ja daarom snap ik niet dat Obama het niet doet, hij verliest er niets mee en het zou voor de verkiezingen best nuttig zijn want het zal wel een hangijzer wordenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:42 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Dan moeten we even wachten tot de republikeinen het weer voor het zeggen hebben, die zijn meer van deze tactiek.
support mijn reet, ze gooien een heleboel bommen, wij ook trouwensquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:43 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ze geven support, maar het is niet hun oorlog. Laat het Mullah regime maar binnen vallen, die zijn al de baas over Irak.
Andere Shi'itische extremist ook zo ''dankbaar'':
ja mij ook maar dan moeten er nog heel wat enclaves vallen vrees ikquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:46 schreef UpsideDown het volgende:
Het Joegoslavië-scenario lijkt me op lange termijn de beste oplossing.
Gozer, wie wil jij gaan bevrijden? De soennieten willen geen VS, de shi'ieten willen geen VS.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
support mijn reet, ze gooien een heleboel bommen, wij ook trouwens
dan ben je gewoon oorlog aan het voeren
wie heeft het hier in godsnaam over bevrijden?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:50 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Gozer, wie wil jij gaan bevrijden? De soennieten willen geen VS, de shi'ieten willen geen VS.
Irak heeft al gezegd geen Amerikaanse grondtroepen toe te laten, hoe wil je dan gaan? Ze zullen het westen als bezetter aanmerken.
Valt op zich mee, daar valt wel een mouw aan te passen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja mij ook maar dan moeten er nog heel wat enclaves vallen vrees ik
zolang ze binnen hun grenzen blijven zie ik daar niet zoveel problemen in eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:55 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Valt op zich mee, daar valt wel een mouw aan te passen.
Het grootste probleem komt daarna, het sunni-deel wordt waarschijnlijk een soort kalifaat of een vazal van S-A, het shia-deel een vazal van Iran. Beide tegenpolen worden hiermee machtiger.
Lees jij wel goed? Irak wil geen grondtroepen toelaten, Syrie ook niet. Hoe ga je dat willen doen?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:54 schreef sp3c het volgende:
[..]
wie heeft het hier in godsnaam over bevrijden?
lees jij wel goed?
nou en?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:57 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Lees jij wel goed? Irak wil geen grondtroepen toelaten, Syrie ook niet. Hoe ga je dat willen doen?
De hele wereld zal ons als bezetter aanmerken. Irak maar ook syrie, zal volgens het internationaal recht, het recht hebben Amerikaanse troepen aan te vallen. Iran zal daarop inspelen en shi'itische milities de oorlog laten verklaren aan Amerika(net zoals ze deden in de irakoorlog). 100% zeker dat Hezbollah dan een nieuwe oorlog tegen Israel zal uitlokken.quote:
ik stel niet voor om iets te bezetten, ik stel voor dat we een paar duizend mariniers een paar maanden in ISIS gebied laten rampokken, daarna kan iedereen met 2 mitriaileurs en een jeep het innemenquote:Op woensdag 25 februari 2015 00:00 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De hele wereld zal ons als bezetter aanmerken. Irak maar ook syrie, zal volgens het internationaal recht, het recht hebben Amerikaanse troepen aan te vallen. Iran zal daarop inspelen en shi'itische milities de oorlog laten verklaren aan Amerika(net zoals ze deden in de irakoorlog).
Een rampscenario dus.
Hoeft niet, westerse levens hoeven niet gegeven te worden voor ondankbare Arabieren. Laat de shi'ieten maar zelf hun ramp opruimen, ze zijn op dit moment sloom bij sloom steeds meer terrein aan het winnen.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik stel niet voor om iets te bezetten, ik stel voor dat we een paar duizend mariniers een paar maanden in ISIS gebied laten rampokken, daarna kan iedereen met 2 mitriaileurs en een jeep het innemen
dat moeten ze sowieso maar we kunnen het ze wel gemakkelijker maken das een stuk goedkoper dan nog 10 jaar bommen te gooienquote:Op woensdag 25 februari 2015 00:07 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Hoeft niet, westerse levens hoeven niet gegeven te worden voor ondankbare Arabieren. Laat de shi'ieten maar zelf hun ramp opruimen, ze zijn op dit moment sloom bij sloom steeds meer terrein aan het winnen.
Er is geen enkele reden om op dit moment aan te nemen dat ISIS heeft Irak overneemt.
Volgens mij betaalt Irak zelf ook een deel ervan. Tenminste, dat hoop ik.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:09 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat moeten ze sowieso maar we kunnen het ze wel gemakkelijker maken das een stuk goedkoper dan nog 10 jaar bommen te gooien
Het kwaadaardige Turkije kan in 1 klap nieuwe jihadistenstromingen stopzetten door hun grenzen met Syrie eens te gaan bewaken + de plekken waar jihadisten in/uit gaan, stop te zetten. De Turken weten dondersgoed waar dat gebeurt, maar ze zien liever dode Irakezen en Koerden.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:10 schreef sp3c het volgende:
bovendien moeten we aan het einde van de rit sowieso ingrijpen, dan kun je dat beter nu doen nu die figuren nog relatief zwak zijn
nou enquote:Op woensdag 25 februari 2015 00:12 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Het kwaadaardige Turkije kan in 1 klap nieuwe jihadistenstromingen stopzetten door hun grenzen met Syrie eens te gaan bewaken + de plekken waar jihadisten in/uit gaan, stop te zetten. De Turken weten dondersgoed waar dat gebeurt, maar ze zien liever dode Irakezen en Koerden.
Smerig land
niet als je geen grondtroepen in durft te zettenquote:Op woensdag 25 februari 2015 00:14 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Nou en? Als dat eens gebeurt, zal ISIS veel sneller worden opgeruimd.
Ik denk dat Amerika wel durft, maar inziet dat het beter niet gebeurt.quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
niet als je geen grondtroepen in durft te zetten
1: Irak en Syrie geven geen mandaat om hun land binnen te komen met grondtroepenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |