Mogguh!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 07:23 schreef Qwea het volgende:
Mogguh!
Kutnachf, again
Lijstje:
O: 3 havermout pannenkoeken met banaan, gekookt eitje, 2 spelt, pindakaas, kaas. PWO, bak kwark
S: PT
L: wheyshake, 4x spelt , pindakaas, gebakken ei, kaas, ham. Bak kwark.
T: rijst, kipfilet , boontjes. Banaan
S: hardlopen
D: agv
T: restje pasta, bak kwark, appel, 4 handjes noten
Ik kreeg net een whatsappje... "Wat ontbijt je?"quote:Op donderdag 30 oktober 2014 07:40 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Mogguh!
Results?![]()
Jij hebt er vandaag zin, dat ontbijt. Allemachtig![]()
Mijn lijstje:
- O: 3 volkoren brood, 2 met 1 gekookt ei, 1 met jam;
- T: 3 mandarijntjes + nootjes ( kwark is op );
- L: 4 volkoren brood, 2 met kaas, 2 met kipfilet;
- T: magere kwark (+slimpie + muesli) + nootjes;
- D: Ik kook niet vaak, maar vanavond moet het. De rest frituurt, doe ik niet. Dus moet ff iets simpels bedenken.
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:30 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik kreeg net een whatsappje... "Wat ontbijt je?"
-Dit XX
"Ja, beter maak je daar way meer van. Zie je om 09:30"
Results ga ik straks even uitwerken. Het klopt iig voor geen fuck. Hihi fuck.
Sporten kan ook helpen met je concentratie, misschien juist daarom wel doen kun je daarna beter aan de slagquote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:19 schreef xuryah het volgende:
Goede morgen!
Lijstje
O: kwark aardbei, lijnzaad en ananas
T: banaan en manderijn
L: 4 volkoren cracottes met kip en smeerkaas
A: quiche ratatouille me geitenkaas
S: hopelijk sporten nadat mn verslag af is..
Zoooveel is t toch ook niet? 3 pannekoekjes, 2 broodjes.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:39 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]Nee, dat kan toch niet? Nog meer? Wat is hij wel niet met je van plan (
![]()
)?
Lol, ik had het eigenlijk niet anders verwacht.
Ik quote:quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:42 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Zoooveel is t toch ook niet? 3 pannekoekjes, 2 broodjes.
En bij mij helpt sporten volgens mij niet eens bij mn concentratie. O en Ijsdraakje: geen zin in Jillian omdat ik zoveel moet doen voor mn studie. Dus twijfel om vanavond te beginnen.
Ohja naja ik vind t meevallen, alleen lijkt me vies die combinatie. Ik red het wel, alleen het lijkt me niet prettig om te moeten proppen en dus te eten om het eten.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:44 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Ik quote:
3 havermout pannenkoeken met banaan, gekookt eitje, 2 spelt, pindakaas, kaas. PWO, bak kwark
Havermout vult als een gek, pannekoek zit vast ook nog iets van melk ofzo in (maar hangt idd wel een beetje van de hoeveelheden af). Bak kwark is volgens mij 500 ml, spul twee stukken brood.
Nou dat red ik niet, ik slik net mijn drie stukjes brood weg.
Sporten hielp mij altijd mijn gedachten leeg te maken, waardoor ik daarna fris kon studeren en tijdens het sporten liep ik alles in mijn hoofd nog even na.
75gr havermout, scheutje melk, wat water, 2 eieren erdoor en 2 bananenquote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:44 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Ik quote:
3 havermout pannenkoeken met banaan, gekookt eitje, 2 spelt, pindakaas, kaas. PWO, bak kwark
Havermout vult als een gek, pannekoek zit vast ook nog iets van melk ofzo in (maar hangt idd wel een beetje van de hoeveelheden af). Bak kwark is volgens mij 500 ml, spul twee stukken brood.
Nou dat red ik niet, ik slik net mijn drie stukjes brood weg.
Sporten hielp mij altijd mijn gedachten leeg te maken, waardoor ik daarna fris kon studeren en tijdens het sporten liep ik alles in mijn hoofd nog even na.
Hier ook. Sporten is 100000% me time. Verstand op 0 en gaanquote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:44 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Sporten hielp mij altijd mijn gedachten leeg te maken
Hey, dit kan ik vanavond wel even proberen als D. Met misschien er nog wat bij, wat Kcal is niet zo hoog als normaal AGV denk ik.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
75gr havermout, scheutje melk, wat water, 2 eieren erdoor en 2 bananen
Ik ben niet z'n grote ontbijterquote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:48 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ohja naja ik vind t meevallen, alleen lijkt me vies die combinatie. Ik red het wel, alleen het lijkt me niet prettig om te moeten proppen en dus te eten om het eten.
En sporten heeft dat effect niet op mij helaaaas
658kcal om en nabij. Voor alleen de havermout shizzle.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:51 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Hey, dit kan ik vanavond wel even proberen als D. Met misschien er nog wat bij, wat Kcal is niet zo hoog als normaal AGV denk ik.
Nou dat is op zich niet zo gek.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
658kcal om en nabij. Voor alleen de havermout shizzle.
Hoeveel kilo wil/ga je nog afvallen?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
658kcal om en nabij. Voor alleen de havermout shizzle.
Dat wil ze nietquote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:55 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Hoeveel kilo wil/ga je nog afvallen?
O, dan heb ik niks gezegdquote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:57 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze laatst nog zij van wel ofzo
Vetpercentage kwijt.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:57 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze laatst nog zij van wel ofzo
Ik vind je lunch wel wat weinig, maar dat komt vooral omdat cracottes echt niets zijn.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:19 schreef xuryah het volgende:
Goede morgen!
Lijstje
O: kwark aardbei, lijnzaad en ananas
T: banaan en manderijn
L: 4 volkoren cracottes met kip en smeerkaas
A: quiche ratatouille me geitenkaas
S: hopelijk sporten nadat mn verslag af is..
Ik dacht juist ivm die quiche dat het wel redelijk was. Omdat quiche = vet en veel kcal?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:03 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik vind je lunch wel wat weinig, maar dat komt vooral omdat cracottes echt niets zijn.Op hoeveel zit je totaal voor de hele dag?
Het zal voor de hele dag ook wel niet te laag zitten, denk ik. Dacht alleen dat de cracottes echt gebakken lucht waren, maar heb ze even opgezocht en ze hebben meer kcal dan ik dacht, dus het valt wel mee. Dan mag ik niet klagen, want ik eet ook vaak crackers.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik dacht juist ivm die quiche dat het wel redelijk was. Omdat quiche = vet en veel kcal?
Alleen lijsten is saai. SC moet inderdaad elders.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 21:56 schreef Deuce92 het volgende:
Waarom niet een topic voor lijstens en derglijke, en een topic voor SC?
Sting! Basic shirts! 5 euro, lang! (1.83 hier). Of only, puma, nike!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:42 schreef Cathmar het volgende:
Help. Iemand tips voor fijne (niet te dure) sport shirts? Shirts zijn nogal snel te kort en ik wil niet heel de tijd staan te hijsen. Gisteren mijn pre-zwangerschap shirts even aangedaan. Die liggen op de 'moet over een tijdje passen' stapel.
Thanks Q. Sting kom ik nooit, dus goede tip.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:45 schreef Qwea het volgende:
[..]
Sting! Basic shirts! 5 euro, lang! (1.83 hier). Of only, puma, nike!
Kan ook online! Enige goedkope shirts die lang genoeg voor me zijnquote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:49 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Thansk Q. Sting kom ik nooit, dus goede tip.
Daarom ook "lijsten en dergelijke."quote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:43 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alleen lijsten is saai. SC moet inderdaad elders.
Mijn ervaring is dat de concentratie na een paar uur toch even op is, dus waarom dan niet even iets anders doen. Het is immers maar een half uurtje.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:42 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Zoooveel is t toch ook niet? 3 pannekoekjes, 2 broodjes.
En bij mij helpt sporten volgens mij niet eens bij mn concentratie. O en Ijsdraakje: geen zin in Jillian omdat ik zoveel moet doen voor mn studie. Dus twijfel om vanavond te beginnen.
Nah, ga dan maar elders slowchatten.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:41 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Daarom ook "lijsten en dergelijke."
Zonder typfouten deze keer.
Dat staat ook in mijn post daarvoor.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:49 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Nah, ga dan maar elders slowchatten.
Ja, ik voel me weer helemaal lekker! Normaal heb ik de neiging om weer even te streng te gaan doen, om de psychologische knop weer even om te zetten. Maar dat ging deze keer eigenlijk heel soepel. Gewoon gezegd dat ik het ging doen en gedaan.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:38 schreef Qwea het volgende:
Goed lijstje myr! Zit je beetje weer in de flow?
15 kiloquote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:27 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, ik voel me weer helemaal lekker! Normaal heb ik de neiging om weer even te streng te gaan doen, om de psychologische knop weer even om te zetten. Maar dat ging deze keer eigenlijk heel soepel. Gewoon gezegd dat ik het ging doen en gedaan.
En ook gewoon blij dat ik me zo snel weer realiseerde dat ik weer gezonder moest gaan eten. Maar na 4 maanden en 15 kilo was ik het gewoon even zat. Alles afwegen en tellen was me even teveel. En nu doe ik het allemaal weer met frisse moed. Op naar de volgende 15!
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 12:00 schreef Qwea het volgende:
Mijn PT was dusdanig zwaar dat ik mijn shakebaker niet meer open krijg en de trap niet meer op komen dan om 17:30 nog een x PT met hardlopen
Hoe lang is die?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 12:02 schreef Weissman het volgende:
[..]
12 uur, even beginnen met mijn eating window
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |