Puntenrijbewijs met gestaffeld punten naar mate het delict ernstiger wordt, hier in D ben je je rijbewijs kwijt als je door rood rijdtquote:Op zaterdag 20 december 2014 18:54 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik dacht al dat je daar op doelde, maar zelfs dan zie ik het nut niet in van inkomensafhankelijkenboetes/straffe.
Gewoon direct rijbewijs afpakken van mensen die niet fatsoenlijk met hun motorvoertuig om kunnen gaan lijkt mij veel effectiever.
Dat is het betere werk.quote:Op zaterdag 20 december 2014 18:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Puntenrijbewijs met gestaffeld punten naar mate het delict ernstiger wordt, hier in D ben je je rijbewijs kwijt als je door rood rijdt
Aan de ene kant wel, maar aan de andere kant toch weer nietquote:Op zaterdag 20 december 2014 18:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik breng graag 'de nuance' terug in 'discussie'.
En vooral de pakkans hoog ipv absurde straffenquote:Op zaterdag 20 december 2014 19:02 schreef Tem het volgende:
Ik ben ook niet zo'n fan van inkomensafhankelijk beboeten, liever zo'n optie die Piet aangeeft.
Zo'n Reus, mag hij binnenkort gaan afrijden, rijden kan hij al blijkbaar, of moet hij voor straf een paar jaar wachten?quote:Op zaterdag 20 december 2014 18:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Puntenrijbewijs met gestaffeld punten naar mate het delict ernstiger wordt, hier in D ben je je rijbewijs kwijt als je door rood rijdt
Ja, dan heb je me schaakmat. Had ik even niet aan gedacht.quote:
Hij is wel grappig toch? Misschien niet zo bedoeld..quote:
Heb je een Duits rijbewijs of een europees rijbewijs dan?quote:Op zaterdag 20 december 2014 18:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Puntenrijbewijs met gestaffeld punten naar mate het delict ernstiger wordt, hier in D ben je je rijbewijs kwijt als je door rood rijdt
Maakt niet uit, ook een Nederlander met een NL rijbewijs krijgt punten bij een verkeersovertreding en als het er genoeg zijn kan men je rijbewijs in D invorderen. Kortom, teveel punten en je roze lap is in D niet meer geldig.quote:Op zaterdag 20 december 2014 20:03 schreef john2406 het volgende:
[..]
Heb je een Duits rijbewijs of een europees rijbewijs dan?
Ik wist b.v niet dat er bij door rood rijden al het maximale punten in dat land te verkrijgen zou zijn.
Maar ik heb er daar waar ik kom ook nog nooit verkeerslichten veruckt zien spelen wat ik hier wel zie.
Hier maak ik mee dat als ik oranje heb dat er rechts al komen gereden, terwijl ik toch altijd dacht dat er zoveel seconde van nergens iemand mag komen ?
Dat maak jij ervan. Het idee dat een straf door iedereen op min of meer gelijkwaardige manier ervaren zou moeten worden zit natuurlijk wel wat in. Het staat alleen haaks op het idee dat iedereen voor de rechtbank gelijk is.quote:Op zaterdag 20 december 2014 18:38 schreef Paper_Tiger het volgende:
Het gaat dan ook niet om mensen te bewegen tot maatschappelijk gewenst gedrag maar om zoveel mogelijk geld af te pakken vaak maanden na de overtreding zodat er geen enkel corrigerend effect vanuit gaat. Het is gewoon ordinair belasting heffen.
Strafrechtelijk zijn er twee redenen voor een straf: vergelding voor de daad en preventie om de daad in het vervolg te verkomen.quote:Op zaterdag 20 december 2014 18:43 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En wat zie jij dan als het effect van een straf?
En heb je er een onderbouwing voor dat dit nu niet het geval is (dat is wat anders dan een mening )quote:Op zondag 21 december 2014 12:47 schreef keste010 het volgende:
[..]
Strafrechtelijk zijn er twee redenen voor een straf: vergelding voor de daad en preventie om de daad in het vervolg te verkomen.
Ja hoor. Maar jij leest er telkens overheen.quote:Op zondag 21 december 2014 13:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En heb je er een onderbouwing voor dat dit nu niet het geval is (dat is wat anders dan een mening )
En weer ga je de discussie uit de weg.quote:Op zondag 21 december 2014 13:34 schreef keste010 het volgende:
[..]
Ja hoor. Maar jij leest er telkens overheen.
Ik ga nooit de discussie uit de weg. Het is alleen onmogelijk te discussiėren met iemand die alleen leest wat hij wil lezen. Als je de discussie wil dan ga je een keer inhoudelijk in op mijn eerdere reacties..quote:Op zondag 21 december 2014 13:35 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En weer ga je de discussie uit de weg.
Kom eens met een onderbouwing, feiten, gegevens, data, cijfers om dat aan te tonen.
En nog steeds reageer je niet inhoudelijkquote:Op zondag 21 december 2014 13:37 schreef keste010 het volgende:
[..]
Ik ga nooit de discussie uit de weg. Het is alleen onmogelijk te discussiėren met iemand die alleen leest wat hij wil lezen. Als je de discussie wil dan ga je een keer inhoudelijk in op mijn eerdere reacties..
Ik heb je mijn inhoud al gegeven. Als je meer inhoud wilt dan zou je die posts een keer volledig kunnen lezen en er dan zelf inhoudelijk op in kunnen gaan. Maar aangezien jij altijd alleen leest wat je wilt lezen is dat ijdele hoop vrees ik.quote:Op zondag 21 december 2014 13:46 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En nog steeds reageer je niet inhoudelijk
Meer dan mening heb je niet gegeven, beantwoord de vraag gewoonquote:Op zondag 21 december 2014 13:50 schreef keste010 het volgende:
[..]
Ik heb je mijn inhoud al gegeven. Als je meer inhoud wilt dan zou je die posts een keer volledig kunnen lezen en er dan zelf inhoudelijk op in kunnen gaan. Maar aangezien jij altijd alleen leest wat je wilt lezen is dat ijdele hoop vrees ik.
Het antwoord op je vraag staat in mijn eerdere posts, zoals zo vaak gezegd. Je bent welkom om hem in zijn geheel te lezen en vervolgens een vraag te formuleren die ik niet al eerder beantwoord heb.quote:Op zondag 21 december 2014 13:52 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Meer dan mening heb je niet gegeven, beantwoord de vraag gewoon
Je hebt nergens een inhoudelijk verhaal neergezet, je komt niet verder dan een mening die je nergens ook maar een beetje hard weet te maken. Je doet verder niets anders dan je jammeren dat je dat wel gedaan hebt. Kortom, je hebt nul argumenten.quote:Op zondag 21 december 2014 13:54 schreef keste010 het volgende:
[..]
Het antwoord op je vraag staat in mijn eerdere posts, zoals zo vaak gezegd. Je bent welkom om hem in zijn geheel te lezen en vervolgens een vraag te formuleren die ik niet al eerder beantwoord heb.
Als je met niets meer kan komen houd ik er nu mee op; dit gedraai in cirkeltjes maakt het topic er niet interessanter op. Prettige dag nog!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |