Jahoor. De meeste grote merken hebben een promoteam van studenten in die stands staan. Ik vond het vooral fascinerend. Wij hadden ook ongeveer het enige gratis uitdeeldingetje van de beurs. Dat was ook een.. ervaring.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 08:50 schreef pessie het volgende:
[..]
Er zijn ook nog mensen die daar werkendat is even een eye-opener. Ik vraag me echt af of iemand dat oprecht leuk vind
(ze zullen er vast zijn).
Twist, e-shopping. uitvinding van de eeuw. Wordt er een stuk minder ongelukkig van. Maar goed, wij zitten wat stad betreft net onder Groningen en dat is geen handige shop-stad (als in: je moet doorgaans flinke stukken lopen). Ze hebben er wel een groot aanbod maar je loopt je echt een ongeluk. Als ik op de fiets kan is het weer anders.
LOL! Dan is het wel een Amsterdammertje..quote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:43 schreef Cassandra87 het volgende:
Danaa met bevallen op de beurs haal je wsl wel het nieuws haha
Hahahaha! Dat zal zeker!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:43 schreef Cassandra87 het volgende:
Danaa met bevallen op de beurs haal je wsl wel het nieuws haha
Je doet mij er geeeeeeen plezier meequote:Op dinsdag 24 februari 2015 08:37 schreef Limone het volgende:
Ik heb 1 keer op de HHB/negenmaandenbeurs vaak op beurzen gewerkt en dat was voldoende voor altijd.![]()
Het is inderdaad een soort gekriebel. een beetje links aan de zijkant van mijn buik. Net alsof iemand heel licht met zijn vingers in je oksel loopt. En bij de vk vrijdag luisterde ze naar het hartje en kreeg elke keer 3 slagen te horen en dan gerommel omdat de minion zo aan het bewegen was. Ze moest er zelf hard om lachen. Maar elke keer dat ik gerommel hoorde voelde ik het ook op de zelfde plek. Dus ik denk wel dat ik hem/haar al voel.quote:Op maandag 23 februari 2015 16:05 schreef twist02 het volgende:
Zomerzon, fijn dat het zo goed gaat! Wat voel je precies? Misschien klinkt het wel heel herkenbaar voor iemand hier. Bij mij was het echt een heel zacht gekriebel, steeds op hetzelfde plekje
Dat is best laat inderdaad, ik had hem steeds zeker met 28 weken in huis. Misschien nogmaals bellen? De 7de maand is namelijk een termijn die verreweg de meeste verzekeraars aanhouden. Zeker omdat Sticker is geboren met 33(?) weken, wil je dat toch wel wat eerder hebben.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:30 schreef L-E het volgende:
Risu, ik weet niet waarom maar bol doet dat echt heel erg vaak: artikelen van dezelfde bestelling apart verpakken. Mijn inner hippie kan daar slecht tegen![]()
Ik heb de verzekering ingelicht over deze zwangerschap: ik krijg mijn kraampakket 6 weken voor de ud, zei de dame. Is dat niet wat laat, of voelt dat gewoon zo mijn doordevroeggeboorteaangetastetijdsbesef?
Ja 33+5 idd. En thuis heb ik wel wat dingen uit dat kraampakket al gebruikt toen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:53 schreef pessie het volgende:
[..]
Dat is best laat inderdaad, ik had hem steeds zeker met 28 weken in huis. Misschien nogmaals bellen? De 7de maand is namelijk een termijn die verreweg de meeste verzekeraars aanhouden. Zeker omdat Sticker is geboren met 33(?) weken, wil je dat toch wel wat eerder hebben.
Yay!quote:
Yes!quote:
Pff vroeggeboorte is een fabeltje duhquote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:06 schreef L-E het volgende:
Oke ik heb nog even gebeld en het is idd 34 weken. Maar als ik nou eerder beval? vroeg ik. 'Dat gaat u toch niet doen'
Echt tof, de handige features als toekomst voorspellen die verzekeringsdames tegenwoordig hebben!
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:06 schreef L-E het volgende:
Oke ik heb nog even gebeld en het is idd 34 weken. Maar als ik nou eerder beval? vroeg ik. 'Dat gaat u toch niet doen'
Echt tof, de handige features als toekomst voorspellen die verzekeringsdames tegenwoordig hebben!
Ik snap het niet denk ik... Maar jeuj?quote:
Een hartje. In (mijn) fonetisch Utregs.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:26 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Ik snap het niet denk ik... Maar jeuj?
Ik ben moe! Zo lekker een dutje doen. Morgen nog 1 dag werken en dan verlof... Heerlijk. Niet meer op hoeven staan om te gaan werken, gewoon kunnen blijven liggen en niets hoeven. Kan niet wachten
Kraampakket was hier met 6 maanden in huis, werd opgestuurd door FBTO. Toen open gemaakt, een hoop dingen gezien waarvan ik hoop dat ik ze nooit nodig heb en in een hoekje weggezet
Fijn!!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:11 schreef klumsy het volgende:
Net gebeld voor de uitslag van de glucosetest en die was super, eerste keer prikken zat ik op 4,5 en 2e keer prikken op 5 ( moet onder de 8 zijn )nu de groeiecho van volgende week afwachten
Welkom en gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:47 schreef Risje010 het volgende:
Hallo! Al tijdje meegelezen hier, ik ben nu tussen de 7 en 8 weken zwanger (eerste kindje) en ik heb naast de krampjes en soms lichte buikpijn en hier en daar wat duizelig en veel moe en honger totaal geen last van misselijkheid, nu lees ik veel op het internet dat je dan een grote kans op miskraam hebt vanwege weinig Hcg, klopt dit?
Ik heb nog geen echo gehad. Wel gigantische borsten vanaf het begin
Al wel iemand voor de uitgang laten roepen?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:23 schreef Cholula het volgende:
Ik heb weer een sticker van de vk. Frits is nog steeds niet ingedaald, maar verder was alles dikke prima.
Haha ik dacht al wel dat het iets heul positiefs was, maar nu oprecht gefeliciteerd danquote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:28 schreef Limone het volgende:
[..]
Een hartje. In (mijn) fonetisch Utregs.
Goede! Ik zal het hier nog eens voorstellen.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:29 schreef ingee het volgende:
[..]
Al wel iemand voor de uitgang laten roepen?
Melk en oreo's ervoor zetten!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:47 schreef Cholula het volgende:
[..]
Goede! Ik zal het hier nog eens voorstellen.
Wat lief dat ze zo zaten te knutselenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:25 schreef pessie het volgende:
Vanmorgen met de kinderen nog even de Action in gedoken voor wat verjaardagsspul voor morgen, mijn middelste wordt dan 2. Vanmiddag toch wel moe, dus heb verteld dat mama pauze heeft en heb gewoon even kort geslapen op de bank
toen ik wakker werd zaten ze allebei aan tafel te knutselen
.
Twist, het lastige is dat je voeten van je baby ook gewoon naast het hoofd kunnen liggen, dus dan ligt zowel hoofd als voeten bovenin en kont onderin. Maar voor hetzelfde geld is ze wel weer gedraaid. In principe heeft ze gewoon nog ruimte om te draaien.
Mijn oudste stelde in het begin voor om de baby te halen met een zaag, dan kon hij mama's buik open maken en kon de baby komenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:35 schreef twist02 het volgende:
Jep! Of een luikje om even te gluren ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |