ZE WILDE TOCH JUIST AFVALLEN AHHAHAHAHHAAAAquote:BIOGRAFIE
Virginia van Eck werd geboren op 27-02-1993 in Tiel.
Ze groeide aanvankelijk op met haar ouders en jongere broertje Giovanni in Tiel onder de bezielde leiding van haar oma.
Op 14 jarige leeftijd, toen zo op de middelbare school zat, kreeg ze een zoon. Niet wetende dat ze zwanger was, bracht ze de baby ter wereld toen ze alleen thuis was. Naast school werkte Virginia in de kroeg van haar ouders, handelde op de markt en ontwikkelt ze zich in de horeca.
Op 19 jarige leeftijd werd Virginia gevraagd om op Tenerife een horecafunctie te vervullen bij het Mediabedrijf van Peter Jan Rens. Met hem leidde ze het mediabedrijf, vroegen elkaar ten huwelijk en kregen een dochter, Djelisa.
In Nederland was het drietal het onderwerp in TV series van Filemon en Chantal Janzen. Virginia heeft 2014 afgesloten met een interview in het blad ‘vrouw’. Virginia ontwikkeld nu ook concepten voor de media en blijft ‘handel’ een geweldige hobby vinden.
Virginia wil groeien met zingen en acteren.
Impressive Events is een jong en fris evenementenbureau met oog voor kwaliteit.!quote:Op dinsdag 6 januari 2015 15:32 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Welke nerd heeft ze hier voor moeten pijpen?
Wat weer onderdeel is van: http://www.cejogroup.com/quote:Op dinsdag 6 januari 2015 15:36 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Impressive Events is een jong en fris evenementenbureau met oog voor kwaliteit.!
CynischeCynix?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 18:55 schreef Cynix ® het volgende:
Ik heb me er nog niet zo goed in verdiept, maar ik snap de taartenactie niet helemaal: Je betaalt 50 ¤ aan Rens en dan bakt hij een taart en geeft die aan een door jou voorgedragen sukkelaar en dan zorgt-ie voor (de rest van) die 50 ¤ voor een onvergetelijke dag voor die sukkelaar?
Of gaat al het geld op aan de taart en zorgt-ie voor gratis entertainment voor de sukkelaar?
Ze is 2 jaar jonger dan ik.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:23 schreef Butterflower het volgende:
[..]
Ze is precies 12 jaar jonger dan ik
quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:50 schreef JaneDoe het volgende:
ze is 14 jaar jonger dan ik...
omg, ik had dr moeder kunnen zijn!
quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:50 schreef JaneDoe het volgende:
ze is 14 jaar jonger dan ik...
omg, ik had dr moeder kunnen zijn!
Volgens de virginia wetten klopt dat dus ook echtquote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:50 schreef JaneDoe het volgende:
ze is 14 jaar jonger dan ik...
omg, ik had dr moeder kunnen zijn!
Ik heb een zoon die ouder is dan zij....quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:50 schreef JaneDoe het volgende:
ze is 14 jaar jonger dan ik...
omg, ik had dr moeder kunnen zijn!
Daarover gesproken: vanavond was bij Andere tijden een documentaire over 'Help de Russen de winter door' wat Peter Jan in 1990 presenteerde bij de VARA.quote:
Om haar te zien groeien met zingen en acteren?quote:Op woensdag 7 januari 2015 06:54 schreef doeka het volgende:
Ik geloof dat ik het niet helemaal begrijpWaarom zou ik haar in hemelsnaam inhuren?
Anekdotes over navelstreng doorknippen met nagelschaartje enzo!quote:Op woensdag 7 januari 2015 06:54 schreef doeka het volgende:
Ik geloof dat ik het niet helemaal begrijpWaarom zou ik haar in hemelsnaam inhuren?
quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Anekdotes over navelstreng doorknippen met nagelschaartje enzo!
Ja inderdaad.quote:Op woensdag 7 januari 2015 06:54 schreef doeka het volgende:
Ik geloof dat ik het niet helemaal begrijpWaarom zou ik haar in hemelsnaam inhuren?
Om te kijken of je weegschaal wel 200 kg aan kanquote:Op woensdag 7 januari 2015 06:54 schreef doeka het volgende:
Ik geloof dat ik het niet helemaal begrijpWaarom zou ik haar in hemelsnaam inhuren?
quote:Om haar te zien groeien met zingen en acteren?
quote:Anekdotes over navelstreng doorknippen met nagelschaartje enzo!
quote:Om te kijken of je weegschaal wel 200 kg aan kan![]()
Ah! En dat zijn natuurlijk allemaal dingen die ik wel graag zou willen.quote:Om haar goocheltruc.
ow, ze komt uit Tiel, dat verklaart veelquote:Op dinsdag 6 januari 2015 15:33 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
ZE WILDE TOCH JUIST AFVALLEN AHHAHAHAHHAAAA
Voor 15 kg is één van haar benen eraf wel genoeg.quote:Op donderdag 8 januari 2015 16:13 schreef Ticootje het volgende:
15 kilo in 2 maanden? Gaat ze haar benen eraf hakken?
Staat haar goed, lekker vlot.quote:Op donderdag 8 januari 2015 07:44 schreef DeHovenier het volgende:
Goede blog heeft ze ook. Lekker kort.
Wat redelijk gezond is, is 1 kilo in twee weken.quote:Op donderdag 8 januari 2015 16:13 schreef Ticootje het volgende:
15 kilo in 2 maanden? Gaat ze haar benen eraf hakken?
Nog gezonder is om je te beheersen en jezelf niet zo vol te vretenquote:Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef Deckard het volgende:
[..]
Wat redelijk gezond is, is 1 kilo in twee weken.
Of om wat te gaan bewegen ofzo...quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:00 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Nog gezonder is om je te beheersen en jezelf niet zo vol te vreten
Gratis suggesties.quote:Virginia van Eck werd is geboren op 27-02-1993 in Tiel.
Ze groeide aanvankelijk op met haar ouders en jongere broertje Giovanni in Tiel onder de bezielde bezielende leiding van haar oma.
Op 14 jarige leeftijd, toen zo ze op de middelbare school zat, kreeg ze een zoon. Niet wetende dat ze zwanger was, bracht ze de baby ter wereld toen ze alleen thuis was. Naast het naar school gaan werkte Virginia in de kroeg van haar ouders, handelde ze op de markt en ontwikkelt ze zich in de horeca.
Op 19 jarige leeftijd werd Virginia gevraagd om op Tenerife een horecafunctie te vervullen bij het Mediabedrijf van Peter Jan Rens. Met hem leidde ze het mediabedrijf, ze vroegen elkaar ten huwelijk en ze kregen een dochter, Djelisa.
In Nederland was het drietal het onderwerp in TV series van Filemon en Chantal Janzen. Virginia heeft 2014 afgesloten met een interview in het blad ‘vrouw Vrouw’. Virginia ontwikkeld ontwikkelt nu ook concepten voor de media en blijft ‘handel’ een geweldige hobby vinden.
Virginia wil groeien met zingen en acteren.
Als de kwabben bewegen bij het omdraaien op de bank, telt dat ook?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:09 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Of om wat te gaan bewegen ofzo...
Staan redelijk wat fouten in jaquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:07 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Is het niet bezielende leiding? Hoe dan ook een vrij verdrietige biografie.
Je bent nog de inconsequenties tussen voltooide en tegenwoordige tijd vergetenquote:
Iemand die niet snapt wat paragrafen zijn en teksten er bij haalt zoals haar kind, maar ineens er niets meer mee doet. Het kan niet eens de standaard bullshitbingo halen waar je doorheen prikt. Waarom haal je het dan op. En het springt van hak op de tak.quote:Virginia van Eck werd geboren op 27-02-1993 in Tiel.
[nieuwe paragraaf omdat....?]
Ze groeide aanvankelijk op met haar ouders en jongere broertje Giovanni in Tiel onder de bezielde leiding van haar oma.
[Ook haar ouders moesten nog opgroeien, kun je uit deze tekst opmaken]
Op 14 jarige leeftijd, toen zo op de middelbare school zat, kreeg ze een zoon.[heel goed dat er vermeld wordt dat ze op school zat. Maar aangezien ze leerplicht heeft is het pas het vermelden waard wanneer ze niet op school zou zitten.] Niet wetende dat ze zwanger was, bracht ze de baby ter wereld toen ze alleen thuis was. Naast school werkte Virginia in de kroeg van haar ouders, handelde op de markt en ontwikkelt ze zich in de horeca.[Naast het schoolgebouw zat een kroeg van haar ouders?]
Op 19 jarige leeftijd werd Virginia gevraagd om op Tenerife een horecafunctie te vervullen bij het Mediabedrijf van Peter Jan Rens.[Nergens is bekend of ze daar ook op is ingegaan. Het is alleen gevraagd] Met hem leidde ze het mediabedrijf, vroegen elkaar ten huwelijk en kregen een dochter, Djelisa.
In Nederland was het drietal het onderwerp in TV series van Filemon en Chantal Janzen.[klemtoon of gewoon weglaten] Virginia heeft 2014 afgesloten met een interview in het blad ‘vrouw’[Ok, en nu? Wat is daarvan het belang?]. Virginia ontwikkeld nu ook concepten voor de media en blijft ‘handel’ een geweldige hobby vinden.[deze paragraaf begint met waar de vorige voluit mee bezig was, maar daarna gaat het alleen over dinges. Verder, waar ontwikkelt ze dan nog meer concepten voor, hoe je het snelst een mojito of een stuk taart naar binnen kan werken?]
Virginia wil groeien met zingen en acteren.
[alsof een kind dit schrijft. Drie keer achter elkaar een zin met hetzelfde woord beginnen]
Hoe meer ik hieraan sleutel, hoe meer tekst ik weg wil schrappen, aangezien er nog een paar fouten in zitten en totaal niet belangrijke zaken.quote:Virginia van Eck is geboren op 27-02-1993 in Tiel. Aanvankelijk groeit ze op bij haar ouders en jonge broer Giovanni in Tiel. Dit onder de bezielende leiding van haar oma.
Op 14-jarige leeftijd kreeg ze geheel onverwacht een zoon. Tussen de schooluren door, werkte Virginia in de kroeg van haar ouders waar ze zich ontwikkeld. Ook handelde ze op de markt.
Op 19-jarige leeftijd werd Virginia gevraagd om op Tenerife een horecafunctie te vervullen bij het Mediabedrijf van Peter Jan Rens. Met hem leidde ze het mediabedrijf, vroegen elkaar ten huwelijk, en kregen een dochter; Djelisa. In Nederland was het drietal onderwerp op tv-programma's van o.a. Filemon Wesseling en Chantal Janzen.
Tegenwoordig ontwikkelt ze concepten voor de media en blijft ‘handel’ een geweldige hobby vinden. Daarnaast wil ze groeien met zingen en acteren.
quote:VIRGINIA KRIJGT OPNIEUW MISKRAAM; HUWELIJK MET PETER JAN IN BUITENLAND
CELEBS, TELEVISIE VRIJDAG 23:20
DELEN:
0
De trouwpartij van Peter jan Rens en zijn Virginia gaat in het buitenland plaatsvinden. De presentator verspreekt zich per ongeluk bij onze verslaggever Koos van Plateringen.
Peter Jan: “Er is een datum, er is een locatie en er is een plan. En er is een fotograaf wordt net tegen mij gezegd, Edwin Smulders. Wel je paspoort meenemen he?”
Koos: “Het is in het buitenland dus begrijp ik?”
Peter Jan: “Oooh? hoe weet jij dat? Oh, ik zei ‘paspoort’ natuurlijk…”, grinnikt hij betrapt.
Zwanger?
Peter Jan en Virginia hebben nooit onder stoelen of banken gestoken nog een tweede kindje te willen. Zou Virginia weer zwanger zijn? Peter Jan: “Nou… misschien. Het is jammer, maar we kunnen niks zeggen. Nee, je moet het pas zeggen als het echt eh…”
Miskraam
Ze vertelden ons in november dat Virginia (nog maar heel kort) in verwachting was van hun tweede kindje, maar deze week kwam ineens in het nieuws dat Virginia aan het afvallen zou zijn en ontkende ze dat ze zwanger was.
Toen de camera uit stond, is Koos nog even met ze blijven praten, en wat is nu het geval, verschrikkelijk voor het stel: Virginia heeft net voor kerst een miskraam gehad.
Ze willen er – begrijpelijk – niet verder op in gaan, maar dat verklaart dus wel de eerder berichten. “Die baby gaat er écht komen”, heeft Peter Jan nog gezegd. En het zou zomaar zo kunnen zijn dat Virginia toch alweer in verwachting is, zo denkt Koos, maar om begrijpelijke redenen willen de twee daar nu niet te snel mededelingen over doen.
Het is trouwens niet voor het eerst dat Virginia een kindje verliest. Voordat hun dochtertje Djelisa in juni werd geboren, kreeg ze ook al vier miskramen, vertelde Virginia eerder.
Nou ja, er zijn ontelbare vrouwen die blijven proberen ondanks miskraam nummer zoveel.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 02:02 schreef pussywillow het volgende:
Misschien hè, als je vijf miskramen krijgt, is dat een manier van je lichaam om aan te geven dat er iets niet in orde is.
Misschien heeft PJR haar wijsgemaakt dat hij een grote erfenis zal achterlaten als ze 2 kinderen hebben.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 13:10 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik dacht dat Vursjien toch echt geen 3de kind wou, want anders zat ze er maar mee als PJR de pijp uit zou gaan en zij achterblijft.
Ik denk dat de zwangerschap vooral een fantasie van PJR is, maar omdat Virginia dan weer allerlei onzwangere dingen doet en post moet hij dan weer suggereren dat er een miskraam geweest is.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 13:13 schreef Deckard het volgende:
Gelukkig maar.
Alhoewel ik het vermoeden heb dat die miskramen wellicht gefaked worden om aandacht te krijgen.
Gesponsord door de Kerstactie....."Een leuk extraatje voor de arme lui"quote:Op zaterdag 10 januari 2015 13:10 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik dacht dat Vursjien toch echt geen 3de kind wou, want anders zat ze er maar mee als PJR de pijp uit zou gaan en zij achterblijft.
Maar blijkbaar zit er spoed achter ineens. In plaats van het lichaam wat rust te gunnen na zoveel miskramen, zal en moet er op korte termijn een nieuw kind verwekt gaan worden.![]()
En volgens mij gaan ze in Las Vegas trouwen want PJ heeft al een keuze kunnen maken wat betreft het hotel [volgens zijn FB bericht]
Stom natuurlijk, want zo lopen ze natuurlijk vrijwel alle aandacht, waar ze zo van houden, mis. Maar het zal wel weer een goede reden hebben dat het in LV moet plaatsvinden.....
>>>Wat doe je op Zondag!? Kijken naar een hotel in Las Vegas en we zijn er uit!
http://nl.m.wikipedia.org/wiki/The_Venetian
Bruiloft voorbereiding in volle gang!
Dat hoef je je dan niet langer af te vragen. Hij geeft over het algemeen hele betrouwbare hints. Als z'n lippen bewegen liegt hij.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 14:57 schreef Gnittoo het volgende:
het trieste is dat als pjr zoiets vertelt je je inmiddels af moet vragen of het echt waar is of de zoveelste leugen.
Goede theoriequote:Op zaterdag 10 januari 2015 13:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk dat de zwangerschap vooral een fantasie van PJR is, maar omdat Virginia dan weer allerlei onzwangere dingen doet en post moet hij dan weer suggereren dat er een miskraam geweest is.
The fuckquote:Op zaterdag 10 januari 2015 14:04 schreef tong80 het volgende:
Vijf miskramen. Het lijkt de AD-Oliebollentest wel.
Godverquote:Op zaterdag 10 januari 2015 14:04 schreef tong80 het volgende:
Vijf miskramen. Het lijkt de AD-Oliebollentest wel.
En daarom blijf je altijd een goede aanvulling op de forum.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 14:04 schreef tong80 het volgende:
Vijf miskramen. Het lijkt de AD-Oliebollentest wel.
Ik zie een toezegging van de 'Vrienden Raad van Garantie' niet bij de betaalmogelijkheden staan?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 18:17 schreef Kim-Holland het volgende:
Payment options:
Cash, all major credit cards, money orders and cashier's checks.
Hiel de wuuuuurldquote:Op zaterdag 10 januari 2015 14:21 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Gesponsord door de Kerstactie....."Een leuk extraatje voor de arme lui"![]()
Zouden z'n genadefans al doorhebben dat ze gestort hebben op de filantropische instelling die 'Peter Jan' heet?
Hiel de wuuuuurld
meek it a better pleees.
Want we willen naar las vegas,
voor ons luukse huwelijksfees.
Storten maar mensen!!!! ghehehehe
ja,z e gaan echt voor 30.000 dollaar in The Venetian trouwenquote:Op zaterdag 10 januari 2015 13:10 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik dacht dat Vursjien toch echt geen 3de kind wou, want anders zat ze er maar mee als PJR de pijp uit zou gaan en zij achterblijft.
Maar blijkbaar zit er spoed achter ineens. In plaats van het lichaam wat rust te gunnen na zoveel miskramen, zal en moet er op korte termijn een nieuw kind verwekt gaan worden.![]()
En volgens mij gaan ze in Las Vegas trouwen want PJ heeft al een keuze kunnen maken wat betreft het hotel [volgens zijn FB bericht]
Stom natuurlijk, want zo lopen ze natuurlijk vrijwel alle aandacht, waar ze zo van houden, mis. Maar het zal wel weer een goede reden hebben dat het in LV moet plaatsvinden.....
>>>Wat doe je op Zondag!? Kijken naar een hotel in Las Vegas en we zijn er uit!
http://nl.m.wikipedia.org/wiki/The_Venetian
Bruiloft voorbereiding in volle gang!
Grote kans dat het niet rechtsgeldig gaat zijn, aangezien 'like a vurjien' dom genoeg is om de papier niet op orde te krijgen: http://www.trouwen-in-amerika.nl/nl/vegas.htmlquote:Op zaterdag 10 januari 2015 18:17 schreef Kim-Holland het volgende:
Tis 'All Inclusive' zo te zien.
http://www.vegas.com/wedd(...)otel-wedding-chapel/
Payment options:
Cash, all major credit cards, money orders and cashier's checks.
![]()
Wordt dus gewoon een bezoekje aan de gemeente en een feestje in hun tuin.
Ze hebben daar ook de echte eiffeltoren.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 18:21 schreef Kim-Holland het volgende:
Sowieso; voor een Italiaans tintje naar LV gaan
Edit: Wat Deckard al zei dusquote:Na het huwelijk
Je hebt je license opgehaald, je hebt een locatie gevonden, je hebt je ja-woord gezegd en nu ben je getrouwd voor de Amerikaanse wet. Nu komt het iets ingewikkelder stukje dat de Nederlandse instanties graag willen zien...de wedding certificate met de apostille.
De informatie betreffende gecertificeerde trouwpapieren en apostilles is op zijn minst schaars te noemen maar eigenlijk bijna niet te vinden. Amerikanen zelf hebben ze niet nodig en zijn er vaak niet mee bekend. Het is dus verstandig om iedere instantie waarmee je in aanraking komt, om informatie te vragen.Ten eerste: vraag bij het Marriage License Bureau of ze formulieren hebben voor het aanvragen van een 'certified copy of the wedding certificate'. Het certificaat komt namelijk niet van deze instantie af, maar van de zogeheten 'Clark County Recorder'. Dit formulier is vooral van belang als je vlak na de trouwerij weer uit Vegas vertrekt. Vraag bij de trouwlocatie (chapel of trouwcoordinator van het hotel) of zij de gecertificeerde kopie kunnen ontvangen en door willen sturen naar de Secretary of State.
De trouwambtenaar heeft 10 dagen om het papierwerk in te leveren. Zolang het papierwerk niet bij de Recorder ligt, kun je geen gecertificeerde kopie aanvragen. Blijf je niet lang genoeg in Vegas om al deze dingen te doen, is de volgende optie een mogelijkheid: Ga in Amerika naar een postkantoor en koop daar één envelop met franco voor het versturen naar de Secretary of State EN één grote envelop met genoeg frankering voor een brief naar Nederland. Voor Priority mail, die er 6 tot 10 dagen over doet, ben je rond de 20 dollar kwijt. Koop ook een 'money order' voor de kosten van de marriage certificate en één voor de apostille. De kosten in Nevada voor een apostille zijn op het ogenblik 20 dollar. Het bedrag voor de certificate is op het ogenblik 15 dollar. Op de website van de Secretary of State kun je kijken wat de huidige prijzen zijn. Het formulier voor de aanvraag van de apostille, vind je hier. Vul na je huwelijk het formulier (zie PDF) voor de aanvraag van de gecertificeerde kopie van je marriage certificate in. Eventueel zal, tegen betaling, de trouwcoordinator nog wel bereid zijn, dit stukje van de papiermolen te willen regelen door het formulier op te sturen, terug te ontvangen en naar de Secretary of State te sturen. De meeste wedding chapels schijnen hiertoe al bereid. Lever bij de trouwabtenaar de gefrankeerde envelop met formulier en money order voor de aanvraag van het certificate en de envelop met money order en aanvraag voor de apostille in. Het adres vind je op het aanvraagformulier. Als het goed is, heb je binnen enkele weken een certificaat met apostille. Hiermee kun je naar de gemeente waar je woont om je huwelijk te registreren.
In uiterste nood is, zonder al deze voorbereidingen, alles in Nederland via het internet te regelen. Een groot nadeel: je bent dan wel tussen de 200 en 400 dollar kwijt. Kijk hier voor de website.
Vind ik al ingewikkeldquote:Op zaterdag 10 januari 2015 19:17 schreef Leandra het volgende:
Wel humor, hebben ze daar een nep Venetië, zodat al die Yanks die niet met de hele familie naar het echte Venetië kunnen toch in net alsof Venetië kunnen trouwen, woon je hier bij het echte Venetië om de hoek, ga je naar de VS om bij de nepper te trouwen.
Afgezien van het feit dat ik niet geloof dat ze in Vegas gaan trouwen, kunnen we er ook van uitgaan dat dit stuk gewoon mis zal gaan:
[..]
Ja, ik zou er ook gewoon een gratis trouwmomentje op het gemeentehuis tegenaan gooien, maar eerlijk gezegd zou het me niet eens verbazen als ze dat al stiekem gedaan hebben, hij noemde haar al een paar keer zijn vrouw.quote:
ach, zo ingewikkeld is het niet. Ik ben zelf ook in Vegas getrouwd en als je trouwambtenaar je niet kan helpen, en heb je de verkeerde keus gemaaktquote:
Het is sowieso niet rechtsgeldig. Ongeacht wie de papieren heeft ingevuld. Think again.. We hebben het hier over PJR :-Pquote:Op zaterdag 10 januari 2015 18:58 schreef Deckard het volgende:
[..]
Grote kans dat het niet rechtsgeldig gaat zijn, aangezien 'like a vurjien' dom genoeg is om de papier niet op orde te krijgen: http://www.trouwen-in-amerika.nl/nl/vegas.html
We gaan het meemaken..op welke manier dan ookquote:Op zaterdag 10 januari 2015 21:59 schreef Cynix ® het volgende:
Dat-ie dus eigenlijk nog getrouwd is. Zou me niks verbazen dat er een luchtje aan dat Vegas-avontuur zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |