quote:Op zaterdag 21 februari 2015 13:16 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
[..]
Sarcasme is iets wat u blijkbaar niet helemaal kunt vatten.
ok vertel maarquote:Het gaat niet om angst het gaat om constateren wat er gaande is in de maatschappij.
Je kop in het zand steken zoals men vooral op het binnenhof pleegt te doen is imho niet de manier om tot een oplossing te komen.
het probleem ligt vooral bij allochtonen die de islam aanhangen. En de islam is gewoon intollerant. Dat geeft problemen en aangezien hun het verrekken om zich aan te passen moeten wij ons gaan aanpassen en dat is voor mij onaceptabelquote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:02 schreef erodome het volgende:
[..]
Wordt dat echt gezegd? Of wordt er gezegd dat er aan beide kanten wel wat werk is?
Wat zijn nu echt de nederlandse waarden? Hoort "tolerantie" daar niet ook gewoon bij? Is het dan niet handig om iedereen eens daarop aan te spreken?
Daarnaast hebben we het hier over iemand die hier al sinds zijn 13de woont(net voor de onafhankelijkheid hier komen wonen, dus eigenlijk een geboren en getogen nederlander). Hoe durf je zo iemand aan te spreken op "buitenlander" zijn???????
Ik krijg echt een beetje een vieze smaak in mijn mond van dat buitenlander gelul. Wanneer is iemand eindelijk geen buitenlander meer?????? Of is het gewoon zo dat als iemands naam wat buitenlands klinkt, of het uiterlijk niet steriotype nederlands is iemand gewoon jouw mening moet accepteren, het zelfs ermee eens moet zijn om een nederlander te zijn?
Potjandorie zeg....
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 14:17 schreef Pietverdriet het volgende:
Hagennezen moeten zich aanpassen?
[ afbeelding ]
Het is net alsof ik humor aan een Duitser aan het uitleggen ben.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
je moet het niet gebruiken als je het niet kunt herkennen nee
[..]
ok vertel maar
wat is er precies gaande waardoor we Nederland beter zelf alvast kunnen islameren?
Wat heeft de islam nu in godsnaam te maken met deze man? Hij is niet eens moslim.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:09 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het probleem ligt vooral bij allochtonen die de islam aanhangen. En de islam is gewoon intollerant. Dat geeft problemen en aangezien hun het verrekken om zich aan te passen moeten wij ons gaan aanpassen en dat is voor mij onaceptabel
Hij zegt alleen maar dat dit hem opvalt. Jij maakt er gelijk van dat -alle- allochtonen maar hun mond moeten houden, zoiets. Je overdrijft.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:03 schreef erodome het volgende:
[..]
Niet echt, het antwoord op de vraag had ook in een "ja" gevat kunnen worden namelijk.
Waarom doet het feit dat deze man een "buitenlandse" achternaam heeft er ook maar iets toe?
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Wat heeft de islam nu in godsnaam te maken met deze man? Hij is niet eens moslim.
Echt waar, heb je dan echt niet door dat dit echt helemaal nergens meer op slaat? Sorry, niet alleen jou, ik haak alleen in op jou reactie. Maar dit gaat toch echt helemaal nergens meer over?
Iemand met een buitenlands klinkende naam, uit surinaams nederland, woonachtig in nederland net voor de onafhankelijkheid van suriname, geen moslim, politiek actief onder de pvda.
Maar he, het gaat over de islam, hoe intolerant die wel niet is, daarom is deze man een vb van dat islamgevaar....
Potjandorie zeg, ik word er echt debiel van, hoe kan je deze gedachtegang volgen?
wat is er aan de handquote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:17 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
[..]
Het is net alsof ik humor aan een Duitser aan het uitleggen ben.
Mooi om te zien hoe hysterisch erodome is op het moment dat er 1 opmerking over een naam wordt gemaakt en gaat ze volledig buiten context reageren, maar als je vervolgens over haar deelname aan de pro Palestina / pro IS demonstraties begint in DH gaat ze huilen over dat dingen uit context zijn geruktquote:
Heb jij zijn antwoord op die vraag gelezen? Zoals gezegd had hij die ook in een simpel "ja" kunnen vatten.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:19 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hij zegt alleen maar dat dit hem opvalt. Jij maakt er gelijk van dat -alle- allochtonen maar hun mond moeten houden, zoiets. Je overdrijft.
En wat het ertoe doet is dat die buitenlanders zich zo snel gekwetst voelen als wij kritiek hebben op hun westerhaat en wellicht dit er iets mee te maken heeft.
Stel je voor dat je eens echt zou antwoorden...quote:
Een naam, die buitelands klinkt. Daarom gaat dit over de islam....quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mooi om te zien hoe hysterisch erodome is op het moment dat er 1 opmerking over een naam wordt gemaakt en gaat ze volledig buiten context reageren, maar als je vervolgens over haar deelname aan de pro Palestina / pro IS demonstraties begint in DH gaat ze huilen over dat dingen uit context zijn gerukthypocriet much?
De quote waarop je als een volslagen debiel reageerde heeft het hele woord islam niet eens gebruikt, maar toch ga jij helemaal over je theewater en insinueer je van alles en nog wat, zonder onderbouwing.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:48 schreef erodome het volgende:
[..]
Een naam, die buitelands klinkt. Daarom gaat dit over de islam....
Je moet echt eens beter leren lezen, volgens mij ben je gehersenspoeld tijdens al die demonstraties.quote:Dat deze man geen moslim is, niet uit een islamitisch gebied komt of wat dan ook doet er niets toe. Buitenlands klinkende naam is isis terrorist.
Zo nu beter, zeg ik nu wat je wil?
Ik reageer hier dan ook op jou, die wel degelijk de islam aan de haren erbij trekt.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De quote waarop je als een volslagen debiel reageerde heeft het hele woord islam niet eens gebruikt, maar toch ga jij helemaal over je theewater en insinueer je van alles en nog wat, zonder onderbouwing.
Waarom gaat je rant dan wel over de islam, want die heeft geen klote te maken met deze man.quote:Je moet echt eens beter leren lezen, volgens mij ben je gehersenspoeld tijdens al die demonstraties.
Vertel, waar haal ik de islam erbij? Wijs mij het aan in een letterlijke quote.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 16:59 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik reageer hier dan ook op jou, die wel degelijk de islam aan de haren erbij trekt.
In de vraag daar staan niets over de islam.
Waar? Show me waar ik rant over de islam in dit topic.quote:Waarom gaat je rant dan wel over de islam, want die heeft geen klote te maken met deze man.
Je haalt een ander onderwerp aan, over de ene pro palestina demo waar ik ben geweest. Waar je dan gelijk weer pro isis van moet maken om het idee te geven dat het ergens anders over gaat.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 17:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vertel, waar haal ik de islam erbij? Wijs mij het aan in een letterlijke quote.
[..]
Waar? Show me waar ik rant over de islam in dit topic.
Ik vroeg om letterlijke quotes waar ik de islam bij de haren in dit topic bij haal. Dat is je niet gelukt, sterker nog, je hebt geen idee hoe hypocriet je wel niet bent met je opmerkingen en je pro-ISIS demonstratie deelname. Je faalt wederom, keihard en overduidelijk. Stop gewoon met reageren in dit topic want je maakt jezelf onsterfelijk belachelijk met je debiele uitspraken en je woordendiarree die je uit je toetsenbord weet te persen. En nu tjeften jij.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 17:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Je haalt een ander onderwerp aan, over de ene pro palestina demo waar ik ben geweest. Waar je dan gelijk weer pro isis van moet maken om het idee te geven dat het ergens anders over gaat.
Ach rot op scorpie, de reactie waar jij als eerste op reageert komt af van een reactie op een tekst die wel degelijk over de islam gaat. Lees gewoon eens terug en kijk eens waar je zelf op reageert.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 17:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vroeg om letterlijke quotes waar ik de islam bij de haren in dit topic bij haal. Dat is je niet gelukt, sterker nog, je hebt geen idee hoe hypocriet je wel niet bent met je opmerkingen in dit topic. Je faalt wederom, keihard en overduidelijk. Stop gewoon met reageren in dit topic want je maakt jezelf onsterfelijk belachelijk met je debiele uitspraken en je woordendiarree die je uit je toetsenbord weet te persen. En nu tjeften jij.
quote:het probleem ligt vooral bij allochtonen die de islam aanhangen. En de islam is gewoon intollerant. Dat geeft problemen en aangezien hun het verrekken om zich aan te passen moeten wij ons gaan aanpassen en dat is voor mij onaceptabel
Nu je het zegt mijn haar ziet er momenteel net zo uit ik moet nodig naar de kapperquote:
Als het zo was dan had je ondertussen wel allang letterlijke quotes erbij kunnen halen van mij waarin ik rant over de islam, zoals je zo stoer beweerde. Het lukt je niet, omdat het er simpelweg niet is.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 17:05 schreef erodome het volgende:
[..]
Ach rot op scorpie, de reactie waar jij als eerste op reageert komt af van een reactie op een test die wel degelijk over de islam gaat. Lees gewoon eens terug en kijk eens waar je zelf op reageert.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |