quote:Op zondag 28 september 2014 18:40 schreef blup het volgende:
[..]
Meisje met die paardenstaart zal wel niet meer zijn.![]()
RijstNatie niet kennen.quote:
Ik ben helemaal niet van trucks en auto's, maar ik ben een van die (kennelijk oerdomme?) mensen die er op vertrouwt dat een organisatie weet wat ze doen. Dus als ik daar was geweest, en het interessant had gevonden, dan had ik daar gewoon kunnen staan. In het midden gelaten of het nou wel of niet de fout van de organisatie was, die slachtoffers kunnen er echt niks aan doen en moeten we lekker met rust laten.quote:Op zondag 28 september 2014 19:49 schreef Fred0w het volgende:
[..]
Ik had sowieso niet op dat punt gestaan.
Het was zo druk waar moesten ze heen dan?quote:Op zondag 28 september 2014 19:39 schreef RijstNatie het volgende:
mensen reageren ook gewoon traag als dikke stront.
ik had zeker al weggesprongen als ik dat ding op me af zie komen.
Dat zei mijn broertje ook al. Zou wel een hele domme fout zijn van de chauffeur.quote:Op zondag 28 september 2014 20:01 schreef WhateverWhatever het volgende:
De truck geeft na de stunt extra gas lijkt wel, meestal hebben zij zand als ondergrond tijdens dit soort shows, door extra gas te geven wou hij de bocht driften denk ik maar dat werkt niet op een stenen ondergrond.
Achter een hek.... ja dat hek stopt ook echt die truck..quote:Op zondag 28 september 2014 19:53 schreef Eix het volgende:
Vingertje wijzen of niet. Ik vind dit onvoorstelbaar.
Er worden in dit land jaarlijks honderden miljoenen euro's uitgegeven aan verkeersveiligheid. Waarbij een groot deel van het geld wordt besteed om 1) fouten van bestuurders te voorkomen (voorspelbaarheid, scheiden verkeersstromen), 2) bij fouten voldoende correctiemogelijkheden in het ontwerp te borgen en zodoende alsnog een ongeval te voorkomen (zoals vlucht- en redresseerstroken), en 3) als het toch mis gaat ervoor zorg te dragen dat de gevolgen geminimaliseerd worden. Denk dan aan geleiderails, obstakelvrije bermen, enzovoort. En bij bijvoorbeeld wegwerkzaamheden moet een aannemer aan talloze eisen voldoen alvorens men veilig langs het rijdend verkeer aan het werk kan.
Dat dan een of andere kermisboer het idee krijgt dat het een verstandig idee is om met wagens van 1500pk rakelings langs het publiek te racen. Dat is ronduit onvoorstelbaar in mijn beleving. En ondanks niet geheel toepasbaar zijn die standaard verkeersveiligheidstopeisen natuurlijk ook hier bruikbaar. Zorg dragen voor voldoende afstand tussen publiek en truck en een voertuigkerende barrier voor als het toch mis gaat lijkt mij niet teveel gevraagd. Maar goed, de organisatie laat al direct veel zelfreflecterend vermogen zien.
[..]
Het was niet onveilig. Want: zo gebeurt het altijd...
jezusquote:Op zondag 28 september 2014 18:38 schreef trucker3 het volgende:
Deze filmer zat er bovenop en heeft mazzel gehad:
UGHH zo'n hek staat er dan ook niet om de mensen voor de truck te beschermen, maar de truck voor de mensen; zodat er geen kinderen of honden of wat dan ook onverwachts het parcours op rennen. Daarnaast leek het in een van de filmpjes wel juist alsof het hek een van de slachtoffers weg sloeg, in plaats van dat deze verpletterd werd door het wiel. Maar dat is speculatie.quote:Op zondag 28 september 2014 20:03 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Achter een hek.... ja dat hek stopt ook echt die truck..
Dat hek maakt schade mss alleen maar groter.
Zo dom zal die chauffeur heus niet zijn, ik ga er van uit dat het een professional is.quote:Op zondag 28 september 2014 20:01 schreef WhateverWhatever het volgende:
De truck geeft na de stunt extra gas lijkt wel, meestal hebben zij zand als ondergrond tijdens dit soort shows, door extra gas te geven wou hij de bocht driften denk ik maar dat werkt niet op een stenen ondergrond.
Het werkstuk van een van Remco's schoolgenootjes in groep 4, of het werk van een echte NOS journalistequote:Remko Hoestee (14 jaar) stond vooraan in het publiek bij de autoshow in Haaksbergen waar een monstertruck het publiek inreed. Zijn ouders Suzanne en Erwin hadden een afspraak en lieten hem achter bij het evenement. Want Remco is net als vader Erwin verzot op het grote materieel.
Vader Erwin heeft een racecombine en deed eerder die middag mee aan het evenement. En toen kwam ineens even na 16.00 uur dat telefoontje. "Jullie moeten onmiddellijk naar het plein komen, er is iets verschrikkelijks gebeurd. Maar het gaat goed met Remco."
Op het nippertje
Moeder Suzanne vertelt: "Je hart staat stil. Ik ben er naartoe gerend." Remco zal nog vaak vertellen wat hij zijn moeder beschreef. Hoe de truck een draai maakte en op hem afkwam en hoe hij door een kennis van zijn ouders op het nippertje werd weggetrokken.
Hij heeft geluk gehad. Maar wat hij zag, raakt hij niet snel meer kwijt. "Een kindje dat dood was en allemaal gewonden."
Vader Erwin start de motor van zijn racecombine. Hij wil weg van het plein. Moeder Suzanne en Remco lopen naar huis. Ze heeft een arm om hem heengeslagen.
Uit schrik handel je naar je automatismen, dan krijg je dit. Combinatie van waarschijnlijk.quote:Op zondag 28 september 2014 20:08 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Zo dom zal die chauffeur heus niet zijn, ik ga er van uit dat het een professional is.
Denk eerder een technisch mankement, dat het gas bleef hangen bijvoorbeeld.
Misschien kunnen ze je hulp wel gebruiken, blijkbaar ben je een expert op afstand.quote:Op zondag 28 september 2014 20:09 schreef Adames het volgende:
[..]
Uit schrik handel je naar je automatismen, dan krijg je dit. Combinatie van waarschijnlijk.
Wat lees ik hier eigenlijk?quote:Op zondag 28 september 2014 20:08 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Het werkstuk van een van Remco's schoolgenootjes in groep 4, of het werk van een echte NOS journaliste
volgens mij is dit team juist altijd op asfalt of stenen ondergrond bezig. dit is geen monster jam he?quote:Op zondag 28 september 2014 20:01 schreef WhateverWhatever het volgende:
De truck geeft na de stunt extra gas lijkt wel, meestal hebben zij zand als ondergrond tijdens dit soort shows, door extra gas te geven wou hij de bocht driften denk ik maar dat werkt niet op een stenen ondergrond.
Ze kunnen me altijd bellenquote:Op zondag 28 september 2014 20:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze je hulp wel gebruiken, blijkbaar ben je een expert op afstand.
Dat lijkt mij ook niet en hoop maar dat het een prof is, maar jouw redenering zou ook goed kunnen.quote:Op zondag 28 september 2014 20:08 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Zo dom zal die chauffeur heus niet zijn, ik ga er van uit dat het een professional is.
Denk eerder een technisch mankement, dat het gas bleef hangen bijvoorbeeld.
Jij weet niet wat een vader is?quote:Op zondag 28 september 2014 20:10 schreef PandaDrop het volgende:
[..]
Wat lees ik hier eigenlijk?![]()
Combine?
Vader?
Het enigste waar zij geschokt om zijn, zijn mogelijk tegenvallende bezoekersaantallen op hun eigen evenement.quote:
Dit was een demo. Geen wedstrijd. Kinderen vinden dat vooral prachtig.quote:Op zondag 28 september 2014 20:38 schreef LXIV het volgende:
Domme sport. Ga liever van de natuur genieten op een mooie dag zoals deze. Waarom moet alles uit de VS klakkeloos overgenomen worden en hier ingevoerd? De sportiviteit of meerwaarde van deze sport kan ik ook absoluut niet inzien. Sloopauto's met grote wielen eronder, die dan over andere sloopauto's heenrijden. Waarom? Is dit cool omdat het uit de VS komt?
Hopelijk komt er een categoraal verbod op dit soort onzin.
idd we gaan alles verbiedenquote:Op zondag 28 september 2014 20:38 schreef LXIV het volgende:
Domme sport. Ga liever van de natuur genieten op een mooie dag zoals deze. Waarom moet alles uit de VS klakkeloos overgenomen worden en hier ingevoerd? De sportiviteit of meerwaarde van deze sport kan ik ook absoluut niet inzien. Sloopauto's met grote wielen eronder, die dan over andere sloopauto's heenrijden. Waarom? Is dit cool omdat het uit de VS komt?
Hopelijk komt er een categoraal verbod op dit soort onzin.
Dat hangt er vanaf hoe je die kinderen opvoedt. Als je ze mee naar buiten neemt de natuur in vinden ze dat ook prachtig. Als je met ze gaat fietsen vinden ze dat ook prachtig. Je hoeft van je kinderen toch geen tokkies te maken.quote:Op zondag 28 september 2014 20:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dit was een demo. Geen wedstrijd. Kinderen vinden dat vooral prachtig.
Een keer met je kinderen naar zo'n evenement maakt meteen tokkies van ze...quote:Op zondag 28 september 2014 20:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat hangt er vanaf hoe je die kinderen opvoedt. Als je ze mee naar buiten neemt de natuur in vinden ze dat ook prachtig. Als je met ze gaat fietsen vinden ze dat ook prachtig. Je hoeft van je kinderen toch geen tokkies te maken.
Er zit nog ruimte tussen alles verbieden en alles toestaan.quote:
Jullie kunnen nu wel deze man gaan aanvallen, maar hij heeft gelijk. Er zijn dit weekend weer tientallen doden. Door dit stomme ongeval, andere ongevallen waarbij drank in het spel was en schietpartijen. Van alle niet-natuurlijke doden zijn er 0 door toedoen van ISIS.quote:
Het zijn ongetwijfeld altijd dezelfde mensen die naar dit soort evenementen gaan. Of het nu motorrijden, kermis of monstertruckralley is. Gewoon een bepaald slag volk. Van één keerjte worden het geen tokkies, dat geloof ik ook niet. Maar het is gewoon een ultieme pauper'sport'quote:Op zondag 28 september 2014 20:45 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Een keer met je kinderen naar zo'n evenement maakt meteen tokkies van ze...
Het was een dorpsevenement waar zo'n beetje heel het dorp op afkomt. Doe niet zo kansloos man.quote:Op zondag 28 september 2014 20:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het zijn ongetwijfeld altijd dezelfde mensen die naar dit soort evenementen gaan. Of het nu motorrijden, kermis of monstertruckralley is. Gewoon een bepaald slag volk. Van één keerjte worden het geen tokkies, dat geloof ik ook niet. Maar het is gewoon een ultieme pauper'sport'
ook tokkies mogen hun sporten/evenementen hebbenquote:Op zondag 28 september 2014 20:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het zijn ongetwijfeld altijd dezelfde mensen die naar dit soort evenementen gaan. Of het nu motorrijden, kermis of monstertruckralley is. Gewoon een bepaald slag volk. Van één keerjte worden het geen tokkies, dat geloof ik ook niet. Maar het is gewoon een ultieme pauper'sport'
Dat rekening houden geldt ook voor jou. Houdt ook in dat mensen die quads willen rijden dat ook moeten kunnen.quote:Op zondag 28 september 2014 20:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zit nog ruimte tussen alles verbieden en alles toestaan.
Dit soort onzin vind ik totaal overbodig. Vervuilend en lawaai-veroorzakend. Volledig nutteloos.
Er is hier ook zo'n gast die het leuk vind om op zondag met z'n quad door het bos te rijden. Houdt hij uren vol. En telkens het gas zo ver mogelijk opendraaien. Daarmee verziekt hij het plezier voor tientallen andere gezinnen.
Mag voor mij ook gewoon verboden worden. We wonen in Nederland met miljoenen op een kluitje, dan moet je gewoon rekening houden met elkaar. Voor mensen die dit niet kunnen inzien moeten er dan verboden zijn en boetes. Zo simpel is dat.
Eens.quote:Op zondag 28 september 2014 20:38 schreef LXIV het volgende:
Domme sport. Ga liever van de natuur genieten op een mooie dag zoals deze. Waarom moet alles uit de VS klakkeloos overgenomen worden en hier ingevoerd? De sportiviteit of meerwaarde van deze sport kan ik ook absoluut niet inzien. Sloopauto's met grote wielen eronder, die dan over andere sloopauto's heenrijden. Waarom? Is dit cool omdat het uit de VS komt?
Hopelijk komt er een categoraal verbod op dit soort onzin.
Het slaat wel ergens op. Namelijk om een beest van een truck met 1500pk van duizenden kilo's en waar bij die jumps over autowrakken nogal eens stukken afbreken of anderszins stuk gaan gewoon niet op een klein pleintje te laten rijden met bezoekers achter een dranghekje.quote:Op zondag 28 september 2014 19:16 schreef joers1 het volgende:
wat een waanzinnig domme opmerking is dit!! Alsof jij garanties kan geven op wel/geen doden.
Van een afstandje is het heel makkelijk praten en jezelf een veer in je reet steken, dat dit bij jou nooit was gebeurd slaat echt totaal nergens op.
Dat is onzin. Met gewoon wandelen in een bos stoor je anderen niet. Met het rondcrossen met een quad doe je dat voor tientallen mensen wel.quote:Op zondag 28 september 2014 20:56 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Dat rekening houden geldt ook voor jou. Houdt ook in dat mensen die quads willen rijden dat ook moeten kunnen.
Er was kermis, dus dit was gewoon een evenement nog net in het centrum naast de supermarkt.quote:Op zondag 28 september 2014 20:50 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het was een dorpsevenement waar zo'n beetje heel het dorp op afkomt. Doe niet zo kansloos man.
Je stoort anderen wel degelijk door alles te willen verbieden wat niet in jouw straatje past.quote:Op zondag 28 september 2014 20:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is onzin. Met gewoon wandelen in een bos stoor je anderen niet. Met het rondcrossen met een quad doe je dat voor tientallen mensen wel.
Het zijn echt altijd van die kut-tokkies die dit soort hobbies hebben (van hun uitkeringen bekostigd ongetwijfeld). Op waterscooters eindeloos heen-en-weer jakkeren, met motoren door het buitengebied toeren (faggots), monstertrucks, met irritante cessna'tjes op mooie dagen te laag overkomen.
Meid, het is allemaal watquote:Op zondag 28 september 2014 20:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is onzin. Met gewoon wandelen in een bos stoor je anderen niet. Met het rondcrossen met een quad doe je dat voor tientallen mensen wel.
Het zijn echt altijd van die kut-tokkies die dit soort hobbies hebben (van hun uitkeringen bekostigd ongetwijfeld). Op waterscooters eindeloos heen-en-weer jakkeren, met motoren door het buitengebied toeren (faggots), monstertrucks, met irritante cessna'tjes op mooie dagen te laag overkomen.
Categoraal verbod op welk soort onzin, populaire shit uit Amerika?quote:Op zondag 28 september 2014 20:38 schreef LXIV het volgende:
Domme sport. Ga liever van de natuur genieten op een mooie dag zoals deze. Waarom moet alles uit de VS klakkeloos overgenomen worden en hier ingevoerd? De sportiviteit of meerwaarde van deze sport kan ik ook absoluut niet inzien. Sloopauto's met grote wielen eronder, die dan over andere sloopauto's heenrijden. Waarom? Is dit cool omdat het uit de VS komt?
Hopelijk komt er een categoraal verbod op dit soort onzin.
Nee, daar heeft het niks mee te maken. Het gaat erom dat iedereen vrij is tot op het moment dat hij met zijn gedrag anderen stoort of schaadt. Als iemand alleen op de wereld is kan hij doen wat hij wil. Maar hoe dichter bevolkt een gebied, hoe meer je moet verbieden. Anders wordt het onleefbaar.quote:Op zondag 28 september 2014 21:07 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Je stoort anderen wel degelijk door alles te willen verbieden wat niet in jouw straatje past.
Geerlof Kanis moet eens naar Monster Jam in het Gelredome gaan kijken. Hoe het wel veilig moet.quote:Woordvoerder Geerlof Kanis van de organisatie zegt dat er niets mis was met de veiligheid. 'Het publiek stond op 30 tot 35 meter afstand, achter een hek. Zo gebeurt het altijd'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |