Grappig want het ichtus heeft een origine uit het Paganisme. Het stond in het Paganisme voor fertiliteit.. Een vagina dus.quote:
Je hebt toch wel enigszins een idee hoe ver de achterligger ongeveer zit als je links inhaalt? Je hebt in principe de rechterbaan al gescand tijdens het links rijden neem ik aan.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 23:58 schreef PieterJanDeVakman het volgende:
Elke keer als ik van baan verwissel op de snelweg ben ik doodsbang voor onderstaande situatie.
Hoe gaan jullie hier mee om? Ik probeer altijd te kijken of er iets twee banen verder zit dat knipperlicht aan heeft, maar doordat ik daarna ook nog andere dingen moet checken kan het zijn dat hij opeens enorm naast me zit.
Gewoon langzaam van verwisselen en knipperen zodat andere mensen op je kunnen anticiperen.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 23:58 schreef PieterJanDeVakman het volgende:
Elke keer als ik van baan verwissel op de snelweg ben ik doodsbang voor onderstaande situatie.
Hoe gaan jullie hier mee om? Ik probeer altijd te kijken of er iets twee banen verder zit dat knipperlicht aan heeft, maar doordat ik daarna ook nog andere dingen moet checken kan het zijn dat hij opeens enorm naast me zit.
Je hebt toch wel enigszins een idee hoe ver de achterligger ongeveer zit als je links inhaalt? Je hebt in principe de rechterbaan al gescand tijdens het links rijden neem ik aan.quote:
Nou ja als ik dat niet had gedaan waren we in het nieuws gekomen. Door een enorme file.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:09 schreef delano.888 het volgende:
Ik heb ooit zo'n zelfde soort situatie mee gemaakt waar iemand met vaart op me af kwam, maar ik kon toen echt wel op een normale manier, zonder onderstuur of andere vage zaken, terug naar de meest linker baan. Je moet ook niet als een idioot aan je stuur gaan lopen hengsten.
Nog nooit van een kickdown gehoord?quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:08 schreef NieuweNier het volgende:
(Of mensen die denken dat automaten sneller zijn omdat ze zelf bij 2000 toeren opschakelen )
Dus dat verhaal was van jou? Omdat je het zo quotte..quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:11 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Nou ja als ik dat niet had gedaan waren we in het nieuws gekomen. Door een enorme file.
Doordat ik die mondeo best vaak in een slip heb gehad weet ik precies hoe hij reageert. En hoe hard ik dus aan mijn stuur kan rukken.
Met een kickdown schakelt de auto maar gewoon zelf terug. Dat is niet iets dat alleen kan met een automaat. Met een handbak kan je ook terugschakelenquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:17 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Nog nooit van een kickdown gehoord?
Mwah ik heb 4 keer in mijn spiegel gekeken tijdens het verplaatsen. Juist om dat soort situaties te voorkomen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:17 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dus dat verhaal was van jou? Omdat je het zo quotte..
Maar dan vind ik dat je niet goed gepland hebt. Op moment dat je van baan verplaatst blijf je continue scannen. Dus als je dan iets achter je ziet aankomen in de spiegel, dan ga je op een normale manier terug naar je baan. Als je dat te laat zag heb je niet goed gekeken tijdens het verplaatsen. Je kan niet alleen 1x kijken en dan gaan, dan krijg je ongelukken inderdaad.
Mijn ervaring is exact het tegenovergestelde. Ik heb heel wat auto's gereden maar het meeste hinder ondervonden van overig verkeer in een klein koekblikje en het minste in een extreem dure nieuwe auto.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 22:49 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Merk het anders wel wanneer ik m'n eigen auto niet kan gebruiken en van iemand een auto moet lenen. Mensen gaan veel eerder opzij, blijven niet links plakken en geven je ruimte om in te voegen ed.
Wanneer ik in m'n eigen auto rij dan is dat allemaal niet het geval.
Is dat ook niet rijstijl? Ik rij van nature agressiever in een veilige auto. Ik weet dat de gevolgen wanneer het misgaat kleiner zijn...quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:24 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Mijn ervaring is exact het tegenovergestelde. Ik heb heel wat auto's gereden maar het meeste hinder ondervonden van overig verkeer in een klein koekblikje en het minste in een extreem dure nieuwe auto.
Vraagje:quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:21 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Mwah ik heb 4 keer in mijn spiegel gekeken tijdens het verplaatsen. Juist om dat soort situaties te voorkomen.
Hij ging rechts inhalen, en dan via mijn dode hoek als een idioot zonder te knipperen naar links. Tja dan zie ik hem niet.
Daarnaast hij reed tegen mij aan
Ik rijd sowieso niet agressief; ik ben namelijk een zeer ervaren bestuurder en geen jong broekie die zich wil bewijzen door slecht rijgedrag.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:26 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Is dat ook niet rijstijl? Ik rij van nature agressiever in een veilige auto. Ik weet dat de gevolgen wanneer het misgaat kleiner zijn...
Alhoewel een ongeluk maken me wel echt kut lijkt. Dat kan ik me echt niet veroorloven![]()
Ik ga terug met een redelijke hoeveelheid afstand. Ongeveer 1.5 seconde voor de auto achter me.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:41 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Vraagje:
Als jij op de linkerbaan rijdt.. dan haal je neem ik aan iets in.
Hoelang wacht jij dan met naar rechts gaan als iemand op de meest rechterbaan dan vóór het inhalende voertuig dat jij passeert kan duiken in het gat wat jij wilt hebben?
Of kwam die toevallig van een invoegstrook?
Dan had je hem dus aan kunnen zien komen nog tijdens je inhaalmanoeuvre en had je die actie van hem kunnen verwachten.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:43 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Ik ga terug met een redelijke hoeveelheid afstand. Ongeveer 1.5 seconde voor de auto achter me.
En het was een 3 baans snelweg. De gozer die ik inhaalde plakte in het midden terwijl het rechts vrij was. De auto die tegen me aan botste haalde hem rechts in.
Een fietser kan de dronken automoblist die hem dood rijdt ook zien aankomen. Te laat...quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:45 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dan had je hem dus aan kunnen zien komen nog tijdens je inhaalmanoeuvre en had je die actie van hem kunnen verwachten.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:43 schreef NieuweNier het volgende:
Stop gewoon met flamen wanneer je onzin praat
Dat is niet hetzelfde. Dit had je makkelijk kunnen voorkomen als ik jou verhalen lees. Op moment dat je aan het inhalen bent en vervolgens weer naar rechts gaat, gooi je hem niet vlak voor iemand. Als je namelijk iets verder door was gereden voordat je naar rechts was gegaan, had diegene die naar links kwam jou gezien en je niet aangereden.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:46 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Een fietser kan de dronken automoblist die hem dood rijdt ook zien aankomen. Te laat...
Hee guppie.. Dat je je rijbewijs net hebt gehaald maakt je geen ervaren bestuurder.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:46 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Een fietser kan de dronken automoblist die hem dood rijdt ook zien aankomen. Te laat...
Ik had hem ook niet vlak voor iemand gegooid. Er zat ongeveer twee seconden tussen mij en de auto die achter me reed op de linkerbaan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:49 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dat is niet hetzelfde. Dit had je makkelijk kunnen voorkomen als ik jou verhalen lees. Op moment dat je aan het inhalen bent en vervolgens weer naar rechts gaat, gooi je hem niet vlak voor iemand. Als je namelijk iets verder door was gereden voordat je naar rechts was gegaan, had diegene die naar links kwam jou gezien en je niet aangereden.
Tuurlijk was jij niet alleen fout, maar je had het echt wel kunnen voorkomen. Anticiperen heet dat.
Hehe, je snapt hem. Je zag zijn fout niet, dus kon je hem niet op tijd ontwijken. Als je beter had gekeken in de spiegel/dode hoek, had je hem dus wel gezien.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 00:55 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Ik had hem ook niet vlak voor iemand gegooid. Er zat ongeveer twee seconden tussen mij en de auto die achter me reed op de linkerbaan.
Dat iemand op de rechterbaan random, na echt eindeloos achter een vrachtwagen te hangen, als een debiel rechts ging inhalen verwachtte ik natuurlijk niet![]()
Daarnaast kan je als fietser ook anticiperen op dronken automobilisten. Dat doen de meeste fietsers. Alleen soms zie je de fout van een ander niet. Zoals in deze situatie.
quote:
quote:
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 18:57 schreef NieuweNier het volgende:
Die vrouw wil uitvoegen, rijdt door naast de file
Je moet wel consequent blijven in je verhalen..quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:30 schreef NieuweNier het volgende:
Deze chick stond gewoon met niemand voor haar op de rijbaan stil. De baan ernaast reden mensen dus ook gewoon met 120 door.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |