Naïef om te denken dat ze zich wel zouden overgevenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef Richestorags het volgende:
Open deur: de broers hebben gezegd tegen het SWAT-team dat ze bereid zijn om te sterven als martelaars.
Ze zijn niet gegijzeld hoorquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
En beste mensen
Ze gingen NIET op huwelijksreis daarheen, maar gingen erlangs
[..]
Arme mensen![]()
Wel, een karikatuur is meestal gebaseerd op een stereotypering. En dat is een generalisatie.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:05 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Neuh, eerder overdreven karikaturen. En dat is dus meteen het gevaar van dat soort spotprenten, de serieuze draai die mensen daaraan geven. Dat doe jij nu bijna ook.
Ik hoop dat ze niet sterven. Ik hoop dat ze wegrotten in een cel.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef Richestorags het volgende:
Open deur: de broers hebben gezegd tegen het SWAT-team dat ze bereid zijn om te sterven als martelaars.
generaliseren an sich is net zo erg, er bepaalde acties aan verbinden welquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:05 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Neuh, eerder overdreven karikaturen. En dat is dus meteen het gevaar van dat soort spotprenten, de serieuze draai die mensen daaraan geven. Dat doe jij nu bijna ook.
SWAT? Wat doen die daar nou?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef Richestorags het volgende:
Open deur: de broers hebben gezegd tegen het SWAT-team dat ze bereid zijn om te sterven als martelaars.
Dat hopen een hele hoop mensen vermoed ik zo.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze niet sterven. Ik hoop dat ze wegrotten in een cel.
En dat gaat niet gebeuren. Je bent wel naïef als je dat denkt.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:04 schreef xzaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat je het MOET pikken. Niet vanwege dat het satire is maar vanwege vrijheid van meningsuiting. Die vrijheid geeft moslims ook de vrijheid van moslim zijn.
Wel, vandaar dat ik open deur zei.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef JanCees het volgende:
[..]
Naïef om te denken dat ze zich wel zouden overgeven
Blijkbaar kan de GIGN niks en roepen ze de hulp in van de Amerikaanse politie.quote:
De Franse versie van een SWAT-teamquote:
Had het ook niet direct tegen jou maar in het algemeenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:07 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, vandaar dat ik open deur zei.
COSquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:07 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De Franse versie van een SWAT-team
Ik geef het je op een briefje dat ze een "martelaarsdood" zullen sterven (in hun ogen). Ze zullen schieten zodat er wordt terug geschoten.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:07 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, vandaar dat ik open deur zei.
Ben ik met je eens hoor, mijn punt was, maar dat heb je wel begrepen, betekent "mogen" ook "moeten" ( continue, elke week weer, het neigt (bijna) naar "bashen")quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:02 schreef muzas het volgende:
[..]
Maar het mág wel. Sommige uitingen kunnen erg onfatsoenlijk, doelloos, en beledigend zijn in de ogen van velen, maar het moet geuit kunnen worden. Mensen die zich gekrenkt voelen kunnen dan kiezen om weg te kijken, het debat aan te gaan, zélf hun mening te uiten, demonstreren, wat dan ook. Er is géén één uiting die geweld rechtvaardigt. Geen enkel.
Zal wel een enkelbandje of een taakstrafje worden...quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze niet sterven. Ik hoop dat ze wegrotten in een cel.
Een karikatuur is een extreem overdreven weergave van de werkelijkheid. Een spotprent generaliseert niet. Het geeft een moslim weer die bijvoorbeeld iets geks doet. Uit niets blijkt dat de tekenaar bedenkt dat alle moslims zo gek doen. Dat is dan wat jij als lezer kennelijk daarin zit. En dat is uiterst gevaarlijk - die serieuze ondertoon.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, een karikatuur is meestal gebaseerd op een stereotypering. En dat is een generalisatie.
Lijkt me niet dat ze direct het leger er op af sturen ja.quote:
okquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef 20100 het volgende:
moesten ze ooit in de cel terechtkomen zullen ze daar wel als helden onthaald worden en een luxeleven hebben aangezien de grootste gevangenispopulatie bestaat uit moslims
Dus het komt er op neer dat wij ons maar aan moeten passen omdat moslims niet kunnen relativeren? Zoals wel blijkt uit jouw reactie trouwens.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:07 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En dat gaat niet gebeuren. Je bent wel naïef als je dat denkt.
Ik vind het ook behoorlijk vervelend als de spot wordt gedreven met mijn geloof. En met mij (vrijwel) alle Moslims. Maar die gaan over tot de orde van de dag en schenken er niet te veel aandacht aan. Maar je zult altijd wel een gek hebben die doordraait. Zoals inmiddels meerdere malen is gebleken.
De vrijheid van meningsuiting (vieze woorden inmiddels deze vreselijke cliché taal) is als het waren een wapen waar je verstandig mee moet omspringen. Ik citeer Spiderman:
"With great power comes great responsibility."²
spec opsquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef Jorwol het volgende:
Waarom staan er echt 5 helikopters in dat veld?
Ahaquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef 20100 het volgende:
moesten ze ooit in de cel terechtkomen zullen ze daar wel als helden onthaald worden en een luxeleven hebben aangezien de grootste gevangenispopulatie bestaat uit moslims
Het is Nederland nietquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef akveor het volgende:
[..]
Zal wel een enkelbandje of een taakstrafje worden...
Vast warmdraaien. Anders moeten ze straks in een koude heli stappen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef Jorwol het volgende:
Waarom staan er echt 5 helikopters in dat veld?
Zo te zien welquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Lijkt me niet dat ze direct het leger er op af sturen ja.
Alsof ze in een gewone gevangenis terecht komen. Je weet hoe Mohammed B. 'leeft'?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef 20100 het volgende:
moesten ze ooit in de cel terechtkomen zullen ze daar wel als helden onthaald worden en een luxeleven hebben aangezien de grootste gevangenispopulatie bestaat uit moslims
Generaliseren is net zo erg. Claimen dat u een pedofiel bent, omdat er andere autochtonen zijn die pedofiel zijn - dat lijkt mij niet de bedoeling van de vrijheid van meningsuiting.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:07 schreef Re het volgende:
[..]
generaliseren an sich is net zo erg, er bepaalde acties aan verbinden wel
Het hoeft niet, je moet het zelf weten. Maar wat is verstandig. Nu zijn er 12 man dood.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Dus het komt er op neer dat wij ons maar aan moeten passen omdat moslims niet kunnen relativeren? Zoals wel blijkt uit jouw reactie trouwens.
Ja. Ze hebben geen zin meer en laten de schutters gaan.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:07 schreef Bugno het volgende:
Mm, choppers weg, statement Hollande zo. Zal wel schluss zijn
Maar als een karikatuur een Moslim neerzet als terrorist maakt de tekenaar bijvoorbeeld een bepaald stereotype belachelijk. Dat jij daar gelijk conclusies over mij aan wil verbinden is leuk, maar doe dat maar even niet.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Een karikatuur is een extreem overdreven weergave van de werkelijkheid. Een spotprent generaliseert niet. Het geeft een moslim weer die bijvoorbeeld iets geks doet. Uit niets blijkt dat de tekenaar bedenkt dat alle moslims zo gek doen. Dat is dan wat jij als lezer kennelijk daarin zit. En dat is uiterst gevaarlijk - die serieuze ondertoon.
Mohammed B kreeg levenslangquote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:08 schreef akveor het volgende:
[..]
Zal wel een enkelbandje of een taakstrafje worden...
GIGN lijkt me logischer eerlijk gezegd.quote:
En dan straks wedstrijdje doen wie er het eerste is ofzo?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:09 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Vast warmdraaien. Anders moeten ze straks in een koude heli stappen.
Dat ligt aan deze heren, niet aan die spotprents....quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het hoeft niet, je moet het zelf weten. Maar wat is verstandig. Nu zijn er 12 man dood.²
Het is ook de GIGN.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:10 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
GIGN lijkt me logischer eerlijk gezegd.
Liever 12 man dood dan bang in een hoekje m'n mond houden. En dat meen ik.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 11:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het hoeft niet, je moet het zelf weten. Maar wat is verstandig. Nu zijn er 12 man dood.²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |