abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 15 januari 2015 @ 13:59:37 #76
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_148709200
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 13:51 schreef bloodymary1 het volgende:
Het valt mij op dat er al zoveel knopjes in bomen en planten zitten. Of is dat elk jaar zo?
Ja normaal gesproken wel. Dat noemen ze lente 8-)

Alleen in deze maand van het jaar is het niet gewoon :+
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_148709809
quote:
2s.gif Op donderdag 15 januari 2015 13:58 schreef WEST het volgende:

[..]

Ja de warmte zit zomers ook in frankrijk. Dan is het met een zuiden wind sneller dan dat die warmte uit afrika moet komen.

in Moskou vriest het nu ook niet.
Het vriest er niet nu...graadje of 1 boven nul. Het weer kan snel omslaan, morgen kan het er 10 graden onder nul zijn.
  donderdag 15 januari 2015 @ 14:20:57 #78
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_148709889
quote:
1s.gif Op donderdag 15 januari 2015 14:19 schreef aloa het volgende:

[..]

Het vriest er niet nu...graadje of 1 boven nul. Het weer kan snel omslaan, morgen kan het er 10 graden onder nul zijn.
omdat daar de kou in de buurt hangt. Dat krijg je hier pas als het in duitsland ook vriest.
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_148710258
De wind is een beetje gaan liggen. ben benieuwd wat we hierna nog mee krijgen.
🐱
pi_148710356
quote:
2s.gif Op donderdag 15 januari 2015 14:20 schreef WEST het volgende:

[..]

omdat daar de kou in de buurt hangt. Dat krijg je hier pas als het in duitsland ook vriest.
Dat is logisch. :D
Maar het duurt geen dagen voordat het hier in Nederland is.
  donderdag 15 januari 2015 @ 14:36:38 #81
62913 Blik
The one and Only!
pi_148710483
quote:
2s.gif Op donderdag 15 januari 2015 14:20 schreef WEST het volgende:

[..]

omdat daar de kou in de buurt hangt. Dat krijg je hier pas als het in duitsland ook vriest.
Punt is dat de kou best ver weg kan zitten, maar bij wijze van spreken in 2 dagen vanuit Rusland naar Nederland kan trekken. Daar is geen 5 dagen voor nodig.
pi_148710614
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 14:36 schreef Blik het volgende:

[..]

Punt is dat de kou best ver weg kan zitten, maar bij wijze van spreken in 2 dagen vanuit Rusland naar Nederland kan trekken. Daar is geen 5 dagen voor nodig.
Dat bedoel ik idd.

Als je b.v. ziet hoe snel het kan omslaan in de VS...van +20 naar -20 in een dag. (extreem v.b. idd).
  Moderator donderdag 15 januari 2015 @ 14:45:38 #83
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148710870
Waar jullie het nu over hebben is volgens mij gewoon 'transportkou'

http://www.knmi.nl/cms/content/25478/transportkou

en daar is komende week volgens mij niet echt sprake van.
  donderdag 15 januari 2015 @ 15:12:05 #84
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_148712046
quote:
1s.gif Op donderdag 15 januari 2015 14:39 schreef aloa het volgende:

[..]

Dat bedoel ik idd.

Als je b.v. ziet hoe snel het kan omslaan in de VS...van +20 naar -20 in een dag. (extreem v.b. idd).
quote:
In het Nederlandse klimaat komen grote temperatuurtegenstellingen vrijwel nooit voor. Het verschil tussen de huidige temperatuur en die van een week geleden is ongeveer 15 graden, de daling ging echter zeer gelijkmatig. Afgelopen maandag was bijvoorbeeld een echte overgangsdag met een temperatuur van ongeveer 24 graden. Toch komt het af en toe voor dat in Nederland de temperatuur in een zeer korte tijd een spectaculaire daling of stijging laat zien.

We nemen een aantal situaties door, waarbij we ook kijken naar temperatuurverschillen op korte afstand, bijvoorbeeld tussen de noordelijke delen van het land en het uiterste zuiden van Limburg. Juist dit soort extreme verschillen zijn opmerkelijk, simpelweg omdat Nederland een erg klein land is.

Een situatie waarbij het tot grote temperatuursverschillen kan komen zijn zogenaamde stralingsnachten. In dit soort heldere nachten kan het aardoppervlak zijn warmte gemakkelijk uitstralen. Hierdoor is het juist in het binnenland koud, direct aan zee heeft het (vaak) relatief warmte zeewater een remmende invloed op de temperatuurdaling. Een mooi voorbeeld hiervan is de nacht van 9 februari 1996 toen de temperatuur in Twente op -21.0 graden uitkwam. In Vlissingen vroor het slechts 1.6 graden. Niet alleen de aanwezigheid van het warme water van de Westerschelde had invloed op de temperatuur, maar ook de aanwezigheid van bewolking, waardoor het aardoppervlak zijn warmte niet kon uitstralen.

Tijdens de dagperiode komen extreme verschillen in temperatuur nauwelijks voor. Alleen wanneer de grens tussen twee luchtsoorten precies boven ons land liggen kan het voorkomen dat de noordelijke helft van ons land tijdens een winterdag met een sneeuwstorm en vriestemperaturen heeft te maken, terwijl in Limburg bij 10 graden in de plus regen valt. Niet alleen in de winter komt zo’n situatie voor, ook in de zomer is dit mogelijk. Op 10 juli 1968 kwam het kwik in de noordelijke provincies niet hoger dan 14 a 15 graden, In Maastricht werd het bijna 30 graden! De oorzaak was een warmtefront dat over ons land lag. De zuidoostelijke helft van het land kwam net aan de warme kant van het front.

Wijzigingen in zeer korte tijd zijn erg zeldzaam. Er zijn drie omstandigheden waarbij dit toch mogelijk is. Zo kunnen tijdens een heldere stralingsnacht opkomende wolkenvelden de temperatuur snel laten oplopen. Andersom kan dat natuurlijk ook. In zo’n geval is het bewolkt met temperaturen rond nul, klaart het op (eventueel met een vers sneeuwdek) dan kan de temperatuur als een baksteen dalen tot ver onder nul.

In de zomermaanden is een spectaculaire temperatuurdaling mogelijk in de nabijheid van een onweersbui. Voor de bui is het dan tropisch warm, in de bui keldert het kwik soms meer dan 10 graden, vaak in een paar minuten tijd.

Een derde mogelijkheid met snelle temperatuurwisselingen is het invallen van een zeewind. Vooral in de duinen zorgt dit voor grote tegenstellingen. Zo kan het aan het begin van de middag met veel zon en weinig wind 30 tot 35 graden worden. Als even later de zeewind opsteekt koelt het soms tot 20 graden af. Vooral in juni, wanneer het zeewater nog iets koeler is in vergelijking tot juli of augustus zijn de tegenstellingen het grootst.

Een verschil van 10 tot 15 graden is duidelijk merkbaar, zeker als dit in een zeer korte tijd gebeurt zoals bij een onweersbui of een zeewind. Dit stelt echter weinig voor met de grootste temperatuurovergang ooit gemeten in South Dakota (Verenigde Staten). In het plaatsje Spearfish was het bij een heldere hemel, boven een vers pak sneeuw stevig aan het vriezen. Om 07:30 uur op 22 januari 1943 stond de thermometer op -20 graden. Twee minuten later stak een fohnwind op en wees de thermometer +7.2 graden aan! Een ander spectaculair record, ook gemeten in de Verenigde Staten is de grootste temperatuurovergang in 24 uur tijd. In het plaatsje Browning, gelegen in de staat Montana, werd in de avond van 23 januari 1916 +6.7 graden gemeten. De volgende ochtend was het “afgekoeld” naar -48.8 graden. In 24 uur was het verschil ruim 55 graden!
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  donderdag 15 januari 2015 @ 15:14:47 #85
62913 Blik
The one and Only!
pi_148712153
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 14:45 schreef dick_laurent het volgende:
Waar jullie het nu over hebben is volgens mij gewoon 'transportkou'

http://www.knmi.nl/cms/content/25478/transportkou

en daar is komende week volgens mij niet echt sprake van.
Nee, dat is als er in relatief korte tijd ijskoude lucht uit Siberië richting Nederland wordt geblazen. Dat gebeurt veel minder vaak, en die afstanden zijn ook wel wat groter dan 2000 km. Dan kun je echt hele lage temperaturen krijgen van overdag -10 of kouder. Er werd gezegd dat de koude lucht te ver weg zou zitten om het hier ook koud te laten worden, dat hoeft dus helemaal niet omdat er in 2 dagen tijd prima een afstand van 2000+ km overbrugt kan worden en zo relatief koude lucht Nederland prima kan bereiken, dat is helemaal niet gek en gebeurt vaak genoeg.

Het tegengestelde gebeurt ook in de zomer met Spanje als brongebied voor warme lucht. Dat is ook al snel 2000 km hiervandaan
pi_148712217
Het lijkt hier al zowat nacht }:|
  donderdag 15 januari 2015 @ 15:18:35 #87
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_148712351
Koud is hier heeeelemaal uit de kaarten verdwenen. Dagtemperaturen tussen de 12 en 16 graden. Zelfs in de nacht temperaturen van rond de 5 graden waar -4 gemiddeld is. Alleen de zeer lange termijn (meer dan 10 dagen vooruit) laat koude zien.. Zien wat ervan komt.

Ook de Zwarte Zee volledig vrij van ijs. Wat ook ongewoon is. Zeker in het noordoosten.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_148712485
Altijd teleurstellend wanneer er van die 'positieve' winterweer berichten komen en dat iemand het dan net zo hard weer ontkracht.
  Moderator donderdag 15 januari 2015 @ 15:24:45 #89
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148712598
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 15:16 schreef MaLo het volgende:
Het lijkt hier al zowat nacht }:|
Ja dat bedoel ik }:| zo is het al dagen. Het gaat van donker, naar een soort van schemer/grijs.... naar weer donker. Ik merk ook echt geen fuck van dat de dagen langer worden. Echt :r

Als het wat kouder wordt heb zelfs ik in principe niet zoveel problemen mee, als het maar wat zonniger wordt.
Maar als ik naar de voorspellingen kijk, blijft het op een dagje na, overwegend zwaar bewolkt.
Dus dat gelul van "als het kouder wordt, wordt het meestal ook zonniger" is dus ook weinig van waar.
pi_148713011
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 15:24 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Ja dat bedoel ik }:| zo is het al dagen. Het gaat van donker, naar een soort van schemer/grijs.... naar weer donker. Ik merk ook echt geen fuck van dat de dagen langer worden. Echt :r

Als het wat kouder wordt heb zelfs ik in principe niet zoveel problemen mee, als het maar wat zonniger wordt.
Maar als ik naar de voorspellingen kijk, blijft het op een dagje na, overwegend zwaar bewolkt.
Dus dat gelul van "als het kouder wordt, wordt het meestal ook zonniger" is dus ook weinig van waar.
Zo verkeerd ziet het er toch niet uit. Ik denk dat de meesten dat grijze weer wel zat zijn.


  Moderator donderdag 15 januari 2015 @ 15:43:43 #91
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148713442
quote:
1s.gif Op donderdag 15 januari 2015 15:33 schreef aloa het volgende:

[..]

Zo verkeerd ziet het er toch niet uit. Ik denk dat de meesten dat grijze weer wel zat zijn.


[ afbeelding ]
Het is beter dan dat het was, dat zeker. Ik ben benieuwd :)
  Forum Admin donderdag 15 januari 2015 @ 16:33:03 #92
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_148715656
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 11:33 schreef Blik het volgende:

[..]

Moet je nagaan, ik zit niet eens op weerwoord :D

Setting/situatie, wat mij betreft precies hetzelfde
Is het ook, loop maar te klooien ;)

Verder wel echt onvervalst kutweer :{
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_148721128
Van mij hoeft die sneeuw en kou niet hoor.
Sneeuw is hier meestal snel bagger en dan heb je weer opgevroren bagger bah!
Doe mij maar lekker voorjaar.
pi_148721692
quote:
1s.gif Op donderdag 15 januari 2015 16:33 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Is het ook, loop maar te klooien ;)

Verder wel echt onvervalst kutweer :{
Warm, vochtig, maar toch glad :?
Als het niet met een hamer te repareren is, is het een elektrisch probleem.
  Forum Admin donderdag 15 januari 2015 @ 19:56:06 #95
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_148723578
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 19:11 schreef Resistor het volgende:

[..]

Warm, vochtig, maar toch glad :?
_O- OP het gladde na misschien, maar verder :')
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_148724116
quote:
0s.gif Op donderdag 15 januari 2015 15:24 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Ja dat bedoel ik }:| zo is het al dagen. Het gaat van donker, naar een soort van schemer/grijs.... naar weer donker. Ik merk ook echt geen fuck van dat de dagen langer worden. Echt :r

Als het wat kouder wordt heb zelfs ik in principe niet zoveel problemen mee, als het maar wat zonniger wordt.
Maar als ik naar de voorspellingen kijk, blijft het op een dagje na, overwegend zwaar bewolkt.
Dus dat gelul van "als het kouder wordt, wordt het meestal ook zonniger" is dus ook weinig van waar.
Dit jaar heb ik veel meer last van januari, somberheid zonder reden. Dit jaar voor het eerst maar vitamine D gaan slikken.
pi_148740655
Nieuwe pluim (licht) winters en kans op sneeuw.


  Moderator vrijdag 16 januari 2015 @ 11:24:05 #98
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148742407
We hebben welgeteld een klein uurtje zon gehad vanmorgen. Nu is het alweer dichtgetrokken en zal wel de rest vd dag dicht blijven ;(

Oh well, het regent tenminste niet.....
  vrijdag 16 januari 2015 @ 11:32:50 #99
62913 Blik
The one and Only!
pi_148742631
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 10:18 schreef aloa het volgende:
Nieuwe pluim (licht) winters en kans op sneeuw.


[ afbeelding ]
Met name maandag aardig wat kans als ik het zo zie
pi_148742765
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 11:32 schreef Blik het volgende:

[..]

Met name maandag aardig wat kans als ik het zo zie
Volgens gfs zondag vooral in noordoosten. Veranderd toch weer volgende run.

pi_148742777
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 11:24 schreef dick_laurent het volgende:
We hebben welgeteld een klein uurtje zon gehad vanmorgen. Nu is het alweer dichtgetrokken en zal wel de rest vd dag dicht blijven ;(

Oh well, het regent tenminste niet.....
Zon? Wat is dat?
  vrijdag 16 januari 2015 @ 11:58:23 #102
123170 alors
zlata1234
pi_148743260
Hier al de hele ochtend zon. Nu nog twintig graden erbij en ik ben tevreden.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_148747844
Ik viel gewoon in slaap net op de bank met die zon in mijn gezicht, heerlijk :). Nu is de zon weg uit de woonkamer en heb ik het fris :P
Zonder wrijving geen glans
  vrijdag 16 januari 2015 @ 14:54:02 #104
62913 Blik
The one and Only!
pi_148748589
quote:
7s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 11:38 schreef Infection het volgende:

[..]

Zon? Wat is dat?
HIer (Utrecht) al de hele dag mooi weer :)
pi_148748635
Hier nu ook een heerlijk zonnetje, nauwelijks wind en niet koud O+
Geweldig winterweer *O*
  vrijdag 16 januari 2015 @ 14:58:36 #106
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_148748724
Lekker weer. 16 graden. De bergen in met vriendin en honden. Tshirtje. Biertje. Genot.

Morgen is alles voorbij. Dan land ik in Nederland ;(
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 16 januari 2015 @ 15:11:53 #107
262 Re
Kiss & Swallow
pi_148749109
weekje vorst en dan al weer over met de pret?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  Moderator vrijdag 16 januari 2015 @ 15:16:40 #108
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148749250
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 14:58 schreef Dven het volgende:
Lekker weer. 16 graden. De bergen in met vriendin en honden. Tshirtje. Biertje. Genot.

Morgen is alles voorbij. Dan land ik in Nederland ;(
Je hoeft hier niet heen he. Niemand dwingt je.
pi_148749304
quote:
3s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:11 schreef Re het volgende:
weekje vorst en dan al weer over met de pret?
Ik hoop het niet.
pi_148749417
quote:
3s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:11 schreef Re het volgende:
weekje vorst en dan al weer over met de pret?
Laten we het hopen
  vrijdag 16 januari 2015 @ 15:23:08 #111
262 Re
Kiss & Swallow
pi_148749446
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:18 schreef aloa het volgende:

[..]

Ik hoop het niet.
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:22 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Laten we het hopen
ok
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_148749595
quote:
14s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:23 schreef Re het volgende:

[..]


[..]

ok
lekker duidelijk idd :D
Lange termijn blijft toch onzeker. Ik geef winterweer de grootste kans!
  Moderator vrijdag 16 januari 2015 @ 15:29:30 #113
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148749684
Ik geef lente de grootste kans!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_148749766
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:29 schreef dick_laurent het volgende:
Ik geef lente de grootste kans!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik geef lente de grootste kans halverwege maart.
pi_148749807
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:31 schreef aloa het volgende:

[..]

ik geef lente de grootste kans halverwege maart.
Het is al voorlente hoor dus een zeer matige voorspelling dit.
pi_148749878
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:33 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Het is al voorlente hoor dus een zeer matige voorspelling dit.
na die voorlente begint de winter ~:)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2015 15:35:22 ]
pi_148749906
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:35 schreef aloa het volgende:

[..]

na die voorlente begint de winter ~:)
Volgens mij moet jij terug naar de kleuterschool en het boek "rupsje nooit genoeg en de 4 seizoen" er nog eens op naslaan.
pi_148750176
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:35 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Volgens mij moet jij terug naar de kleuterschool en het boek "rupsje nooit genoeg en de 4 seizoen" er nog eens op naslaan.
:')
pi_148750476
Zondag kans op sneeuw!


  vrijdag 16 januari 2015 @ 16:04:26 #120
62687 Ajaxfan
Look out for me
pi_148750763
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:54 schreef aloa het volgende:
Zondag kans op sneeuw!


[ afbeelding ]
Hoe moet ik deze afbeelding lezen? Geel is natte sneeuw en wit is 'echte' sneeuw?
* Ajax * Arsenal * Barca * Fiorentina * Napoli * Leeds *
pi_148751753
quote:
7s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 16:04 schreef Ajaxfan het volgende:

[..]

Hoe moet ik deze afbeelding lezen? Geel is natte sneeuw en wit is 'echte' sneeuw?
klopt!
pi_148752825
Gele sneeuw...
pi_148752956
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:54 schreef aloa het volgende:
Zondag kans op sneeuw!


[ afbeelding ]
En ons Twente blijft wederom gespaard :D
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 16 januari 2015 @ 17:32:42 #124
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_148753229
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:54 schreef aloa het volgende:
Zondag kans op sneeuw!


[ afbeelding ]
Waar heb je die vandaan? :o
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 16 januari 2015 @ 17:33:53 #125
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_148753259
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:16 schreef dick_laurent het volgende:

[..]

Je hoeft hier niet heen he. Niemand dwingt je.
Inderdaad de begrafenis maar aan me voorbij laten gaan :)
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 16 januari 2015 @ 17:38:45 #126
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_148753403
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:23 schreef MaLo het volgende:

[..]

En ons Twente blijft wederom gespaard :D
Wederom -O-!
Hmz...
pi_148753439
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 16:40 schreef aloa het volgende:

[..]

klopt!
En die grijze driehoek linksboven Amsterdam?
  Moderator vrijdag 16 januari 2015 @ 18:20:05 #128
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148754334
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:40 schreef computergirl het volgende:

[..]

En die grijze driehoek linksboven Amsterdam?
Dat is de sharia-sneeuw driehoek. Is speciaal voor moslims die van sneeuw houden.
pi_148755276
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:32 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Waar heb je die vandaan? :o
Van Meteoearth (app)
  vrijdag 16 januari 2015 @ 19:28:39 #130
11839 DemonRage
[ Eindhoven ]
pi_148756293
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 15:54 schreef aloa het volgende:
Zondag kans op sneeuw!


[ afbeelding ]
Mooi! Gelukkig niet hier 8-)
pi_148761272
Nieuwe pluim ~:)
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 16 januari 2015 @ 21:50:18 #132
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_148761482
Ah god... niet weer de kou in... één winter is genoeg -O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 16 januari 2015 @ 21:51:15 #133
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_148761529
ELF! #Believe _O_
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  Moderator vrijdag 16 januari 2015 @ 21:51:40 #134
8781 crew  Frutsel
pi_148761546
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:23 schreef MaLo het volgende:

[..]

En ons Twente blijft wederom gespaard :D
Prutswinter. Geen sneeuw voor ons dan hopen op een kutzomer :(
pi_148762444
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 21:51 schreef Dven het volgende:
ELF! #Believe _O_
Nog ff volhouden :D
Zonder wrijving geen glans
  Forum Admin vrijdag 16 januari 2015 @ 23:05:33 #136
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_148764102
Volgens mij word het gewoon grijs en kil, dit is geen winterpluim. Control zit onderin, maar er is veel zekerheid op temperaturen onder gemiddeld..maar echt koud? Neen. Doe dan maar zo'n dag als vandaag.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  vrijdag 16 januari 2015 @ 23:33:21 #137
108582 Daywalk3r
Eigenlijk Dayrunner.
pi_148764988
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 17:23 schreef MaLo het volgende:

[..]

En ons Twente blijft wederom gespaard :D
Ksst ga maar naar spanje ofzo voor zon. Ik wil door de sneeuw hardlopen op de Sallandse heuvelrug.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
  vrijdag 16 januari 2015 @ 23:37:03 #138
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_148765120
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 23:33 schreef Daywalk3r het volgende:

[..]

Ksst ga maar naar spanje ofzo voor zon. Ik wil door de sneeuw hardlopen op de Sallandse heuvelrug.
Deze man snapt het _O_!
Hmz...
  Forum Admin zaterdag 17 januari 2015 @ 00:49:11 #139
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_148766985
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 23:33 schreef Daywalk3r het volgende:

[..]

Ksst ga maar naar spanje ofzo voor zon. Ik wil door de sneeuw hardlopen op de Sallandse heuvelrug.
Volgens mij zitten jullie beiden verkeerd en moeten jullie lekker naar Moskou, landklimaat ;)
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_148769737
Volgens mijn mobiel is het hier -1 :). Wel lekker die zonsopkomst 's ochtends vroeg :D
Zonder wrijving geen glans
pi_148769823
:(
pi_148769843
quote:
_O_
  Redactie Sport / Supervogel zaterdag 17 januari 2015 @ 10:10:18 #143
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_148770299
Jantje_ twitterde op zaterdag 17-01-2015 om 10:00:07 Update sneeuw Benelux -Nederland http://t.co/oFW5IhjGnj THNX @Alpenweerman ;) reageer retweet
Inclusief plaatje met cumulatieve sneeuwhoogten tm volgende week zondag:
pi_148770304
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 09:12 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Volgens mijn mobiel is het hier -1 :). Wel lekker die zonsopkomst 's ochtends vroeg :D
Koud maar zonnig, ook hier in Amsterdam
pi_148770306
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 23:33 schreef Daywalk3r het volgende:

[..]

Ksst ga maar naar spanje ofzo voor zon. Ik wil door de sneeuw hardlopen op de Sallandse heuvelrug.
quote:
Nou, Sallandse heuvelrug op de grens van de grote kans op sneeuwdek, NO-Twente erbuiten
Alstu O+
pi_148770312
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 10:10 schreef Pino112 het volgende:
Jantje_ twitterde op zaterdag 17-01-2015 om 10:00:07 Update sneeuw Benelux -Nederland http://t.co/oFW5IhjGnj THNX @Alpenweerman ;) reageer retweet
Inclusief plaatje met cumulatieve sneeuwhoogten tm volgende week zondag:
[ afbeelding ]
:( En hier opeens weer de meeste sneeuw in Twente
  Moderator zaterdag 17 januari 2015 @ 10:19:50 #147
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_148770459
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 10:10 schreef Pino112 het volgende:
Jantje_ twitterde op zaterdag 17-01-2015 om 10:00:07 Update sneeuw Benelux -Nederland http://t.co/oFW5IhjGnj THNX @Alpenweerman ;) reageer retweet
Inclusief plaatje met cumulatieve sneeuwhoogten tm volgende week zondag:
[ afbeelding ]
Dus..... volgens dit plaatje kunnen we in het midden des lands 8 tot 15 cm sneeuw verwachten, en in twente tussen de 15 - 30 cm?
Zoveel neerslag wordt er niet eens berekend joh.... waar halen mensen dit soort onzin vandaan
  zaterdag 17 januari 2015 @ 10:20:48 #148
108582 Daywalk3r
Eigenlijk Dayrunner.
pi_148770472
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 10:11 schreef MaLo het volgende:

[..]

[..]

Nou, Sallandse heuvelrug op de grens van de grote kans op sneeuwdek, NO-Twente erbuiten
Alstu O+
Deal!
quote:
10s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 10:11 schreef MaLo het volgende:

[..]

:( En hier opeens weer de meeste sneeuw in Twente
O+ !!

@Malo
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
pi_148770527
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 januari 2015 10:10 schreef Pino112 het volgende:
Jantje_ twitterde op zaterdag 17-01-2015 om 10:00:07 Update sneeuw Benelux -Nederland http://t.co/oFW5IhjGnj THNX @Alpenweerman ;) reageer retweet
Inclusief plaatje met cumulatieve sneeuwhoogten tm volgende week zondag:
[ afbeelding ]
Als de natte sneeuw zou blijven liggen ja. Het zou me all verbazen als dit in mm zou uitkomen...
pi_148770785
Het kijkt zo mooi buiten. Maar wat is het vies koud haha
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')