Ja zeker, maar om je daar nou mee te gaan bemoeien omdat jij het te weinig vindt, tsja.. Het is haar beslissing, afgesproken met andere mensen, dus prima voor haar lijkt mij.quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vind ik ook, moet ze helemaal zelf weten, haar lijfMaar je mag je er wel over verwonderen
Dus even voor mijn idee :quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:48 schreef Myraela het volgende:
[..]
Wat je wilt. Zout sowieso. Paprikapoeder, knoflookpoeder en uienpoeder bijvoorbeeld.
ik hou van nieuwe kleding! haha en het sport dan gelijk nog fijner (geen idee waarom)quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:47 schreef xuryah het volgende:
Ik heb zin om te sporten vanavond, want ik heb een nieuwe sportbroek
Sowieso heb ik eigenlijk wel zin om te sporten
Je kunt ze lichtjes met olie inspuiten. Oven op 100 graden, 30 minuten. Bladeren nergens over elkaar laten liggen.quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:49 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dus even voor mijn idee :
Spinaziebladeren op de bakplaat met bakpapier eronder. Zout erover, paprikapoeder oid erover en dan bakken? (hoelang?)
Het klinkt wel echt serieus geniaal
en dan worden ze gewoon knapperig?quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:52 schreef Myraela het volgende:
[..]
Je kunt ze lichtjes met olie inspuiten. Oven op 100 graden, 30 minuten. Bladeren nergens over elkaar laten liggen.
Heel erg knapperig.quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:53 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
en dan worden ze gewoon knapperig?
Ja precies haha.quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:52 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
ik hou van nieuwe kleding! haha en het sport dan gelijk nog fijner (geen idee waarom)
Ik ga morgen spinazie halenquote:Op maandag 13 oktober 2014 16:55 schreef Myraela het volgende:
[..]
Heel erg knapperig.Wel dunner dan chips, dus het breekt ook eerder.
Te wijd is irritant ja.. Ik ben hard op zoek naar een hardloop vestje waar je geen zweetplekken in kan zien (quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:55 schreef xuryah het volgende:
[..]
Ja precies haha.
Ik irriteerde me al heel lang aan mn oude sportbroek, omdat die veel te groot en te wijd was
ja daar had ik ook last van!! nu eindelijk een paar van die mooie strakke broeken gekocht.. niet meer van die wijde!quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:55 schreef xuryah het volgende:
[..]
Ja precies haha.
Ik irriteerde me al heel lang aan mn oude sportbroek, omdat die veel te groot en te wijd was
Moet het een wijs vestje zijn, een strak vest?? en ik zou dan voor zwart gaan!quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:00 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Te wijd is irritant ja.. Ik ben hard op zoek naar een hardloop vestje waar je geen zweetplekken in kan zien (), maar moet ook nog leuk staan natuurlijk.
Ik sport in sweatpants. Zooooo heerlijk. Ik heb ooit in trainingsbroek gesport... men, dat zat ruk.quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:04 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
ja daar had ik ook last van!! nu eindelijk een paar van die mooie strakke broeken gekocht.. niet meer van die wijde!
Ik had altijd van die beetje mannelijke broeken... wat wijder etc.. heb ik er nog steeds 2 van maar ik vind de strakke broeken nu best mooi zitten (en dat voor iemand die zwemvrees had) !
Zo'n legging?quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:04 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
ja daar had ik ook last van!! nu eindelijk een paar van die mooie strakke broeken gekocht.. niet meer van die wijde!
Ik had altijd van die beetje mannelijke broeken... wat wijder etc.. heb ik er nog steeds 2 van maar ik vind de strakke broeken nu best mooi zitten (en dat voor iemand die zwemvrees had) !
ja trainingsbroek had ik dus! (ik vind dat best mannelijk)quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:06 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik sport in sweatpants. Zooooo heerlijk. Ik heb ooit in trainingsbroek gesport... men, dat zat ruk.
Heb nieuwe hardloopkleding gekocht. Tighs, jas, shirt, shirt met lange mouwen, muts, ect. Nog 2.5e week wachten
Een donkere kleur dan iig denk ik?quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:00 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Te wijd is irritant ja.. Ik ben hard op zoek naar een hardloop vestje waar je geen zweetplekken in kan zien (), maar moet ook nog leuk staan natuurlijk.
Ja een aantal leggings! heb zwarte met kleurtjes erin genomen! Zo'n fel gekleurde gaat me nu nog wat te ver.. misschien over een klein maandje als ik eindelijk onder die 80 zit (al hoop ik daar eind deze week al wel te zitten)!quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:08 schreef xuryah het volgende:
[..]
Zo'n legging?
Daar vind ik mezelf nog niet mooi genoeg voor. Je hebt wel hele toffe idd.
Heb nu gewoon een simpele Adidas broek, met elastiek aan de onderkant, waardoor hij niet zo wijd is. Hij zit zo lekker dat ik hem nooit meer uit wil
Het is voor mij altijd lastig een broek te kopen, ook sportbroeken, omdat ik zo'n grote kont heb
En mn heupen werken ook niet mee.
Dus was al dolgelukkig dat ik deze broek vond, ook al was hij wat te duur voor me
Ik wilde mijn hardloopkleding bij run2day kopen, maar aktiesport had 2de halve prijs. Dus daar alles gehaald. Sweatpants is gewoon van Nike. Mijn shirtjes zijn van Oneil, Only, Nike, Puma, Ect. Laatst bij de bristol 2 nike shirts gekocht.quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:08 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
ja trainingsbroek had ik dus! (ik vind dat best mannelijk)
Ja voor hardlopen heb ik toen 2 hele sets aangeschaft en schoenen.. was een fortuin !!
waar koop jij je sportkleding?
Iedereen moet sporten waar die zich goed in voelt uiteindelijk! Ik heb dat met mijn badkleding.. iedereen loopt in uberhippe badpakken en bikini's bij het baantjestrekken ik in een simpel maar goed bedekkend badpak (wel al 3 keer dezelfde moeten kopen door het krimpen van mijn borsten/buik) .. voel me daar toch fijner in dan in een klein bikini ding!quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:13 schreef xuryah het volgende:
Oh, ik heb wel zo'n mannelijk ding dan
Nouja, dan ben ik maar lekker "mannelijk".
quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:13 schreef xuryah het volgende:
Oh, ik heb wel zo'n mannelijk ding dan
Nouja, dan ben ik maar lekker "mannelijk".
ja ik moet toch wat meer die acties in de gaten houden! Ben nu steeds een vermogen kwijt!quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:10 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik wilde mijn hardloopkleding bij run2day kopen, maar aktiesport had 2de halve prijs. Dus daar alles gehaald. Sweatpants is gewoon van Nike. Mijn shirtjes zijn van Oneil, Only, Nike, Puma, Ect. Laatst bij de bristol 2 nike shirts gekocht.
Hardloopschoenen haal ik altijd bij de speciaalzaak want filmpje en pronatie.
Ja die acties schelen echt hoor. Complete set (tight, jas en shirt) was bij run2day 130 euro. Ik was bij aktiesport voor 2 thights, 1 shirt met lange mouwen, 1 shirt met korte mouwen, 1 jas en een muts 119 of 109 kwijt.quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:26 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
ja ik moet toch wat meer die acties in de gaten houden! Ben nu steeds een vermogen kwijt!
Mijn schoenen zijn van Runner's world! Met inderdaad een filmpje en ook ik heb pronatie !
Ik vind het niet eens echt mannelijk eigenlijk.quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:21 schreef Qwea het volgende:
[..]Die sweatpants van mijn zijn ook mannelijk. I don't care
Sport geweldig.
Sowieso, voor baantjes trekken (of wat voor sportiefs in water dan ook) gewoon een badpak. Hippe badkleding is toch vaak net wat minder praktisch om lekker in te sporten.quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:20 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
Iedereen moet sporten waar die zich goed in voelt uiteindelijk! Ik heb dat met mijn badkleding.. iedereen loopt in uberhippe badpakken en bikini's bij het baantjestrekken ik in een simpel maar goed bedekkend badpak (wel al 3 keer dezelfde moeten kopen door het krimpen van mijn borsten/buik) .. voel me daar toch fijner in dan in een klein bikini ding!
Nice! Ik gebruik agavesiroop, maar jouw honing-kaneel optie klinkt ook goed!quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:24 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Muesli vind ik ook niksN.a.v. BE's lijstjes met zelfgemaakte granola, ben ik dat ook eens gaan maken. Zo lekker!
Ik pak een notenmix met amandel/pecannoten en pistache noten en een mix van zonnebloempitten/pompoenpitten/nogwat en daar wat havermout bij. Beetje kokosnootolie met honing en kaneel verwarmen, erdoorheen scheppen en dan 15 min in de oven roosteren.
Daar doe ik 's ochtends een paar el van door mijn yoghurt (en liefst nog wat aardbeien erbij). Superlekker en vult als een malle. Misschien een alternatief voor de notencruesli?
Tights was voor mij zo'n grote stap om overheen te zetten maar ik verslijt ze nu nogal snelquote:Op maandag 13 oktober 2014 17:52 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Sowieso, voor baantjes trekken (of wat voor sportiefs in water dan ook) gewoon een badpak. Hippe badkleding is toch vaak net wat minder praktisch om lekker in te sporten.
En hardlooptights.
Zij vindt het niet weinig, het is weinig. Als iemand overduidelijk ongezond bezig is lijkt het alleen maar goed om daar wat van te zeggen, in plaats van dat ze alleen maar bemoedigende reacties krijgt en haar lichaam naar de klote helpt.quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:49 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Ja zeker, maar om je daar nou mee te gaan bemoeien omdat jij het te weinig vindt, tsja.. Het is haar beslissing, afgesproken met andere mensen, dus prima voor haar lijkt mij.
Comfort voor uiterlijk.quote:Op maandag 13 oktober 2014 19:43 schreef rhubarbje het volgende:
Ik heb een heel fijne yogapants van de H&M
En dan gewoon een h&m shirtje er op
En voor baantjes zwemmen een bikini. Waarvan de meeste mensen vast vinden dat ik daar te dik voor ben, maar het is de enige manier waarop ik een beetje fatsoenlijk kan zwemmen zonder steeds mijn borsten naar binnen te moeten vouwen. En dat vind ik net iets zwaarder wegen dan mijn pens
Het is voor drie weken en het is blijkbaar afgesproken met meerdere mensen; er is dus heus over nagedacht. Om je daarmee te bemoeien en vervolgens verontwaardigd te zijn als je niet de gewenste reactie krijgt, nee, laat gaan. Laat iemand doen wat ze wil doen, als ze drie weken onder de 1000 kcal wil zitten met een fitnessclubje moet ze dat helemaal zelf weten als het een keuze is waarover is nagedacht.quote:Op maandag 13 oktober 2014 18:59 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Zij vindt het niet weinig, het is weinig. Als iemand overduidelijk ongezond bezig is lijkt het alleen maar goed om daar wat van te zeggen, in plaats van dat ze alleen maar bemoedigende reacties krijgt en haar lichaam naar de klote helpt.
Strak! Ja, ga ik ook.. Vandaag heb ik Evy niet volgehouden, voel me ook ziek worden, jammer..quote:Op maandag 13 oktober 2014 17:05 schreef -xRoosjeX- het volgende:
[..]
Moet het een wijs vestje zijn, een strak vest?? en ik zou dan voor zwart gaan!
Oh my bad, als er over is nagedacht dan is het automatisch een goed, verstandig idee.quote:Op maandag 13 oktober 2014 20:16 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Het is voor drie weken en het is blijkbaar afgesproken met meerdere mensen; er is dus heus over nagedacht. Om je daarmee te bemoeien en vervolgens verontwaardigd te zijn als je niet de gewenste reactie krijgt, nee, laat gaan. Laat iemand doen wat ze wil doen, als ze drie weken onder de 1000 kcal wil zitten met een fitnessclubje moet ze dat helemaal zelf weten als het een keuze is waarover is nagedacht.
Joh, ik zeg niet dat het goed/verstandig is, maar het is haar eigen keuze met een heel fitnessclubje. Bemoei je er dan gewoon niet mee en laat het gaan is wat ik zegquote:Op maandag 13 oktober 2014 20:18 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Oh my bad, als er over is nagedacht dan is het automatisch een goed, verstandig idee.
Nice!quote:Op maandag 13 oktober 2014 20:56 schreef Qwea het volgende:
Oooooh men! Ik ben totaal dood. Ik heb voor het eerst in tijden echt een geweldige workout gehad. En een PR'etje gepakt. 80kg benchpressen
Eerst magische whey en dan douchen
Ik vind whey niet magischquote:Op maandag 13 oktober 2014 21:00 schreef xuryah het volgende:
[..]
Nice!
Waarom vind je whey zo magisch?
Ik heb net weer een bestelling gedaan bij B&F![]()
Altijd leuk!
Owh hahaquote:Op maandag 13 oktober 2014 21:18 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik vind whey niet magischEen bepaald persoon hier in dit topic liep op whey te bitchen
![]()
Nice. Wat heb je besteld?
Nice! Die shakers zijn helemaal hip geloof ikquote:Op maandag 13 oktober 2014 22:47 schreef xuryah het volgende:
[..]
Owh haha
Ik heb whey crispy, een pre workout, protein bars (white chocolate) en himalaya zout besteld. En ik krijg er een roze salade shaker bij
Die salade shakers? Ik heb alleen gelezen dat ze lekken :/ daar moet ik even mee uitkijken dusquote:Op maandag 13 oktober 2014 23:11 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nice! Die shakers zijn helemaal hip geloof ik
Lekken? Nou, lekker dan!quote:Op maandag 13 oktober 2014 23:20 schreef xuryah het volgende:
[..]
Die salade shakers? Ik heb alleen gelezen dat ze lekken :/ daar moet ik even mee uitkijken dus
Lijstje van vandaag:
O: smoothie met frambozen, avocado en amandelmelk
L: 3 scrambled eggs met chorizo, ui en prei
D: 1,5 wrap met gehakt, paprika, prei, ui, jalapeņos, creme fraiche en beetje geraspte kaas
S: krachttraining
T: whey shake met amandelmelk
T: cracker/rijstwafel met smeerkaas en kipfilet waarschijnlijk
Dit ga ik dit weekend proberenquote:Op maandag 13 oktober 2014 16:24 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Muesli vind ik ook niksN.a.v. BE's lijstjes met zelfgemaakte granola, ben ik dat ook eens gaan maken. Zo lekker!
Ik pak een notenmix met amandel/pecannoten en pistache noten en een mix van zonnebloempitten/pompoenpitten/nogwat en daar wat havermout bij. Beetje kokosnootolie met honing en kaneel verwarmen, erdoorheen scheppen en dan 15 min in de oven roosteren.
Daar doe ik 's ochtends een paar el van door mijn yoghurt (en liefst nog wat aardbeien erbij). Superlekker en vult als een malle. Misschien een alternatief voor de notencruesli?
Nee, muesli is niet knapperig en zompig eten vind ik echt vies. Dan nog liever yoghurt met niks.quote:Op maandag 13 oktober 2014 16:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ook die van de AH niet? Met gedroogd fruit?
[..]
Klinkt lekker
Gadverdamme dus... Zompige muesli met stukjes plakkerig spul die tussen je tanden gaan zitten. Sowieso, rozijntjesquote:Op maandag 13 oktober 2014 16:37 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Meng er eens wat fruit door. Dat is lekkerAH heeft ook Fruit Muesli. Zitten rozijntjes, stukjes banaan etc. door.
Je link is stuk en snap er niks van om hem zelf over te typen.quote:Op maandag 13 oktober 2014 22:43 schreef Ruby88 het volgende:
Ik heb vorige week [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2014/3NV 0213344 003 62 2963.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=2&call=url[file:/product/quicklook/large]]deze sportbroek[/url] gekocht. Zo'n aankoop is soms best extra motiverend om te gaan.
Morgen weer trouwens. Vandaag werd het een eindje fietsen tussen werk en eten met vrienden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |