http://nl.wikipedia.org/wiki/Dermatillomaniequote:Op woensdag 5 november 2014 12:29 schreef Lienekien het volgende:
Ik heb vast al eens geinformeerd naar jouw officiële diagnose. Waar krijg jij medicatie voor?
En het is nog geeneens vrijdag.quote:Op woensdag 5 november 2014 12:49 schreef Kingstown het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dermatillomanie
Dit wordt een Groundhog Day topic.
Alleen als het helpt.quote:Op woensdag 5 november 2014 12:48 schreef FANN het volgende:
[..]
Mogen we Treehut nu niet meer uitmaken voor Tyfus Mogool hier?![]()
Dan mag je nu je jas wel vast aantrekken.quote:Op woensdag 5 november 2014 12:51 schreef Treehut362 het volgende:
ik moet half twee ergens zijn. 10 minuten fietsen
Dit is serieus een hele mooie foto!quote:Op woensdag 5 november 2014 12:53 schreef Treehut362 het volgende:
die gitaarstukkies zijn goed
[ afbeelding ]
hoe kan je dat zien?quote:Op woensdag 5 november 2014 13:11 schreef chufi het volgende:
[..]
Uit 2011 in een kwaliteit die TH niet in zn fototoestellen heeft zitten
jij bent écht een party pooperquote:Op woensdag 5 november 2014 13:11 schreef chufi het volgende:
[..]
Uit 2011 in een kwaliteit die TH niet in zn fototoestellen heeft zitten
[/quote]quote:Op woensdag 5 november 2014 14:17 schreef Kingstown het volgende:
quote][ afbeelding ] Op woensdag 5 november 2014 13:23 schreef FANN het volgende:
wat ziet die quote er raar uit....
Nee, het regent hier en we zitten aan de kust.quote:Op woensdag 5 november 2014 15:00 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ga je nog op een spannende excursie vandaag?
Jammer. Hopelijk verbeterd het wat de komende dagen. Ik moet trouwens altijd aan Waco denken als het over Texas gaat. Van die associaties waar je maar lastig vanaf komt.quote:Op woensdag 5 november 2014 15:02 schreef MadMaster het volgende:
Nee, het regent hier en we zitten aan de kust.
Slechte combi.
Maar ik ga denk ik even op iPod Classic-jacht, aangezien die er binnenkort uit gaan en ze hier zeer goedkoop zijn.
Ik ben daar 4 jaar geleden geweest, want er zit daar een whisky distilleerderij. Niet veel meer te zien van de David Koresh shit. Alles is netjes opgeruimd.quote:Op woensdag 5 november 2014 15:05 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Jammer. Hopelijk verbeterd het wat de komende dagen. Ik moet trouwens altijd aan Waco denken als het over Texas gaat. Van die associaties waar je maar lastig vanaf komt.
Leg dat maar eeens uit hier. Hie meer guns des te beter is hier het devies. Je mag ze alleen nergens mee naar binnen nemen.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:39 schreef chufi het volgende:
Helemaal normaal zijn die mensen daar niet volgens mij met hun wapen cultuur
En daar controleren ze speciaal in Texas op ? Dus je legt ze buiten voor de pub neer?quote:Op woensdag 5 november 2014 16:59 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Leg dat maar eeens uit hier. Hie meer guns des te beter is hier het devies. Je mag ze alleen nergens mee naar binnen nemen.
Saloon heet dat daar.quote:Op woensdag 5 november 2014 17:05 schreef chufi het volgende:
[..]
En daar controleren ze speciaal in Texas op ? Dus je legt ze buiten voor de pub neer?
Ik zou toch maar oppassen als ik jou was als je ergens gaat eten.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:59 schreef MadMaster het volgende:
Leg dat maar eeens uit hier. Hie meer guns des te beter is hier het devies. Je mag ze alleen nergens mee naar binnen nemen.
Ik zie helemaal geen saloon deurtjesquote:Op woensdag 5 november 2014 17:17 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik zou toch maar oppassen als ik jou was als je ergens gaat eten.![]()
ontvangen of aanbieden?quote:Op woensdag 5 november 2014 17:40 schreef sacha het volgende:
een van mijn favoriete topics is weer open!![]()
FHF / Kerstpakkettenactie 2014
Die heb ik dan ook niet zelf gemaakt.quote:
Nou, nu.quote:Op woensdag 5 november 2014 13:10 schreef chufi het volgende:
[..]
Dan mag je nu je jas wel vast aantrekken.
Hoel laat is u terug?
elke woensdagquote:
deze week de Tuinbouwgids van 1962 tot 1967 doorgespit...quote:Op woensdag 5 november 2014 18:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja leuk .... Normaliter zeg je wat je gedaan of gegeten hebt met det oudjes of zo ...
Het is weer de tijd van het jaar ervoor.quote:
ik word er blij van!quote:Op woensdag 5 november 2014 19:05 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
Het is weer de tijd van het jaar ervoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |