Oh ja, vast wel, wat die user boven je zegt, ze nemen voorrang, als ze van achteren tegen jou oprijden heb jij het gedaanquote:Op donderdag 30 oktober 2014 15:57 schreef Nobu het volgende:
Alsof ze die kinderwagen zelf niet had meegenomen om als stormram in te kunnen zetten.
Dit jaquote:Op donderdag 30 oktober 2014 15:25 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
En dan nog zijn er van die vrouwen die beweren dat met vrouwen aan de macht er nooit oorlog zou zijn....
Hou ze een paar lelijke laarzen voor weinig als een wortel voor hun neus en ze worden monsters.
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 16:02 schreef jogy het volgende:
Baby daarom ook eerst in het kluisje opbergen.
Je herkent ze aan de Uggs.....quote:Op donderdag 30 oktober 2014 18:00 schreef motorbloempje het volgende:
Alles mag zich maar voortplantenEcht....
Mensen die dit denkenquote:Op donderdag 30 oktober 2014 15:56 schreef SteveBudin het volgende:
Met een kinderwagen heb je automatisch voorrang en iedereen moet aan de kant want baby.
Nee, dat is afschuwelijk. Ik spreek uit ervaring. Je ziet echt de mens in zijn achterlijkste vorm.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 18:09 schreef Fred_B het volgende:
Om er bij te zijn om alleen toe te kijken, zoals de cameraman van dat filmpje, lijkt me voor een keer dan wel weer geinig.
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 15:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die mensen sporen echt niet. Beetje in de rij gaan staan voor 50 euro korting op ugg's
Nou, wat een straf zou dat zijn zeg!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:54 schreef Romanus het volgende:
Mensen die in de rij gaan staan voor Uggs zouden ze ook meteen het stemrecht moeten afnemen.
Ik wilde het ook net posten inderdaad.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:59 schreef bartvh het volgende:
Ben ik dan de enige die met de vraag loopt: Waarom verkopen ze Uggs bij de Mediamarkt?
Dat zijn toch geen media en een stekker hebben ze ook niet.
Vroeg ik me ookal afquote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:59 schreef bartvh het volgende:
Ben ik dan de enige die met de vraag loopt: Waarom verkopen ze Uggs bij de Mediamarkt?
Dat zijn toch geen media en een stekker hebben ze ook niet.
en ondergoed, ruimtereizen, vakanties, auto's.....quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:59 schreef bartvh het volgende:
Ben ik dan de enige die met de vraag loopt: Waarom verkopen ze Uggs bij de Mediamarkt?
Dat zijn toch geen media en een stekker hebben ze ook niet.
Omdat ze hopen dat de mensen, die zo op hun centen zitten dat ze elkaar te kop inslaan voor een paar lelijke schoenen, op de weg naar buiten ook ff een nieuwe flatscreen TV scoren?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:59 schreef bartvh het volgende:
Ben ik dan de enige die met de vraag loopt: Waarom verkopen ze Uggs bij de Mediamarkt?
Dat zijn toch geen media en een stekker hebben ze ook niet.
Kan wel merken dat ik dus nog nooit in de media-markt ben geweest. Mis er ook weinig aan geloof ikquote:Op donderdag 30 oktober 2014 20:05 schreef penny-wise het volgende:
[..]
en ondergoed, ruimtereizen, vakanties, auto's.....
kopen kopen kopen.....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |