingen, bezitten van porno en het op de grond flikkeren van rotzooi bestraffen. Ook kennen ze nog wel wat lijfstraffen, maar die zijn nog vrij mild in vergelijking met andere landen waar de misdaadstatistieken een heel stuk hoger liggen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 15:29 schreef tofastTG het volgende:
[..]
Ooit al eens daar geweest? Men attendeert je uiterst vriendelijk op de regels, dus dat strenge valt ook reuze mee. (Mbt. De metro dan he)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |