Oktober baby maken, begin november positief testen en 9 juli bevallenquote:Op donderdag 18 september 2014 22:07 schreef Limone het volgende:
[..]
Dat zou nog eens leuk zijn! Hoe is het met jou? Voel je je goed?
Je zei gaatje whehequote:Op donderdag 18 september 2014 21:39 schreef Limone het volgende:
[..]
Ja goed! Ik was met vakantie en daar ongesteld geworden. Wel netjes 27 dagen.De volgende vruchtbare periode valt midden in de week en we hebben het zo knallend druk, dat ik niet weet of we nog ergens een gaatje (
) kunnen vinden. Net als jij vind ik het niet zo erg als het allemaal wat langer duurt.
Ja, had ik geregeld voor vorige keer, maar niet blijven plakken nie hè.quote:Op vrijdag 19 september 2014 10:07 schreef L-E het volgende:
[..]
Je zei gaatje whehe
Oh ja, wel herkenbaar. Ik begreep dat vroeger nooit zo, geen tijd voor seks, maar nu met twee kinderen is de tijd met ons twee doordeweeks wel echt heel minimaal. Mijn eisprong lijkt steeds in het weekend te vallen, veel handiger joh, moet je ook regelen
Zo ongeveer. Ik heb geen idee wanneer mijn eisprong precies is. Mijn app geeft een vrij ruime marge aan.quote:
gemiddeld duurt dat veertien dagen. Met een korte lf heb je kans dat een eitje niet nestelt omdat alles dan weer wordt schoongespoeld Door je menstruatie. Maar dat hoeft niet. Wat dat betreft ben ik wel blij met een langere lfquote:Op vrijdag 19 september 2014 16:41 schreef sproetjes het volgende:
Misschien een stomme vraag maar wanneer is een LF kort en waarom is dit nou precies "minder fijn" of dergelijke? Ik heb er al wat over zitten lezen maar dat kwartje valt niet echt
Aaah...quote:Op vrijdag 19 september 2014 14:14 schreef Limone het volgende:
De Luteale Fase: http://nl.wikipedia.org/wiki/Menstruatiecyclus
Ik heb (had) een LF van 7-8 dagen. Het komt er in het kort op neer dat een eventueel bevrucht eitje niet eens de kans krijgt om in te nestelen, of niet de kans krijgt om voldoende HCG te produceren om door te geven aan het lichaam dat het niet mag menstrueren.quote:Op vrijdag 19 september 2014 16:41 schreef sproetjes het volgende:
Misschien een stomme vraag maar wanneer is een LF kort en waarom is dit nou precies "minder fijn" of dergelijke? Ik heb er al wat over zitten lezen maar dat kwartje valt niet echt
Nee dat sowieso niet. Maar t geeft een indicatie. Ik doe sowieso maar wat omdat ik geen zin heb in ovulatietesten en consequent temperaturen.quote:Op vrijdag 19 september 2014 17:31 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
gemiddeld duurt dat veertien dagen. Met een korte lf heb je kans dat een eitje niet nestelt omdat alles dan weer wordt schoongespoeld Door je menstruatie. Maar dat hoeft niet. Wat dat betreft ben ik wel blij met een langere lf
cygne mijn app klopt nooit, ondanks de ruime marge
Je kan in die appjes, na meerdede cyclussen een gemiddelde laten berekenen. Ergens in de instellingen. Anders blijft hij uitgaan van de aantal cyclus dagen die je ingevoerd hebt.quote:Op zaterdag 20 september 2014 07:41 schreef Cassandra87 het volgende:
Menstruatie is nu echt door gebroken. En voor t eerst in maanden heb ik ook echt gemene krampen. Zo dat t me Nog beperkt ook. Op naar volgende ronde. App geeft ondanks deze langere cyclus aan dat mijn nod 17 oktober is
is ook t gemiddeldequote:Op zaterdag 20 september 2014 09:26 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Je kan in die appjes, na meerdede cyclussen een gemiddelde laten berekenen. Ergens in de instellingen. Anders blijft hij uitgaan van de aantal cyclus dagen die je ingevoerd hebt.
Ooooh okayquote:Op zaterdag 20 september 2014 10:21 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
is ook t gemiddeldegeloof dat ik zeven van de tien cyclussen 27 dagen had. Een keer 28 en 26. Nu voor t eerst dertig
Nee, ik heb geen Implanon. Ik heb niets van anticonceptie, kan er niet tegen en na 11-12 jaar ben ik er maar gewoon mee gekapt (ben nu 24).quote:Op zaterdag 20 september 2014 11:51 schreef Hilzillah het volgende:
Ik denk dat je in het verkeerde topic zitiedereen hier wacht juist wél op een tweede streepje.
Maar als antwoord op je vraag. Je hebt een staafje, implanon neem ik aan. Dan ben je beschermd
quote:Periodieke onthouding als anti-conceptie wil wel mits men aan 3 zeer strenge voorwaarden voldoed.
1. De vrouw moet een zeer regelmatige cyclus hebben.
2. Je moet goed kunnen rekenen.
3. En je moet gek zijn met kinderen.
Niet zwanger proberen te worden zonder anticonceptie is ook een klus!quote:Op zaterdag 20 september 2014 12:02 schreef Mariposas het volgende:
Geklust? Je was toch niet bezig zwanger te worden?
Theoretisch gezien lijkt het me dat het niet kan, je hebt seks gehad de dag nadat je ongesteld zou moeten worden begrijp ik? Kan zijn dat je cyclus iets is verstoord doordat je ziek was en je daardoor wat later ongesteld bent.
Het blijft in mijn optiek echter een soms onbegrijpelijk proces, de cyclus. Ik denk bij NFP ook meteen aan dat stukje van Herman Finkers:
[..]
Hormoon is pas vanaf zes dagen na conceptie af te lezen toch? Zit nu op dag vier. Theoretisch gezien raak je zwanger tijdens je eisprong en dan kun je na nod gaan testen, maar ik zat ver buiten mijn eisprong dus wacht het nog even af want ik heb nog maar 1 test liggen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 12:08 schreef L-E het volgende:
Als je nu al over tijd bent, waarom niet testen?
Dan doet m'n lichaam gewoon gek, want van andere keren kan het ook niet komen (toen hebben we er wel rubber bij gepakt).quote:Op zaterdag 20 september 2014 12:15 schreef Stormqueen het volgende:
Als je nu over tijd bent komt dat in elk geval gegarandeerd niet door je onbeschermde seks van drie dagen terug. Dat zegt nog niets over wel / niet zwanger zijn maar dat weet je pas op zijn vroegst over een dag of 8.
Tevens: pak een rubber als je wel wil batsen maar geen consequenties wil
Wat een rotnieuws, ik snap goed dat je daar verdrietig over bent...quote:Op zaterdag 20 september 2014 20:22 schreef Krisvc het volgende:
Hier vandaag een verdrietige dag. Nicht is haar kindje met 30 weken verloren. Het weet me maar niet los te laten.
Ik vind een maand gevoelsmatig ineens 10x zo lang voelen sinds we voor het echie gaan trouwens.
Ik heb geen verstand van mogelijk ongewenste zwangerschappen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 11:53 schreef Myrr het volgende:
b niets van anticonceptie, kan er niet tegen en na 11-12 jaar ben ik er maar gewoon mee gekapt (ben nu 24).
wat vreselijk!quote:Op zaterdag 20 september 2014 20:22 schreef Krisvc het volgende:
Helaas is het lichaam geen machine. Lijkt me stug dat je zo vlak voor je menstruatie een tweede eisprong zou hebben gehad. Stress en jezelf druk maken is echter wel een goede manier om je menstruatie uit te stellen. En voortaan gewoon je mond houden in de kerk en niet zingen.
Hier vandaag een verdrietige dag. Nicht is haar kindje met 30 weken verloren. Het weet me maar niet los te laten.
Ik vind een maand gevoelsmatig ineens 10x zo lang voelen sinds we voor het echie gaan trouwens.
+1quote:Op zondag 21 september 2014 02:54 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik heb geen verstand van mogelijk ongewenste zwangerschappen.
ik heb wel verstand van mind fucks en wat dat met je lichaam kan doen.
ik heb ook verstand van de voorkomen in de toekomst.... niet meer zingen in een kerk of gewoon zingen in een regenjas en gewoon wachten tot je kunt testen of ongesteld bent geworden en pas weer terug komen als je wel wacht op een tweede streepje.
succes![]()
annoyed
Een bedje van lauwwarme mannenpap. *Kots*quote:Op maandag 22 september 2014 08:17 schreef Limone het volgende:
Heb je de afgelopen dagen wel de tijd gehad om een bedje van zaad neer te leggen, Sara? Dan is er nog niets verloren.
Spannend IK! Wanneer ga je testen?
Hoe betrouwbaar zijn zulke testen? Zou een mooie dag zijn om positief te testenquote:Op maandag 22 september 2014 10:28 schreef -Spring het volgende:
[..]
Een bedje van lauwwarme mannenpap. *Kots*
Ik mag morgen testen met zo'n ultravroege test (tien dagen voor nod). Op L's verjaardag. ♡ Ik hoop maar dat mn cyclus een beetje regelmatig is, want als ie ineens langer is, ben ik alsnog te vroeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |