abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_144653906



UVT / WOS HOWTO

Accounts bij meerdere bookmakers.
Veel betters beginnen hun bettingloopbaan bij de Toto of bij Unibet. Logisch! Het is laagdrempelig en het aanbod is best acceptabel (Toto) tot heel uitgebreid (Unibet). Toch is het verstand om bij meer bookmakers een account te hebben.
Bijvoorbeeld:
Dit weekend staat Groningen-Utrecht op het programma. Bij de Toto krijg je een odd van 1.54 voor winst van Groningen. Unibet geeft een odd van 1.52. Maar bwin.com biedt een odd van 1.62. Dat scheelt niet veel, maar als je de winst op lange termijn wil maximaliseren is het verstandig om de bet te spelen bij de bookmaker met de hoogste odd.
Een overzicht van odds bij bookmakers van heel veel wedstrijden is te vinden op www.oddsportal.com
Ik kan me voorstellen dat je niet gelijk bij 24 bookmakers een account gaat aanmaken. Daarom zou je kunnen beginnen met de volgende bookmakers:
Unibet (doelpuntenmakers, groot aanbod)
Bwin (groot aanbod, redelijke odds)
Tipico (leuke bonus! Stort 100 euro en krijg er 100 euro gratis bij. Die 200 euro moet je wel in totaal 3x hebben ingezet op odds boven de 2.0 om te mogen uitbetalen.)
12bet of SBObet (ideale bookies voor asian handicapping)

Asian Handicapping
-1 Asian Handicap: Team begint met 1 goal achterstand. Bij gelijkspel of winst andere ploeg verlies je je bet. Bij winst met 1 goal verschil krijg je je geld terug (dat is dus anders dan bij de Europese). Bij winst met 2 goals verschil of meer win je je bet. Hetzelfde geldt voor -2, maar dan met 2 goals verschil

-1.5 Asian Handicap: Team begint met 1 goal achterstand. Bij gelijkspel of winst andere ploeg verlies je je bet. Bij winst met 1 goal verschil verlies je ook je bet! Bij winst met 2 goals verschil of meer, win je je bet. Dit is dus in feite hetzelfde als de -1 Europese Handicap! Hetzelfde geldt voor -2.5, maar dan met 2 goals verschil.

-0.5 Asian Handicap: Bij winst, win je je weddenschap. Bij gelijkspel of verlies heb je je bet verloren. Dit kan dus gezien worden als een normale 1, bij 1X2 weddenschappen)

0:0, ook wel Level Ball of Draw No Bet (DNB) genoemd: Bij winst win je je weddenschap, bij verlies van jouw ploeg heb je je bet verloren. Bij gelijkspel krijg je je inzet terug!

-0.25 Asian Handicap: Bij winst van jouw ploeg win je je bet, bij verlies van jouw ploeg verlies je je bet. Bij een gelijkspel verlies je de helft van je stake (inzet). Je dekt dus eigenlijk de overwinning voor de helft af met een gelijkspel.

-0.75 Asian Handicap: Bij winst van jouw ploeg met 2 goals verschil of meer win je je bet. Bij winst met 1 goal verschil win je de helft van je Stake (inzet) x de Odd (quotering). Bij gelijkspel of verlies heb je je bet verloren. Dus bijvoorbeeld 10 euro op Ajax -0.75 tegen een odd van 1.9. Ajax wint met 1 goal verschil, dan is je winst (10/2) x0.9 = 4,5 euro. Wint Ajax met 2 goals verschil is je winst 10 x 0.9 = 9 euro. Je krijgt natuurlijk 19 euro uitbetaald, maar je zet zelf 10 euro in, dus winst is 9.

-1.25 Asian Handicap: Bij winst van jouw ploeg met 2 goals verschil of meer win je je bet. Bij winst met 1 goal verschil verlies je de helft van je Stake (inzet). Bij gelijkspel of verlies, verlies je je bet (dus je hele inzet)

Dit zijn zoals je ziet de min (-) Handicaps, + werkt precies hetzelfde maar dan op de tegenovergestelde manier. Voorbeeldje +0.5 Asian Handicap: Winst bij gelijkspel of winst van jouw ploeg, bet verloren bij verlies van jouw ploeg. +0.75 Asian Handicap: Winst bij gelijkspel of winst van jouw ploeg. Bij verlies met 1 goal verschil verlies je de helft van je Stake (inzet). Bij verlies met 2 goals verschil of meer van jouw ploeg verlies je je bet.

Nogmaals: Zet niet in voordat je het snapt, je moet het even door hebben zoals bij alles. Het voordeel van de Aziatische markten is dat de marges bij de bookmakers veel kleiner zijn, hier kan je dus vaak betere odds (quoteringen) krijgen.

Moneybookers/Skrill/Neteller
Neem een account bij Skrill (voorheen Moneybookers) of bij Neteller. Dat is een soort internetrekening waar je makkelijk via iDeal geld op kan storten. Met die Skrill- of Netellerrekening kan je makkelijk storten bij alle bookmakers.

Gebruik een Excel-sheet.
Als je al bets in een Excel-sheet bijhoudt, kan je goed zien hoe goed je zelf bent in wedden. Is wedden voor jou winstgevend? Bij welke competities scoor jij goed? Welke soort bets gaan vaak fout (over/under, handicap enz.). Je kan in deze sheet ook de tipper invoeren. Op die manier kan je zien welke tipper op lange termijn winstgevend en is en welke niet.
Veel betters die ooit op FOK! hun tips hebben gedeeld, gebruiken een sheet die te vinden is op http://wos.johan-derksen.com/sheet/
Ja, het is even puzzelen. Verwacht niet dat je de sheet binnen 5 minuten voor 100% begrijpt. Dat kan best iets langer duren. Maar als het je gelukt is om de basisschool af te maken, lukt het ook om met deze sheet te werken. Stel de vragen gerust op FOK!.
Een sheet werkt heel verhelderend voor veel betters.

Op deze site staan ook een aantal sheets plus uitleg: http://www.aussportsbetti(...)ker-excel-worksheet/

Werk met een unitsysteem
De meeste betters die een langere tijd bezig zijn doen aan bankrollmanagement. Dat wil zeggen dat je met een bepaalde stakes werkt die een bepaald percentage zijn van je bankroll. Op die manier zorg je voor stabiliteit en verminder je het risico om broke te gaan, zeker als je totale bankroll nog niet al te groot is.

Je werkt dan met vaste stakes en hierbij is een unitsysteem op een schaal van 10, waarbij 1/10 de kleinste stake is en 10/10 de grootste. Elke eenheid heet een unit. Een 8/10 bet zijn dus 8 units. Je kan bijvoorbeeld zeggen dat een 10/10 5% van je bankroll is en stel dat die 1000 euro is, dan zet je dus nooit meer dan 50 euro in (en minimaal 5). Met dit systeem kan je dus duidelijk meer staken op wedstrijden waar je meer zekerheid over denkt te hebben.

Een ander groot voordeel is dat je tips van anderen kan volgen en er toch met je eigen normale inzet op mee kan gaan. Ik kan wel zeggen dat ik 500 euro inzet maar daar heb jij weinig aan. Voor hetzelfde geld is 500 alles wat ik heb, maar het kan ook zijn dat dit een minimale inzet is voor mij. Met stakes kan je je eigen waarde aan een unit verbinden.

Combo met favorieten?
Een van de beginnersfouten hebben we allemaal gemaakt. Men maakt een combo met allerlei favorieten tegen kleine clubs. Ajax zal toch wel van RKC winnen? AZ uit bij NEC? Moet lukken. Bayern, die hebben zoveel kwaliteit die winnen wel van Keulen. Enz.
Natuurlijk, de kans is groot dat er veel van die potjes goed uitpakken in je combo. Maar ze moeten allemaal goed zijn om iets te winnen bij een gewone combo. De ervaring leert dat alleen maar combos maken met favorieten op de lange termijn lang niet altijd winstgevend is. Vraag maar na aan de betters die al langer wedden.

Waar haal je je tips vandaan, behalve van het grote FOK!?
Neem eens een kijkje op www.bettingadvice.com en op forum.bettingadvice.com.
Daarnaast kan je op zoek naar goede tippers op www.blogabet.com. Kijk daar niet alleen naar de algemene statistieken van iemand maar ook naar de statistieken van de competitie voor die tipper waar jij een bet van wil volgen.

Wat bedoelen jullie nou eigenlijk als je het hebt over 'Value'?
0s.gif Op donderdag 11 oktober 2012 16:11 schreef heywoodu het volgende:

Of het voor jou value is vind ik een mening ja.

Stel: Djokovic - Federer.
Jij schat de kansen in op 50-50
Ik schat de kansen in op 30-70

"Fair odds" in jouw ogen zouden dan dus 2.00 en 2.00 voor beide spelers zijn (100/50).
In mijn ogen zou de "fair odd" voor Djokovic ongeveer 3.3 zijn (100/30) en die voor Federer ongeveer 1.43 (100/70).

Als je bij bookmakers dan bijvoorbeeld odds hebt van 1.94 voor Djokovic en 1.94 voor Federer (2.00 en 2.00 zullen ze niet hebben, want dan verdienen ze natuurlijk niks), doe jij er niks mee (want jij vind 2.00 een eerlijke odd, en speelt hem dus alleen als de odd een stuk hoger is), maar ik plaats een bet op Federer @ 1.94 (want ik schat een eerlijke odd in op 1.43, en dus is 1.94 voor mij een hele mooie odd om te spelen).

Hoe je ongeveer de kans inschat van een bepaalde speler of een bepaald team is natuurlijk weer een tweede, dan gaat het weer over wat je van de spelers/teams weet, nieuws, blessures, ondergronden met tennis, hoogte van de baan met schaatsen, grootte van de schans met schansspringen etc.
U MAD?
pi_144653974
quote:
15s.gif Op donderdag 18 september 2014 11:43 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Dat nog moeten bewijzen :')
Wie ben jij.
Ik geloof lang niet alles wat ik op het internet tegenkom.
Jij bent er een voorbeeld van :')
Edensnator over 'n out
pi_144654156
Fey-Aja X2 @ ¤ 1.55
FEy-Ajax DNB Ajax @ 2.02

Ajax is simpelweg beter, en heeft een dag extra rust.
Als Feyenoord thuis al niet kan winnen van WillemII.

Het thuisvoordeel van Feyenoord zal denk ik niet genoeg zijn, Feyenoord ontbeert kwaliteit en dat is al tijden zichtbaar.
pi_144691183
Ik speel ook Ajax DNB @2.04
Ik heb het gevoel dat de gifbeker helemaal leeg moet voor Feyenoord.
Edensnator over 'n out
pi_144728142
Liverpool @1.80
Volendam@2.60
"Now fuck off, I need to meditate, or masturbate, or both... "
  zaterdag 20 september 2014 @ 18:23:17 #6
6941 APK
Factual, I think.
pi_144728302
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 september 2014 18:16 schreef Vaas3 het volgende:

Liverpool @1.80
Volendam@2.60
Hier graag tips - met onderbouwing - en discussie over wedden op alles wat los en vast zit.Slowchat graag in de wedclub, dat is het bovenste topic in deze reeks: Topicreeks: Wedclub
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144782876
afgelopen week/weekend weer een 2 tal fijne bets gehad :)
helaas omdat ik ziek was hier niks kunnen tippen !
excuses daarvoor!


pi_144784416
Wow. Zag je het laatst geplaatste bericht echt niet? w/
pi_144786148
quote:
1s.gif Op maandag 22 september 2014 12:15 schreef wspa_ het volgende:
Wow. Zag je het laatst geplaatste bericht echt niet? w/
uhm, die heb ik idd echt niet gezien nee _O- .

mijn excuses nogmaals ;).

als ik weer een poging ga wagen zal ik het hier neerzetten :).
maar ben niet van plan om mijn bet helemaal te gaan onderbouwen!
maar zou het tof vinden als iemand anders ook mee kan profiteren.. zodoende!
pi_144797754
quote:
17s.gif Op maandag 22 september 2014 13:15 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:

[..]

uhm, die heb ik idd echt niet gezien nee _O- .

mijn excuses nogmaals ;).

als ik weer een poging ga wagen zal ik het hier neerzetten :).
maar ben niet van plan om mijn bet helemaal te gaan onderbouwen!
maar zou het tof vinden als iemand anders ook mee kan profiteren.. zodoende!
Als je het niet van plan bent om te onderbouwen, omdat je simpelweg te lui bent om dat te doen, kan je hier beter niks meer plaatsen. Ongelofelijk sommige mensen :')
  maandag 22 september 2014 @ 19:19:54 #11
6941 APK
Factual, I think.
pi_144798164
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:09 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Als je het niet van plan bent om te onderbouwen, omdat je simpelweg te lui bent om dat te doen, kan je hier beter niks meer plaatsen. Ongelofelijk sommige mensen :')
Kan ook 'gebrek aan onderbouwing wegens gevoel dat iets gaat gebeuren' (Niet altijd de beste tips :+ ) zijn ipv van luiheid, maar het is hier dan idd niet echt op z'n plaats.

Maakt niks uit, de wedclub is dan verder ook prima toch?

UVT / Wedclub #582: Ik ben hooggeleid G
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144798242
Hier dan eindelijk een bet met enige onderbouwing aangezien dat nog al moeilijk is voor sommige mensen hier. Ga dus alsjeblieft niet haten als het aan het eind van de avond fout blijkt te zijn. Ik doe moeite en speel deze twee bets ook met vertrouwen.

Wigan Atlethic - Ipswich Town

Moeilijk om in deze wedstrijd een winnaar te voorspellen. Daarom ben ik gaan kijken naar goalscorers en zie wel value in Callum McManaman van Wigan.
Uit de laatste 5 wedstrijden in de Championship waar hij in mee speelde maakte hij 4 doelpunten.
Daarnaast is het zo dat de laatste 2 thuiswedstrijden van Wigan zijn gewonnen en de laatste 3 onderlinge wedstrijden ook.

Echter te weinig value op Wigan to Win dus een bet op Mcmanaman to score @ 4.2 [2/10]

Getafe - Valencia

Getafe staat 16e in de Liga met 3 punten uit 3 wedstrijden. (1 gewonnen 2 verloren)
Valencia staat 5e met 7 punten uit 3 wedstrijden maar kan klimmen naar de 2e/3e plek als ze winnen. (2 gewonnen 1 gelijk)

Het gelijke spel kwam tot stand in de eerste uitwedstrijd tegen het best goede Sevilla waarbij ze met 10 man nog een doelpunt achterstand wisten goed te maken. De tweede en derde wedstrijd werden gemakkelijk gewonnen met 3-0 en 3-1 tegen respectievelijk Espanyol en Malaga.

Ik verwacht daarom ook vanavond geen grote problemen voor Valencia en verwacht een 0-3 1-3 eindstand.

Valencia -1 to win @ 4.0 [2/10]


Rossoneri siamo noi.
pi_144798346
Heb je wel een wedstrijd van beide clubs gezien?
pi_144798408
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:23 schreef Mercurial het volgende:
Heb je wel een wedstrijd van beide clubs gezien?
Liga BBVA kijk ik veel en pak Valencia ook mee ja.
Onderbouwing bij Wigan - Ipswich lijkt me vrij logisch toch?
Maar zoals ik al zei, je bent vrij om te volgen.
Rossoneri siamo noi.
  maandag 22 september 2014 @ 19:28:47 #15
6941 APK
Factual, I think.
pi_144798581
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:23 schreef Mercurial het volgende:

Heb je wel een wedstrijd van beide clubs gezien?
Heb jij die topicpointer hier ooit wel eens gezien?

Hier graag tips - met onderbouwing - en discussie over wedden op alles wat los en vast zit.Slowchat graag in de wedclub, dat is het bovenste topic in deze reeks: Topicreeks: Wedclub

Als je alleen maar komt om mensen af te zeiken voeg je ook niet echt veel toe.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144798586
Ja idd, dan heb ik geen behoefte om die to score te volgen.

Al volg ik uberhaupt weinig mensen.
pi_144798635
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:28 schreef APK het volgende:

[..]

Als je alleen maar komt om mensen af te zeiken voeg je ook niet echt veel toe.
Als je maar even op Bloga zoekt heb ik genoeg toegevoegd lijkt me.
  maandag 22 september 2014 @ 19:30:20 #18
6941 APK
Factual, I think.
pi_144798656
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:28 schreef Mercurial het volgende:
Ja idd, dan heb ik geen behoefte om die to score te volgen.

Al volg ik uberhaupt weinig mensen.
Dat is dan duidelijk, ga lekker bierposten in de SC :+
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  maandag 22 september 2014 @ 19:31:25 #19
6941 APK
Factual, I think.
pi_144798708
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:29 schreef Mercurial het volgende:

[..]

Als je maar even op Bloga zoekt heb ik genoeg toegevoegd lijkt me.
Hebben we hier niks aan, post ze dan ook hier en anders niet miepen.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144798771
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:28 schreef Mercurial het volgende:
Ja idd, dan heb ik geen behoefte om die to score te volgen.

Al volg ik uberhaupt weinig mensen.
Prima toch. Hou je dan nu weer je mondje dicht? ^O^
Rossoneri siamo noi.
  maandag 22 september 2014 @ 19:33:48 #21
6941 APK
Factual, I think.
pi_144798842
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:32 schreef ForzaMilan het volgende:

[..]

Prima toch. Hou je dan nu weer je mondje dicht? ^O^
En dat is ook offtopic :+
Ik snap de reactie, maar dat happen lokt ook weer een nieuwe reactie uit ;)
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144798981
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:33 schreef APK het volgende:

[..]

En dat is ook offtopic :+
Ik snap de reactie, maar dat happen lokt ook weer een nieuwe reactie uit ;)
Als die wilt zeiken tegen mij kan die dat lekker doen in DM of in de wedclub.
Maar om nou binnen 2 minuten gelijk mijn bet neer te halen in dit topic met zijn o ik weet alles beter attitude is gewoon vermoeiend.
Rossoneri siamo noi.
  maandag 22 september 2014 @ 19:44:48 #23
6941 APK
Factual, I think.
pi_144799398
Is het ook, vandaar mijn reply ;)
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144806957
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:21 schreef ForzaMilan het volgende:
Hier dan eindelijk een bet met enige onderbouwing aangezien dat nog al moeilijk is voor sommige mensen hier. Ga dus alsjeblieft niet haten als het aan het eind van de avond fout blijkt te zijn. Ik doe moeite en speel deze twee bets ook met vertrouwen.

Wigan Atlethic - Ipswich Town

Moeilijk om in deze wedstrijd een winnaar te voorspellen. Daarom ben ik gaan kijken naar goalscorers en zie wel value in Callum McManaman van Wigan.
Uit de laatste 5 wedstrijden in de Championship waar hij in mee speelde maakte hij 4 doelpunten.
Daarnaast is het zo dat de laatste 2 thuiswedstrijden van Wigan zijn gewonnen en de laatste 3 onderlinge wedstrijden ook.

Echter te weinig value op Wigan to Win dus een bet op Mcmanaman to score @ 4.2 [2/10]

Getafe - Valencia

Getafe staat 16e in de Liga met 3 punten uit 3 wedstrijden. (1 gewonnen 2 verloren)
Valencia staat 5e met 7 punten uit 3 wedstrijden maar kan klimmen naar de 2e/3e plek als ze winnen. (2 gewonnen 1 gelijk)

Het gelijke spel kwam tot stand in de eerste uitwedstrijd tegen het best goede Sevilla waarbij ze met 10 man nog een doelpunt achterstand wisten goed te maken. De tweede en derde wedstrijd werden gemakkelijk gewonnen met 3-0 en 3-1 tegen respectievelijk Espanyol en Malaga.

Ik verwacht daarom ook vanavond geen grote problemen voor Valencia en verwacht een 0-3 1-3 eindstand.

Valencia -1 to win @ 4.0 [2/10]


[ afbeelding ]
Helaas raakte McManaman na een doodschop in de eerste helft geblesseerd en viel die bet in duigen.
Gelukkig wel de andere bet gepakt met een 0-3 overwinning van Valencia.

+4 Units
Rossoneri siamo noi.
pi_144813294
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 22:33 schreef ForzaMilan het volgende:

[..]

Helaas raakte McManaman na een doodschop in de eerste helft geblesseerd en viel die bet in duigen.
Gelukkig wel de andere bet gepakt met een 0-3 overwinning van Valencia.

+4 Units
^O^
pi_144815528
quote:
0s.gif Op maandag 22 september 2014 19:09 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Als je het niet van plan bent om te onderbouwen, omdat je simpelweg te lui bent om dat te doen, kan je hier beter niks meer plaatsen. Ongelofelijk sommige mensen :')
och hij komt ook weer eens om de hoek kijken hoor :')
ik heb zelden een post vanuit jouw kant gezien met een onderbouwing waar iemand iets aan heeft gehad!
je komt altijd alleen maar mauwen dat iemand iets niet heeft onderbouwd en daar blijft het bij!

meestal plaatst ik een bet omdat ik datgene al langer volg dan vandaag en omdat mijn gevoel daarbij goed zit. en uit mijn printscreens valt op te halen dat ik 7 vd 10 x wel weet wat ik doe :)

als iemand daarvan mee kan profiteren is dat alleen maar mooi meegenomen lijkt mij!

maar goed, ik zal het eens gaan proberen (het onderbouw gebeuren), misschien ga ik het nog wel leuk vinden als vanuit daar diverse mensen mee kunnen profiteren met mijn bet !
pi_144818821
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 september 2014 10:24 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:

[..]

och hij komt ook weer eens om de hoek kijken hoor :')
ik heb zelden een post vanuit jouw kant gezien met een onderbouwing waar iemand iets aan heeft gehad!
je komt altijd alleen maar mauwen dat iemand iets niet heeft onderbouwd en daar blijft het bij!

meestal plaatst ik een bet omdat ik datgene al langer volg dan vandaag en omdat mijn gevoel daarbij goed zit. en uit mijn printscreens valt op te halen dat ik 7 vd 10 x wel weet wat ik doe :)

als iemand daarvan mee kan profiteren is dat alleen maar mooi meegenomen lijkt mij!

maar goed, ik zal het eens gaan proberen (het onderbouw gebeuren), misschien ga ik het nog wel leuk vinden als vanuit daar diverse mensen mee kunnen profiteren met mijn bet !
Ik heb vaak genoeg tips geplaatst hier met een juiste onderbouwing en ook met een juiste uitkomst. Darten en tennis zijn de sporten waar ik veel op bet, voetbal niet.

Ik heb er alleen weinig zin in, omdat er nog steeds mensen zijn die lopen te ouwehoeren dat er ergens anders voor 0.03 een hogere odd te krijgen is of dat zij denken dat de uitkomst anders gaat zijn dan wat er wordt getipt.
pi_144819309
ALL IN OP DE EAGLES (TWEE KEER DEZE WEEK)EN MAAK JEZELF RIJK MENSEN HOHOHO
U MAD?
pi_144819410
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 12:42 schreef de_boswachter het volgende:
ALL IN OP DE EAGLES (TWEE KEER DEZE WEEK)EN MAAK JEZELF RIJK MENSEN HOHOHO
AH THNX 500 EURO INGEZET
pi_144820033
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 12:24 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Ik heb vaak genoeg tips geplaatst hier met een juiste onderbouwing en ook met een juiste uitkomst. Darten en tennis zijn de sporten waar ik veel op bet, voetbal niet.

Ik heb er alleen weinig zin in, omdat er nog steeds mensen zijn die lopen te ouwehoeren dat er ergens anders voor 0.03 een hogere odd te krijgen is of dat zij denken dat de uitkomst anders gaat zijn dan wat er wordt getipt.
aha oke!

tjah, die mensen blijf je altijd wel houden helaas !
daar ga ik verder ook niet op in, als ze het er niet mee eens zijn laten ze de tip toch links liggen :)
pi_144820044
Anoniempje heb je nog goede tips voor vanavond?
pi_144820190
Ik zie wel value in ADO.

Moeten uit bij Almere City. odd 1.74

Ik zie ook wel value in Milan.

Moeten uit bij Empoli. Odd 1.98
Rossoneri siamo noi.
pi_144820451
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 13:12 schreef ForzaMilan het volgende:
Ik zie wel value in ADO.

Moeten uit bij Almere City. odd 1.74

Ik zie ook wel value in Milan.

Moeten uit bij Empoli. Odd 1.98
Ik zie wel value in de volgende wedstrijden over 3.5 goals:

Rijnburgse Boys - Sparta Rotterdam
VVSB - Vitesse
Capelle - Volendam
Ajax ( Amateurs ) - NEC
Spakenburg - NAC

Ik woon zelf in Barendrecht, op VVSB na zitten alle tegenstanders in de competitie ( Topklasse ) bij Barendrecht en ga regelmatig kijken. Nou is Barendrecht wat minder sterk dit jaar door enkele verkochte spelers, maar de verdediging bij de amateurclubs zijn zeer kwetsbaar. Daarentegen is de aanval vaak opvallend goed en dan zeker die van Spakenburg! Vandaar dat ik verwacht dat er veel doelpunten gaan vallen. Quotes liggen tussen de 1.70 - 2.30.
pi_144822077
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 13:20 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Ik zie wel value in de volgende wedstrijden over 3.5 goals:

Rijnburgse Boys - Sparta Rotterdam
VVSB - Vitesse
Capelle - Volendam
Ajax ( Amateurs ) - NEC
Spakenburg - NAC

Ik woon zelf in Barendrecht, op VVSB na zitten alle tegenstanders in de competitie ( Topklasse ) bij Barendrecht en ga regelmatig kijken. Nou is Barendrecht wat minder sterk dit jaar door enkele verkochte spelers, maar de verdediging bij de amateurclubs zijn zeer kwetsbaar. Daarentegen is de aanval vaak opvallend goed en dan zeker die van Spakenburg! Vandaar dat ik verwacht dat er veel doelpunten gaan vallen. Quotes liggen tussen de 1.70 - 2.30.
Kan helaas niet spelen. Die wedstrijden beginnen al vroeg en de website van betfair is geblokkeerd op mijn werk. :( En via mijn telefoon kan ik geen combo's maken op betfair. _O-
Rossoneri siamo noi.
pi_144822586
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 13:20 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Ik zie wel value in de volgende wedstrijden over 3.5 goals:

Rijnburgse Boys - Sparta Rotterdam
VVSB - Vitesse
Capelle - Volendam
Ajax ( Amateurs ) - NEC
Spakenburg - NAC

Ik woon zelf in Barendrecht, op VVSB na zitten alle tegenstanders in de competitie ( Topklasse ) bij Barendrecht en ga regelmatig kijken. Nou is Barendrecht wat minder sterk dit jaar door enkele verkochte spelers, maar de verdediging bij de amateurclubs zijn zeer kwetsbaar. Daarentegen is de aanval vaak opvallend goed en dan zeker die van Spakenburg! Vandaar dat ik verwacht dat er veel doelpunten gaan vallen. Quotes liggen tussen de 1.70 - 2.30.
Ik doe mee met deze tips :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
inb4 haat op grote combi
  dinsdag 23 september 2014 @ 14:30:22 #36
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_144822674
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 14:27 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Ik doe mee met deze tips :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
inb4 haat op grote combi
Ik ga niet haten op je grote combi , maar hierbij heb ik altijd het idee dat sommige grotere ploegen geen zin hebben en "gewoon" met 1-0 of 2-0 gaan winnen. Bovendien is het voor sommige spelers van de tegenstander de wedstrijd van het jaar en zullen ze alles geven.
pi_144822741
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 14:30 schreef Momo... het volgende:

[..]

Ik ga niet haten op je grote combi , maar hierbij heb ik altijd het idee dat sommige grotere ploegen geen zin hebben en "gewoon" met 1-0 of 2-0 gaan winnen. Bovendien is het voor sommige spelers van de tegenstander de wedstrijd van het jaar en zullen ze alles geven.
Je spreekt jezelf ongelooflijk tegen. Geen zin hebben? Deze clubs hebben genoeg spelers rondlopen + talenten die normaal niet aan de bak komen of het met een invalbeurt moeten doen die zich willen bewijzen. Daarbij zeg je dat het een wedstrijd van het jaar is voor amateurclubs en als die er vol voor gaan, dan kunnen die niet scoren?
  dinsdag 23 september 2014 @ 14:39:11 #38
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_144822939
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 14:32 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Je spreekt jezelf ongelooflijk tegen. Geen zin hebben? Deze clubs hebben genoeg spelers rondlopen + talenten die normaal niet aan de bak komen of het met een invalbeurt moeten doen die zich willen bewijzen. Daarbij zeg je dat het een wedstrijd van het jaar is voor amateurclubs en als die er vol voor gaan, dan kunnen die niet scoren?
Niet veel ploegen gooien echt de hele ploeg om he. De meeste wedstrijden zullen wel redelijk duidelijk beslist worden maar je hebt er altijd een paar bij.
Vorig jaar in deze ronde won NAC bijvoorbeeld met maar 2-1 van amateurs, en Groningen met maar 2-0 van amateurs.
pi_144823121
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 14:39 schreef Momo... het volgende:

[..]

Niet veel ploegen gooien echt de hele ploeg om he. De meeste wedstrijden zullen wel redelijk duidelijk beslist worden maar je hebt er altijd een paar bij.
Vorig jaar in deze ronde won NAC bijvoorbeeld met maar 2-1 van amateurs, en Groningen met maar 2-0 van amateurs.
Daar heb je gelijk in, maar niet te vergeten dat NAC toen een ongelooflijk zaadelftal had, en ik ben daar ook geweest want die wedstrijd was tegen Smitshoek en dat is ook in Barendrecht, aan de andere kant een rivaal en die wedstrijd had in 1-5, 1-6 moeten eindigen. Groningen is niet opgenomen in mijn bet, maar die spelen morgen tegen Barendrecht waar ik ook ga kijken, en die gaan never met 'maar' 3 goals verschil verliezen.
pi_144823268
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 13:20 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Ik zie wel value in de volgende wedstrijden over 3.5 goals:

Rijnburgse Boys - Sparta Rotterdam
VVSB - Vitesse
Capelle - Volendam
Ajax ( Amateurs ) - NEC
Spakenburg - NAC

Ik woon zelf in Barendrecht, op VVSB na zitten alle tegenstanders in de competitie ( Topklasse ) bij Barendrecht en ga regelmatig kijken. Nou is Barendrecht wat minder sterk dit jaar door enkele verkochte spelers, maar de verdediging bij de amateurclubs zijn zeer kwetsbaar. Daarentegen is de aanval vaak opvallend goed en dan zeker die van Spakenburg! Vandaar dat ik verwacht dat er veel doelpunten gaan vallen. Quotes liggen tussen de 1.70 - 2.30.
ik speel hem voor de gein ook mee voor ¤ 5,- (denk niet dat het hem gaat worden).

daarnaast nog 1 combo lopen = winst ado, winst heereveen, winst eindhoven.
zie de 2 eredivisie clubs hun plicht doen aangezien ze meer kwaliteit hebben (blijft een gok aangezien er in het bekervoetbal van alles kan gebeuren en je hier eigenlijk niet op moet inzetten), daarnaast zie ik fc eindhoven vanavond winnen puur op wilskracht!
pi_144833206
Oke, ik had even een fuck it momentje maar ik denk dat ik wel een leuke bet heb.

Aangezien de Capital One Cup en andere cups in Engeland altijd wel voor wat verassingen zorgen...
MK Dons - Manchester 4-0 bijvoorbeeld ga ik proberen om is een keer veel geld te winnen

Fullham is gedegradeerd uit de Premier League en staat momenteel laatste in de Championship.

1 gelijkspel en 7 verliezen.

Doncaster daarentegen hebben in de vorige ronde gewonnen van het sterkere Watford en gaan met vol vertrouwen naar London.

Ik zie een 0-2 of 0-3 wel gebeuren.

0-2 @ 48 (17 euro)
0-3 @ 130 (3 euro)

Als het 0-1 wordt ga ik misschien een deel laten uitbetalen in play.

Rossoneri siamo noi.
pi_144833284
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 20:10 schreef ForzaMilan het volgende:
Oke, ik had even een fuck it momentje maar ik denk dat ik wel een leuke bet heb.

Aangezien de Capital One Cup en andere cups in Engeland altijd wel voor wat verassingen zorgen...
MK Dons - Manchester 4-0 bijvoorbeeld ga ik proberen om is een keer veel geld te winnen

Fullham is gedegradeerd uit de Premier League en staat momenteel laatste in de Championship.

1 gelijkspel en 7 verliezen.

Doncaster daarentegen hebben in de vorige ronde gewonnen van het sterkere Watford en gaan met vol vertrouwen naar London.

Ik zie een 0-2 of 0-3 wel gebeuren.

0-2 @ 48 (17 euro)
0-3 @ 130 (3 euro)

Als het 0-1 wordt ga ik misschien een deel laten uitbetalen in play.

[ afbeelding ]
Succes :)
pi_144833362
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 september 2014 20:13 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Succes :)
Thanks
Rossoneri siamo noi.
pi_144835184
Helaas. Wie niet waagt wie niet wint.
Rossoneri siamo noi.
pi_144859663
Wie waagt er nog wat vanavond?
pi_144867600
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2014 16:38 schreef FL_Freak het volgende:
Wie waagt er nog wat vanavond?
Combo barca en Atleti en Dortmund.

Rossoneri siamo noi.
pi_144868698
Go Ahead Eagles - Feyenoord

5/10 op GAE +1 AH @1.78 bij SBOBET

De Eagles zijn traditioneel echte cupfighters en Feyenoord is behoorlijk kreupel de laatste tijd. Met het thuispubliek erachter kan GAE het Feyenoord nog behoorlijk lastig maken vanavond.
Edensnator over 'n out
pi_144958587
Wat is PSG toch eigenlijk een kutploeg, die gaat echt op mn blacklist
<a href="http://www.bitconnect-team.com" target="_blank" rel="nofollow">www.bitconnect-team.com</a>
pi_144958623
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 september 2014 17:20 schreef FastFlyingJackson het volgende:
Wat is PSG toch eigenlijk een kutploeg, die gaat echt op mn blacklist
Veel geld verloren?
pi_144961035
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 september 2014 17:22 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Veel geld verloren?
Een meier
<a href="http://www.bitconnect-team.com" target="_blank" rel="nofollow">www.bitconnect-team.com</a>
  zaterdag 27 september 2014 @ 18:59:51 #51
6941 APK
Factual, I think.
pi_144961262
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 september 2014 18:49 schreef FastFlyingJackson het volgende:

[..]

Een meier
Jammer :{
Verder in de SC aub.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_144977703
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 15:12 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Vroeger wel, tegenwoordig is het bijna niet meer te doen. Bookies screenen hier goed op en limiteren je account in no time kapot als je een paar van zulke bets speelt bij ze.

En de paar "fatsoenlijke" bookies die geen accountgebonden limieten opleggen zijn juist de first movers qua odds, dus daar kan je ook weinig.
Wat zijn volgens jou de fatsoenlijke bookies? Ik weet van Unibet bijvoorbeeld dat die erg snel accountgebonden limieten opleggen.
pi_144978636
quote:
0s.gif Op zondag 28 september 2014 12:01 schreef PimFR het volgende:

[..]

Wat zijn volgens jou de fatsoenlijke bookies? Ik weet van Unibet bijvoorbeeld dat die erg snel accountgebonden limieten opleggen.
SBOBET is een goede. Dafabet ook wel maar de site werkt niet altijd super.
12bet weert Nederlanders tegenwoordig.
Pinnacle is een goede maar dan via een tussenpersoon van asian connect.
Bij bijna alle andere bookies krijg je snel(ler) limieten

Exchanges ipv bookies kan ook goed. Dan speel je niet tegen een bookmaker maar tegen een andere better. Betfair & matchbook zijn de bekendste.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_144981549
Wat JD zegt ja :)
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_144993724
quote:
1s.gif Op zondag 28 september 2014 12:45 schreef -J-D- het volgende:

[..]

SBOBET is een goede. Dafabet ook wel maar de site werkt niet altijd super.
12bet weert Nederlanders tegenwoordig.
Pinnacle is een goede maar dan via een tussenpersoon van asian connect.
Bij bijna alle andere bookies krijg je snel(ler) limieten

Exchanges ipv bookies kan ook goed. Dan speel je niet tegen een bookmaker maar tegen een andere better. Betfair & matchbook zijn de bekendste.
Thanks!
pi_145043538
Ga eens beginnen met Unibet :s)

Even voor de eerste keer een simpele combo gemaakt van Real en Zenit voor morgen CL; Odds van 1.93.

Hopen dat het een begin van wat moois is *O*
pi_145053392
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 september 2014 08:31 schreef TheFastOne het volgende:
Ga eens beginnen met Unibet :s)

Even voor de eerste keer een simpele combo gemaakt van Real en Zenit voor morgen CL; Odds van 1.93.

Hopen dat het een begin van wat moois is *O*
Tof dat je mee doet!
Dit topic is alleen bedoelt voor tips met een onderbouwing (zie de gele balk onderaan). Dit is niet om je af te schrikken maar om het overzichtelijk te houden. Tips zonder onderbouwing kun je natuurlijk gewoon in het andere topic plaatsen waar we ook gezellig over andere dingen praten.
Dat topic vind je hier: UVT / Wedclub #582: Ik ben hooggeleid G

Succes ermee, en laat morgen in het andere topic maar weten of je inzet is gelukt ;)
pi_145058383
Wanneer gaat de markt open in NL?
U MAD?
pi_145098571
Arsenal - Galatasaray

10/10 op total ball possession Arsenal over 54.5% @1.80 bij Unibet

Dit is gegarandeerd value. Arsenal gaat het spel maken vanavond. Tegen Tottenham 3 dagen geleden hadden ze maar liefst 69% balbezit. Galatasaray speelde met geluk gelijk tegen Anderlecht eerder in de CL en in de competitie is het spel ook niet sprankelend. Nu treffen ze een tegenstander van formaat. Arsenal heeft wel een hoop geblesseerden (o.a. Wallcot en Giroud) maar ze houden nog genoeg goede spelers over.

Ik heb ook nog Arsenal -1 AH @1.97 lopen maar toen had ik deze bet nog niet gezien. Deze bet heeft m.i. meer value.

[ Bericht 0% gewijzigd door Edensnator op 01-10-2014 21:48:35 ]
Edensnator over 'n out
pi_145106426
quote:
0s.gif Op woensdag 1 oktober 2014 18:00 schreef Edensnator het volgende:
Arsenal - Galatasaray

10/10 op total ball possession Arsenal over 54.5% @1.80 bij Unibet

Dit is gegarandeerd value. Arsenal gaat het spel maken vanavond. Tegen Tottenham 3 dagen geleden hadden ze maar liefst 69% balbezit. Galatasaray speelde met geluk gelijk tegen Anderlecht eerder in de CL en in de competitie is het spel ook niet sprankelend. Nu treffen ze een tegenstander van formaat. Arsenal heeft wel een hoop geblesseerden (o.a. Wallcot en Giroud) maar ze houden nog genoeg goede spelers over.

Ik heb ook nog Arsenal -1 AH @1.72 lopen maar toen had ik deze bet nog niet gezien. Deze bet heeft m.i. meer value.
Na een half uur spelen 61% balbezit voor Arsenal, dank voor deze tip!
pi_145108112
quote:
1s.gif Op woensdag 1 oktober 2014 21:22 schreef Tortugal het volgende:

[..]

Na een half uur spelen 61% balbezit voor Arsenal, dank voor deze tip!
Eens. Ik heb hem ook gevolgd (kleine bet). Maar goede tip. Tot vanavond wist ik niet eens dat je er op kon wedden. Valt volgens mij nog regelmatig value te vinden..
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
pi_145108314
quote:
0s.gif Op woensdag 1 oktober 2014 18:00 schreef Edensnator het volgende:
Arsenal - Galatasaray

10/10 op total ball possession Arsenal over 54.5% @1.80 bij Unibet

Dit is gegarandeerd value. Arsenal gaat het spel maken vanavond. Tegen Tottenham 3 dagen geleden hadden ze maar liefst 69% balbezit. Galatasaray speelde met geluk gelijk tegen Anderlecht eerder in de CL en in de competitie is het spel ook niet sprankelend. Nu treffen ze een tegenstander van formaat. Arsenal heeft wel een hoop geblesseerden (o.a. Wallcot en Giroud) maar ze houden nog genoeg goede spelers over.

Ik heb ook nog Arsenal -1 AH @1.97 lopen maar toen had ik deze bet nog niet gezien. Deze bet heeft m.i. meer value.
Waar zat die bet eigenlijk op unibet? Ik ging de lijsten af maar zag deze bet niet.
pi_145109136
quote:
0s.gif Op woensdag 1 oktober 2014 22:00 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Waar zat die bet eigenlijk op unibet? Ik ging de lijsten af maar zag deze bet niet.
Statistics (onderaan).

Wordt toch nog billen knijpen. Arsenal rode kaart en inmiddels 58 - 42 :{
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
pi_145109605
56-44 met nog tien minuten te gaan..
pi_145109640
Psv op 4,75 op unibet. Zo kansloos zijn ze toch niet tegen Dinamo? Laatste 2 wedstrijden punt verlies voor Dinamo. Psv mist ook wat basisspelers.... Lastige bet maar misschien toch wel het risico waard.
pi_145110758
Arsenal uiteindelijk 51% door die rode kaart -O-
pi_145110814
Ja jammer, de bet is verloren. Het probleem was dat Arsenal te vroeg al op ruime voorsprong kwam waardoor ze de tweede helft zich lieten terug zakken. Met rust hadden ze nog dik boven de 60%. Moving on..
Edensnator over 'n out
pi_146186983
Manchester City krijgt een odd rond 1.98. Ongelooflijk hoog als je het mij vraagt.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_146187606
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 15:42 schreef -J-D- het volgende:
Manchester City krijgt een odd rond 1.98. Ongelooflijk hoog als je het mij vraagt.
Ga je erop zetten? Silva doet niet mee toch?
Rossoneri siamo noi.
pi_146187660
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 15:42 schreef -J-D- het volgende:
Manchester City krijgt een odd rond 1.98. Ongelooflijk hoog als je het mij vraagt.
Had hem al staan.
pi_146188262
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 16:15 schreef ForzaMilan het volgende:

[..]

Ga je erop zetten? Silva doet niet mee toch?
Klopt. Ik overweeg City -1 asian @ 2.5 uit mijn hoofd.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_146193281
Manu vanavond not to score @1.51

Beetje laat, valt me net pas op. Fred Rutte geeft Manu rust i.v.m. het tegen een blessure aanzitten, Boetius start in de basis. Daarnaast heeft Manu veel kansen nodig om te scoren, dus in die paar minuten die hij meedoet zie ik hem niet scoren. Easy money in mijn ogen.
pi_146193325
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 19:41 schreef HulkHeld het volgende:
Manu vanavond not to score @1.51

Beetje laat, valt me net pas op. Fred Rutte geeft Manu rust i.v.m. het tegen een blessure aanzitten, Boetius start in de basis. Daarnaast heeft Manu veel kansen nodig om te scoren, dus in die paar minuten die hij meedoet zie ik hem niet scoren. Easy money in mijn ogen.
Wordt gewoon gevoid. Lekker bijdehand
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_146193342
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 15:42 schreef -J-D- het volgende:
Manchester City krijgt een odd rond 1.98. Ongelooflijk hoog als je het mij vraagt.
Vind je dat echt hoog? Verliezen uit van West Ham, met een redelijk team 0-2 van Newcastle en ook behoorlijk kansloos nog.
pi_146193359
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 november 2014 19:42 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Wordt gewoon gevoid. Lekker bijdehand
Niet als hij zou invallen. Zou best lang een gelijke stand kunnen blijven waarmee die iets wil forceren. Manu is meer van de actie, niet het scoren. Het proberen waard.
pi_146193383
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 19:43 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Niet als hij zou invallen. Zou best lang een gelijke stand kunnen blijven waarmee die iets wil forceren. Manu is meer van de actie, niet het scoren. Het proberen waard.
Volgens mij moet een speler in de basis beginnen hoor. Weet het niet zeker
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_146193640
Manu op de tribune. Beetje research kan geen kwaad :')
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_146195189
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 19:43 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Niet als hij zou invallen. Zou best lang een gelijke stand kunnen blijven waarmee die iets wil forceren. Manu is meer van de actie, niet het scoren. Het proberen waard.
Bij welke bookmaker?
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_146208087
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 19:42 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Vind je dat echt hoog? Verliezen uit van West Ham, met een redelijk team 0-2 van Newcastle en ook behoorlijk kansloos nog.
Ik vond het geen redelijk team tegen Newcastle. Bovendien is dat een ploeg die in topvorm is en er meer uithaalt dan er in leek te zitten.
Vooraf had ik bedacht welke odd City zou kunnen krijgen en bij meer dan 0.2 verschil zet ik er dan op in. Ik gokte op 1.7, maar het was 1.98. Vandaar mijn bet.
Ik speel hem 5/10.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_146340972
Ik speel vanavond Porto @2.74

Altetic Bilbao heeft nog geen wedstrijd gewonnen in de CL, zijn wel sterk bezig afgelopen weken in de competitie. Ik heb het idee dat ze die hogere prioriteit geven dan de CL en een derde plek ook niet zo ambiëren, indien wel dan zouden ze het onderonsje met Bate Borisov wel kunnen winnen. Porto is daarnaast sterk bezig in de CL, verder vind ik het een leuke ploeg om naar te kijken en speel ik deze bet ook een beetje omdat ik supporter ben.

5/10.
pi_146341482
quote:
0s.gif Op woensdag 5 november 2014 19:15 schreef HulkHeld het volgende:
Ik speel vanavond Porto @2.74

Altetic Bilbao heeft nog geen wedstrijd gewonnen in de CL, zijn wel sterk bezig afgelopen weken in de competitie. Ik heb het idee dat ze die hogere prioriteit geven dan de CL en een derde plek ook niet zo ambiëren, indien wel dan zouden ze het onderonsje met Bate Borisov wel kunnen winnen. Porto is daarnaast sterk bezig in de CL, verder vind ik het een leuke ploeg om naar te kijken en speel ik deze bet ook een beetje omdat ik supporter ben.

5/10.
_O_
pi_146341602
quote:
0s.gif Op woensdag 5 november 2014 19:27 schreef Mercurial het volgende:

[..]

_O_
Gemeend of sarcastisch?
  woensdag 5 november 2014 @ 19:59:43 #83
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_146343086
Mijn bet voor vanavond :
  donderdag 6 november 2014 @ 21:55:08 #84
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_146384118
quote:
0s.gif Op woensdag 5 november 2014 19:59 schreef Momo... het volgende:
Mijn bet voor vanavond :
[ afbeelding ]
En?
pi_146392774
quote:
1s.gif Op donderdag 6 november 2014 21:55 schreef Mubassie het volgende:

[..]

En?
Allemaal gefaald :P
pi_146418989
APK <3.
  vrijdag 7 november 2014 @ 23:12:56 #87
6941 APK
Factual, I think.
pi_146420643
quote:
7s.gif Op vrijdag 7 november 2014 22:30 schreef De_kromme het volgende:

APK <3.
Hey Krommert ^O^

Hier mot je zijn: UVT / Wedclub #582: Ik ben hooggeleid G
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_146656303
Hoi

Ik kreeg bij betsson de mogelijkheid om als bestaande klant voor 20 euro risicoloos te wedden, echter vind ik geen bericht of aankondiging hiervan of enige uitleg.

Weet iemand hoe dat zit?
pi_146656346
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 november 2014 19:16 schreef y8987 het volgende:
Hoi

Ik kreeg bij betsson de mogelijkheid om als bestaande klant voor 20 euro risicoloos te wedden, echter vind ik geen bericht of aankondiging hiervan of enige uitleg.

Weet iemand hoe dat zit?
Waarschijnlijk even naar het kopje 'Bonus' gaan, daar zal je hem kunnen activeren.
pi_146656480
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 november 2014 19:17 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Waarschijnlijk even naar het kopje 'Bonus' gaan, daar zal je hem kunnen activeren.
Nee bij bonus staat niks, daar kan ik alleen een code invullen.

Nee onder de weddeschap kwam een blauwe balk met erop risicoloos wedden voor 20 euro, die heb ik aangeklikt en vervolgens veranderde het bedrag in 20 euro en dat heb ik betaald.

echter vind ik niks terug over deze actie.
pi_146656517
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 november 2014 19:20 schreef y8987 het volgende:

[..]

Nee bij bonus staat niks, daar kan ik alleen een code invullen.

Nee onder de weddeschap kwam een blauwe balk met erop risicoloos wedden voor 20 euro, die heb ik aangeklikt en vervolgens veranderde het bedrag in 20 euro en dat heb ik betaald.

echter vind ik niks terug over deze actie.
Dan neem ik aan, dat als je verliest, je geld gewoon weer terugkrijgt als saldo.
pi_146656571
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 november 2014 19:22 schreef HulkHeld het volgende:

[..]

Dan neem ik aan, dat als je verliest, je geld gewoon weer terugkrijgt als saldo.
Ja dat denk ik ook maar blijft het vreemd vinden dat er voor de rest niks over te vinden is.
pi_146705467
In het kader van akkefietjes met bookies.. gisteren weer eens een klein (live)betje geplaatst bij Unibet op 3 kwalificatiewedstrijden.. stake 5 euro, return iets van 43.. denk je na afloop te hebben gewonnen, staat die 5 euro gewoon weer op mijn acount.. 'bet rejected'
Navraag gedaan bij klantenservice en ik had het vinkje 'accepteer odds changes' moeten aanvinken kennelijk.. Dat doe ik anders nooit en heb ook niet eerder dit gezeur gehad.
Ze weigeren uit te betalen. Het gaat me niet echt om die 43 euro want die ben je toch zo weer kwijt, maar voel me genaaid. Vroeg me af of anderen zoiets wel eens hebben gehad. Ik zei tegen die medewerker dat het voor Unibet voordeliger was geweest om die bet gewoon uit te betalen, omdat ik hen als klant meer oplever dan die 43 euro. Nu speel ik er niet meer. Rare houding van die lui..
  zondag 16 november 2014 @ 11:35:49 #94
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_146705997
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 11:03 schreef Pleun2011 het volgende:
In het kader van akkefietjes met bookies.. gisteren weer eens een klein (live)betje geplaatst bij Unibet op 3 kwalificatiewedstrijden.. stake 5 euro, return iets van 43.. denk je na afloop te hebben gewonnen, staat die 5 euro gewoon weer op mijn acount.. 'bet rejected'
Navraag gedaan bij klantenservice en ik had het vinkje 'accepteer odds changes' moeten aanvinken kennelijk.. Dat doe ik anders nooit en heb ook niet eerder dit gezeur gehad.
Ze weigeren uit te betalen. Het gaat me niet echt om die 43 euro want die ben je toch zo weer kwijt, maar voel me genaaid. Vroeg me af of anderen zoiets wel eens hebben gehad. Ik zei tegen die medewerker dat het voor Unibet voordeliger was geweest om die bet gewoon uit te betalen, omdat ik hen als klant meer oplever dan die 43 euro. Nu speel ik er niet meer. Rare houding van die lui..
Ik neem aan dat je controleert of je bet geaccepteerd is... :')
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_146706331
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 11:35 schreef RubenSosa het volgende:

[..]

Ik neem aan dat je controleert of je bet geaccepteerd is... :')
Ik ga niet iedere keer mijn account doorspitten om dat te controleren nee, dat heb ik in 3 jaar nooit gedaan en heb dit ook niet eerder gehad. Je hoort toch altijd meteen te zien of een bet is geaccepteerd?
  zondag 16 november 2014 @ 11:57:33 #96
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_146706378
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 11:54 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik ga niet iedere keer mijn account doorspitten om dat te controleren nee, dat heb ik in 3 jaar nooit gedaan en heb dit ook niet eerder gehad. Je hoort toch altijd meteen te zien of een bet is geaccepteerd?
Je spreekt je zelf een beetje tegen.

Je hoort inderdaad meteen te zien of een bet geaccepteerd is ja of nee.. Als je inzet invult en klikt op bet plaatsten, dan staat er binnen een paar seconden of hij geaccepteerd is of niet... Maar daar wacht jij dus niet op?
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_146706393
quote:
Hartelijk dank voor het contacteren van Unibet’s klanten service.

Ik wil ten eerste aangeven dat ik begrip heb voor uw standpunt. Het is natuurlijk erg vervelend als een weddenschap niet geplaatst wordt die u mogelijk zou hebben gewonnen.

Echter zoals aangegeven in eerder contact met onze klantenservice werd uw weddenschap geweigerd wegens een verandering in de noteringen in uw weddenschap, als u niet aanvinkt dat een weddenschap geplaatst mag worden door u ongeacht enige verandering in notering zal uw weddenschap ook niet worden geplaatst.

We hebben hierover contact opgenomen met de betreffende afdeling en wij hebben doorgekregen dat wij u op dit punt geen compensatie hiervoor kunnen aanbiedden. Deze optie valt onder uw verantwoordelijkheid om aan te vinken of niet en het standpunt van de betreffende afdeling is dat een compensatie in hun ogen een onterechte handeling is.

Ik kan goed begrijpen dat u dit anders ziet, iedereen maakt fouten natuurlijk. Dit wordt gepoogd te voorkomen met de waarschuwing die u krijgt op het moment dat u de weddenschap plaatst om uw betting history na te kijken. Hierin geloven wij niet dat wij tekort zijn geschoten De boodschap is zeer uitgebreid en informatief.

Ik wil u vriendelijk adviseren om in het vervolg de boodschappen op de website goed na te lezen. Wij communiceren in het mom van efficientie en gebruiksvriendelijkheid de hoog nodige boodschappen naar u toe en de informatie is zeker het lezen waard.

Ik wil u ondanks de vervelende boodschap nog een fijn weekend verderwensen.
Pleurislijers met hun vinkje.. ik vink nooit iets aan bij Unibet. Formeel gezien zullen ze wel gelijk hebben.. enige waar ik blij om ben is dat het om een klein bedrag gaat
pi_146706416
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 11:57 schreef RubenSosa het volgende:

[..]

Je spreekt je zelf een beetje tegen.

Je hoort inderdaad meteen te zien of een bet geaccepteerd is ja of nee.. Als je inzet invult en klikt op bet plaatsten, dan staat er binnen een paar seconden of hij geaccepteerd is of niet... Maar daar wacht jij dus niet op?
Jawel hoor.. alleen krijg je tegenwoordig standaard een tekst te zien dat door een technische fout de bet mogelijk niet is geplaatst en dat je het moet controleren. Dat deed ik een paar keer maar het ging altijd goed dus heb het verder maar zo gelaten. Heb niet eerder een rejected bet gehad
pi_146706424
Unibet :')
  zondag 16 november 2014 @ 12:02:23 #100
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_146706443
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 12:00 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Jawel hoor.. alleen krijg je tegenwoordig standaard een tekst te zien dat door een technische fout de bet mogelijk niet is geplaatst en dat je het moet controleren. Dat deed ik een paar keer maar het ging altijd goed dus heb het verder maar zo gelaten. Heb niet eerder een rejected bet gehad
Ah op die manier. Ja het is balen natuurlijk.
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')