Welke? Ebru of die hersenloze islamextremiste twitterkut ?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:21 schreef Mani89 het volgende:
Respect voor dit vrouwtje met grote mond
[..]
Nee want door god gedood worden kan je niet als een belediging opvatten.quote:
Maar goed, voor die homo kom je op en voor de average Moslim niet?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:22 schreef MouzurX het volgende:
Maar 30 posts verder:
Het punt is als homo kan je je net zo beledigd voelen (nog erger zelfs) door de koran dan een stomme tekening
Maar ja, die kijken geen tv, lezen alleen het Reformatorisch dagblad enzo. 😀quote:Op zondag 11 januari 2015 22:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is helemaal geen exclusief moslim-issue. Christenen gaan ook uit hun plaat. Vraag maar eens aan kinderen van christelijke ouders uit de Biblebelt..
heb je daar serieus een moslim voor nodig? heb je een handicap ofzo?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:23 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Dat is het gevolg van de afkeer en te extremitische moslims.
Overigens.. is er hier een Moslim die een ongelovige (mij dus) aan zo'n sprookjesboek kan helpen? Ik ben wel benieuwd naar hoe achterlijk dat boek eigenlijk wel niet is.
Steniging komt ook inde Bijbel voor hoor.. Weet je waar de uitdrukking "hij die zonder zonde is werpe de eerste steen" vandaan komt?quote:
Interessant zeg.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:24 schreef meth1745 het volgende:
Sinead O'Connor had in de VS politiebeveiliging nodig nadat ze een foto van de paus had verscheurd.
Oh ik dacht dat de grootste slachtoffers de mensen waren die vermoord zijn in deze actie en de familieleden....maar natuurlijk zijn de grootste slachtoffers zoals altijd weer moslims.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:10 schreef BansheeBoy het volgende:
Men vergeet dat de grootste slachtoffers van dit alles de bonafide Moslims zijn. De Moslims die zelfs geen mier krenken en elke ochtend de auto (van de zaak) instappen om weer een klant tevreden te krijgen of te houden.²
steniging van homos komt niet in de koran voorquote:Op zondag 11 januari 2015 22:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Steniging komt ook inde Bijbel voor hoor.. Weet je waar de uitdrukking "hij die zonder zonde is werpe de eerste steen" vandaan komt?
Maar de afkeur jegens homosexuele medemens waarschijnlijk wel.. en daar komt het stenigen weer uit voort.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:22 schreef agter het volgende:
[..]
Het punt ging over het stenigen door mensen van homo's.
En dat staat niet in de Koran.
Ik weet het. Hoewel dat wel voornamelijk gelovigen waren.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:21 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
In Frankrijk gingen vorig jaar ook nog 300k mensen demonstreren tegen het homohuwelijk, het komt overal voor. Zelfs bij Atheisten.
typischquote:Op zondag 11 januari 2015 22:25 schreef LelijKnap het volgende:
De domheid zet zich maar voort. Ik heb de energie er niet meer voor jullie te onderwijzen. Toedeloe
Hou toch eens op.. In de Koran staat echt niet meer ellende dan in de Tenach of de Bijbel..quote:Op zondag 11 januari 2015 22:21 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
90% interpreteert de Koran verkeerd. Dat is het.
Kuch
Wat zitten jullie dan met zijn allen te janken om de vrijheid van meningsuiting. Leg meer gewicht bij de (daadwerkelijke) slachtoffers dan.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:25 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat de grootste slachtoffers de mensen waren die vermoord zijn in deze actie en de familieleden....maar natuurlijk zijn de grootste slachtoffers zoals altijd weer moslims.
Wel voor de 'average moslims' die homo's niet discrimineren.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:24 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Maar goed, voor die homo kom je op en voor de average Moslim niet?²
En dat, mijn vriend, is waarom belediging zo'n zwak argument is. Iedereen kan zich altijd overal beledigd door voelen. Ergo: belediging kan niet gebruikt worden om recht te spreken, de belediging zegt namelijk meer over de tenen van het 'slachtoffer' dan degene die iets zegt of doet dat als beledigend wordt ervaren.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:06 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
waarom zou je als homo zwaar gekrenkt moeten zijn door het lezen van de koran?
Nee. Geen enkel respect.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:21 schreef Mani89 het volgende:
Respect voor dit vrouwtje met grote mond
[..]
En ik vind dat je je niet op 1 geloof moet focussen als er nog 2 zeer nauw verwante geloven precies hetzelfde zeggen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:22 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Hoe kom je daar in Godsnaam bij? De bijbel is wat mij betreft net zo debiel als de Koran. Ik erken, anders dan jij, wél dat het geen nut heeft om het christendom erbij te betrekken wanneer je de Koran bekritiseerd.
Die kun je gratis krijgen. Bijvoorbeeld bij de dichtstbijzijnde moskee. Pas wel een beetje op als je teruggaat naar die moskee met vragen over de koran die je in dat boekje hebt gemarkeerd met markeerstift: Het is wel handig als je jezelf weet te verdedigen tegen wapens en sportschoenen aan hebt om jezelf in veiligheid te brengen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:23 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Overigens.. is er hier een Moslim die een ongelovige (mij dus) aan zo'n sprookjesboek kan helpen? Ik ben wel benieuwd naar hoe achterlijk dat boek eigenlijk wel niet is.
VOOR DE LAATSTE KEER: BEIDE BOEKEN ZIJN EVEN DEBIEL, MET EVENVEEL LEUGENS, ONWAARHEDEN, MANIPULERENDE RETORIEK, etc. Maar als ik de Koran bekritiseer heb ik echt geen vrouwmens nodig die als een vastgelopen plaat continue roept: ''maar de bijbel...ja maar de bijbel, LK,...''quote:Op zondag 11 januari 2015 22:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hou toch eens op.. In de Koran staat echt niet meer ellende dan in de Tenach of de Bijbel..
Ik heb er vorig jaar gratis 1 gekregen. Als gevolg van de stickeractie van Wildersquote:Op zondag 11 januari 2015 22:23 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Dat is het gevolg van de afkeer en te extremitische moslims.
Overigens.. is er hier een Moslim die een ongelovige (mij dus) aan zo'n sprookjesboek kan helpen? Ik ben wel benieuwd naar hoe achterlijk dat boek eigenlijk wel niet is.
Das waar. Maar toch heb ik he tide dat moslimquote:Op zondag 11 januari 2015 22:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is helemaal geen exclusief moslim-issue. Christenen gaan ook uit hun plaat. Vraag maar eens aan kinderen van christelijke ouders uit de Biblebelt..
Misschien zijn er wel plaatsen waar mensen gratis korans kunnen halen ofzo?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:24 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
heb je daar serieus een moslim voor nodig? heb je een handicap ofzo?
Die kijken wel tv. Ze doen alleen of ze het niet doenquote:Op zondag 11 januari 2015 22:24 schreef agter het volgende:
[..]
Maar ja, die kijken geen tv, lezen alleen het Reformatorisch dagblad enzo. 😀
In de Bijbel ook niet. Steniging zelf welquote:Op zondag 11 januari 2015 22:25 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
steniging van homos komt niet in de koran voor
Het gaat niet alleen om wat het geloof zegt, maar ook om wat de gelovigen doen. Wat dat betreft heeft de Islam deze eeuw een riante voorsprong als het gaat over moorden in naam van de religie.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En ik vind dat je je niet op 1 geloof moet focussen als er nog 2 zeer nauw verwante geloven precies hetzelfde zeggen.
Dat doen alleen katholieken.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Die kijken wel tv. Ze doen alleen of ze het niet doen
Scherp punt. Heb je gelijk in.. ze staan op nummer 2 want de 'goede' moslims zijn zeker slachtoffer.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:25 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat de grootste slachtoffers de mensen waren die vermoord zijn in deze actie en de familieleden....maar natuurlijk zijn de grootste slachtoffers zoals altijd weer moslims.
En dan hebben we de Tenach nogquote:Op zondag 11 januari 2015 22:29 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
VOOR DE LAATSTE KEER: BEIDE BOEKEN ZIJN EVEN DEBIEL, MET EVENVEEL LEUGENS, ONWAARHEDEN, MANIPULERENDE RETORIEK, etc. Maar als ik de Koran bekritiseer heb ik echt geen vrouwmens nodig die als een vastgelopen plaat continue roept: ''maar de bijbel...ja maar de bijbel, LK,...''
Nee. Het grootste slachtoffer is zoals altijd BSB. De kleinste pik maar de langste tenen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:25 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat de grootste slachtoffers de mensen waren die vermoord zijn in deze actie en de familieleden....maar natuurlijk zijn de grootste slachtoffers zoals altijd weer moslims.
Ze maken gebruik van uitzending gemist. Dat is geen tv.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Die kijken wel tv. Ze doen alleen of ze het niet doen
Doei!quote:Op zondag 11 januari 2015 22:25 schreef LelijKnap het volgende:
De domheid zet zich maar voort. Ik heb de energie er niet meer voor jullie te onderwijzen. Toedeloe
Leuk hoor, maar ondertussen staat belediging gewoon in het Srquote:Op zondag 11 januari 2015 22:27 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
En dat, mijn vriend, is waarom belediging zo'n zwak argument is. Iedereen kan zich altijd overal beledigd door voelen. Ergo: belediging kan niet gebruikt worden om recht te spreken, de belediging zegt namelijk meer over de tenen van het 'slachtoffer' dan degene die iets zegt of doet dat als beledigend wordt ervaren.
Hetzelfde speelt andersom. VOor mij is een spotprent van wat dan ook geen enkel probleem, maar wel voor een ander.
Je KUNT rekening houden met elkaar, maar het hoeft niet altijd.
De Islam als religie heeft macht, en oefent deze ook uit. Er wordt ons verboden om iets te doen wat volgens hun geloof niet ok is. Maar volgens mijn 'geloof' is het aanvallen van mensen die hun mening geven net zo erg.
Ga ik ook niet doen. Maar toch vind ik het verschrikkelijk wat er gebeurd is.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:27 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat zitten jullie dan met zijn allen te janken om de vrijheid van meningsuiting. Leg meer gewicht bij de (daadwerkelijke) slachtoffers dan.
Allemaal een grote mond, maar het condoleanceregister tekenen bij de Franse ambassade ho maar.²
Daar heb je gewoon gelijk in.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:32 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Ga ik ook niet doen. Maar toch vind ik het verschrikkelijk wat er gebeurd is.
joh ga je schamen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:27 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat zitten jullie dan met zijn allen te janken om de vrijheid van meningsuiting. Leg meer gewicht bij de (daadwerkelijke) slachtoffers dan.
Allemaal een grote mond, maar het condoleanceregister tekenen bij de Franse ambassade ho maar.²
Dan negeer je mijn posts toch lekker? Heethoofdjequote:Op zondag 11 januari 2015 22:29 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
VOOR DE LAATSTE KEER: BEIDE BOEKEN ZIJN EVEN DEBIEL, MET EVENVEEL LEUGENS, ONWAARHEDEN, MANIPULERENDE RETORIEK, etc. Maar als ik de Koran bekritiseer heb ik echt geen vrouwmens nodig die als een vastgelopen plaat continue roept: ''maar de bijbel...ja maar de bijbel, LK,...''
Het gaat hier, in dit topic, over de islam. Dan focus je je in dat topic op de islam. Dat betekent niet dat je op een ander tijdstip niet op de christendom kan focussen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
En ik vind dat je je niet op 1 geloof moet focussen als er nog 2 zeer nauw verwante geloven precies hetzelfde zeggen.
Lulkoekquote:Op zondag 11 januari 2015 22:28 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Die kun je gratis krijgen. Bijvoorbeeld bij de dichtstbijzijnde moskee. Pas wel een beetje op als je teruggaat naar die moskee met vragen over de koran die je in dat boekje hebt gemarkeerd met markeerstift: Het is wel handig als je jezelf weet te verdedigen tegen wapens en sportschoenen aan hebt om jezelf in veiligheid te brengen.
Dat deed jij in eerste instantie toen je wéér met die vergelijking kwam aanzetten. Vandaar die hoofdletters.... God...sta me bijquote:Op zondag 11 januari 2015 22:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
Dan negeer je mijn posts toch lekker? Heethoofdje
Yip, en we hebben heel wat narigheid gehad met het christendom voordat de kerk goeddeels ontdaan werd van zijn/haar macht. De inquisitie, andere godsdienstoorlogen hebben we van geleerd hopelijk...quote:Op zondag 11 januari 2015 22:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Steniging komt ook inde Bijbel voor hoor.. Weet je waar de uitdrukking "hij die zonder zonde is werpe de eerste steen" vandaan komt?
zit wel een verschilletje in en dat is dat de christenen volgens mij niet net een aanslag hebben gepleegd uit naam van hun geloof.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:32 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Het gaat hier, in dit topic, over de islam. Dan focus je je in dat topic op de islam. Dat betekent niet dat je op een ander tijdstip niet op de christendom kan focussen.
Maak je niet druk man, ik zit yoghurt te eten.quote:
En als je nou een hartaanval krijgt en in elkaar zakt. Zou je dan mond-op-mond reanimatie van ze accepteren als ze het zien gebeuren en je te hulp schieten?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:28 schreef BansheeBoy het volgende:
Ebru Umar, Geert Wilders, Efshan Ellian, neen.²
mooi momentje om even aan zelfreflectie te doen misschien.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:34 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Maak je niet druk man, ik zit yoghurt te eten.²
Leuk hoor, dat er ergens iets in staat, niemand die 'belediging' aantoonbaar gaat kunnen maken, zoals zoveel wetjes kan deze ook per direct verwijderd worden.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
Leuk hoor, maar ondertussen staat belediging gewoon in het Sr
Irak 2003-2014 al vergeten?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:33 schreef SuperFood het volgende:
[..]
zit wel een verschilletje in en dat is dat de christenen volgens mij niet net een aanslag hebben gepleegd uit naam van hun geloof.
Prima. Maar dan mag je ook erkennen dat de overgrote meerderheid van de moslimgelovigen geen vlieg kwaad doet en gewoon zijn/haar eigen leven wil leiden met studie, werk, carriere, echtgenoot, kinderen en familie.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:30 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen om wat het geloof zegt, maar ook om wat de gelovigen doen. Wat dat betreft heeft de Islam deze eeuw een riante voorsprong als het gaat over moorden in naam van de religie.
Ben jij je pillen niet vergeten?quote:
Die zouden ze mij niet geven omdat ik een Moslim met een baard ben.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:34 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
En als je nou een hartaanval krijgt en in elkaar zakt. Zou je dan mond-op-mond reanimatie van ze accepteren als ze het zien gebeuren en je te hulp schieten?
Nee hoor, die mogen gewoon tv kijken.quote:
De harde kern van VSAmerikaanse neocons zag het zeker wel zo. En zij waren nota bene de aanstichters. Jouw of mijn mening wat de intenties waren, zijn ondergeschikt aan die van de architecten, denk je niet?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:36 schreef SuperFood het volgende:
[..]
dat was geen oorlog / aanslag uit naam van het christendom.
Het gaat hier, in dit topic, over aanslagen in Frankrijk de afgelopen week. En de gevolgen daarvan. Niet over de islamquote:Op zondag 11 januari 2015 22:32 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Het gaat hier, in dit topic, over de islam. Dan focus je je in dat topic op de islam. Dat betekent niet dat je op een ander tijdstip niet op de christendom kan focussen.
Plaats even een foto. Dan weet ik welke moslim met een baard ik niet hoef te reanimeren mocht dat noodzakelijk zijn.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Die zouden ze mij niet geven omdat ik een Moslim met een baard ben.²
zegt me niets.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De harde kern van VSAmerikaanse neocons zag het zeker wel zo. En zij waren nota bene de aanstichters. Jouw of mijn mening wat de intenties waren, zijn ondergeschikt aan die van de architecten, denk je niet?
Als je het niet aankunt mag je weg hoorquote:Op zondag 11 januari 2015 22:33 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dat deed jij in eerste instantie toen je wéér met die vergelijking kwam aanzetten. Vandaar die hoofdletters.... God...sta me bij
Hoi hoi hoiquote:
zonder islam was dit topic er niet eens geweest. dus lijkt me een relevant onderwerp.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het gaat hier, in dit topic, over aanslagen in Frankrijk de afgelopen week. En de gevolgen daarvan. Niet over de islam
aanslagen gepleegd uit naam van de Islam. Of dat terecht is of niet - dat kan juist blijken uit een discussie erover.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
Het gaat hier, in dit topic, over aanslagen in Frankrijk de afgelopen week. En de gevolgen daarvan. Niet over de islam
Project for a New American Century?quote:
Ik las laatst dat het totaal aantal slachtoffers op de brandstapel van die hele inquisitie maar iets van 1200 a 2000 mensen geweest zijn, in 20 jaar tijd. (Wiki volgens mij).quote:Op zondag 11 januari 2015 22:33 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Yip, en we hebben heel wat narigheid gehad met het christendom voordat de kerk goeddeels ontdaan werd van zijn/haar macht. De inquisitie, andere godsdienstoorlogen hebben we van geleerd hopelijk...
Ja en? Ook heel veel met geweld van autochtonen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:35 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Zoals wel meer mensen heb ik ook te maken gehad met geweld van moslims.
Zo lust ik er nog wel een paar.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:39 schreef SuperFood het volgende:
[..]
zonder islam was dit topic er niet eens geweest. dus lijkt me een relevant onderwerp.
Mooi wel.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:35 schreef highender het volgende:
[..]
Leuk hoor, dat er ergens iets in staat, niemand die 'belediging' aantoonbaar gaat kunnen maken, zoals zoveel wetjes kan deze ook per direct verwijderd worden.
Gelukkig niet. (Dankzij jaren van harde kritiek erop).quote:Op zondag 11 januari 2015 22:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
Als je het niet aankunt mag je weg hoor
En roep je nu zo'n walgelijke abrahamistische god aan??
nou komt u maar met een paar. ik ben benieuwd.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zo lust ik er nog wel een paar.²
Mij niet.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:39 schreef SuperFood het volgende:
[..]
zonder islam was dit topic er niet eens geweest. dus lijkt me een relevant onderwerp.
Inderdaad, een echte man wendt zich tot Odin.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En roep je nu zo'n walgelijke abrahamistische god aan??
Welnee. dat is gewoon vastgeroeste standpunten uitwisselenquote:Op zondag 11 januari 2015 22:39 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
aanslagen gepleegd uit naam van de Islam. Of dat terecht is of niet - dat kan juist blijken uit een discussie erover.
Gaia.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:41 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Inderdaad, een echte man wendt zich tot Odin.
Als Frankrijk Mali nooit bezet had......quote:Op zondag 11 januari 2015 22:41 schreef SuperFood het volgende:
[..]
nou komt u maar met een paar. ik ben benieuwd.
Mijn reactie kwam voort uit het feit dat jij mijn ervaringen met moslims in twijvel trekt. Het argument omdraaien is dan ook een beetje sneu: Ik heb nooit beweerd dat moslims niet te maken krijgen van geweld door autochtonen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja en? Ook heel veel met geweld van autochtonen.
Alleen de brandstapel maar?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:40 schreef agter het volgende:
[..]
Ik las laatst dat het totaal aantal slachtoffers op de brandstapel van die hele inquisitie maar iets van 1200 a 2000 mensen geweest zijn, in 20 jaar tijd. (Wiki volgens mij).
Dacht eerlijk gezegd dat het er veel meer moesten zijn geweest, het heeft zo'n beroerde naam.
Hoezo niet dan?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:42 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Mijn reactie kwam voort uit het feit dat jij mijn ervaringen met moslims in twijvel trekt. Het argument omdraaien is dan ook een beetje sneu: Ik heb nooit beweerd dat moslims niet te maken krijgen van geweld door autochtonen.
ik heb het wel over iets actueels. niet over zinnen als - als de wereld nooit ontstaan was.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:42 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als Frankrijk Mali nooit bezet had......²
Dit waren Algerijnen uit naam van Jemenquote:Op zondag 11 januari 2015 22:42 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als Frankrijk Mali nooit bezet had......²
George Bush: 'God told me to end the tyranny in Iraq'quote:Op zondag 11 januari 2015 22:36 schreef SuperFood het volgende:
[..]
dat was geen oorlog / aanslag uit naam van het christendom.
Waar heb ik jouw ervaringen in twijfel getrokken dan?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:42 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Mijn reactie kwam voort uit het feit dat jij mijn ervaringen met moslims in twijvel trekt. Het argument omdraaien is dan ook een beetje sneu: Ik heb nooit beweerd dat moslims niet te maken krijgen van geweld door autochtonen.
Spelregels tijdens de wedstrijd aanpassen.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:43 schreef SuperFood het volgende:
[..]
ik heb het wel over iets actueels. niet over zinnen als - als de wereld nooit ontstaan was.
Misschien de Joodse god?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
George Bush: 'God told me to end the tyranny in Iraq'
http://www.theguardian.com/world/2005/oct/07/iraq.usa
Dank.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
George Bush: 'God told me to end the tyranny in Iraq'
http://www.theguardian.com/world/2005/oct/07/iraq.usa
Denk je? Ik denk dat op zo'n moment geloof geen enkel rol meer speelt eigenlijk. Denk ik..quote:Op zondag 11 januari 2015 22:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Die zouden ze mij niet geven omdat ik een Moslim met een baard ben.²
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het Rode Kruis is met ruim 97 miljoen vrijwilligers in 186 landen de grootste humanitaire organisatie in de wereld.
Klopt.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dit waren Algerijnen uit naam van Jementoch?
Weinig Malinees aan?
brrr engnek. nou ja bijna elk geloof is slecht natuurlijk.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
George Bush: 'God told me to end the tyranny in Iraq'
http://www.theguardian.com/world/2005/oct/07/iraq.usa
Bij alle ''grote gebeurtenissen'' in de pre-moderne geschiedenis gaat logischerwijze om veel minder mensen en spelen er andere factoren mee, zoals ''middelen tot'' (beschikbare technologie). Dat een genocidepleger zoals Hitler meer moorden doden op zijn geweten heeft dan eentje van 300 jaar terug, maakt het niet 'minder beduidend'.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:40 schreef agter het volgende:
Ik las laatst dat het totaal aantal slachtoffers op de brandstapel van die hele inquisitie maar iets van 1200 a 2000 mensen geweest zijn, in 20 jaar tijd. (Wiki volgens mij).
Dacht eerlijk gezegd dat het er veel meer moesten zijn geweest, het heeft zo'n beroerde naam.
Mijn bericht linkt terug naar jouw bericht. Daarin kun je het terugvinden.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waar heb ik jouw ervaringen in twijfel getrokken dan?
ik ging ervan uit dat je wel begreep dat het niet te ver gezocht moest zijn.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:44 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Spelregels tijdens de wedstrijd aanpassen.²
Dank je!quote:Op zondag 11 januari 2015 22:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt.
De redder van een aantal joodse winkelende supermarktbezoekers was Malinees
Ik heb jouw ervaringen nooit in twijfel getrokken. Ik ben het niet eens met je reactie daaropquote:Op zondag 11 januari 2015 22:45 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Mijn bericht linkt terug naar jouw bericht. Daarin kun je het terugvinden.
Het onderwerp is hier inderdaad niet van gisteren dankzij Theo en Wilders.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
Welnee. dat is gewoon vastgeroeste standpunten uitwisselen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |