Volgens mij valt het best mee met het geklaag, maar sommige NL'ers (man/vrouw) zijn inderdaad van mening dat Oostblok vrouwen (en Russische al helemaal) hoeren zijn. Niet specifiek vrouwen, ook mannen denken/zeggen dat.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 13:17 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Maar daarom klagen de vrouwen hier dat de vrouwen daar hoeren zijn, omdat ze zich niet zo als halve kerels gedragen.
Ik was dan in Kroatië en Tsjechië geweest (en paar tankstations in Slovenië van de binnenkant gezien). Ik was daar nog nooit geweest en ik had ook zo mijn verwachtingen. Je verwacht toch een beetje plastic vrouwen en mannen die denken dat ze gangster zijn. Veel heel erg mee. (Alleen in Praag was er 's avonds wat prostitutie op straat.) Vooral Kroaten zijn een tof volk.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 13:18 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Volgens mij valt het best mee met het geklaag, maar sommige NL'ers (man/vrouw) zijn inderdaad van mening dat Oostblok vrouwen (en Russische al helemaal) hoeren zijn. Niet specifiek vrouwen, ook mannen denken/zeggen dat.
En dat zou inderdaad mede daardoor kunnen komen.
Wat zijn ze lief als ze boos zijnquote:
Haha geniaal filmpjequote:
Euhm neequote:Op vrijdag 13 februari 2015 17:01 schreef datismijnmening het volgende:
![]()
Russische vrouwen hebben maar één ambitie in het leven en dat is een rijke vent vinden. Waarom denk je dat de States nog steeds zo in trek zijn bij Russische dames.
Je kunt veel willen ontkennen maar het staat toch echt vast dat Russische wijven hoeren zijn
45/55?!?! Ik ga naar Ruslandquote:Op vrijdag 13 februari 2015 17:53 schreef studentje7 het volgende:
Ik ben zelf Russisch. Nooit leuk om onzin te horen over dat alle Russische vrouwen hoeren zijn.
Het is natuurlijk ook onzin dat (alle) Nederlandse vrouwen lelijk zijn. Er zijn in Nederland ook genoeg leuke knappe vrouwen. In Rusland wellicht nog meer(kom er elk jaar wel en kan dat wel beamen) maar dat is toch geen reden om alle Nederlandse vrouwen te bashen.
Wat helemaal belachelijk is zijn die vooroordelen over dat alle Russische vrouwen met buitenlanders trouwen vanwege het geld. Niet omdat de verhouding man/vrouw in Rusland 45/55 is en zij een normaal leven willen met een man en kinderen.... terwijl hier juist een overschot aan mannen is.
Ja want jij zit in Noorwegen man, het land met de mooiste vrouwenquote:Op zaterdag 14 februari 2015 16:49 schreef Ixnay het volgende:
Kan me helemaal vinden in de OP.
Zou zelf alleen sommige delen minder grof geformuleerd hebben.
We kunnen er wel weer een welles nietes spelletje tegen aan gooien, en elkaar met geselecteerde voorbeelden verrassen, maar mijn vraag is eigenlijk:quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:21 schreef corehype het volgende:
[..]
Ja want jij zit in Noorwegen man, het land met de mooiste vrouwen
Ik studeer hier voor een MBA flippie. Tegen mijn zin overigens. Gelukkig steek ik die MBA lekker in mijn zak als ik klaar ben en geef ik Hollandse aap van een baas de middelvinger na het afronden ervan. Doei. Hij verdrietig, ik blij.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:32 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
We kunnen er wel weer een welles nietes spelletje tegen aan gooien, en elkaar met geselecteerde voorbeelden verrassen, maar mijn vraag is eigenlijk:
"Waarom blijf je in hemelsnaam in Nederland".
Je zat in Rusland. Waarom ga je dan weer terug?
Kun je in Rusland geen MBA halen? Zo nee, dan is het toch maar mooi dat je de kans krijgt in Nederland omdat wél te doen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:46 schreef corehype het volgende:
[..]
Ik studeer hier voor een MBA flippie. Tegen mijn zin overigens. Gelukkig steek ik die MBA lekker in mijn zak als ik klaar ben en geef ik Hollandse aap van een baas de middelvinger na het afronden ervan. Doei. Hij verdrietig, ik blij.
Ik ben Nederland niets schuldig, en hoef niets te beteken voor het land. Zelfs jij doet niets voor het land, zelfs ANDEREN doen niets voor dit land, en geloof me alles wat je doet is voor je zelf.. geen hypocriete taal spreken a.u.b!!quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:51 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Kun je in Rusland geen MBA halen? Zo nee, dan is het toch maar mooi dat je de kans krijgt in Nederland omdat wél te doen.
Schijnbaar heb je die werkgever op dit moment wel nodig. Ben je trots op jezelf dat je de mensen die je nu nog nodig hebt, vriendelijk bejegend en op het moment dat je ze niet meer nodig bent, vernedert. Ik hoop dat je veel plezier hebt in het buitenland. Mooi dat Nederland jou de mogelijkheid gaf om later kansen in het buitenland te grijpen. Maar goed: Nederland is toch al de grootste donateur van ontwikkelingshulp. Dus de studie van Corehype kan er ook nog wel bij. Ik wens je heel veel succes in de toekomst buiten Nederland!
Allereerst:quote:Op zaterdag 14 februari 2015 18:07 schreef corehype het volgende:
[..]
Ik ben Nederland niets schuldig, en hoef niets te beteken voor het land. Zelfs jij doet niets voor het land, zelfs ANDEREN doen niets voor dit land, en geloof me alles wat je doet is voor je zelf.. geen hypocriete taal spreken a.u.b!!
Ik zit al een tijdje niet meer in Noorwegen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:21 schreef corehype het volgende:
[..]
Ja want jij zit in Noorwegen man, het land met de mooiste vrouwen
Laat me raden, je bent er zelf een?quote:Op zaterdag 14 februari 2015 19:26 schreef ymkandb het volgende:
Slavische vrouwen staan ook bekend als zeer knap. Komt vooral omdat er genetisch veel gemixt is. Nederlandse halfbloedjes zijn ook vaak ontzettend mooi.
Leuk man dat soort haat van alle kanten. Genoeg FOK!kers die (wellicht nu) maar hoogstwaarschijnlijk in een paar jaar even haatdragend jegens bepaalde groepen zijn... Maar goed, geldt helaas ook voor een hoop niet FOK!kers.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 20:24 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Vanuit de interesses van Corehype bekeken is Rusland (inclusief de nieuwste kolonies) wel een Walhalla. Je hebt net een aantal clubs bezocht en dan kun je je ook nog te goed doen aan een Oekraiense vrouw die niet weg kan.
http://nos.nl/nieuwsuur/a(...)paal-in-donetsk.html
Hopelijk kan Corehype zo snel mogelijk weg. Goed voor Corehype en goed voor Nederland!
Wat een zielig verhaal, werd er bijna emotioneel van.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 20:24 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Vanuit de interesses van Corehype bekeken is Rusland (inclusief de nieuwste kolonies) wel een Walhalla. Je hebt net een aantal clubs bezocht en dan kun je je ook nog te goed doen aan een Oekraiense vrouw die niet weg kan.
http://nos.nl/nieuwsuur/a(...)paal-in-donetsk.html
Hopelijk kan Corehype zo snel mogelijk weg. Goed voor Corehype en goed voor Nederland!
Bedenk wel dat het verhaal van de NOS komt he... Dus pro-EU, anti-Rusland propaganda.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 21:32 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Wat een zielig verhaal, werd er bijna emotioneel van.
Je kunt het ook anders zien. Wat doet Nederland om high potentials die veel geld gekost hebben in NL te houden?quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:51 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Kun je in Rusland geen MBA halen? Zo nee, dan is het toch maar mooi dat je de kans krijgt in Nederland omdat wél te doen.
Schijnbaar heb je die werkgever op dit moment wel nodig. Ben je trots op jezelf dat je de mensen die je nu nog nodig hebt, vriendelijk bejegend en op het moment dat je ze niet meer nodig bent, vernedert. Ik hoop dat je veel plezier hebt in het buitenland. Mooi dat Nederland jou de mogelijkheid gaf om later kansen in het buitenland te grijpen. Maar goed: Nederland is toch al de grootste donateur van ontwikkelingshulp. Dus de studie van Corehype kan er ook nog wel bij. Ik wens je heel veel succes in de toekomst buiten Nederland!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |