Goed dat je modder tussen aanhalingstekens hebt gezet. Nu weet ik dat je het figuurlijk bedoelt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
Beetje tendentieuze TT, valt reuze mee hoe er met "modder" wordt gegooid.
Ik zal eens met jou "gooien".quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Goed dat je modder tussen aanhalingstekens hebt gezet. Nu weet ik dat je het figuurlijk bedoelt.
Dat niet maar iedereen denkt bij VI aan Voetbal International. Bovendien ligt vi.nl al vast. Dus waarom zou je daar tegen gaan strijden als je het jezelf makkelijker kan maken.quote:Op donderdag 22 januari 2015 19:35 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Want Voetbal international heeft patent op de afkorting VI?
Whehehehe.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Goed dat je modder tussen aanhalingstekens hebt gezet. Nu weet ik dat je het figuurlijk bedoelt.
Als je Escha al niet meer mag neuken is er dan überhaupt nog wel reden om clubwatcher te zijn?quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:26 schreef Loveless85 het volgende:
Iedereen weet dat deze rel er eigenlijk is omdat Thijs Escha heeft geneukt.
Martijn Krabbendam verklaart dat hij verwacht dat Thijs gewoon trouw aan zijn vrouw is gebleven.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:27 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Als je Escha al niet meer mag neuken is er dan überhaupt nog wel reden om clubwatcher te zijn?
precies Johannes, precies...quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:27 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Als je Escha al niet meer mag neuken is er dan überhaupt nog wel reden om clubwatcher te zijn?
Daar denkt hij onder het genot van een espresso nog weleens aan terug.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
Thijs schijnt ook een keer intiem te zijn geworden met Zlatan Ibrahimovic.
Ook met Andy van der Meydequote:Op donderdag 22 januari 2015 23:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
Thijs schijnt ook een keer intiem te zijn geworden met Zlatan Ibrahimovic.
Hij welquote:Op donderdag 22 januari 2015 23:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
Thijs schijnt ook een keer intiem te zijn geworden met Zlatan Ibrahimovic.
De vrouw van Thijs is ook heel mooi en heeft donker haarquote:Op donderdag 22 januari 2015 23:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Martijn Krabbendam verklaart dat hij verwacht dat Thijs gewoon trouw aan zijn vrouw is gebleven.
Nou, dan weet je het wel.
Over die rel tussen Johan en de VI toch?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:21 schreef Ties02 het volgende:
Nou ik ben benieuwd waar ze het morgen over zullen gaan hebben
Dankje Hansquote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:26 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Over die rel tussen Johan en de VI toch?
quote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:43 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat heeft dit met Voetbal Insite te maken?
Daar heb jij absoluut een puntquote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:51 schreef Paxcon het volgende:
Wat een bijzonder mooi filmpje is dit zeg
Ze melken het net zo erg uit als the Hobbit films ja.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:56 schreef GGMM het volgende:
Wel bijzonder verwarrend dat er 2 delen 3 zijn. Je zou toch denken dat één van die delen dan deel 4 is.
Nu wordt duidelijk dat jij het onderste deel 3 uit de OP niet op youtube hebt bekeken.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:56 schreef GGMM het volgende:
Wel bijzonder verwarrend dat er 2 delen 3 zijn. Je zou toch denken dat één van die delen dan deel 4 is.
Ja, wel. Alleen toen heette het nog 3.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 02:46 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nu wordt duidelijk dat jij het onderste deel 3 uit de OP niet op youtube hebt bekeken.
Nou misschien moet VI daar eens gaan kijkenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:45 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Misschien maak je nog kans als clubwatcher van de Amstel Tigers.
B? je zet veel te hoog inquote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:46 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou misschien moet VI daar eens gaan kijkenOf zouden ze dat een B-sport vinden?
Ik niet hoor maar het is inmiddels hier wel afgezakt naar een lullig niveauquote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:48 schreef Karina het volgende:
[..]
Niet haten op ijshockey Tarado.
Denk dat Kieft er wel moe van zou worden, dat wel.
Mwah ik vermaak me prima bij de wedstrijden hoor. OK het is natuurlijk geen NHL en de eredivisie is een flopshow met zo weinig clubs, maar de eerste divisie is best leuk om naar te kijken. Amstel Tijgers krijgt het bijna elke wedstrijd voor elkaar om vanuit achterstand toch nog terug te komen en er zitten ook redelijk wat mensen op de tribune. Vaak zelfs meer dan bij de eredivisie.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik niet hoor maar het is inmiddels hier wel afgezakt naar een lullig niveau
Bedankt Hansquote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Mwah ik vermaak me prima bij de wedstrijden hoor. OK het is natuurlijk geen NHL en de eredivisie is een flopshow met zo weinig clubs, maar de eerste divisie is best leuk om naar te kijken. Amstel Tijgers krijgt het bijna elke wedstrijd voor elkaar om vanuit achterstand toch nog terug te komen en er zitten ook redelijk wat mensen op de tribune. Vaak zelfs meer dan bij de eredivisie.
ALs je niks te doen hebt volgende week zaterdag, dan spelen ze de laatste thuiswedstrijd van het seizoen (van de competitie, er volgen nog play offs daarna).
Maar goed, beetje off topic hier.
''Zeg Johan, jij hebt die Jinek toch wel na afloop goede beurt gegeven?''quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:45 schreef Iwanius het volgende:
Ik zie de voorzetjes van Genee al komen en wie weet wordt ook Johan's optreden bij Jinek even aangehaald en waar vd Gijp zeker weer over iets zal zeggen: ( over Jinek dan)
Mooiste VI moment ooit.quote:
Ze hebben ooit eens tegen Sjaak Swart gezegd, alles wat Cruijff zegt klopt. Vandaar dattie altijd ja zit te knikken als ie met Cruijff op het ereterras zit.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:26 schreef Morendo het volgende:
Waarom is Van Hanegem zo'n enorme autist? Doe normaal. Doet Sjaak Swart ook.
Speelt er weer een of ander G-elftal?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:57 schreef Ties02 het volgende:
Moet het showtje helaas missen vanavond vanwege een wedstrijdje voetbal
Zou ook wat voor Thijs Slegers zijn, schoudervulling!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:58 schreef johannes_vermeer het volgende:
Misschien kan het grote mysterie eindelijk worden opgelost, heeft Robert Maaskant schoudervulling of zit zijn hoofd op een rare plek?
Al oogt een vierkant mannetje ook vrij belachelijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:05 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Zou ook wat voor Thijs Slegers zijn, schoudervulling!
Dit vind ik geen goede opmerking want jij weet hoe dat in mekaar zitquote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:58 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Speelt er weer een of ander G-elftal?
Eng eng eng.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:08 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Dit vind ik geen goede opmerking want jij weet hoe dat in mekaar zit
Valt wel mee. G-voetbal is ook gewoon lachwekkend natuurlijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:34 schreef Downwards het volgende:
Wel altijd vrij gênant hoe schaamteloos René G-voetbal erbij haalt. Zal wel met zijn autisme te maken hebben.
Oh, maar dat vind ik ook hoor.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 14:02 schreef HenkieVdV het volgende:
G-voetbal is ook gewoon lachwekkend natuurlijk.
Zelfs toen Emile er naast zatquote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:34 schreef Downwards het volgende:
Wel altijd vrij gênant hoe schaamteloos René G-voetbal erbij haalt. Zal wel met zijn autisme te maken hebben.
Wel pijnlijk hoe hij het altijd lijkt te vermelden als Emile te gast isquote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:34 schreef Downwards het volgende:
Wel altijd vrij gênant hoe schaamteloos René G-voetbal erbij haalt. Zal wel met zijn autisme te maken hebben.
Sjenee gaat voor zijn plezier samen met Angela Groothuizen in een ruimte zitten.twitter:wilfredgenee twitterde op vrijdag 23-01-2015 om 14:11:35Zometeen weer een topshow @BNRfridaymove met o.a @Angelagroothuiz en @HuubWStapel vanaf 4 uur reageer retweet
Mooie vrouw voor haar leeftijd.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 14:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Sjenee gaat voor zijn plezier samen met Angela Groothuizen in een ruimte zitten.twitter:wilfredgenee twitterde op vrijdag 23-01-2015 om 14:11:35Zometeen weer een topshow @BNRfridaymove met o.a @Angelagroothuiz en @HuubWStapel vanaf 4 uur reageer retweet
quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:45 schreef Iwanius het volgende:
Ik zie de voorzetjes van Genee al komen en wie weet wordt ook Johan's optreden bij Jinek even aangehaald en waar vd Gijp zeker weer over iets zal zeggen: ( over Jinek dan)
Ik weet het niet hoor. Ik vind het maar een eng gezelschap.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:43 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Als ik Genee was, zou ik haar gewoon doen. Pakken wat je pakken kan in Showbizland.
Genee heeft ook van dat plakhaar, die past er prima tussen. Hij is net zo een Jan Kooijemans type.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:48 schreef Sjeik_Telmachientje het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor. Ik vind het maar een eng gezelschap.
Dat hele wereldje hier in Hilversum spreekt me helemaal niet aan.
Als iemand zo onbeschaamd de waarheid zit te verdraaien dan mag je je afvragen wié er door de mand valt.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:12 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]wat een schouwspel.Jinek die de Gutmensch uithangt en Johan zichtbaar met flirterige houdingen van de wijs wil brengen en Johan die er koud onder blijft en aan 1 stuk door ter tafel brengt wat hij wil. Jinek valt hier wel ff als een klein meisje door de mand
![]()
Nou, de waarheid ken ik noch jij.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 17:03 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Als iemand zo onbeschaamd de waarheid zit te verdraaien dan mag je je afvragen wié er door de mand valt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |