Heerlijk.quote:Op zaterdag 8 november 2014 16:38 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Voor mij is het heel simpel, als je doel is zoveel mogelijk posts te hebben op een forum als Fok! dan is er iets goed mis. Je kan dan ook niet meer over kwaliteit praten, enkel over kwantiteit.
quote:Op zaterdag 8 november 2014 21:02 schreef Drinky het volgende:
zelfs op tweakers gaat de kwaliteit achteruit en de ads omhoog.
Ik denk dat Dagonet hier wel een goed punt aanhaalt. Even een korte blik in AT: Een vol scherm (van 18 topics in dit geval): 14 ons-kent-ons reeksen en 4 doelloze topics. \quote:Op zaterdag 8 november 2014 10:35 schreef Dagonet het volgende:
De reeksfunctie en de live updates hebben volgens mij niet heel veel goeds gedaan. Mensen komen amper nog buiten hun MyAT lijkt het en als je een gemiddelde AT bekijkt is het of een vervolgdeel of een SC, iedereen creëert z'n eigen hoekje waar ze niet buiten komen.
Pertinente en aantoonbare onzin!quote:Op vrijdag 7 november 2014 18:35 schreef laffer het volgende:
FOK is niet meer zoals het vroeger was, helaas.
Maar dat valt niet de crew te verwijten, die doen haar uiterste best om alles hier in goede banen te leiden.
En ik kan het weten, ik ben zelf met veel plezier mod geweest hier![]()
Dat klopt, de meeste users van die tijd posten hier helemaal niet meer, of slecht spodarisch zoals ik.quote:Mensen worden ook ouder, gaan andere dingen doen etc.
De oude garde van vroeger is helaas ( bijna) weg.
De tijden van echte leuke flames/ relletjes is niet meer helaas.
Die autisten-site is sinds ze commercieel zijn gegaan altijd al bagger geweest. Lees FAQ!. Wat heb je zelf al geprobeerd? Stel eerst even een thesis op! Slotje!quote:Op zaterdag 8 november 2014 21:02 schreef Drinky het volgende:
zelfs op tweakers gaat de kwaliteit achteruit en de ads omhoog.
niet zozeer het forum daar (dat is idd om te huilenquote:Op zondag 9 november 2014 00:51 schreef Techno het volgende:
Die autisten-site is sinds ze commercieel zijn gegaan altijd al bagger geweest. Lees FAQ!. Wat heb je zelf al geprobeerd? Stel eerst even een thesis op! Slotje!
Mee eens, de FP van tweakers is er zeker niet beter op geworden, en dat gare moderatiesysteem heeft daar ook een flink aandeel in gehad. Edit: Helaas heeft de FOK! FP ook een suf +/- systeem nu.quote:Op zondag 9 november 2014 00:54 schreef Drinky het volgende:
niet zozeer het forum daar (dat is idd om te huilen), maar de frontpage kom ik vaak voor technieuws en dat is steeds slechter en slechter aan het worden. Dat ze onderdeel van de Telegraaf is zal het er ook niet beter op hebben gemaakt.
Met een hover over de tt o.i.d. kan je volgens wil zien hoeveel volgers er zijn die niet gepost hebben. Kan nu niet kijken of dat het was, zit mobiel, maar zo'n functie is er wel. Zou misschien mooi zijn om in de topiclijsten te tonen. Als het niet te vol wordt dan.quote:Op zondag 9 november 2014 00:30 schreef P8 het volgende:
[..]
Ik denk dat Dagonet hier wel een goed punt aanhaalt. Even een korte blik in AT: Een vol scherm (van 18 topics in dit geval): 14 ons-kent-ons reeksen en 4 doelloze topics. \
Overigens mis ook de tvp's. Ja, het was soms redelijk vervuilend voor een topic. Maar daar tegenover stond wel dat zij die deelnamen aan de discussie wisten dat er mensen met interesse meelezen. Ik vermoed dat dit voor inhoudelijk sterkere reacties zorgde. Misschien dat de tvp-posters ook door hun tvp meer geneigd waren om later alsnog deel te nemen aan de discussie? Ik baseer dit obviously op onderbuikgevoelens.
Afwaarts is met een T, beste Techno.quote:Op zondag 9 november 2014 00:54 schreef Techno het volgende:
En wat die SC's betreft, Yvonne heeft er eigenhandig een hoop om zeep geholpen (zoals de best en snelst lopende "Singles" in R&P), sindsdien is het juist alleen maar meer bergafwaards gegaan...
Zeker. Een deel van dat soort reacties komen denk ik uit frustratie over het treurige mod niveau. Dat werkt dat soort reacties in de hand. Onzin topics in serieuze fora moeten gewoon dicht en onzin reacties gemod. Dat dat niet gebeurd zet kwaad bloed, ben zelf wel eens gebanned voor een offtopic reactie in WGR en moet je eens zien wat er nu voor een bagger langskomt. Dan reageer je toch anders voor mijn gevoel.quote:Op zaterdag 8 november 2014 16:58 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zou je ook bereid zijn daar mee te stoppen?
quote:Op zondag 9 november 2014 09:31 schreef Falco het volgende:
Deze statistieken van een reeks waar ik graag post, is ook een voorbeeld van dat het minder wordt:
http://arcee862.com/topicspeed.php?reeks=40&forum=0&order=1
Denk dat een +/- systeem nog verbazingwekkend goed kan werken. Zat net toevallig op Reddit, de Google doodle leidt je al gauw naar deze deze discussie over hoe Duisters die val van de muur hebben beleefd Was echt best boeiend om te lezen, mede doordat de goede content er dus 'uit geselecteerd' wordt en je 'moeite' moet doen om de crap te lezen.
* DancingPhoebe vertrekt per direct naar Reddit.quote:After my mom passed away I had a Mormon friend of mine who was really insistent that she be baptized as Mormon so she could go to heaven. While I knew he meant well, it was a bit weird and slightly insulting that he was insinuating that my mom wouldn't be going to heaven on her own merits.
My mom's friends who were Catholic were also worried that my mom would go to hell or limbo and demanded a funeral wake. My family and I didn't really want to, but I gave in because a funeral is more making the people left behind feel better than it is about the deceased. However, they wanted it on the weekend of an anime convention, so I postponed it a week so I could have a weekend to get my mind off of the fact that my mom just died.
TL;DR: Mormons are nice, but weird and I left my mom in limbo for a week so I could watch anime.
Dat stuk over die mormonen had ik doorgescrolld jaquote:Op zondag 9 november 2014 09:35 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
[..]
* DancingPhoebe vertrekt per direct naar Reddit.
Oh nee toch niet, want het leest best irritant zo. Dat is wel echt een groot voordeel van Fok. Ik zit nu bijvoorbeeld al 5 minuten over mormonen te lezen, terwijl ik graag over de val wilde lezen.
Het is wel handig als geregeld topics een duizenden reacties binnenslepen. Op FOK! is het niet nodig en zelfs onwenselijk imo.quote:Op zondag 9 november 2014 09:42 schreef Falco het volgende:
[..]
Dat stuk over die mormonen had ik doorgescrolld ja. En of die geneste structuur nu zo handig is, ben ik ook nog niet over uit.
De FP is toch al jaren bagger? Nu is ook het ontwerp aangepast, maar met de komst van Djeez en enkele anderen is het niveau dusdanig gedaald dat het niet interessant meer is? Niets mis met luchtig nieuws overigens en op regelmatige basis een 'fun' bericht, maar de hele manier van schrijven past niet bij een site als Fok!.quote:Op zondag 9 november 2014 10:00 schreef Disorder het volgende:
Denk dat het komt omdat de frontpage gigantische bagger is geworden. De doorstroom naar het forum stokt daarmee. En veel users haken af omdat die negatieve afzeik-tendens ook hier de boventoon voert.
Vroegah, las ik het nog wel eens als eerste op de FP wanneer er echt iets groots in de wereld gebeurde. Nu ben ik er al jaren niet meer geweest omdat het gewoon echt niet meer competitief is met andere nieuws site. Nu was het nooit vergelijkbaar met NOS ofzo, maar het dan weer de extra community-perk, waardoor het evengoed een aantrekkelijke plek was om je dagelijkse portie nieuws mee te krijgen.quote:Op zondag 9 november 2014 11:06 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
De FP is toch al jaren bagger? Nu is ook het ontwerp aangepast, maar met de komst van Djeez en enkele anderen is het niveau dusdanig gedaald dat het niet interessant meer is? Niets mis met luchtig nieuws overigens en op regelmatige basis een 'fun' bericht, maar de hele manier van schrijven past niet bij een site als Fok!.
Ik heb ook eens gekeken en vind het nieuwe design wel mooi eigenlijk. Maar beetje 'al draagt een aap een gouden ring....' gevoel qua nieuws.quote:Op zondag 9 november 2014 11:10 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik ben er nu al jaren niet geweest. Ja afgelopen maand weer eens, omdat ik iedereen over de nieuwe opmaak hoorde steigeren... Ik vroeg me af waar al de heisa op sloeg, aangezien de berichtgeving even waardeloos was...
Ik niet, nu.nl is 1000x leesbaarder en prettig voor de ogen en vrij van Djeez rommel en dingen die sowieso geen nieuws zijn. Kwam daar eerst nooit maar nu heel vaak.quote:Op zondag 9 november 2014 12:01 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik betrap mezelf dat ik sinds het nieuw design meer nieuwsberichten lees op FOK!
Veel mods hebben er geen zin meer in of blijven veel te lang hangen.quote:Op zondag 9 november 2014 00:45 schreef Techno het volgende:
[..]
Pertinente en aantoonbare onzin!
Er wordt amper meer gemod, daarbij worden er buiten KLB en ONZ troll-topics e.d. gewoon toegestaan. En als je er wat van zegt ben je "elitair" of heb je "zand in je kut" (en dit zijn uitspraken van mods nota bene!). Vroeger was men heel wat strikter qua policy, ik heb bans aan mijn broek gehad voor teveel off-topic geneuzel (ja, echt!). Nu kun je vrolijk trollen, schelden en doodwensen zonder dat dit ook maar enige gevolgen heeft.
Waardeloos qua wat precies? Wat is het waar jouw ideale nieuws site aan voldoet?quote:Op zondag 9 november 2014 11:18 schreef SuperFood het volgende:
welke nieuwssites gebruik jij dan? ik vind die ik ken allemaal even waardeloos.
Dat heeft ook gewoon te maken met de manier waarop Danny het geheel leidt. Het is vaak heel hard er in klappen (denk aan nieuwe layouts, mods eruit) om vervolgens maanden niets te doen. Dat is overigens een pure users perceptie en ik weet dat er op de achtergrond vele malen meer gebeurd. Voor sommige users en mods is dat gedrag heel moeilijk te behappen wat resulteert in het snel aftaaien. Sommige mods worden opgenomen om de wat exclusievere kliek, kunnen veel meer maken en blijven derhalve hangen.quote:Op zondag 9 november 2014 12:10 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Veel mods hebben er geen zin meer in of blijven veel te lang hangen.
FOK! heeft ook vaak de neiging om echte wijzigingen te laten liggen en te kiezen voor technische oplossingen voor wat eigenlijk gedragsproblemen zijn.
Is dat geen maatschappelijk probleem? Iedereen schreeuwt moord en brand, maar als ze mee kunnen beslissen of een bijdrage kunnen leveren zijn ze ver te zoeken?quote:Op zondag 9 november 2014 12:13 schreef PendingApproval het volgende:
Een drukbezochte topic chain over het terugvallen van het useraantal
www.telegraaf.nl/becel actiecode BECEL0514quote:Op zondag 9 november 2014 11:18 schreef SuperFood het volgende:
welke nieuwssites gebruik jij dan? ik vind die ik ken allemaal even waardeloos.
quote:Op zondag 9 november 2014 13:55 schreef mylamboisblack het volgende:
Er is geen directe oorzaak aan te wijzen voor de terugloop op FOK, maar wel verschillende redenen te benoemen;
- Facebook en Twitter hebben de nut van forums heel erg aangetast. Heel veel discussies worden momenteel gewoon op Facebook gevoerd omdat je daar 1) heel veel mensen actief zijn, dus discussieren veel mogelijk is en 2) men toch wel actief is op FB, dus discussieren als een deel v/h facebooken ziet.
- De moderators op FOK best corrupt zijn. Veel moderators houden hier elkaar het handje boven het hoofd, ook zal zit de mod fout bij het sluiten van een topic. Je krijgt soms gewoon geen reden(terwijl je wel een serieus topic hebt geplaatst) waarom ze je topic sluiten, of je krijgt een halfslachtige reden, waardoor je gedemotiveerd raakt om nog vaker relevante topics aan te maken. Ik merk dat bij mijzelf namelijk, soms wil ik gewoon geen topics meer aanmaken/posten omdat er bepaalde moderators zijn die vooral corrupte agenten spelen ipv objectief blijven.
- Veel informatie nu buiten FOK te vinden is. Waar je eerst nog wel eens op FOK iets simpels vroeg, of op iets simpels antwoord gaf, hoef je 't alleen nu in te typen op google en krijg je wel een alternatief ervan.
- Last but not least: de kwaliteitsusers, die veel clicks trokken, zijn helaas geband. Een daarvan is Penisbaard, die veel actief was in ONZ. Hij was gewoon heel erg grappig, en trok ook heel veel mensen aan(waaronder ik ook onder val), maar hij werd verbannen. ONZ is nu heel erg saai geworden omdat de kwaliteitsusers gewoon geband zijn.
Dit zijn toch wel redenen voor de terugloop. Individueel richten ze niet zoveel schade aan, maar samen wel. Ik ben sowieso bang dat FOK over 5 a 10 jaar irrelevant wordt, en dat 't een soort scholieren.com wordt waar je wel goede informatie kan halen uit oude topics, maar waar nieuwe topics bijna geen waarde meer hebben.
Kom op Bart, iets inhoudelijker kan wel. Facebook en Twitter hebben wel degelijk aandeel weggesnoept, veel van m'n informatie krijg ik veel sneller via die kanalen dan via het forum, al helemaal de dingen waar ik in geïnteresseerd ben qua muziek of bepaalde soorten nieuws die op FOK! helemaal niet aan bod komen.quote:
voor sommige onderwerpen kom ik altijd op fok uit als ik googlequote:Op zondag 9 november 2014 13:55 schreef mylamboisblack het volgende:
Er is geen directe oorzaak aan te wijzen voor de terugloop op FOK, maar wel verschillende redenen te benoemen;
- Facebook en Twitter hebben de nut van forums heel erg aangetast. Heel veel discussies worden momenteel gewoon op Facebook gevoerd omdat je daar 1) heel veel mensen actief zijn, dus discussieren veel mogelijk is en 2) men toch wel actief is op FB, dus discussieren als een deel v/h facebooken ziet.
- De moderators op FOK best corrupt zijn. Veel moderators houden hier elkaar het handje boven het hoofd, ook zal zit de mod fout bij het sluiten van een topic. Je krijgt soms gewoon geen reden(terwijl je wel een serieus topic hebt geplaatst) waarom ze je topic sluiten, of je krijgt een halfslachtige reden, waardoor je gedemotiveerd raakt om nog vaker relevante topics aan te maken. Ik merk dat bij mijzelf namelijk, soms wil ik gewoon geen topics meer aanmaken/posten omdat er bepaalde moderators zijn die vooral corrupte agenten spelen ipv objectief blijven.
- Veel informatie nu buiten FOK te vinden is. Waar je eerst nog wel eens op FOK iets simpels vroeg, of op iets simpels antwoord gaf, hoef je 't alleen nu in te typen op google en krijg je wel een alternatief ervan.
- Last but not least: de kwaliteitsusers, die veel clicks trokken, zijn helaas geband. Een daarvan is Penisbaard, die veel actief was in ONZ. Hij was gewoon heel erg grappig, en trok ook heel veel mensen aan(waaronder ik ook onder val), maar hij werd verbannen. ONZ is nu heel erg saai geworden omdat de kwaliteitsusers gewoon geband zijn.
Dit zijn toch wel redenen voor de terugloop. Individueel richten ze niet zoveel schade aan, maar samen wel. Ik ben sowieso bang dat FOK over 5 a 10 jaar irrelevant wordt, en dat 't een soort scholieren.com wordt waar je wel goede informatie kan halen uit oude topics, maar waar nieuwe topics bijna geen waarde meer hebben.
Waarschijnlijk bant hij iedereen die in dit topic heeft gepost.quote:Op zondag 9 november 2014 14:26 schreef PendingApproval het volgende:
Dannyboy mag wel dankbaar zijn voor deze discussie, hier vind hij de antwoorden. Zal hij er iets mee gaan doen?
LOLquote:Op zondag 9 november 2014 14:28 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waarschijnlijk bant hij iedereen die in dit topic heeft gepost.
Ah, dan moet ik ook even gepost hebben.quote:Op zondag 9 november 2014 14:28 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waarschijnlijk bant hij iedereen die in dit topic heeft gepost.
Als aanvulling: Ook het vele "Trol!!!" geroep in serieuze fora als iemand een merkwaardige situatie uitlegt helpt niet echt. Het voegt niets toe aan de discussie en het leidt alleen maar af. Zelfs al zou het verhaal uit een OP niet echt zijn, in veel gevallen is het best mogelijk dat iemand anders wel een soortgelijke situatie meemaakt, dus dan kan het nog steeds interessant zijn om erover te discussiëren. Blijkbaar zijn mensen bang om 'in een trol te trappen' ofzo, alsof dat vreselijk gênant is.quote:Op zondag 9 november 2014 14:18 schreef Triptamine2 het volgende:
- De stijl van "discussiëren" is een stuk harder geworden en de users zijn onderling een stuk minder begripvol en willen daardoor vaak simpelweg niet meer discussiëren want ":')"
Klopt idd. Cijfers uit deze post even in een grafiekje gegooid:quote:Op zondag 9 november 2014 15:31 schreef Igen het volgende:
Nieuwe topics per dag:
[ afbeelding ]
Posts per dag op het forum:
[ afbeelding ]
Edit: Ik zie dat i.i.g. het onderste grafiekje spuit 11 is, maar samen lijkt het erop dat vooral steeds meer topics helemaal volgepost worden, m.a.w. steeds minder gewone topics en steeds meer reeksen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |