Dat kun je niet stellen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 00:47 schreef agter het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen: de gsm's hebben geen contact gemaakt met de gsm-mast bij die eerste noodoproepen. De telefoons waren buiten bereik van die zendmasten. En aan de Boquete kant, is dat bereik er wel.
Ze zaten dus niet aan de Boquete-kant bij die eerste noodoproepen.
Nee dan is er slechts een verklaring voor het feit dat het foto's nemen die dag met een gemiddelde van 6,35 minuten opeens stopt om 13:53.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:02 schreef vronie het volgende:
Stel dat zij terug gelopen zijn en door de rode auto zijn opgepikt,dan is er nog geen verklaring voor de nachtfoto's toch?
quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:03 schreef Grijzemassa het volgende:
"Beschrijving die omwonenden gaven van de onbekende wagen die ze zagen op de looproute van de meiden. Dat was een terreinvoertuig van het type pick-up met buitenmaatse wielen, mogelijk een Mitsubishi met dubbele cabine of een Toyota Highlander."
In zo'n auto kan je makkelijk iets onzichtbaar vervoeren:Zeer zeker zo auto zie niet over het hoofd lijkt mijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Domnivoor denkt dat er vanaf aankomst in Panama er 500 foto's zijn gemaakt met de fotocamera.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:12 schreef Za het volgende:
[..]
Nee dan is er slechts een verklaring voor het feit dat het foto's nemen die dag met een gemiddelde van 6,35 minuten opeens stopt om 13:53.
Eveneens een mogelijke verklaring waarom de er 2,45 uur zit tussen de noodoproepen en het plotselinge staken van het nemen van foto's met een gemiddelde van een per 6.35 minuten, en de 12 minuten tussen de 2 oproepen.
Eens.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:12 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Dat kun je niet stellen.
Ten eerste weten we niet 100% zeker of de telefoons de hele tijd aan zijn geweest.
Als we het bekende Spaanse kaartje moeten geloven zijn ze nooit uit gedaan maar wel aan gedaan!?!
Ten tweede is er terug op de Pianista niet constant bereik. Op de mirador (meestal wel volgens Hans) maar op de terugweg zeker niet.
Ik denk overigens dat ze de noodoproepen NA de mirador hebben gemaakt maar voor de mirador valt niet uit te sluiten
Ik denk van niet maar het zou wel kunnenquote:Op dinsdag 4 november 2014 01:15 schreef agter het volgende:
[..]
Eens.
Maar, nogmaals, ik reageerde op een post die stelde dat ze weer helemaal de pianista terug gelopen waren.
Dat lijkt mij onjuist.
ja, precies.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:07 schreef agter het volgende:
[..]
2 masten is ook genoeg.
Maar de eerste twee oproepen hebben geen contact gemaakt, er valt dus niets te peilen.
Bereik is niet altijd hetzelfde. Ligt aan de meteorologische omstandigheden.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:17 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
ja, precies.
Eigenlijk zou je moeten kijken als je daar bent, aan de Boquete kant, bv. halverwege het Pianista pad, waar die splitsing is met die steen met gele verf, waar je:
a) daar zoal naar toe kan (terug) rijden met een een 4x4 auto vanaf het pad
b) cq. naar toe kan lopen,
en hoe het dan zit met het bereik overal, en
c) dat zelfde vanaf de weg aan het begin van het P pad., dan niet terug richting Boquete maar door de andere
kant op, richting Boq tree trek (weg loop daar langs dat resort) en Alto Moro enz
Ik las bij het teruglezen dat het 8 km is vanaf hun hostel tot aan de Pianista, en tot op heden is er niemand opgestaan om mede te delen hen een lift te hebben gegeven die ochtend.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:12 schreef jackie12 het volgende:
Ik denk overigens dat ze de noodoproepen NA de mirador hebben gemaakt maar voor de mirador valt niet uit te sluiten
Ik bedoel niet dat zij een zijpad in zijn gegaan, maar dat het deel van de Pianista waar auto's kunnen komen, dat daar de mogelijkheid zal zijn meer dan 1 richting op te rijden, en iemand die hen een lift aanbood dat gedaan zou kunnen hebben.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:11 schreef agter het volgende:
Volgens diezelfde video van de ouders zijn er geen zijpaden op de Pianista. Kun je nergens een afslag nemen, en kun je niet verdwalen.
Maar...we weten ook dat ze verder gelopen zijn dan alleen de Pianista. En het Sinaproc kaartje geeft daar wel andere paden aan.
ja, nou op een (vergelijkbare) mooie zomerdag dan, volgend jaar 1 april.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:19 schreef agter het volgende:
[..]
Bereik is niet altijd hetzelfde. Ligt aan de meteorologische omstandigheden.
Hoe snel moeten ze dat stuk dan terug gelopen hebben?quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:22 schreef Za het volgende:
[..]
Ik las bij het teruglezen dat het 8 km is vanaf hun hostel tot aan de Pianista, en tot op heden is er niemand opgestaan om mede te delen hen een lift te hebben gegeven die ochtend.
Het is niet te sluiten dat diezelfde persoon rondscharrelde daar in die buurt toen ze beneden gelopen kwamen en ze vol vertrouwen weer zijn ingestapt. Waarom zou anders niemand zeggen ze een lift te hebben gegeven, terwijl dat eigenlijk vrijwel zeker gebeurd is.
Ik ben eigenlijk alleen uitgegaan van het aantal foto's op de Pianista, daar lag het gemiddelde op 6,35 per minuut en dat stopt abrupt om 13:53.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:15 schreef jackie12 het volgende:
Domnivoor denkt dat er vanaf aankomst in Panama er 500 foto's zijn gemaakt met de fotocamera.
Geloof ik niet. Meiden van deze tijd lopen de godganse dag met hun telefoon (waar een fotocamera op zit) en niet nog met een extra fotocamera.
Ik denk dat Kris en Lisanne 66 foto's hebben gemaakt met de fotocamera en niet 500
er is maar 1 pad, volgens die video. Je kunt omhoog of omlaag.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:26 schreef Za het volgende:
[..]
Ik bedoel niet dat zij een zijpad in zijn gegaan, maar dat het deel van de Pianista waar auto's kunnen komen, dat daar de mogelijkheid zal zijn meer dan 1 richting op te rijden, en iemand die hen een lift aanbood dat gedaan zou kunnen hebben.
Stopt het gehele verkeer daar bij die Pianista?quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:28 schreef agter het volgende:
er is maar 1 pad, volgens die video. Je kunt omhoog of omlaag.
Geen idee. Maar of je neemt die video wel voor waarheid aan, of niet.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:30 schreef Za het volgende:
[..]
Stopt het gehele verkeer daar bij die Pianista?
Snel, ik wacht op Geruisloos met de berekening van hoe snel dit exact kan tov bergopwaarts lopen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:27 schreef agter het volgende:
Hoe snel moeten ze dat stuk dan terug gelopen hebben?
In 2,5 uur het stuk terug dus? Waarbij ze ook een stuk omhoog hebben moeten lopen. Na een niet lichte wandeling van 3 uur.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:32 schreef Za het volgende:
[..]
Snel, ik wacht op Geruisloos met de berekening van hoe snel dit exact kan tov bergopwaarts lopen.
omhoog is het tussen de 2.30 uur en 2.45 uur.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:32 schreef Za het volgende:
[..]
Snel, ik wacht op Geruisloos met de berekening van hoe snel dit exact kan tov bergopwaarts lopen.
misschien kunnen we een nieuw kaartje maken, met weer een actie radius cirkel erop, vanaf het begin van het Pianista pad, niet richting Boquete, maar de andere kant op.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:25 schreef Grijzemassa het volgende:
De laatste foto is gemaakt om 14.00 uur. De eerste noodoproep was om 16.39.
Als ze teruggelopen zijn, wat je zou verwachten als ze voor donker terug bij het begin wilden zijn, kunnen ze om ongeveer om 15.30 door een auto (wel of niet vrijwillig) opgepikt zijn. Dat is ruim een uur voor de eerste noodoproep. Je kan een heel eind rijden in een uur naar een gebied of locatie waar geen bereik is.
Dan moet er nog even gekeken worden naar de tijd om terug te lopen want 15.30 is een gok van mij. Dus vanaf de bergbeek tot aan het punt waar je met een auto kan komen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:36 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
misschien kunnen we een nieuw kaartje maken, met weer een actie radius cirkel erop, vanaf het begin van het Pianista pad, niet richting Boquete, maar de andere kant op.
En dit rekening houdend met een auto die een uur rijdt, met, zeg, 80 kilometer per uur. Over de wegen die we zien op Google maps. Kijken welke mogelijke locaties we dan in die cirkelrand tegenkomen.
nee, op dat kaartje waar dat Cafe Finca de Presas op staan, waar Jackie12 eerder om vroeg, zie je de lokale wegen daar...weg loopt door..quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:30 schreef Za het volgende:
[..]
Stopt het gehele verkeer daar bij die Pianista?
De video van de ouders gaat toch niet over het verkeer beneden aan de Pianista, maar of er al dan niet zij wandelpaden waren op de Pianista of eigenlijk meer het pad erna?quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:31 schreef agter het volgende:
Geen idee. Maar of je neemt die video wel voor waarheid aan, of niet.
Van de quebrada terug naar de Mirador is omhoog. Mirador is immers het hoogste punt.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:35 schreef jackie12 het volgende:
[..]
omhoog is het tussen de 2.30 uur en 2.45 uur.
Kris en Lisanne zouden dat dan binnen 2 uur gedaan hebben vanaf het restaurant (wat ik niet geloof)
Omlaag zal iets sneller kunnen.
14 uur quebrada
1445 weer mirador
2 uur verder weer ergens vlak voor het begin ( als ze liepen)
Die Pianista klim is zo'n 4,5 km, maar de eerste twee kilometer kun je ook nog met een 4x4 overwinnen. Ondanks scheenbeenblessure, keelpijn, astma, wat dan ook, zou het volgens de wat makkelijk te manipuleren cameratijden maar zo'n 2,5 tot 2 uur en een kwartier geduurd hebben, de klim van 600 hoogtemeters.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:32 schreef Za het volgende:
Snel, ik wacht op Geruisloos met de berekening van hoe snel dit exact kan tov bergopwaarts lopen.
Ga je er dan vanuit dat ze weer helemaal beneden aan de Pianista waren? Dan hadden ze in elk geval daar mobiel bereik.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:40 schreef Za het volgende:
[..]
De video van de ouders gaat toch niet over het verkeer beneden aan de Pianista, maar of er al dan niet zij wandelpaden waren op de Pianista of eigenlijk meer het pad erna?
Ook dat weten we niet.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:40 schreef agter het volgende:
[..]
Van de quebrada terug naar de Mirador is omhoog. Mirador is immers het hoogste punt.
Naar beneden deden ze er een uur over. Omhoog dus langer.
Dankjewel!quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:42 schreef Perico het volgende:
Die Pianista klim is zo'n 4,5 km, maar de eerste twee kilometer kun je ook nog met een 4x4 overwinnen. Ondanks scheenbeenblessure, keelpijn, astma, wat dan ook, zou het volgens de wat makkelijk te manipuleren cameratijden maar zo'n 2,5 tot 2 uur en een kwartier geduurd hebben, de klim van 600 hoogtemeters.
Erg snel voor twee stadsmeiden. Ik denk dat ze na omgekeerd te zijn om 14:00 best om 16:00 weer bij de auto, twee kilometer voorbij de Mirador hebben kunnen zijn. Dat zal zo'n 3,5 kilometer zijn geweest.
De vraag is niet aan mij maar ik las tot aan de finca van Lorenzo Gonzalez.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:46 schreef Za het volgende:
[..]
Dankjewel!
Zou je svp nog een keer kunnen aangeven waar de auto's kunnen komen ten dele op de Pianista en welke richtingen het verkeer kan rijden?
Nee ik denk dat ze dan waren tot waar de auto's de Pianista opkunnen en daar een lift hebben gekregen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:44 schreef agter het volgende:
Ga je er dan vanuit dat ze weer helemaal beneden aan de Pianista waren? Dan hadden ze in elk geval daar mobiel bereik.
Maar ik denk niet dat ze dat zo makkelijk in 2,5 uur gelopen hebben na eerst 3 uur een pittige wandeling (en een vrij heftige scheenbeen blessure die op het bot gevonden is).
Overigens reken ik bij het lopen in de Alpen voor omhoog dezelfde tijden als voor omlaag.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:44 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ook dat weten we niet.
Om 13.01 foto Lisanne mirador en om 13.54 foto Kris quebrada. Maar zijn ze gelijk vertrokken na 13.01?
Dat weten we niet. Ik geloof dat de ouders er 3 kwartier over deden. Ga het even terug kijken.
Wat wel klopt is omhoog (naar de mirador vanaf de quebrada) langer duurt dan omlaag.
En ook weten we niet hoe lang ze bij de quebrada zijn gebleven.
Dus 1445 terug op de mirador zal wat later zijn (als ze omkeerden)
ja, en laten we dan eens (hypothetisch) redeneren vanuit de gedachtengang van een tweetal misdadigers:quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:42 schreef Perico het volgende:
[..]
Die Pianista klim is zo'n 4,5 km, maar de eerste twee kilometer kun je ook nog met een 4x4 overwinnen. Ondanks scheenbeenblessure, keelpijn, astma, wat dan ook, zou het volgens de wat makkelijk te manipuleren cameratijden maar zo'n 2,5 tot 2 uur en een kwartier geduurd hebben, de klim van 600 hoogtemeters.
Erg snel voor twee stadsmeiden. Ik denk dat ze na omgekeerd te zijn om 14:00 best om 16:00 weer bij de auto, twee kilometer voorbij de Mirador hebben kunnen zijn. Dat zal zo'n 3,5 kilometer zijn geweest.
Ik heb het opgezocht, bedoel je dat Boquete Treetrek kaartje?quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:40 schreef Poekje01 het volgende:
nee, op dat kaartje waar dat Cafe Finca de Presas op staan, waar Jackie12 eerder om vroeg, zie je de lokale wegen daar...weg loopt door..
Je kunt geraken tot waar het nevelwoud begint.. aan de boszoom moet je afhaken, na zo'n 2 kilometer. Je kunt wel gerust ook de Rio Pianista oversteken met zo'n 4x4.. er is ook een rondweg bij het restaurant beneden en als je op de Pianista op de eerste y-splitsing naar links gaat, waar iedereen rechtsaf slaat...quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:46 schreef Za het volgende:
Dankjewel!
Zou je svp nog een keer kunnen aangeven waar de auto's kunnen komen ten dele op de Pianista en welke richtingen het verkeer kan rijden?
Dankjewel!quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:54 schreef Perico het volgende:
[..]
Je kunt geraken tot waar het nevelwoud begint.. aan de boszoom moet je afhaken, na zo'n 2 kilometer. Je kunt wel gerust ook de Rio Pianista oversteken met zo'n 4x4.. er is ook een rondweg en als je op de Pianista op de eerste y-splitsing naar links gaat, waar iedereen rechtsaf slaat.
Kom je buiten weer op een breed pad geschikt voor verkeer naar Cerro Horqueta. Het is ook mogelijk daar ergens te parkeren en door binnendoor af te steken weer op het pad niet zo ver van de Mirador in te haken.
Ook dat kan wijzen op een lift tot ongeveer ter hoogte van de bosrand?quote:Ik zou graag een beschrijving van alle originele foto's willen. In de huidige constellatie lijkt het erop of Kris en Lisanne een stuk hebben overgeslagen, maar dat zou ook slechts een beschrijving van de hele fotoreeks kunnen bevestigen of onderuithalen.
Ja, stel er zijn hypothetisch gesproken even, geen foto's gemaakt van het begin.. van de mooie rivieroversteek, de bergkam die zichtbaar is... dat zou kunnen duiden op een lift, omdat ze wel bijvoorbeeld op foto 493 een geul met stenen de moeite waard vinden om te fotograferen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:57 schreef Za het volgende:
Ook dat kan wijzen op een lift tot ongeveer ter hoogte van de bosrand?
Als de Telegraaf uitgaat van 11.05 start Pianista (dus restaurant) en dan om 13.01 al fris en fruitig op de mirador dan is dat binnen 2 uur (zonder gids) waar de ouders (met gidsen) er 2.30 a 2.45 er over doen (zie AFK) dan denk ik dat ze een lift kregen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:57 schreef Za het volgende:
[..]
Dankjewel!
[..]
Ook dat kan wijzen op een lift tot ongeveer ter hoogte van de bosrand?
Start van de pianista tot de eerste foto (491) is 2 km, ongeveer. Daar hebben ze een uur over gedaan. Dat kan toch wel kloppen?quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:03 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Als de Telegraaf uitgaat van 11.05 start Pianista (dus restaurant) en dan om 13.01 al fris en fruitig op de mirador dan is dat binnen 2 uur (zonder gids) waar de ouders (met gidsen) er 2.30 a 2.45 er over doen (zie AFK) dan denk ik dat ze een lift kregen.
Aangezien Kris en Lisanne( waarschijnlijk) dood zijn dan heeft het niets met sensatie te maken dat ik denk dat diegene die ze een lift gaf mogelijk meer weet wat er met de meiden is gebeurd.
Toen ik maanden geleden zei dat als er geen berichten,smsjes en appjes waren proberen te versturen het dan voor mij een uitgemaakte zaak was dat ze door een misdrijf om het leven waren gekomen toen waren de meesten het daar wel mee eens.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:02 schreef agter het volgende:
We hebben 491, 493, 499, 500, 505, 507 en 508 van de wandeling. Alle tussenliggende nummers hebben we niet. En dat zijn er veel meer dan wij wel hebben.
Ook weten we niet of de wandeling met 491 begonnen is.
Misschien was er die dag geen gids beschikbaar voor de Pianista omdat hij pijn in zijn been had of wat dan ook, en niet in staat die hele trail te lopen, maar hen wel deels wilde brengen met de auto?quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:02 schreef Perico het volgende:
Ja, stel er zijn hypothetisch gesproken even, geen foto's gemaakt van het begin.. van de mooie rivieroversteek, de bergkam die zichtbaar is... dat zou kunnen duiden op een lift, omdat ze wel bijvoorbeeld op foto 493 een geul met stenen de moeite waard vinden om te fotograferen.
Wat staat er op de rest van de foto's?quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:11 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Toen ik maanden geleden zei dat als er geen berichten,smsjes en appjes waren proberen te versturen het dan voor mij een uitgemaakte zaak was dat ze door een misdrijf om het leven waren gekomen toen waren de meesten het daar wel mee eens.
Ik weet het antwoord nog niet maar wat als er voor de foto van Kris van 12.03 er GEEN foto's zijn van hen in het begin van de Piansta?
Ik voel namelijk aan mijn water dat die er niet zijn.
Springen daarna alle twijfelaars eindelijk in de tjoeke tjoeke misdrijftrein of.....?
Omdat dat dan logisch is.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:13 schreef agter het volgende:
[..]
Wat staat er op de rest van de foto's?
En waarom betekent geen foto's voor 12.03 dus een lift omhoog en direct een misdrijf?
Inderdaad, als je kijkt naar Eva Wiessing, de Kremers en anderen op de top.. die hebben geleden, je ziet ze transpireren, gezichten getekend... Kris en Lisanne staan er monter, schoon met gladgestreken plooien op, kurkdroog.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:16 schreef jackie12 het volgende:
Ze komen fris, schoon en fruitig aan op de mirador.(terwijl Lisanne de avond ervoor nog astmatisch was)
Het verschil tussen oud en jong, getraind en vadsig. Even uitrusten en je wat optutten voordat je op de foto gaat helpt natuurlijk ook.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:23 schreef Perico het volgende:
[..]
Inderdaad, als je kijkt naar Eva Wiessing, de Kremers en anderen op de top.. die hebben geleden, je ziet ze transpireren, gezichten getekend... Kris en Lisanne staan er monter, schoon met gladgestreken plooien op, kurkdroog.
Uiteraard.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:45 schreef Gorraay het volgende:
En zo zie je dat je naar elke gewenste conclusie toe kunt praten.
Heel goed punt. Ik beschouw me ook doorgewinterd en goedgetraind maar een half jaar van drie lange tochten per week, met veel steile vuursteenpaden, hebben ook mij gesloopt.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:11 schreef Za het volgende:
Misschien was er die dag geen gids beschikbaar voor de Pianista omdat hij pijn in zijn been had of wat dan ook, en niet in staat die hele trail te lopen, maar hen wel deels wilde brengen met de auto?
Dat zou dan weer kunnen verklaren waarom Kris en Lisanne een gids huren voor een boring place als een aarbeienfinca, de gids was alleen daartoe in staat op dat moment, en verwachtte zaterdag weer zich volledig in te kunnen zetten voor het wat onstuimiger terrein bij baru.
JA en niet alleen bij hun !quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:13 schreef agter het volgende:
Sudden, dus bij hun geboorte stond al vast dat ze daar op dat moment gingen sterven?
Sud: Hier kwam poekie meequote:Op zondag 2 november 2014 08:42 schreef Poekje01 het volgende:
voor wie iets ziet in horoscopen opstellen en uitlezen, ik kwam dit tegen:
http://www.wilmatermull.nl/actueel/node/603
ik heb het hier al met Poekie over gehad, maar die mevrouw Mull, heeft geen geboortetijdenquote:
Alles beredenerend, hebben K&L deze onderneming niet op eigen houtje gedaan.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:16 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Omdat dat dan logisch is.
Er is geen betrouwbare getuige die hen heeft gebracht
(als ) er zijn geen foto's van het leuke begin van de Pianista
Ze doen het binnen 2 uur. (waar de ouders er dik 2,5 uur er over doen)
Ze komen fris, schoon en fruitig aan op de mirador.(terwijl Lisanne de avond ervoor nog astmatisch was)
Alles kan maar in mijn ogen is de kans dan het grootst dat ze een lift kregen of samen waren met een gids
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 10 september 2025 schreef ChocoFan het volgende:
Jij en domni nog een setje? volgens mij wel *;
Die laureano woont die ergens na de Mirador? Baru zegt hij is gids maar ik kan geen verdere informatie over hem vinden. Ik denk dat hij daar woont en het gebied heel goed kent. Misschien dat hij daarom als deskundige van het gebied meeging bij telemetro. Hij duikt op in afk op 5.22 en op foto's van PM.quote:Op dinsdag 4 november 2014 05:04 schreef Perico het volgende:
[..]
Uiteraard.Toch kan ook niemand zeggen dat ik complete onzin uitkraam als ik plots stel, dat er een stampede was van koeien van master of the mountain Laureano en dat ze daarvan het slachtoffer werden.
En als ik een foto oprakel met een gat in het bladerdek langs het pad, kan ik volhouden: jaaaaa, een afslag, daar kunnen ze heen zijn gelopen en toen zijn ze meteen hun orientatie kwijt geraakt en voorgoed verloren.
Dan zou je een afspraak kunnen hebben om 14.00 uur op de top?quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:54 schreef Perico het volgende:
Kom je buiten weer op een breed pad geschikt voor verkeer naar Cerro Horqueta. Het is ook mogelijk daar ergens te parkeren komend van een hele andere kant van Boquete en door binnendoor af te steken weer op het pad niet zo ver van de Mirador in te haken.
Kris heeft d'r haar nog even voor de foto losgedaan.quote:Op dinsdag 4 november 2014 02:23 schreef Perico het volgende:
[..]
Inderdaad, als je kijkt naar Eva Wiessing, de Kremers en anderen op de top.. die hebben geleden, je ziet ze transpireren, gezichten getekend... Kris en Lisanne staan er monter, schoon met gladgestreken plooien op, kurkdroog.
Jammer, maar je kunt niet tot 20 minuten onder de top met auto komen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 12:20 schreef 11en30 het volgende:
Als je om 13:00 uur pas net 20 minuten gelopen hebt (vanaf het punt tot waar auto's kunnen komen tot de top) dan kun je gerust nog een paar uur doorlopen en ga je niet meteen terug om binnen 10 minuten weer in de auto te springen terug naar je kamer. Alleen dan wordt de Pianista een interessante trail want laten we eerlijk zijn, de eerste kilometers door de favela van Boquete in de lucht van hondenzeik en daarna die lelijke verharde saaie weg op dat is allemaal waardeloos. Als ze op de 31e al begonnen waren aan de Pianista dan snap ik wel dat ze gauw zijn omgekeerd. Een gids kan ze verteld hebben dat je met een lift naar de top er wel een boeiende hike van kunt maken.
Het krioelt hier van de zieners.quote:Op dinsdag 4 november 2014 11:37 schreef gynaika het volgende:
[..]
Alles beredenerend, hebben K&L deze onderneming niet op eigen houtje gedaan.
Hier is een lift aan te pas gekomen en verder is onder begeleiding de wandeling voortgezet.
Met alle gevolgen van dien.......
Volgens Baru op ws kan dat wel.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:12 schreef SAJ het volgende:
[..]
Jammer, maar je kunt niet tot 20 minuten onder de top met auto komen.
Ik denk eigenlijk dat er niet meer foto's van de tocht (over) zijn dan die we hebben gezien. Je kan ook op ca 11 uur uitkomen door een rekensom te maken.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:02 schreef Lutalo het volgende:
De ouders hebben alle foto's; ik neem aan dat ze daaruit kunnen afleiden, hoe laat (en waar) de tocht begonnen is. Zij zeggen ca. 11. 00 uur; ik ga er van uit dat dat is aan de hand van de foto's.
Dat klopt, er is niets over hem te vinden. Baru zegt nu dat zijn koeien op de berg overnachten, wat ook heel gebruikelijk is in de Alpen, maanden achtereen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 12:38 schreef ToniB het volgende:
Die laureano woont die ergens na de Mirador? Baru zegt hij is gids maar ik kan geen verdere informatie over hem vinden.
quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:02 schreef Lutalo het volgende:
De ouders hebben alle foto's; ik neem aan dat ze daaruit kunnen afleiden, hoe laat (en waar) de tocht begonnen is. Zij zeggen ca. 11. 00 uur; ik ga er van uit dat dat is aan de hand van de foto's.
Dan zou je een afspraak kunnen hebben om 14.00 uur op de top?
Inderdaad, de familie Serracin heeft een grote finca na de Mirador en die gebruiken een weg via Pata de Macho om hun verplaatsingen te doen. Als je dan even voor het einde doorsteekt, moet je vlak onder de top kunnen geraken.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:53 schreef 11en30 het volgende:
Volgens Baru op ws kan dat wel.
http://www.websleuths.com(...)1062157#post11062157
De route is dan niet via het wandelpad maar een andere weg omhoog met een 4x4.
Zo krijgen we weer indianenverhalen. Die 20 minuten ging over de locatie van het huis van Lorenzo Gonzalez, #25, 26 en 28 (daar verwees jouw link uiteindelijk naar).quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:53 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Volgens Baru op ws kan dat wel.
http://www.websleuths.com(...)1062157#post11062157
De route is dan niet via het wandelpad maar een andere weg omhoog met een 4x4.
Misschien goed om dit soort reacties snel te vergeten en je vervolgens weer onmiddellijk te verdiepen in het verdwaal-scenario.quote:
waar ligt die weg Perico? Heb al op Bing gekeken maar word er niet veel wijzer van.quote:Op dinsdag 4 november 2014 14:19 schreef Perico het volgende:
[..]
Dat klopt, er is niets over hem te vinden. Baru zegt nu dat zijn koeien op de berg overnachten, wat ook heel gebruikelijk is in de Alpen, maanden achtereen.
De familie Serracin, met een finca na de top, zouden dan via een weg van Pata de Macho al hun verplaatsingen doen. Waar hij en Chani precies hun finca's hebben weet niemand, maar zeker is dat hij een groot kenner van het gebied is en dus ook vee drijft.
Opmerkelijk om te zien dat men hier nog steeds bezig is met "als je misdaad twijfelachtig vindt dan claim je dat ze zijn verdwaald. Dat laatste kun je niet bewijzen, en daarom zijn ze vermoord."quote:Op dinsdag 4 november 2014 14:40 schreef gynaika het volgende:
[..]
Misschien goed om dit soort reacties snel te vergeten en je vervolgens weer onmiddellijk te verdiepen in het verdwaal-scenario.
Ik hoor graag je bevindingen.
:-) Veel (verschillende) inzichten kunnen je eigen kijk verrijken.quote:
quote:Op dinsdag 4 november 2014 12:37 schreef Domnivoor het volgende:
Dit is het vlakke eerste stuk van de Pianista. De foto's zijn van MeloD.Wouw, wat is het daar mooi zeg! En dat is het eerste vlakke stuk nog maar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Make my day!
Ik lees alleen maar mee, alle delen. Ik voel eigenlijk ook niets voor het verdwaalscenario. Hoewel jij ook veel rare dingen zegt heb ik best veel vertrouwen in dit. Ik begrijp precies wat je bedoelt. Ik voel ook dat ze niet dood zijn maar hun ziel hier nog is. Ik voel het gewoon..quote:Op dinsdag 4 november 2014 22:14 schreef suddenintuition het volgende:
http://olympiczion.nl/index.php/snatam-kaur/
nou het is stil hier,
met de nieuwe coördinaten van de 1e quebrada
plus de exacte tijd van de laatste foto van Kris, draait de computer volop
in Den Bosch, dat wordt nachtwerk voor die behulpzame man van 80
en nog gratis ook, en dan nog een hoop werk voor mij morgen
ach ja, we doen het voor het goede doel he ? We hebben de andere tijden
niet eens nodig....ondertussen nog een toepasselijk prachtig muziekje
om het Fokforum wat hoger op de `spirituele ladder `te krijgen
huppekee, we moeten naar de 5 e dimensie hier hahaha
quote:Op dinsdag 4 november 2014 01:31 schreef suddenintuition het volgende:
Zowel Domnivoor als ik kwamen uit op dezelfde tijd, dat er iets gebeurd moet zijn, om 14,30 u
en ik om 14,28 u
daar ga ik van uit, bij een vertrek van 11.00 / 11.05 u
voor mij geldt 16.06hquote:Op dinsdag 4 november 2014 01:31 schreef suddenintuition het volgende:
Zowel Domnivoor als ik kwamen uit op dezelfde tijd, dat er iets gebeurd moet zijn, om 14,30 u
en ik om 14,28 u
daar ga ik van uit, bij een vertrek van 11.00 / 11.05 u
16.06h al van bij het prille begin, maar ik ben nog niet helemaal klaar met alle onderzoekingen, het zou wel eens december kunnen worden eer alles in vaste vorm kan worden gegoten en kenbaar worden gemaaktquote:Op dinsdag 4 november 2014 01:31 schreef suddenintuition het volgende:
Zowel Domnivoor als ik kwamen uit op dezelfde tijd, dat er iets gebeurd moet zijn, om 14,30 u
en ik om 14,28 u
daar ga ik van uit, bij een vertrek van 11.00 / 11.05 u
maar, ik zeg nooit rare dingen, hooguit de wat minder bekende taboe-dingenquote:Op dinsdag 4 november 2014 23:16 schreef Amplifier het volgende:
[..]
Ik lees alleen maar mee, alle delen. Ik voel eigenlijk ook niets voor het verdwaalscenario. Hoewel jij ook veel rare dingen zegt heb ik best veel vertrouwen in dit. Ik begrijp precies wat je bedoelt. Ik voel ook dat ze niet dood zijn maar hun ziel hier nog is. Ik voel het gewoon..
das interessant, we wachten af.....jij tot december, ik tot vannacht of morgen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 23:39 schreef holebeer het volgende:
[..]
16.06h al van bij het prille begin, maar ik ben nog niet helemaal klaar met alle onderzoekingen, het zou wel eens december kunnen worden eer alles in vaste vorm kan worden gegoten en kenbaar worden gemaakt
1 acht ik zeer aannemelijk. Ik zit zoals je weet op de misdrijftrein en heb zelfs van de week een 1e klas ticket gekocht (incl. slaapcabine) omdat naarmate de tijd verstrijkt ik er steeds zekerder van ben dat ik in de goede trein zit. Dus bullshit foto's om alles te overschrijven en zo te wissen? ja zeer aannemelijk voor mijquote:Domnivoor:
Een vervolg op mijn analyse van de fototijden. Dit zijn ze:
IMG_491: 12:03:08
IMG_493: 12:42:25
IMG_499: 13:01:44
IMG_500: 13:01:50
IMG_505: 13:20:33
IMG_507: 13:54:50
IMG_508: 13:54:58
Er zijn veel (11) foto's op of rondom de Mirador gemaakt en opvallend weinig ervoor en erna.
Gemiddeld 1 foto per 6:35 minuten. We hebben net te weinig fototijden om een standaarddeviatie te kunnen uitrekenen. Toch kun je vaststellen dat er een groot gat zit tussen de laatste normale foto (13:54:58) en de eerste noodoproep (16:39). Waarom zijn er geen foto's van dat stuk?
Er zijn een paar mogelijkheden:
1) Wat ik hierboven al aangaf: alle foto's na 508 zijn gewist en de geheugenkaart is gevuld met baggerfoto's zodat de gewiste foto's niet terug te halen zijn.
2) De camera liep vast, bv. omdat deze in 'burst'-modus stond (meer hierover). Maar dan zouden K & L foto's met hun telefoons hebben gemaakt. Voor zover we weten is dat niet gebeurd.
3) Bij de quebrada hebben ze hun camera opgeborgen en zijn ze omgekeerd.
In dat geval hadden ze na een kwartier weer in het bereik van een zendmast moeten komen en dat is uit het onderzoek niet gebleken.
4) Er zijn geen foto's gewist. De camera liep niet vast. En er is iets voorgevallen tussen foto 508 en de eerste noodoproep: (4a) ze zijn aangevallen, (4b) ze werden achtervolgd, (4c) ze werden onwel, (4d) ze kregen een ongeluk, (4e) ze zijn van het pad geraakt, of (4f) ze realiseerden zich dat ze de verkeerde kant op waren gelopen. Deze gebeurtenis moet vóór ca. 14:30 geweest zijn, vanwege de frequentie van de foto's. 2,5 uur zonder foto's past gewoon niet in het schema. En na de eerste quebrada kom je ook niet op een saai stuk waar niks te fotograferen valt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 5 november 2014 01:38 schreef jackie12 het volgende:
[..]
1 acht ik zeer aannemelijk. Ik zit zoals je weet op de misdrijftrein en heb zelfs van de week een 1e klas ticket gekocht (incl. slaapcabine) omdat naarmate de tijd verstrijkt ik er steeds zekerder van ben dat ik in de goede trein zit. Dus bullshit foto's om alles te overschrijven en zo te wissen? ja zeer aannemelijk voor mij
Bij 3 maak je denk ik de fout dat je er dan vanuit gaat dat de telefoons aan waren.
Als deze wel uit waren en op de terugweg op de Pianista aan zijn gedaan ivm een noodsituatie zou het dus kunnen dat ze niet geregistreerd zijn door een zendmast omdat op de Pianista niet al;tijd bereik is zoals je weet
Ik denk persoonlijk dat er of iets is gebeurd op de terugweg plusminus een uur onder de mirador Boquetekant of dat ze zijn ontvoerd na de foto 1e quebrada naar een van de huisjes/finca'sKrijgt zij dan toch niet een beetje gelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)iden-in-dromen.dhtml
Misschien. Ergens zou je je ook kunnen afvragen in hoeverre een persoon moet geven 'om de eer'. Als hier daadwerkelijk relevante informatie uit voortkomt die gebruikt kan worden voor een dergelijk onderzoek hoeft alleen de kleine man daar een applaus voor in de vorm van 'eer'.quote:Op woensdag 5 november 2014 01:50 schreef suddenintuition het volgende:
ooh ja, en ik had dus weer gelijk, toen ik ooit aanhaalde hier, al een tijdje geleden, dat er hier
meegelezen wordt door professionels, ik mag barsten als wij hier niet de helft van hun werk doen, en zij met de EER gaan strijken, want het is voor hun veel goedkoper om hier de ideeen vandaan te halen, bij dat crisis-budget wat ze krijgen. hahaha toch grappig eigenlijk, we blijven maar lachen
Mij valt deze zin meteen op: Smith Del Rio zegt geen idee te hebben welke van de twee meiden ze in haar dromen zag. 'Ik zie geen gezichten maar alleen lichtgekleurd haar.'quote:Op woensdag 5 november 2014 01:46 schreef vronie het volgende:
[..]
Krijgt zij dan toch niet een beetje gelijk.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)iden-in-dromen.dhtml
Ik vind Gorraay's opmerking geheel terecht. Het is hier niet bepaald verbeterd, qua logisch redeneren. De fantasieën worden wilder en wilder. Waarom houden jullie er niet gewoon mee op? Of zet de boel op een zacht pitje.quote:Op dinsdag 4 november 2014 14:40 schreef gynaika het volgende:
[..]
Misschien goed om dit soort reacties snel te vergeten en je vervolgens weer onmiddellijk te verdiepen in het verdwaal-scenario.
Ik hoor graag je bevindingen.
Alleen met logisch redeneren kom je er met “deze zaak” niet.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:07 schreef Pinpoint het volgende:
[..]
Ik vind Gorraay's opmerking geheel terecht. Het is hier niet bepaald verbeterd, qua logisch redeneren. De fantasieën worden wilder en wilder. Waarom houden jullie er niet gewoon mee op? Of zet de boel op een zacht pitje.
Maar valt het ook te controleren?quote:Op woensdag 5 november 2014 10:59 schreef gynaika het volgende:
[..]
Alleen met logisch redeneren kom je er met “deze zaak” niet.
In combinatie met intuïtie kun je verrassende inzichten krijgen voor zaken waar je eerder geen oplossing voor zag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |