Hun barbarij staat mij niet aan en ik vind ook niet dat mensen met zulk hoog aanzien als die imam op moet roepen tot dergelijke barbaarse daden. Je bent dan geen haar beter.quote:Op maandag 23 februari 2015 18:53 schreef Inspireme het volgende:
[..]
Kruisigen en verminken deden IS strijders
ook. Oog om oog tand om tand.
Van mij mogen ze ook gewoon dood.
Inderdaad, niet zakken naar dat niveau, wat ze daar allemaal uitvreten vinden ze in de regio zelf ook barbaars!quote:Op maandag 23 februari 2015 20:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Hun barbarij staat mij niet aan en ik vind ook niet dat mensen met zulk hoog aanzien als die imam op moet roepen tot dergelijke barbaarse daden. Je bent dan geen haar beter.
En ja, natuurlijk moeten ze bestreden worden, maar daar zijn legers voor. Dit is gewoon weer een religieuze idioot die oproept om mensen te martelen en doden. Daar is gewoon niets goed aan.
Ok, maar vanuit dat punt beredeneerd dat het voornamelijk wahabisten / salafisten zijn met hier en daar de 'sympathisanten' van datzelfde geweld, op welk punt is een FBI of Mossad dan eigenlijk noodzakelijk?quote:Op maandag 23 februari 2015 08:15 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat "alles door partij A geregisseerd is". Ik ontken de aanwezigheid van moslimterroristen ook nergens.
Het is zo'n brij van propaganda en van echte zaken dat het onmogelijk wordt uit te vinden wat nu wel en niet waar is.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 00:13 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ok, maar vanuit dat punt beredeneerd dat het voornamelijk wahabisten / salafisten zijn met hier en daar de 'sympathisanten' van datzelfde geweld, op welk punt is een FBI of Mossad dan eigenlijk noodzakelijk?
Die moet men wel in 't verhaal accepteren wil men naar de sprong van steun van Amerikaanse filmindustrie gaan. Ik kan er niet zo goed bij dat we hier zogenaamd deze bekende radicale stromingen zien die dan vervolgens aangestuurd zouden worden door de absolute vijand van deze radicale stroming. Dat klinkt erg fantastisch en lijkt me als act zelfs nog lastig. Het gewoon kunnen zien dat er megasektes zijn waarbinnen zelfs muziek als haram wordt gezien en waar opgeroepen wordt andere groepen te doden.. tja, daar is weinig aan geregisseerd sinds het bestaan over de 200 jaar +/- van zo'n stroming.
Ook is het wat een vreemde gedachtengang dat men voor videobewerking zogenaamd een complete studio nodig heeft en iedereen daar van boven tot beneden van weet. Dat kan een eenling op de zolderkamer ook, mits hij weet wat hij doet. Editors werken alleen, en videobewerking kent voor een beetje pro geen geheimen, daarbij opgeteld.. IS materiaal is geen topwerk. Ja, het ziet er smooth uit maar bijzonder is 't niet, een avondje werk.. daar hoeft geen 30 man op te zitten. Onder deze extreme groepen zitten ook gewoon studenten van filmscholen die daesh een warm hart toedragen die dit mogelijk gewoon tussen de bedrijven door doen.
Die bizarre verhalen die je noemde heb ik in mijn bronnen niet gelezen. Behalve over orgaanhandel, dat vrij plausibel klinkt.
Wat die filmpjes betreft. De nazi's gebruikten in hun tijd moderne propaganda en BNW achtige filmpjes is de moderne propaganda van vandaag de dag. Men surft heel erg op de maanlandinghoaxes mee, maakt zelfs nieuwe hoax filmpjes. Door juist een greenscreen te gebruiken en fotos te verspreiden met opvallende symbolen in beeld hebben kijkers al zoiets van 'fake' dus kun je iemand vervolgens naderhand best de keel doorsnijden of de kogel geven. Dus voor de schermen even een act opvoeren en meerdere takes doen en naderhand wordt er waarschijnlijk wel geruimd.
Er zijn verhalen van getraumatiseerde ex-militanten die in een cel werden gegooid met lijken, er wordt geschoten en gebombardeerd in de regio en er vallen veel slachtoffers. Het zou me qua handelen verbazen als deze krijgsgevangen straks allemaal uit hun kasten tevoorschijn komen. Dus ja, ze doden de mensen die voor propaganda worden ingezet waarschijnlijk wel gewoon.
Ik weet dat politiek een groot spel is, maar soms wel gewoon een spel tussen de marges.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 01:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het is zo'n brij van propaganda en van echte zaken dat het onmogelijk wordt uit te vinden wat nu wel en niet waar is.
Ik zeg niet dat er een complete hyperduper studio voor die filmpjes nodig is. Ik vind alleen de opzet, de manier van filmen, de beelden zelf, de editing, allemaal veel te gelikt om echt en gruwelijk over te komen.
Als dat het doel moet zijn van die filmpjes, heeft die van de Jordaanse piloot nou niet bepaald gedaan wat het beweert te doen; namelijk een schokeffect brengen van een "gruwelijke" verbranding.
Ik vond er niks gruwelijks aan en zoals gezegd ben ik absoluut niet het type dat gore leuk vind ofzo, die shit kijk ik niet.
Hoe het groter plaatje met CIA en Mossad precies zit is ook onmogelijk te beredeneren. Twee van de meest geheime geheime diensten wier geheimen wij, onnozele door propaganda verpeste burgers, zouden moeten ontrafelen? Onmogelijk natuurlijk.
Een niveau uitzoomend wordt het juist weer makkelijker. Geopolitiek, belangen en de droom van de CFR om dat hele gebied in handen te hebben. Dat is het uiteindelijke doel, die hele religieuze poppenkast is een rookgordijn voor de veel belangrijker zaken; macht, macht, macht en geld. Macht over olie, ertsen, pijpleidingen, landen, volkeren, opinies, etc.
En daarbij de judeo-christelijke jihad. Het is geen geheim dat neocons als Bush en Wolfowitz echt zijn overtuigd van die heilige oorlog. Israel en de rest van het Midden-Oosten moet bij "ons" horen. Weg met die kaffers met hun pisjurken.
Dat ze het uiteraard niet zo zeggen, komt omdat het politici zijn. Dus leugenaars. Je moet namelijk liegen om in de politiek te overleven. Ik heb het zelf mogen meemaken en dat was dan nog de "netste" partij van Nederland. Ook via andere kanalen veel geleerd over hoe politiek, psychopaten en massamanipulatie werken.
Welnee joh, Democrats en Republicans zijn precies hetzelfde, alleen af en toe iets andere lobbyisten die ze vertegenwoordigen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 07:15 schreef Beathoven het volgende:
Immers de democraten zijn vaak zoekers van de harmonie en republikeinen directer en minder overdacht, en ook van de heilige oorlogen.
Nou, dat moet lukken, ik ben bakker geweest.quote:Het is makkelijker dan brood bakken.
Ik ben niet zo'n fan van een stroming die op den duur veel wetenschappers afweert en creationisme in 't onderwijs wil pushen. De twee stromingen reflecteren ook de massa en helaas is één kant de wat minder begaafde.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 07:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welnee joh, Democrats en Republicans zijn precies hetzelfde, alleen af en toe iets andere lobbyisten die ze vertegenwoordigen.
Clinton en Obomba laten niet veel minder bommen vallen dan Bush of Reagan.
[..]
Nou, dat moet lukken, ik ben bakker geweest.
De rest kom ik nog op terug, maar echt, dat je massapropagandazender CNN een betrouwbaarheid van 95% geeften de Democrats ophemelt ten opzichte van de Republicans wil wel zeggen dat onze wereldbeelden mijlenver uit elkaar lopen.
Ik ben niet onder de indruk. Het is een leuk visitekaartje in HD met geschoolde shots en veel kleurverzadiging, maar niets bijzonders. Niet iets wat een beetje student niet kan doen met een statief en een canon mark II of III DSLRquote:Ah nog iets: het is niet Hollywood, het is Hill & Knowlton. Niet de moeilijkheidsgraad, maar de gelikte reclamepresentatie is mijn probleem met die videootjes.
Ik ook niet maar die zitten ook onder Democrats. En dat is ook niet het punt; het gaat om IS, om ingrijpen in Irak en andere landen. Dronebama met zijn sexy rockstar imago die onschuldigen laat wegbombarderen...quote:Op dinsdag 24 februari 2015 07:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n fan van een stroming die op den duur veel wetenschappers afweert en creationisme in 't onderwijs wil pushen.
Ja, dat is het punt dus ook niet. Ik ben ook niet onder de indruk, juist omdat het zo gelikt gemaakt is.quote:Ik ben niet onder de indruk. Het is een leuk visitekaartje in HD met geschoolde shots en veel kleurverzadiging, maar niets bijzonders. Niet iets wat een beetje student niet kan doen met een statief en een canon mark II of III DSLR
Je weet dat dit niet de enige is!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 07:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ook niet maar die zitten ook onder Democrats. En dat is ook niet het punt; het gaat om IS, om ingrijpen in Irak en andere landen. Dronebama met zijn sexy rockstar imago die onschuldigen laat wegbombarderen...
[..]
Ja, dat is het punt dus ook niet. Ik ben ook niet onder de indruk, juist omdat het zo gelikt gemaakt is.
Het is net alsof je naar een porno met neptieten, nepbillen, neplippen en nepwimpers zit te kijken. Ik word er niet geil van. In het IS-geval geschokt dus. Totaal niet. Ik begrijp ook niet dat mensen zo'n slick videootje wel als gruwelijk zien.
Dat je er nog op ingaat. Iemand die een zwitserlevengevoel krijgt van een mens die levend verbrand wordt neem ik niet serieus meer.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:21 schreef theguyver het volgende:
[..]
Je weet dat dit niet de enige is!
Er zijn al stuk of wat executie filmpjes naar buiten gebracht, veel van gewone soldaten en soms met tientallen tegelijk en gruwelijk, tja iedereen heeft daar een andere mening over wat men gruwelijk vind!
PLezant vind ik het nooit om te zien, maar goed in real life al genoeg gore en zieke shit gezien.
Een ander kan het anders zien, daarom kunnen veel mensen de SAW films ook niet verteren ook al is het nep!
maar vraagje ..
Op youtube staan tientallen video's waar veel syrische soldaten en iraakse soldaten om zeep worden geholpen door mensen die claimen van de IS te zijn, als ik jou denk patroon daar op aan pas moet dat dan ook nep zijn?
Dat is inderdaad wel het makkelijkst om te doen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat je er nog op ingaat. Iemand die een zwitserlevengevoel krijgt van een mens die levend verbrand wordt neem ik niet serieus meer.
Je zit nog steeds in versie A.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat je er nog op ingaat. Iemand die een zwitserlevengevoel krijgt van een mens die levend verbrand wordt neem ik niet serieus meer.
Dus als ik roep dat een gruwelijk beeld onsmakelijk is, dan is het dat opeens niet meer als jij zonder argument roept dat het wel niet echt zal zijn?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 16:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je zit nog steeds in versie A.
Ik krijg het Zwitserleven bij versie B. Daarin wordt ie dan ook niet verbrand.
Wees niet bang, hij is niet verbrand, Lav. Jij gelooft dat slechts. En op basis van die video vraag ik me af hoe je daarbij komt. Straalt het gruwelijkheid uit voor jou??
Jij vindt een beeld "gruwelijk en onsmakelijk"quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:01 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dus als ik roep dat een gruwelijk beeld onsmakelijk is, dan is het dat opeens niet meer als jij zonder argument roept dat het wel niet echt zal zijn?
Is dat een excuus om tegen de policy in te gaan en voor anderen te bepalen wat wel en niet kan? Zelfs als je keihard bewijst dat het niet echt is, kan het nog steeds makkelijk als schokkend worden ervaren. Maar dat weet je zelf ook wel. En alleen in dat laatste geval zou je opmerking niet ongepast zijn.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:03 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij vindt een beeld "gruwelijk en onsmakelijk"
Anderen (het gaat niet om mij en ik ben verreweg niet de enige) vinden het nep overkomen en totaal niet gruwelijk en onsmakelijk.
Dan kan jij het nog steeds gruwelijk en onsmakelijk vinden verder. En een ander niet.
Huh, welke policy?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:16 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Is dat een excuus om tegen de policy in te gaan
Ik bepaal niets voor anderen, hoe kom je erbij?quote:en voor anderen te bepalen wat wel en niet kan?
Ik verschuil me zeker niet, ik zeg alleen dat ik verre van de enige ben die er zo over denkt. Wat mijn mening dus niet "puur Mata" maakt.quote:Zelfs als je keihard bewijst dat het niet echt is, kan het nog steeds makkelijk als schokkend worden ervaren. Maar dat weet je zelf ook wel. En alleen in dat laatste geval zou je opmerking niet ongepast zijn.
En verschuil je niet achter anderen wil je?
Hier stopte ik met lezen.quote:
Ik vraag gewoon welke policy?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:26 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Hier stopte ik met lezen.
Bovendien zal ik de discussie niet verder van het onderwerp afleiden.
Je stelt een goede vraag. Ik denk dat het antwoord nee is. Want als je het wel doet word je uitgemaakt voor een respectloze hufterquote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik vraag gewoon welke policy?
Yvonne heeft bericht dat we het filmpje niet meer mogen linken hier, prima, no problem. Wat is er dan nog met "de policy" te schaften? Mag je naast geen linkjes plaatsen naar "gruwelijke" video's er ook niet over discussieren?
Ja en ik heb dus uitgelegd dat dat een fallacy is.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:42 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je stelt een goede vraag. Ik denk dat het antwoord nee is. Want als je het wel doet word je uitgemaakt voor een respectloze hufter
Je zou toch denken dat op een forum als BNW optie B de algemene mening zou zijn. Ik blijf het merkwaardig vinden dat dit juist niet zo is. Gros blijft hier in A gelovenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja en ik heb dus uitgelegd dat dat een fallacy is.
Je kan geen "respectloze hufter" zijn als je binnen verhaal B blijft. A = slachtoffers, gruwelijk, echt, mening erover zou respectloos zijn. B = geen slachtoffers, niet gruwelijk, niet echt en dus kan het ook niet respectloos zijn.
Zie 9/11. Als zelfs na 13,5 jaar en aaaaaal die informatie mensen nog steeds "geloven in het officiele verhaal tot ze bewijs zien van het tegendeel" (nou, daar is al genoeg over gepost), dan vraag ik me ook af wat je in BNW zoekt.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:49 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat op een forum als BNW optie B de algemene mening zou zijn. Ik blijf het merkwaardig vinden dat dit juist niet zo is. Gros blijft hier in A geloven
Welk tegendeel?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:53 schreef ems. het volgende:
Er is dan ook geen bewijs van het tegendeel. Daarvoor hoef je verder niet in het officiele verhaal te geloven.
Maargoed, dat zal wel weer te logisch zijn.
Simpelweg omdat B niet overtuigend bewezen is. Roepen dat iets nep is, maakt het niet opeens nep natuurlijk. Roepen dat de piloot niet verbrand is, zonder enig verder bewijs, maakt hem niet opeens minder verbrand.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:49 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat op een forum als BNW optie B de algemene mening zou zijn. Ik blijf het merkwaardig vinden dat dit juist niet zo is. Gros blijft hier in A geloven
Dat kan, dat jij B niet overtuigend bewezen vindt. De foto van de Japanners is trouwens overduidelijk fake, dat heb ik in een reactie op bedachtzaam al aangegeven; die schaduwen kloppen van geen kant.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:02 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Simpelweg omdat B niet overtuigend bewezen is. Roepen dat iets nep is, maakt het niet opeens nep natuurlijk. Roepen dat de piloot niet verbrand is, zonder enig verder bewijs, maakt hem niet opeens minder verbrand.
Foto lijkt fake idd.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat kan, dat jij B niet overtuigend bewezen vindt. De foto van de Japanners is trouwens overduidelijk fake, dat heb ik in een reactie op bedachtzaam al aangegeven; die schaduwen kloppen van geen kant.
Als 1 foto nep is, hoe serieus kan je de rest dan nemen? Als 1 video overduidelijk gelikt in elkaar gezet is, hoe zijn die andere video's dan wel niet?
Het bewijs mag je hier niet plaatsen vanwege beleid en zelfs ter discussie stellen is haast onmogelijk want is respectloos. Dus zomaar iets roepen is kolder.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:02 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Simpelweg omdat B niet overtuigend bewezen is. Roepen dat iets nep is, maakt het niet opeens nep natuurlijk. Roepen dat de piloot niet verbrand is, zonder enig verder bewijs, maakt hem niet opeens minder verbrand.
Wie zegt dat "alles nep" is?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:08 schreef Fogel het volgende:
Maar als alles nep is, waarom is post 25 dan echt?
Ik vind die policy ook raar. Maargoed, dat is een andere discussie. Maar je mag de video gewoon bespreken, alleen niet linken naar, toch? Zover ik begreep tenminste.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:09 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Het bewijs mag je hier niet plaatsen vanwege beleid en zelfs ter discussie stellen is haast onmogelijk want is respectloos. Dus zomaar iets roepen is kolder.
Helaas lijken een aantal users die [alles is nep] visie te hebben.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:10 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wie zegt dat "alles nep" is?
Post 25 is een duidelijke BNW-visie. Een verademing na die massamediapropaganda over IS hier.
Daar kan ik niet voor spreken.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:23 schreef Fogel het volgende:
[..]
Helaas lijken een aantal users die [alles is nep] visie te hebben.
Jij vind jezelf een verademing?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:10 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wie zegt dat "alles nep" is?
Post 25 is een duidelijke BNW-visie. Een verademing na die massamediapropaganda over IS hier.
Toch nog maar even goed de post van Yvonne op de FB lezen dan.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:09 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Het bewijs mag je hier niet plaatsen vanwege beleid en zelfs ter discussie stellen is haast onmogelijk want is respectloos. Dus zomaar iets roepen is kolder.
Het gaat niet om mij hier, het gaat om IS en het stuk dat ik plaatste.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:27 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Jij vind jezelf een verademing?
Ik vind Hollywood romantic comedies ook gruwelijk en onsmakelijk.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Huh, welke policy?
[..]
Ik bepaal niets voor anderen, hoe kom je erbij?
[..]
Als je een Hollywoodhorrorfilm kijkt, is dat dan "gruwelijk" of "gruwelijk gespeeld, gemaakt"?
American Sniper en al die andere vreselijke patriottistische VSAmerikaanse propagandafilms, dat is allemaal niet gruwelijk, maar als je een IS-video niet gruwelijk noem, oh wee.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:41 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik vind Hollywood romantic comedies ook gruwelijk en onsmakelijk.
Sommige mensen houden van being scared by a movie.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
American Sniper en al die andere vreselijke patriottistische VSAmerikaanse propagandafilms, dat is allemaal niet gruwelijk, maar als je een IS-video niet gruwelijk noem, oh wee.
Ja, van die mensen die al die gore gaan opzoeken. Toen ik begon met studeren was er net internet en al die lui naar Rotten.com en al die vage sites.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:53 schreef Tingo het volgende:
[..]
Sommige mensen houden van being scared by a movie.
Ik heb alle onthoofdingen vids een of twee keer gekeken voor maar 2minuten of zo.Tis genoeg voor mij om te zien dat ze zijn nep.Ik hoeft geen gruwelijke beelden te zien,echt of nep.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik vraag gewoon welke policy?
Yvonne heeft bericht dat we het filmpje niet meer mogen linken hier, prima, no problem. Wat is er dan nog met "de policy" te schaften? Mag je naast geen linkjes plaatsen naar "gruwelijke" video's er ook niet over discussieren?
Zo klopt iequote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:02 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Simpelweg omdat B niet overtuigend bewezen is een persoonlijke mening is, zonder wat voor grond dan ook. Roepen dat iets nep is, maakt het niet opeens nep natuurlijk. Roepen dat de piloot niet verbrand is, zonder enig verder bewijs, maakt hem niet opeens minder verbrand.
A is net zo min overtuigend bewezen. Roepen dat iets echt is, maakt het niet opeens echt natuurlijk. Roepen dat de piloot verbrand is, zonder enig verder bewijs.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:02 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Simpelweg omdat B niet overtuigend bewezen is. Roepen dat iets nep is, maakt het niet opeens nep natuurlijk. Roepen dat de piloot niet verbrand is, zonder enig verder bewijs, maakt hem niet opeens minder verbrand.
Ja, er is een video van. Dat is toch geen bewijs? Dat is een cirkelredenering. Dezelfde die je ziet bij 9/11 en Apollo, men kan alleen maar wijzen naar de beelden. "Kijk, zo is het gebeurd, want het is op TV geweest".quote:Op dinsdag 24 februari 2015 20:41 schreef kalinhos het volgende:
Nou ja, er is een video van. Hoe je het ook wendt of keert, is een video van gebeurtenis X nog altijd meer bewijs dan stellen dat gebeurtenis X niet plaatsgevonden heeft.zonder verder enig bewijs, materiaal, argument, etc.
Wat? Doe iets 'n beetjes geks,crisis acteur-achtig,nieuwe ID/persona aannemen voor 'm paar tonne of miljoenen...hypotheek en leentjes afbetaald,filmpjes in 'n hotel kamertje niet naar bepaalde geinteresserde partijen verstuurd enz. Allemaal verzekerd.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:32 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wel het makkelijkst om te doen.
Als ik tevreden met de officiele verklaringen van wat-dan-ook was,zou ik niet zo gauw m'n tijd besteden om argumenten over te hebben op 'n soort 'BNW' site.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 17:49 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat op een forum als BNW optie B de algemene mening zou zijn. Ik blijf het merkwaardig vinden dat dit juist niet zo is. Gros blijft hier in A geloven
We hebben allemaal de filmpjes gezien,door heel veel verschillende ogen.Alle filmpjes zijn nep....gezien door vele ogen ook.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:03 schreef kalinhos het volgende:
Alle filmpjes zijn echt. Gewoon, omdat ik dat zeg. Kunnen we dat punt ook afsluiten
Wellicht vervelen ze zich, tijd teveel? ..een andere verklaring kan ik er niet voor vinden.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:11 schreef Tingo het volgende:
[..]
Als ik tevreden met de officiele verklaringen van wat-dan-ook was,zou ik niet zo gauw m'n tijd besteden om argumenten over te hebben op 'n soort 'BNW' site.
Volgens jou. Dat vergeet je erbij te zetten.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:14 schreef Tingo het volgende:
[..]
We hebben allemaal de filmpjes gezien,door heel veel verschillende ogen.Alle filmpjes zijn nep....gezien door vele ogen ook.
Zeker weten.Ik heb niks aan beelden van geweld te kijken,als 't echt of nep zijn.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 18:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, van die mensen die al die gore gaan opzoeken. Toen ik begon met studeren was er net internet en al die lui naar Rotten.com en al die vage sites.
Ik stel wel vragen bij je geestelijke gesteldheid als je dat soort dingen bewust opzoekt. Alsof er niet genoeg leukere dingen op de wereld zijn.
Daar hoef jij ook helemaal geen verklaring voor te zoeken, net zomin als anderen een verklaring hoeven te zoeken waarom jij hier reageert.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:17 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Wellicht vervelen ze zich, tijd teveel? ..een andere verklaring kan ik er niet voor vinden.
Door 'heel veel verschillende ogen' zeg ik. Hoeveel ogen denk je dat ik heb? Miljoenen?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:30 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Volgens jou. Dat vergeet je erbij te zetten.
Dat hoeft misschien niet, maar dat mag natuurlijk gewoon wel.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:31 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar hoef jij ook helemaal geen verklaring voor te zoeken, net zomin als anderen een verklaring hoeven te zoeken waarom jij hier reageert.
Dat is het mooie van een discussietopic .
'Alle filmpjes zijn nep' Dat had ik gearceerd dus dat kan je niet ontgaan zijn.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:33 schreef Tingo het volgende:
[..]
Door 'heel veel verschillende ogen' zeg ik. Hoeveel ogen denk je dat ik heb? Miljoenen?
Danku hulpmod.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat hoeft misschien niet, maar dat mag natuurlijk gewoon wel.
Dat is het mooie van een discussietopic.
Ik weet 't niet precies...misschien doen ze z'n beste om hun persoonlijke vertrouw in 't media e.a. organisaties te versterken....de alternatieve standpunt is gewoon teveel te aannemen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:17 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Wellicht vervelen ze zich, tijd teveel? ..een andere verklaring kan ik er niet voor vinden.
Ik denk dat de meeste mensen met 'n bepaalde keek op 't wereld zijn mee eens.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
'Alle filmpjes zijn nep' Dat had ik gearceerd dus dat kan je niet ontgaan zijn.
ik heb nergems gezegd dat ik vind dat die echt is. Kheb alleen gereageerd op je punt dat iets zomaar als nep bestempelen zonder argumentatie wat zwak is. Voor gebeurtenis A is meer bewijs (een video) dan gebeurtenis B (waar in principe alleen jouw en Tingo's mening het argument zijn).quote:Op dinsdag 24 februari 2015 20:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, er is een video van. Dat is toch geen bewijs? Dat is een cirkelredenering. Dezelfde die je ziet bij 9/11 en Apollo, men kan alleen maar wijzen naar de beelden. "Kijk, zo is het gebeurd, want het is op TV geweest".
Hoe weet jij nou of die video echt is? Dat neem je aan. Waarom? Wat overtuigt jou nou zo in die video('s) van die dolle IS-strijdertjes?
De video komt op mij nep over. Wat Tingo zegt, moet je met hem bespreken, daar ga ik niet over.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:51 schreef kalinhos het volgende:
[..]
ik heb nergems gezegd dat ik vind dat die echt is. Kheb alleen gereageerd op je punt dat iets zomaar als nep bestempelen zonder argumentatie wat zwak is. Voor gebeurtenis A is meer bewijs (een video) dan gebeurtenis B (waar in principe alleen jouw en Tingo's mening het argument zijn).
Ik geloof eerder iets wat ik kan zien, dan iemand die alleen maar roept dat het nep is en vervolgens geen, voor mij dan, overtuigende argumenten aandraagt voor zijn bewering. Noem me wereldvreemd.
Ho maar! Er zijn 'n heleboel mensne die denken dat de vids nep zijn.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:51 schreef kalinhos het volgende:
[..]
ik heb nergems gezegd dat ik vind dat die echt is. Kheb alleen gereageerd op je punt dat iets zomaar als nep bestempelen zonder argumentatie wat zwak is. Voor gebeurtenis A is meer bewijs (een video) dan gebeurtenis B (waar in principe alleen jouw en Tingo's mening het argument zijn).
Ik geloof eerder iets wat ik kan zien, dan iemand die alleen maar roept dat het nep is en vervolgens geen, voor mij dan, overtuigende argumenten aandraagt voor zijn bewering. Noem me wereldvreemd.
Zoals je kan zien is er veel tijd in gestoken in belichting en na bewerkingen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De video komt op mij nep over. Wat Tingo zegt, moet je met hem bespreken, daar ga ik niet over.
Wat wel nep moet zijn is die foto van die Japanners. Daarom vroeg ik ook: waarom zou je ze nog vertrouwen? Als er 1 foto nep is, wat zegt dat over de rest?
De video kan je zien, maar dat wil toch niet zeggen dat het daarom echt is? De "echtheid' volgt uit de massamedia die zeggen dat het echt is (hoewel er ook kritische geluiden in zelfs de massamedia zijn die de authenticiteit in twijfel trekken), dat nemen mensen aan als "voldoende".
Als er gezegd wordt dat een video echt is, dan is dat zo.
Dat noem ik nou niet heel erg kritisch denken.
Dat je vraagt om argumenten waarom die video nep is, snap ik en heb je helemaal gelijk in. Ik heb alleen mijn gevoel erover gedeeld. De nepheid zit hem voor mij in die foto. Wat die lui verder allemaal publiceren interesseert me niet zoveel, maar deze 2 zaken bieden nou eenmaal weinig goede hoop dat die "verzekeringsagent mij een juist verhaal geeft".
Nee tuurlijk ga je er niet op in!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:45 schreef El_Matador het volgende:
Guyver, ik ga niet meer in op je stromannetjes.
Je kunt gewoon lezen wat ik schrijf en ik heb nergens gezegd "alles is nep".
Gast, hoe oud ben jij?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:56 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nee tuurlijk ga je er niet op in!
Waarom zou je er staan te veel punten in waar je gewoon niet op in durft te gaan!
Negeren is veel makkelijker!
Ik lees wat je schrijft en het is verwarrend je bent een grotere draaikont dan menig politicus!
[ afbeelding ]
Nep ofwel fake heeft een andere betekenis dan staged ofwel in scene gezet. Volgens mij doelt Matador op het laatste. Laten we daar dus een duidelijk onderscheid in gaan maken vanaf nu, maakt het wel wat duidelijker allemaal.quote:
Dank je, dat is inderdaad een verschil.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nep ofwel fake heeft een andere betekenis dan staged ofwel in scene gezet. Volgens mij doelt Matador op het laatste. Laten we daar dus een duidelijk onderscheid in gaan maken vanaf nu, maakt het wel wat duidelijker allemaal.
Dus:
Nep ≠ in scene gezet
Fake ≠ staged
Dat je daar kritisch naar moet kijken.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De video komt op mij nep over. Wat Tingo zegt, moet je met hem bespreken, daar ga ik niet over.
Wat wel nep moet zijn is die foto van die Japanners. Daarom vroeg ik ook: waarom zou je ze nog vertrouwen? Als er 1 foto nep is, wat zegt dat over de rest?
Ach dat moet iedereen voor zichzelf beslissen. De echtheid haal ik eruit dat een situatie als die, niet iets enorm vreemds laat zien. Het is niet alsof de piloot opeens verandert in een fenix en wegvliegt ofzo. Het gaat redelijk hoe je het zou verwachten. Dat wil alsnog niet zeggen dat het dáárom maar direct 100% waar is, maar vooralsnog overtuigt het me meer dan alleen roepen dat het nep is, omdat de foto met die Japanner ook fake lijkt.quote:De video kan je zien, maar dat wil toch niet zeggen dat het daarom echt is? De "echtheid' volgt uit de massamedia die zeggen dat het echt is (hoewel er ook kritische geluiden in zelfs de massamedia zijn die de authenticiteit in twijfel trekken), dat nemen mensen aan als "voldoende".
Ik snap je verzekeringsagent verhaal, al vind ik het niet de mooiste vergelijking die er is. Tegelijkertijd...als jij bij de verzekeringsagent niet een goed gevoel krijgt, wil dat niet zeggen dat alles wat de verzekeringsagent zegt of beweert, daarom ook maar onwaar is. Je bent er kritischer op, maar het maakt het niet direct onjuist.quote:Dat je vraagt om argumenten waarom die video nep is, snap ik en heb je helemaal gelijk in. Ik heb alleen mijn gevoel erover gedeeld. De nepheid zit hem voor mij in die foto. Wat die lui verder allemaal publiceren interesseert me niet zoveel, maar deze 2 zaken bieden nou eenmaal weinig goede hoop dat die "verzekeringsagent mij een juist verhaal geeft".
Klopt, maar die heleboel mensen reageren niet in dit topic dus daar kan ik niet zo gek veel mee dan natuurlijk. Er zijn ook een heleboel mensen die de videos per definitie voor 'echt' aannemen, maar aangezien die ook niet hier reageren heb je er niet veel aan als argument.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:29 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ho maar! Er zijn 'n heleboel mensne die denken dat de vids nep zijn.
Het is hier door verschillende bronnen al goed uitgelegd waarom 'we' de vids nep vinden.
Dat jij zelf heeft de vids gekeken en denken dat ze zijn echt is,is ook niet overtuigend.
Dat doe ik helemaal niet.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:58 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gast, hoe oud ben jij?
Ik heb uitgebreid geschreven over wat ik vind. Jij maakt er een karikaturale stroman van. Wat moet ik daarmee?
De politiek in het gebied is precies een motivatie om die boel zo op te hitsen daar.
Ik en iets niet durven.
Ik citeer je omdat het gewoon weer lekker tegenstrijdig is!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 21:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De video komt op mij nep over. Wat Tingo zegt, moet je met hem bespreken, daar ga ik niet over.
Wat wel nep moet zijn is die foto van die Japanners. Daarom vroeg ik ook: waarom zou je ze nog vertrouwen? Als er 1 foto nep is, wat zegt dat over de rest?
De video kan je zien, maar dat wil toch niet zeggen dat het daarom echt is? De "echtheid' volgt uit de massamedia die zeggen dat het echt is (hoewel er ook kritische geluiden in zelfs de massamedia zijn die de authenticiteit in twijfel trekken), dat nemen mensen aan als "voldoende".
Als er gezegd wordt dat een video echt is, dan is dat zo.
Dat noem ik nou niet heel erg kritisch denken.
Dat je vraagt om argumenten waarom die video nep is, snap ik en heb je helemaal gelijk in. Ik heb alleen mijn gevoel erover gedeeld. De nepheid zit hem voor mij in die foto. Wat die lui verder allemaal publiceren interesseert me niet zoveel, maar deze 2 zaken bieden nou eenmaal weinig goede hoop dat die "verzekeringsagent mij een juist verhaal geeft".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar het gaat om de gebeurtenis zelf, je kan wel zien dat er wat tijd in heeft gezeten met bewerken.
Maar houd het dan in dat het niet echt gebeurd is?
Nee dat kan je er niet uithalen!
Is het daarom nep, nee want dat weet je niet!
Je denkt het, maar je weet het nooit zeker!
Je doet het overkomen ..
Van jaaa er zijn wel wat terroristen maar de media doet het je denken dat het er veel zijn en gruwelijke dingen doen!
Ik zie nog steeds 0.0 redenen waarom dat allemaal niet kan!
Ik zeg ook niet dat ik de media volledig geloof met alles wat op TV komt, maar ik denk wel dat het meer in de buurt komt van de realiteit wat zich daar afspeelt!
Ik heb bijvoorbeeld nog geen enkele berichtgeving gezien gespot of gehoord van iemand in de regio van JOH er is niks loos hier!
NIKS!
Dat is toch vreemd, als er amper iets loos is daar geen aanslagen moorden of wat dan ook door een groepering of, beter gezegd meerdere groeperingen dan zou je toch wel iets er van horen?
Of denk je dat ze daar geen telefoon internet of kranten radio of tv hebben!Er staat nog een vraag voor u open!!
Ik denk dat de beelden zijn in ieder geval niet de waarheid.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nep ofwel fake heeft een andere betekenis dan staged ofwel in scene gezet. Volgens mij doelt Matador op het laatste. Laten we daar dus een duidelijk onderscheid in gaan maken vanaf nu, maakt het wel wat duidelijker allemaal.
Dus:
Nep ≠ in scene gezet
Fake ≠ staged
Wanneer zou je het wel geloven?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik denk dat de beelden zijn in ieder geval niet de waarheid.
Ik heb geen enkele beeld/verhaal enz. gezien om me te overtuigen dat er iets waar is in de officiele verhalen.De '3 drie meisjes die gaat trouwen met 'n IS rebel fighter' vind ik echt belachelijik.Er zijn geen duidelijke fotos van.Is 't echt zo makkeklijk om 'n border kruising te doen?Van m'n eigen ervaringen niet(en ik was en ben nog steeds niet 'n 15jo britse moslim meisje).Op BBC BS hadden ze 't over 'n 'Border controller believes to have seen the girls crossing the border into Syria' ? Words to that effect.
Do these girls even exist ?
Hey maar kom opquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik denk dat de beelden zijn in ieder geval niet de waarheid.
Ik heb geen enkele beeld/verhaal enz. gezien om me te overtuigen dat er iets waar is in de officiele verhalen.De '3 drie meisjes die gaat trouwen met 'n IS rebel fighter' vind ik echt belachelijik.Er zijn geen duidelijke fotos van.Is 't echt zo makkeklijk om 'n border kruising te doen?Van m'n eigen ervaringen niet(en ik was en ben nog steeds niet 'n 15jo britse moslim meisje).Op BBC BS hadden ze 't over 'n 'Border controller believes to have seen the girls crossing the border into Syria' ? Words to that effect.
Do these girls even exist ?
Veel van de mensen die denken dat de vids echt zijn,hebben de vids niet zelf gezien.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:18 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Klopt, maar die heleboel mensen reageren niet in dit topic dus daar kan ik niet zo gek veel mee dan natuurlijk. Er zijn ook een heleboel mensen die de videos per definitie voor 'echt' aannemen, maar aangezien die ook niet hier reageren heb je er niet veel aan als argument.
die lui in Hollywood hebben het druk joh!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:33 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Hey maar kom opAls er ergens wel duidelijke beelden van zijn, dan zijn ze volgens jou te duidelijk en moet het wel Hollywood zijn. En nu geloof je iets niet, omdat de foto's niet duidelijk zijn.
Er is dus eigenlijk nooit een situatie die je, al houd je vast aan je eigen redenaties, wel zal geloven
Dit is 1 grote aanname. Hier kan niemand wat mee, toch?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:35 schreef Tingo het volgende:
[..]
Veel van de mensen die denken dat de vids echt zijn,hebben de vids niet zelf gezien.
Most people say: I don't want to even see them.
Dus,ze vertrouw de woorden van de newslezer: The videos are of course too shocking to be broadcast.
Oh well thank you so much for sparing our ever-so-senstive eyes from such horror
Wanneer ik denk zelf dat 't echt is.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:32 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wanneer zou je het wel geloven?
Okquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:40 schreef Tingo het volgende:
[..]
Wanneer ik denk zelf dat 't echt is.
Nee- hang on.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:33 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Hey maar kom opAls er ergens wel duidelijke beelden van zijn, dan zijn ze volgens jou te duidelijk en moet het wel Hollywood zijn. En nu geloof je iets niet, omdat de foto's niet duidelijk zijn.
Er is dus eigenlijk nooit een situatie die je, al houd je vast aan je eigen redenaties, wel zal geloven
Nou mensen komen er gewoon openlijk voor uit hoor dat ze niet naar de isis filmpjes willen kijken maar toch achter het msm verhaal staan en die verdedigen . Ik wilde eerst ook niet kijken tot ik tot mijn grote verbazing een oproep zag om niet te kijken waarbij bekende mensen ook die oproep deden en dat vond ik vreemd en toen ben ik wel gaan kijken . Ik begrijp nu dat het echt nodig was die oproep want zo nep als maar wezen kan . Echt de omgekeerde wereld , niet kijken en onwetend blijven ipv kijken en een echte mening vormen en erachter komen dat je in de maling word genomen .quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:39 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Dit is 1 grote aanname. Hier kan niemand wat mee, toch?
Dat zeg ik ook niet , ik zeg alleen dat het zoveel focus in de media krijgt waardoor er angst opgeroepen word . Zoals het terrorniveau met die verschillende kleuren kan je mensen met woorden op een bepaald stressniveau krijgen puur door dat steeds te herhalen .quote:Op maandag 23 februari 2015 18:14 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij ziet naast religies ook andere belangen voor geweld en "terrorisme" enzo. Prima. Maar dat betekent niet dat er opeens geen moslimterrorisme meer bestaat?!
Het is een non sequitur; het een volgt niet uit het ander.
Alles wat in bnw voorbij komt is maar een klein deel van wat er dagelijks over de hele wereld gebeurd dus niemand beweerd dat alles gestaged is . Dat we allemaal in een illusie leven en in de omgekeerde wereld zal ik wel zeggen .quote:[..]
Daar ben ik het natuurlijk helemaal mee eens, maar dat wil niet zeggen dat ALLES gestaged is, NIETS meer echt is, terrorisme gewoon een VERZINSEL is.
Dat is doorslaan naar de andere kant.
Je schept ook zeer duidelijk je eigen beeld , dat kan ik niet ontkennen .quote:[..]
Ik schep zeer duidelijk mijn eigen beeld, ik denk niet dat je veel FOK!kers vindt die het voor meer dan 60% van de tijd met mij eens is, boeit ook niet.
En ja, dat meer mensen wakker worden door juist de slordige nonchalante manier waarop ze die events stagen, is positief.
let maar op dat de msm alleen het woord terrorist gebruikt als het om een moslim gaat .quote:[..]
Dat is dus het punt; jij gaat op de schoot van den moslim zitten. Die mensen aanhaalt die gewoon alles ontkennen, zoals die imam op deze bladzijde (Jokkebrok's reactie).
Dat is precies wat ik bedoel; omdat jij meent "discriminatie tegen moslims" te zien (nou valt dat gelukkig mee, het is vooral hoe men in woorden een normale moslim met een terrorist verbindt), ontken je gewoon moslimterrorisme. Of je begint over christendom, geld, geopolitiek.
Dus christendom mag je wel benoemen als aanleiding voor daden, maar islam niet? Waarom is islam zo heilig?
Jij hebt die niet maar goedgelovige mensen ontwikkelen wel haat tegen moslims door de berichtgeving . Iedereen mag zelf weten wat die gelooft als iedereen ook maar begrijpt dat ze hun eigen waarheid moeten leven en ieder ander ook zijn eigen waarheid laat leven .quote:[..]
Ik heb geen angstbeeld t.o.v. islam, ik heb vaak gezegd in aardig wat (sharia)moslimlanden te zijn geweest, wel vind ik de beginselen van de islam bijzonder onplezierig. Dat jij als vrouw daar niet van schrikt, schrik ik dan weer van.
De mantel van andere belangen die jouw blik op de islam vertroebelt.
Jij hebt toch een onnavolgbare manier van redeneren.quote:Op woensdag 25 februari 2015 09:32 schreef Summers het volgende:
[..]
Nou mensen komen er gewoon openlijk voor uit hoor dat ze niet naar de isis filmpjes willen kijken maar toch achter het msm verhaal staan en die verdedigen . Ik wilde eerst ook niet kijken tot ik tot mijn grote verbazing een oproep zag om niet te kijken waarbij bekende mensen ook die oproep deden en dat vond ik vreemd en toen ben ik wel gaan kijken . Ik begrijp nu dat het echt nodig was die oproep want zo nep als maar wezen kan . Echt de omgekeerde wereld , niet kijken en onwetend blijven ipv kijken en een echte mening vormen en erachter komen dat je in de maling word genomen .
Ik ben wel benieuwd naar die oproep om niet te kijken eigenlijk. Wie waren dat?quote:Op woensdag 25 februari 2015 09:32 schreef Summers het volgende:
[..]
Nou mensen komen er gewoon openlijk voor uit hoor dat ze niet naar de isis filmpjes willen kijken maar toch achter het msm verhaal staan en die verdedigen . Ik wilde eerst ook niet kijken tot ik tot mijn grote verbazing een oproep zag om niet te kijken waarbij bekende mensen ook die oproep deden en dat vond ik vreemd en toen ben ik wel gaan kijken . Ik begrijp nu dat het echt nodig was die oproep want zo nep als maar wezen kan . Echt de omgekeerde wereld , niet kijken en onwetend blijven ipv kijken en een echte mening vormen en erachter komen dat je in de maling word genomen .
Nee maar je kan wel pas een mening vormen als je hebt gekeken .quote:Op woensdag 25 februari 2015 09:58 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Jij hebt toch een onnavolgbare manier van redeneren.
Dus je kunt het alleen maar 'geloven' als je deze walgelijke filmpjes meerdere keren achter elkaar kijkt? Ik vind dat persoonlijk een beetje ziek.
op social media met James Foley onder het mom van niet kijken want dan hebben ze hun zinquote:Op woensdag 25 februari 2015 10:00 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd naar die oproep om niet te kijken eigenlijk. Wie waren dat?
Ze?quote:Op woensdag 25 februari 2015 10:01 schreef Summers het volgende:
[..]
op social media met James Foley onder het mom van niet kijken want dan hebben ze hun zin
Jij hebt het altijd over moorden op kinderen door Amerika. Heb jij dat allemaal met eigen ogen gezien?quote:Op woensdag 25 februari 2015 10:00 schreef Summers het volgende:
[..]
Nee maar je kan wel pas een mening vormen als je hebt gekeken .
Sommige mensen kijken horrorfilms zoals saw brrrr
Ik vroeg niet waar. Ik vroeg wie dat opriepen. Welke bekende mensen riepen op om niet te kijken?quote:Op woensdag 25 februari 2015 10:01 schreef Summers het volgende:
[..]
op social media met James Foley onder het mom van niet kijken want dan hebben ze hun zin
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |