daar heb ik dus een probleem. Na tien dagen zal ik hoe dan ook met baby de trap af moeten (woon 1 hoog), en ik ga onmogelijk een reiswieg met twee handen van de trap af kunnen dragen zonder er vanaf te d*nderenquote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:09 schreef mignonne het volgende:
Laat je partner bijvoorbeeld traplopen met baby als je nog last hebt zodat je niet met kind in 1 arm de trap op loopt ofzo.
en dus heb je geen probleemquote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:13 schreef DJMO het volgende:
[..]
daar heb ik dus een probleem. Na tien dagen zal ik hoe dan ook met baby de trap af moeten (woon 1 hoog), en ik ga onmogelijk een reiswieg met twee handen van de trap af kunnen dragen zonder er vanaf te d*nderenGelukkig heb ik m'n draagdoek nog steeds
terwijl ik zat te typen dacht ik aan een verhaal wat ik gisteren in de wachtkamer had gelezen over een vrouw die tijdens haar zwangerschap verlamd was geraakt oid en helemaal opnieuw had moeten leren lopen. Ook zij gebruikte een draagdoek voor het traplopen, daardoor dacht ik er ineens aanquote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:19 schreef mignonne het volgende:
[..]
en dus heb je geen probleem![]()
omdenken daaaarling!punt is dat je door assymetrisch dragen je bekken dus ook assymetrisch belast. Door met je bekken gekanteld de trap op te lopen heb je dus kans dat je klachten terugkomen/langer blijven bestaan.
Juist in jouw geval, waarin je dagelijks meermaals die trappen op en af gaat, zou ik dus idd iets van een draagdoek gebruiken, desnoods een goedkope draagzak voor enkel de trap op. Op die manier ben je idd wel symmetrisch. Who needs a man als ze een draagdoek hebben![]()
de dag ging wel, met zo weinig slaap is het me eigenlijk meegevallen hoe het gingquote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:33 schreef Malteser het volgende:
Skoap: dag toch een beetje goed doorgekomen?
Zo, klein beetje bijgelezen. MvM was hier, wat is de wikkeldeken zacht!
Die van mij kan heel beledigd zijn als ik hem 's nachts aanpor na een uur gesnurkquote:Op woensdag 11 februari 2015 00:16 schreef Risu het volgende:
Verdorie, ik lig klaarwakker naar het plafond te staren. Man ligt zoals altijd scheef in bed waardoor ik weer minimaal de ruimte heb en me kapot zweet. Dat kan ik nu echt niet hebben, strontchagrijnig word ik ervan.duwen heeft geen nut, dan doet ie een afkeurend geluid en draait gewoon terug. Bahbah, ik snap hier niks van, normaal slaap ik prima in.
Edit: ik ben iig niet alleen wakker.![]()
Thanks voor je reactie en aanmoediging. Je bent de eerste die reageertquote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:33 schreef Malteser het volgende:
Danaa: ook weer goedgekeurd. Baby Danaa: doe jij je kin eens mooi op de borst
Amen. Ik werd gisteravond wakker gemaakt (!!!) door man met de mededeling dat ik mijn oordoppen in moest doen, want hij wilde wel eens de hele nacht doorslapen zonder dat ik hem wakker zou maken omdat hij snurk.quote:Op woensdag 11 februari 2015 05:11 schreef Lijnloos het volgende:
Snurkmannen.... Ze zouden verboden moeten worden!
Soms is het gewoon ook echt heel moeilijk te bevatten voor een ander. Ik heb echt gewoon nergens last van, ook niet gehad. Dat een ander met 12 weken al last krijgt van bekkeninstabiliteit, vind ik verwonderlijk. Dat bedoel ik niet op een manier dat ik het onwaarschijnlijk vind of niet geloof, maar gewoon dat ik me er niets bij kan voorstellen hoe dat voelt en hoe erg je er last van kan hebben. Wat uiteraard niet wilt zeggen dat ik niet kan indenken dat het echt heel pijnlijk en vervelend is, maar het is gewoon lastig om er een beleving bij te krijgen. Daarnaast als mensen aangeven dat zij er nooit last van hebben gehad tijdens hun zwangerschap lijkt me dat ook echt niet vervelend bedoeld. Meer gewoon een opmerking ter verwondering dat het bij een ander zo verschillend kan zijn.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:55 schreef Risu het volgende:
Wat een inlevingsvermogen hebben sommige mensen he. Net als die mensen die roepen dat je niet ziek, maar zwanger bent. Alsof zwanger zijn niet vermoeiend kan zijn en pijn kan geven. Vooral met BI. Ik stond ook echt te kijken dat een vriendin van mij na een week (normale bevalling) alweer van alles in het huis deed, en die had er ook al 2 rondlopen. Ik werd al moe als ik het zag. Maar ja, die had ook geen BI natuurlijk, dus ik kan daar dan weer weinig over zeggen.
Ga je mee lekker winkelen? Nee dat is voor mij niet lekker meer. Oh toen ik blaablaa. Ja fijn voor je. Uit je vriendenlijst ermee. Lekker rustig
kun je nog goed slapen? Of gaat de buik toch in de weg zitten?quote:Op woensdag 11 februari 2015 03:35 schreef Danaa het volgende:
[..]
Thanks voor je reactie en aanmoediging. Je bent de eerste die reageert
Mwah, vroeg.... Ik voelde de eerste rond de 17/18 weken en toen was ik 25 kilo dikker dan nu. Buikvet doet natuurlijk weinig af aan wat je van binnen voelt.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 16:08 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Redelijk vroeg idd, maar placenta zit achter, dus voel het daardoor eerder. En weinig buikvetjes.
Ik heb zo tot voor kort ook nog relatief zwaar werk gedaan, omdat ik er geen/amper klachten van kreeg. Tot ik ineens na een dienst naar de bus liep en echt veel bekkenpijn had. En de fysiotherapeute zei dat ze de effecten van veel sjouwen goed kon zien en ik acuut niks meer mocht tillen. Dus nu ben ik toch maar wat voorzichtiger, ook als ik ergens niet direct last van krijg.quote:Op woensdag 11 februari 2015 06:45 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Ik roep trouwens zelf vaak dat ik niet ziek maar zwanger ben.Als ik geen klachten krijg van een stal uitmesten, fietsen of wat dan ook, waarom zou ik het niet doen. Voel me niet echt anders dan voorheen.
Ik zeg ook niet dat het echt vroeg is, het is redelijk vroeg omdat het ook heel normaal is als je pas met 20 weken wat voelt. Dunno about buikvet, maar ik voel het ook tegen m'n hand als ik die op m'n buik leg. Zit dan een vrij dunne laag tussen zonder placenta daar en vet.quote:Op woensdag 11 februari 2015 07:42 schreef McLaura het volgende:
[..]
Mwah, vroeg.... Ik voelde de eerste rond de 17/18 weken en toen was ik 25 kilo dikker dan nu. Buikvet doet natuurlijk weinig af aan wat je van binnen voelt.
Veel sjouwen doe ik ook niet, zwaarste wat ik doe is 3 x pw een stal uitmesten. En let er goed op dat ik het ergonomisch doe. Gelukkig gaan de paarden in maart op het land, dan hoef ik nog minder uit te mesten.quote:Op woensdag 11 februari 2015 07:53 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Ik heb zo tot voor kort ook nog relatief zwaar werk gedaan, omdat ik er geen/amper klachten van kreeg. Tot ik ineens na een dienst naar de bus liep en echt veel bekkenpijn had. En de fysiotherapeute zei dat ze de effecten van veel sjouwen goed kon zien en ik acuut niks meer mocht tillen. Dus nu ben ik toch maar wat voorzichtiger, ook als ik ergens niet direct last van krijg.
Ff teruggelezen, is er een echo gemaakt? Uitwendig is niet te voelen of een kin wel of niet op de borst zit namelijkquote:Op woensdag 11 februari 2015 03:35 schreef Danaa het volgende:
[..]
Thanks voor je reactie en aanmoediging. Je bent de eerste die reageert
Gadverdamme!!!quote:Op woensdag 11 februari 2015 08:06 schreef -Spring het volgende:
Mogge! Ik heb gedroomd dat de baby nu al geboren werd. Ze was piepklein en ik moest r de rest van de draagtijd in mn mond houden om te overleven. Ze veranderde alleen in een grote, dikke witte larf die door mn mond heen krioelde. Ik kon r nauwelijks meer binnenhouden. Op een gegeven moment walgde ik er zo van dat ik r in stukken heb gekauwd. Kokhalzend. De stukken heb ik in Parijs op straat gespuugd.
Je kunt bij babyzwemmen precies zien wie mvm heeft gesteund....quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:33 schreef Malteser het volgende:
Klumsy: leuk dat je een mooie pretecho hebt gehad. En het zwemparadijs verklaart je mooie buik!
Danaa: ook weer goedgekeurd. Baby Danaa: doe jij je kin eens mooi op de borst!
Starbuck: mooie echoplaatjes. Ondanks foto van foto wel duidelijk te zien!
Haags kwartiertje: welkom!
Melliemuis: een sticker! Heel fijn!
E
DJMO: hoe is je nieuwe stofzuiger?
Twist: balen van je blaasontsteking. Goed dat je het liet checken. Beterschap!
MM: zei je cake? Jum! Was 'ie goed gelukt?
Mariposas: je voelt de baby![]()
MevrouwCactus: fijn dat alles goed was bij de gyn!!
Skoap: dag toch een beetje goed doorgekomen?
Faptist: fijn dat je goedgekeurd bent! Vind je het vervelend dat je 'over' moet naar de gyn? Of is het oké voor je?
Zo, klein beetje bijgelezen. MvM was hier, wat is de wikkeldeken zacht!
Leuk hè! Die van mij voelde hem afgelopen vrijdag (21+5) voor het eerst.quote:Op woensdag 11 februari 2015 08:12 schreef lunapuella het volgende:
Gisteren kon mijn man de baby trouwens voor het eerst ook voelen, zo bijzonder
quote:Op woensdag 11 februari 2015 08:06 schreef -Spring het volgende:
Mogge! Ik heb gedroomd dat de baby nu al geboren werd. Ze was piepklein en ik moest r de rest van de draagtijd in mn mond houden om te overleven. Ze veranderde alleen in een grote, dikke witte larf die door mn mond heen krioelde. Ik kon r nauwelijks meer binnenhouden. Op een gegeven moment walgde ik er zo van dat ik r in stukken heb gekauwd. Kokhalzend. De stukken heb ik in Parijs op straat gespuugd.
Zijn keiverse strepen, heb het maar even in het update topic gezet.quote:Op woensdag 11 februari 2015 09:30 schreef L-E het volgende:
[..]
Oh dat heb ik gemist, gefeliciteerd!
*Onmeunig harde Twente boks!*quote:Op woensdag 11 februari 2015 09:45 schreef _happy_ het volgende:
32 weken vandaag!![]()
En, as we speak, een onzettend (wil steeds onmeunig typpen, maar denk dat de mensen die niet uit Twente komen daar niks van snappen) bewegelijke baby!
*boks*quote:
Jouw breinquote:Op woensdag 11 februari 2015 08:06 schreef -Spring het volgende:
Mogge! Ik heb gedroomd dat de baby nu al geboren werd. Ze was piepklein en ik moest r de rest van de draagtijd in mn mond houden om te overleven. Ze veranderde alleen in een grote, dikke witte larf die door mn mond heen krioelde. Ik kon r nauwelijks meer binnenhouden. Op een gegeven moment walgde ik er zo van dat ik r in stukken heb gekauwd. Kokhalzend. De stukken heb ik in Parijs op straat gespuugd.
Wauwquote:Op woensdag 11 februari 2015 08:06 schreef -Spring het volgende:
Mogge! Ik heb gedroomd dat de baby nu al geboren werd. Ze was piepklein en ik moest r de rest van de draagtijd in mn mond houden om te overleven. Ze veranderde alleen in een grote, dikke witte larf die door mn mond heen krioelde. Ik kon r nauwelijks meer binnenhouden. Op een gegeven moment walgde ik er zo van dat ik r in stukken heb gekauwd. Kokhalzend. De stukken heb ik in Parijs op straat gespuugd.
Ik voelde mijn neefje inderdaad ook voor de 20 weken al, mijn zusje is behoorlijk slank. Ik ben 20w zwanger nu, van de tweede. Ik heb gisteravond de baby voor het eerst aan de buitenkant gevoeld en dat vond ik al superbijzonder. Bij de oudste lag de placenta voor en voelde ik pas veel later iets aan de buitenkant. Nu heb ik behoorlijk wat vel/buikvet (45 kg afgevallen) dus ik had het nog niet verwacht.quote:Op woensdag 11 februari 2015 07:59 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het echt vroeg is, het is redelijk vroeg omdat het ook heel normaal is als je pas met 20 weken wat voelt. Dunno about buikvet, maar ik voel het ook tegen m'n hand als ik die op m'n buik leg. Zit dan een vrij dunne laag tussen zonder placenta daar en vet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |