Tja...quote:Op zondag 18 januari 2015 11:28 schreef hiddit het volgende:
[..]
Hoezo zo veel moeite doen om de lol voor een paar mensen te verpesten
quote:Op zondag 18 januari 2015 11:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb mijn vermoedens... En vraag me echt af wat die persoon bezield.
Fuckzooi.quote:
hij lag/ligt daar nog preciesquote:Op zondag 18 januari 2015 12:31 schreef Molurus het volgende:
[..]
Fuckzooi.
Ik had de sleutel in het bord aan de kant van de afrit gelegd, lag hij nog precies op die plek?
Dan zou je haast denken dat iemand hem lost heeft gemaakt zonder sleutel te gebruiken. Of iemand is inderdaad willens en wetens dit spel aan het verkloten.
Het gaat erom wanneer een mogelijke kaper kans ziet om hem weg te halen. Dat is als ie een week ofzo stil ligt lijkt het wel.quote:Op zondag 18 januari 2015 13:11 schreef G-NiLES het volgende:
Kansloos verhaal weer.
ketting losgerukt? Is ook niet zo heel moeilijk natuurlijk het was een dun dingetje met een soort dagboekslotje eromheen.
De vraag is of het helpt om echt een dikke ketting aan te brengen.
Lag de stok in het zicht? Misschien dat het niet eens een opzettelijke verpester is maar een waakzaam iemand die het niet vertrouwd ofzo?
Waarom zou die anders in Schipluiden niet worden "gejat" en in Maasdijk wel, ligt 5km uit elkaar. Anders zou het sleuteltje ook wel gewoon gebruikt zijn.
De stok hing aan het kettinkje dat ik had gebonden rondom de bovenste van de twee horizontale balken waarop beide borden gemonteerd zijn.quote:Op zondag 18 januari 2015 13:11 schreef G-NiLES het volgende:
Kansloos verhaal weer.
ketting losgerukt? Is ook niet zo heel moeilijk natuurlijk het was een dun dingetje met een soort dagboekslotje eromheen.
De vraag is of het helpt om echt een dikke ketting aan te brengen.
Lag de stok in het zicht? Misschien dat het niet eens een opzettelijke verpester is maar een waakzaam iemand die het niet vertrouwd ofzo?
Waarom zou die anders in Schipluiden niet worden "gejat" en in Maasdijk wel, ligt 5km uit elkaar. Anders zou het sleuteltje ook wel gewoon gebruikt zijn.
Eens, dit begint nu wel iets te vaak te gebeuren om nog leuk te zijn.quote:Op zondag 18 januari 2015 13:38 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik begin dit gedoe wel zat te worden. Ik dacht dat het opgehouden was
Herinner me even: welk idee was dat?quote:Op zondag 18 januari 2015 15:32 schreef Nattekat het volgende:
Denken in oplossingen, niet in problemen
Mijn idee gaat diefstal bijna helemaal tegen, maar werd niet in goede armen ontvangen. Als iemand anders een goed idee heeft dan mag dat best uitgeprobeerd worden, hopelijk houdt het dan eens op.
DM naar bot voor de sleutellocatie.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:36 schreef Molurus het volgende:
[..]
Herinner me even: welk idee was dat?
Ik sta open voor elk idee dat deze hoofdpijn voorkomt.
En dan krijg je dus ook pas een foto als je die opvraagt aan die bot?quote:Op zondag 18 januari 2015 15:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
DM naar bot voor de sleutellocatie.
Zonder sleutel krijg je de stok wel mee als je echt wil.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
DM naar bot voor de sleutellocatie.
Inderdaad. In dit specifieke geval vraag ik me af of degene die de stok heeft weggehaald überhaupt wist dat er een sleutel was en waar die lag. (Wie legt de sleutel nou netjes op dezelfde plek terug? Doesn't make sense.)quote:Op zondag 18 januari 2015 15:53 schreef lynda het volgende:
[..]
Zonder sleutel krijg je de stok wel mee als je echt wil.
Hier zat ik ook aan te denken inderdaad. Een stok die de maat van een pen heeft kun je in principe ook in de rand van zo'n bord leggen zonder dat iemand het ooit ziet.quote:
Ook een idee inderdaad.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:53 schreef gebrokenglas het volgende:
Of iets als bij geo-caching: bij een plaatsnaambord maar dan begraven of goed verstopt.
Ik had het over de vorige keer dat de stok kwijtraakte.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:02 schreef gebrokenglas het volgende:
@hiddit: zag het er pas gemaaid uit daar?
Bovendien... ik denk eerlijk gezegd niet dat degene die dit keer de stok heeft weggehaald überhaupt de sleutel heeft gevonden. Die lag nog op dezelfde plek.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:45 schreef KolonelBroodje het volgende:
Dan stuur je een dm naar die bot en dan krijg je de sleutel locatie en dan ligt de sleutel bij het dichtstbijzijnde bord?
Stel het is diefstal dan gaat diegene de sleutel wel gewoon zoeken in omliggende borden denk ik. Daar hoeft echt geen dm voor nodig te zijn.
het gras was niet gemaaid maar denk dat als je er langs loopt onderaan de dijk dat die dan wel redelijk zichtbaar wasquote:Op zondag 18 januari 2015 16:02 schreef gebrokenglas het volgende:
@hiddit: zag het er pas gemaaid uit daar?
Er zat nog wel een vrij dik frame rondom de hele constructie, maar het is inderdaad niet uit te sluiten.quote:Op zondag 18 januari 2015 17:03 schreef hiddit het volgende:
[..]
het gras was niet gemaaid maar denk dat als je er langs loopt onderaan de dijk dat die dan wel redelijk zichtbaar was
Het was wel een slot van niks maar ik denk wel dat zo'n ding makkelijk los te krijgen is, daar moet je echt goed je best voor doen.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:48 schreef Molurus het volgende:
[..]
Bovendien... ik denk eerlijk gezegd niet dat degene die dit keer de stok heeft weggehaald überhaupt de sleutel heeft gevonden. Die lag nog op dezelfde plek.
Het slotje zag er ook niet echt heel stevig uit, een flinke ruk aan de ketting en hij is los.
Niet makkelijk bedoel je?quote:Op zondag 18 januari 2015 17:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het was wel een slot van niks maar ik denk wel dat zo'n ding makkelijk los te krijgen is, daar moet je echt goed je best voor doen.
Het is de superkleine uitvoering van een slot dat ik ooit om mijn brommer had, en ook die sprong open als je het slot tegen een stoeprand tikte. Dat hoefde niet eens heel hard te gebeuren.quote:
Het spel verliest dan wel z'n charme, ik zou iig niet zo snel meer naar de kop van Drenthe reizen hiervoor. (De noordelingen zouden daar wel blij mee zijnquote:Op zondag 18 januari 2015 19:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het is de superkleine uitvoering van een slot dat ik ooit om mijn brommer had, en ook die sprong open als je het slot tegen een stoeprand tikje. Dat hoefde niet eens heel hard te gebeuren.
Maar wat vind je van mijn 'wegwerppen' idee?
Dat het dan geen fysieke stok meer is is inderdaad wel jammer.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het spel verliest dan wel z'n charme, ik zou iig niet zo snel meer naar de kop van Drenthe reizen hiervoor. (De noordelingen zouden daar wel blij mee zijn)
Deze stok was de kleinste die we ooit hebben gehadquote:Op zondag 18 januari 2015 19:51 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Probeer het eens op zijn minst eens zo'n fokstok mini is mijn idee. Zoals het nu gaat werkt het in ieder geval niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar het idee is hopelijk wel duidelijk. Ik ben echt van mening door van het Stok idee af te stappen, het spel weer pas echt op gang kan komen. Nu blijven we vallen in herhalingen.
Even wat minder.. ? Hoe lang word die stok nu al gejat of verdwijnt deze op meest misterieuze wijzen ? Hoelang word er nu al gezegd dat het aantal deelnemers zo vervelend laag is?quote:Op zondag 18 januari 2015 20:51 schreef Nattekat het volgende:
Het spel loopt al meer dan 10 jaar, en omdat het even wat minder loopt moeten we er maar mee stoppen? Je laat die eikel eigenlijk gewoon winnen zo
Tsja, sinds ik een keer voor nop tientallen kilometers extra heb omgereden (voor een stok die er niet was) en daardoor aardig wat brandstof heb zitten verstoken, ga ik inderdaad niet meer zo snel op pad.quote:Op zondag 18 januari 2015 21:27 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Even wat minder.. ? Hoe lang word die stok nu al gejat of verdwijnt deze op meest misterieuze wijzen ? Hoelang word er nu al gezegd dat het aantal deelnemers zo vervelend laag is?
Sinds mei/juni 2014quote:Op zondag 18 januari 2015 21:27 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Even wat minder.. ? Hoe lang word die stok nu al gejat of verdwijnt deze op meest misterieuze wijzen ? Hoelang word er nu al gezegd dat het aantal deelnemers zo vervelend laag is?
Kijk, iedereen kent de spreuk "Never change a winning team". Maar hier word weinig gewonnen. En ik denk persoonlijk dat het spel een nieuwe impuls/wending nodig heeft om het weer wat leuker/sneller en uitdagender te maken. Het aantal Fokkers dat nu nog de zolderkamer af durft te komen om te reizen voor Stok is op 1 hand te tellen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hmja, dat is een optie natuurlijk.quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:31 schreef Nattekat het volgende:
Hé, dit leeft nog
Laat die noordelingen/Limbolanders maar een nieuwe maken
Ja want die Westerlingen maken dat ding toch maar kwijtquote:Op donderdag 22 januari 2015 22:31 schreef Nattekat het volgende:
Hé, dit leeft nog
Laat die noordelingen/Limbolanders maar een nieuwe maken
Triest.quote:Op zondag 18 januari 2015 11:15 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nouja, het is jaren lang goed gegaan. Dan lag 'ie ook wel ergens een paar dagen zonder problemen. De laatste tijd is het steeds raak.
Reservestok was al in het spel gebracht. Die is dus nu kwijt.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:26 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Hmja, dat is een optie natuurlijk.
Jij bent inmiddels erg handig met het maken van stokken, dus ik ging er automatisch toch wel van uit dat jij of Maringo wel eentje maakt.
Was er niet nog ergens een reservestok? Er staat me bij dat iemand er nog eentje heeft liggen.
Ja, maak jij es een stok. Komt Limboland ook weer eens aan de beurt.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:59 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja want die Westerlingen maken dat ding toch maar kwijt
STOK IN MN BROEKquote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:00 schreef Maringo het volgende:
[..]
Ja, maak jij es een stok. Komt Limboland ook weer eens aan de beurt.
Ik zeg, doenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:35 schreef KolonelBroodje het volgende:
Ik heb nog wel hout voor 300-500 stokken maar dan komt die wel in het noorden te liggen, laat maar weten.
voor alle 300 - 500 stokken?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:50 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik zeg, doen
heb je ook een slot?
Het gat in de stok is vaak moeilijkerquote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:50 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik zeg, doen
heb je ook een slot?
Nee ik heb geen slot, ik kan er wel een gat in maken voor een slot en dat ik de stok dan wegleg. Dat gat is zo gepiept.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 12:50 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik zeg, doen
heb je ook een slot?
Een slot hoeft niet duur te zijnquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:39 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Nee ik heb geen slot, ik kan er wel een gat in maken voor een slot en dat ik de stok dan wegleg. Dat gat is zo gepiept.
Klopt maar het slot heeft niet heel veel zin hebben we de laatste tijd kunnen zien.quote:
Slot werkt prima, mits locatie sleutel in spoilertags wordt gezetquote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:24 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Klopt maar het slot heeft niet heel veel zin hebben we de laatste tijd kunnen zien.
Het hout waar ik nog wel wat fokstokken van kan maken
[ afbeelding ]
Ik heb gekozen voor een iets kleiner formaat stok zodat die minder opvalt, ik heb er ook wat minder fel tape om heen gedaan zoals de vorige keren. Ik heb de stok op mijn laptop gezet zodat jullie kunnen zien hoe groot die ongeveer is. Ongeveer 22-23 centimeter lang gok ik. Zo dus:
[ afbeelding ]
Morgen of vanavond kan ik de stok wel wegleggen maar dat wordt dan wel in de buurt want op dit moment doe ik even niet aan racefietsen.
Dat zal wel maar ik neem het risico niet meer die is mij te groot.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 16:01 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Slot werkt prima, mits locatie sleutel in spoilertags wordt gezet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Succes er mee!![]()
Wat is het voordeel van spoiler tags?quote:Op zaterdag 24 januari 2015 16:01 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Slot werkt prima, mits locatie sleutel in spoilertags wordt gezet
Het voordeel van spoilers is dat mensen die geen niet zijn ingelogd op fok ze niet kunnen openen. Maar het lijkt me sterk dat de spelbreker geen lid is van fok, dus heeft het weinig zin.quote:Op zondag 25 januari 2015 15:47 schreef Molurus het volgende:
[..]
Wat is het voordeel van spoiler tags?
Dat heb ik vaker horen zeggen in dit topic, maar ik zie hem niet.
PS:
Goed dat de stok weer op pad is!
Dit is eenvoudig niet waar.quote:Op zondag 25 januari 2015 16:14 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Het voordeel van spoilers is dat mensen die geen niet zijn ingelogd op fok ze niet kunnen openen.
De laatste keer lag de sleutel nog gewoon op de plek waar ik hem had achtergelaten. Het zou mij eigenlijk niet verbazen als hij daar is weggehaald door iemand die geen flauw idee heeft wat Fok is en die dit topic nog nooit heeft gezien.quote:Op zondag 25 januari 2015 16:14 schreef KolonelBroodje het volgende:
Maar het lijkt me sterk dat de spelbreker geen lid is van fok, dus heeft het weinig zin.
Ik heb zelf even geprobeerd met chrome incognito en dan zie ik het ook niet:quote:Op zondag 25 januari 2015 16:17 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dit is eenvoudig niet waar.(Alleen op Firefox met adblocker, maar dat lijkt meer een bug dan 'working as intended'. In alle andere browsers kun je de spoilers gewoon lezen als je niet bent ingelogd. Google indexeert ze ook.)
[..]
De laatste keer lag de sleutel nog gewoon op de plek waar ik hem had achtergelaten. Het zou mij eigenlijk niet verbazen als hij daar is weggehaald door iemand die geen flauw idee heeft wat Fok is en die dit topic nog nooit heeft gezien.
Eeuwige pessimist.quote:Op zondag 25 januari 2015 16:21 schreef Nattekat het volgende:
Ja... het gaat weken goed zonder slot...
Ik geloof er niks van, dit is eerder gebeurd.
Verrek, je hebt gelijk.quote:Op zondag 25 januari 2015 16:26 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Ik heb zelf even geprobeerd met chrome incognito en dan zie ik het ook niet:
[ afbeelding ]
Ik heb er voorlopig even geen zin in...quote:Op zondag 25 januari 2015 17:54 schreef gebrokenglas het volgende:
Hmmm. Niet heel dichtbij. Maar eens kijken of 'ie te scoren is. Dat wordt pas 2e helft van de week op z'n vroegst, dus diegene die kan (NK?, weer een mooi Drents ritje) kan voorlopig z'n slag slaan.
Jammer dat het zo vroeg donker is, dat maakt het ophalen minder makkelijk.
Het is niet zo dat ik hier nog makkelijk mooie plekjes kan vinden, heb enkel meer keusquote:Op zondag 25 januari 2015 21:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Jah, lokatie ook gevonden.
Kwijtraken doet ie daar niet in ieder geval.
Kijk, ophalen is een ding, maar waar moet hij vervolgens terecht komen? Hij heeft hier (het noorden) al praktisch overal gelegen...
quote:Op zondag 25 januari 2015 15:45 schreef KolonelBroodje het volgende:
Toch een stukje verder gefietst dan ik in gedachten had, de stok ligt nu in het pittoreske:KEK! als die daar do/vr/za/zo nog ligt dan maar es halen denk ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Succes er mee!
had ik het eerder gelezen.... dan had ik hem vandaag nog gescoord.. was potverdikke nog in de buurt vandaag :/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
quote:Op woensdag 28 januari 2015 22:52 schreef Nattekat het volgende:
RIP FOK!Stok, het waren leuke jaren, maar de dief heeft nu dus echt zijn zin gekregen, het spel is overleden.![]()
De dief verdient stokslagenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 28 januari 2015 22:52 schreef Nattekat het volgende:
RIP FOK!Stok, het waren leuke jaren, maar de dief heeft nu dus echt zijn zin gekregen, het spel is overleden.![]()
Hou eens op, pessimistSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:47 schreef ActualFantasy het volgende:
Misschien toch maar eens een vrije dag nemen.
Stok bij mij in de buurt, waar hij altijd verdwijnt, neerleggen, en gaan posten in een niet opvallende auto.
Stakeout !
Nee joh. Volgen, fotos maken, en afwachten of hij echt verdwijnt of niet.quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:48 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
En dan; de jatter in elkaar meppen om er vervolgens achter te komen dat het een van de vaste posters uit deze reeks is die het was vergeten te melden. Ja,goed idee.
En daar tref je dan vervolgens 6 verschillende fok stokken aan, opgesloten in de kelder.quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:50 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Nee joh. Volgen, fotos maken, en afwachten of hij echt verdwijnt of niet.
En dan weet ik waar zijn of haar huis woont.
Zou dat bestaan ?quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:41 schreef Molurus het volgende:
[..]
En daar tref je dan vervolgens 6 verschillende fok stokken aan, opgesloten in de kelder.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
Ja, had ik ook al eens voorgesteld. Veel praktischer... Ik heb het ook op mijn fiets zitten, zo'n soort slot.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 21:40 schreef teckna het volgende:
Ik speel het spel niet, maar als er een reboot gemaakt wordt kan je als mogelijke oplossing voor dit probleem in plaats van een cilinderslot een verstelbare cijferslot kunnen gebruiken ala http://shop.sleutel-slote(...)erstelbare-code.html
welnee... Dit is Drenthe, daar gebeurt dat niet.....quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Samen met de stok ontvoerd door de stoknapper
Je weet maar nooit wanneer daar een vage gek uit de randstad het station uitstaptquote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:37 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
welnee... Dit is Drenthe, daar gebeurt dat niet.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |