SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.New mapSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.New FeaturesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
- Djehoetie / Jehuty -![]()
Weer een tijdje geleden dat ik HC's deed, maar dat mobs skippen met een normale groep is echt niet erg. Meestal zit er ook maar 1 in die niet kan springen, die trek ik dan wel naar boven. Priests <3quote:Op dinsdag 20 januari 2015 14:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
ik heb absoluut geen hekel aan Everbloom, wel aan dat achterlijke mobs skippen..![]()
ik heb een team nodig voor imp hc. m'n raid groep wiped nu al 2 weken uren aan een stuk erop ... faalhazen![]()
![]()
![]()
![]()
(en ja dit is een soort noodkreet want ik kan pug groeps geen achi linken)![]()
![]()
Ik zit in hetzelfde schuitje. Aankomend weekend heb ik denk ik tijd om weer een avondje Imp te doen, zin om mee te gaan?quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:04 schreef Syphixx het volgende:
ik heb een team nodig voor imp hc. m'n raid groep wiped nu al 2 weken uren aan een stuk erop ... faalhazen![]()
![]()
![]()
![]()
(en ja dit is een soort noodkreet want ik kan pug groeps geen achi linken)![]()
ja hoor, laat maar iets weten wanneerquote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:05 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Ik zit in hetzelfde schuitje. Aankomend weekend heb ik denk ik tijd om weer een avondje Imp te doen, zin om mee te gaan?![]()
![]()
Idd , heb er zelf ook geen problemen mee hoor.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:04 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Weer een tijdje geleden dat ik HC's deed, maar dat mobs skippen met een normale groep is echt niet erg. Meestal zit er ook maar 1 in die niet kan springen, die trek ik dan wel naar boven. Priests <3
Is meestal effe een paar keer springen en iedereen staat erop , zo kan je op meerdere plekken een zooi mobs skippen , dan ben je echt binnen no-time klaar met die instance.
Lekker snel , prima toch.
Nou moet ik zeggen dat ik het niet altijd even tof vind , zo had je in het verleden genoeg instances waar je mobs kon skippen en dan had je er altijd wel een retard bij die de halve instance pullde..
Dat probleem heb ik in Everbloom nog nooit meegemaakt.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Hier ook. Guild team is al 3 weken daar aan het wipen op heroic. Healers ( waaronder mijn vriend en ik ) doen hun werk met +-30k healing, maar de dps is me toch slecht in de intermissions. Sfeer is ook echt kut in de guild ondertussenquote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:04 schreef Syphixx het volgende:
ik heb een team nodig voor imp hc. m'n raid groep wiped nu al 2 weken uren aan een stuk erop ... faalhazen![]()
![]()
![]()
![]()
(en ja dit is een soort noodkreet want ik kan pug groeps geen achi linken)![]()
![]()
Als je mee wilt, ik hoor het welquote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hier ook. Guild team is al 3 weken daar aan het wipen op heroic. Healers ( waaronder mijn vriend en ik ) doen hun werk met +-30k healing, maar de dps is me toch slecht in de intermissions. Sfeer is ook echt kut in de guild ondertussen. Ben wel zelf disc, mijn resto druid is nog niet gegeared voor PvE. Weet niet welke class jij/jullie bent/zijn?
Ken nog een hunter die mee wilt, 24-27k dps, dus dan hebben we iig een basis![]()
![]()
30K is dat de richtlijn voor Heroic ? Dan doen we bij ons wat fout. Op normal wordt er al gefaald met die aantallen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hier ook. Guild team is al 3 weken daar aan het wipen op heroic. Healers ( waaronder mijn vriend en ik ) doen hun werk met +-30k healing, maar de dps is me toch slecht in de intermissions. Sfeer is ook echt kut in de guild ondertussen[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
30k hps is meer dan prima voor bijna alle fights op HC. Alleen the butcher halen de meeste healers meer. Als je die nummers op normal haalt, moet de raid eens kijken naar damage die jullie kunnen ontwijken. Op normal haal ik die nummers echt nooit meer, tenzij de rest echt aan het verzaken is.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:28 schreef Knut het volgende:
[..]
30K is dat de richtlijn voor Heroic ? Dan doen we bij ons wat fout. Op normal wordt er al gefaald met die aantallen.![]()
Zitten hier resto shammies trouwens ?
We hebben een guildie die niet helemaal lekker gaat. en claimt dat shamans broken zijn in WoD. Ik ben benieuwd of anderen dit herkennen.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Manier van healen is wel veranderd in WoD, heb ik begrepen. Maar de shamans waar ik de laatste keren mee in een raid zat, haalden ook gewoon nette HPS/Healing done. Alleen holy priests vind ik op dit moment redelijk underperformen, maar dat komt misschien ook doordat Disc zo rete sterk is, en resto druids de rol van holy priests beter vervullen(ik spreek hier uit eigen ervaring)quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:44 schreef Knut het volgende:
Zitten hier resto shammies trouwens ?
We hebben een guildie die niet helemaal lekker gaat. en claimt dat shamans broken zijn in WoD. Ik ben benieuwd of anderen dit herkennen.![]()
Ik ben zelf een holydin en de andere healer is een druid. Gear van de shammy blijft achter, maar dan nog zou ik niet dubbel zijn cijfers moeten healen. En de druid daar tussenin moeten zitten.
Het is nu zelfs zo dat we hem maar late DPSen op de moeilijke fights en een pug oppakken. Alsof we feitelijk aan het duo-healen zijn dus. Het houdt onze progression een beetje op
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Resto Shamans zijn niet persé 'broken' maar ze zijn wel de minst goede healers HPS-wise op dit moment.
https://www.warcraftlogs.com/statistics/6#metric=hps&dataset=90
HPS is echter niet alles en shamans hebben zoals altijd nog steeds erg goede utility met spirit link, windwalk, en erg sterke raid cooldowns met healing tide en ascendence.![]()
Wie heeft het over makkelijker maken? Trouwens, kan het nog makkelijker dan LFR? Nee, ik heb het meer over als extra. Je moet nu bijv 125 stones verzamelen. Maak daar 200 van en dat je er dan kans op tussen 2 en 4 te krijgen wanneer je je eerste heroic dungeon per dag afrondt. Iets in die richting of zo. En die reward krijg je dan alleen als je op die quest zit. Zit je straks op een andere quest waarbij je veel van die items moet verzamelen dan precies hetzelfde. Lijkt mij niet lastig en stimuleert wel bij de meeste mensen om toch die HC te doen want je hebt dan sneller de items en sneller de ring dan wanneer je het niet zou doen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 14:51 schreef Knut het volgende:
[..]
Ik zou het zonde vinden als ze de legendary quest ermee makkelijker zouden maken. Apexis zou ik me nog wel voor kunnen stellen. Al doe ik de 1000/800 quests ook nooit. Dat soort dingen vind ik echt teveel gedoe. Dan sta ik liever een tijdje te proberen om een leuke pug te doen.![]()
Ik vind het sowieso onzin dat er HPS vergeleken wordt. Daar moet je pas naar kijken wanneer de raid whiped zonder dat er tactische fouten gemaakt worden, a la dat mensen niet bewust in vuur blijven staan of tanks niet op tijd taunten. DPS kijken is logisch, want bij te lage DPS kill je een boss niet op tijd voor een soft of hard enrage timer. Maar HPS vergelijken is bullshit zolang er niemand dood gaat, vooral ook omdat de manier van healen sterk kan verschillen per class en de ene healing class meer kans heeft op het doen van overhealing dan de ander. Bijvoorbeeld: Als een druid iemand met een Rejuvenation healt omdat het kan en vervolgens komt een pally langs die de persoon max healt naar 100% met 1 flash heal, dan is de rest van de Reju van de druid overhealing. Hierdoor is zijn HPS lager dan wanneer die paladin dat niet had gedaan. Maakt dat die druid dan gelijk een slechte healer?quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:54 schreef TwyLight het volgende:
Resto Shamans zijn niet persé 'broken' maar ze zijn wel de minst goede healers HPS-wise op dit moment.
https://www.warcraftlogs.com/statistics/6#metric=hps&dataset=90
HPS is echter niet alles en shamans hebben zoals altijd nog steeds erg goede utility met spirit link, windwalk, en erg sterke raid cooldowns met healing tide en ascendence.![]()
Liever niet, ik heb geen zin om ook nog eens HC's te moeten doen, terwijl je die moeilijkheid al lang gehad hebt. Plus het is voor mij al lastig genoeg om iedere dag in te loggen, dit soort dingen per week laten droppen is voor mij veel handiger.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:59 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Wie heeft het over makkelijker maken? Trouwens, kan het nog makkelijker dan LFR? Nee, ik heb het meer over als extra. Je moet nu bijv 125 stones verzamelen. Maak daar 200 van en dat je er dan kans op tussen 2 en 4 te krijgen wanneer je je eerste heroic dungeon per dag afrondt. Iets in die richting of zo. En die reward krijg je dan alleen als je op die quest zit. Zit je straks op een andere quest waarbij je veel van die items moet verzamelen dan precies hetzelfde. Lijkt mij niet lastig en stimuleert wel bij de meeste mensen om toch die HC te doen want je hebt dan sneller de items en sneller de ring dan wanneer je het niet zou doen.![]()
Je zou logs moeten maken via warcraftlogs en dan kijken naar de mensen die veel dmg pakken. Die zou je een schop onder de kont moeten geven. Je kan de healers makkelijker maken als men eens uit de troep zou stappen.
Ok lage DPS is natuurlijk weer een ander kant van het verhaal.
Op dinsdag 27 augustus 2013 15:07 schreef KomtTijd... het volgende:
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"![]()
Daar kun je mensen ook een schop voor gevenquote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:08 schreef Junglebeast het volgende:
Je zou logs moeten maken via warcraftlogs en dan kijken naar de mensen die veel dmg pakken. Die zou je een schop onder de kont moeten geven. Je kan de healers makkelijker maken als men eens uit de troep zou stappen.
Ok lage DPS is natuurlijk weer een ander kant van het verhaal..
![]()
Nee hoor, ik speel holy priest en merk dat veel disc priest moeite hebben mij bij te houden met healen. Elke priest die holy priest als underperformers zien, hebben geen flauw idee hoe ze moeten healen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:48 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Manier van healen is wel veranderd in WoD, heb ik begrepen. Maar de shamans waar ik de laatste keren mee in een raid zat, haalden ook gewoon nette HPS/Healing done. Alleen holy priests vind ik op dit moment redelijk underperformen, maar dat komt misschien ook doordat Disc zo rete sterk is, en resto druids de rol van holy priests beter vervullen(ik spreek hier uit eigen ervaring)''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''![]()
23k dps op butcher, thanks voor alle monk nerfs
En shamans waren bagger in het begin van WoD maar ele is nu best een sterke spec. Top DPS bij ons is nu lock, ret pally, mage en moonkin. Ik sta samen met een andere monk en rogue meestal onderaan
Tenzij je een fight hebt als twin ogron of brackenspore, daar gaat het wel lekker.![]()
Per dag is inderdaad misschien niet handig, als je een dag niet kunt. Gelukkig was daarvoor in cata en MoP ook al een oplossing. De eerste x aantal heroic completions per week levert iets op.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:07 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Liever niet, ik heb geen zin om ook nog eens HC's te moeten doen, terwijl je die moeilijkheid al lang gehad hebt. Plus het is voor mij al lastig genoeg om iedere dag in te loggen, dit soort dingen per week laten droppen is voor mij veel handiger.![]()
Nou, als je stilstaat op butcher hc en de pally en druid healing ruim 30k en de shaman nog geen 20, zit er wel een groot verschil tussen.. net als de shammy die 10k naar beneden dondert op tectus hc waardoor we wipen, terwijl een shaman toch heel veel utilities heeft..quote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:03 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso onzin dat er HPS vergeleken wordt. Daar moet je pas naar kijken wanneer de raid whiped zonder dat er tactische fouten gemaakt worden, a la dat mensen niet bewust in vuur blijven staan of tanks niet op tijd taunten. DPS kijken is logisch, want bij te lage DPS kill je een boss niet op tijd voor een soft of hard enrage timer. Maar HPS vergelijken is bullshit zolang er niemand dood gaat, vooral ook omdat de manier van healen sterk kan verschillen per class en de ene healing class meer kans heeft op het doen van overhealing dan de ander. Bijvoorbeeld: Als een druid iemand met een Rejuvenation healt omdat het kan en vervolgens komt een pally langs die de persoon max healt naar 100% met 1 flash heal, dan is de rest van de Reju van de druid overhealing. Hierdoor is zijn HPS lager dan wanneer die paladin dat niet had gedaan. Maakt dat die druid dan gelijk een slechte healer?![]()
Ik zal me dan wel weer een keertje in holy gaan verdiepen. Heb wel bijna BiS gear voor holy, alleen de staff van tectus is een extreme upgrade. Maar ik heb weinig healers meegemaakt die me overtroffen op nummers(quote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:12 schreef Bredemug het volgende:
[..]
Nee hoor, ik speel holy priest en merk dat veel disc priest moeite hebben mij bij te houden met healen. Elke priest die holy priest als underperformers zien, hebben geen flauw idee hoe ze moeten healen.), enkel een aantal druids of paladins.(Maar ja, nummers zijn ernstig in het voordeel van Disc)
![]()
Moet haast wel aan de shaman zelf liggen dan. Onze shaman staat wel laagste in healing op butcher, maar dat komt omdat paladins en druids het gewoon erg goed doen in die fight. Maar toch een total van 30k healing done.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:16 schreef Valcon75 het volgende:
[..]
Nou, als je stilstaat op butcher hc en de pally en druid healing ruim 30k en de shaman nog geen 20, zit er wel een groot verschil tussen.. net als de shammy die 10k naar beneden dondert op tectus hc waardoor we wipen, terwijl een shaman toch heel veel utilities heeft..
HPS zegt idd niet alles, maar Butcher is door het stacken juist erg goed met de healing rain van shamans en rond het einde van de fight nog een boost van healing tide.![]()
Vandaar mijn voorbeeldquote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:31 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Moet haast wel aan de shaman zelf liggen dan. Onze shaman staat wel laagste in healing op butcher, maar dat komt omdat paladins en druids het gewoon erg goed doen in die fight. Maar toch een total van 30k healing done.
HPS zegt idd niet alles, maar Butcher is door het stacken juist erg goed met de healing rain van shamans en rond het einde van de fight nog een boost van healing tide.hps is niet overal belangrijk, als iedereen gewoon overeind blijft staan en zelf niet achterlijk in vuur blijft staan maakt het niet uit verder. Dus ja.. mijn idee dat onze shaman zelf niet helemaal snapt wat hij doet
![]()
Onze resto shaman doet het anders altijd mega goed. Die knalt er 40k HPS uit op Butcher.
Het ligt heel erg aan het soort fight wat voor healer goed is. Veel movement, dan ben je beter uit met een HoT healer uiteraard.You can only have the sunshine after the rain..![]()
weet je zo het ilvl van die shaman?quote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:13 schreef Pinkdwarf het volgende:
Onze resto shaman doet het anders altijd mega goed. Die knalt er 40k HPS uit op Butcher.
Het ligt heel erg aan het soort fight wat voor healer goed is. Veel movement, dan ben je beter uit met een HoT healer uiteraard.![]()
657 geloof ikquote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:16 schreef Valcon75 het volgende:
[..]
weet je zo het ilvl van die shaman?You can only have the sunshine after the rain..![]()
hm, die van ons (dus de luiaard loopt ook hard achter..) maar dat zou niet zulke grote verschillen mogen geven. Dan zal ik hem nogmaals een schop onder zn reet gevenquote:![]()
![]()
ik ben surv hunter, ilvl 660quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:19 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Als je mee wilt, ik hoor het wel. Ben wel zelf disc, mijn resto druid is nog niet gegeared voor PvE. Weet niet welke class jij/jullie bent/zijn?
Ken nog een hunter die mee wilt, 24-27k dps, dus dan hebben we iig een basis![]()
Ik heb een Resto Druid en vriend een disc/holy priest. Ik zit rond de 28-30k tijdens HC Imp en hij rond de 32k. Zou fijn zijn als we mee mogen. Zitten op Bloodhoof. Alliancequote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:19 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Als je mee wilt, ik hoor het wel. Ben wel zelf disc, mijn resto druid is nog niet gegeared voor PvE. Weet niet welke class jij/jullie bent/zijn?
Ken nog een hunter die mee wilt, 24-27k dps, dus dan hebben we iig een basis![]()
![]()
Hehe ja. Of uitzoeken waarom die laag is bijv. Skill rotatie/glyphs/cooldowns/pre-pot etc etc..quote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:12 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Daar kun je mensen ook een schop voor geven.
Tijdens TBC best vaak mensen geholpen om beter te worden. Nu zijn er best veel guides en filmpjes te vinden op het internet.
Op dinsdag 27 augustus 2013 15:07 schreef KomtTijd... het volgende:
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"![]()
Grats! Dat is de enige die ik nog moet in mn wekelijkse farmrondje.quote:
Maar met Mimiron's Head, Invincible en Pureblood Fire Hawk de afgelopen tijd mag ik ook niet klagen
Ik kijk er alleen absoluut niet naar uit om weer DS te 'moeten' gaan doen om daar nog een paar mounts te looten.Comfortably numb![]()
quote:Ik zit te denken om vrijdag of zaterdag avond te gaan, geef maar even aan of het jullie uitmaakt. Hoe groter de basis, hoe beter natuurlijkquote:. Goede guildies zijn altijd welkom. Anderen hier die meewillen, dat kan natuurlijk altijd. Ik denk alleen niet dat we de mogelijkheid hebben om echt mensen te dragen, dus ken de fight als je mee wilt
![]()
![]()
Stomme alliancequote:Op woensdag 21 januari 2015 08:23 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
[..]
Ik zit te denken om vrijdag of zaterdag avond te gaan, geef maar even aan of het jullie uitmaakt. Hoe groter de basis, hoe beter natuurlijk. Goede guildies zijn altijd welkom. Anderen hier die meewillen, dat kan natuurlijk altijd. Ik denk alleen niet dat we de mogelijkheid hebben om echt mensen te dragen, dus ken de fight als je mee wilt
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Ik kan echt niet meer mee in een dungeon nu. Zo lang geleden, en ze zijn nu zo lang uit dat men altijd verwacht dat je alle fights kent. Oh well.![]()
tijdje terug had ik het over een WOW vanilla prvate server om te kijken of die bugless te krijgen is.
nu ben ik toevallig op een server gestuit die nog niet live is, maar wel zwaar ontwikkeld word en goed gescript.
Nostalrius Begins voor de mensen die geinteresseerd zijn.![]()
Als je een beetje gear hebt is de meeste fights toch tank en spank of zo simpel dat je alleen maar op DBM hoeft te letten. Alleen in Challenge Mode zal het nog lastig zijn.quote:Op woensdag 21 januari 2015 08:48 schreef stbabylon het volgende:
Ik kan echt niet meer mee in een dungeon nu. Zo lang geleden, en ze zijn nu zo lang uit dat men altijd verwacht dat je alle fights kent. Oh well.![]()
Ik heb één WoD dungeon gedaan (die met die rij spoken die telkens op je afkomt bij de laatste baas), op normal. Wel zonder DBM besef ik me nu. Maar het tempo ligt dan best hoog en geen flauw idee wat de bazen precies doen en wat de counter is. Dan kan ik me wel inlezen, maar alle bazen in alle dungeons en het dan onthouden wordt lastig. En in een pug lig je er vrij rap uit als je wat beginnersfouten maakt. DBM zal wel helpen.quote:Op woensdag 21 januari 2015 10:47 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Als je een beetje gear hebt is de meeste fights toch tank en spank of zo simpel dat je alleen maar op DBM hoeft te letten. Alleen in Challenge Mode zal het nog lastig zijn.![]()
Ik heb ook een goede vanilla die al een tijd draait. Maar raiden blijft toch lastigquote:Op woensdag 21 januari 2015 10:00 schreef kovenant het volgende:
tijdje terug had ik het over een WOW vanilla prvate server om te kijken of die bugless te krijgen is.
nu ben ik toevallig op een server gestuit die nog niet live is, maar wel zwaar ontwikkeld word en goed gescript.
Nostalrius Begins voor de mensen die geinteresseerd zijn.![]()
Heroic voor heroic proberen. Filmpjes kijken van de bosses terwijl je in de queue staat(zal wel iets van 15min zijn voor DPS toch?) voor een specifieke heroic. Dat scheelt natuurlijk veel om te onthouden.quote:Op woensdag 21 januari 2015 11:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik heb één WoD dungeon gedaan (die met die rij spoken die telkens op je afkomt bij de laatste baas), op normal. Wel zonder DBM besef ik me nu. Maar het tempo ligt dan best hoog en geen flauw idee wat de bazen precies doen en wat de counter is. Dan kan ik me wel inlezen, maar alle bazen in alle dungeons en het dan onthouden wordt lastig. En in een pug lig je er vrij rap uit als je wat beginnersfouten maakt. DBM zal wel helpen.![]()
Laat ik eerst, als ik het al ga doen, maar eens beginnen met normalquote:Op woensdag 21 januari 2015 11:40 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Heroic voor heroic proberen. Filmpjes kijken van de bosses terwijl je in de queue staat(zal wel iets van 15min zijn voor DPS toch?) voor een specifieke heroic. Dat scheelt natuurlijk veel om te onthouden.![]()
![]()
Gewoon ff YouTube checken, voor elke dungeon zijn massa's guidesquote:Op woensdag 21 januari 2015 08:48 schreef stbabylon het volgende:
Ik kan echt niet meer mee in een dungeon nu. Zo lang geleden, en ze zijn nu zo lang uit dat men altijd verwacht dat je alle fights kent. Oh well.![]()
Je bent toch DPS ? Gewoon met de rest meelopen en niet in troep staan
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Ja vaak werkt dat welquote:Op woensdag 21 januari 2015 13:41 schreef Knut het volgende:
Je bent toch DPS ? Gewoon met de rest meelopen en niet in troep staan
Voel me alleen zo noob![]()
![]()
Beste manier om te leren is door gewoon te doen. Iedereen is een noob geweest en je moet je ook niet veel aantrekken van mensen die schreeuwen dat je er geen zak van kan. Prettigste groepen waar ik in heb gezeten, waren altijd groepen die probeerden nieuwe spelers wat te leren, in plaats van af te zeiken. Zijn ook de groepen geweest waar het voor mijn gevoel het snelste mee ging.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:51 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ja vaak werkt dat wel
Voel me alleen zo noob![]()
punt is, ik was geen noob. Heb in hardcore guilds SSC en TK gedaan in TBC en Ulduar in Wrathquote:Op woensdag 21 januari 2015 13:53 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Beste manier om te leren is door gewoon te doen. Iedereen is een noob geweest en je moet je ook niet veel aantrekken van mensen die schreeuwen dat je er geen zak van kan. Prettigste groepen waar ik in heb gezeten, waren altijd groepen die probeerden nieuwe spelers wat te leren, in plaats van af te zeiken. Zijn ook de groepen geweest waar het voor mijn gevoel het snelste mee ging.Ben er gewoon te lang uit geweest.
![]()
Gast waarom zo onzeker. Het is maar een spel en niemand geeft er een fuck om of er een noob in hun random dungeon groepje zit. Gewoon queuen![]()
Dan moet het toch allemaal heel makkelijk gaan? In Cata en MoP heb ik ongeveer 2 maanden gespeeld(over 2 expansions) en het voelt allemaal nog heel simpelquote:Op woensdag 21 januari 2015 14:04 schreef stbabylon het volgende:
[..]
punt is, ik was geen noob. Heb in hardcore guilds SSC en TK gedaan in TBC en Ulduar in WrathBen er gewoon te lang uit geweest.
![]()
We kunnen alleen zaterdagquote:Op woensdag 21 januari 2015 08:23 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
[..]
Ik zit te denken om vrijdag of zaterdag avond te gaan, geef maar even aan of het jullie uitmaakt. Hoe groter de basis, hoe beter natuurlijk. Goede guildies zijn altijd welkom. Anderen hier die meewillen, dat kan natuurlijk altijd. Ik denk alleen niet dat we de mogelijkheid hebben om echt mensen te dragen, dus ken de fight als je mee wilt
![]()
![]()
Doen we het zaterdag. Haal je met holy trouwens ook die cijfers? Ik speel bijna nooit als holy en haal dan meestal rond de 25k HPS, dus zou zelf het liefst disc spelenquote:.
![]()
Mn vriend is de priestquote:Op woensdag 21 januari 2015 14:47 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Doen we het zaterdag. Haal je met holy trouwens ook die cijfers? Ik speel bijna nooit als holy en haal dan meestal rond de 25k HPS, dus zou zelf het liefst disc spelen.
Hij zit daarmee ook rond de 25-26k. Zijn voorkeur heeft disc, maar als hij alleen mee kan als Holy dan doet hij dat ook graag
Anything for the archievement
![]()
![]()
Dan zien we welquote:Op woensdag 21 januari 2015 15:46 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Mn vriend is de priestHij zit daarmee ook rond de 25-26k. Zijn voorkeur heeft disc, maar als hij alleen mee kan als Holy dan doet hij dat ook graag
Anything for the archievement
.
![]()
Dat is balen, kun je nog wel van een ander trappen zonder dat zijn trap mislukt?quote:"Het is moeilijk met mensen om te gaan omdat zwijgen zo moeilijk is"![]()
Double trappen merkte ik idd ookeen trap neerleggen onder eentje die iemand anders net heeft getrapt werkt ook niet meer.
Schijnt wel dat je nu in group kunt gaan en als 1 persoon trapt krijg je allemaal een item.![]()
Nicequote:Op woensdag 21 januari 2015 17:08 schreef Sapstengel het volgende:
[ afbeelding ]
Wilde hem al een tijdje en dacht geld moet rollen![]()
![]()
heb ik een paar jaar geleden voor mijn verjaardag gekregen en nog steeds eenvan mijn lievelingsmountsquote:Op woensdag 21 januari 2015 17:08 schreef Sapstengel het volgende:
[ afbeelding ]
Wilde hem al een tijdje en dacht geld moet rollen
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Oké, ik denk dat ik weet waarom ik zwaar underperformde als holy.... Kom er net achter dat ik geen glyphs aan had![]()
![]()
Glyphs doen niet eens zoveel extra meer. Zijn vaak ook utility spells als cooldown reduction, extra haste op een speciale spell etc.quote:Op woensdag 21 januari 2015 21:36 schreef Lhyanna het volgende:
Oké, ik denk dat ik weet waarom ik zwaar underperformde als holy.... Kom er net achter dat ik geen glyphs aan had![]()
quote:Op woensdag 21 januari 2015 08:23 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
[..]
Ik zit te denken om vrijdag of zaterdag avond te gaan, geef maar even aan of het jullie uitmaakt. Hoe groter de basis, hoe beter natuurlijk. Goede guildies zijn altijd welkom. Anderen hier die meewillen, dat kan natuurlijk altijd. Ik denk alleen niet dat we de mogelijkheid hebben om echt mensen te dragen, dus ken de fight als je mee wilt
7/7 and BiS trinketquote:Op woensdag 21 januari 2015 08:23 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
[..]
Ik zit te denken om vrijdag of zaterdag avond te gaan, geef maar even aan of het jullie uitmaakt. Hoe groter de basis, hoe beter natuurlijk. Goede guildies zijn altijd welkom. Anderen hier die meewillen, dat kan natuurlijk altijd. Ik denk alleen niet dat we de mogelijkheid hebben om echt mensen te dragen, dus ken de fight als je mee wilt
![]()
![]()
Vaak wel, maar glyph of renew en deepwell geven toch wel wat meerquote:Op woensdag 21 januari 2015 22:00 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Glyphs doen niet eens zoveel extra meer. Zijn vaak ook utility spells als cooldown reduction, extra haste op een speciale spell etc.. Haal nu toch zo'n 30k HPS
Gratz, neem aan dat je niet meer mee gaat nu?quote:![]()
![]()
Oke, dan hebben priests wat meer mazzel met de glyphs. Die van de druids (resto) zijn wel leuk, maar om nou te zeggen dat ze een enorme boost zijn voor je HPS. Niet echt veel.quote:Op woensdag 21 januari 2015 22:50 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Vaak wel, maar glyph of renew en deepwell geven toch wel wat meer. Haal nu toch zo'n 30k HPS
![]()
EEEEINDELIJK 7/7 met de guild.
Progress is nu 7/7 normal en 4/7 Hc.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Er valt tot nu toe verdomd weinig in LFR. Enkel een trinket voor mijn warlock. Mijn druid helemaal niet en toe nu toe voor mijn DK ook niet. Ik heb mijn Monk en Warrior nog te gaan.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Ik wil ookquote:Op woensdag 21 januari 2015 17:08 schreef Sapstengel het volgende:
[ afbeelding ]
Wilde hem al een tijdje en dacht geld moet rollen
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Hele week geen WoW gespeeld omdat ik doodziek in m'n bed lag![]()
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
En anders roept er wel 1 dat je een idioot bent en proberen ze je te kickenquote:Op woensdag 21 januari 2015 14:11 schreef TwyLight het volgende:
Gast waarom zo onzeker. Het is maar een spel en niemand geeft er een fuck om of er een noob in hun random dungeon groepje zit. Gewoon queuen![]()
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Dat is al lang niet meer het geval, iedereen blaast toch door de dungeons heen met gemak.quote:Op donderdag 22 januari 2015 13:56 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
En anders roept er wel 1 dat je een idioot bent en proberen ze je te kicken![]()
Of je moet echt stomme dingen gaan doen zoals ninja pullen ect.Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X![]()
Dit is meestal alleen in het begin van nieuwe content , daar verwachten ze dat mensen alle tactics al kennen terwijl de content pas een dag uit isquote:Op donderdag 22 januari 2015 13:56 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
En anders roept er wel 1 dat je een idioot bent en proberen ze je te kicken![]()
En dan heb je weer van die tanks en healers die denken dat ze pro zijn.. en lekker leaven want hun hebben toch een insta queue.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Ow dungeon, ik dacht raidquote:Op donderdag 22 januari 2015 14:29 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Dat is al lang niet meer het geval, iedereen blaast toch door de dungeons heen met gemak.
Of je moet echt stomme dingen gaan doen zoals ninja pullen ect.
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Soms zijn die tanks / healers nog noobs ookquote:Op donderdag 22 januari 2015 14:32 schreef Altron het volgende:
[..]
Dit is meestal alleen in het begin van nieuwe content , daar verwachten ze dat mensen alle tactics al kennen terwijl de content pas een dag uit is
En dan heb je weer van die tanks en healers die denken dat ze pro zijn.. en lekker leaven want hun hebben toch een insta queue.Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Idd , dat komt best vaak voor.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:56 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Soms zijn die tanks / healers nog noobs ook
Maar goed... ze hebben wel insta queue, dus hebben ze een grote muil.
- Djehoetie / Jehuty -![]()
Klopt. Heb het laatst met een groepje gedaan en heb nu voor weken aan elite beasts. Ging echt super gemakkelijkquote:Op woensdag 21 januari 2015 17:09 schreef Sapstengel het volgende:
Double trappen merkte ik idd ookeen trap neerleggen onder eentje die iemand anders net heeft getrapt werkt ook niet meer.
Schijnt wel dat je nu in group kunt gaan en als 1 persoon trapt krijg je allemaal een item.Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.![]()
Dat is wel heel relaxed, die bulls spawnen nu wel een stuk sneller gelukkig dus ik heb ook weer voor 2 weken voorraadquote:Op donderdag 22 januari 2015 15:59 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Klopt. Heb het laatst met een groepje gedaan en heb nu voor weken aan elite beasts. Ging echt super gemakkelijk![]()
![]()
Aanstaande maandag host ik een normal HM raid: http://openraid.eu/events/view/259294
Jullie zijn welkom om je op te geven. Stuur me dan ook even een DM of zo, dan weet ik wie jullie zijn. Overigens zijn 3 spots al vol (2 healers spots en een melee DPS spot).You can only have the sunshine after the rain..![]()
Of elitist en dan als Monk tank the healing linken om zijn epeen te vergroten. Ik denk dan als ik de healer was even niet de tank te healen, hij heeft mij blijkbaar toch niet nodig.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:56 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Soms zijn die tanks / healers nog noobs ook
Op dinsdag 27 augustus 2013 15:07 schreef KomtTijd... het volgende:
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"![]()
Hmm maybe dat ik daar aan mee wil doenquote:Op donderdag 22 januari 2015 16:25 schreef Pinkdwarf het volgende:
Aanstaande maandag host ik een normal HM raid: http://openraid.eu/events/view/259294
Jullie zijn welkom om je op te geven. Stuur me dan ook even een DM of zo, dan weet ik wie jullie zijn. Overigens zijn 3 spots al vol (2 healers spots en een melee DPS spot).![]()
![]()
Das vervelend!quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:54 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Of elitist en dan als Monk tank the healing linken om zijn epeen te vergroten. Ik denk dan als ik de healer was even niet de tank te healen, hij heeft mij blijkbaar toch niet nodig.Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Monk tank die healing linked
Dat is niet eens healing maar zijn stagger wat opgepikt wordt als healing op de meter.![]()
Was zo'n statue geloof ik..quote:Op donderdag 22 januari 2015 18:06 schreef TwyLight het volgende:
Monk tank die healing linked
Dat is niet eens healing maar zijn stagger wat opgepikt wordt als healing op de meter.Op dinsdag 27 augustus 2013 15:07 schreef KomtTijd... het volgende:
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"![]()
Was eerder als DK ook leuk, die 50% heal van death pact oid, blood shield absorbs, death strike heals enzquote:Op donderdag 22 januari 2015 16:54 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Of elitist en dan als Monk tank the healing linken om zijn epeen te vergroten. Ik denk dan als ik de healer was even niet de tank te healen, hij heeft mij blijkbaar toch niet nodig.![]()
Lekker!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 00:02 schreef TwyLight het volgende:
3 keer een 1% wipe op butcher
wel 4/7 mythic nu
en 676 ilvl![]()
![]()
Dat is knudde.... die apexis dailies keuze opties worden niet opnieuw bepaald als je ze een dag niet doet. Het is dat of ik heb echt weer eens belachelijk veel pech, want ik heb nu al 3 dagen op een rij de twee meest irritante en ver uit de meest tijdrovende apexis dailies waar ik uit kan kiezen: Upper Skettis en Ashran PvP.![]()
jawel, want 3 dagen terug had ik iets in Frostfire Ridge, die ik niet deed, en eergisteren en gisteren had ik die met die vogeltjes.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 07:46 schreef Cornelis83 het volgende:
Dat is knudde.... die apexis dailies keuze opties worden niet opnieuw bepaald als je ze een dag niet doet.Nothing lasts forever but the certainty of change![]()
Onze disc priest wordt er gek van dat hij me niet kan outhealen als ik tankquote:Op donderdag 22 januari 2015 18:06 schreef TwyLight het volgende:
Dat is niet eens healing maar zijn stagger wat opgepikt wordt als healing op de meter.
Met Skada heb ik er geen last meer van dat het als healing op de meter komt, die lijkt het eruit te filteren.Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin![]()
Dan heb ik dus weer pech.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:23 schreef Tokus het volgende:
[..]
jawel, want 3 dagen terug had ik iets in Frostfire Ridge, die ik niet deed, en eergisteren en gisteren had ik die met die vogeltjes.![]()
![]()
Ashran PvP is kut idd...quote:
Die doe ik sowieso al nooit , op Tarren Mill zit je eerst een half uur in de queue om daar uberhaupt in te komen.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Zijn die quests niet gebonden aan dag/server/whatever? Ik doe hem nu al tijden niet meer, maar had wel altijd dezelfde als vrienden.quote:![]()
Ik had gisteren ook gewoon ashran , dus neem aan dat die voor iedereen hetzelfde zijn.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:43 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Zijn die quests niet gebonden aan dag/server/whatever? Ik doe hem nu al tijden niet meer, maar had wel altijd dezelfde als vrienden.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Dan heeft de hele server pechquote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:43 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Zijn die quests niet gebonden aan dag/server/whatever? Ik doe hem nu al tijden niet meer, maar had wel altijd dezelfde als vrienden.
Die skettis is ook een ramp met die sleutels met een dropkans van veel te laag. De enige keer dat ik die gedaan heb, was je anderhalf uur verder. En dat is niet overdreven.![]()
Skettis is dan ook bugged. Items die je niet kunt pakken. Een Rare die alleen maar bezig is te evaden en nog wat vreemde dingenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:49 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Dan heeft de hele server pech
Die skettis is ook een ramp met die sleutels met een dropkans van veel te laag. De enige keer dat ik die gedaan heb, was je anderhalf uur verder. En dat is niet overdreven.![]()
Half uur. Wat een feest. Op stormrage is de queue minimaal 4 uur.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:37 schreef Altron het volgende:
[..]
Ashran PvP is kut idd...
Die doe ik sowieso al nooit , op Tarren Mill zit je eerst een half uur in de queue om daar uberhaupt in te komen.![]()
Ik zeg een half uur , zou zo maar een paar uur kunnen zijn.... geen idee tbh.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:55 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Half uur. Wat een feest. Op stormrage is de queue minimaal 4 uur.
Heb het een paar keer geprobeerd , en elke keer ben ik na een tijdje maar wat anders gaan doen.
TM is een erg drukke server , dus zal niet veel verschil in zitten met Stormrage.- Djehoetie / Jehuty -![]()
hahahaquote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:25 schreef TwyLight het volgende:
Dit was trouwens een van de Tectus tries
[ afbeelding ]
lol![]()
![]()
Goede placement welquote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:25 schreef TwyLight het volgende:
Dit was trouwens een van de Tectus tries
[ afbeelding ]
lol
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Waarom heb je (of lijkt het alsof je) zoveel spells dubbel op je spellbars hebt staan?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:25 schreef TwyLight het volgende:
Dit was trouwens een van de Tectus tries
[ afbeelding ]
lol![]()
Waarschijnlijk spells, die geen cooldowns hebben, met een showtooltip macro een andere tooltip laten zien, zodat je makkelijker je cooldowns kan weergeven. Of natuurlijk target-macro's.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:44 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Waarom heb je (of lijkt het alsof je) zoveel spells dubbel op je spellbars hebt staan?![]()
quote:
Ik ging rechts maar toen ging de rest links dus dacht ik fuck en ging ik toch nog links maar niet snel genoegWat Lhyanna zegtquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:44 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Waarom heb je (of lijkt het alsof je) zoveel spells dubbel op je spellbars hebt staan?![]()
![]()
Ik snap em alleen niet helemaalquote:Op vrijdag 23 januari 2015 17:20 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik ging rechts maar toen ging de rest links dus dacht ik fuck en ging ik toch nog links maar niet snel genoeg
[..]
Wat Lhyanna zegtWelke andere tooltip wordt er getoond dan?
![]()
Bijvoorbeeld de spell "Shadow Word: Pain" heeft geen cooldown dus die hoef ik in principe ook niet te zien op mijn actionbar. Ik heb dus een macro met:
#showtooltip Shadow Word: Death
/cast Shadow Word: Pain
Dan laat hij het icoon (en cooldown) zien van SW:D maar als ik er op druk cast hij SW:P![]()
ik snap geen hol van die macro's![]()
mja ik ga eerst maar eens verder levellen en me dan eens verdiepen in die shit allemaal want er is echt zoveel dat ik nog niet weet![]()
![]()
En wat is daar het praktisch nut vanquote:Op vrijdag 23 januari 2015 17:44 schreef TwyLight het volgende:
Bijvoorbeeld de spell "Shadow Word: Pain" heeft geen cooldown dus die hoef ik in principe ook niet te zien op mijn actionbar. Ik heb dus een macro met:
#showtooltip Shadow Word: Death
/cast Shadow Word: Pain
Dan laat hij het icoon (en cooldown) zien van SW:D maar als ik er op druk cast hij SW:P![]()
![]()
vind ik gewoon fijnquote:Op vrijdag 23 januari 2015 18:02 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
En wat is daar het praktisch nut van![]()
![]()
![]()
Jammer dat downranken niet meer bestaat (dacht ik)
Dat was pas een feest op je actionbarsAlles dankzij God en alles op eigen kracht![]()
Dit inderdaad, baal daar nog steeds van.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 20:07 schreef Insomnia_ het volgende:
Jammer dat downranken niet meer bestaat (dacht ik)
Dat was pas een feest op je actionbars![]()
ik bied 5 euroquote:Op vrijdag 23 januari 2015 20:12 schreef Ratsnest89 het volgende:
225k gold te koop op frostmane alliance![]()
![]()
Ging het vanavond nog door, en zo ja..hoe laat?quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:47 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Doen we het zaterdag. Haal je met holy trouwens ook die cijfers? Ik speel bijna nooit als holy en haal dan meestal rond de 25k HPS, dus zou zelf het liefst disc spelen.
![]()
![]()
Zekers, ik ben beschikbaar vanaf een uur of 7, misschien iets eerder. Kunnen ook iets later beginnen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 16:31 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ging het vanavond nog door, en zo ja..hoe laat?
Voeg me maar toe(Loos#2822) en geef maar een gil![]()
Ik wil een guild beginnen en heb nog 3 signatures nodig. Iemand die me wil helpen? Ik sta nu bij de flight master in Goldshire maar ik kan ergens naartoe komen natuurlijk. Of als je een human aanmaakt dan ben je in de buurt. Erna kun je gewoon weer eruit natuurlijk als de guild gevormd is.
nog 2 nodig.
Ik zit op Hellfire overigens vergat ik er bij te zeggen.
[ Bericht 6% gewijzigd door Karina op 24-01-2015 17:58:08 ]![]()
Even snel een human aanmaken op hellfire ik sta nu bij de 1e questgiver daar.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 18:49 schreef TwyLight het volgende:
90% van de mensen hier zit op Frostmane..![]()
oh wacht dan log ik weer even in, zit nu op een andere char.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 19:00 schreef TwyLight het volgende:
ik ben daar ik was daar maar jij was er niet![]()
Omdat je de HC/Normal fases door elkaar hebt in mythic?quote:Op zondag 25 januari 2015 22:37 schreef TwyLight het volgende:
Vandaag begonnen aan Imperator Mythic. Damn wat chaotisch![]()
Yay, vanavond met de guild eindelijk Imp op Heroic neer gekregen. Een try al op 4% waarna er 2 mines afgingen maar 2 pogingen erna gewoon gehaald zonder ook maar 1 combat ress te gebruiken. YAY!![]()
Zodra je de boss pullt heb je direct een phase waar er 2 branded zijn, duplicating mines, tank die mark krijgt met orbs, de grote add spawned alleamaal kleine adds als die dood is en force nova met pushbackquote:Op zondag 25 januari 2015 22:41 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Omdat je de HC/Normal fases door elkaar hebt in mythic?
Tot nu toe komen we daar wel redelijk doorheen en wipen nu vooral op de eerste warmages phase![]()
Kloterij op healmeters is dat ze vaak bij disc de shields niet mee tellen.. alsin de damage die de shield absorbeert zeg maar. Tel dat eens bij elkaar op dan komt een disc toch net wat beter uit.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 16:12 schreef Bredemug het volgende:
[..]
Nee hoor, ik speel holy priest en merk dat veel disc priest moeite hebben mij bij te houden met healen. Elke priest die holy priest als underperformers zien, hebben geen flauw idee hoe ze moeten healen.Engaging Infinite Improbability Drive..![]()
Wat ik gelezen heb is dat nog niet eens het lastigste van die gevechtquote:Op zondag 25 januari 2015 23:50 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Zodra je de boss pullt heb je direct een phase waar er 2 branded zijn, duplicating mines, tank die mark krijgt met orbs, de grote add spawned alleamaal kleine adds als die dood is en force nova met pushback
Tot nu toe komen we daar wel redelijk doorheen en wipen nu vooral op de eerste warmages phaseCho'gath phase is pas ellende volgens icy veins, ook omdat het gevecht zo lang duurt. Zelfs zo lang dat je makkelijk 2x heroism oid. kunt doen.
![]()
Als ze de shields niet zouden tellen zou ik niet steeds bovenaan de healingmeters staan, want dat is zeg maar 90% van de spells die ik momenteel gebruikquote:
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Gratz.quote:Op zondag 25 januari 2015 23:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
Yay, vanavond met de guild eindelijk Imp op Heroic neer gekregen. Een try al op 4% waarna er 2 mines afgingen maar 2 pogingen erna gewoon gehaald zonder ook maar 1 combat ress te gebruiken. YAY!
Mijn pogingen dit weekend zijn weer eens compleet mislukt...![]()
![]()
![]()
Ik wel.quote:Op zondag 25 januari 2015 16:30 schreef topdeck het volgende:
Vinden jullie wod beter dan mop in deze fase? 5.0 vs 6.0 bedoel ik dan
Deze expansion is één van de beste die ze hebben uitgebracht imo.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Het is net omgedraaid. Absorbs tellen niet als overhealing, waardoor disc het vaak makkelijker heeft op de meters. Helft van de HoT-healing gaat in random groepen, vaak doordat iedere healer bovenaan wil eindigen, compleet verloren. Dit is één van de redenen waarom ik het haat om holy te gaan met randoms, de andere is dat ik holy nog niet zo goed begrijpquote:Op maandag 26 januari 2015 00:25 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Kloterij op healmeters is dat ze vaak bij disc de shields niet mee tellen.. alsin de damage die de shield absorbeert zeg maar. Tel dat eens bij elkaar op dan komt een disc toch net wat beter uit.![]()
![]()
Ik mis alleen de veelzijdigheid van craften. Bijna geen crafteble gear of diversiteit aan gems. Alles zit bijna onder cooldowns. Geen echt boeiende nieuwe glyphsquote:Op maandag 26 januari 2015 09:11 schreef Altron het volgende:
[..]
Ik wel.
Deze expansion is één van de beste die ze hebben uitgebracht imo.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Dat craften was sowieso al niet echt boeiend meer...quote:Op maandag 26 januari 2015 09:15 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Ik mis alleen de veelzijdigheid van craften. Bijna geen crafteble gear of diversiteit aan gems. Alles zit bijna onder cooldowns. Geen echt boeiende nieuwe glyphs
Ben het wel met je eens dat ze de craftable items beter hadden moeten maken , of iig stukken goedkoper.
Neem nou die wapens bijvoorbeeld , dan heb je een 630 item , moet je hem eerst upgraden voor fucking 20/25k ... dan heb je een 645 item ( lager dan normal ) , en dan moet je er nog eens 20/25k tegenaan gooien voor een 660 gun... ( lager dan heroic... )- Djehoetie / Jehuty -![]()
Maar ook de enchants en gems zijn zeer karig. Vroeger kon je een mooi PVP startset maken maar ook die zijn verdwijnen.quote:Op maandag 26 januari 2015 09:20 schreef Altron het volgende:
[..]
Dat craften was sowieso al niet echt boeiend meer...
Ben het wel met je eens dat ze de craftable items beter hadden moeten maken , of iig stukken goedkoper.
Neem nou die wapens bijvoorbeeld , dan heb je een 630 item , moet je hem eerst upgraden voor fucking 20/25k ... dan heb je een 645 item ( lager dan normal ) , en dan moet je er nog eens 20/25k tegenaan gooien voor een 660 gun... ( lager dan heroic... )Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Ja klopt.quote:Op maandag 26 januari 2015 09:23 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Maar ook de enchants en gems zijn zeer karig. Vroeger kon je een mooi PVP startset maken maar ook die zijn verdwijnen.
Heb zelf jewelcrafting , heb je geen fuck meer aan...
Dit geldt voor alle prof's zo'n beetje.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Die komen met een volgend season echt wel terug. Vergeet niet, dat de meeste gear in PvP automatisch scaled naar 650. Al zouden ze, wat mij betreft, die aspirant set best craftable kunnen maken.quote:Op maandag 26 januari 2015 09:23 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Maar ook de enchants en gems zijn zeer karig. Vroeger kon je een mooi PVP startset maken maar ook die zijn verdwijnen.![]()
Die heb ik sinds gisteren! Die gun van 660. Maar heeft mij niet zoveel gekost. 2x 9000 voor het Blood. Andere onderdelen (ore en sorc fire/earth kosten niet 11k+quote:Op maandag 26 januari 2015 09:20 schreef Altron het volgende:
[..]
Dat craften was sowieso al niet echt boeiend meer...
Ben het wel met je eens dat ze de craftable items beter hadden moeten maken , of iig stukken goedkoper.
Neem nou die wapens bijvoorbeeld , dan heb je een 630 item , moet je hem eerst upgraden voor fucking 20/25k ... dan heb je een 645 item ( lager dan normal ) , en dan moet je er nog eens 20/25k tegenaan gooien voor een 660 gun... ( lager dan heroic... )![]()
Een shield is geen overheal als je hem op de juiste personen en tijden plaatst.quote:Op maandag 26 januari 2015 09:12 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Het is net omgedraaid. Absorbs tellen niet als overhealing, waardoor disc het vaak makkelijker heeft op de meters. Helft van de HoT-healing gaat in random groepen, vaak doordat iedere healer bovenaan wil eindigen, compleet verloren. Dit is één van de redenen waarom ik het haat om holy te gaan met randoms, de andere is dat ik holy nog niet zo goed begrijp
Random iedereen shielden kan..maar vind je mana pool niet zo tof en in raids bij de langere gevechten hou je dat niet vol.
Dan zou je bij holy even goed enorm veel overhealing hebben wellicht zelfs meer... tik overal een renew op huppa... 😂
Punt is elke spec heeft zijn charmes.. zijn goede punten en zwakke punten. En heal meters zijn leuk en om die te toppen in een lfr is prima. Maar ik heal niet om op nr 1 te staan ik heal omdat ik het tof vind.. ik het redelijk kan
Ik gebruik ook geen healing addon gewoon old skool klik muis klik toon 😂 en dan ben ik meestal 1e of 2e prima toch. Zolang we niet wipenEngaging Infinite Improbability Drive..![]()
Dat is net het punt wat ik aan wil halen. Absorbs tellen altijd als eerste, waardoor disc healing op de meters ontzettend makkelijk hoog eindigen. De helft van de meeste HoTs zijn verspilling, omdat er altijd healers in de groep zijn die iedereen willen toppen, ook die geen damage krijgen en wel vol met HoTs zijn. En ik moet de eerste random raidleader nog vinden, die daar rekening mee houdt. Vandaar dus dat Disc het extra makkelijk heeft op de meters, in plaats van extra moeilijkquote:Op maandag 26 januari 2015 10:50 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Een shield is geen overheal als je hem op de juiste personen en tijden plaatst.
Random iedereen shielden kan..maar vind je mana pool niet zo tof en in raids bij de langere gevechten hou je dat niet vol.
Dan zou je bij holy even goed enorm veel overhealing hebben wellicht zelfs meer... tik overal een renew op huppa... 😂
Punt is elke spec heeft zijn charmes.. zijn goede punten en zwakke punten. En heal meters zijn leuk en om die te toppen in een lfr is prima. Maar ik heal niet om op nr 1 te staan ik heal omdat ik het tof vind.. ik het redelijk kan
Ik gebruik ook geen healing addon gewoon old skool klik muis klik toon 😂 en dan ben ik meestal 1e of 2e prima toch. Zolang we niet wipen![]()
Vind de opmerking van Bredemug ook erg kort door de bocht. Mijn vriend heeft tijden Holy gespeeld en is daar gear voor gaan sparen. Is vervolgens om het uit te proberen eens Disc gegaan in normal en heroic raids. Hij doet het nu veel beter dan met Holy. Dat wil niet zeggen dat hij dan een slechte healer isquote:Op maandag 26 januari 2015 00:25 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Kloterij op healmeters is dat ze vaak bij disc de shields niet mee tellen.. alsin de damage die de shield absorbeert zeg maar. Tel dat eens bij elkaar op dan komt een disc toch net wat beter uit.Sowieso is Disc raar, want die shields tellen inderdaad niet altijd mee, terwijl dat wel een vorm van healing is. Ook in vergelijking met andere Holy Priests healt hij altijd meer. En op mijn eigen disc priest ervaar ik hetzelfde
Zijn van beide kanten wel uitzonderingen natuurlijk, maar welke spec je ook hebt...maakt je niet meteen een slechte healer
![]()
![]()
Shields tellen niet als er geen damage binnen komt, naar ervaring. Een shield gooien op iemand die geen damage krijgt, telt niet als overhealing. De absorbs tellen wel mee, anders kan het nooit zo zijn dat (geen gelul) een gemiddelde van 50%(!) van mijn healing van PW:S alleen komt. Het is ook verreweg de meest mana efficiente healing, voor Disc.quote:Op maandag 26 januari 2015 11:10 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Vind de opmerking van Bredemug ook erg kort door de bocht. Mijn vriend heeft tijden Holy gespeeld en is daar gear voor gaan sparen. Is vervolgens om het uit te proberen eens Disc gegaan in normal en heroic raids. Hij doet het nu veel beter dan met Holy. Dat wil niet zeggen dat hij dan een slechte healer isSowieso is Disc raar, want die shields tellen inderdaad niet altijd mee, terwijl dat wel een vorm van healing is. Ook in vergelijking met andere Holy Priests healt hij altijd meer. En op mijn eigen disc priest ervaar ik hetzelfde
Zijn van beide kanten wel uitzonderingen natuurlijk, maar welke spec je ook hebt...maakt je niet meteen een slechte healer
Dit zijn allemaal dingen die voor een guild vaak niet spelen. De meeste raidleaders van, zeker de betere, guilds kijken daar dwars door heen. Goede healers proberen het ook mana efficient op te lossen met elkaar, in plaats van te concurreren op de meters. In randoms is dit wel een mega probleem. Gisteren bijvoorbeeld, speelde ik disc met 2x resto druids, 1x shaman en 1x holy paladin tijdens Imperator. Ik was altijd nr 1 of 2 op de meters, met bij de 2e intermission zo'n 50-70% van mijn mana over. Maar omdat de anderen zo ontzettend aan het spamhealen waren om hoog op de meters te komen, was de rest daar oom.
Niet dat we het met betere mana management wel gered hadden, de DPS was gigantisch aan het kloten. Maar hadden we wel goede DPS gehad, waren we nooit door phase 4 heen gekomen.![]()
Bloods zijn nu wel een stuk goedkoper , maar dat komt omdat je zo makkelijk aan andere items kan komen doormiddel van LFR etc.quote:Op maandag 26 januari 2015 10:28 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Die heb ik sinds gisteren! Die gun van 660. Maar heeft mij niet zoveel gekost. 2x 9000 voor het Blood. Andere onderdelen (ore en sorc fire/earth kosten niet 11k+
Een paar weken geleden waren die bloods nog gewoon 2/3k per stuk , dat ging helemaal nergens over imo als je ziet wat je er voor terug krijg.
Al vind ik 2x 9k nog erg veel voor een item van 660..- Djehoetie / Jehuty -![]()
En een Ring van ilvl 665 is niet eens aantrekkelijk meer voor 9k op AH.quote:Op maandag 26 januari 2015 11:30 schreef Altron het volgende:
[..]
Bloods zijn nu wel een stuk goedkoper , maar dat komt omdat je zo makkelijk aan andere items kan komen doormiddel van LFR etc.
Een paar weken geleden waren die bloods nog gewoon 2/3k per stuk , dat ging helemaal nergens over imo als je ziet wat je er voor terug krijg.
Al vind ik 2x 9k nog erg veel voor een item van 660..![]()
Als je niet raid, is dit de enige manier. Ik kom al weken niet meer uit mijn garrison met m'n main, maar verdien wel gold/nieuwe items.quote:Op maandag 26 januari 2015 11:30 schreef Altron het volgende:
[..]
Bloods zijn nu wel een stuk goedkoper , maar dat komt omdat je zo makkelijk aan andere items kan komen doormiddel van LFR etc.
Een paar weken geleden waren die bloods nog gewoon 2/3k per stuk , dat ging helemaal nergens over imo als je ziet wat je er voor terug krijg.
Al vind ik 2x 9k nog erg veel voor een item van 660..![]()
Ik heb mijn mage ( alt ) van level 93 naar 96 geleveld in mijn garrisonquote:Op maandag 26 januari 2015 12:01 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als je niet raid, is dit de enige manier. Ik kom al weken niet meer uit mijn garrison met m'n main, maar verdien wel gold/nieuwe items.![]()
puur door mining xp en xp missions.Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X![]()
Zien we dan wel weer. Het voelt tot nu toe vooral kut dat ongeveer elke class 50-60k dps kan doen (door de adds te cleaven) en shadow priest struggled om 35k te halen in de eerste phase. Gelukkig hebben we 2 shadow priestsquote:Op maandag 26 januari 2015 07:51 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Wat ik gelezen heb is dat nog niet eens het lastigste van die gevechtCho'gath phase is pas ellende volgens icy veins, ook omdat het gevecht zo lang duurt. Zelfs zo lang dat je makkelijk 2x heroism oid. kunt doen.
Nu trouwens 5/7 mythic en volgende week gaat ko'ragh wel neer, deze week niet mee geweest naar die boss omdat ze met max aantal meelee gingen. Geloof dat er maar iets van 4 (spell)ranged bij waren![]()
![]()
Bedankt voor de tip, ik ben eindelijk verder dan 60 gekomen met een alt en mijn mage zit nu op 71, zodra ze 90 wordt doe ik zsm de garrison missions en ga ik met de volgende alt bezigquote:Op maandag 26 januari 2015 12:28 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Ik heb mijn mage ( alt ) van level 93 naar 96 geleveld in mijn garrison![]()
puur door mining xp en xp missions.![]()
![]()
Haal wel eerst shadowmoon valley ( of frostfire ) dan heb je iig een paar followers en dan kan je de mine uitbreiden naar level 2.quote:Op maandag 26 januari 2015 13:00 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, ik ben eindelijk verder dan 60 gekomen met een alt en mijn mage zit nu op 71, zodra ze 90 wordt doe ik zsm de garrison missions en ga ik met de volgende alt bezig
( true iron nodes geven de meeste xp )Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X![]()
Sowieso zo snel mogelijk die garrison krijgen voor resources. Kun je ook potions kopen om het levelen sneller te laten gaan.quote:Op maandag 26 januari 2015 13:00 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, ik ben eindelijk verder dan 60 gekomen met een alt en mijn mage zit nu op 71, zodra ze 90 wordt doe ik zsm de garrison missions en ga ik met de volgende alt bezig![]()
Thanks for the tips. Die followers zijn idd dan wel iets wat ik ga doen.
Nou nog even beslissen of ik over 2 weken überhaupt verleng![]()
![]()
Ja , da's waar...quote:Op maandag 26 januari 2015 12:01 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als je niet raid, is dit de enige manier. Ik kom al weken niet meer uit mijn garrison met m'n main, maar verdien wel gold/nieuwe items.
Maar doe je ook geen lfr dan ? , kan je iig wel makkelijk aan redelijke items komen.
Ik snap dan overigens wel waarom je een wapen gemaakt hebt , die krijg je namelijk niet met die caches van je follower missions , en is dan kwa item level een stuk hoger als lfr wapens.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Geen zin om de tijd te committerenquote:Op maandag 26 januari 2015 14:54 schreef Altron het volgende:
[..]
Ja , da's waar...
Maar doe je ook geen lfr dan ? , kan je iig wel makkelijk aan redelijke items komen.
Ik snap dan overigens wel waarom je een wapen gemaakt hebt , die krijg je namelijk niet met die caches van je follower missions , en is dan kwa item level een stuk hoger als lfr wapens.(waarom speel ik dan een mmo
)
![]()
Haha , ja dat kanquote:Op maandag 26 januari 2015 15:04 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Geen zin om de tijd te committeren(waarom speel ik dan een mmo
)
Maar LFR is echt uber easy , je kan gewoon half afk zijn en je items oprapen
- Djehoetie / Jehuty -![]()
LFR gaat echt razendsnel, wing 1 is in 20 minuten gedaan oid..quote:Op maandag 26 januari 2015 15:04 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Geen zin om de tijd te committeren(waarom speel ik dan een mmo
)
![]()
Loopt lekker bij mij nu, 9 characters op 100 en 6 daarvan mogen nu als LFR in. Alle 9 hebben een level 3 garrison. Hopelijk de andere 3 ook LFR in. Valt me wel op dat melee veel makkelijker door silver proving grounds heen komen dan ranged. Veel melee krijg ik al op ilvl 600 door silver heen terwijl ik mijn priest en druid (healing) op ilvl 610 nog niet er doorheen heb.
Alleen nog een shaman en mage naar 100 en dan heb ik ze allemaal.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Oh dat zijn tijden die ik nog wel eens kan proberen.quote:Op maandag 26 januari 2015 15:06 schreef Cliffy het volgende:
[..]
LFR gaat echt razendsnel, wing 1 is in 20 minuten gedaan oid..![]()
Idd.quote:Op maandag 26 januari 2015 15:12 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Oh dat zijn tijden die ik nog wel eens kan proberen.
Echt zo allemaal gedaan.
En het is verdeeld in 3 delen , dus je hoeft niet de hele raid instance in één keer te doen.
Eerst 3 bosses , dan nog een keer 3 , en dan het 3e deel heeft alleen de laatste boss.
Dus als je het na de eerste 3 bosses al zat ben , dan kan je stoppen en de volgende keer queuen voor het 2e gedeelte.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Gratis tip. Zet jezelf meteen voor alle drie de LFR's in de queue. Dan krijg je tijdens het looten van de laaste boss van de 1e wing meteen de popup van de volgende.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Wij houden ook altijd wel rekening met mana. Als ik echt spam krijg ik er misschien net wat meer healing uit, maar omdat wij gister nog 40/50% mana over hadden toen de boss op 15% was hebben we het uiteindelijk ruim gehaald. Wij hadden een disc priest, Holy Paladin en 2 resto Druids. Holy Paladin stond nipt 1e ( 32k ), terwijl vriend en ik met Disc en Resto volgden met 30k. Prima dus.quote:Op maandag 26 januari 2015 11:17 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Shields tellen niet als er geen damage binnen komt, naar ervaring. Een shield gooien op iemand die geen damage krijgt, telt niet als overhealing. De absorbs tellen wel mee, anders kan het nooit zo zijn dat (geen gelul) een gemiddelde van 50%(!) van mijn healing van PW:S alleen komt. Het is ook verreweg de meest mana efficiente healing, voor Disc.
Dit zijn allemaal dingen die voor een guild vaak niet spelen. De meeste raidleaders van, zeker de betere, guilds kijken daar dwars door heen. Goede healers proberen het ook mana efficient op te lossen met elkaar, in plaats van te concurreren op de meters. In randoms is dit wel een mega probleem. Gisteren bijvoorbeeld, speelde ik disc met 2x resto druids, 1x shaman en 1x holy paladin tijdens Imperator. Ik was altijd nr 1 of 2 op de meters, met bij de 2e intermission zo'n 50-70% van mijn mana over. Maar omdat de anderen zo ontzettend aan het spamhealen waren om hoog op de meters te komen, was de rest daar oom.
Niet dat we het met betere mana management wel gered hadden, de DPS was gigantisch aan het kloten. Maar hadden we wel goede DPS gehad, waren we nooit door phase 4 heen gekomen.![]()
Zoals het hoort dus, jammer dat dat in randoms bijna nooit voor komt. Denk dat ik de achievement maar ga kopen, anders kom ik nooit snel de goede groepen in voor Blackrock...En een guild zit er voor mij niet in, ik heb niet echt een weekplanning die vaste avonden vrij kan houden voor raidenquote:Op maandag 26 januari 2015 16:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Wij houden ook altijd wel rekening met mana. Als ik echt spam krijg ik er misschien net wat meer healing uit, maar omdat wij gister nog 40/50% mana over hadden toen de boss op 15% was hebben we het uiteindelijk ruim gehaald. Wij hadden een disc priest, Holy Paladin en 2 resto Druids. Holy Paladin stond nipt 1e ( 32k ), terwijl vriend en ik met Disc en Resto volgden met 30k. Prima dus.![]()
![]()
quote:Op maandag 26 januari 2015 17:04 schreef TwyLight het volgende:
Download gewoon zo'n addon waarmee je nep achievements kan linken
graag op anoniem![]()
Onze guild zoekt nog wel nieuwe leden, ook nog 1-2 healers. Ook al kun je dan 1-2 x in de week maar raiden dan is dat vaak ook al meer dan genoeg. Vrij casual guild, met ook gewoon socials er in. Wel andere server, dus dan wordt het al lastiger natuurlijk.quote:Op maandag 26 januari 2015 16:43 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Zoals het hoort dus, jammer dat dat in randoms bijna nooit voor komt. Denk dat ik de achievement maar ga kopen, anders kom ik nooit snel de goede groepen in voor Blackrock...En een guild zit er voor mij niet in, ik heb niet echt een weekplanning die vaste avonden vrij kan houden voor raiden![]()
Meh, ik wil hem ook gewoon hebben. En heb gehoord dat het iets van 10k kost of zo. Kost me zo'n 3 dagen om terug te verdienen, dus daar hoef ik het nou ook weer niet om te laten.quote:Op maandag 26 januari 2015 17:04 schreef TwyLight het volgende:
Download gewoon zo'n addon waarmee je nep achievements kan linkenVan server wisselen is geen optie, Outland is echt een geweldige server voor een pvper als ikquote:Op maandag 26 januari 2015 17:14 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Onze guild zoekt nog wel nieuwe leden, ook nog 1-2 healers. Ook al kun je dan 1-2 x in de week maar raiden dan is dat vaak ook al meer dan genoeg. Vrij casual guild, met ook gewoon socials er in. Wel andere server, dus dan wordt het al lastiger natuurlijk.![]()
![]()
Ja, daarom doe ik het ook niet. Maar ja, geduld is niet voor iedereen een schone zaak.quote:Op maandag 26 januari 2015 23:00 schreef TwyLight het volgende:
Eigenlijk best triest om een heroic (eigenlijk dus normal) achievement te moeten kopen![]()
Vanavond had ik zelf een OpenRaid georganiseerd.
Toch 6/7 neergekregenWaarvan de eerste 5 geoneshot.
Prima score! Dat ga ik vaker doen.You can only have the sunshine after the rain..![]()
Dus als ik het goed begrijp heb je de Highmaul Herioc achievement nodig om Blackrock normal te doen?Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Dat lijkt me sterk.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 08:04 schreef trigt013 het volgende:
Dus als ik het goed begrijp heb je de Highmaul Herioc achievement nodig om Blackrock normal te doen?[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Nah, het zal wel weer een bepaald iLevel zijn.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 08:04 schreef trigt013 het volgende:
Dus als ik het goed begrijp heb je de Highmaul Herioc achievement nodig om Blackrock normal te doen?"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
quote:The item level requirement for LFR is 635[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Normal niet, maar Blackrock normal begint voor mij al bijna geen upgrades te geven. Blackrock heroic zullen ze denk ik wel de achievement voor vragen.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 08:04 schreef trigt013 het volgende:
Dus als ik het goed begrijp heb je de Highmaul Herioc achievement nodig om Blackrock normal te doen?![]()
Gewoon vrij zuur... Aantal keer heel dichtbij geweest maar uiteindelijk nooit down kunnen krijgen. Dat ik het zelf niet verpest kunnen raidleaders ook niet zien, vandaar dat ze om curve vragen. Ik kom nu met randoms steeds in faalgroepen terecht, mede omdat ik dus geen curve heb. Dan wil ik de achievement best kopen, zodat ik de volgende raid gewoon weer mee kan met de hele meute.quote:Op maandag 26 januari 2015 23:00 schreef TwyLight het volgende:
Eigenlijk best triest om een heroic (eigenlijk dus normal) achievement te moeten kopen![]()
Ik denk niet dat curve echt nodig gaat zijn hoor. Zorg gewoon dat je een goed itemlevel hebt en dan kom je er wel.
Je kan HM heroic ook wel puggen als je een beetje itemlevel hebt.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Nou, tip opgevolgd. Eerste deel kwam ik in een raid die al bij de laatste baas was, tweede alle drie gedowned, derde de eindbaas op 5% whipe, daarna gelukt. 3 purples waarvan 2 upgrades. Maar moet zeggen, ik vind het geen reet aanDat zal wel LFR zijn, maar er zijn echt nauwelijks tactics en iedereen doet maar wat en toch lukt het. /Ietswatiedereenallangwist
![]()
LFR is een soort van noodzakelijk kwaad. Je wil je itemlevel op een niveau krijgen dat je met normal pugs mee kan. De fights zijn niet te vergelijken met normal of heroic. Je hebt wel dezelfde bosses en gobaal dezelfde tactics.
Maar op LFR zijn er inderdaad geen tactics, en als ze er al zijn zijn het mensen die ongeveer doen wat je op normal/heroic moet doen. Maar van fire-shit ga je niet dood op LFR en zelfs imp is het gewoon mogelijk om alleen je autoshot te gebruiken terwijl je een filmpje kijkt
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
lolquote:Op dinsdag 27 januari 2015 08:28 schreef stbabylon het volgende:
Nou, tip opgevolgd. Eerste deel kwam ik in een raid die al bij de laatste baas was, tweede alle drie gedowned, derde de eindbaas op 5% whipe, daarna gelukt. 3 purples waarvan 2 upgrades. Maar moet zeggen, ik vind het geen reet aanDat zal wel LFR zijn, maar er zijn echt nauwelijks tactics en iedereen doet maar wat en toch lukt het. /Ietswatiedereenallangwist
Achja , er zitten idd geen tactics in.
Zoals ik gisteren al zei tegen je , je kan gewoon half afk zijn en je gear ophalen ( als er iets dropt )
Uitdaging en tactics ? ...nope...
Gratis gear ? ...yep
Als je geen zin heb om te raiden , en toch wat upgrades wil voor je blauwe gear , is LFR ideaal.
En GZ met je upgrades
- Djehoetie / Jehuty -![]()
Alleen lullig als iedereen dat zou doenquote:Op dinsdag 27 januari 2015 08:31 schreef Altron het volgende:
[..]
Zoals ik gisteren al zei tegen je , je kan gewoon half afk zijn en je gear ophalen ( als er iets dropt )![]()
![]()
Gebeurd ook af en toe en dan whiped men gruwelijk.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 09:29 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Alleen lullig als iedereen dat zou doenHet leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Iddquote:Op dinsdag 27 januari 2015 09:29 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Alleen lullig als iedereen dat zou doen
Zelf doe ik dat nooit , maar zie er genoeg staan die gewoon semi-afk zijn.
Zijn ook meestal degene die dood gaan in een gevecht waar je echt je best moet doen om dood te gaan
- Djehoetie / Jehuty -![]()
De tweeling....lolquote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:33 schreef Altron het volgende:
[..]
Idd
Zelf doe ik dat nooit , maar zie er genoeg staan die gewoon semi-afk zijn.
Zijn ook meestal degene die dood gaan in een gevecht waar je echt je best moet doen om dood te gaanHet leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
10 stacks vuur helpt ook prima om dood te gaan.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:40 schreef Altron het volgende:
[..]
Komt er effe een whirlwind of shieldcharge overheen![]()
Net uit een Highmaul mission een 691 BoE gekregen op mijn druid. Hands. Mythic WarforgedNiet mijn juiste stats helaas, dus maar op AH gegooid. Eindelijk een keer geluk met een BoE
![]()
![]()
aaah ja , die was ik nog vergeten hahaquote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:51 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
10 stacks vuur helpt ook prima om dood te gaan.
Was in het begin echt uber irritant als melee op mythic..- Djehoetie / Jehuty -![]()
Hey jij heet ook zo in Lightwalkers, zie ik nou pasquote:Op dinsdag 27 januari 2015 11:02 schreef AlwaysHappy het volgende:
Net uit een Highmaul mission een 691 BoE gekregen op mijn druid. Hands. Mythic WarforgedNiet mijn juiste stats helaas, dus maar op AH gegooid. Eindelijk een keer geluk met een BoE
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Lol, jupquote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:50 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Hey jij heet ook zo in Lightwalkers, zie ik nou pas![]()
![]()
Ik heb er nog steeds maar 1 op 100quote:Op maandag 26 januari 2015 15:10 schreef trigt013 het volgende:
Loopt lekker bij mij nu, 9 characters op 100 en 6 daarvan mogen nu als LFR in. Alle 9 hebben een level 3 garrison. Hopelijk de andere 3 ook LFR in. Valt me wel op dat melee veel makkelijker door silver proving grounds heen komen dan ranged. Veel melee krijg ik al op ilvl 600 door silver heen terwijl ik mijn priest en druid (healing) op ilvl 610 nog niet er doorheen heb.
Alleen nog een shaman en mage naar 100 en dan heb ik ze allemaal.
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Zag je van de week praten in guildchat en toen dacht ik; waar ken ik die naam toch vanquote:![]()
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Wie ben jij dan?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:53 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Zag je van de week praten in guildchat en toen dacht ik; waar ken ik die naam toch van![]()
![]()
![]()
Fenne, maar ik zeg nooit zoveel in GCquote:
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Doet me dan ook geen belletje rinkelenquote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:55 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Fenne, maar ik zeg nooit zoveel in GC![]()
![]()
Zal volgende x wel wat zeggenquote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:56 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Doet me dan ook geen belletje rinkelen
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Heeft er iemand nog een goede Xperl addon? (Nieuwe laptop)
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Xperl is echt een aids addon maar als je het perse wil gebruiken is het nu vervangen door z-perl volgens mij
http://www.curse.com/addons/wow/zperl![]()
Ik heb wipes gezien op Brackenspore en zelfs op trashquote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:33 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Gebeurd ook af en toe en dan whiped men gruwelijk.![]()
![]()
Zijn die tegenwoordig ook te verplaatsen dan?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:26 schreef TwyLight het volgende:
standaard blizzard frames werkt nog beter![]()
Elvui <3quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:26 schreef TwyLight het volgende:
standaard blizzard frames werkt nog beter[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
u wotquote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:33 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Zijn die tegenwoordig ook te verplaatsen dan?
rechtermuisknop > move frame > unlock frame
sinds vanilla![]()
Als healer vind ik de standaard frames gewoon niet goed genoeg. Elvui geeft me precies wat ik nodig heb
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Ok, over welk frame hebben we het? Ook player, pet, target, target target en zo?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:46 schreef TwyLight het volgende:
[..]
u wot
rechtermuisknop > move frame > unlock frame
sinds vanilla![]()
Alle framesquote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:50 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ok, over welk frame hebben we het? Ook player, pet, target, target target en zo?![]()
Default frames heeft ook class colors ?Role icons ? Specific MT frames and OT frames en toont ook alleen relevante debuffs ?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:50 schreef TwyLight het volgende:
Zie aan dat screenshot niks wat niet ook in de default raid frames zit
Kan, maar toch vind ik hem niet fijn werken en vind ik Elvui erg prettig
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Zonder addons kun je niet je minimap verplaatsen, heb je geen dmg meter, kun je niet je casting bar verplaatsen, kun je niet de action bars verplaatsen, kun je niet de informatie tonen op je portraits die je wilt tonen (zoals bijv zowel % als hpOver/maxHp). In je casting bar kun je zonder addons niet tonen hoe lang de casting nog duurt. Zonder addons kun je niet je raid frame verplaatsen.
Ik zou dus niet zonder addons kunnen. Maar ieder zijn ding. Zeg aub alleen niet dat addons waardeloos zijn en probeer aub niet als een radicale je mening door iemand anders z'n strot te duwen![]()
![]()
Jaquote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:57 schreef Knut het volgende:
[..]
Default frames heeft ook class colors ?Role icons ? Specific MT frames and OT frames en toont ook alleen relevante debuffs ?
Kan, maar toch vind ik hem niet fijn werken en vind ik Elvui erg prettig
WB 'relevante debuffs', de default raid frames tonen 3 debuffs (eventueel alleen debuffs die jij kan dispellen) maar in raids tegenwoordig toont het belangrijke debuffs (zoals branded om imperator) extra groot en met prioriteit boven alle andere debuffs.
Zoals je ziet toont hij crystaline barrage extra groot (tectus).
MT zijn hier niet ingesteld maar dat is ook mogelijk![]()
Weet niet waar jij gelezen hebt dat ik addons waardeloos vind hoor, ik gebruik zelf ook zat addons.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:59 schreef Cornelis83 het volgende:
Zonder addons kun je niet je minimap verplaatsen, heb je geen dmg meter, kun je niet je casting bar verplaatsen, kun je niet de action bars verplaatsen, kun je niet de informatie tonen op je portraits die je wilt tonen (zoals bijv zowel % als hpOver/maxHp). In je casting bar kun je zonder addons niet tonen hoe lang de casting nog duurt. Zonder addons kun je niet je raid frame verplaatsen.
Ik zou dus niet zonder addons kunnen. Maar ieder zijn ding. Zeg aub alleen niet dat addons waardeloos zijn en probeer aub niet als een radicale je mening door iemand anders z'n strot te duwen
Vind z-perl en elvui alleen waardeloos
PS
De helft van de dingen die jij opschrijft kan wel zonder addons![]()
Het enige dat ik hier nog mis is de resources bar, maar die zou ook wel instelbaar zijn. Nou ja, mocht Elvui ooit helemaal borken dan kan ik iig de default dingen gebruikenquote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:03 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ja
WB 'relevante debuffs', de default raid frames tonen 3 debuffs (eventueel alleen debuffs die jij kan dispellen) maar in raids tegenwoordig toont het belangrijke debuffs (zoals branded om imperator) extra groot en met prioriteit boven alle andere debuffs.
[ afbeelding ]
Zoals je ziet toont hij crystaline barrage extra groot (tectus).
MT zijn hier niet ingesteld maar dat is ook mogelijk
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Kan je ook aanzetten ja, vind ik zelf wat overbodig maar voor healers is het fijn om mana te zien van jezelf en andere healers![]()
Ik zou ook vrede hebben met alleen de resource bar van healers ja. Het is voor mij relevant om te weten hoe de rest van de healers er aan toe is qua mana. Zonder dat ik moet vragen "How are you on mana".quote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:07 schreef TwyLight het volgende:
Kan je ook aanzetten ja, vind ik zelf wat overbodig maar voor healers is het fijn om mana te zien van jezelf en andere healers
Onze RL doet dat wel eens. Midden een fight opeens vragen hoe we met mana zitten. Terwijl dit gewoon zichtbaar is. Enige dat er over mana geroepen moet worden is door een healer als hij low zit als reminder. Of als er een 'channeled mana potion' break genomen wordt
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Ik probeer eigenlijk alleen addons te gebruiken voor dingen die default onmogelijk zijn.
Belangrijkste addon voor mij is dus Gnosis om ticks te zien in mijn castbar.
Heb verder nog een aantal 'handige' addons zoals Master Plan en TellMeWhen en voor het raiden BigWigs en Skada maar dat is het wel zo'n beetje
Zou zelf nooit ElvUI gebruiken die de hele default interface verkracht![]()
![]()
Je bent de bestequote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:23 schreef TwyLight het volgende:
Xperl is echt een aids addon maar als je het perse wil gebruiken is het nu vervangen door z-perl volgens mij
http://www.curse.com/addons/wow/zperl![]()
![]()
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Ik quotte jou ook niet. Maar er zijn er altijd wel een paar bij zo'n discussie weer begint te roepen van noob, jij gebruikt die addon wel/niet. Wordt daar altijd zo moe van, dat mensen elkaars meningen niet kunnen respecteren.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:05 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Weet niet waar jij gelezen hebt dat ik addons waardeloos vind hoor, ik gebruik zelf ook zat addons.
Vind z-perl en elvui alleen waardeloos
PS
De helft van de dingen die jij opschrijft kan wel zonder addons
Ben trouwens wel benieuwd wat er in mijn lijstje by default zonder addons dus wel kan. Toen ik net weer begon te spelen namelijk, had ik geen zin om eerst aandacht te schenken aan addons. Op dat moment (augustus vorig jaar) was het ook niet echt nodig nog dus meer dan Mapster, Omen en Recount had ik ook niet en zelfs Omen verdween heel snel weer, want threat is allang geen issue meer, sinds die change in WotLK of cata (weet niet meer welke).
Maar voor de punten die ik heb opgenoemd, kon ik geen instelling vinden in de config. En ik heb de config opties meerdere keren doorgelopen.
Inmiddels gebruik ik weer de addons die ik in WotLK ook had. Healbot als healing frame, puur omdat je die kunt verplaatsen als het nodig is. Maar wel weer met alle standaard casting uitgezet (dus niet meer dat je automatisch healing touch cast als je een target selecteert, of dat je shift click moet doen om reju te casten oid.). Bartender, MBST, addon voor casting bar waarvan ik de naam zo niet weet, SexyMap, shadowed unit frames, zodat ik alle buffs en debuffs direct onder mijn portrait heb en niet rechts bovenin. Zal thuis wel een screenshot maken.
Maar het idee is dat ik niet mijn hele scherm over wil kijken. Ik heb zoveel mogelijk belangrijke informatie onderaan in het scherm staan.![]()
Ik vind het makkelijk verplaatsen doro elvui wel prettig. Daarbij kan je in de settings netjes aangeven waar hij we/niet aan mag komenquote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:19 schreef TwyLight het volgende:
Ik probeer eigenlijk alleen addons te gebruiken voor dingen die default onmogelijk zijn.
Belangrijkste addon voor mij is dus Gnosis om ticks te zien in mijn castbar.
Heb verder nog een aantal 'handige' addons zoals Master Plan en TellMeWhen en voor het raiden BigWigs en Skada maar dat is het wel zo'n beetje
Zou zelf nooit ElvUI gebruiken die de hele default interface verkracht
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Dit iddquote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:26 schreef TwyLight het volgende:
standaard blizzard frames werkt nog beter
Heb ook gewoon de standaard frames , wel zelf aangepast natuurlijk.
Daarnaast heb ik wat handige addons zoals spellflash etc, maar ik heb liever niet teveel zooi in m'n scherm en allemaal van die rare frames.- Djehoetie / Jehuty -![]()
Ik ben zelf ooit overgestapt op elvui (toen nog tukui) omdat de standaard layout te weinig opties bood om dingen om te gooien. Vind zelf ook de player en boss frames niet echt heel prettig van de standaard layout, en de action bars ook niet handig geplaatst.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:19 schreef TwyLight het volgende:
Ik probeer eigenlijk alleen addons te gebruiken voor dingen die default onmogelijk zijn.
Belangrijkste addon voor mij is dus Gnosis om ticks te zien in mijn castbar.
Heb verder nog een aantal 'handige' addons zoals Master Plan en TellMeWhen en voor het raiden BigWigs en Skada maar dat is het wel zo'n beetje
Zou zelf nooit ElvUI gebruiken die de hele default interface verkracht
Nu is het vooral gewenning, kijk nu al zo lang naar dezelfde layout dat veranderen een hoop domme fouten tijdens het raiden zal opleveren.
Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin![]()
Ik krijg net de message:Deze dus: http://www.wowhead.com/npc=9662/sprite-darter-hatchlingquote:Sprite Darter Hatchling has been added
Geen idee hoe ik daar opeens aan kom![]()
![]()
Als je ze niet verzameld, kan je hem voor leuk goud verkopen. Best een rare drop, heeft me weken gekost om te farmen.Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin![]()
Hij was gratis na een quest voor alliance, horde had gewoon pech. Ik was horde en had dus pech. Toen het petbattlesysteem werd geïmplementeerd (quest was verdwenen na de overhaul van Kalimdor) waren er veel mensen die op meerdere alliance characters zo'n sprite darter hatchling hadden en besloten de overtallige pets op het AH te zetten. Heb de mijne gekocht voor 500 gold.quote:Op woensdag 28 januari 2015 16:38 schreef Asschen_sukar het volgende:
Als je ze niet verzameld, kan je hem voor leuk goud verkopen. Best een rare drop, heeft me weken gekost om te farmen."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Als ik deze week weer leg plates krijg uit de highmaul missie op mijn warrior dan gooi ik mijn toetsenbord in de vijver![]()
Heb die al 3x achter elkaar gehadOpdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X![]()
Ik heb de quest niet gedaan (en hij is nu weg idd) ben sowieso al ik weet niet hoe lang niet meer in Feralas geweest. Kreeg hem ook meteen in mijn verzameling dus niet als 'icoontje' om nog te 'activeren' snap er echt niets vanquote:Op woensdag 28 januari 2015 16:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hij was gratis na een quest voor alliance, horde had gewoon pech. Ik was horde en had dus pech. Toen het petbattlesysteem werd geïmplementeerd (quest was verdwenen na de overhaul van Kalimdor) waren er veel mensen die op meerdere alliance characters zo'n sprite darter hatchling hadden en besloten de overtallige pets op het AH te zetten. Heb de mijne gekocht voor 500 gold.![]()
![]()
Ik zou een gegeven sprite niet in de bek kijkenquote:Op woensdag 28 januari 2015 17:55 schreef Karina het volgende:
Ik heb de quest niet gedaan (en hij is nu weg idd) ben sowieso al ik weet niet hoe lang niet meer in Feralas geweest. Kreeg hem ook meteen in mijn verzameling dus niet als 'icoontje' om nog te 'activeren' snap er echt niets vanMisschien kom je er nog achter waarom.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Ik had alleen een achievement die niet werkte en had daar een ticket over geopend, misschien compensatiequote:Op woensdag 28 januari 2015 18:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zou een gegeven sprite niet in de bek kijkenMisschien kom je er nog achter waarom.
King of Dire Maul, die is blijkbaar gebugged.
![]()
Misschien een overblijfsel van een character die je lang geleden gespeeld hebt en niet meer kan herinneren?quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik had alleen een achievement die niet werkte en had daar een ticket over geopend, misschien compensatieKing of Dire Maul, die is blijkbaar gebugged.
![]()
Geen idee dat moet jaren terug zijn geweest dan.quote:Op woensdag 28 januari 2015 19:02 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Misschien een overblijfsel van een character die je lang geleden gespeeld hebt en niet meer kan herinneren?![]()
5 jaar later, maar eindelijk toch maar is Shadowmoure gehaald![]()
Beste bonus item is Sylvana's music box
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X![]()
quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:52 schreef DJ_ het volgende:
5 jaar later, maar eindelijk toch maar is Shadowmoure gehaald![]()
Beste bonus item is Sylvana's music boxZekers
Daar heb ik hem onlangs ook voor afgemaakt
![]()
![]()
Ik wil die ook nog altijd. Zit op 30 shards op mijn paladin. Maar eerst moet ik maar eens tijd vinden om die paladin lvl 100 te laten worden. Ondertussen ben ik wel bezig met de legendary staff uit fireland op mijn druid.![]()
Zat er als warrior nou nog iets speciaals in het equipen van twee One handers of twee Two handers? Of kan je ook gewoon een One hander en een Two hander gebruiken? (Kan ze wel equipen btw)
Je verliest dan toch damage als je dat doet?
Edit: Gegoogled, ja dus xD
[ Bericht 10% gewijzigd door Bienelientjee op 29-01-2015 15:58:02 ]![]()
Ik vind trouwens bij heel veel Tier 17 outfits de normal mooier dan de mythic. Ik vind de mythic teveel over de top. Veel helmen zijn trouwens wel lelijk.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Anders koop je wat van die seals of tempered fate voor die resourcesquote:Op donderdag 29 januari 2015 23:05 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zal wel weer iets inzitten wat ik al hebWerkt voor mij prima om niet onnodig te cappen
![]()
![]()
YESSSSSSSSSSSS
Highmaul box gaf me de shoulders die m'n grootst mogelijke upgrade waren en die nog nooit gedropt zijn
680 ilvl nu
ALLE cloth wearers in de guild moeten die shoulders nog hebben ook dus dit is perfect![]()
![]()
Ik heb er één met 80% opgestuurd, maar ben bang dat ie zal falen. Ik heb geen enkele follower om de laatste skill aan te vinken en hem 100% te krijgen.![]()
![]()
Wat moet je daar voor doen eigenlijk? Het is het enige garrison gebouw dat ik nog niet hebquote:Op donderdag 29 januari 2015 23:37 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]
Glad Sanctum heeft z'n best ook weer gedaan trouwens
Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin![]()
De work orders kosten 10 broken bones per stuk, en die broken bones krijg je automatisch in je bag gespammed zodra je in Ashran bent en minimaal een level 1 sanctum hebt.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 16:15 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Wat moet je daar voor doen eigenlijk? Het is het enige garrison gebouw dat ik nog niet heb
Ik was in week 1 van WoD een paar uur "afk" in Ashran en heb iets van 6000 bones in mn bags gespammed gekregen dus ik kan voorlopig nog wel even door met die work orders![]()
![]()
Ik heb idd ook een jaarvoorraad bones omdat ik gewoon die ashran raidgroup in ging waneer ik auctioneer parts ging farmen.![]()
WTF![]()
Hearing voices from afar, Join the madness when the curtain falls.
We are the ones, To ignite the darkened skies.![]()
Ik moest een beetje gniffelen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 20:15 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Hier laatst ook in de AH
[ afbeelding ]Beter 1 vogel in de hand, dan geen hand.![]()
Had ik deze week ook...met prut stats. Mijne waren zelfs Mythic Warforged. Uiteindelijk maar 30k voor gekregen. Niemand had er meer voor over. Had ik liever wat nuttigs gehad wat ik ook daadwerkelijk aan kon doenquote:Op vrijdag 30 januari 2015 20:41 schreef Syphixx het volgende:
BOE mythic hands uit cache .. hello money... altijd handig als je zelf maar 40K hebt![]()
![]()
heb anders nog klote hands van 640... maar hey, gold! eughmm hopelijkquote:Op vrijdag 30 januari 2015 21:15 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Had ik deze week ook...met prut stats. Mijne waren zelfs Mythic Warforged. Uiteindelijk maar 30k voor gekregen. Niemand had er meer voor over. Had ik liever wat nuttigs gehad wat ik ook daadwerkelijk aan kon doen![]()
![]()
Ik had al 676 gloves met mijn juiste stats, dus een 691 kon ik dan wat makkelijker afwijzenquote:Op vrijdag 30 januari 2015 22:00 schreef Syphixx het volgende:
[..]
heb anders nog klote hands van 640... maar hey, gold! eughmm hopelijk![]()
![]()
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 20:18 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]
Onze heroic run gisteren
let niet op de slack trash dps![]()
![]()
![]()
Zo begonnen ze bij ons laatst ook al jaIedereen heeft een overschot van die dingen.
Er was een tijd dat die foot table nog "duur" was om te maken (veel grondstoffen nodig had die je zelf moest farmen). Nu grind je een half uur bij die boars in gorgrond, vlak bij de flight path in het midden, links. (althans, daar doe ik het, geen idee of dat de beste plek is). En je hebt er weer 300.![]()
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 00:22 schreef Cornelis83 het volgende:
Zo begonnen ze bij ons laatst ook al jaIedereen heeft een overschot van die dingen.
Er was een tijd dat die foot table nog "duur" was om te maken (veel grondstoffen nodig had die je zelf moest farmen). Nu grind je een half uur bij die boars in gorgrond, vlak bij de flight path in het midden, links. (althans, daar doe ik het, geen idee of dat de beste plek is). En je hebt er weer 300.![]()
![]()
Zou een prima strategie zijnquote:Op vrijdag 30 januari 2015 20:25 schreef Sapstengel het volgende:
lolis dat om die dikke ogre af te leiden?
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Een random dungeon doen af en toe als je wat gear hebt is nog wel grappig, helemaal met de 15% damage buff die je krijgt.
45k dps op bosses![]()
![]()
![]()
River beasts in Nagrand is veel handiger. Net zo snel voor mij en dan heb je tenminste kans op savage bloods ook.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 00:22 schreef Cornelis83 het volgende:
Zo begonnen ze bij ons laatst ook al jaIedereen heeft een overschot van die dingen.
Er was een tijd dat die foot table nog "duur" was om te maken (veel grondstoffen nodig had die je zelf moest farmen). Nu grind je een half uur bij die boars in gorgrond, vlak bij de flight path in het midden, links. (althans, daar doe ik het, geen idee of dat de beste plek is). En je hebt er weer 300.![]()
Hoe hard gaan ze neer nu? En altijd fijn natuurlijk voor degene die de dungeon heroic achievements willen halen en nu of straks ook zo gegeared zijn. Moeten ze natuurlijk nog wel de skill hebben. ^^quote:Op zaterdag 31 januari 2015 16:09 schreef TwyLight het volgende:
Een random dungeon doen af en toe als je wat gear hebt is nog wel grappig, helemaal met de 15% damage buff die je krijgt.
45k dps op bosses![]()
![]()
Ligt aan de rest van de groep natuurlijk, meestal als ik queue dan ben ik de enige met gear en doe ik dus 3 keer de dps dan de hoogste dps na mij.![]()
Gz!quote:Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
wtfquote:Op vrijdag 30 januari 2015 20:18 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]
Onze heroic run gisteren
let niet op de slack trash dps
Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.![]()
Irritant dat de LFR gear eruit ziet als een veredelde dungeon set. Hurray voor transmog sets.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Ja dat is weer helemaal in tegenwoordig..quote:![]()
Op mn alt nog wat heroic runs gedaan van de week , elke keer was er wel iemand die voor een boss weet ik hoeveel feasts aan het spammen was.
Maarja... wat moet je anders met een een paar 100 van die feasts ?
- Djehoetie / Jehuty -![]()
Ik heb nu de shoulders en helm. Helm zelfs gebruikt om mijn goggles te moggen. http://eu.battle.net/wow/en/character/aggramar/babylon/simplequote:Op maandag 2 februari 2015 11:38 schreef trigt013 het volgende:
Irritant dat de LFR gear eruit ziet als een veredelde dungeon set. Hurray voor transmog sets.![]()
en terecht !quote:Op maandag 2 februari 2015 11:38 schreef trigt013 het volgende:
Irritant dat de LFR gear eruit ziet als een veredelde dungeon set. Hurray voor transmog sets.
meeste tier 17 models van de classes die ik speel zien er ook wel bagger uit![]()
locks en warrior weer veel liefde gekregen en rogue![]()
![]()
Ook alleen de mythic lock, zal wel zomer 2016 zijn voordat ik daaraan mag likken.quote:Op maandag 2 februari 2015 18:51 schreef Syphixx het volgende:
[..]
en terecht !
meeste tier 17 models van de classes die ik speel zien er ook wel bagger uit![]()
locks en warrior weer veel liefde gekregen en rogue
Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Ik heb wel mijn armored frostwolf binnen, erg mooie mountHet leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
![]()
Zeer chille addon gevonden, je moet je stat weights invullen voor verschillende specs of talents (je kan zoveel presets maken als je wil) en dan toont hij onderin tooltips welk item beter is voor welk talent etc.
de text "(best)" in mijn equipped item betekent dat dat het beste item is wat ik in mijn bags heb.
Zoals je ziet is dat item met 10 meer ilvl dus beter voor CoP maar ik kan beter het andere item gebruiken als ik AS spec.
Addon heet Pawn![]()
Zijn er al presets voor, of moet je alles zelf invullen en uitzoeken? Indien het tweede, dan probeer ik hem over een paar weken, wanneer ik iets meer tijd hebquote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:18 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]
Zeer chille addon gevonden, je moet je stat weights invullen voor verschillende specs of talents (je kan zoveel presets maken als je wil) en dan toont hij onderin tooltips welk item beter is voor welk talent etc.
de text "(best)" in mijn equipped item betekent dat dat het beste item is wat ik in mijn bags heb.
Zoals je ziet is dat item met 10 meer ilvl dus beter voor CoP maar ik kan beter het andere item gebruiken als ik AS spec.
Addon heet Pawn![]()
![]()
Pff, alle mensen die vereisen dat je CURVE hebt van de vorige raid, om NORMAL mode van de nieuwe raid te doen.![]()
![]()
Daar was ik dus al bang voor... Had ik hem nou toch maar gehaaldquote:Op woensdag 4 februari 2015 13:13 schreef Bienelientjee het volgende:
Pff, alle mensen die vereisen dat je CURVE hebt van de vorige raid, om NORMAL mode van de nieuwe raid te doen.![]()
![]()
Dat snap ik echt niet. Een compleet nutteloze houding. Het gaat om ilvl in zo'n geval. Niet meer, niet minder.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Er zitten presets in maar die kloppen voor geen meterquote:Op woensdag 4 februari 2015 09:29 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Zijn er al presets voor, of moet je alles zelf invullen en uitzoeken? Indien het tweede, dan probeer ik hem over een paar weken, wanneer ik iets meer tijd heb![]()
Tuurlijk wel. Ik heb 5/7 heroic. Kan ik dan niet de eerste boss van de volgende raid neerkrijgen terwijl ik wel gewoon netjes ilvl 664 heb ?quote:Op woensdag 4 februari 2015 13:52 schreef TwyLight het volgende:
Nouja, het is niet geheel nutteloos natuurlijk als we eerlijk zijn[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
In zo'n geval vraag ik me dus af waarom je maar 5/7 hebt met 664 item levelquote:Op woensdag 4 februari 2015 13:53 schreef Knut het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Ik heb 5/7 heroic. Kan ik dan niet de eerste boss van de volgende raid neerkrijgen terwijl ik wel gewoon netjes ilvl 664 heb ?![]()
![]()
Heb wel vaker gepost hier over mijn raiding groepquote:Op woensdag 4 februari 2015 14:01 schreef TwyLight het volgende:
[..]
In zo'n geval vraag ik me dus af waarom je maar 5/7 hebt met 664 item levelWe hebben een slacking shammy en een paar underperforming DPS. Heb Normal wel 7/7 dus op zich kunnen de mensen het wel.
Blackrock beginnen we gewoon op Heroic, omdat het qua gearlevel nu wel gewoon moet kunnen. We zaten bij launch na 3 weken opeens zonder OT. Die hadden we wel, maar had amper gear. Daar hebben we heel Higmaul een beetje achter aan gelopen.
De underperformers zijn ondertussen aangesproken, gecoached en op verschillende punten verbeterd qua gear/stats/rotation/talents etc. etc.
Maar goed, curve zegt dus geen kloot over skill van 1 persoon. Hell, curve kan je kopen.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Gankfest op Rhukmar net, echt 3 volle raid teams er op.
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X![]()
Het zegt inderdaad helemaal niets. Zeker niet omdat die achievement over een heel andere raid gaat en deze nieuwe raid andere bosses en tactics heeft, die niets met Curve te maken hebben!Maar ja, ze moeten wat hé?
Misschien dat ze over een paar dagen wat minder eisen stellen
![]()
Kun je nu met meerdere raidgroups een world boss doen, of kan maar 1 raid group de boss taggen en hebben de andere raidgroups pech? In het laatste geval best lullig namelijk, als meerdere drukke servers in dezelfde battlegroup zitten.quote:Op woensdag 4 februari 2015 14:24 schreef DJ_ het volgende:
Gankfest op Rhukmar net, echt 3 volle raid teams er op.
![]()
Als het goed is waren alle bosses en rares in WoD all factions tagged. Je krijgt credit zonder dat je in een raid hoeft te zitten die de tag heeft.quote:Op woensdag 4 februari 2015 15:04 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Kun je nu met meerdere raidgroups een world boss doen, of kan maar 1 raid group de boss taggen en hebben de andere raidgroups pech? In het laatste geval best lullig namelijk, als meerdere drukke servers in dezelfde battlegroup zitten.Hearing voices from afar, Join the madness when the curtain falls.
We are the ones, To ignite the darkened skies.![]()
Curve betekent niet persé dat iemand een goede speler is natuurlijk maar iedereen heeft zo'n z'n excuses waarom ze het niet hebben en het is altijd een ander zijn schuld
Als ik een pug opstart waarom zou ik dan allemaal moeite doen om mensen te inviten die de boss nog nooit gekilled hebben of mensen voor BRF die niet eens de vorige raid gecleared hebben. Ik hoef van pugs niet allemaal redenen en excuses te horen waarom ze het niet hebben, dat is allemaal veel te veel werk.
Ik snap de frustratie wel maar als we gewoon eerlijk zijn dan snap je zelf ook wel waarom dit gebeurd.
Curve is geen stempel van "jij bent goed" maar wel een benchmark net als bijvoorbeeld silver proving grounds.![]()
Ik snap de eis van curve niet zo. Het feit dat ik op 5/7 zit met ilvl 664 en wel proving grounds silver heb (en damage zelfs op goud) zegt dan toch veel meer ?quote:Op woensdag 4 februari 2015 15:30 schreef TwyLight het volgende:
Curve betekent niet persé dat iemand een goede speler is natuurlijk maar iedereen heeft zo'n z'n excuses waarom ze het niet hebben en het is altijd een ander zijn schuld
Als ik een pug opstart waarom zou ik dan allemaal moeite doen om mensen te inviten die de boss nog nooit gekilled hebben of mensen voor BRF die niet eens de vorige raid gecleared hebben. Ik hoef van pugs niet allemaal redenen en excuses te horen waarom ze het niet hebben, dat is allemaal veel te veel werk.
Ik snap de frustratie wel maar als we gewoon eerlijk zijn dan snap je zelf ook wel waarom dit gebeurd.
Curve is geen stempel van "jij bent goed" maar wel een benchmark net als bijvoorbeeld silver proving grounds.
Ik pug al een paar weken niet meer op mijn main. Maar ik vind ilvl veel interresanter dan curve. Maar dat is misschien omdat ik zelf curve ook niet heb.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.![]()
Dit dus, maak niet uit hoeveel mensen erop slaan, als het maar de zelfde faction is.quote:Op woensdag 4 februari 2015 15:13 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Als het goed is waren alle bosses en rares in WoD all factions tagged. Je krijgt credit zonder dat je in een raid hoeft te zitten die de tag heeft.
als je in je eentje er rond loopt en je ziet een raid groep die hem killed hoef je zelf maar 1x te slaan om loot te krijgen
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |