abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL dinsdag 30 december 2014 @ 09:55:27 #76
147316 crew  DJMO
#trut
pi_148129152
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 09:51 schreef klumsy het volgende:
Iemand nog tips tegen een mega snotkop inclusief knallende koppijn :(
Ga straks wel stomen met warm water, want begreep dat met eucalyptus weer niet mag...
gewoon stomen met rhinocaps:
http://www.apotheek.nl/Me(...)x?mId=10704&rId=2893
kan volgens de bijsluiter veilig gebruikt worden.
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_148129220
Oh pfieuw... laatst nog zitten stomen met van die bolletjes. Maar gelukkig kan dat dus gewoon. Lekker doen Klums, en beterschap!
  dinsdag 30 december 2014 @ 10:10:11 #78
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148129537
Gevalletje, ik heb je spoiler gelezen, en dit klinkt echt niet goed. Zeker niet omdat je zelf aangeeft dat het al eerder mis is gegaan. En dan in het ook nog vrijwilligerswerk, daar moet je toch niet zelf aan onderdoor gaan? Ik weet, vrijwillig, niet vrijblijvend, maar dit klinkt niet alsof het goed gaat. Denk aan jezelf, ze vinden ook zonder jou wel een oplossing daar hoor ;). Maar als jeze niet dwingt, gebeurt er misschien niks...
pi_148129934
Lekker dan... Ik kom dus net bij de apotheek vandaan en die gaven dus aan dat het alleen met water mocht :') kan ik straks dus weer terug om wat te halen
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
  dinsdag 30 december 2014 @ 10:26:54 #80
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148130006
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 10:24 schreef klumsy het volgende:
Lekker dan... Ik kom dus net bij de apotheek vandaan en die gaven dus aan dat het alleen met water mocht :') kan ik straks dus weer terug om wat te halen
Je zou ook dennenolie (Kneipp) kunnen proberen Klumsy? Of van die baby-eucalyptus badschuim?
pi_148130714
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 december 2014 02:09 schreef Gevalletje het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is vrijwilligerswerk! En zelfs al was dat het niet, als zwangere kan je best wat eisen stellen, al helemaal bij vrijwilligerswerk. Ga gewoon eens met de leidinggevende om de tafel zitten. Ik neem aan dat ze liever een medewerker hebben die geen kassa draait, dan helemaal geen medewerker. Is van dag switchen anders een optie?
pi_148131918
Gevalletje :* ook aan jezelf denken he. Ik heb net gezien dat rust wel belangrijk is. Dus als je geen rust in je hoofd krijgt, doe dan iets waardoor dat wel is. Van mij part ziek melden.

Groeiecho was in principe goed (schoonouders ook superblij dat ze mee mochten) alleen ik mag toch nog even terug over 3 weken, want het buikje is aan de kleine kant. Ze willen weten of het op deze curve blijft, wat goed is, want dan wordt het gewoon een 6 pond kindje, of dat het naar beneden afwijkt. De rest zat mooi op schema. Het hoofdje wat langerekt, want stuit. Ze lag ook helemaal opgevouwen met de voetjes tegen de neus. Grappig om te zien, maar het lijkt me niet lekker liggen. Vooralsnog maak ik me geen zorgen. Rustig aan doen en tussendoor een uurtje of 2 liggen. Ik heb nog niks rondlopen hier, dus dat scheelt.

Man voelt zich duidelijk niet goed. Het is vooral psychisch aan het worden nou. Wat me niet heel gek lijkt, want als je al een maand ergens last van hebt, maak je je natuurlijk steeds drukker. Het bloedprikken was nog een heel gedoe, ik wist helemaal niet dat hij daar slecht tegen kon, maar blijkbaar vond ie het verschrikkelijk. Gelukkig nu voorbij dan, morgen misschien al uitslag. Straks gaan we samen even plat.

Klumsy, fijn dat de baby het goed lijkt te doen, wel vervelend dat je zelf nou ziek bent. Extra vervelend omdat je helemaal niks mag. Zou een lange warme douche helpen? Ik doe dat weleens als ik verkouden ben en ook al is het maar tijdelijk, het is toch wel even lekker.

NTS, klinkt lekker zo'n draaikont :P Lijkt me ook nogal pijnlijk met die termijn. Ruimte is nogal beperkt aan het worden (stond ik net ook al verbaasd naar te kijken, ze is groter dan ik dacht.)
  dinsdag 30 december 2014 @ 11:47:52 #83
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148132530
Risu, fijn dat ze het goed in de gaten willen houden.
Momenteel ijken ze hun curves alleen maar met de buikgroei, in Draaks tijd (3 jaar geleden) gingen ze ook uit van hoofd-diameter en bovenbeenlengte. Als je dan 2 van de 3 in het gemiddelde lag, was het goed genoeg.
Ik zou me dus niet heel erg zorgen maken om de buikdiameter als de rest wel mooi op groei ligt, maar extra controle is natuurlijk nooit weg.
En hopelijk wil jouw stuitekindje zich nog wel even draaien ;).
pi_148135179
Sorry dames, maar ik moet zeggen dat al die (schoon)moeder verhalen me wel een klein beetje goed doen :@ Het kan dus nog erger! :o
Iets met gedeelde smart? :*

Ben hier ook wel benieuwd, aangezien schoonouders bij beide schoonzussen ook al in het ziekenhuis langs geweest zijn (vorige week heeft schoonmoeder zelfs een nacht in het ziekenhuis geslapen toen schoonzus aan het bevallen was :{ ). Tenzij ik echt langer moet blijven (meer dan 1 nacht ofzo), hoef ik behalve mijn vriend dus ook echt niemand aan m'n bed hoor! Ze horen het wel als het kind er is (en liefst als we al weer lekker thuis zijn :) ).

En ik ben volgens bovenstaande normen helemaal egoïstisch, want ga fv geven (kv vind ik een domme term :6 ), maar de eerste weken geeft niemand anders dan ik of mijn vriend de fles en daar kan iedereen het mee doen >:)
pi_148135343
Gelijk heb je twist. Jouw kind hoor. En bij mij komen ze het zkh ook niet in hoor. Ik bel als ik 'klaar' ben en dan mogen ze komen als we weer thuis zijn en ik er weer fris en fruitig bij zit. (Voor zover mogelijk)
Eerst zei sm met een beteuterd stemmetje dat ze toch wel even mocht komen kijken zeker. Maar omdat ik zei na 2 uur wel weer thuis te zijn, en zo niet, dan kijken we wel, vond ze het al snel best.
pi_148136597
:* voor klumsy en je snotkop. Fijn dat het hartje er goed uitziet!

Gevalletje, ik sluit me aan bij wat de anderen zeggen. Ga om de tafel zitten met je leidinggevende en klop anders aan bij de arts die je reintegratietraject begeleidt. Nu ik dat zo schrijf weet ik niet meer zeker of jij dat ook was. Maar ik dacht van wel.

Fijn dat ze de groei in de gaten houden Risu. Ik begreep vandaag dat er altijd twee groeiecho's gemaakt worden om zo een de curve vast te kunnen stellen. (Mignonne of wup kunnen dat vast beamen of ontkennen).
Ik hoop dat je je eigen grenzen goed in de gaten houdt. :*

Ik ben weer goedgekeurd bij de vk. Bloeddruk nog steeds laag, HB prima en Frits zit nog netjes op zijn eigen groeicurve in vergelijking met de 20 weken echo. Over drie weken mag ik weer een groeiecho.
pi_148143865
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 21:26 schreef Stippelrientje het volgende:
Vraagje: wat voor info kan je je zeurende moeder geven als je bijna acht weken ver bent?
schijnbaar geef ik haar te weinig updates over haar kleinkind en voelt ze zich tekort gedaan.

We hebben nog geen echo of iets in die geest. Overigens wil ik die niet whappen, want ze gaat daarmee aan de haal. En we willen wel de kans krijgen om het de rest zelf te vertellen rond twaalf weken.

Ze weet dat ik kotsmisselijk ben, voor MvM plas en alleen maar fruit en boterhammen cravings heb. Heeft foto's gehad van mvmstreepjes en cadeautjes en een aankoop. Dat we denken aan wasbare luiers. Ik heb haar meegevraagd naar een babywinkel en naar de beurs.. maar ze kon en kan niet. Dat we zenuwachtigachtig naar de echo uitkijken om het hartje te zien kloppen of dat het niet goed gaat.

Als ik vraag wat ze dan precies verwacht van mij als ik te weinig zeg of doe en aangeef dat wij zelf ook moeten wachten op meer info.. zegt ze:WACHTEN DOEN WE MET ZIJN ALLEN!

Wie heeft hier nou de hormonen? :') ik raak er alleen maar geirriteerder van, maar ik weet niet zo goed is of ik nou echt Echt ECHT te weinig deel aan info of dat ze een grandmazilla aan het worden is.
nou je kunt niet te weinig info krijgen, het is jouw lijf, jouw baby, jouw zwangerschap - en die van je man/vriend/vriendin geen idee wat jouw situatie is -

ik vind het echt erg dat iemand zoiets doet, kom op, je bent ''pas'' 8 weken.. ze moet blij zijn dat ze het überhaupt al weet hoor!

ga je nou niet schuldig voelen, zeg gewoon dat je niet wil dat ze zo tegen je doet, en dat je echt wel dingen laat weten als ze het moet weten of wanneer je wil dat ze het weet. Duidelijk je grenzen aangeven, snapt ze dit na een aantal keer nog niet, dan negeren. Of gewoon zeggen dat je het niet weet.
Born to Lose, but Built to Win.
pi_148143949
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:09 schreef Risu het volgende:
Gelijk heb je twist. Jouw kind hoor. En bij mij komen ze het zkh ook niet in hoor. Ik bel als ik 'klaar' ben en dan mogen ze komen als we weer thuis zijn en ik er weer fris en fruitig bij zit. (Voor zover mogelijk)
Eerst zei sm met een beteuterd stemmetje dat ze toch wel even mocht komen kijken zeker. Maar omdat ik zei na 2 uur wel weer thuis te zijn, en zo niet, dan kijken we wel, vond ze het al snel best.
twee uur is zo om hoor :@ toen lag ik nog in mn eigen bloed te baden. :X

Maar goed punt, laat ze lekker weg blijven. En anders zeg je het tegen het verplegend personeel dat je niemand om je bed wil behalve je partner. Dan houden ze ze echt wel tegen :Y
Born to Lose, but Built to Win.
  dinsdag 30 december 2014 @ 16:47:11 #89
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148145454
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 21:26 schreef Stippelrientje het volgende:
Vraagje: wat voor info kan je je zeurende moeder geven als je bijna acht weken ver bent?
schijnbaar geef ik haar te weinig updates over haar kleinkind en voelt ze zich tekort gedaan.

We hebben nog geen echo of iets in die geest. Overigens wil ik die niet whappen, want ze gaat daarmee aan de haal. En we willen wel de kans krijgen om het de rest zelf te vertellen rond twaalf weken.

Ze weet dat ik kotsmisselijk ben, voor MvM plas en alleen maar fruit en boterhammen cravings heb. Heeft foto's gehad van mvmstreepjes en cadeautjes en een aankoop. Dat we denken aan wasbare luiers. Ik heb haar meegevraagd naar een babywinkel en naar de beurs.. maar ze kon en kan niet. Dat we zenuwachtigachtig naar de echo uitkijken om het hartje te zien kloppen of dat het niet goed gaat.

Als ik vraag wat ze dan precies verwacht van mij als ik te weinig zeg of doe en aangeef dat wij zelf ook moeten wachten op meer info.. zegt ze:WACHTEN DOEN WE MET ZIJN ALLEN!

Wie heeft hier nou de hormonen? :') ik raak er alleen maar geirriteerder van, maar ik weet niet zo goed is of ik nou echt Echt ECHT te weinig deel aan info of dat ze een grandmazilla aan het worden is.
Echt, jij geeft meer informatie dan ik aan 10 verschillende mensen zou geven. Ik ben net iets minder ver dan jij, en hier weet niemand ook nog maar dat ik zwanger ben, en dat blijft zeker zo tot na de echo. Ik was er allang klaar mee hoor...

Geef aan dat ze je irriteert, en ze als ze zo doorgaat helemaal niets meer hoort, anders vrees ik dat het alleen nog maar erger wordt.


Ps. Hormonen zijn een goed excuus om eens lekker assertief te zijn ;)
pi_148151413
Fijn van de goede echo en de goede zorgen Risu. En sterkte met je man. :*

Gevalletje en klumsy ook een :*

Hier vandaag weer goedgekeurd door de vk, alles groeit nog goed en bloeddruk nog steeds netjes. Nu op naar vrijdag, SEO, spannend! :o
  dinsdag 30 december 2014 @ 19:18:42 #91
335643 faptist
Maakt fouten
pi_148153147
Hier werd net een pakket voor mij bezorgd.
Niets besteld, man niets voor mij besteld (jammer:P)..
Blijkt in die mega doos mijn kraampakket te zitten van de zorgverzekeraar (zilveren kruis achmea).
Wat een tof pakket!
In een grote curverbak op wieltjes met leuke dieren print zaten allerlei dingen die ik liever nog even niet zie. Kraamverband enzo.
Gauw weggestopt bij de rest van de babyspullen, maar wel super relaxed dat het al in huis is :)

NTS,
Al vorderingen?
pi_148153755
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 16:16 schreef LadyTagliatelle het volgende:

[..]

nou je kunt niet te weinig info krijgen, het is jouw lijf, jouw baby, jouw zwangerschap - en die van je man/vriend/vriendin geen idee wat jouw situatie is -

ik vind het echt erg dat iemand zoiets doet, kom op, je bent ''pas'' 8 weken.. ze moet blij zijn dat ze het überhaupt al weet hoor!

ga je nou niet schuldig voelen, zeg gewoon dat je niet wil dat ze zo tegen je doet, en dat je echt wel dingen laat weten als ze het moet weten of wanneer je wil dat ze het weet. Duidelijk je grenzen aangeven, snapt ze dit na een aantal keer nog niet, dan negeren. Of gewoon zeggen dat je het niet weet.
thanks O+

getrouwd met een meneer, trouwens :D
Schudden voor gebruik
pi_148153953
Vervelend om te lezen al die (schoon)ouderperikelen. Hier weinig last van, schoonouders zijn schatten die gelukkig wel weten wanneer ze gewoon even pas op de plaats moeten maken. Eigen ouders heb ik helaas niet meer, maar waarschijnlijk staat nog steeds mijn moeders foto bij het woord 'nuchter' in het woordenboek :P (en soms grijpt het me zo naar de keel, dat zij dit kindje niet meer zal kunnen ontmoeten ;().

Urineverlies klinkt bekend helaas. Vooral vervelend bij twee weken aanhoudende hoest :').

Antagel bij maagzuur is de bom!

Risu, een maand met pijn rondlopen en niet weten wat er is, lijkt me heel naar. Sterkte! En fijn dat de groeiecho voor nu in orde was. 6 pond zou ook een prima gewicht zijn!

Vandaag weer een sticker bij de vk! Baby ligt netjes bibi, fijn!
Venus in pocketformaat
© loveli
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL dinsdag 30 december 2014 @ 19:53:18 #94
147316 crew  DJMO
#trut
pi_148154678
sorry dames dat ik even nauwelijks reageer. ik leef momenteel een beetje onder een steen, kan heel weinig hebben. Derde kerstdag én jan z'n verjaardag vieren hebben toch iets meer van me gevraagd dan ik dacht, ik kon 's avonds alleen nog maar huilen van vermoeidheid en overprikkeld zijn :@ Verder hebben niet alleen de kinderen vakantie, maar hun oren ook :X :') Morgenavond nog oud en nieuw en dan ik het weer klaar met de ellende tot maart (hoop ik :Y )
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_148162242
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 19:37 schreef Phaidra het volgende:
Vervelend om te lezen al die (schoon)ouderperikelen. Hier weinig last van, schoonouders zijn schatten die gelukkig wel weten wanneer ze gewoon even pas op de plaats moeten maken. Eigen ouders heb ik helaas niet meer, maar waarschijnlijk staat nog steeds mijn moeders foto bij het woord 'nuchter' in het woordenboek :P (en soms grijpt het me zo naar de keel, dat zij dit kindje niet meer zal kunnen ontmoeten ;().

Klote he? Beter kunnen we het niet maken.
:*
Gelukkig zijn de feestdagen bijna weer achter de rug. Mijn keel zit al weken dichtgeknepen.
pi_148162821
:* voor Phaidra en Roomsnoes. Ik denk dat we vaak niet doorhebben hoe gelukkig we ons mogen prijzen dat we kunnen zeuren en zaniken op onze ouders/schoonouders.
pi_148165767
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 22:13 schreef Cholula het volgende:
:* voor Phaidra en Roomsnoes. Ik denk dat we vaak niet doorhebben hoe gelukkig we ons mogen prijzen dat we kunnen zeuren en zaniken op onze ouders/schoonouders.
+1! :*

Relativeren is inderdaad altijd wel goed bij zulke dingen! :@ :Y
pi_148170893
Over een paar weken heb ik een gesprek met mijn leidinggevende over het uitbreiden van uren (van 0 naar 20-uurs contract). Is het dan wijs om haar voor de tijd in te lichten over de zwangerschap? Ik ben dan bijna 8 weken zwanger.


(En iemand tips tegen continue misselijkheid? Ik hoef niet over te geven, maar soms wel braakneigingen in rare situaties).
pi_148172203
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 00:53 schreef coccinelle het volgende:
Over een paar weken heb ik een gesprek met mijn leidinggevende over het uitbreiden van uren (van 0 naar 20-uurs contract). Is het dan wijs om haar voor de tijd in te lichten over de zwangerschap? Ik ben dan bijna 8 weken zwanger.


(En iemand tips tegen continue misselijkheid? Ik hoef niet over te geven, maar soms wel braakneigingen in rare situaties).
van dirty jobs heb ik geleerd dat je een oor tot oor glimlach moet maken. Erg overdreven lachen, dat overtreft je kokhalzen.....
Maar lastig hoor als het uit het niets komt.

Wat bij mij helpt is diep inademen en focussen op je ademhaling. Dan heb ik het sneller onder controle.

Tegen het continue misselijk zijn is een beetje uitvogelen wat werkt. Kleinere beetjes eten en dat de gehele dag door kan helpen. Of iets van crackertjes knabbelen. Niet te pittig en/of te vet eten, zodat je niet nog meer maagsappen produceert dan dat je al doet.
Bepaalde luchtjes een beetje omzeilen en hetgeen waar je gelijk van gaat kokhalzen natuurlijk ook even uit de weg gaan.

Succes!
Schudden voor gebruik
pi_148174678
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 22:13 schreef Cholula het volgende:
:* voor Phaidra en Roomsnoes. Ik denk dat we vaak niet doorhebben hoe gelukkig we ons mogen prijzen dat we kunnen zeuren en zaniken op onze ouders/schoonouders.
Oh begrijp me niet verkeerd, ik kan me goed voorstellen dat er irritaties ontstaan bij dit soort acties van ouders. Ik heb een behoorlijke tijd gemantelzorgd voor mijn moeder en dat was echt niet altijd leuk ;). Maar ze was zo trots als oma, ik vond het geweldig om haar in die rol te zien. Ik ben dankbaar dat ze het eerste jaar van mijn zoon nog heeft meegemaakt, dat was eigenlijk al een klein wonder. Mijn zoontje was ook wel op haar gesteld, maar nu weet hij daar niks meer van. Oma en opa zijn mijn schoonouders, en that's it. Gelukkig zijn ze zo geweldig leuk met hem O+.

Room, jij ook een knuffel. Met de feestdagen iemand moeten missen is stom :*.
Venus in pocketformaat
© loveli
  woensdag 31 december 2014 @ 09:12:50 #101
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148174890
*MELD*

Onderweg naar het zkh voor de wekelijkse checkup. Manlief vond het nodig om de vluchttas mee te nemen, want stel je voor :').

Phaidra en Roomsnoes :* .

Wij hebben ook nog maar 1 opa en oma voor Draak en Piranha. Maar dat is een eigen keuze.
pi_148175294
Herkenbaar. Mijn vader overleed 2 jaar geleden. Ik ben opgegroeid bij mijn vader, met mijn moeder heb ik een hele andere band. Ik vind het vreselijk dat hij dit niet meemaakt. Voelt wel echt anders dan bij de eerste 2 kinderen. Aan de andere kant heb ik soms het gevoel dat hij zo dichtbij is (klinkt stom, maar deze baby is gemaakt, geplakt en gebleven in de week tussen zijn sterfdatum en geboortedatum, alsof het zo moest zijn, alsof dat zijn teken was om te zeggen dat het mooi en goed is zo).
Klinkt zo cheesy :') Maar het helpt me wel!

NTS, je houdt het spannend :D

Coccinelle, ik zou het eigenlijk nog niet zeggen dan! Ivm dat je je uren wil uitbreiden, misschien zie ik spoken maar ik zou mooi even wachten!

DJMO, pittig is dat. Lekker rustig aan doen en de boel de boel laten, kinderen op hun kamers laten spelen?
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_148177865
Heftig Fuente, maar ik kan me voorstellen dat het ergens toch ook heel mooi is. :*

Oh jongens, ik ben de laatste tijd echt niet van mijn roze wolk af te slaan. O+ Ik voel me beter dan ooit! Ik heb al een tijdje geen last van kwaaltjes gehad, ik voel m'n baby dagelijks koprollen (of wat dat kind ook aan het doen is :') ) en als kers op de taart gaan vriend en ik nog voor de bevalling trouwen, zodat we dan echt de familie XXXX zijn. ^) :'( O+
  woensdag 31 december 2014 @ 11:14:23 #104
335643 faptist
Maakt fouten
pi_148178151
Selvaria,
Blijf lekker op de roze wolk! Heerlijk!
En wat leuk dat jullie gaan trouwen! Groot feest of bescheiden?

Wij zijn klein getrouwd. Alleen met onze broers,zussen, ouders en getuigen. Gezellig dat het was! Echt. Zou het zo weer doen :)

quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 00:53 schreef coccinelle het volgende:
Over een paar weken heb ik een gesprek met mijn leidinggevende over het uitbreiden van uren (van 0 naar 20-uurs contract). Is het dan wijs om haar voor de tijd in te lichten over de zwangerschap? Ik ben dan bijna 8 weken zwanger.


(En iemand tips tegen continue misselijkheid? Ik hoef niet over te geven, maar soms wel braakneigingen in rare situaties).
Ik zou het niet vertellen en me daar ook niet schuldig over voelen.
Hard gezegd:
Er zijn weinig banen.
Er is een reden waarom er normaal gesproken gewacht wordt tot het bekend maken tot 13 weken.
Dus relax. Onderteken je contract en vertel het gewoon wanneer je er goed bij voelt. Zelf heb ik het verteld met 20 weken. Vroeg genoeg!

Wat heerlijk dat je wat meer zekerheid krijgt op je baan!
pi_148178226
Ik zou het ook nog niet vertellen. Je bent het wettelijk niet verplicht en een werkgever mag ook geen consequenties voor je contract aan een zwangerschap verbinden. Dus als je het wel zou vertellen mogen ze toch niks met die info. Geef ze geen opening om illegaal sluipweggetjes te vinden om je uren ineens toch niet uit te breiden.
pi_148178334
Dikke knuffel voor iedereen die iemand moet missen! :* Met feestdagen e.d. lijkt me dat al moeilijk, maar als er een kleintje onderweg is, moet dat helemaal moeilijk zijn! ;(

Cocci: ik zou het ook nog even voor me houden denk ik. Kan me voorstellen dat dat gevoelsmatig misschien lastig is, maar in dergelijke gevallen mag je best eerst aan jezelf denken. In principe zijn er dan 2 mogelijke scenario's:
- Misschien maakt het hen niks uit, en geven ze je die extra uren alsnog --> dan maakt het ook niet uit dat ze het pas later horen
- Misschien beïnvloedt het hun keuze wel --> dan is het niet zo gek dat je het nog even voor je houdt ;)

Selvaria: heerlijk he die roze wolk! O+ Lekker van genieten hoor!
Wij gaan ook nog trouwen voor de kleine er is, zodat alles meteen goed geregeld is. Wij doen het maar heel klein, inderdaad alleen ouders en broers/zussen. Toevallig gisteren voor ringen rondgekeken, maar blijkbaar hebben we nogal een dure smaak :X
pi_148178345
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 00:53 schreef coccinelle het volgende:
Over een paar weken heb ik een gesprek met mijn leidinggevende over het uitbreiden van uren (van 0 naar 20-uurs contract). Is het dan wijs om haar voor de tijd in te lichten over de zwangerschap? Ik ben dan bijna 8 weken zwanger.


(En iemand tips tegen continue misselijkheid? Ik hoef niet over te geven, maar soms wel braakneigingen in rare situaties).
Ik zou niks vertellen. Uitbreiding van de uren staat los van de zwangerschap lijkt me, plus dat je het anders met deze termijn ook nog niet verteld zou hebben.

Ik zit een beetje in hetzelfde schuitje maar mijn baas weet ook nog van niks, pas een week nadat m'n nieuwe contract in is gegaan vertel ik dat denk ik (ben ik 14 weken ofzo). Ik vind het alleen een beetje lullig voor m'n baas dat ik vanwege deze contractverandering moet stoppen bij het andere filiaal waar ik werk, maar als hij dit zou weten zou hij een dealtje kunnen maken dat ik daar eerst nog een paar maanden werk, dan iemand inwerk en dat die dan vervolgens mij tijdens mijn verlof over kan nemen. Maarja, dat is zijn probleem! En eerder iets zeggen zou er zomaar voor kunnen zorgen dat het nieuwe contract er toch maar niet komt en dat moeten aanvechten heb ik geen zin in.
pi_148178529
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 11:20 schreef FlyingFish het volgende:
En eerder iets zeggen zou er zomaar voor kunnen zorgen dat het nieuwe contract er toch maar niet komt en dat moeten aanvechten heb ik geen zin in.
Precies. Je hebt op twee fronten wettelijke bescherming: je bent niet verplicht het te vertellen tot je zwangerschap behoorlijk ver gevorderd is, en je baas mag er geen consequenties wat betreft uren of contractstatus aan verbinden. Maar van de eerste bescherming gebruik maken is (in de meeste gevallen) véél makkelijker dan de eerste, dus doe dat vooral.
  woensdag 31 december 2014 @ 11:30:38 #109
335643 faptist
Maakt fouten
pi_148178712
En laten we ook niet vergeten dat mocht je zwangerschap zwaarder worden je bijna geen recht op uitkering of iets hebt wanneer je 'maar' een 0 uren contract hebt.
Nu zou je in ieder geval voor 20 uren een vergoeding krijgen.
Ik snap dat je open kaart wilt spelen, maar dat kan echt over een paar weken ook nog wel hoor :)

Gaan jullie nog iets doen vanavond?
Ik blijf thuis met man. Misschien komt er nog een vriend langs die dit jaar is gescheiden, maar geen wilde plannen.
pi_148178729
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 11:05 schreef Selvaria het volgende:
Oh jongens, ik ben de laatste tijd echt niet van mijn roze wolk af te slaan. O+ Ik voel me beter dan ooit! Ik heb al een tijdje geen last van kwaaltjes gehad, ik voel m'n baby dagelijks koprollen (of wat dat kind ook aan het doen is :') ) en als kers op de taart gaan vriend en ik nog voor de bevalling trouwen, zodat we dan echt de familie XXXX zijn. ^) :'( O+
Gefeliciteerd!! Wordt het een maandagochtend op het stadhuis, of iets groters?

Hier wilden we eigenlijk ook eerst trouwen dan baby, maar we hadden er ook niet op gerekend dat dat gelijk raak zou zijn. We zitten nu dus nog een beetje in dubio wat we doen en dat is aan vriend om te beslissen vind ik eigenlijk. Liever pas later trouwen als hij op z'n knieën gaat, dan het zakelijk af te spreken omdat het nou eenmaal handig is. Ik ben geen romantisch type, maar een 'moetje' wil ik niet. Schoonzusje vroeg er met kerst naar, maar toen wilde hij er niets over zeggen omdat dat onze zaken zijn, dus volgens mij wil hij wel (we moeten sowieso iets regelen, hebben nu niks op papier staan) maar is hij er nog niet over uit wat en wanneer.
pi_148178850
En voor wie denkt 'mijn werkgever is welwillend, zal allemaal wel meevallen': uit onderzoek van het College van de Rechten van de Mens blijkt dat bij 38% van de ondervraagde vrouwen een contract op het laatste moment niet doorgaat of dat de voorwaarden worden veranderd vanwege de zwangerschap. Bron: http://www.mensenrechten.nl/dossier/zwanger-en-werk
pi_148179067
Het is ook maar net wat je zelf wilt denk ik, FF. Ken genoeg mensen die het liever later doen om het dan 'echt goed' te kunnen doen :)

Hier gaan we wel voor de "dinsdagochtend-optie" (niet helemaal gratis, maar wel heel simpel), omdat we dat allebei meer dan prima vinden. Als er geen kleine onderweg was, waren we misschien wel nooit getrouwd, omdat het voor ons persoonlijk niet zoveel toevoegt. De afgelopen paar jaar een hoop bruiloften van heel dichtbij meegemaakt (familie en beste vrienden) en hoewel ik het steeds prachtig vond, heb ik totaal niet het gevoel dat ik dat ook wil ofzo.

En nu ben ik voor mezelf die dure trouwringen aan het goedpraten omdat we dat allemaal besparen door zo klein en simpel te trouwen :')
pi_148181103
Wij trouwen klein, maar compleet. :7 Wel op een vrijdagmiddag omdat veel mensen van ver moeten komen en dit toch handiger is. We trouwen 's middags op locatie en gaan aansluitend dineren en borrelen met een gezelschap van ongeveer 30 mensen. We houden verder geen feest, dat verwacht ik dan (met 32 weken) niet meer vol te houden. Lekker intiem dus, maar toch volledig genoeg. *O* Ik ben zo blij! *O*
pi_148181226
Ik moet er wel bij zeggen dat we het eerst heel groots aan wilden pakken (over ongeveer anderhalf jaar), maar we verwachten dat we tegen die tijd andere prioriteiten voor ons geld hebben dankzij het monstertje in mijn buik. O+
pi_148181347
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 11:19 schreef twist02 het volgende:
Toevallig gisteren voor ringen rondgekeken, maar blijkbaar hebben we nogal een dure smaak :X
Oef, wij toevallig ook! Wat zijn die krengen duur! Maar nu ik zulke mooie opties heb bekeken is het moeilijk terug te vallen op simpelere / goedkopere ringen. ;(

Drie op een rij, holladiejee! :')
pi_148181489
Wij zijn op vrijdagochtend (voor ¤75,-) administratief getrouwd. 's Avonds een klein feestje en dat was het. Heerlijk rustig en precies wat we wilden. Geen geouwehoer, geen jurken, gewoon in spijkerbroek.

Selvira, wat fijn he, zo'n roze wolk! Die had ik ook een paar weken :D

Cocco: Ik zou het niet vertellen. Zolang je de 12 weken nog niet voorbij bent, kan er sowieso nog heel veel mis gaan natuurlijk. En officieel hoef je het pas 6 (?) weken voor je verlof te vertellen, dus je hebt nog even de tijd.

Gisteravond had ik een echt hormoon-moment (en vrouwlief ook, want bijna ongesteld) met boos en "het lukt me niet!!!". Vrouwlief riep terug: "dan doe je het toch niet" en dat kon ik weer niet hebben :') . Daarna barstten we allebei in janken uit en hebben we elkaar heel lang geknuffeld. Twee vrouwen in huis is heerlijk, maar niet op zulke momenten ;)
pi_148181774
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 12:38 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Oef, wij toevallig ook! Wat zijn die krengen duur! Maar nu ik zulke mooie opties heb bekeken is het moeilijk terug te vallen op simpelere / goedkopere ringen. ;(
Ja, dat is het inderdaad... Ik weet dat het ook echt wel goedkoper kan, maar nu heb ik echt iets gezien waar ik verliefd op ben ;( O+
pi_148183683
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 12:32 schreef Selvaria het volgende:
Wij trouwen klein, maar compleet. :7 Wel op een vrijdagmiddag omdat veel mensen van ver moeten komen en dit toch handiger is. We trouwen 's middags op locatie en gaan aansluitend dineren en borrelen met een gezelschap van ongeveer 30 mensen. We houden verder geen feest, dat verwacht ik dan (met 32 weken) niet meer vol te houden. Lekker intiem dus, maar toch volledig genoeg. *O* Ik ben zo blij! *O*
Zoiets lijkt mij wel wat, zo groots hoeft van mij allemaal niet, liever wat intiemer met mensen die je daadwerkelijk regelmatig ziet en spreekt. En ik vind het eerlijk gezegd nogal geldverspilling :@ Wanneer zijn jullie begonnen met regelen/plannen?

Trouwringen zijn hier gelukkig wel heel goedkoop, dat kost ons alleen de goud en/of zilverwaarde. M'n moeder heeft sinds een aantal jaren goudsmeden als hobby en zeurt al tijden of ze iets voor me kan maken.

Maar goed, eerst moet vriend zelf overtuigd zijn van wat hij wil, tot die tijd heb ik niks te willen :D
  woensdag 31 december 2014 @ 13:45:05 #119
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148183962
* DUBBELMELD * voordat jullie straks denken dat ze me in het zkh hebben gehouden.

Alles was goed, geschatte grootte gaat nu richting de 8 pond uiterlijk :o :X!

Nu ff bij de kapper, m'n coupe troep laten fatsoeneren ;).

Iedereen alvast een fijn uiteinde en dat we in 2015 allemaal supermooie baby's mogen baren!
pi_148184764
8 pond.... Succes met bevallen he ;) Nja, het zal wel passen allemaal, anders zouden ze er iets van zeggen. Plus dat ze er vaak zat naast zitten.

Ik heb nog even nagedacht over het minder gaan werken en heb mijn rooster voor de komende maand bekeken. Er is geen enkele week waarop ik twee dagen achter elkaar moet werken, tot het laatste weekend van januari. Dat betekent dus dat ik altijd een rustdag ga hebben na een dienst. Ook heb ik een paar halve diensten, waardoor ik dus eerder thuis ben dan normaal. Ik laat het voorlopig dus even zo, maar ik ga wel aan mijn manager melden dat de vk en fysio aanraden om minder te werken. Dan kan ik mijn rooster voor februari en maart waarschijnlijk zo aanpassen dat ik daar hetzelfde heb en het dan volhouden tot het eind :)
En nee, ik weet niet waarom ik zo'n moeite heb met ziek melden.
pi_148184953
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 13:45 schreef NotTheSame het volgende:
* DUBBELMELD * voordat jullie straks denken dat ze me in het zkh hebben gehouden.

Alles was goed, geschatte grootte gaat nu richting de 8 pond uiterlijk :o :X!

Nu ff bij de kapper, m'n coupe troep laten fatsoeneren ;).

Iedereen alvast een fijn uiteinde en dat we in 2015 allemaal supermooie baby's mogen baren!
hoe groot was draak?
S. 2014
J. 2016
pi_148186216
Als tegenwicht: ik zou de zwangerschap denk ik niet voor me kunnen houden bij contractbesprekingen. Je moet hopelijk nog een tijdje met leidinggevend samenwerken en ik zou bang zijn om een goede relatie op het spel te zetten. Maar ik heb altijd fijne en meedenkende leidinggevenden gehad, dat speelt ook wel mee natuurlijk.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_148187733
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 14:34 schreef Phaidra het volgende:
Als tegenwicht: ik zou de zwangerschap denk ik niet voor me kunnen houden bij contractbesprekingen. Je moet hopelijk nog een tijdje met leidinggevend samenwerken en ik zou bang zijn om een goede relatie op het spel te zetten. Maar ik heb altijd fijne en meedenkende leidinggevenden gehad, dat speelt ook wel mee natuurlijk.
Ja maar... Als je het wel vertelt, mogen ze toch niks met die info...
pi_148188861
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 13:39 schreef FlyingFish het volgende:

[..]

Zoiets lijkt mij wel wat, zo groots hoeft van mij allemaal niet, liever wat intiemer met mensen die je daadwerkelijk regelmatig ziet en spreekt. En ik vind het eerlijk gezegd nogal geldverspilling :@ Wanneer zijn jullie begonnen met regelen/plannen?
Gisteren. :') We trouwen eind maart en gelukkig was de locatie die we wilden nog beschikbaar. Voor de ringen en taart waren we nog *net* op tijd. Voor een jurk ga ik kijken bij Ruimschoots in Amsterdam. Toen ik belde gaven ze aan dat ik nog ruim op tijd was gelukkig. We hebben in ieder geval de belangrijkste dingen vastgelegd, dus het kan vrij snel allemaal! Weet alleen niet of dat in alle regio's zo is (twenteuh hier).

NTS! :D
Op naar een heleboel mooie baby's met bouwjaar 2015! *O*
pi_148189590
Ik heb ook met 6 weken tijdens een sollicitatie gesprek verteld dat ik zwanger ben. Dit heeft mijn leidinggevende de extra bevestiging gegeven dat zij mij voor die functie wou omdat ze iemand zocht die open en eerlijk was. Ik had ook wel het voordeel dat ik niet hard opzoek was naar een andere baan maar dat dit een leuke functie een heel stuk dichter bij huis was, maar geen probleem als ze mij niet zouden aannemen.
Ik zou dat zelf ook erg kunnen waarderen als ik een sollicitatie gesprek zou hebben met iemand.
In het geval van contract verandering zou ik denk ik wel even wachten met vertellen.
  woensdag 31 december 2014 @ 16:12:50 #126
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_148190170
Jeej vandaag goede GUO gehad. Wel lang gelegen zeg. Bijna 1,5 uur. Maar de baby's bewogen ook veel. Vanavond dus maar eens een glaasje op drinken. K3 bubbels it is!
  woensdag 31 december 2014 @ 16:16:30 #127
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148190305
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 14:09 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

hoe groot was draak?
2520gram en 46cm ongeveer met 38.0

Piranha gaat nu al over de 3200gram en geschatte lengte zit op 50cm ongeveer bij 37.6 :).
pi_148190412
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 16:12 schreef Shopaholic1984 het volgende:
Jeej vandaag goede GUO gehad. Wel lang gelegen zeg. Bijna 1,5 uur. Maar de baby's bewogen ook veel. Vanavond dus maar eens een glaasje op drinken. K3 bubbels it is!
Gefeliciteerd! 1,5 uur is zeker lang, maar vast geen straf om zo lang te mogen kijken :)

quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 16:16 schreef NotTheSame het volgende:

[..]

2520gram en 46cm ongeveer met 38.0

Piranha gaat nu al over de 3200gram en geschatte lengte zit op 50cm ongeveer bij 37.6 :).
Nja, dat is op zich nog netjes voor deze termijn natuurlijk, maar er moeten niet nog 2 kilo's bij komen :')
  woensdag 31 december 2014 @ 16:36:21 #129
327807 Mariposas
יה&#14
pi_148191124
Coci, of je het wel of niet moet vertellen hangt van je contract en je relatie met je werkgever af, dat kan jij vast beter inschatten dan wij zelf. Wat betreft je uren, als je al langer dan een jaar bij hè bedrijf werkt en er werken meer dan 10 mensen, heb je op grond van de Wet aanpassing arbeidsduur recht op wijziging van je contracturen op jouw initiatief. Je werkgever mag dit alleen bij zwaarwegende redenen weigeren. Er moet wel een jaar tussen zitten als je weer je uren wilt laten aanpassen, dus houdt daar rekening mee als je na je verlof meer of minder wilt werken.
Overigens zijn je contracturen niet relevant voor WW want ze kijken naar de hoogte van je loon over het afgelopen jaar (of korter, als je niet het hele jaar hebt gewerkt). En tijdens je zwangerschapsverlof geldt ongeveer hetzelfde, wordt ook gekeken naar gemiddelde dagloon over het afgelopen jaar.

Selvaria gefeliciteerd met je voorgenomen huwelijk! Kleine huwelijken. O+

Gisteren in Zwitserland aangekomen waar we met de familie van m'n man zitten. Veel sneeuw! Familie ingelicht, zo leuk! Heb in Genève bij de H&M 2 positiebroeken gekocht. Wilde er eigenlijk nog niet aan, want geen buik, maar m'n oude broeken zitten bijna allemaal niet prettig, die druk bij m'n buik. Zijn allemaal strakke heupbroeken. Maar wat zitten die positiebroeken goddelijk! O+ En niet eens te zien dat het positie is!

Alvast een fijne jaarwisseling met bubbelappelsap, cola of thee allemaal!! *O*
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_148191569
Superfijn Shopaholic! *O*
  woensdag 31 december 2014 @ 16:50:21 #131
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148191730
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 16:19 schreef MevrouwCactus het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! 1,5 uur is zeker lang, maar vast geen straf om zo lang te mogen kijken :)

[..]

Nja, dat is op zich nog netjes voor deze termijn natuurlijk, maar er moeten niet nog 2 kilo's bij komen :')
Er komt nu gemiddeld nog zo'n 30 gram per dag bij dus als ik de 40 weken vol zou maken zou ik op 3600 gram uitkomen, maar ik moest er niet van schrikken als het meer zou zijn omdat Piranha langer is dan gemiddeld volgens de gyn.
pi_148192308
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 16:50 schreef NotTheSame het volgende:

[..]

Er komt nu gemiddeld nog zo'n 30 gram per dag bij dus als ik de 40 weken vol zou maken zou ik op 3600 gram uitkomen, maar ik moest er niet van schrikken als het meer zou zijn omdat Piranha langer is dan gemiddeld volgens de gyn.
Qua lengte is hij wel enthousiast aan het groeien ja ;) Maar weet je, ze kunnen er ook zomaar 4cm naast zitten en dan is het weer een normale lengte.
  woensdag 31 december 2014 @ 17:19:37 #133
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148193553
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 17:00 schreef MevrouwCactus het volgende:

[..]

Qua lengte is hij wel enthousiast aan het groeien ja ;) Maar weet je, ze kunnen er ook zomaar 4cm naast zitten en dan is het weer een normale lengte.
Lijkt me niet waarschijnlijk. Ik krijg wekelijks groeiecho's, en de curve loopt netjes op. 4cm ernaast zou betekenen dat ze er al 6 weken behoorlijk langs zitten met hun metingen:).

En ik vertrouw op zich wel op de apparatuur van dit zkh. Het is een specialistisch ziekenhuis met de nieuwste apparatuur.

Ach, hij zal er hoe dan ook toch uit moeten komen, of ie nou 5 of 8 pond weeg, 45 of 55cm is ;).
pi_148193693
Beterschap Klumsy!

Goede groeiecho voor Risu! 6 pond is toch goed? Ik en m'n broer waren beide 6 pond!

Ik moet er ook niet aan denken m'n ouders bij m'n bevalling te hebben.. Vriend erbij is voldoende! Na de bevalling zie ik wel hoe ik me voel en wanneer ik m'n ouders/schoonouders dan wil zien. Mijn ouders wonen in dezelfde plaats en sm woont op half uur afstand (sv iets verder, maar die band is iets minder hecht.. Zie wel hoe dat dan verloopt).

Ah, dat kraampakket kreeg ik een paar weken terug Faptist, vond die kist ook erg vet! Vriend vroeg nog waar de kraamverband dan eigenlijk voor was, daarna hoorde ik em "he gatver" mompelen :').

:* DJMO! Zou dat aan de termijn liggen? Ik kon alles nog goed aan tot een paar weken terug, nu is het me snel wat teveel!

:* voor diegenen die hun ouder(s) moeten missen! Lijkt me zwaar, vooral zo met de feestdagen en bij zwangerschap!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vind ik helemaal niet cheesy hoor Fuente! Heb ook wel eens dat gevoel gehad dat iemand nog erg dichtbij leek. Mooi gevoel dat je dat hebt O+

Roze wolk voor Selvaria, wat fijn!!

Hier gaat de trouwerij ook klein en vooral formeel zijn. Het hoeft voor ons niet zo groot en hebben maar een kleine familie. Dachten erover dat nog voor de baby te doen, maar geen zin om nu snel alles te moeten regelen nog, dus doen het liever relaxed erna. Zijn al bij gemeentehuis geweest voor de erkenning, fijn dat dat al rond is :).

Alles goed bij NTS! Altijd maar afwachten hoe dicht ze inderdaad bij het verwachte gewicht zaten ;)

Goede GUO Shopaholic *O*

Fijne vakantie Mariposas! Ik zat al snel aan de positiebroeken. Wilde "vast even kijken" bij Prenatal en kwam na het passen toch met een broek thuis. En die zat zoveel prettiger op m'n buik dat ik die alleen nog maar droeg!
pi_148194253
Vanmorgen sticker gehaald bij de vk! Alles goed, bloeddruk laag en z'n hartslag was weer in 1seconde gevonden en duidelijk :). Uitslag GTT was goed, want "alles onder de 7.8 is gewoon goed!". Ik zat dus wel op 7.4, vind ik nog best hoog.. Over 2 weken krijg ik nog een groeiecho. Uit voorzorg, want geen vermoeden dat hij groter of kleiner dan gemiddeld wordt (hij was precies op schema bij 3-D echo bij 25 weken). Leek haar ook goed voor m'n gemoedsrust, want die stress vond ook zij niet goed.. Volgende afspraak wordt ook wat langer om te zien hoe het dan gaat. Heb een briefje meegekregen voor baas waarop staat dat ze aanraden dat ik op zeer korte termijn daar stop. Heb het vandaag even achterwege gelaten op m'n werk, was nu een drukke en korte dag waarbij baas heen en weer moest rennen. Ik kon gewoon lekker m'n gang gaan dus voelde me gewoon goed.
Ik heb geen re-integratiearts meer, traject liep half jaar terug af. En ik mocht wel een dag minder werken hoorde ik maandag, maar dan net die dag die wel rustig en fijn is dus daar heb ik niks aan. Dan stop ik liever helemaal en is dit gewoon klaar, nu nog even over m'n schuldgevoel heen stappen :P

Nu zit ik heerlijk ontspannen op de bank onder een warm dekentje, met m'n kat veilig naast me :). Door de knallen wil ie ook niet eens naar buiten! Helaas waren m'n ouders net te laat thuis en is hun kat niet meer binnen gekomen.. Is jaren geleden ook eens gebeurd en toen stond ie de volgende ochtend weer voor de deur, dus daar gaan we gewoon weer van uit!
Voel me goed vandaag en relaxed, heerlijk :)

Iedereen vast een hele fijne avond en een goed nieuwjaar, met mooie en gezonde baby's! :)
  woensdag 31 december 2014 @ 17:55:32 #136
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148195154
Kut... We gaan toch niet zo happy 2015 in...

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_148196037
ondertussen is in huize koffielepel een geboorte gaande :Y

Mevrouw koffielepel is nogal in zichzelf gekeerd dus ik zit nu naast de douche actief mijn mond te houden en toch aanwezig te zijn :)
Als het goed is komt over een half uurtje de vk weer terug en dan gaan we ervoor *O*

Vanmorgen even na 11 braken de vliezen op even ruim 37 weken. We zetten in op een thuisbevalling en dat lijkt goed te gaan.

Normaal zit ik alleen in k&w maar stomtoevallig kwam ik dit topic tegen, en uiteindelijk is dit ook een aardig klus project :P

c_/
met een koekje
  woensdag 31 december 2014 @ 18:23:01 #138
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148196114
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 18:21 schreef koffielepel het volgende:
ondertussen is in huize koffielepel een geboorte gaande :Y

Mevrouw koffielepel is nogal in zichzelf gekeerd dus ik zit nu naast de douche actief mijn mond te houden en toch aanwezig te zijn :)
Als het goed is komt over een half uurtje de vk weer terug en dan gaan we ervoor *O*

Vanmorgen even na 11 braken de vliezen op even ruim 37 weken. We zetten in op een thuisbevalling en dat lijkt goed te gaan.

Normaal zit ik alleen in k&w maar stomtoevallig kwam ik dit topic tegen, en uiteindelijk is dit ook een aardig klus project :P

c_/
GOOOOOO mevrouw koffielepel :% !
pi_148196375
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 18:21 schreef koffielepel het volgende:
ondertussen is in huize koffielepel een geboorte gaande :Y

Mevrouw koffielepel is nogal in zichzelf gekeerd dus ik zit nu naast de douche actief mijn mond te houden en toch aanwezig te zijn :)
Als het goed is komt over een half uurtje de vk weer terug en dan gaan we ervoor *O*

Vanmorgen even na 11 braken de vliezen op even ruim 37 weken. We zetten in op een thuisbevalling en dat lijkt goed te gaan.

Normaal zit ik alleen in k&w maar stomtoevallig kwam ik dit topic tegen, en uiteindelijk is dit ook een aardig klus project :P

c_/
hatsekidee!! *O* go mevrouw koffielepel! Spannend joh, wordt het een 2014 baby of een 2015 baby? :D sowieso je eigen oliebolletje straks O+ :+
:)
pi_148196444
Jeetje NTS, dat kan er ook nog wel bij..! ;(
Veel sterkte met de onzekerheid de komende dagen. Niet dat je er nu echt iets aan hebt, maar het hoeft niks te betekenen hè? Bij mij is het ook ooit geconstateerd, maar bleek volledig loos alarm! :*

Het valt me nu pas op dat jij als enige een UD in januari hebt! :@ Wel grappig, als je ziet hoe vol sommige andere maanden zijn! :D
En ook maar 2 in februari trouwens! Dat worden spaarzame baby-momenten de komende maanden! ;)


En go mevrouw koffielepel! Wat maf dat je op dit moment inderdaad het geboortejaar van je kind nog niet eens weet! :D Je kleintje heeft in elk geval elk jaar een mooi feestje op zijn/haar verjaardag!
  woensdag 31 december 2014 @ 18:53:31 #141
335643 faptist
Maakt fouten
pi_148197071
*O* Heeeeeeeel veel succes mevrouw koffielepel! *O*

Woooo wat bijzonder!
2014 of 2015.. Spannend hoor.
Sowieso altijd een knallend feest met zijn/haar verjaardag.


Iedereen een hele gezellige avond gewenst.
Hier gaan we hem afsluiten met oliebollen, suikerspinnen (ooit eens zo'n ding gehad op mn b-day), jills 0,0 en rockband. Haha. Altijd leuk.
Helemaal nu ik nuchter ben en mn vrienden al langzamerhand wat aangeschoten beginnen te raken.
Prachtig hoe ze dan zingen :)
- ik negeer even het feit dat ik hoogstwaarschijnlijk zelf nog veel valser zong na een paar borreltjes -
  woensdag 31 december 2014 @ 19:31:13 #142
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148198221
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 18:32 schreef twist02 het volgende:
Jeetje NTS, dat kan er ook nog wel bij..! ;(
Veel sterkte met de onzekerheid de komende dagen. Niet dat je er nu echt iets aan hebt, maar het hoeft niks te betekenen hè? Bij mij is het ook ooit geconstateerd, maar bleek volledig loos alarm! :*

Het valt me nu pas op dat jij als enige een UD in januari hebt! :@ Wel grappig, als je ziet hoe vol sommige andere maanden zijn! :D
En ook maar 2 in februari trouwens! Dat worden spaarzame baby-momenten de komende maanden! ;)

Ik weet niet wat ik moet verwachten, maar mijn vader is normaal van het model 'koude kikker' en hij was er toch flink van ondersteboven. We horen het vrijdag allemaal wel, en maar die stress die erbij komt kijken ;(.

Ik ben idd de enige actieve januari-zwangere ;). En zo spannend is het bij mij ook niet meer nu ik een uiterste datum heb ;). Maar ik sta wel voor het eerst op 1 in de lijst *O* !
  woensdag 31 december 2014 @ 20:25:51 #143
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_148199726
Nts :* dat 2015 een jaar met wat minder slecht nieuws mag worden.

Mevr cactus, succes met t werk, rustdagen inbouwen klinkt goed.

Selvaria, hee eens iemand uut t oosten!

Succes meneer en mevrouw koffielepel!

Verder alle dames een fijn verloop van de zwangerschap gewenst en dat het een mooi jaar met jullie kleintjes mag worden.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_148201615
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 20:25 schreef AwayTL het volgende:
Selvaria, hee eens iemand uut t oosten!
Wijze oet-'t-oosten-boks :D
  woensdag 31 december 2014 @ 22:22:46 #145
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_148202549
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 21:42 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Wijze oet-'t-oosten-boks :D
*bokst vanuit -net nog- achterhoek terug*
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_148202738
Breekt in: 7.4 is echt gewoon goed. De grens voor een niet-zwangere is zelfs 9.0 voor diabetes.

quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 17:34 schreef Gevalletje het volgende:
Vanmorgen sticker gehaald bij de vk! Alles goed, bloeddruk laag en z'n hartslag was weer in 1seconde gevonden en duidelijk :). Uitslag GTT was goed, want "alles onder de 7.8 is gewoon goed!". Ik zat dus wel op 7.4, vind ik nog best hoog.. Over 2 weken krijg ik nog een groeiecho. Uit voorzorg, want geen vermoeden dat hij groter of kleiner dan gemiddeld wordt (hij was precies op schema bij 3-D echo bij 25 weken). Leek haar ook goed voor m'n gemoedsrust, want die stress vond ook zij niet goed.. Volgende afspraak wordt ook wat langer om te zien hoe het dan gaat. Heb een briefje meegekregen voor baas waarop staat dat ze aanraden dat ik op zeer korte termijn daar stop. Heb het vandaag even achterwege gelaten op m'n werk, was nu een drukke en korte dag waarbij baas heen en weer moest rennen. Ik kon gewoon lekker m'n gang gaan dus voelde me gewoon goed.
Ik heb geen re-integratiearts meer, traject liep half jaar terug af. En ik mocht wel een dag minder werken hoorde ik maandag, maar dan net die dag die wel rustig en fijn is dus daar heb ik niks aan. Dan stop ik liever helemaal en is dit gewoon klaar, nu nog even over m'n schuldgevoel heen stappen :P

Nu zit ik heerlijk ontspannen op de bank onder een warm dekentje, met m'n kat veilig naast me :). Door de knallen wil ie ook niet eens naar buiten! Helaas waren m'n ouders net te laat thuis en is hun kat niet meer binnen gekomen.. Is jaren geleden ook eens gebeurd en toen stond ie de volgende ochtend weer voor de deur, dus daar gaan we gewoon weer van uit!
Voel me goed vandaag en relaxed, heerlijk :)

Iedereen vast een hele fijne avond en een goed nieuwjaar, met mooie en gezonde baby's! :)
Kwak
pi_148203639
quote:
1s.gif Op woensdag 31 december 2014 22:31 schreef kwakz0r het volgende:
Breekt in: 7.4 is echt gewoon goed. De grens voor een niet-zwangere is zelfs 9.0 voor diabetes.

[..]

Is dat nieuw? >4-<8 is het, voor zover ik weet.
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_148204160
quote:
0s.gif Op woensdag 31 december 2014 23:05 schreef McLaura het volgende:

[..]

Is dat nieuw? >4-<8 is het, voor zover ik weet.
Ligt eraan of het provocatietest of ogtt is toch?

Edit: klok klepel... Acht inderdaad.

Maar dan nog is 7.4 echt in orde.
Kwak
pi_148204501
Ok :)

En OGTT is een provocatie, je tolerantie wordt getest. Ik mag hem gelukkig niet doen, want ik ben intolerant ;)
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_148205304
Dames en heren, gelukkig nieuwjaar namens mijzelf, mevrouw koffielepel en koffielepel junior.

Om acht uur is onze zoon geboren, Daniël. 3000gr. Alles gezond en goed en voorspoedig :Y

Morgen meer, nu terug naar mijn zoon :)

c_/
met een koekje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')