Fijn dat je het toch belangrijk genoeg vind om even te meldenquote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:28 schreef Lonaa het volgende:
Goh, ik dacht dat ik een quote-alert had, bleek toch niet zo te zijn.
Hahaha, het is niet alsof eten instant kan wordem omgezet in warmtequote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:35 schreef Lonaa het volgende:
Ik zei tegen het vriendje dat ik het koud had, en nadat ik al meer kleren aangetrokken had en de verwarming honger had gezet was ie er van overtuigd dat het kwam omdat ik niet genoeg gegeten had. (Daar was ik het niet mee eens) Dus ik net een shitload aan eten weggewerkt. Nog steeds koud.
Dus HA! Ik won de discussie. En meh, ik heb het nog steeds koud.
Sssjt!quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:41 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Hahaha, het is niet alsof eten instant kan wordem omgezet in warmtedus of je de discussie dan echt gewonnen hebt..?
Legging, sokken, schoenen, jurkje zonder mauwen, vest.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:44 schreef sanger het volgende:
Minder lagen kleding aandoen. Werkt veel beter.
Ik ben heel content met mijn extra trui anders.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:44 schreef sanger het volgende:
Minder lagen kleding aandoen. Werkt veel beter.
Dat heb ik ook wel een beetje ja. Gisteren heb ik kniekousen aangetrokken in bed, zulke koude voetjes!quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:51 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik zweer bij de fleece dekentjes! En in bed het eerste halfuur geitenwollen sokken als mijn lichaam niet warm wil worden. Maar bijmij is het een soort aan/uit, geen lichaamsthermostaat. Als ik naar bed ga kan ik het ijskoud hebben, en dan word ik midden in de nacht bezweet wakker..
Op je blote huid thermoshirt! Ik heb het nu bloed heet.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:45 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Legging, sokken, schoenen, jurkje zonder mauwen, vest.
Ik heb niet zo een ding.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
Op je blote huid thermoshirt! Ik heb het nu bloed heet.
Mijne is ook opquote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:50 schreef CrunchySelf het volgende:
Ik twijfel om weer PWO te gaan kopen en gebruiken. Nu net in de sportschool zonder al te veel motivatie, PWO haalt altijd net dat randje eraf
Oh. Action 3 euro!quote:
Aight. Gaafquote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:27 schreef Qwea het volgende:
Crunch, drop me per PM ff je mail. Heb dat album gevonden voor je wat zo lekker beukt voor het sporten (die ik liet horen op whatsapp).. dan wetransfer ik hem ff naar je.
Fucker.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:13 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Maar 2 paaltjes geraakt ipv 4?
Hehequote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:16 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Fucker.
Nee, helemaal niks geraakt. Of ingrepen. Of af laten slaan. Gewoon, lekker relax rijden, paar slordigheidsfoutjes maar niks bijzonders. Keren op de weg in 3 x en in 1 x, inparkeren, stopoefening, alles.
Dit was m'n 9e les.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:18 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Hehe![]()
Maar goed bezigbijna afrijden?
Oquote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:18 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dit was m'n 9e les.![]()
Eerst deze maand maar eens m'n theorie halen
Ja, maar het gaat wel soepel. Ik heb wel aanleg. Dat vind m'n instructrice ook, dus dat is fijn.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:20 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
ODan moet je nog wel een paar waarschijnlijk.
Mooi zoquote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:21 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja, maar het gaat wel soepel. Ik heb wel aanleg. Dat vind m'n instructrice ook, dus dat is fijn.![]()
En ja, HYPER VAN DE ENDROFINE ALLES.
Maar daarom wil ik dus eignelijk niet 's avonds lessen.
Duurt altijd lang voor ik daar van terug kom.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:46 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Mooi zo![]()
O ja endorfine. Dat klinkt bekend, maar verdwijnt op zich wel snel en dan kan ik heerlijk slapen
Goede serie hequote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:46 schreef sandertjuh het volgende:
Ik ben verslaafd aan the blacklist.. seizoen 1 in rap tempo afgekekenNu op naar seizoen 2
Ik zag een reclame op TV, ga daar ook echt aan beginnen, lijkt me heel tof! Popcorntimequote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:46 schreef sandertjuh het volgende:
Ik ben verslaafd aan the blacklist.. seizoen 1 in rap tempo afgekekenNu op naar seizoen 2
Wat vind je er eigenlijk precies mooi aan?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 17:45 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik vind het prachtig en awesome om naar te kijken
Het zijn poeders, had prima gekund nogquote:Op dinsdag 3 februari 2015 21:06 schreef sanger het volgende:
MIjn eten van vanavond werd weer eens iets anders dan gepland![]()
moest vanavond bijtijds weg, dus pakt een pak Knorr Wereldgerecht uit de kast. Maakt het bijna helemaal voordat ze er achterkomt dat de THT nogal was overschreden
![]()
Uiteindelijk maar de frituur aangezet
Heb me ingehouden, slechts klein beetje patat en 1 frikandel en 1 mexicano. Geen sausjes. Voor mijn doen heel weinig bij dit soort eten
In het begin dacht ik vaak jaaaaaaa tuuuuurlijk weet hij/zij dat opeensquote:Op dinsdag 3 februari 2015 21:47 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ik zag een reclame op TV, ga daar ook echt aan beginnen, lijkt me heel tof! Popcorntime![]()
Ik zou willen dat ik aanleg had, maar heb 4x over praktijkexamen moeten doen. Kon er echt niks van, nu nog steeds niet.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:21 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja, maar het gaat wel soepel. Ik heb wel aanleg. Dat vind m'n instructrice ook, dus dat is fijn.![]()
En ja, HYPER VAN DE ENDROFINE ALLES.
Maar daarom wil ik dus eignelijk niet 's avonds lessen.
Welke vrouw wel???quote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:02 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ik zou willen dat ik aanleg had, maar heb 4x over praktijkexamen moeten doen. Kon er echt niks van, nu nog steeds niet.
Ik dus.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:04 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Welke vrouw wel???
Oke nu ren ik heeeeeeeeeeeeeeul hard weg
Het rijden gaat prima.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:04 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Welke vrouw wel???
Oke nu ren ik heeeeeeeeeeeeeeul hard weg
Mwah, het was ruim 2 jaar over datumquote:Op dinsdag 3 februari 2015 21:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Het zijn poeders, had prima gekund nog
Daarom heb ik naast het huis een oprit gemaakt (voor mijn vrouw bedoel ik dan hequote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Het rijden gaat prima.
Fileparkeren daarentegen.
Fileparkeren is nou ook niet mijn favoriete bezigheidquote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Het rijden gaat prima.
Fileparkeren daarentegen.
zquote:Op dinsdag 3 februari 2015 23:39 schreef sanger het volgende:
[..]
Mwah, het was ruim 2 jaar over datum![]()
Waarschijnlijk niet goed geFIFOed
Erg hčquote:Op woensdag 4 februari 2015 07:03 schreef Qwea het volgende:
[..]
z
En jouw vrouw werkt in een supermarkt?slaan die hap!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |