SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Quoi op 15-10-2014 12:09:00 ]![]()
Zou op zich best eens zo'n marathon willen lopen, maar al die trainingskilometers zie ik helemaal niet zitten
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
Je kan het ook gewoon proberen zonder duurlopenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:58 schreef Cynic het volgende:
Zou op zich best eens zo'n marathon willen lopen, maar al die trainingskilometers zie ik helemaal niet zitten![]()
![]()
Lijkt me essentieel voor een prettige LDL in de ochtend ja. Vrijdag had ik aardig wat gedronken en zaterdag besloot ik tegen het eind van de ochtend een stukje te gaan lopen. Meh.... hartslag hoog en snel buiten adem. Niet bevorderlijk, dat bier.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:55 schreef Quoi het volgende:
Doorzakken is er inderdaad steeds minder (eigenlijk: niet) bij in het afgelopen jaar![]()
![]()
Maar wel elk weekend een paar uur in de touwen hangen?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:58 schreef Cynic het volgende:
Zou op zich best eens zo'n marathon willen lopen, maar al die trainingskilometers zie ik helemaal niet zitten
Priorities
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik merk alleen wel dat mn vetpercentage flink gezakt is en dat ik na vijf bier met koppijn wakker wordt de dag ernaquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Lijkt me essentieel voor een prettige LDL in de ochtend ja. Vrijdag had ik aardig wat gedronken en zaterdag besloot ik tegen het eind van de ochtend een stukje te gaan lopen. Meh.... hartslag hoog en snel buiten adem. Niet bevorderlijk, dat bier.![]()
![]()
![]()
Wil volgend jaar vooral meer hoogtemeters maken eigenlijk en gemiddeld 4x in de week. Qua afstand ben ik er wel blij mee. 6 uur langer gelopen dan Guard![]()
![]()
Uitslover, met je 50 km op de TdFquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:01 schreef Jero_nimo het volgende:
[ afbeelding ]
Wil volgend jaar vooral meer hoogtemeters maken eigenlijk en gemiddeld 4x in de week. Qua afstand ben ik er wel blij mee. 6 uur langer gelopen dan Guard
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Even de challenge bijgewerkt met zondag en vandaag en ik loop nog maar 3,25% achter. Dit ga ik makkelijk redden
-edit- nu ik de onderste helft van de lijst eens bekijk... ik zie best veel mensen staan die hier niet meer posten!![]()
Ik was trouwens serieus over dat de brug dicht ging. De brugwachter deed niet wat de organisatie gevraagd had. We stonden zwaar te balen. Maar toch was het een leuke loop.![]()
Herkenbaar, Hardloopprestaties zijn omgekeerd evenredig aan "tegen alcohol kunnen"quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:01 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Ik merk alleen wel dat mn vetpercentage flink gezakt is en dat ik na vijf bier met koppijn wakker wordt de dag erna
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ja, dat is natuurlijk sowieso helemaal waar. Nouja, misschien dat de behoefte een marathon te moeten lopen ooit nog wel een keer komtquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:00 schreef Guard het volgende:
[..]
Maar wel elk weekend een paar uur in de touwen hangen?
Priorities
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
Koppijn heb ik zelden. Wel een soort algehele malaise... dat welquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:01 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Ik merk alleen wel dat mn vetpercentage flink gezakt is en dat ik na vijf bier met koppijn wakker wordt de dag erna![]()
![]()
ook *boks!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:04 schreef Guard het volgende:
[..]
Herkenbaar, Hardloopprestaties zijn omgekeerd evenredig aan "tegen alcohol kunnen"![]()
Lol, ik heb 20 uur langer lopen, de helft aan hoogtemeters en dan nog heb ik 150km minder dan jij hebt op dit momentquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:01 schreef Jero_nimo het volgende:
[ afbeelding ]
Wil volgend jaar vooral meer hoogtemeters maken eigenlijk en gemiddeld 4x in de week. Qua afstand ben ik er wel blij mee. 6 uur langer gelopen dan Guard![]()
![]()
quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:58 schreef Cynic het volgende:
Zou op zich best eens zo'n marathon willen lopen, maar al die trainingskilometers zie ik helemaal niet zitten![]()
Dat is mijn eerste prioriteit. Maar als ik weinig loop, dan weet ik bijna zeker dat ik blessurevrij loop. Het is juist de uitdaging om wel de kilometers op te voeren en nog steeds relatief ongeblesseerd te blijven in mijn gevalquote:![]()
![]()
Bijna nooit meer brak zijn
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik ben idd ook bijna nooit meer brak, maar drink ook bijna nooit meer dan 3 of 4 drankjes op een avond. En zelfs dat komt misschien maar 1 keer per week voor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:14 schreef Gogo83 het volgende:
Ik ben idd ook bijna nooit meer brak, maar drink ook bijna nooit meer dan 3 of 4 drankjes op een avond. En zelfs dat komt misschien maar 1 keer per week voor.Ik drink gemiddeld maar 1 of 2 glazen alcohol per maand denk ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En dan 1 of 2 keer per jaar een feestje waar ik echt los ga
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Maar die werken hun challenge dan ook niet meer bijquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:02 schreef Serinde het volgende:
Even de challenge bijgewerkt met zondag en vandaag en ik loop nog maar 3,25% achter. Dit ga ik makkelijk redden
-edit- nu ik de onderste helft van de lijst eens bekijk... ik zie best veel mensen staan die hier niet meer posten!
Ik post hier (nog) niet heel veel. Af en toe als ik een lekker trainingsloopje gelopen heb, of een wedstrijdloop. Maar m'n eerste wedstrijdloop is pas op 25 oktober, dus daar valt ook nog niet veel over te zeggen. Helemaal omdat dat peanuts is, die 7,5km
Voor de rest lurk ik eigenlijk gewoon vooral, deels omdat ik het gewoon leuk vind om alle verhalen, blogs, en geweldige prestaties te volgen, anderzijds omdat het me op één of andere manier ook net iets meer motiveert dan dat hardlopen voor mij al doet. Ik probeer wel mee te posten, maar dan sneeuwt soms onder bij de harde kern hier![]()
Nadeel van in Friesland wonen trouwens is dat 9/10 wedstrijdloopjes op >100km vanaf mijn woonplaats vandaan zijn
Nu ik toch aan het schrijven ben, vandaag m'n eerste intervaltraining gelopen over een afstand van 5km. Eerste kilometer opwarmen, daarna 4 sets van 600p400. Moet zeggen dat het me vooraf echt verschrikkelijk leek, maar ik vond 't nog wel prettig lopen eigenlijk ook!Denk dat ik zo'n intervaltraining er nu standaard eens per week tussendoor ga gooien.
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'![]()
We trainen gewoon minimaal drie keer per week, natuurlijk.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:05 schreef Serinde het volgende:
[..]
Dat is mijn eerste prioriteit. Maar als ik weinig loop, dan weet ik bijna zeker dat ik blessurevrij loop. Het is juist de uitdaging om wel de kilometers op te voeren en nog steeds relatief ongeblesseerd te blijven in mijn gevalGet stoned![]()
Ik heb nog steeds erg veel moeite met mezelf motiveren om te gaan rennen, zeker met zulk meh-weer. Maargoed, als ik weer een maand of 2 structureel 3 keer per week loop mag ik nieuwe sloffen, dus ik moet wel![]()
De komende maanden ook weer wat meer wedstrijdjes lopen, hopelijk motiveert dat wat.![]()
euh....![]()
Als ik me wil inschrijven bij een crossje op de volgende site:
https://sites.google.com/(...)Avant-sylvestrecross
Wat moet ik dan kiezen als ik de grootste afstand wil nemen met mijn 33 jonge jaren.
Want ik neem aan dat bij H35+, H45+, H55+, H65+. De H voor heren staat en daarachter de leeftijd.
Ik wil meedoen aan de cross en niet mee lopen met de trimloop.![]()
Hsen!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:40 schreef streamnl het volgende:
euh....![]()
Als ik me wil inschrijven bij een crossje op de volgende site:
https://sites.google.com/(...)Avant-sylvestrecross
Wat moet ik dan kiezen als ik de grootste afstand wil nemen met mijn 33 jonge jaren.
Want ik neem aan dat bij H35+, H45+, H55+, H65+. De H voor heren staat en daarachter de leeftijd.
Ik wil meedoen aan de cross en niet mee lopen met de trimloop.![]()
Hsen?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:40 schreef streamnl het volgende:
euh....![]()
Als ik me wil inschrijven bij een crossje op de volgende site:
https://sites.google.com/(...)Avant-sylvestrecross
Wat moet ik dan kiezen als ik de grootste afstand wil nemen met mijn 33 jonge jaren.
Want ik neem aan dat bij H35+, H45+, H55+, H65+. De H voor heren staat en daarachter de leeftijd.
Ik wil meedoen aan de cross en niet mee lopen met de trimloop.![]()
Wat anderen zeggen: HSen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:40 schreef streamnl het volgende:
euh....
Als ik me wil inschrijven bij een crossje op de volgende site:
https://sites.google.com/(...)Avant-sylvestrecross
Wat moet ik dan kiezen als ik de grootste afstand wil nemen met mijn 33 jonge jaren.
Want ik neem aan dat bij H35+, H45+, H55+, H65+. De H voor heren staat en daarachter de leeftijd.
Ik wil meedoen aan de cross en niet mee lopen met de trimloop.
In de dropdown: "Crossloop Heren".NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Je bent een snor!quote:
Dat is namelijk 18+ of iets in die richting.
17+ is senior bij de Engelse bond geloof ik.
Senior is jonger dan veteranen. En daaronder zit junioren, maar dat is echt jeugd.
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
188+ heeft ook nog vacante wereldrecords naar het schijntquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:44 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Je bent een snor!
Dat is namelijk 188+ of iets in deie richting.
17+ is senior bij de Engelse bond geloof ik.
Senior is jonger dan veteranen. En daaronder zit junioren, maar dat is echt jeugd.![]()
![]()
Oeps! Bijna goed getypt...quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:45 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
188+ heeft ook nog vacante wereldrecords naar het schijnt
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Thanks.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:44 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Je bent een snor!
Dat is namelijk 18+ of iets in die richting.
17+ is senior bij de Engelse bond geloof ik.
Senior is jonger dan veteranen. En daaronder zit junioren, maar dat is echt jeugd.Ik ben dus niet helemaal gekquote:Samenleving
Zo wordt iemand die tot een oudere generatie behoort 'senior' genoemd, soms als tegenstelling van junior. Iemand wordt meestal tot de 'senioren' genoemd vanaf 50 jaar, in sommige streken in Vlaanderen reeds vanaf 45 jaar.![]()
![]()
Dat weet ikquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:16 schreef trolley het volgende:
Maar die werken hun challenge dan ook niet meer bijik wilde er mee zeggen dat er toch wat vaste posters gedurende dit jaar hier verdwenen zijn
![]()
Ik zie regelmatig wat staan in FRL, hou je hardloopkalender.nl een beetje bij?
Die loopjes zijn niet de reden dat ik uit Friesland vertrokken ben maar wel weer een bijkomend voordeelIk denk dat je in omgeving Den Haag / Rotterdam erg goed zit qua loopjes maar ik blijf lekker hier bij Utrecht hangen.
Niet miepenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:38 schreef hatsaflats het volgende:
Ik heb nog steeds erg veel moeite met mezelf motiveren om te gaan rennen, zeker met zulk meh-weer. Maargoed, als ik weer een maand of 2 structureel 3 keer per week loop mag ik nieuwe sloffen, dus ik moet wel
De komende maanden ook weer wat meer wedstrijdjes lopen, hopelijk motiveert dat wat.![]()
Is er nog discussie over de baan trouwens, jij en anderen vonden toch dat hij (te) zacht is? Kan dat nog veranderen? (geen idee of dat materiaal werkt nadat het net 'gelegd' is)
@Stream, toen ik voor het eerst zag dat ik bij V-senioren ingedeeld was, dacht ik hetzelfde als jij![]()
Ik vind het stom!![]()
Maak je geen zorgen, je mag al bijna bij de veteranen mee doen. Bij die cross is dat blijkbaar al vanaf 35 jaar.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:47 schreef streamnl het volgende:
[..]
Thanks.
[..]
Ik ben dus niet helemaal gek
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Miepmiepquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:54 schreef Serinde het volgende:
[..]
Dat weet ikik wilde er mee zeggen dat er toch wat vaste posters gedurende dit jaar hier verdwenen zijn
![]()
Ik zie regelmatig wat staan in FRL, hou je hardloopkalender.nl een beetje bij?
Die loopjes zijn niet de reden dat ik uit Friesland vertrokken ben maar wel weer een bijkomend voordeelIk denk dat je in omgeving Den Haag / Rotterdam erg goed zit qua loopjes maar ik blijf lekker hier bij Utrecht hangen.
[..]
Niet miepen![]()
Is er nog discussie over de baan trouwens, jij en anderen vonden toch dat hij (te) zacht is? Kan dat nog veranderen? (geen idee of dat materiaal werkt nadat het net 'gelegd' is)
@Stream, toen ik voor het eerst zag dat ik bij V-senioren ingedeeld was, dacht ik hetzelfde als jij![]()
Ik vind het stom!
Voor de baan is iedereen vorige week geadviseerd om op oude schoenen te lopen, en de hoop is dat hij vanzelf minder zacht wordt door inlopen. Om het nu op te lossen zou betekenen dat de hele kunstoflaag weer vervangen moet worden, en dat is niet de bedoeling.![]()
Daar kijk ik wel met enige regelmaat op ja, en daar staan ook wel aardig wat loopjes tussen maar bij sommige staat er vervolgens geen verwijzing naar een website en/of organisatie die de loop organiseert, waardoor ik dus geen steek verder kom. Maar goed, 25 oktober in ieder geval naar Dwingeloo, en op 13 december de Adventure Run 10km op Ameland, met als doel onder het uur te lopenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:54 schreef Serinde het volgende:
[..]
Dat weet ikik wilde er mee zeggen dat er toch wat vaste posters gedurende dit jaar hier verdwenen zijn
Ik zie regelmatig wat staan in FRL, hou je hardloopkalender.nl een beetje bij?
Die loopjes zijn niet de reden dat ik uit Friesland vertrokken ben maar wel weer een bijkomend voordeelIk denk dat je in omgeving Den Haag / Rotterdam erg goed zit qua loopjes maar ik blijf lekker hier bij Utrecht hangen.
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'![]()
Volgens de officiële indeling zijn dat Masters.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:03 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, je mag al bijna bij de veteranen mee doen. Bij die cross is dat blijkbaar al vanaf 35 jaar.
Als 40-plusser vind ik dat ook een prettiger term.![]()
![]()
Ik heb erg veel moeite mezelf tegen te houden, ik /moet/ echt een weekje rust houden van mezelfquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:38 schreef hatsaflats het volgende:
Ik heb nog steeds erg veel moeite met mezelf motiveren om te gaan rennen, zeker met zulk meh-weer.
Damn, dit had niemand een jaar geleden durven voorspellen
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Horlogetest met Garmin Live tracking geslaagd
Nu ff smashrun mailen of ze ook een badge kunnen maken voor rennen op de verjaardag van je vrouw
F means you're fucked![]()
Maar nu loop je dus weer met je GSM?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:31 schreef YUR het volgende:
Horlogetest met Garmin Live tracking geslaagd....quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:03 schreef Wolve000 het volgende:
Maak je geen zorgen, je mag al bijna bij de veteranen mee doen. Bij die cross is dat blijkbaar al vanaf 35 jaar.
De tering, dat klinkt helemaal oud.Ik heb ook iets met lange mouwen aan. Regenjas!! Hier regent hetquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:32 schreef hatsaflats het volgende:
Ik ga denk ik maar in lange mouwen trainen zo![]()
![]()
Die gaat sowieso meequote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:52 schreef streamnl het volgende:
[..]
Maar nu loop je dus weer met je GSM?
[..]
....
De tering, dat klinkt helemaal oud.
F means you're fucked![]()
Ik vind het echt nog te vroeg voor een jasje.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Wat bedoel je hiermee?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:31 schreef YUR het volgende:
Horlogetest met Garmin Live tracking geslaagd![]()
Ik moet m'n challenge naar beneden bijstellen denk ik nu m'n tweede M er niet gaat komen (kras).
Wel vanavond even een eindje hobbelen
Ja doei.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: