Dan sla je Bran overquote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:35 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben gestopt met de boeken vanwege een overdosis Brann.
Ik heb er het geduld niet voor vrees ik. Als ik aan het lezen ben, is het geen probleem. Maar als ik eenmaal een boek heb weggelegd, begin ik niet meer opnieuw.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:36 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Dan sla je Bran over![]()
Ik heb de Greyjoy's (muv Theon) overgeslagen, samenvatting op internet gelezen van die hoofdstukken.
Zonde wel.. Maar goed, we hebben nog tig seizoenen GoT in het vooruitzichtquote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:41 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik heb er het geduld niet voor vrees ik. Als ik aan het lezen ben, is het geen probleem. Maar als ik eenmaal een boek heb weggelegd, begin ik niet meer opnieuw.
Ben nu net voorbij het stuk waarin ze in de serie ook zijn met Brann... EINDELIJK!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:35 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben gestopt met de boeken vanwege een overdosis Brann.
Oh ja, laten we die discussie ook weer beginnen. Wat vind je van boek-Jamie tegenover tv-Jamie?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:56 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik vond Boek-Bran minder erg dan TV-Bran. Dat hoofd staat me gewoon zó ontzettend tegen
TV-Jaimequote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:33 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Oh ja, laten we die discussie ook weer beginnen. Wat vind je van boek-Jamie tegenover tv-Jamie?
quote:Op vrijdag 23 januari 2015 14:11 schreef MAHL het volgende:
[..]
Als hij helemaal onder de modder zit enzo?
quote:Op vrijdag 23 januari 2015 13:33 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Oh ja, laten we die discussie ook weer beginnen. Wat vind je van boek-Jamie tegenover tv-Jamie?
Dan is ie op z'n lekkerstquote:Op vrijdag 23 januari 2015 14:11 schreef MAHL het volgende:
[..]
Als hij helemaal onder de modder zit enzo?
Zekers, sommige stukken van de serie zijn beter dan het boek,quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:34 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
GoT doet het toch best goed vind ik, ook al moeten ze héél veel verhaal in 10 uur stoppen.
The Red Wedding was er eentje vanquote:Op vrijdag 23 januari 2015 23:01 schreef Slayage het volgende:
[..]
Zekers, sommige stukken van de serie zijn beter dan het boek,
trial van tyrion!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 23:12 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
The Red Wedding was er eentje van
das vals spelen!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:36 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Dan sla je Bran over![]()
Ik heb de Greyjoy's (muv Theon) overgeslagen, samenvatting op internet gelezen van die hoofdstukken.
Ik trok het echt nietquote:
die krijgt ook de slechtste reviews zag ik, ik hoop dit weekend storm of swords uit te hebben, kan ik beginnen aan boek 4quote:Op vrijdag 23 januari 2015 23:23 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik trok het echt nietDaarom heb ik ook zo lang over boek4 gedaan, elke keer weer wegleggen om die kutkneuzen.
Driequote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:42 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Zonde wel.. Maar goed, we hebben nog tig seizoenen GoT in het vooruitzicht
ow? daarnaast met tv weet je het nooitquote:
SoS was het mooiste boekquote:Op vrijdag 23 januari 2015 23:29 schreef Slayage het volgende:
[..]
die krijgt ook de slechtste reviews zag ik, ik hoop dit weekend storm of swords uit te hebben, kan ik beginnen aan boek 4
Mwa die vond ik in het boek ook erg sterk hoor.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 23:12 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
The Red Wedding was er eentje van
ook sterk zeker, maar de serie was beterquote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:32 schreef Funzel het volgende:
[..]
Mwa die vond ik in het boek ook erg sterk hoor.
Ondanks dat Blackwater er goed uit zag op tv, vond ik het doodzonde dat ze een essentiële actie van Tyrion buiten beschouwing hebben gelaten..quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:10 schreef Poesopstokje het volgende:
Vind ik wel![]()
Net als Blackwater, dat hebben ze ook geweldig neergezet in de serie. Soms doen beelden meer dan letters
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 24 januari 2015 21:03 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ondanks dat Blackwater er goed uit zag op tv, vond ik het doodzonde dat ze een essentiële actie van Tyrion buiten beschouwing hebben gelaten..KloptSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het ging mij meer om het visuele aspect, die enorme groene explosies. Zoiets had ik zelf niet kunnen visualiseren bij het lezen![]()
Kloptquote:Op zaterdag 24 januari 2015 21:04 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Klopt![]()
Het ging mij meer om het visuele aspect, die enorme groene explosies. Zoiets had ik zelf niet kunnen visualiseren bij het lezen
Vond ik ook fijn bij het lezen van de eerste drie boeken, ik had er al een mooi beeld bij.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 21:06 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Klopt! Visueel ziet de serie er sowieso geweldig uit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, is van de blooper reelquote:Op zondag 25 januari 2015 11:40 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
Hahah zat die serieus zo in de serie? Kan me niet herinneren
zou wat wezen!quote:Op zondag 25 januari 2015 11:40 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
Hahah zat die serieus zo in de serie? Kan me niet herinneren
quote:Op zondag 25 januari 2015 11:40 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
Hahah zat die serieus zo in de serie? Kan me niet herinneren
SPOILER: kleine boek quoteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Slayage op 25-01-2015 21:16:12 ]Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
quote:Op zondag 25 januari 2015 20:56 schreef Slayage het volgende:
jaime in gesprek met lorasLet op: je post in het Game of Thrones topic ZONDER boekspoilers. Elke verwijzing naar personen of gebeurtenissen die nog niet in de serie voorgekomen zijn horen hier niet thuis!SPOILER: kleine boek quoteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
voldoet aan de criteriaquote:Op zondag 25 januari 2015 20:58 schreef GGMM het volgende:
[..]
Let op: je post in het Game of Thrones topic ZONDER boekspoilers. Elke verwijzing naar personen of gebeurtenissen die nog niet in de serie voorgekomen zijn horen hier niet thuis!
Je krijgt kippenvel van een slechte camkwaliteit-trailer?quote:
Geen Stannis?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |