Als ik nog iets ben vergeten in de OP hoor ik het wel.quote:Natuurlijk, over pedoseksualiteit valt geen goed woord te spreken. Ik wil, voor ik ga beginnen, graag gelijk duidelijk maken dat ik hier absoluut tegen ben.
Maar: er valt onderscheid te maken tussen pedofilie en pedoseksualiteit. Na het zien van de onderstaande documentaire, ben ik ervan overtuigd dat pedofilie een geaardheid is, zoals heteroseksualiteit of homoseksualiteit dit ook is. Ik heb er ook nooit voor gekozen dat ik op mannen val. Wie wel? Zoals de wetenschapper in deze documentaire ook beweert is pedofilie waarschijnlijk iets dat vanaf jonge leeftijd al bepaald is.
Het klinkt misschien vreemd, maar ik kan in zekere zin een bepaald medelijden voor pedofielen opbrengen, omdat zij nooit echt aan hun trekken zouden kunnen komen. Echter, zodra een pedofiel seksuele handelingen met een minderjarige zou verrichten omdat hij(/zij?) zich niet in kan houden, kan dit natuurlijk wat betreft onze normen en waarden nooit en te nimmer door de beugel en moet dit zwaar gestraft worden. Het onderscheid tussen pedofiel en pedoseksueel komt hierbij wederom naar voren.
De meningen over pedofilie zijn vaak zo hard en ondoordacht. Over de PNVD wordt vaak gelachen. Pedofielen partij? Dat zijn allemaal gekken! Maar is het allemaal wel zo zwart wit? Ik moet eerlijk zeggen dat ik het totaal niet eens ben met hun standpunten, maar het feit dat ze zijn ontbonden vind ik toch vreemd, aangezien er uit onderzoek is gebleken dat zo'n 2/3% van de bevolking pedofiel is. Drie op de honderd, dat is veel. Ik vind persoonlijk dat deze groep in een vrij land als Nederland wel voor zichzelf mag opkomen en ik vind de reacties duiden op onwetendheid. Wat vinden jullie?
Ik hoop dat ik jullie hierbij geen gek beeld heb gegeven van mijn principes. Zoals gezegd vind ik pedoseksualiteit echt, echt, echt onacceptabel en uitermate vulgair. Deze documentaire heeft mij persoonlijk alleen een ander inzicht gegeven. Voorheen zou ik alle pedofielen over één kam scheren en van ze walgen. Ik vind dit echter erg oppervlakkig gedacht van mezelf en heb mijzelf daarom uitgedaagd zo'n topic te beginnen en jullie meningen te horen.
Kennelijk, ik snap er inderdaad weinig van. Ik snap al helemaal niet dat volwassenen hun piemel in een kind willen steken. Ik vind daar zeker heel veel mis mee.quote:Op zondag 28 december 2014 15:24 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Kennelijk ben jij dus heel erg primitief en kennelijk snap je niet wat geaardheid inhoud. We leven niet meer in een tijd dat 't mannetje alle vrouwtjes maar de hele dag wil neuken. Geaardheid gaat verder dan lustgevoelens.
[..]
Ik leef toch met dat deel van mij en daar is toch niets mis mee, waarom zou ik dat niet gewoon mogen voelen en enorme risico's moeten nemen met het nemen van medicijnen die zeer zeker mijn levenskwaliteit enorm inperken. Weet je überhaupt wat die medicijnen zijn en wat ze doen?
Dat dus.quote:Op zondag 28 december 2014 15:30 schreef Tem het volgende:
[..]
Kennelijk, ik snap er inderdaad weinig van. Ik snap al helemaal niet dat volwassenen hun piemel in een kind willen steken. Ik vind daar zeker heel veel mis mee.
Kijk, je gaat nu een zelf een kant op in de discussie waarbij je mensen gaat betichten van dom of weet ik veel wat en dan wil je wel acceptatie. Nou, succes ermee want met dit soort onzinnigheid zal die acceptatie er nooit komen.
Wat is dat nou weer voor rare aanname. Hoe kan je nou denken dat iemand, iemand van wie hij houd wil penetreren als hij/zij daar lichamelijk nog niet klaar voor is. Intimiteit en seks is meer dan dat.quote:Op zondag 28 december 2014 15:30 schreef Tem het volgende:
[..]
Kennelijk, ik snap er inderdaad weinig van. Ik snap al helemaal niet dat volwassenen hun piemel in een kind willen steken. Ik vind daar zeker heel veel mis mee.
Dat zou ik ook graag zien, maar je kan toch niet van me verwachten dat wanneer er valse aannames worden gedaan ik dat zomaar negeer.quote:Op zondag 28 december 2014 15:33 schreef Tem het volgende:
Eigenlijk wilde ik dit topic bij 1 deel laten aangezien TS ook nooit meer is teruggekomen en we te ver afdrijven van het politieke aspect.
Dus, wanneer de discussie over de PNVD gaat en het poltieke vraagstuk vind ik het best. Wanneer het hier alleen maar gaat om jouw gevoelens of van andere pedofielen te bespreken kan je beter een apart topic openen in een ander subforum.
Misschien helpt het als je mensen met afwijkende standpunten niet dom of primitief noemt.quote:Op zondag 28 december 2014 15:40 schreef Demon_from_heaven het volgende:
Maar aangezien de oorspronkelijke TS een one-post-user is en de discussie een behoorlijke andere wending heeft genomen is het misschien een slim idee de discussie elders voort te zetten. Al zou ik niet weten waar, aangezien ik al in meerdere subfora een ban heb op het onderwerp.
Heb je dit al eens in R&P geprobeerd?quote:Op zondag 28 december 2014 15:40 schreef Demon_from_heaven het volgende:
Maar aangezien de oorspronkelijke TS een one-post-user is en de discussie een behoorlijke andere wending heeft genomen is het misschien een slim idee de discussie elders voort te zetten. Al zou ik niet weten waar, aangezien ik al in meerdere subfora een ban heb op het onderwerp.
Jij geeft aan dat ik primitief ben. Dan lijkt het me niet onlogisch dat ik kenbaar maak dat dat dan waarschijnlijk je eigen primitieve gedachte zijn en ik het dom vind dat je aanneemt dat ik ook zo ben.quote:Op zondag 28 december 2014 15:42 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Misschien helpt het als je mensen met afwijkende standpunten niet dom of primitief noemt.
Ja, dat was m'n eerste topic. Toen ik later de discussie wat dieper in wilde gaan werd dezen direct dicht gegooit, omdat het onderwerp wel genoeg besproken was, volgens de sluitpost. (Zo uit mijn geheugen).quote:
Huh? Waar?quote:Op zondag 28 december 2014 15:43 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Jij geeft aan dat ik primitief ben.
Nee, je noemde me dom omdat ik niet graag pedofielen in de buurt van mijn kinderen heb.quote:Dan lijkt het me niet onlogisch dat ik kenbaar maak dat dat dan waarschijnlijk je eigen primitieve gedachte zijn en ik het dom vind dat je aanneemt dat ik ook zo ben.
Even terug lezen.quote:Op zondag 28 december 2014 15:46 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Huh? Waar?
[..]
Nee, je noemde me dom omdat ik niet graag pedofielen in de buurt van mijn kinderen heb.
Maar je punt is verder wel duidelijk, lijkt me zo.
Als de buurman aangeeft graag een seksuele relatie met mijn vrouw aan te willen gaan, dan stoort dat me wel ja. En waarschijnlijk ook wel zo erg dat ik 'm liever niet in de buurt heb.quote:Op zondag 28 december 2014 15:51 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Even terug lezen.
Ik heb je dom genoemd, omdat je mensen willen verbannen/uitgestoten vanwege zijn geaardheid vergeleek met iemand niet mogen, omdat hij je vrouw neukt. Dat vind ik dom ja.
En als een pedofiel ergens woont waar ook nog andere wonen die geen pedofiel zijn dan stoort dat je ook al. Ja, echt een fantastische vergelijking.quote:Op zondag 28 december 2014 15:56 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Als de buurman aangeeft graag een seksuele relatie met mijn vrouw aan te willen gaan, dan stoort dat me wel ja. En waarschijnlijk ook wel zo erg dat ik 'm liever niet in de buurt heb.
Dat is inderdaad wat ongenuanceerd, want mijn vrouw is niet zo gemakkelijk beïnvloedbaar als een kind, maar dat versterkt het punt juist alleen maar.
Het staat je verder vrij om dat dom te noemen. Ik denk niet dat dat je zaak erg helpt, maar je gaat je gang maar, wat dat betreft.
Een fatsoenlijk antwoord zou zijn: 'Ik snap de vergelijking niet', dus ik doe maar even alsof je dat zei.quote:Op zondag 28 december 2014 16:00 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
En als een pedofiel ergens woont waar ook nog andere wonen die geen pedofiel zijn dan stoort dat je ook al. Ja, echt een fantastische vergelijking.
Waarom wil je alle tegenstand in het absurde trekken?quote:Op zondag 28 december 2014 16:04 schreef Demon_from_heaven het volgende:
Waarom sta je het uberhaupt toe dat er een heteroseksuele man in een straal van een kilometer van je vrouw komt, ze willen d'r allemaal alleen maar neuken.
Weet je, zoek het ook maar uit met je misbruikverheerlijking.quote:Op zondag 28 december 2014 16:03 schreef Demon_from_heaven het volgende:
Jij bent er zeker ook zo eentje die geen homo's in z'n buurt wil, omdat ze allemaal massaal op je vallen. Dat IS toch gewoon belachelijk dom.
Dat had ik al geprobeerd, maar dat snapte je (kennelijk) niet. Je vergelijking klopte gewoon niet. Jij vind het kwalijk als een pedofiel in de buurt van een kind komt, dat is wat je hebt gezegd.quote:Op zondag 28 december 2014 16:05 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Een fatsoenlijk antwoord zou zijn: 'Ik snap de vergelijking niet', dus ik doe maar even alsof je dat zei.
A: Als een pedofiel uit is op een seksuele relatie met mijn kinderen, dan ben ik daar niet tegen omdat ik tegen pedofielen ben, maar om andere redenen.
B: Als een heteroseksueel uit is op een seksuele relatie met mijn vrouw, dan ben ik daar niet tegen omdat ik tegen heterofielen ben, maar om andere redenen.
Kortom: nee, het gaat niet om de geaardheid, maar om het gedrag.
Nee, ik trek al het andere recht met je standpunt over pedofielen.quote:Op zondag 28 december 2014 16:06 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Waarom wil je alle tegenstand in het absurde trekken?
Wat ben je ook een vreselijk irritante kut-trollquote:Op zondag 28 december 2014 16:08 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Weet je, zoek het ook maar uit met je misbruikverheerlijking.
En het dan vreemd vinden dat er pedohaat bestaat. Ja, vind je het gek, met figuren zoals jij.
Dit doe je toch echt zelf. Als je op deze wijze een gesprek aangaat dan maak je het je gesprekspartners wel heel erg lastig om begrip danwel acceptatie op te brengen.quote:Op zondag 28 december 2014 16:08 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Wat ben je ook een vreselijk irritante kut-troll
Je snapt toch wel waarom ik me zo irriteer? Als je iemand niet waarderen omdat hij nou eenmaal pedofiel is vergelijkt met iemand niet waarderen, omdat hij seks met je vrouw wil met elkaar vergelijkt snap je er toch of geen hol van of ben je gewoon dik aan het trollen?quote:Op zondag 28 december 2014 16:11 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dit doe je toch echt zelf. Als je op deze wijze een gesprek aangaat dan maak je het je gesprekspartners wel heel erg lastig om begrip danwel acceptatie op te brengen.
Als jij verwacht dat we begrip opbrengen voor de gevoelens en meningen van pedofielen, is begrip voor de meningen van de discussiepartner wel de minste tegenprestatie. Waarom zou Jigzoz niet mogen vinden wat hij vindt?quote:Op zondag 28 december 2014 16:13 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Je snapt toch wel waarom ik me zo irriteer? Als je iemand niet waarderen omdat hij nou eenmaal pedofiel is vergelijkt met iemand niet waarderen, omdat hij seks met je vrouw wil met elkaar vergelijkt snap je er toch of geen hol van of ben je gewoon dik aan het trollen?
Omdat hij een belachelijke vergelijking maakt.quote:Op zondag 28 december 2014 16:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als jij verwacht dat we begrip opbrengen voor de gevoelens en meningen van pedofielen, is begrip voor de meningen van de discussiepartner wel de minste tegenprestatie. Waarom zou Jigzoz niet mogen vinden wat hij vindt?
Nou, ik snap de koppigheid aan een kant ook wel en de frustratie ook. Punt is dat ik er wel weer genoeg van heb als zoiets eindigt in gescheld.quote:Op zondag 28 december 2014 16:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als jij verwacht dat we begrip opbrengen voor de gevoelens en meningen van pedofielen, is begrip voor de meningen van de discussiepartner wel de minste tegenprestatie. Waarom zou Jigzoz niet mogen vinden wat hij vindt?
Die haalde iemand anders eerder ook al aan, maar dat is niet wat ik bedoel. Ik heb het niet over kinderen die aangeven blij te zijn met hun relatie. Het punt wat ik maakte is dat die relaties op een hiërarchische manier ontstaan en dat kinderen wat dat betreft later een andere indruk kunnen houden over de relatie. Overigens zijn een aantal van de voorbeelden op de pagina die jij geeft in Nederland seksueel meerderjarige kinderen, waar in Nederland geheel geen probleem voor is.quote:Op zondag 28 december 2014 13:39 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Die zijn er ook, die zijn binnen de "gemeeschap" de fora e.d. ook volop te vinden. Als ik zo even een voorbeeld moet bedenken ken ik hier nog wel een lijstje met jongens die zich uit hebben gesproken vóór volwassen-kind relaties. In de publicatie "Boy's Speaking Out On Man/Boy Love" vanuit NAMBLA.
Nou, die vraag lijkt me niet heel erg lastig te beantwoorden.quote:Op zondag 28 december 2014 16:24 schreef keste010 het volgende:
[..]
Die haalde iemand anders eerder ook al aan, maar dat is niet wat ik bedoel. Ik heb het niet over kinderen die aangeven blij te zijn met hun relatie. Het punt wat ik maakte is dat die relaties op een hiërarchische manier ontstaan en dat kinderen wat dat betreft later een andere indruk kunnen houden over de relatie. Overigens zijn een aantal van de voorbeelden op de pagina die jij geeft in Nederland seksueel meerderjarige kinderen, waar in Nederland geheel geen probleem voor is.
Nee, waar het werkelijk om gaat is of er volwassenen zijn die aangeven dat in hun seksueel minderjarige tijd intimiteit met een volwassene niet mogelijk was en die dat nog als problematisch ervaren. Dat is uiteindelijk bepalend voor de vraag of het ook in het belang van het kind is om verandering teweeg te brengen.
Welk gescheld? Ik geef aan dat je iets zegd wat ik dom van je vind. Dan hoef je je niet meteen compleet beledigd te voelen.quote:Op zondag 28 december 2014 16:23 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou, ik snap de koppigheid aan een kant ook wel en de frustratie ook. Punt is dat ik er wel weer genoeg van heb als zoiets eindigt in gescheld.
Die leeftijden zijn van het "nu" niet over wanneer de relatie was en het is echt niet zo dat die relaties vanuit de pedofiel ontstaan. En dat punt wat je maakt, ja, die mensen zijn er en daar heb ik er zelf een paar van gesproken, maar die groep is inderdaad nooit echt belicht, dus daar zal ik je ook geen bron van kunnen geven.quote:Op zondag 28 december 2014 16:24 schreef keste010 het volgende:
[..]
Die haalde iemand anders eerder ook al aan, maar dat is niet wat ik bedoel. Ik heb het niet over kinderen die aangeven blij te zijn met hun relatie. Het punt wat ik maakte is dat die relaties op een hiërarchische manier ontstaan en dat kinderen wat dat betreft later een andere indruk kunnen houden over de relatie. Overigens zijn een aantal van de voorbeelden op de pagina die jij geeft in Nederland seksueel meerderjarige kinderen, waar in Nederland geheel geen probleem voor is.
Nee, waar het werkelijk om gaat is of er volwassenen zijn die aangeven dat in hun seksueel minderjarige tijd intimiteit met een volwassene niet mogelijk was en die dat nog als problematisch ervaren. Dat is uiteindelijk bepalend voor de vraag of het ook in het belang van het kind is om verandering teweeg te brengen.
Pedofilie slaat op aangetrokken voelen tot een kind, dat hoefd niets te zeggen over seks en al helemaal niet als een primaire beweegreden. Dat is net zoiets als de gedachte dat mannen en vrouwen nooit gewoon vrienden kunnen zijn.quote:Op zondag 28 december 2014 16:31 schreef Jigzoz het volgende:
En laten we wel wezen: een pedofiel is per definitie uit op seksuele omgang met kinderen. Dat betekent dat woord nu eenmaal. Mensen die om niet-seksuele redenen graag met kinderen omgaan worden doorgaans leraar, ze gaan in een jongerencentrum werken, ze krijgen zelf kinderen, noem maar op.
Helemaal mee eens. Maar waarom ik vroeg naar bewijs over de belevingen van volwassenen die het als een 'gemis' ervaren dat zij geen intimiteit met een volwassenen hebben gehad is omdat dat de enige manier is om te kijken of er politieke verandering nodig zou zijn. Die verandering zou wat mij betreft enkel kunnen komen als de huidige regelgeving niet in het belang van het kind is, en dat is m.i. in dit topic niet aangetoond.quote:Op zondag 28 december 2014 16:34 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Pedofilie slaat op aangetrokken voelen tot een kind, dat hoefd niets te zeggen over seks en al helemaal niet als een primaire beweegreden. Dat is net zoiets als de gedachte dat mannen en vrouwen nooit gewoon vrienden kunnen zijn.
Goed punt.quote:Op zondag 28 december 2014 16:42 schreef keste010 het volgende:
Maar dit topic begon ooit als een politiek topic, en wat mij betreft mag de PVND gewoon bestaan. Met elke vorm van politieke verandering op dit thema wat betreft 'acceptatie' ben ik het oneens.
Nee klopt, maar ook wat betreft 'lichtere' politieke maatregelen zoals campagnes voor tolerantie e.d. ben ik het oneens, omdat het het disciplinerende effect verzacht. Ik zeg niet dat dergelijke campagnes verheerlijken, maar de behoefte aan intimiteit met kinderen is er één die je wat mij betreft ter alle tijden moet disciplineren.quote:Op zondag 28 december 2014 16:47 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Goed punt.
Die partij wil iets legaliseren wat nu nog een misdaad is. Mag je een partij oprichten die een bepaalde misdaad wil legaliseren? Ja, dat mag. Het is dan aan de rest van de samenleving om die partij keihard te bestrijden. Mocht er uiteindelijk een politieke meerderheid ontstaan voor het legaliseren van die misdaad, dan wordt die daad legaal en dan is het aan de rest van Nederland om die daad weer te illegaliseren.
Maar om reëel te zijn: ik zie dat in geen duizend jaar gebeuren.
Ik denk dan ook dat de potentiële aanhang zo ontzettend klein is dat ze de kiesdrempel nooit zouden kunnen halen. Bij lange na niet zelfs.quote:Op zondag 28 december 2014 16:51 schreef Tem het volgende:
De PNVD is ook nooit verboden trouwens. Alleen opgeheven omdat ze niet genoeg ondersteuningsverklaringen hadden verzameld.
Maar wat vind je dan van dit topic? Hier pleit een pedofiel voor acceptatie van pedofilie. Mag dat dan wel? Of bedoel je met 'oneens' dat je er op zich tegen bent, maar dat het niet aan banden hoeft te worden gelegd?quote:Op zondag 28 december 2014 16:52 schreef keste010 het volgende:
[..]
Nee klopt, maar ook wat betreft 'lichtere' politieke maatregelen zoals campagnes voor tolerantie e.d. ben ik het oneens, omdat het het disciplinerende effect verzacht. Ik zeg niet dat dergelijke campagnes verheerlijken, maar de behoefte aan intimiteit met kinderen is er één die je wat mij betreft ter alle tijden moet disciplineren.
Dat is inderdaad waar ik op doel. Ik heb uiteindelijk ook nog mijn eigen gedachte bij hoe dan verder, maar ik ben zelf heel erg voorstander van het gesprek eindelijk eens echt aan gaan én onderzoeken te starten. Daar is momenteel niemand toe bereid en dat zal zo blijven zolang men nieteens uit kan komen voor deze geaardheid.quote:Op zondag 28 december 2014 16:42 schreef keste010 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Maar waarom ik vroeg naar bewijs over de belevingen van volwassenen die het als een 'gemis' ervaren dat zij geen intimiteit met een volwassenen hebben gehad is omdat dat de enige manier is om te kijken of er politieke verandering nodig zou zijn. Die verandering zou wat mij betreft enkel kunnen komen als de huidige regelgeving niet in het belang van het kind is, en dat is m.i. in dit topic niet aangetoond.
Maar goed, volgens mij gaat het jou vooral om acceptatie alszijnde dat je niet verafschuwd wordt zodra je aangeeft dat je gevoelens voor kinderen hebt, of heb ik het mis? Allereerst: persoonlijk vind ik dat iemand die aangeeft dergelijke gevoelens heeft maar ze wil disciplineren en uiteindelijk geen intimiteit met een kind begint prima en ik zou diegene nooit vanwege zijn neigingen afkeuren maar beoordelen op zijn gedrag. Maar dit topic begon ooit als een politiek topic, en wat mij betreft mag de PVND gewoon bestaan. Met elke vorm van politieke verandering op dit thema wat betreft 'acceptatie' ben ik het oneens. Ik weet niet of je daar ook op doelde?
Als je daarmee mij bedoeld wil ik graag nog een poging doen om dat te verduidelijke; ik pleit voor de de-demonisering van pedofielen. We moeten stoppen om mensen vanwege een voorkeur te demoniseren. Daarmee doel ik niet op seks met kinderen of het bezit van kinderporno accepteren.quote:Op zondag 28 december 2014 16:54 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Maar wat vind je dan van dit topic? Hier pleit een pedofiel voor acceptatie van pedofilie. Mag dat dan wel? Of bedoel je met 'oneens' dat je er op zich tegen bent, maar dat het niet aan banden hoeft te worden gelegd?
Ik wacht nog altijd op iemand die stelt wat er met 'acceptatie' bedoeld wordt. Dat iemand niet in elkaar geslagen moet worden vanwege zijn seksuele voorkeuren lijkt me duidelijk. Dat er mensen zijn die pedofielen die hun neigingen weten te beheersen alsnog verafschuwen is jammer, maar daar is helaas niets aan te doen, genoeg mensen met rare opvattingen. Ik zie in ieder geval niets in welke vorm van beleid op dit thema. Maar goed, een pedofiel die zichzelf weet te disciplineren die hoeft wat mij betreft in ieder geval niet uit mijn straat te verhuizen. Je beoordeelt uiteindelijk iemand immers op zijn daden, niet zijn voorkeuren.quote:Op zondag 28 december 2014 16:54 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Maar wat vind je dan van dit topic? Hier pleit een pedofiel voor acceptatie van pedofilie. Mag dat dan wel? Of bedoel je met 'oneens' dat je er op zich tegen bent, maar dat het niet aan banden hoeft te worden gelegd?
Anderzijds zou de pedofiel er ook goed aan doen zichzelf niet in de verleiding te brengen. Daarom noemde ik hierboven al het voorbeeld van mijn straat. Het barst hier van de jonge kinderen, waarom zou een pedofiel zichzelf die verleiding aandoen? Dat is net zoiets als wanneer ik vrijgezel zou zijn en zou gaan wonen in een straat vol alleenstaande jonge vrouwen. (Met als verschil natuurlijk dat seksuele relaties onder volwassenen doorgaans geen slachtoffers kennen.)quote:Op zondag 28 december 2014 17:06 schreef keste010 het volgende:
[..]
Ik wacht nog altijd op iemand die stelt wat er met 'acceptatie' bedoeld wordt. Dat iemand niet in elkaar geslagen moet worden vanwege zijn seksuele voorkeuren lijkt me duidelijk. Dat er mensen zijn die pedofielen die hun neigingen weten te beheersen alsnog verafschuwen is jammer, maar daar is helaas niets aan te doen, genoeg mensen met rare opvattingen. Ik zie in ieder geval niets in welke vorm van beleid op dit thema. Maar goed, een pedofiel die zichzelf weet te disciplineren die hoeft wat mij betreft in ieder geval niet uit mijn straat te verhuizen. Je beoordeelt uiteindelijk iemand immers op zijn daden, niet zijn voorkeuren.
Nou, ze pleitten expliciet voor het verlagen van de seksuele meerderjarigheid naar 12 jaar en het legaliseren van kinderpornobezit. Of ze nou serieus waren in hun politieke ambities of niet, ik vind dat gewoon verwerpelijke standpunten.quote:Op zondag 28 december 2014 16:56 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Dat is inderdaad waar ik op doel. Ik heb uiteindelijk ook nog mijn eigen gedachte bij hoe dan verder, maar ik ben zelf heel erg voorstander van het gesprek eindelijk eens echt aan gaan én onderzoeken te starten. Daar is momenteel niemand toe bereid en dat zal zo blijven zolang men nieteens uit kan komen voor deze geaardheid.
Als ik kijk naar de partij de PVND dan denk ik dat het verkeerd is gebracht. De partij heeft nooit de ambitie gehad om een meerderheid te halen. Wat de PVND wilde doen is het debat aangaan in de tweede kamer en een poging te wagen met o.a. onderzoek de publieke opinie te veranderen en duidelijk te maken dat hun overtuiging dat een kind vanaf 12 jaar over de capasiteit beschikt om dat soort beslissingen te maken correct is.
Als men denkt dat de PVND een politieke partij starte om in de tweede kamer hun standpunten door te drukken zijn ze i.m.o. erg naief, want dat is geheel onrealistisch en dat wiste zij zelf ook. Er werd niet gepredict om kinderen te gaan misbruiken. Dat was niet het doel van de partij en daarom vind ik het erg jammer dat de partij niet genoeg mensen heeft weten te vinden om ook daadwerkelijk mee te kunnen doen aan de verkiezingen. De ambitie was alleen maar goed, alleen denk ik dat de uitspraken van Marthijn veel te omstreden zijn geweest om hem daar op kop te zetten.
Als jij tegen PowNed (of Geenstijl) hebt gezegd dat je een jongentje van 11 hebt gepijpt, ben je niet de man voor de functie. Dat is jammer. En ook bijv. Ad vd Berg heeft naar mijn mening veel fouten gemaakt in zijn uitspraken.
Het probleem is dus dat die groep héél groot is en dat dat zelfs zover gaat dat er "georganiseerde" groepen zijn die mensen met een pedofiele voorkeur thuis komen opzoeken. Op het moment dat ik in het openbaar uit zou komen voor mijn voorkeur heb ik een grote kans dat er binnen een paar dagen een grote groep mensen met spanboeken voor mijn deur of voor het stadhuis staan.quote:Op zondag 28 december 2014 17:06 schreef keste010 het volgende:
[..]
Ik wacht nog altijd op iemand die stelt wat er met 'acceptatie' bedoeld wordt. Dat iemand niet in elkaar geslagen moet worden vanwege zijn seksuele voorkeuren lijkt me duidelijk. Dat er mensen zijn die pedofielen die hun neigingen weten te beheersen alsnog verafschuwen is jammer, maar daar is helaas niets aan te doen, genoeg mensen met rare opvattingen. Ik zie in ieder geval niets in welke vorm van beleid op dit thema. Maar goed, een pedofiel die zichzelf weet te disciplineren die hoeft wat mij betreft in ieder geval niet uit mijn straat te verhuizen. Je beoordeelt uiteindelijk iemand immers op zijn daden, niet zijn voorkeuren.
Ik neem aan dat je bedoelt dat je niet in die straat moet wonen als je een relatie hebt?quote:Op zondag 28 december 2014 17:11 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Anderzijds zou de pedofiel er ook goed aan doen zichzelf niet in de verleiding te brengen. Daarom noemde ik hierboven al het voorbeeld van mijn straat. Het barst hier van de jonge kinderen, waarom zou een pedofiel zichzelf die verleiding aandoen? Dat is net zoiets als wanneer ik vrijgezel zou zijn en zou gaan wonen in een straat vol alleenstaande jonge vrouwen. (Met als verschil natuurlijk dat seksuele relaties onder volwassenen doorgaans geen slachtoffers kennen.)
Dat is inderdaad vreselijk. Maar wat wil je daaraan veranderen?quote:Op zondag 28 december 2014 17:11 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Het probleem is dus dat die groep héél groot is en dat dat zelfs zover gaat dat er "georganiseerde" groepen zijn die mensen met een pedofiele voorkeur thuis komen opzoeken. Op het moment dat ik in het openbaar uit zou komen voor mijn voorkeur heb ik een grote kans dat er binnen een paar dagen een grote groep mensen met spanboeken voor mijn deur of voor het stadhuis staan.
Ik vind tal van de standpunten van vele partijen in de tweede kamer (en daarbuiten) verwerpelijk. Dat betekend niet dat ze niet gehoord moeten worden.quote:Op zondag 28 december 2014 17:11 schreef keste010 het volgende:
[..]
Nou, ze pleitten expliciet voor het verlagen van de seksuele meerderjarigheid naar 12 jaar en het legaliseren van kinderpornobezit. Of ze nou serieus waren in hun politieke ambities of niet, ik vind dat gewoon verwerpelijke standpunten.
Er is nu geen enkel onderzoek buiten verkrachtingszaken e.d. om en daar gaat het daadwerkelijk in de meeste gevallen niet om pedofielen.quote:Verder: waar wil je precies onderzoek naar laten doen? Welk onderzoek is er op dit moment niet dat volgens jou wel uitgevoerd zou moeten worden? Er zijn namelijk onderzoeken die de seksuele meerderjarigheidsgrens ondersteunen.
Nee, niet als dat betekent dat ze juist de risico's opzoeken. Het gevaar ligt namelijk niet bij hen, maar bij hun potentiële slachtoffers.quote:Op zondag 28 december 2014 17:12 schreef keste010 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bedoelt dat je niet in die straat moet wonen als je een relatie hebt?
Ja, dat lijkt me ook niet handig, maar goed, dat is uiteindelijk aan diegene zelf om te beslissen. Die moet zelf maar uitvinden wat het beste werkt om zichzelf te disciplineren.
Er is geen politicus of medium dat zijn handen er aan durft te branden en het enige wat men nu hoort is dat pedofielen kinderverkrachters zijn en dat is simpelweg niet zo. Mensen zouden eens wat beter voorgelicht moeten worden en "pedohunters" zouden eens publiekelijk aan de schandpaal genageld moeten worden.quote:Op zondag 28 december 2014 17:13 schreef keste010 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad vreselijk. Maar wat wil je daaraan veranderen?
Alsgezegd: van mij mogen ze gewoon verkiesbaar zijn.quote:Op zondag 28 december 2014 17:14 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Ik vind tal van de standpunten van vele partijen in de tweede kamer (en daarbuiten) verwerpelijk. Dat betekend niet dat ze niet gehoord moeten worden.
Maar wat wil je precies voor onderzoek?quote:Er is nu geen enkel onderzoek buiten verkrachtingszaken e.d. om en daar gaat het daadwerkelijk in de meeste gevallen niet om pedofielen.
Ik zou zelf in eerste instantie wel eens een fatsoenlijk onderzoek willen naar de seksualiteit van kinderen/pubers. Kijk eerst eens naar kind-kind relatie's, mastrubatie, lichamelijke- en geestelijkefunctioneren, etc.quote:Op zondag 28 december 2014 17:18 schreef keste010 het volgende:
[..]
Alsgezegd: van mij mogen ze gewoon verkiesbaar zijn.
[..]
Maar wat wil je precies voor onderzoek?
Maar hoe dan? Een campagne over acceptatie van pedofilie is wat mij betreft niet wenselijk. Allereerst omdat ik nog altijd vind dat elke vorm van uiting van pedofilie (in de vorm van intimiteit) onwenselijk is en je daarom geen campagne kan voeren voor het accepteren van pedofilie. Waar het hier om gaat is het accepteren van pedofielen die hun neigingen wel kunnen beheersen. Maar dat is een pleidooi dat eigenlijk in het algemeen valt onder "verdraagzaamheid voor andersdenkenden". Ik zie niet zo snel hoe daar voorlichting over zou kunnen ontstaan.quote:Op zondag 28 december 2014 17:17 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Er is geen politicus of medium dat zijn handen er aan durft te branden en het enige wat men nu hoort is dat pedofielen kinderverkrachters zijn en dat is simpelweg niet zo. Mensen zouden eens wat beter voorgelicht moeten worden en "pedohunters" zouden eens publiekelijk aan de schandpaal genageld moeten worden.
Dit vind ik nogal vaag. Allereerst worden dergelijke thema's al onderzocht; er zijn onderzoeken naar de ontwikkeling van seksuele gevoelens onder kinderen. Wat is het precies dat je vindt dat er onderzocht moet worden? Een onderzoek waaruit zou blijken dat kinderen al eerder dan 16 behoefte hebben aan seks?quote:Op zondag 28 december 2014 17:21 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Ik zou zelf in eerste instantie wel eens een fatsoenlijk onderzoek willen naar de seksualiteit van kinderen/pubers. Kijk eerst eens naar kind-kind relatie's, mastrubatie, lichamelijke- en geestelijkefunctioneren, etc.
Laat men een pedofiel zijn verhaal eens doen op tv zonder dat degene die daar tegenoverstaat meteen weer iemand met het standpunt "wij trekken een grens, een pedo is geen mens". Zorg er voor dat de "gewone pedofiel", de niet practicerende pedofiel eens wat menselijker wordt gemaakt. Een voorbeeld van een dergelijke actie op de Nederlandse TV is bijvoorbeeld de korte film bij filmlab 27 november "Onder Ons".quote:Op zondag 28 december 2014 17:22 schreef keste010 het volgende:
[..]
Maar hoe dan? Een campagne over acceptatie van pedofilie is wat mij betreft niet wenselijk. Allereerst omdat ik nog altijd vind dat elke vorm van uiting van pedofilie (in de vorm van intimiteit) onwenselijk is en je daarom geen campagne kan voeren voor het accepteren van pedofilie. Waar het hier om gaat is het accepteren van pedofielen die hun neigingen wel kunnen beheersen. Maar dat is een pleidooi dat eigenlijk in het algemeen valt onder "verdraagzaamheid voor andersdenkenden". Ik zie niet zo snel hoe daar voorlichting over zou kunnen ontstaan.
Wat dacht je dan van onderzoek naar vriendschappen tussen volwassenen en kinderen, die zijn er zat. Laten we eens kijken of het kind daarin nou echt door de volwassenen wordt overschaduwd. Genoeg mensen vinden ook niet dat dat kan.quote:Op zondag 28 december 2014 17:24 schreef keste010 het volgende:
[..]
Dit vind ik nogal vaag. Allereerst worden dergelijke thema's al onderzocht; er zijn onderzoeken naar de ontwikkeling van seksuele gevoelens onder kinderen. Wat is het precies dat je vindt dat er onderzocht moet worden? Een onderzoek waaruit zou blijken dat kinderen al eerder dan 16 behoefte hebben aan seks?
Dat is het probleem helemaal niet. Ik denk dat tegenstanders van pedofilie niet per sé tegenstanders zijn van seksueel contact tussen kinderen onderling. Het gaat expliciet om de volwassene - kindrelatie die problematisch is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |