okquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:41 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Moeten die kiddo's het maar wegklikken ja. Als ze niet met internet om kunnen gaan moeten ze begeleid worden of niet online zitten.
Wow, iemand die het snaptquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:37 schreef Milly88 het volgende:
Omdat een of andere figuur, het risico neemt om zijn lustgevoelens te uiten op een kind, en het kind eventueel de rest van zijn/haar leven te beschadigen.
Ja of wel. Ik geloof dat er veel pedo's zijn met gezinnen en vrouw en kinderen enzo. Die gewoon eh plezierige seks hebben met vrouw.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:41 schreef Kinshima het volgende:
[..]
Wow, iemand die het snaptDat hele "is zijn geaardheid"-argument is altijd een lachwekkende, alsof kinderen dan maar de dupe moeten worden van iemand's geaardheid. Ben je daadwerkelijk met pedofiele gevoelens geboren? Pech, jij zult dus nooit plezierige seks ervaren in je leven. Maar dat mag je niet vinden volgens sommige mensen in Nederland, want dan ben je een monster die een ander misgunt of zo.
Of met haar man.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:42 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ja of wel. Ik geloof dat er veel pedo's zijn met gezinnen en vrouw en kinderen enzo. Die gewoon eh plezierige seks hebben met vrouw.
Had ik "exclusieve pedo's" moeten zeggen of zo? Van die figuren die beweren dat ze alleen en enkel op kinderen vallen dus. Je weet wel, van die naastenliefde-figuren.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:42 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ja of wel. Ik geloof dat er veel pedo's zijn met gezinnen en vrouw en kinderen enzo. Die gewoon eh plezierige seks hebben met vrouw.
grappig hihihi!quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:41 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Moeten die kiddo's het maar wegklikken ja. Als ze niet met internet om kunnen gaan moeten ze begeleid worden of niet online zitten.
1. Nu is het weer niet serieus?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:33 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
1. Dat is uiteraard niet serieus pikkie.
2. Pitbull zoekt geen eten?
Ja ik denk dat we ze maar moeten geloven dan? Maar serieus: vlgs mij zijn er vrij veel 'normale' kerels met kinderen etc. die erop vallen maar waarvan mensen 't niet weten.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:43 schreef Kinshima het volgende:
[..]
Had ik "exclusieve pedo's" moeten zeggen of zo? Van die figuren die beweren dat ze alleen en enkel op kinderen vallen dus. Je weet wel, van die naastenliefde-figuren.
Niks grappigs aan. Als kinderen zich niet kunnen redden op internet en dat soort onzin tegen komen is er wat fout gegaan in de voorlichting of zijn er niet genoeg voorzorgsmaatregelen genomen.quote:
Het woord intikken op Google en dan het scherm afsluiten is niet illegaal. Maar daar is hij dan ook niet voor veroordeeld.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:39 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Klopt ja. Dat staat in het artikel.
Maar aan het zoeken op zich is niks illegaals om logische redenen.
Denk jij dat ze liegen? Of gewoon niet hard genoeg proberenquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:46 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ja ik denk dat we ze maar moeten geloven dan? Maar serieus: vlgs mij zijn er vrij veel 'normale' kerels met kinderen etc. die erop vallen maar waarvan mensen 't niet weten.
Dat zei ik ook niet. Maar als je het zoeken illegaal wil maken zou je dat wel kunnen zien als het opzoeken van. Maar net hoe je het wil uitleggen. Was puur een voorbeeld om aan te tonen dat het gewoon lastig is om het zoeken naar kinderporno strafbaar te maken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het woord intikken op Google en dan het scherm afsluiten is niet illegaal. Maar daar is hij dan ook niet voor veroordeeld.
Ja tuurlijk, maar niet alles wat een mens voelt of wilt, is geoorloofd. Dus moet je maar doen wat verstandig is, plezier beleven met je vrouw of een man.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:42 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ja of wel. Ik geloof dat er veel pedo's zijn met gezinnen en vrouw en kinderen enzo. Die gewoon eh plezierige seks hebben met vrouw.
Ok, het belang van naïeve kinderen en kinderen die onder dwang voor de webcam staan is dus ondergeschikt aan het belang van deze pedofiele viespeuken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:46 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Niks grappigs aan. Als kinderen zich niet kunnen redden op internet en dat soort onzin tegen komen is er wat fout gegaan in de voorlichting of zijn er niet genoeg voorzorgsmaatregelen genomen.
Als ze niet kunnen omgaan met internet, moeten ze zich daar niet op bevinden. Het is een bewuste keuze die je maakt om je computertje op te starten en het internet op te gaan.
Dat is het dan ook niet. Op het moment dat je echter bij content terecht bent gekomen ben je ook aan het bekijken en dat is strafbaar.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:48 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dat zei ik ook niet. Maar als je het zoeken illegaal wil maken zou je dat wel kunnen zien als het opzoeken van. Maar net hoe je het wil uitleggen. Was puur een voorbeeld om aan te tonen dat het gewoon lastig is om het zoeken naar kinderporno strafbaar te maken.
Maar een kind van 9 denkt niet in risico's enzo. Maargoed, dat snapt tacos niet denk ikquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ok, het belang van naïeve kinderen en kinderen die onder dwang voor de webcam staan is dus ondergeschikt aan het belang van deze pedofiele viespeuken.
Nu nog even tegen die domme 9-jarige wichten die in ZO-Azië in de industrie zijn geramd dat ze hun computertje niet meer op mogen starten en alles is opgelost.
Tot zo ver de wondere (maar erg onsmakelijke) wereld van IkStampOpTacos.
Waar heb jij het over?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ok, het belang van naïeve kinderen en kinderen die onder dwang voor de webcam staan is dus ondergeschikt aan het belang van deze pedofiele viespeuken.
Nu nog even tegen die domme 9-jarige wichten die in ZO-Azië in de industrie zijn geramd dat ze hun computertje niet meer op mogen starten en alles is opgelost.
Tot zo ver de wondere (maar erg onsmakelijke) wereld van IkStampOpTacos.
Heeft niet met risico's enz te maken, maar met verantwoord multimedia gebruik. Als jouw kinderen dat niet kunnen moet je achteraf niet gaan janken maar wachten totdat ze wel klaar zijn verantwoordelijk te zijn online.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:55 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Maar een kind van 9 denkt niet in risico's enzo. Maargoed, dat snapt tacos niet denk ik
Ik heb het over jouw vorige post. Heeft ook niets met sensatie te maken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:55 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Waar heb jij het over?Je trekt alles uit verband met je belachelijk scenario's.
Ik heb het nergens over dwingen, maar over het feit dat iemand zich voor de webcam aftrekt en 9-jarigen dat al dan niet per ongeluk zien. Het scenario wat die Dven dus omschreef. Nergens over dwang, die onzin haal jij er bij om met je sensatiestukje op de man te kunnen spelen, met je ZO-Azië kinderporno-industrie.
Dit.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 10:42 schreef Halcon het volgende:
Mooi. Nu niet meer vrijlaten die smeerlap
Jezelf aftrekken voor de webcam is niet illegaal. Als jouw kinderen dan zo slim zijn dat wel op te gaan zoeken en/of dat te vinden moet je daar het probleem zoeken. Niet bij fetisjisten die geilen op het idee dat anderen hen bezig kunnen zien of weet ik het waar ze op geilen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:56 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik heb het over jouw vorige post. Heeft ook niets met sensatie te maken.
Het is allemaal de schuld van de kinderen en eventueel hun ouders en vooral niet van die arme pedofielen. Daar komt het bij hem zo ongeveer op neer ja.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:55 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Maar een kind van 9 denkt niet in risico's enzo. Maargoed, dat snapt tacos niet denk ik
Ik denk dat jij het over een nogal andere situatie hebt dan ik. Daar jij steeds jouw dwang enz oprakelt.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het is allemaal de schuld van de kinderen en eventueel hun ouders en vooral niet van die arme pedofielen. Daar komt het bij hem zo ongeveer op neer ja.
Jezelf aftrekken voor een webcam die zichtbaar is gemaakt voor een 9-jarig kind is wel strafbaar.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:58 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Jezelf aftrekken voor de webcam is niet illegaal. Als jouw kinderen dan zo slim zijn dat wel op te gaan zoeken en/of dat te vinden moet je daar het probleem zoeken. Niet bij fetisjisten die geilen op het idee dat anderen hen bezig kunnen zien of weet ik het waar ze op geilen.
idioot.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Heeft niet met risico's enz te maken, maar met verantwoord multimedia gebruik. Als jouw kinderen dat niet kunnen moet je achteraf niet gaan janken maar wachten totdat ze wel klaar zijn verantwoordelijk te zijn online.
Ja, dat is dus aan de ouders. Net zoals de ouders hun verantwoordelijkheid moeten nemen om hun kinderen dat te leren, moeten de volwassenen op het internet ook hun verantwoordelijkheid nemen voor hun keuzes online.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Heeft niet met risico's enz te maken, maar met verantwoord multimedia gebruik. Als jouw kinderen dat niet kunnen moet je achteraf niet gaan janken maar wachten totdat ze wel klaar zijn verantwoordelijk te zijn online.
Andere situatie dus.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jezelf aftrekken voor een webcam die zichtbaar is gemaakt voor een 9-jarig kind is wel strafbaar.
Dat is vooral omdat die situatie van "het door puur toeval zien" een stuk minder relevant is.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:59 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ik denk dat jij het over een nogal andere situatie hebt dan ik. Daar jij steeds jouw dwang enz oprakelt.
Niet echt. Die stuurde alleen foto's naar dat 'meisje' en had daarnaast nog wat beeldmateriaal van minderjarigen schijnbaar.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:01 schreef Halcon het volgende:
[..]
De situatie waar het hier in dit topic om gaat.
Nee dat is onzin, als een kind op een speciaal voor kinderen gemaakte site zit dan is dat al verantwoord en dan moet het niet kunnen dat kinderen lastig gevallen worden door pedo'squote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Heeft niet met risico's enz te maken, maar met verantwoord multimedia gebruik. Als jouw kinderen dat niet kunnen moet je achteraf niet gaan janken maar wachten totdat ze wel klaar zijn verantwoordelijk te zijn online.
okquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:46 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Niks grappigs aan. Als kinderen zich niet kunnen redden op internet en dat soort onzin tegen komen is er wat fout gegaan in de voorlichting of zijn er niet genoeg voorzorgsmaatregelen genomen.
Als ze niet kunnen omgaan met internet, moeten ze zich daar niet op bevinden. Het is een bewuste keuze die je maakt om je computertje op te starten en het internet op te gaan.
Is dat dan puur toeval of is het meer dat die kerel naar zoiets op zoek was?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:03 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Niet echt. Die stuurde alleen foto's naar dat 'meisje' en had daarnaast nog wat beeldmateriaal van minderjarigen schijnbaar.
Obscene foto's volgens het artikel. Obscene foto's naar jonge meisjes sturen is niet toegestaan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:03 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Niet echt. Die stuurde alleen foto's naar dat 'meisje' en had daarnaast nog wat beeldmateriaal van minderjarigen schijnbaar.
Misdaad is misdaad.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:06 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Wat een flauwekul zeg. Het artikel klopt natuurlijk niet. De man is niet veroordeeld op basis van het contact met sweety, maar op het bezit van kinderporno en overtreden van voorwaarden van een eersere veroordeling.
Het idee dat het kan dat iemand hierom veroordeeld wordt is echter natuurlijk absurd. je kan dus veroordeeld worden voor een misdaad tegen een fcitief persoon? Wat mij betreft is dat inderdaad hetzelfde dat je veroordeeld wordt voor het doodrijden van een voetganger in GTA, of het mogelijk hebben van obscene gedachten... Door de waas die velen voor de ogen krijgen als ze horen over kinderporno, wordt er niet ingezien hoe bizar dit is, een gevaarlijke ontwikkeling wat mij betreft.
Die site draagt zorg voor die bezoekers. Niet dat die persoon dan niet fout bezig is door het zo op te zoeken, maar die kinderen maken alsnog een bewuste keuze om verbinding te maken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:04 schreef Chewie het volgende:
[..]
Nee dat is onzin, als een kind op een speciaal voor kinderen gemaakte site zit dan is dat al verantwoord en dan moet het niet kunnen dat kinderen lastig gevallen worden door pedo's
Of vind jij het ook de verantwoordelijkheid van de ouders als een kind in plopsaland lastig gevallen word door een pedo?
Echt alles behalve relevant dit.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Die site draagt zorg voor die bezoekers. Niet dat die persoon dan niet fout bezig is door het zo op te zoeken, maar die kinderen maken alsnog een bewuste keuze om verbinding te maken.
Overigens gaan die vergelijkingen met het offline gebeuren compleet mank.
Wat?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Is dat dan puur toeval of is het meer dat die kerel naar zoiets op zoek was?
Je hebt een punt als hij naaktfoto's van zichzelf op zijn computer heeft staan en hij een virus op zijn computer krijgt dat ervoor zorgt dat die foto's in mailboxen van 9-jarige meisjes terecht komen.
Echter die situatie is een stuk uitzonderlijker dan de situatie dat pedofielen bewust online op zoek gaan naar kinderporno en webcamseks met jonge kinderen.
Dus niet aan het aftrekken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Obscene foto's volgens het artikel. Obscene foto's naar jonge meisjes sturen is niet toegestaan.
Dat deed hij ook en ook nog een voorstel in ruil voor cash.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:09 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dus niet aan het aftrekken.
Nee dat zeg ik niet. Het is de verantwoordelijkheid van de ouders dat hun kind dus op sites zit dat voor kinderen bestemd is en bewust zijn van het surfgedrag van hun kind.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:04 schreef Chewie het volgende:
[..]
Nee dat is onzin, als een kind op een speciaal voor kinderen gemaakte site zit dan is dat al verantwoord en dan moet het niet kunnen dat kinderen lastig gevallen worden door pedo's
Of vind jij het ook de verantwoordelijkheid van de ouders als een kind in plopsaland lastig gevallen word door een pedo?
Dus dan moet je ook mensen veroordelen als zij een misdaad plegen in een spel, wan t verkeersovertredingen in Gta zijn dan een EMG cursus waard en moord natuurlijk levenslang. Tja dat het virtueel is doet niet ter sprake, de misdaad had ook wel echt kunnen zijn. Zo absurd is dit, afgezien van het feit dat het uitlokken van deze (virtuele) "misdaad" per definitie al verwerpelijk is natuurlijk. Volgens mij is dit zelfs strafbaar.quote:
Dus als jij in GTA een voetganger doodrijdt, is het louter toeval dat dat een virtuele voetganger was en geen voetganger van vlees en bloed?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:14 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Dus dan moet je ook mensen veroordelen als zij een misdaad plegen in een spel, wan t verkeersovertredingen in Gta zijn dan een EMG cursus waard en moord natuurlijk levenslang. Tja dat het virtueel is doet niet ter sprake, de misdaad had ook wel echt kunnen zijn. Zo absurd is dit, afgezien van het feit dat het uitlokken van deze (virtuele) "misdaad" per definitie al verwerpelijk is natuurlijk.
Pedofilie is net als homoseksualiteit een keuze.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 10:44 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik wel hoor. Pedofilie is een geaardheid, dat valt niet te behandelen door te praten maar door zijn ballen te verwijderen.
Waar het om gaat is dat er geen misdaad is gepleegd. Er is immers geen slachtoffer. Dit is bij gta niet het geval en ook niet bij sweety.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dus als jij in GTA een voetganger doodrijdt, is het louter toeval dat dat een virtuele voetganger was en geen voetganger van vlees en bloed?
Dan heb je er niet veel van begrepen. Ik had al de indruk dat je niet heel snugger zou zijn en dat is dan bij deze bevestigd.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:20 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Waar het om gaat is dat er geen misdaad is gepleegd. Er is immers geen slachtoffer. Dit is bij gta niet het geval en ook niet bij sweety.
Oké.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:17 schreef superniger het volgende:
[..]
Pedofilie is net als homoseksualiteit een keuze.
Sweetie was dan ook niet de crime maar het middel om de kinderpornokoper te pakken te krijgen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:20 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Waar het om gaat is dat er geen misdaad is gepleegd. Er is immers geen slachtoffer. Dit is bij gta niet het geval en ook niet bij sweety.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |