quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:18 schreef Slobeend het volgende:
Nog een (jazz, jaja, geen indie) tip. Gideon van Gelder. Volgens De Volkskrant het beste jazzalbum van 2014. Dat durf ik niet te zeggen, maar is wel erg fijn! Wil het toch maar even genoemd hebben hier
Internet-stream jonge. Gewoon een goede rip downloaden en genieten.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 00:35 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Kan toch niet de bedoeling zijn dat de geluidskwaliteit zo kut is? Snel afgezet trouwens instrumentaal had ik het fijner gevonden.
Ik vind het maar gezapig....maar ben meer fan van de akoestische Ryan Adams. Rockband Ryan Adams is maar een beetje erg standaard.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 00:42 schreef Moody het volgende:
En ik wil ook graag kwijt dat ik het nieuwe album van Ryan Adams erg sterk vind, ondanks dat het weinig vernieuwend of extreem spannend is. Gewoon een fijne verzameling puntige popnummers. De stem doet de rest.
Dit wel.quote:Op vrijdag 26 september 2014 13:40 schreef On het volgende:
Die Hiss Golden Messenger Ryan Adams is mij iets te braaf. De stap naar Douwe Bob is snel gemaakt daarna.
nog liever de alt. country Ryan Adams van whiskeytown en Jacksonville city nights.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 09:23 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het maar gezapig....maar ben meer fan van de akoestische Ryan Adams. Rockband Ryan Adams is maar een beetje erg standaard.
[..]
Dit wel.
Leuk, allemaal 7 october maar allemaal al minstens een week gelekt ofzoquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 13:10 schreef Beregd het volgende:
http://pitchfork.com/news(...)-releases-fall-2014/
Wat staat er nog bovenaan op jullie lijstje? Van mij alvast die van Grouper
twitter:roddybottum twitterde op maandag 29-09-2014 om 18:12:57i've written 3 emails today: 1 to Cosey Fanny Tutti, 1 to Nika from and one to Antony. reageer retweet
Leuk lijstje!quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 13:10 schreef Beregd het volgende:
http://pitchfork.com/news(...)-releases-fall-2014/
Wat staat er nog bovenaan op jullie lijstje? Van mij alvast die van Grouper
Was hij blut ofzo? Die vent is wereldwijd populair, zijn Europese concerten waren binnen enkele uren uitverkocht. Kan toch niet zo zijn dat hij voorgaande jaren op een houtje heeft moeten bijten?quote:Na een jaar rondtrekken door Europa om nummers te schrijven, keerde hij terug naar zijn thuisland Ierland. Hij moest en zal de geschreven nummers op een demo zetten. Damien leende geld van vrienden, produceerde hiermee een demo en stuurde deze op naar producers. Dat heeft gewerkt! Het duurt niet lang meer voordat je zijn nieuwe album ‘My Favourite Faded Fantasy’ kan beluisteren.
Triest idd. Geinig filmpjequote:Op vrijdag 3 oktober 2014 21:35 schreef mrsmith0331 het volgende:
Zat verhalen over artiesten die financieel niet zo goed zitten als je op basis van hun succes mag verwachten.
Waar dit wel een mooi voorbeeld van is![]()
Ik ben ook meer fan van zijn Americana albums, maar heb ook een zwak voor bijv. Love is Hell.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 09:23 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het maar gezapig....maar ben meer fan van de akoestische Ryan Adams. Rockband Ryan Adams is maar een beetje erg standaard.
Ben deze toevallig net aan het luisteren, niet echt verheffend nee. Hier kijk ik trouwens naar uit van die Pitchfork link, van wat nog niet gelekt is:quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 09:23 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het maar gezapig....maar ben meer fan van de akoestische Ryan Adams. Rockband Ryan Adams is maar een beetje erg standaard.
[..]
Dit wel.
Ik sluit me aan bij Moody.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 21:54 schreef Moody het volgende:
Stand of Oaks al eerder opgehemeld, helaas zonder succes.
Probeer het gewoon nog een keer, want het is een heerlijk album. Een van de betere van de afgelopen maanden.
Met o.a:
Hele album:
Gaat hier hoog eindigen op 31 december
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |