abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_147986818
Geachte medezolderkamer-autisten,

2014 loopt op zijn achterste benen en daarom wordt het eens de hoogste tijd afgelopen FOK! jaar te evalueren d.m.v. de jaarlijkse, felle strijd die de KLB Verkiezing hoort.

Afgelopen twee jaren is de nominatielijst in elkaar geschroefd door Geelman, waarvan akte, maar vorig jaar bleek dat sommige nominaties nogal dubbelop waren of ietwat te vergezocht. Na de twee opwarmertjes voor de verkiezing is dit de enige echte KLB nominatielijst!

Meest geliefde user: In de vorige verkiezingen heette dit nog "de beste user", maar gezien er geen objectieve kwalificaties zijn voor het correct reageren in KLB, is er besloten dit om te buigen naar een subjectievere en eenvoudiger te duidende titel. Elke "sociale" groep (we hebben het hier nog steeds over KLB) heeft zijn publiekslieveling. Deze titel gaat dan ook naar de user die jij het liefst in je topic ziet en die volgens jou altijd garant staat voor een sprankeltje kwaliteit in de lijst met Active Topics.

Meest geliefde moderator: Aangezien yvonne en Danny het beleid van de hoed tot de rand kennen kunnen zij alleen bepalen wie de beste moderator is. Voor de users is het slechts een kwestie welke van deze grote smurfen ze het meest gunnen om een slotje op hun meest kansloze topics te gooien.

Irritantste troll: zo lang het internet bestaat, zo lang zijn er al flapdrollen die er plezier uithalen andere mensen het bloed onder de nagels te halen. Deze kansloze, doch creatieve figuren stoppen express moeite in hun pogingen andere users te agiteren. Domme tokkies met een plank voor hun kop vallen niet in deze categorie. De winnaar van deze titel krijgt daarnaast, mits de FA's ons gunstig zijn een weekje wel verdiende Fok! vakantie.

Meest gevatte user: altijd weet deze user een scherpe, droge, intellectuele of kneiterharde comment te plaatsen die in veel gevallen een reactie teweeg brengt. Als deze user een column had in de Spits, dan was het misschien niet zo'n ongelofelijke papierverspilling geweest. De keyboardkunstenaar, de user waarvan je houdt, of van houdt om te haten!

Meest empathische KLB-er: Het klinkt misschien als een contradictio in terminis, maar het bestaat KLB-ers die net wat meer mededogen en sociale vaardigheden hebben en daarom in het land der ongevoeligen koning zijn. Deze user zou het niet durven om een topic te bestempelen als "kut-topic" en al helemaal niet de TS in kwestie een "kut-TS of hommo" zou willen noemen. Deze user zijn/haar medeleven zou beter in R&P op zijn plek zijn.

Ze proberen me te besodeflikkeren!: Deze user straalt uit in zijn domheid. De kortzichtige comments, kromme redeneringen, stomme acties en met een beheersing van de Nederlandse taal waar zelfs die stoere boiis nog van zouden zeggen: "wollah, dat is grammatical helemaal haram, sahbi!" Domme ploerten verdienen ook een schouderklopje. Kortom, deze user zou je heel graag bij de Rijdende Rechter terug zien komen.

De Tatjana Simic: Het heeft iets fouts, maar tegelijkertijd iets verschrikkelijk geils. Deze Fok!ker/Fok!ster lijkt jouw wel een aangenaam hapje. Nog sterker als je de kans zou krijgen dan zou je hem/haar: keihard doen/palen/volspuiten/anaal vernederen.

KLB-er die in 2015 aan de man/vrouw moet komen: ook afgelopen jaar waren de "Nederlandse vrouwen :') " "Vrouwen :') " en "Vrouwen zijn vieze hoeren" niet van de lucht. Het werd dit jaar herhaaldelijk weer duidelijke waar stereotype van de gefrustreerde maagdelijke zolderkamer autist vandaan komt. Alsof het een sport was hebben een gros van de KLB-ers zich schuldig gemaakt aan seksistische en zelfs misogynische uitspraken, alles in zelf-medelijden gedrenkt. Dat, terwijl al deze jongetjes eigenlijk gewoon een beetje naar oprechte vrouwenliefde hunkeren. Wie van de Fok!kers heeft dit het hardste nodig dit jaar?

Ik mis je :'( : Luisteren naar mensen is moeilijk, zeker als je rebels bent ingesteld, niet begrepen wordt als geniale geest door de bekrompen digitale samenleving of je gewoon zeer temperamentvol bent. In deze categorie vallen allen wiens zwarte naam nog zwarter is geworden door die akelige horizontale streep. Oftewel: welke ban moet worden opgeheven?

Room 101: door de jaren heen heeft Fok! een geheel eigen repertoire van inside jokes and me-me's verzameld die wel 450 keer zijn gebruikt, voor 50 cent zijn gekocht, pics van je zusje hebben of soms in de kont is geplast. Welke van deze uitdrukkingen kan Room 101 oftewel de prullenbak in, om vervangen te worden door een nieuwe hippe, superhilarischmegafantastische tot-in-den-treure-herhaalde uitgekouwde grap.

Dit zijn de categorieėn van dit jaar en daar moet u het mee doen! Stemmen mag in het volgende topic: KLB / KLB Verkiezingen 2014 - Usernominaties DE STEMBUS

Enige regels:
- Niet op jezelf stemmen. Naast dat het kinderachtig en sneu is, is het ook nog contraproductief. Als iedereen op zichzelf stemt, heeft iedereen evenveel stemmen. En alleen Downie-voetbalcompetities hebben meerdere winnaars.
- Hou je aan de richtlijnen voor het plaatsen van je stem (geen SC in het stemtopic. Vorig jaar was het een enorme kut opdracht om alle stemmen terug te zoeken tussen dat gewauwel).
- Stemmen kunnen NIET aangepast worden. Geplaatst, is geplaatst. Politieke spelletjes speel je maar voordat je op "invoeren drukt".

Je kunt stemmen tot en met 28 december 24.00, zodat we nog voor het einde van het jaar de feestelijke uitslag kunnen mededelen!

In dit topic mag je je stemmen delen, stemmen werven over de ontwikkeling van de strijd ouwehoeren enzovoort. Veel plezier met de strijd!

Tussenstand:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En mensen, shoutouts naar Hoink581 voor zijn inzet voor deze verkiezingen! ^O^

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2014 22:12:36 ]
pi_147986819
fipo
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:12:21 #3
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147986820
Kaap
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147986825
EBOLA EEND
pi_147986844
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:12 schreef Zaktabak het volgende:
Kaap
Ik had gewoon lapo hoor :')
pi_147986856
Hoe openen jullue zo snel een topic dan?...srs
pi_147986857
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:12 schreef Slaap_Zak het volgende:
EBOLA EEND
kutzak
pi_147986861
Ik ben weg pluisjes O+

Kerstseks en kransjes O+

hihaho
pi_147986869
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:13 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

kutzak
Piemol
pi_147986873
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:13 schreef madeliefff het volgende:
Hoe openen jullue zo snel een topic dan?...srs
Moet je bottopic downloaden
pi_147986879
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:13 schreef madeliefff het volgende:
Hoe openen jullue zo snel een topic dan?...srs
Op 'nieuw topic' drukken, de TT veranderen en op 'invoeren' drukken? :')
pi_147986899
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:13 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Moet je bottopic downloaden
watttt?
pi_147986916
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:14 schreef madeliefff het volgende:

[..]

watttt?
www.bottopickaper.org

die opent automatisch nieuw topic als je lapo hebt
pi_147986940
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:13 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Op 'nieuw topic' drukken, de TT veranderen en op 'invoeren' drukken? :')
altijd als ik dat doe is iemand mij voor :') jullie maken de OP zeker pas achteraf dan
pi_147986950
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:15 schreef madeliefff het volgende:
jullie maken de OP zeker pas achteraf dan
Huh? :')
pi_147986958
Grappig. :D
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147986972
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:14 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

www.bottopickaper.org

die opent automatisch nieuw topic als je lapo hebt
Ik heb pro, dan opent die ook als je geen lapo hebt.
pi_147986982
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:16 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Ik heb pro, dan opent die ook als je geen lapo hebt.
Nice, moet je voor betalen toch?
pi_147986993
:')
pi_147986999
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:16 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Ik heb pro, dan opent die ook als je geen lapo hebt.
maar kost wel 20 euro, ik zou gwn de crack downloaden van pirate bay
pi_147987003
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:16 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Ik heb pro, dan opent die ook als je geen lapo hebt.
301. ;)
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147987006
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:16 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Nice, moet je voor betalen toch?
Maar vierhonderdvijftig euro, echt fantastisch!
pi_147987040
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:15 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Huh? :')
hoef je geen OP te maken (lees:kopiėren)? Je ziet aan mijn vraag dat ik nog nooit een nieuwe in een reeks heb gemaakt
pi_147987047
Madeliefff zit nu met haar Rabo random reader bottopickaper Pro aan te schaffen hoor
pi_147987059
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:13 schreef Slaap_Zak het volgende:
Ik ben weg pluisjes O+

Kerstseks en kransjes O+

hihaho
nou moe. Doei dan maar :(
pi_147987067
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:18 schreef madeliefff het volgende:

[..]

hoef je geen OP te maken (lees:kopiėren)? Je ziet aan mijn vraag dat ik nog nooit een nieuwe in een reeks heb gemaakt
Normaal wel, maar niet met dat programma dus
pi_147987068
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:18 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Madeliefff zit nu met haar Rabo random reader bottopickaper Pro aan te schaffen hoor
_O- _O- _O-
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147987083
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:18 schreef madeliefff het volgende:

[..]

hoef je geen OP te maken (lees:kopiėren)? Je ziet aan mijn vraag dat ik nog nooit een nieuwe in een reeks heb gemaakt
Nee, die staat er al.
pi_147987093
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:18 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Madeliefff zit nu met haar Rabo random reader bottopickaper Pro aan te schaffen hoor
ik snap alleen het woordje madeliefff. Volgens mij was dat ook wel t belangrijkste O+
pi_147987105
Over een kwartier komt Ronald Goedemondt blijkbaar. Wie gaat kijken?
pi_147987110
Ik mis retry wel.
pi_147987135
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:19 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Over een kwartier komt Ronald Goedemondt blijkbaar. Wie gaat kijken?
Heb ik al gezien. ^O^
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147987141
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:19 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Over een kwartier komt Ronald Goedemondt blijkbaar. Wie gaat kijken?
Ik, ben vorig jaar speciaal naar fucking Winterswijk getreind om hem te zien.
pi_147987142
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:18 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Normaal wel, maar niet met dat programma dus
die link deed t niet wat zit je voor onzin te verkopen. Wacht maar als girlygirl8 dit leest...dan doet ze aangifte _O-
pi_147987148
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:19 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Over een kwartier komt Ronald Goedemondt blijkbaar. Wie gaat kijken?
Al gezien in theater, maar ga er weer gewoon voor zitten
pi_147987151
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:19 schreef hoink581 het volgende:
Ik mis retry wel.
waarom was ie ook alweer gebanaand?
pi_147987159
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:20 schreef madeliefff het volgende:

[..]

die link deed t niet wat zit je voor onzin te verkopen. Wacht maar als girlygirl8 dit leest...dan doet ze aangifte _O-
Zit je op mobiel? Want er is geen mobiele website, alleen via pc/laptop te openen
pi_147987169
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:20 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

waarom was ie ook alweer gebanaand?
Hij zei gemene dingen over mij op twitter
pi_147987172
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:20 schreef madeliefff het volgende:

[..]

die link deed t niet wat zit je voor onzin te verkopen. Wacht maar als girlygirl8 dit leest...dan doet ze aangifte _O-
raar, bij mij doet ie 't wel
pi_147987179
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:21 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Zit je op mobiel? Want er is geen mobiele website, alleen via pc/laptop te openen
ik geloof je niet
pi_147987185
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:21 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Hij zei gemene dingen over mij op twitter
dat is toch een grapje hoop ik hahaha

haha

ha
pi_147987195
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:21 schreef madeliefff het volgende:

[..]

ik geloof je niet
:? Alsof ik onzin verkoop :{w
pi_147987198
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:21 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

dat is toch een grapje hoop ik hahaha

haha

ha
Ik ben tegenwoordig erg close met een aantal admins,

en ook dit is geen grap.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:24:15 #44
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147987248
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:16 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

maar kost wel 20 euro, ik zou gwn de crack downloaden van pirate bay
De Pirate Bay is down :(
to Major Tom...
pi_147987257
Noem is artiesten met mooie rustige nummers, volgens jullie.

:)
pi_147987276
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:24 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

De Pirate Bay is down :(
oldpiratebay.org
pi_147987282
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:24 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

De Pirate Bay is down :(
Yep. :(
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:25:17 #48
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147987283
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:24 schreef DjeDje het volgende:
Noem is artiesten met mooie rustige nummers, volgens jullie.

:)
Kwabs - Walk EP
to Major Tom...
pi_147987308
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:24 schreef DjeDje het volgende:
Noem is artiesten met mooie rustige nummers, volgens jullie.

:)
slayer, metallica, rammstein
pi_147987311
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:24 schreef DjeDje het volgende:
Noem is artiesten met mooie rustige nummers, volgens jullie.

:)
Nora en Pure

  vrijdag 26 december 2014 @ 22:27:28 #52
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147987356
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:26 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

slayer, metallica, rammstein
Jazeker :7
to Major Tom...
pi_147987360
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147987384
Jullie denken is fissa?
pi_147987390
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:19 schreef hoink581 het volgende:
Ik mis retry wel.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:28:21 #57
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147987397
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:28 schreef -supergirl- het volgende:
Jullie denken is fissa?
Neen
to Major Tom...
pi_147987401
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:20 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

waarom was ie ook alweer gebanaand?
DM's openbaren.
pi_147987402
En nu ga ik Rrrrrrrrrrrrrrrronald kieken, loaters
pi_147987412
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:28 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

DM's openbaren.
ahah, echt? :') :D
pi_147987416
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:28 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

DM's openbaren.
ik dacht dat dat terrastegel was :')
pi_147987427
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:20 schreef madeliefff het volgende:
Wacht maar als girlygirl8 dit leest...dan doet ze aangifte _O-
:')
pi_147987436
Toch niet mijn DM's trouwens?
pi_147987478
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:28 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

ahah, echt? :') :D
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:28 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

ik dacht dat dat terrastegel was :')
Wat TT trouwens idd. Retry had piemels gepost ofzo dacht ik.
pi_147987499
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:24 schreef DjeDje het volgende:
Noem is artiesten met mooie rustige nummers, volgens jullie.

:)
wat voor rustige muziek dan? Achtergrondmuziek, ballads of sex muziek. ..
pi_147987509
Thankjullie
pi_147987544
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:31 schreef madeliefff het volgende:

[..]

wat voor rustige muziek dan? Achtergrondmuziek, ballads of sex muziek. ..
Meer ballads en achtergrond muziek.
Sex muziek is niet nodig ;(
pi_147987573
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:32 schreef DjeDje het volgende:
Sex muziek is niet nodig ;(
Inb4: Fylax
pi_147987729
Joep van het Hek, dat gaat dus echt niemand kijken.
pi_147987840
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:41:15 #72
395200 deadprez
One more rail
pi_147987858
ewa stelletje joden
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147987880
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:41 schreef deadprez het volgende:
ewa stelletje joden
ewa ecto
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:42:12 #74
395200 deadprez
One more rail
pi_147987888
ben de hele dag godse misselijk geweest :r
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147987890
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:32 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Meer ballads en achtergrond muziek.
Sex muziek is niet nodig ;(
dit is nog altijd mijn favo loungenummer..is wel een oude
pi_147987892
Ewa dooie
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:42:28 #77
3185 Adelante
To let it go now
pi_147987898
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:37 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Joep van het Hek, dat gaat dus echt niemand kijken.
ik :7
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_147987901
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:42 schreef deadprez het volgende:
ben de hele dag godse misselijk geweest :r
Minder zuipen
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:42:55 #79
395200 deadprez
One more rail
pi_147987916
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:42 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Minder zuipen
Ja of minder eten. Of allebei.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147987917
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:42 schreef Adelante het volgende:

[..]

ik :7
Die ouwe is toch niet grappig joh :')
pi_147987944
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:42 schreef deadprez het volgende:

[..]

Ja of minder eten. Of allebei.
#VVVVIESDIK
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:44:04 #82
3185 Adelante
To let it go now
pi_147987956
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:42 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Die ouwe is toch niet grappig joh :')
beter zijn cynisme dan de flauwe humor van de broer van Trijntje Oosterhuis op SBS ^O^
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:44:09 #83
395200 deadprez
One more rail
pi_147987958
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:43 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

#VVVVIESDIK
nee zie post van guus net
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147987972
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:42 schreef madeliefff het volgende:

[..]

dit is nog altijd mijn favo loungenummer..is wel een oude
Nice.
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:45:04 #85
395200 deadprez
One more rail
pi_147987987
Ik dacht even dat freshfruit de nieuwe kloon van retry was
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147987993
Dat moment waarop je denkt FOK!sters S&G aan te klikken en vervolgens halfnaakte mannen in je beeld ziet verschijnen om te ontdekken dat je per ongeluk op FOK!kers S&G hebt geklikt.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:45:15 #87
395200 deadprez
One more rail
pi_147987997
komt door zijn versfresh account denk ik
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:45:30 #88
395200 deadprez
One more rail
pi_147988008
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:45 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Dat moment waarop je denkt FOK!sters S&G aan te klikken en vervolgens halfnaakte mannen in je beeld ziet verschijnen om te ontdekken dat je per ongeluk op FOK!kers S&G hebt geklikt.
Ja ja, per ongeluk.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147988012
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:44 schreef Adelante het volgende:

[..]

beter zijn cynisme dan de flauwe humor van de broer van Trijntje Oosterhuis op SBS ^O^
Allebei kut.
En Ik Hou Van Holland op RTL 4 natuurlijk ;(
pi_147988031
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:45 schreef deadprez het volgende:
Ik dacht even dat freshfruit de nieuwe kloon van retry was
Dus niet. :D
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147988040
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:37 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Joep van het Hek, dat gaat dus echt niemand kijken.
Ik!
pi_147988043
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:45 schreef deadprez het volgende:

[..]

Ja ja, per ongeluk.
Onze nachtelijke avonturen zouden onder ons blijven toch?
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:46:44 #93
395200 deadprez
One more rail
pi_147988054
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:46 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Onze nachtelijke avonturen zouden onder ons blijven toch?
:@
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:46:58 #94
395200 deadprez
One more rail
pi_147988063
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:46 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Dus niet. :D
Nope. Ik mis die boi nu al. ;(
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147988099
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:44 schreef deadprez het volgende:

[..]

nee zie post van guus net
Ah, ontkenningsfase O+
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:48:29 #96
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147988113
Hallo luitjes
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:48:40 #97
395200 deadprez
One more rail
pi_147988120
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:48 schreef Frank_Drebin het volgende:
Hallo luitjes
Ey Frank.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147988121
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:46 schreef deadprez het volgende:

[..]

Nope. Ik mis die boi nu al. ;(
Was dus wel iets van een compliment? :D
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:49:33 #99
395200 deadprez
One more rail
pi_147988158
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:48 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Was dus wel iets van een compliment? :D
ja
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:49:46 #100
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988168
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:45 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Dat moment waarop je denkt FOK!sters S&G aan te klikken en vervolgens halfnaakte mannen in je beeld ziet verschijnen om te ontdekken dat je per ongeluk op FOK!kers S&G hebt geklikt.
Hier moet je zijn denk ik US / [V S&G] FOK!sters Sexy & Gewaagd #103 - Met knallende kerstballen
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:50:14 #101
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988192
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:48 schreef Frank_Drebin het volgende:
Hallo luitjes
Hey ouwe knar, Goed je weer te zien :D
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147988194
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:48 schreef Frank_Drebin het volgende:
Hallo luitjes
Ewa Frankie
pi_147988209
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:49 schreef deadprez het volgende:

[..]

ja
Voel me vereerd,en sorry for your lost.
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:50:47 #105
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147988223
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:50 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Hey ouwe knar, Goed je weer te zien :D
Ha, zak is er weer.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:51:20 #106
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988247
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:50 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ha, zak is er weer.
Ik leef nog inderdaad. En dat vind ik al heel wat.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:51:49 #108
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147988270
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:51 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Ik leef nog inderdaad. En dat vind ik al heel wat.
Jeetje, wat is er allemaal gebeurd?
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:52:02 #109
395200 deadprez
One more rail
pi_147988282
quote:
hugo de hosselboi :')
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:52:40 #110
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988314
quote:
snakelady _O_
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:53:06 #111
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147988333
quote:
Hehe :D.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:53:27 #112
395200 deadprez
One more rail
pi_147988355
oh lol zie nu de post eronder pas :') godver
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:54:58 #113
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988409
Goeden reply van Snake _O_
pi_147988423
Oja die kerel die toen roze haar had lol
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:55:17 #115
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988424
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:51 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Jeetje, wat is er allemaal gebeurd?
Nieuwe baan, hogere deadlines. Vriendin heeft me verlaten.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:55:48 #116
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147988451
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:55 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Nieuwe baan, hogere deadlines. Vriendin heeft me verlaten.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd. Zaktabak wordt een papa.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147988453
oude nummers luisteren

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2014 22:56:25 ]
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:56:11 #118
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988465
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:55 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Gefeliciteerd. Zaktabak wordt een papa.
Ik weet nog niet of ik er klaar voor ben :'(
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:56:22 #119
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988475
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:55 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Nieuwe baan, hogere deadlines. Vriendin heeft me verlaten.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pics van je zwangere vriendin in US
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:56:40 #120
395200 deadprez
One more rail
pi_147988491
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:55 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Nieuwe baan, hogere deadlines. Vriendin heeft me verlaten.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
daar gaat je leven
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:56:45 #121
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988497
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:56 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Pics van je zwangere vriendin in US
Fap je daarop?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:57:03 #122
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988510
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:56 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Ik weet nog niet of ik er klaar voor ben :'(
Elke dag werken en daarna door naar sport en daarna naar cafe om straalbezopen om 1 uur thuis te komen om dan 7 uur weer op te staan voor werk en ga zo maar door. In het weekend moet je natuurlijk even je familie bezoeken
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:57:08 #123
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988513
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:56 schreef deadprez het volgende:

[..]

daar gaat je leven
Feliciteren had ook gemogen maar ho maar. :{w
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:57:22 #124
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988520
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:56 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Fap je daarop?
Neen, je zakgenoot (S_Z) wel
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:57:33 #125
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988528
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:57 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Elke dag werken en daarna door naar sport en daarna naar cafe om straalbezopen om 1 uur thuis te komen om dan 7 uur weer op te staan voor werk en ga zo maar door. In het weekend moet je natuurlijk even je familie bezoeken
Familie of schoonfamilie?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147988541
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:55 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Nieuwe baan, hogere deadlines. Vriendin heeft me verlaten.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Feli
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:57:58 #127
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988542
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:57 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Neen, je zakgenoot (S_Z) wel
Die doet zich dan ook voor als man ;)
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:58:17 #128
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988554
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:57 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Feli
Jij gefeliciteerd! Je krijgt een vriendje om mee te spelen van ons kado.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:58:23 #129
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988561
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:57 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Familie of schoonfamilie?
Schoonfamilie :')
pi_147988589
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:58 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Jij gefeliciteerd! Je krijgt een vriendje om mee te spelen van ons kado.
Deze snap ik niet
  vrijdag 26 december 2014 @ 22:59:50 #131
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988613
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:59 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Deze snap ik niet
:')
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:00:03 #132
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988618
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:59 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Deze snap ik niet
Geloof ik krijg je een leeftijdsgenootje erbij. Al dan niet leeftijd op verstandelijk niveau. ;)
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:01:48 #134
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988695
quote:
Noh. Ze ziet er leuk uit toch? :{
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:02:26 #135
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988723
quote:
Leuke meid
pi_147988738
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:01 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Noh. Ze ziet er leuk uit toch? :{
De tekst is door Sonic zelf toegevoegd he.
Dit is het origineel: US / Userfoto's #332
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:03:18 #137
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988752
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:02 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

De tekst is door Sonic zelf toegevoegd he.
Dit is het origineel: US / Userfoto's #332
Oh. Jezus, je ziet de spellingscorrectie van MS Word gewoon :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:04:46 #138
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988812
Ik snap de grap anders ook niet echt, maar goed. Ik kijk dan ook niet echt naar de teksten :@
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:05:44 #139
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988853
DjeDje is ook mooi O+ #NoMarry
pi_147988889
Mooie bruine ogen. :D
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
pi_147988950
De reactie van Voederbietel hieronder :') US / Userfoto's #332
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:08:08 #142
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988960
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:06 schreef FreshFruit72 het volgende:
Mooie bruine ogen. :D
Bruin is mooi hoor, maar net wat te donker waardoor je geen patronen er in kan zien.

Blauw is mooi helder :@ O+
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:08:44 #143
395200 deadprez
One more rail
pi_147988980
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:07 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
De reactie van Voederbietel hieronder :') US / Userfoto's #332
die sarcastische posts van hem in fototopics zijn sws briljant :')
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:08:58 #144
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147988986
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:07 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
De reactie van Voederbietel hieronder :') US / Userfoto's #332
:o :9
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:09:09 #145
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147988996
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:07 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
De reactie van Voederbietel hieronder :') US / Userfoto's #332
_O- held ook _O_
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147989000
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:08 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Bruin is mooi hoor, maar net wat te donker waardoor je geen patronen er in kan zien.

Blauw is mooi helder :@ O+
Allebei mooi
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:10:12 #147
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147989046
Maar ik moet zeggen dat ik niet echt snap dat er mensen zijn die reacties posten als

- daten
- keertje afspreken
- elk flirterige opmerking
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:10:14 #148
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989047
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:09 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Allebei mooi
Blauw haar blonde ogen toch?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:10:42 #149
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147989065
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:10 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Blauw haar blonde ogen toch?
Nazi

:@
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:10:53 #150
395200 deadprez
One more rail
pi_147989074
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
Maar ik moet zeggen dat ik niet echt snap dat er mensen zijn die reacties posten als

- daten
- keertje afspreken
- elk flirterige opmerking
trekte klacht
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:11:03 #151
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147989080
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:56 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Ik weet nog niet of ik er klaar voor ben :'(
Jij wordt dadelijk ineens een heel verstandige volwassen man als dat kleine jankballetje in je handen ligt. Zo gaat dat (bijna) altijd.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147989086
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:10 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Blauw haar blonde ogen toch?
1 van de 7 schoonheden. ^O^
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:11:28 #153
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989098
Beide lezen er kats overheen. Mooi.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:12:14 #154
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989139
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:10 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Nazi

:@
Ze hadden wel smaak.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:12:36 #155
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147989155
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:12 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Ze hadden wel smaak.
Ontken ik niet :P
pi_147989156
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:10 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Blauw haar blonde ogen toch?
:')
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:12:59 #157
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989173
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:12 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

:')
Goedzo Guus :D
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:13:51 #158
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989211
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:11 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Jij wordt dadelijk ineens een heel verstandige volwassen man als dat kleine jankballetje in je handen ligt. Zo gaat dat (bijna) altijd.
Gelukkig. Maar is er nog ruimte voor het kind in mijzelf dan? :{ ;(
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147989212
Maar blauwe en bruine ogen zijn allebei mooi, zeker gecombineerd met blond.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:14:04 #160
395200 deadprez
One more rail
pi_147989219
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:13 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Maar blauwe en bruine ogen zijn allebei mooi, zeker gecombineerd met blond.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147989237
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:14 schreef deadprez het volgende:

[..]

En dus geen emo.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:14:34 #162
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989241
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:13 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Maar blauwe en bruine ogen zijn allebei mooi, zeker gecombineerd met blond.
bruin met blond staat ook wel charmant.

Of redheads met groene ogen O+
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147989245
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:15:55 #164
395200 deadprez
One more rail
pi_147989300
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:14 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

En dus geen emo.
Ik geil niet alleen op emochicks :{w
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:16:57 #165
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147989342
Prez geilt op blonde negerinnen
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:17:31 #166
395200 deadprez
One more rail
pi_147989364
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Prez geilt op blonde negerinnen
ik geil eigenlijk niet zo op negerinnen ;( inb4 racist
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147989400
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 december 2014 09:31 schreef voederbietel het volgende:

[..]

De kloppende fallus nacht

Tijdens een duistere december nacht
Voel ik kriebels in mijn geslacht
Opgewonden bezoek ik een bekende site
In mijn linkerhand mijn fleshlight
Ja het is weer een heuse jacht
Deze kloppende fallus nacht

De nacht duurt voort de uren laat
Een foto zie ik, een vrouw van formaat
Warempel een prachtig schepsel
Ik verwikkel mij in een erotisch voorspel
Rondingen zo fijn zo zacht
Deze kloppende fallus nacht

Snel de fles glijmiddel er bij gepakt
Voel ik dat mijn piemel naar aandacht snakt
De kunstmatige vagina nat gemaakt
Besef ik mij wat deze foto veroorzaakt
En met dit alles begint de smacht
Deze kloppende fallus nacht

Met grote bewegingen komt genot
Trekkende aan mijn neppe liefdesgrot
Extatische gevoelens komen boven
Ik wil mij met jouw verloven
Smachtend kijk ik naar al dit pracht
Deze kloppende fallus nacht

Een hoogte punt dient zich spoedig aan
Ik kom klaar en voel mij voldaan
In desinteresse sluit ik mijn pc weer af
En sta stil of ik mij op een hellend vlak begaf
Nog een aantal maanden tot mijn toverkracht
Het einde van deze kloppende fallus nacht
_O- _O- _O_
pi_147989415
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:17 schreef deadprez het volgende:

[..]

ik geil eigenlijk niet zo op negerinnen ;( inb4 racist
Wie hier wel?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:19:01 #169
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989422
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:17 schreef deadprez het volgende:

[..]

ik geil eigenlijk niet zo op negerinnen ;( inb4 racist
Dat is niet racistisch. Een negerinnentet, buik, benen en kuit vind ik serieus heel vies. :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:19:09 #170
395200 deadprez
One more rail
pi_147989429
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:18 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Wie hier wel?
slaap_zak waarschijnlijk, maar die geilt op alles
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:19:27 #171
395200 deadprez
One more rail
pi_147989441
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:19 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Dat is niet racistisch. Een negerinnentet, buik, benen en kuit vind ik serieus heel vies. :')
Mweh, vies is ook overdreven maar het is niet echt mijn ding.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:19:34 #172
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989449
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:19 schreef deadprez het volgende:

[..]

slaap_zak waarschijnlijk, maar die geilt op alles
Zijn motto is dan ook wel "alles met een hartslag"
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:19:48 #173
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989455
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:19 schreef deadprez het volgende:

[..]

Mweh, vies is ook overdreven maar het is niet echt mijn ding.
Die van mij wordt er spontaan slap van.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:19:56 #174
395200 deadprez
One more rail
pi_147989460
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:19 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Zijn motto is dan ook wel "alles met een hartslag"
_O-
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:20:13 #175
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_147989472
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:19 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Zijn motto is dan ook wel "alles met een hartslag"
_O- _O-
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:22:00 #176
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989538
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:19 schreef deadprez het volgende:

[..]

_O-
Die zou nog dat Kwoaje Keie wijf doen als het moest. Heel eerlijk gezegd.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:22:34 #177
395200 deadprez
One more rail
pi_147989560
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:22 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Die zou nog dat Kwoaje Keie wijf doen als het moest. Heel eerlijk gezegd.
ah dude waarom herinner je me nou weer aan dat filmpje
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:24:06 #178
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989613
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:22 schreef deadprez het volgende:

[..]

ah dude waarom herinner je me nou weer aan dat filmpje
Sorry. Ik krijg nog steeds DM's omdat ik ooit dat linkje door heb gestuurd naar mensen die er om vroegen, en een nieuwswebsite vermelde dat hij op te vragen was "bij leden van het FOK!forum".
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:24:51 #179
395200 deadprez
One more rail
pi_147989645
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:24 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Sorry. Ik krijg nog steeds DM's omdat ik ooit dat linkje door heb gestuurd naar mensen die er om vroegen, en een nieuwswebsite vermelde dat hij op te vragen was "bij leden van het FOK!forum".
_O-
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147989666
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:24 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Sorry. Ik krijg nog steeds DM's omdat ik ooit dat linkje door heb gestuurd naar mensen die er om vroegen, en een nieuwswebsite vermelde dat hij op te vragen was "bij leden van het FOK!forum".
:D
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:25:21 #181
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989676
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:25:45 #182
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147989689
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:13 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Gelukkig. Maar is er nog ruimte voor het kind in mijzelf dan? :{ ;(
Ik ben zelf altijd kindloos gebleven dus ik ben geen expert op dat gebied, maar van wat ik heb gezien in mijn eigen omgeving, ja, je kiest alleen de momenten wat zorgvuldiger uit.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:25:50 #183
395200 deadprez
One more rail
pi_147989698
quote:
ja dat topic ken ik, heb er ook in gepost
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:26:59 #184
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989735
Ik heb de link trouwens niet meer :)

En toch bleef me dat achtervolgen tot die trio in Frankrijk aan toe, en langer. :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:28:15 #185
395200 deadprez
One more rail
pi_147989784
Even subtiel melden dat je een trio gehad hebt, jeweet
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:28:45 #186
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989801
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:28 schreef deadprez het volgende:
Even subtiel melden dat je een trio gehad hebt, jeweet
Bedacht ik me net man, was ook wel een dingentje hoor dit jaar
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:29:18 #187
395200 deadprez
One more rail
pi_147989825
ik ben gewoon jelly
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:30:28 #188
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989860
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:29 schreef deadprez het volgende:
ik ben gewoon jelly
hoeft niet. was matig en awkward.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:30:56 #189
395200 deadprez
One more rail
pi_147989877
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:30 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

hoeft niet. was matig en awkward.
Ja kan ik me op zich ook wel voorstellen :')

Ik zou sws bang zijn dat mijn vriendin het achteraf toch niet zo leuk zou vinden dat ik een andere chick geneukt heb.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:31:13 #190
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147989894
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:28 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Bedacht ik me net man, was ook wel een dingentje hoor dit jaar
Als zaktabakje ook zijn of haar weg naar FOK! vindt dan krijgt het een linkje naar de sores van vaders. Maar dat weet je wel.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147989935
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:31 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Als zaktabakje ook zijn of haar weg naar FOK! vindt dan krijgt het een linkje naar de sores van vaders. Maar dat weet je wel.
Kladblokje al aangemaakt Frankie?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:32:53 #192
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147989956
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:32 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Kladblokje al aangemaakt Frankie?
Ja tuurlijk, we gaan vaders wel even op de proef stellen.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:32:53 #193
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147989957
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:31 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Als zaktabakje ook zijn of haar weg naar FOK! vindt dan krijgt het een linkje naar de sores van vaders. Maar dat weet je wel.
Ik hoop heel erg dat FOK! tegen die tijd op zwart staat. Laat het kleine purkje sowieso voor zijn 13'de niet op het internet.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:33:09 #194
395200 deadprez
One more rail
pi_147989971
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:31 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Als zaktabakje ook zijn of haar weg naar FOK! vindt dan krijgt het een linkje naar de sores van vaders. Maar dat weet je wel.
Heb ik nog steeds 116 notes? Ben even te lui om het in dat topic daarover te vragen.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:33:20 #195
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147989979
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef deadprez het volgende:

[..]

Heb ik nog steeds 116 notes? Ben even te lui om het in dat topic daarover te vragen.
Ja. 116
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147989986
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:32 schreef Zaktabak het volgende:
Laat het kleine purkje sowieso voor zijn 13'de niet op het internet.
Pls :')
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:33:34 #197
395200 deadprez
One more rail
pi_147989991
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ja. 116
Aight.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147989993
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ja. 116
En ik?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:33:50 #199
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990000
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:32 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Ik hoop heel erg dat FOK! tegen die tijd op zwart staat. Laat het kleine purkje sowieso voor zijn 13'de niet op het internet.
Zou het persoonlijk ook zo lang mogelijk tegen gaan. En als het dan gebeurt, dan wel zo dat ik alles kan zien.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990012
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef deadprez het volgende:

[..]

Heb ik nog steeds 116 notes? Ben even te lui om het in dat topic daarover te vragen.
116 :o
Ik heb er 1 als het goed is ahahhaha
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:34:08 #201
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990017
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

En ik?
64. Pas uit een ban, niet zo kleine deugniet.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:34:15 #202
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990020
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef DjeDje het volgende:

[..]

116 :o
Ik heb er 1 als het goed is ahahhaha
3
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:34:20 #203
395200 deadprez
One more rail
pi_147990022
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef DjeDje het volgende:

[..]

116 :o
Ik heb er 1 als het goed is ahahhaha
Ja maar ik was eerst een verschrikkelijke teringuser.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:34:34 #204
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990029
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ja. 116
Ik ben best benieuwd naar mijn notes. En naar wat voor dingen.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990038
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

3
Staat er ook bij voor wat?
pi_147990050
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef deadprez het volgende:

[..]

Ja maar ik was eerst een verschrikkelijke teringuser.
Nog steeds :*
pi_147990051
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Zou het persoonlijk ook zo lang mogelijk tegen gaan. En als het dan gebeurt, dan wel zo dat ik alles kan zien.
Als kind is dat echt kut man, bietje BB is watching you.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:35:18 #208
395200 deadprez
One more rail
pi_147990062
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Staat er ook bij voor wat?
Duh. Vond het toen het nog kon altijd wel vermakelijk om mijn notes eens in de zoveel tijd door te lezen.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990071
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

64. Pas uit een ban, niet zo kleine deugniet.
Hoeveel daarvan zijn voor 'trollen in VBL'?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:35:29 #210
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990073
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Ik ben best benieuwd naar mijn notes. En naar wat voor dingen.
27. Niet zo heel boeiends verder hoor.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990084
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef deadprez het volgende:

[..]

Ja maar ik was eerst een verschrikkelijke teringuser.
Eerst, ja.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:35:49 #212
395200 deadprez
One more rail
pi_147990086
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:35 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Nog steeds :*
Ja, maar het is niet meer notewaardig blijkbaar.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:35:54 #213
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990090
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:34 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Staat er ook bij voor wat?
Niets schokkends, vrij onschuldig. De eerste is van mij zie ik.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:36:05 #214
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990099
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:33 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Pls :')
Dat gaat totaal mis met de jeugd van vandaag de dag. Al die 12 jarige beugelbeksletjes met hun eerste beha op Instagram of de eerste volgebloede tampon met het bijschrift "eindelijk ongesteld!!" op Twitter.

Nee, dankje.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990119
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:35 schreef deadprez het volgende:

[..]

Duh. Vond het toen het nog kon altijd wel vermakelijk om mijn notes eens in de zoveel tijd door te lezen.
Waar kan je dat lezen dan? Haha
Ik weet echt nog zo weinig over fok..
pi_147990124
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:36 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Dat gaat totaal mis met de jeugd van vandaag de dag. Al die 12 jarige beugelbeksletjes met hun eerste beha op Instagram of de eerste volgebloede tampon met het bijschrift "eindelijk ongesteld!!" op Twitter.

Nee, dankje.
Waar heb jij het over?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:36:44 #217
395200 deadprez
One more rail
pi_147990129
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:36 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Waar kan je dat lezen dan? Haha
Ik weet echt nog zo weinig over fok..
Kon eerst alleen als je een abo had, nu helemaal niet meer.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990136
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:36 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Waar kan je dat lezen dan? Haha
Ik weet echt nog zo weinig over fok..
Kan niet, want je hebt geen abbo.
pi_147990146
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:35 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Niets schokkends, vrij onschuldig. De eerste is van mij zie ik.
Lol, best wel erg dat ik niet weet voor wat :')
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:37:20 #220
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990152
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:35 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

27. Niet zo heel boeiends verder hoor.
Maar voor wat soort dingen dan, Frankie? Flamewars?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:37:40 #221
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990165
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:37 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Lol, best wel erg dat ik niet weet voor wat :')
Nog een preek van me gehad zelfs.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990170
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:36 schreef deadprez het volgende:

[..]

Kon eerst alleen als je een abo had, nu helemaal niet meer.
Oh achja. Niks ergs blijkbaar. O-)
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:37:50 #223
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990171
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:37 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Maar voor wat soort dingen dan, Frankie? Flamewars?
Bloot voornamelijk.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990173
En bij mij?
Openen van "... met kerst"-baggertopics?
pi_147990179
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:37 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Nog een preek van me gehad zelfs.
Ik weet het echt niet meer :'(
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:38:06 #226
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990180
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:37 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Bloot voornamelijk.
:D
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:38:38 #227
395200 deadprez
One more rail
pi_147990201
Toch zou ik alleen al mod willen worden om de notes van Steven bijvoorbeeld te kunnen lezen, dat moet goed vermaak zijn.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990209
Beter fuckt FOK! hem dalijk weer en kunnen we dan weer notes lezen.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:39:01 #229
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990217
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:38 schreef deadprez het volgende:
Toch zou ik alleen al mod willen worden om de notes van Steven bijvoorbeeld te kunnen lezen, dat moet goed vermaak zijn.
Zou die van BadSnoopy ook nog wel eens willen zien.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990225
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:38 schreef deadprez het volgende:
Toch zou ik alleen al mod willen worden om de notes van Steven bijvoorbeeld te kunnen lezen, dat moet goed vermaak zijn.
Hoe heeft die ooit mod kunnen worden eigk?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:39:43 #231
395200 deadprez
One more rail
pi_147990246
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:39 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Hoe heeft die ooit mod kunnen worden eigk?
Baas zijn.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:40:16 #232
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990271
Zijn tetten nog steeds toegestaan in KLB, Frank?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:40:16 #233
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147990272
hai
to Major Tom...
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:40:17 #234
395200 deadprez
One more rail
pi_147990273
Frank, hoeveel notes heb jij zelf eigenlijk? Of zeg je dat liever niet?
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990276
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:39 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Zou die van BadSnoopy ook nog wel eens willen zien.
Blijft grappig deze:
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:41:10 #236
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990304
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Blijft grappig deze:
[ afbeelding ]
Dat Danny die nog niet naar de instelling heeft doorverwezen zeg. :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:41:21 #237
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147990308
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Blijft grappig deze:
[ afbeelding ]
Denken dat het woord kanker ook echt indruk maakt :')
to Major Tom...
pi_147990323
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:41 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Denken dat het woord kanker ook echt indruk maakt :')
Ouders overdrijven de impact van bepaalde woorden graag.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:42:00 #239
395200 deadprez
One more rail
pi_147990324
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Blijft grappig deze:
[ afbeelding ]
_O-
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:42:09 #240
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990329
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:40 schreef Zaktabak het volgende:
Zijn tetten nog steeds toegestaan in KLB, Frank?
Jazeker
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:42:37 #241
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990350
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Blijft grappig deze:
[ afbeelding ]
Die kerel, ik snap dat dus echt niet :').
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:42:47 #242
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990362
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:41 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Denken dat het woord kanker ook echt indruk maakt :')
Voor mij ligt het eigenlijk best persoonlijk. Mijn arme tante van 68 is namelijk...

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990393
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:42 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Die kerel, ik snap dat dus echt niet :').
Maar komt het merendeel van mijn recente notes uit KLB of VBL?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:44:24 #244
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_147990421
wat zijn notes?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:44:52 #245
395200 deadprez
One more rail
pi_147990442
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
wat zijn notes?
aantekeningen die je krijgt als je je misdraagt
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:44:56 #246
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990447
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:43 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Maar komt het merendeel van mijn recente notes uit KLB of VBL?
Dat is de vraag
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990468
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:44 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Dat is de vraag
Ik vermoed de tweede eigk.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:45:37 #248
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990476
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:42 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Jazeker
Mooi.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990482
Al zijn daar nooit meer mods dus kan ik er ook eerder mee wegkomen. Lastig.
pi_147990485
Ik heb mijn eerste note gevonden. :@ :@ :@ :@
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:46:10 #251
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990496
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:45 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Mooi.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mooie natuur.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:46:11 #252
395200 deadprez
One more rail
pi_147990497
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:45 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Al zijn daar nooit meer mods dus kan ik er ook eerder mee wegkomen. Lastig.
ja wanneer komen daar eens nieuwe mods
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990510
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:46 schreef deadprez het volgende:

[..]

ja wanneer komen daar eens nieuwe mods
Nooit.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:46:28 #254
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147990512
to Major Tom...
pi_147990520
Maar Prez jij komt daar sws nooit
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:46:46 #256
395200 deadprez
One more rail
pi_147990523
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:46 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Nooit.
ggm en littlerabbit zijn allebei gestopt toch? Of was littlerabbit niet van vbl?
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:47:08 #257
395200 deadprez
One more rail
pi_147990537
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:46 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Maar Prez jij komt daar sws nooit
Nee, dat klopt. Vroeg het me gewoon af.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:47:13 #258
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990543
Heb daar laatst nog zitten gastmodden.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:47:23 #259
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990550
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:45 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Al zijn daar nooit meer mods dus kan ik er ook eerder mee wegkomen. Lastig.
Die VBL-"mods" hebben gewoon een forum gezocht om mod van te worden, alleen om het blauwe tagje en modrechten te hebben :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990558
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:46 schreef deadprez het volgende:

[..]

ggm en littlerabbit zijn allebei gestopt toch? Of was littlerabbit niet van vbl?
Jawel. Die is opgestapt door de tokkiebanner van Zwarte Piet en vervolgens geband omdat die zogenaamd crewinformatie zou hebben gelekt, maar echt niemand heeft ook maar een idee wat dat dan zou moeten zijn :')
pi_147990576
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:47 schreef Frank_Drebin het volgende:
Heb daar laatst nog zitten gastmodden.
Met die ebolamongool met zijn pannenkoekenrecepten toch?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:48:09 #262
395200 deadprez
One more rail
pi_147990584
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:47 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Jawel. Die is opgestapt door de tokkiebanner van Zwarte Piet en vervolgens geband omdat die zogenaamd crewinformatie zou hebben gelekt, maar echt niemand heeft ook maar een idee wat dat dan zou moeten zijn :')
Man man man. :')
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:48:14 #263
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990587
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:47 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Met die ebolamongool met zijn pannenkoekenrecepten toch?
Ja, wat een mafketel was dat :').
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990592
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:47 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Die VBL-"mods" hebben gewoon een forum gezocht om mod van te worden, alleen om het blauwe tagje en modrechten te hebben :')
En mij te laten bannen.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:48:46 #265
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147990607
Iemand vertel me wat VBL is :o
to Major Tom...
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:48:50 #266
395200 deadprez
One more rail
pi_147990612
Crip gespot in fototopic.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990616
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:48 schreef WoodenAxe het volgende:
Iemand vertel me wat VBL is :o
Voetbal :')
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:49:00 #268
395200 deadprez
One more rail
pi_147990618
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:48 schreef WoodenAxe het volgende:
Iemand vertel me wat VBL is :o
Het voetbalforum hier.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:49:02 #269
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990623
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:47 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Jawel. Die is opgestapt door de tokkiebanner van Zwarte Piet en vervolgens geband omdat die zogenaamd crewinformatie zou hebben gelekt, maar echt niemand heeft ook maar een idee wat dat dan zou moeten zijn :')
Welke van de 2?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:49:15 #270
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990630
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:47 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Met die ebolamongool met zijn pannenkoekenrecepten toch?
Wie? :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:49:30 #271
438188 WoodenAxe
hakt de knoop door
pi_147990640
Voetbal :')
to Major Tom...
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:49:31 #272
395200 deadprez
One more rail
pi_147990641
Oh en daarna djedje gespot.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990644
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:48 schreef WoodenAxe het volgende:
Iemand vertel me wat VBL is :o
Voetbal
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:49:36 #274
395200 deadprez
One more rail
pi_147990647
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:49 schreef WoodenAxe het volgende:
Voetbal :')
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990653
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:48 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Voetbal :')
Voetbal _O_
pi_147990670
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:49 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Welke van de 2?
de originele
pi_147990685
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:48 schreef deadprez het volgende:
Crip gespot in fototopic.
kaololekker gvd
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:50:26 #278
395200 deadprez
One more rail
pi_147990698
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:50 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

kaololekker gvd
Haar ogen _O_
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:50:32 #279
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990704
Heb zo'n idee dat djedje wat jonger is dan ik ben.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:50:34 #280
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990706
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:48 schreef deadprez het volgende:
Crip gespot in fototopic.
linkjuh?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990719
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:50 schreef deadprez het volgende:

[..]

Haar ogen _O_
pi_147990733
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:50 schreef Frank_Drebin het volgende:
Heb zo'n idee dat djedje wat jonger is dan ik ben.
17 om 57. Niemand cared.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:05 #283
395200 deadprez
One more rail
pi_147990734
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:50 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

linkjuh?
US / Userfoto's #332
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:11 #284
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990739
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:50 schreef Frank_Drebin het volgende:
Heb zo'n idee dat djedje wat jonger is dan ik ben.
Zit mevrouw Debrin ook op de FOK!s?
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
pi_147990741
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:49 schreef deadprez het volgende:
Oh en daarna djedje gespot.
:o
Sst.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:21 #286
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990748
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

17 om 57. Niemand cared.
Ik ben geen 57 guus.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:30 #287
395200 deadprez
One more rail
pi_147990759
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef DjeDje het volgende:

[..]

:o
Sst.
:D
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:35 #288
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990763
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Zit mevrouw Debrin ook op de FOK!s?
Nee, die vindt er helemaal niets aan.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990766
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ik ben geen 57 guus.
67 dan, wat is het verschil?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:41 #290
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990771
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ik ben geen 57 guus.
:D :')
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:53 #291
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990775
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

67 dan, wat is het verschil?
Komt weer een bannetje aan.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:51:54 #292
395200 deadprez
One more rail
pi_147990777
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Nee, die vindt er helemaal niets aan.
Mijn vriendin vindt het echt compleet achterlijk allemaal hier
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_147990779
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Nee, die vindt er helemaal niets aan.
Je hebt het haar laten zien? :') :')
pi_147990792
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Komt weer een bannetje aan.
Inb4: "Crewbash, ban"
pi_147990794
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef deadprez het volgende:

[..]

Mijn vriendin vindt het echt compleet achterlijk allemaal hier
neeeee wat heb je gedaan
(she/her)
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:52:33 #296
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_147990806
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef deadprez het volgende:

[..]

Mijn vriendin vindt het echt compleet achterlijk allemaal hier
Ja, dat waren ongeveer haar bewoordingen. En volgens haar is het een fase van de midlife crisis om hier een account aan te maken.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_147990808
Nooit je vriendin fok laten zien

daardoor is het uitgegaan met m'n vorige
(she/her)
pi_147990811
Maar hoe oud wel dan Frankie? 54?
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:52:41 #299
395200 deadprez
One more rail
pi_147990812
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:52 schreef Fylax het volgende:

[..]

neeeee wat heb je gedaan
Niks, ze vindt FOK! gewoon kut.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:52:47 #300
408059 Zaktabak
Arrrgwanende Piraat
pi_147990813
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:51 schreef DjeDje het volgende:

[..]

:o
Sst.
Jezus wat ben jij een lekker mokkel zeg. Boh.
[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
  vrijdag 26 december 2014 @ 23:52:52 #301
395200 deadprez
One more rail
pi_147990819
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 23:52 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Ja, dat waren ongeveer haar bewoordingen. En volgens haar is het een fase van de midlife crisis om hier een account aan te maken.
_O-
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')