Kun je nagaan als ze tegen Willem 1 hadden gespeeld.quote:Op zondag 14 september 2014 18:57 schreef Tyron het volgende:
keer verliezen van willem 2 kan gewoon gebeuren
Willem 2 dat al sinds 2009 niet uit had gewonnen.. Het is geen incident, tegen Utrecht gebeurde het ook.quote:Op zondag 14 september 2014 18:57 schreef Tyron het volgende:
keer verliezen van willem 2 kan gewoon gebeuren
Armenteros was echt belachelijk idd, die kon nu opeens wel sprinten, een bal aannemen, dribbelen en een voorzet geven, dat heb ik vorig jaar niet één keer gezienquote:Op zondag 14 september 2014 19:01 schreef Irritatie100 het volgende:
Dacht trouwens dat we na Fernández uit bij PEC vorig jaar af hadden gerekend met het complex van scorende oud-spelers, maar dat was gisteren ook weer ouderwets terug
Die Armenteros heeft gisteren meer goed gedaan dan in het hele vorige seizoen bij ons
ik had hetzelfde met het feit dat we constant tegendoelpunten kregen bij het eerste het beste schot dat de tegenstander op goal had. Dan kregen we weer 10 kansen, lag hij er aan de andere kant weer in. Vroeg me af waarom het nooit mee zat. Alleen nu gebeurt dit inmiddels al ongeveer een jaar of twee, dus blijkt het gewoon iets systematisch.quote:Op zondag 14 september 2014 19:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Willem 2 dat al sinds 2009 niet uit had gewonnen.. Het is geen incident, tegen Utrecht gebeurde het ook.
Een aardig wat?quote:Op zondag 14 september 2014 19:56 schreef Immerdebestebob het volgende:
Cissé heeft een aardig gemaakt dit weekend
Wordt een zaadpot. Zakelijke 2-0 winst voor Sevilla en gaan vooral het balletje rondtikken uit verveling.quote:Op zondag 14 september 2014 20:53 schreef Henrys het volgende:
Sevilla gaat ons echt verkrachten, speelde niet super maar het was gewoon van een veel en veel hoger niveau
Baboheldquote:Op zondag 14 september 2014 15:45 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klopt, het blijft speculeren, neemt niet weg dat je met een man meer toch vaker in het voordeel bent dan met een man minder. Verder is dit hypocrisie ten top, toen Babovic (Feyenoord) ooit eens rood kreeg tegen Ajax (2009/2010) en Ajax met 5-1 won zei iedereen dat het kwam omdat Feyenoord met 10 man verder moest.
Ik dacht altijd dat t aan Mulder lag, maar Vermeer overkwam t gister ookquote:Op zondag 14 september 2014 20:43 schreef Cara het volgende:
[..]
ik had hetzelfde met het feit dat we constant tegendoelpunten kregen bij het eerste het beste schot dat de tegenstander op goal had. Dan kregen we weer 10 kansen, lag hij er aan de andere kant weer in. Vroeg me af waarom het nooit mee zat. Alleen nu gebeurt dit inmiddels al ongeveer een jaar of twee, dus blijkt het gewoon iets systematisch.
quote:Op zondag 14 september 2014 22:08 schreef Vasion het volgende:
Is dit seizoen trouwens die nieuwe regeling ingegaan dat als je de Europa league wint, je een ticket CL krijgt voor volgend seizoen.
Volgend jaar zitten we in Pot 1.quote:Op zondag 14 september 2014 22:08 schreef Vasion het volgende:
Is dit seizoen trouwens die nieuwe regeling ingegaan dat als je de Europa league wint, je een ticket CL krijgt voor volgend seizoen.
En mocht dat onverhoopt niet lukken, moeten we de beker maar winnen, dan zijn we iig verzekerd van groepsfase ELquote:Op zondag 14 september 2014 22:08 schreef Vasion het volgende:
Is dit seizoen trouwens die nieuwe regeling ingegaan dat als je de Europa league wint, je een ticket CL krijgt voor volgend seizoen.
quote:Op zondag 14 september 2014 22:25 schreef hhh38 het volgende:
VBL / PEC Zwolle #15 Diederik succes in Amsterdam
Die reacties op dat nepinterview
Net als het twente topic.quote:Op zondag 14 september 2014 23:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat hele topic zit vol met mensen die vroeger voor Feyenoord of Ajax waren. Dan krijg je dat.
Suggestief.quote:Op zondag 14 september 2014 23:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat hele topic zit vol met mensen die vroeger voor Feyenoord of Ajax waren. Dan krijg je dat.
We missen een spits die een bal kan aannemen, een type profvoetballer.quote:Op zondag 14 september 2014 17:38 schreef SjaakBauer het volgende:
We missen gewoon een type Joost Broerse.
Inderdaad, of 4-4-2. Maar in ieder geval met 2 spitsen.quote:Op zondag 14 september 2014 21:41 schreef PIETR het volgende:
Lekker 5-3-2 gaan spelen, met Manu en Schaken voorin, loerend op de counter. Schade beperkt houden daar. Tegen Luik en die Kroatische club moeten we de punten pakken.
Hij zat inderdaad op de bank bij Excelsior.quote:Op maandag 15 september 2014 09:13 schreef H.FR het volgende:
[..]
We missen een spits die een bal kan aannemen, een type profvoetballer.
Onze huidige spits zou bij een hoofdklasser nog niet in de basis staan.
Ik begin steeds meer te snappen waarom Excelsior hem heeft laten gaan.
En ik snap waarom. Wat triest ditquote:Op maandag 15 september 2014 09:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Hij zat inderdaad op de bank bij Excelsior.
Schijnbaar was hij zelfs daar niet goed genoeg voor de basis 11.
Omdat Hahn eens een goeie wedstrijd keept? Vorig seizoen blunder na blunder bij Dordrecht in de 2e seizoenshelft.quote:Op maandag 15 september 2014 11:41 schreef Henrys het volgende:
Hahn deed het gisteren voortreffelijk tegen PSV.
Denk dat we nu wel kunnen stellen dat de technische staf van Feyenoord even langs een opticien moet of de poep uit hun ogen spoelen
Dan is hij er misschien na dit seizoen klaar voor, als hij een lange reeks goed gekeept heeft.quote:Op maandag 15 september 2014 11:41 schreef Henrys het volgende:
Hahn deed het gisteren voortreffelijk tegen PSV.
Denk dat we nu wel kunnen stellen dat de technische staf van Feyenoord even langs een opticien moet of de poep uit hun ogen spoelen
quote:Thijs Zonneveld vraagt zich af of Fred Rutten de geschikte trainer is voor Feyenoord. Na vijf competitiewedstrijden staan de Rotterdammers op een teleurstellende veertiende plaats met slechts vijf punten. De columnist zet ook zijn vraagtekens bij de mediaoptredens van de oud-trainer van onder meer FC Twente en PSV.
"Er droop blinde paniek uit de ogen van Fred Rutten. Hij keek in de camera als een konijn in de koplampen van een naderende auto. Hoe het kwam, vroeg de verslaggever. De zin die volgde kwam met zoveel horten en stoten over zijn lippen dat het pijn deed om ernaar te luisteren: "Ja ehh misschien heeft 't te maken met ehhhh ja…. ehhh je hebt de wisselvalligheid misschien heeft 't te maken ehhh met ehh aantal factoren die daar een rol in kunnen spelen", begint Zonneveld in zijn wekelijkse column op NUsport.
"Fred draagt het leed van alle trainers op zijn rug", vervolgt hij. "Fred ziet eruit alsof hij elk moment in huilen uit kan barsten. Roep één keer heel hard boe tegen hem en hij moet een jaar in therapie. Ik denk dat Fred heel veel verstand van voetbal heeft. En het lijkt me ook een enorm lieve man. Maar trainer van Feyenoord, ik weet het niet. Fred met zo'n F op zijn stropdas - het klopt niet. Fred Rutten in De Kuip is net als Fredsj als spits in het Braziliaanse elftal: verdwaald in een parallel universum."
Zonnveld denkt dat de druk in de komende wedstrijden alleen maar groter gaat worden. Later deze week staan de wedstrijden tegen Sevilla (Europa League) en Ajax (competitie) op het programma. "De competitie is nog geen vijf wedstrijden onderweg of Freds positie staat al weer onder druk. Alsof hij er iets aan kan doen dat zijn beste spelers onder zijn kont zijn verkocht. De supporters zijn boos, de assistenten morren en de vijfde colonne slijpt de messen. En Fred maar uitleggen wat er mis ging. Te beleefd, te keurig, te lief. Zinloze verklaringen als voetnoten in de kroniek van een aangekondigd ontslag", besluit hij.
Dat wordt ook zwaar overdreven en deels zou dat wel komen omdat hij met zijn hoofd bij Feyenoord zat. Mokotjo ook laten gaan, Ziyech, een van de grootste talenten van de eredivsie geen basisplek beloven en lekker elke wedstrijd Immers in de basis zetten in plaats van Toornstra. Verder Boeitius ook maar blijven opstellen in plaats van Manu die zich keer op keer bewijst en Schaken hele wedstrijd laten spelen ipv Bilal een kans te geven. Guidetti schijnt ook gewoon wedstrijdfit te zijn want hij viel goed in bij Celtic dit weekend maar nee ze hebben liever Te Vrede.quote:Op maandag 15 september 2014 11:44 schreef satecl het volgende:
[..]
Omdat Hahn eens een goeie wedstrijd keept? Vorig seizoen blunder na blunder bij Dordrecht in de 2e seizoenshelft.
Bah, wat goedkoop en makkelijk scoren zeg.quote:
Hij heeft wel een punt, Fred zegt het een en doet het andere. Interviews met hem kijk ik niet eens meer omdat die gewoon ontzettend slecht zijn. Koeman was gewoon hard en eerlijk en kwam na wat hij zei en had altijd nog mooie analyses ook, hij kon precies de vinger op de zere plek leggen.quote:Op maandag 15 september 2014 11:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bah, wat goedkoop en makkelijk scoren zeg.
Laat die kneus het maar lekker bij wielrennen houden.quote:Op maandag 15 september 2014 11:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bah, wat goedkoop en makkelijk scoren zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |