Linex in wax en bass cannon iddquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:45 schreef ToT het volgende:
Dit is helemaal geniaal!
Welk nummer is dat die op 3:07 begint? Ik WEET dat ik hem heb, maar kan niet op de naam komen.
Flux Pavilion - Bass cannon komt er ook in voor, dat weet ik wel.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:56 schreef Symphonic het volgende:
Wow ik ga zondag alleen maar Jingles draaien
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:56 schreef Symphonic het volgende:
Wow ik ga zondag alleen maar Jingles draaien
Is overal wel een klassiekerquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:55 schreef ToT het volgende:
Dit is trouwens een klassiekertje van Onzin Radio / X-Radio.
quote:
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:04 schreef ToT het volgende:
Dit is die lange versie!![]()
Deze is echt LEUK!!!!
franse zooi.quote:
En ik maar denken dat die halve minuut nu toch echt wel voorbij zou zijnquote:
Ik zoek zo wel ff een betere versie, alleen weet ik de titel ff niet; ik weet alleen dat het van Pulp Fiction is.quote:
Ja verdommequote:
Whehehe ongeacht de kwaliteit toch maar ff helemaal draaien dan?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:24 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja verdomme![]()
Ik liep achter hier. Dat was een toffe plaat man
Ik zit nog altijd met die klote Schiit Magni. Dus de kwaliteit maakt niet zo veel uit. Voor mij dan.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:24 schreef ToT het volgende:
[..]
Whehehe ongeacht de kwaliteit toch maar ff helemaal draaien dan?
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:27 schreef Geralt het volgende:
Een blokfluit. Dit moest haast wel een goed nummer zijn
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:25 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik zit nog altijd met die klote Schiit Magni. Dus de kwaliteit maakt niet zo veel uit. Voor mij dan.
Eerlijke mening? Ronduit nee. Ik had heel internet gelezen (echtwaar?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:28 schreef ToT het volgende:
[..]Dat is toch een hartstikke goede koptelefoonversterker? Okee eentje in de lagere prijsklasse, maar toch?
Gaat zijn gangetje.quote:
Ja de combi koptelefoon - versterker kan enorm verschillen: wat voor de ene perfect is, is voor de ander ronduit kut, terwijl andere weer zo ongeveer universeel overal goed mee zijn.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:31 schreef Geralt het volgende:
[..]
Eerlijke mening? Ronduit nee. Ik had heel internet gelezen (echtwaar?Ja echtwaar
) en dacht dat dit mijn versterker voor mn Beyer ging zijn. Niet dus. Een flutding eerste klas. Zijn geld, iets van 150 euro ofzo dacht ik, totaal niet waard.
Sinds ik dat ding heb denk ik serieus dat ELKE headphone amp reviewer nog nooit van zijn leven een koptelefoon gehoord heeft op een deftige stereo amp. Mijn ouwe Marantz PM53 (wat toch ook nooit echt de topklasse was in zijn tijd; gewoon een leuke middenmotor van een gulden of 1200 destijds dacht ik) doet het echt heel heel heel erg veel beter.
De Magni is een kutding. Althans in combi met een Beyer DT770 Pro 250 ohm. Wellicht dat ie met andere koptelefoons wel aardig klinkt, maar meer dan gewoon aardig kan ik me eigenlijk niet eens voorstellen.Schiit Magni
Laat ik het anders stellen. Mijn Beyer klinkt op dat kutding hetzelfde als mijn Sennheiser HD205 op die Marantz klonk zo een beetje. Ik heb niet het idee dat ik een koptelefoon van 150 euro op mn harses hebquote:
Oh? Ben benieuwd!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:32 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Gaat zijn gangetje.
Misschien binnenkort goed nieuws te melden...
Ik weet niet op wat voor nieuws je doelt, maar mocht je vriendin wellicht zwanger zijn dan zou ik dat niet betitelen als goed nieuwsquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:32 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Gaat zijn gangetje.
Misschien binnenkort goed nieuws te melden...
Misschien een keer een Sennheiser Orpheus + bijbehorende tube amp aanschaffen?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:33 schreef Geralt het volgende:
[..]
Laat ik het anders stellen. Mijn Beyer klinkt op dat kutding hetzelfde als mijn Sennheiser HD205 op die Marantz klonk zo een beetje. Ik heb niet het idee dat ik een koptelefoon van 150 euro op mn harses heb
De HD205 kost 30 euro.
ik weet precies hoe hij klinktquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:33 schreef Geralt het volgende:
[..]
Laat ik het anders stellen. Mijn Beyer klinkt op dat kutding hetzelfde als mijn Sennheiser HD205 op die Marantz klonk zo een beetje. Ik heb niet het idee dat ik een koptelefoon van 150 euro op mn harses heb
De HD205 kost 30 euro.
Ik had het over die amp; niet over mn Beyer!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:37 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik weet precies hoe hij klinkt
Ik heb er namelijk eentje op mijn hoofd nu,e n ja het is een kutdng
Ik moet gesloten hebben; niet (half)openquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:35 schreef ToT het volgende:
[..]
Misschien een keer een Sennheiser Orpheus + bijbehorende tube amp aanschaffen?
Plus die kost 30 millequote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:38 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik moet gesloten hebben; niet (half)open
en ik had het over de HD205quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:38 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik had het over die amp; niet over mn Beyer!
PIJN_AAN_MN_OREN!!!!quote:
Ja over ear is idd fijner ja!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:43 schreef Geralt het volgende:
@ToT: gesloten én over ear ipv on ear. Maargoed, met mn koptelefoon ben ik meer dan content. Alleen niet met deze amp. Ik ga ook niet nog een keer een koptelefoon amp kopen. Ze kunnen me wat. Die Schiit Audio zou probleemloos tot 600 ohm aan moeten kunnen sturen en hoewel het aansturen niet zo zeer het probleem is klinkt het gewoon nergens naar. Ze kunnen me wat. Gewoon weer een gouwe ouwe stereo versterker op mn bureau bij de computer en ju. Veel beter.
Ik veeg tegenwoordig mn reet af met recensies. Ze kunnen me allemaal wat. 150 euro tegen de muur op gezeken door recensiesquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:44 schreef ToT het volgende:
Maar over deze 2 heb ik ernstig goede recensies gelezen, vandaar!
Begin klonk lekker. Nu niet meer zo vind ikquote:
ik moet ook ff kijken voor een ander, ik word ook doodonelukkig van dat dingquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:44 schreef Geralt het volgende:
[..]
PIJN_AAN_MN_OREN!!!!
Die kon ik max een half uur op hebben en dan moest ie echt af wegens pijnlijke oorschelpen.
Brennie kan er volgens mij wel langer naar luisteren. Ik heb geen groter oren trouwens
Snap ik idd!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:45 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik veeg tegenwoordig mn reet af met recensies. Ze kunnen me allemaal wat. 150 euro tegen de muur op gezeken door recensies![]()
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:45 schreef Geralt het volgende:
[..]
Begin klonk lekker. Nu niet meer zo vind ik
Gelukkig ben ik niet de meeste mensenquote:
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:47 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Zodra dingen definitief zijn zal het zeker gemeld worden
Je kent mij nog niet...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:35 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik weet niet op wat voor nieuws je doelt, maar mocht je vriendin wellicht zwanger zijn dan zou ik dat niet betitelen als goed nieuws
Nee, maar wel muziek gerelateerdquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:47 schreef ToT het volgende:
[..]Weer een nieuwe band in de pocket, neem ik aan?
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:47 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Zodra dingen definitief zijn zal het zeker gemeld worden
Kloptquote:
Er zijn natuurlijk ook voordelenquote:Vriendinnen doe ik niet aan... Te veel gezeik![]()
Zolang ze niet van mij zijn vind ik ze geweldigquote:En kinderen
Voordelen heb ik fuckbuddies voorquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:48 schreef Geralt het volgende:
[..]
Klopt
[..]
Er zijn natuurlijk ook voordelen
[..]
Zolang ze niet van mij zijn vind ik ze geweldig![]()
![]()
![]()
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |