quote:Diederik Boer (33) is definitief van Ajax. Bij de landskampioen volgt hij de naar Feyenoord vertrokken Kenneth Vermeer op als tweede doelman.
Boer wordt in de komende 24 uur medisch gekeurd en tekent een contract voor drie jaar in Amsterdam. De doelman heeft er nooit een geheim van gemaakt nog eens bij een Nederlandse topclub als reservedoelman te willen fungeren. Die wens komt nu uit. PEC Zwolle beraadt zich nog op een vervanger.
Verving Boer toch redelijk aardig een aantal wedstrijden vorig jaar toen eerstgenoemde geblesseerd was.quote:
Maar bij VVV was hij zo slecht dat hij zin basisplaats verloor aan nota bene Wintjens.quote:Op zondag 31 augustus 2014 19:33 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Verving Boer toch redelijk aardig een aantal wedstrijden vorig jaar toen eerstgenoemde geblesseerd was.
Het schijnt dat Deckers nog beschikbaar isquote:Op zondag 31 augustus 2014 19:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maar bij VVV was hij zo slecht dat hij zin basisplaats verloor aan nota bene Wintjens.
Dat wel, en van horen zeggen schijnt Begois ook een lichte hernia te hebben. Weet niet of dat waar is though.quote:Op zondag 31 augustus 2014 19:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maar bij VVV was hij zo slecht dat hij zin basisplaats verloor aan nota bene Wintjens.
Oké, dus onze keepersstaf bestaat momenteel uit een bij VVV gefaalde keeper met een lichte hernia een een twintig jaar oude keeper die nog nooit een profwedstrijd heeft gespeeld?quote:Op zondag 31 augustus 2014 19:52 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Dat wel, en van horen zeggen schijnt Begois ook een lichte hernia te hebben. Weet niet of dat waar is though.
Van Peczwolle.nl . Er schijnt ook nog een linksback te komen.quote:Diederik Boer verlaat PEC Zwolle per direct. De doelman stapt over naar landskampioen Ajax, waar hij de opvolger wordt van Kenneth Vermeer. Boer maakte in het seizoen 2002/2003 zijn debuut in het eerste van Zwolle, uitgerekend tegen de Amsterdammers. In de twaalf seizoenen die volgde, was hij de laatste tien jaargangen vaste waarde onder de Zwolse lat. De sluitpost kwam nooit eerder voor een andere club uit.
Gerard Nijkamp, technisch directeur van PEC Zwolle, over de transfer: ,,De club gunt Diederik deze overgang. Hij heeft altijd alles gegeven voor PEC Zwolle en is samen met de club door ontwikkelt. Dat hij nu deze stap naar de landskampioen kan maken, is voor zowel hem als PEC Zwolle goed. Het toont de groei die wij als club hebben doorgemaakt, dat we steeds vaker spelers aan de Nederlandse top verkopen. Uiteraard staat er een serieuze transfersom tegenover en zijn wij ons momenteel aan het beraden over een opvolger."
Mäenpää, Ten Rouwelaar, Hahnquote:Op zondag 31 augustus 2014 19:58 schreef Pino112 het volgende:
Wie zou hem kunnen gaan vervangen eigenlijk?
Hahn is verhuurd aan Excelsior. Mäenpää en Ten Rouwelaar zouden kunnen, maar dat is echt zonde. Dan ben je het grootste deel van je acht ton transfersom weer kwijt en je team gaat er op achteruit.quote:
Klopt.quote:Op zondag 31 augustus 2014 20:17 schreef Rauzer het volgende:
Hahn naar Excelsior is nog niet zeker toch?
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op zondag 31-08-2014 om 21:01:39PEC Zwolle heeft zich officieel bij NAC Breda gemeld voor Jelle ten Rouwelaar. Bij PEC Zwolle moet hij Diederik Boer gaan opvolgen. reageer retweet
Had ik al verwacht.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:02 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op zondag 31-08-2014 om 21:01:39PEC Zwolle heeft zich officieel bij NAC Breda gemeld voor Jelle ten Rouwelaar. Bij PEC Zwolle moet hij Diederik Boer gaan opvolgen. reageer retweet
Jup, seizoentje.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:04 schreef Tchock het volgende:
Hé, ik wist helemaal niet dat Ten Rouwelaar bij Zwolle heeft gespeeld.
quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:04 schreef Tchock het volgende:
Hé, ik wist helemaal niet dat Ten Rouwelaar bij Zwolle heeft gespeeld.
Dat weet ikquote:Op zondag 31 augustus 2014 21:05 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]Toen was het nog FC, toen was het stadion nooit vol, etc.
Ik kan mij nog wel wedstrijden met Jelle als keeper herinneren, maar geen idee meer hoe goed hij was.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat weet ikToen ik mijn eerste wedstrijden zag was Boer volgens mij al eerste keeper, maar verder was het toen ook zo.
Beter dan Boer ga je niet krijgen en veel opties zullen ze ook wel niet vinden binnen een dag. Vooral niet met Nijkamp.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:06 schreef Caland het volgende:
Zou mij verbazen. Toch wel een echte NAC man die Ten Rouwelaar en zo'n stap vooruit is het ook weer niet. En best een matig keepertje ook.
36 wedstrijden gespeeld. Zwolle werd dat seizoen vierde, had 50 goals tegen en een doelsaldo van +16. Meer tegendoelpunten dan de de eerste acht clubs.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:06 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Ik kan mij nog wel wedstrijden met Jelle als keeper herinneren, maar geen idee meer hoe goed hij was.
Je moet toch iets. De transferdeadline is over 33 uur en je kunt echt het seizoen niet afmaken met Begois en De Jong.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:06 schreef Caland het volgende:
Zou mij verbazen. Toch wel een echte NAC man die Ten Rouwelaar en zo'n stap vooruit is het ook weer niet. En best een matig keepertje ook.
Daarna kakte je in, weet nog dat we paar jaar terug negende werden, om uiteindelijk weer in de top 5 te komen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
36 wedstrijden gespeeld. Zwolle werd dat seizoen vierde, had 50 goals tegen en een doelsaldo van +16. Meer tegendoelpunten dan de de eerste acht clubs.
Haha, Den Bosch hoger. Soms is het raar om te zien hoe groot en hoe goed het eigenlijk PEC is geworden.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:13 schreef Tchock het volgende:
Oh, goed nieuws: door de overwinningen op Vitesse en Dordt zijn we Heracles voorbijgestreefd op de eeuwige ranglijst van de Eredivisie. Nu 26e met 505 punten. Volgende is Excelsior met 523 punten, en dit seizoen gaan we ook hoogstwaarschijnlijk Den Bosch voorbij.
Die ranglijst is sowieso leuk.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:14 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Haha, Den Bosch hoger. Soms is het raar om te zien hoe groot en hoe goed het eigenlijk PEC is geworden.
Mijn hemel, MVV en Fortuna staan best hoog.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Die ranglijst is sowieso leuk.
http://www.eredivisiestats.nl/eeuwigestand.php
De eerste club boven ons na Excelsior die nog in de Eredivisie speelt is Heerenveen met 280 wedstrijden meer en meer dan het dubbele aantal punten
Volgens mij tellen ze ook de kampioenschappen tussen 1889 en 1954 mee, toen was PEC nog geen profclub en bestond de Eredivisie nog niet.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:16 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Mijn hemel, MVV en Fortuna staan best hoog.
MVV is oud maar Fortuna toch niet?quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens mij tellen ze ook de kampioenschappen tussen 1889 en 1954 mee, toen was PEC nog geen profclub en bestond de Eredivisie nog niet.
PEC heeft ook bijna niet bestaan, maar goed, dat is weer een verhaal voor een andere datum.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens mij tellen ze ook de kampioenschappen tussen 1889 en 1954 mee, toen was PEC nog geen profclub en bestond de Eredivisie nog niet.
Ten Rouwelaar zal best wel willen, denk ik. Jans beschouwt hij in ieder geval als de beste trainer die hem heeft gecoacht. Die kunnen lezen en schrijven met elkaar.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:06 schreef Caland het volgende:
Zou mij verbazen. Toch wel een echte NAC man die Ten Rouwelaar en zo'n stap vooruit is het ook weer niet. En best een matig keepertje ook.
Wel als je Fortuna '54 en Sittardia meerekent.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
MVV is oud maar Fortuna toch niet?
Ben benieuwd voor wie ze nu gaan.quote:PEC Zwolle heeft zich tevergeefs bij NAC Breda gemeld voor Jelle Ten Rouwelaar (33). De Overijsselse club zag in de sluitpost van de Bredanaars de opvolger van de naar Ajax vertrokken Diederik Boer, maar technisch directeur Graeme Rutjes heeft laten weten dat de transfer van de baan is.
Rutjes kreeg zondagavond een telefoontje van de doelman. 'Jelle heeft aangegeven dat hij bij ons wil blijven en daarmee is een vertrek naar PEC niet meer aan de orde', aldus de directeur.
NAC had PEC bovendien al laten weten dat het Ten Rouwelaar niet wilde laten gaan. Bekend was wel dat Ten Rouwelaar zeer gecharmeerd is van PEC-trainer Ron Jans. In het verleden hebben de twee goed samengewerkt bij FC Groningen en FC Emmen. Onlangs noemde Ten Rouwelaar Jans in VI nog de beste trainer waarmee hij in zijn loopbaan heeft gewerkt.
Ten Rouwelaar komt al sinds 2007 uit voor NAC. Daarvoor verdedigde hij het doel van Emmen, PSV, FC Groningen, FC Twente, FC Eindhoven en Austria Wien in Oostenrijk. In het seizoen 2004/05 kwam de doelman al uit voor de Zwollenaren. Destijds werd hij verhuurd door PSV. Ten Rouwelaar werd onlangs ook genoemd als mogelijke reservedoelman bij Ajax, maar de Amsterdammers kozen dus voor Boer.
Ik ben echt heel bang dat er niemand komt. Ze hebben alleen vanavond en morgen nogquote:
Als je die kan kopen of zelfs huren zou het een goede optie zijn ja.quote:Op maandag 1 september 2014 01:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
Eloy Room dan? Is niet tevreden achter Velthuizen..
Keepte aardig bij de Eagles, maar niet echt een leider of persoonlijkheid achterin. Boer was dat wel, en Ter Rouwelaar ook.quote:Op maandag 1 september 2014 01:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
Eloy Room dan? Is niet tevreden achter Velthuizen..
Goede optie.quote:Op maandag 1 september 2014 01:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
Eloy Room dan? Is niet tevreden achter Velthuizen..
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op maandag 01-09-2014 om 13:18:03Hahn gaat een jaar op huurbasis van Feyenoord naar PEC Zwolle. PEC troeft hiermee Excelsior af in de strijd om de doelman. reageer retweet
quote:Op maandag 1 september 2014 13:42 schreef Monopoly het volgende:
Hahn er bij, mooi. Veel (betere) keuzes waren er niet. Al snap ik niet dat men niet voor Vermeer heeft gekozen. Kost 'maar' een miljoen. Denk wel dat als ze echt wilden, dit bedrag wel bij elkaar konden sprokkelen na de verkoop van Mokotjo.
Wellicht niet dat Vermeer naar Zwolle wilde gaan, maar hij zou wel elke wedstrijd spelen, en met zo'n keeper in het doel maak je als club wel een enorme stap.
Met alle respect voor PEC maar een keeper met het niveau en de salariseisen die naar de naam Vermeer luistert gaat niet voor PEC spelen.quote:Op maandag 1 september 2014 13:42 schreef Monopoly het volgende:
Hahn er bij, mooi. Veel (betere) keuzes waren er niet. Al snap ik niet dat men niet voor Vermeer heeft gekozen. Kost 'maar' een miljoen. Denk wel dat als ze echt wilden, dit bedrag wel bij elkaar konden sprokkelen na de verkoop van Mokotjo.
Wellicht niet dat Vermeer naar Zwolle wilde gaan, maar hij zou wel elke wedstrijd spelen, en met zo'n keeper in het doel maak je als club wel een enorme stap.
Je kan zeggen wat je wilt, maar je kan als Vermeer wel elke wedstrijd spelen en de verdediging van Zwolle doet heus niet zoveel onder voor welke andere club dan ook in Nederland. Je keept je dan wel in de kijker.quote:
Als Feyenoord en zelfs United zich melden ga je echt niet voor een paar tonnetjes (als PEC dat al kan betalen) onder de lat staan in Zwolle. Ook AZ heeft zich gemeld en die waren al niet in staat om Vermeer enthousiast te maken.quote:Op maandag 1 september 2014 13:46 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wilt, maar je kan als Vermeer wel elke wedstrijd spelen en de verdediging van Zwolle doet heus niet zoveel onder voor welke andere club dan ook in Nederland. Je keept je dan wel in de kijker.
Nu overschat je Zwolle een klein beetje.quote:Op maandag 1 september 2014 13:46 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wilt, maar je kan als Vermeer wel elke wedstrijd spelen en de verdediging van Zwolle doet heus niet zoveel onder voor welke andere club dan ook in Nederland. Je keept je dan wel in de kijker.
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.quote:Op maandag 1 september 2014 13:47 schreef Typisch het volgende:
[..]
Als Feyenoord en zelfs United zich melden ga je echt niet voor een paar tonnetjes (als PEC dat al kan betalen) onder de lat staan in Zwolle. Ook AZ heeft zich gemeld en die waren al niet in staat om Vermeer enthousiast te maken.
quote:Op maandag 1 september 2014 13:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.
Met alle respect voor PEC. Ik vind het een leuke club waar ze een goed beleid voeren maar PEC is geen Feyenoord qua club en zal ook nooit aan die status gaan tippen.quote:Op maandag 1 september 2014 13:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.
Beetje onrealistisch. Vermeer wilde naar een topclub omdat hij bij Ajax niet aan spelen toe kwam, dan gaat hij niet naar PEC. Nog afgezien daarvan kan Zwolle helemaal geen miljoen voor een speler betalen en Vermeers salaris ook niet.quote:Op maandag 1 september 2014 13:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.
Zwolle is DE revelatie en dient derhalve geaccepteerd te worden.quote:Op maandag 1 september 2014 13:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nu overschat je Zwolle een klein beetje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Credits naar LittleRabbit en DNP-Old![]()
Zit de wedstrijd van Twente-Feyenoord terug te kijken maar wat is die Mokhtar qua niveau ver weggezakt zeg. Ongelooflijk.![]()
Ditquote:Op maandag 1 september 2014 14:29 schreef Scorpion_17 het volgende:
Begois is een prima keeper als eerste doelman. Heeft het imago een clown te zijn en ik bekeek zijn komst naar Den Bosch dan ook met argusogen, maar hij heeft in twee seizoenen mijn ongelijk bewezen. De beste doelman die we in tien jaar hebben gehad.![]()
HahnNijkamp kan beter gaan stoppen hoor, wat een vreselijk slechte TD.
Kan ik mij ergens even laten invriezen tot volgend jaar?![]()
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)pec-zwolle2014-09-01quote:Warner Hahn nieuwe doelman PEC Zwolle
PEC Zwolle heeft zich versterkt met een nieuwe doelman. Warner Hahn komt één seizoen lang op huurbasis over van Feyenoord. De talentvolle sluitpost maakte afgelopen zomer de overstap van het gepromoveerde FC Dordrecht naar de Rotterdammers. Hahn is een vaste waarde bij Jong Oranje, waarmee hij zich momenteel voorbereid op de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Georgië en Slowakije.
Technisch directeur Gerard Nijkamp over de transfer: ,,We hebben snel geanticipeerd op het vertrek van Diederik Boer. Warner wordt in Nederland gezien als een van de meest talentvolle keepers. Hij krijgt bij ons de gelegenheid om speeltijd op te doen in de Eredivisie. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij al de nodige ervaring. Warner is een meevoetballende doelman met een goede reflex. Daarmee past hij goed bij onze club en is het dus een ideale keeper voor PEC Zwolle![]()
quote:Op maandag 1 september 2014 16:38 schreef Pino112 het volgende:
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)pec-zwolle2014-09-01
[..]quote:Op maandag 1 september 2014 16:38 schreef Pino112 het volgende:
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)pec-zwolle2014-09-01
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een onzin zeg. Zelfs als de transfer van Boer een fout is doet dat alle eerdere topspelers niet teniet.quote:Op maandag 1 september 2014 16:38 schreef Gtaboy107 het volgende:
HahnNijkamp kan beter gaan stoppen hoor, wat een vreselijk slechte TD.
Kan ik mij ergens even laten invriezen tot volgend jaar?![]()
Oh, Boer weg is niet zo heel gek. Vind alleen zijn beleid hoe hij verkoopt maar vaak vergeet in te kopen gewoon niet goed.quote:Op maandag 1 september 2014 16:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Zelfs als de transfer van Boer een fout is doet dat alle eerdere topspelers niet teniet.
Is er ook een gifje van de ballenbak van Lingo?![]()
Tot nu toe heeft hij elke vertekkende speler moeiteloos opgevangen. Waar koopt hij niet goed?quote:Op maandag 1 september 2014 16:44 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Oh, Boer weg is niet zo heel gek. Vind alleen zijn beleid hoe hij verkoopt maar vaak vergeet in te kopen gewoon niet goed.
Is er ook een gifje van de ballenbak van Lingo?![]()
Alsof Coutinho niet aardig wat blunders heeft gemaaktquote:Op maandag 1 september 2014 16:48 schreef hafcfan het volgende:
Waarom geen Coutinho halen i.p.v Hahn? Die man heeft wat blunders gemaakt..
![]()
Coutinho is niet goed genoeg en te duur. Geen enkele profclub wil hem hebben, hij traint zelfs met Almere City mee.quote:Op maandag 1 september 2014 16:48 schreef hafcfan het volgende:
Waarom geen Coutinho halen i.p.v Hahn? Die man heeft wat blunders gemaakt.
En PEC is niet de enige die dat vindt. Bij Excelsior was hij, na Hahn, plan B.![]()
Dat laatste is niet waar. Exelsior had hem al een aanbieding gedaan, maar hij was te duur. Zelfde geldt voor Heracles. Die hebben hem ook geprobeerd te halen.quote:Op maandag 1 september 2014 16:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Coutinho is niet goed genoeg en te duur. Geen enkele profclub wil hem hebben, hij traint zelfs met Almere City mee.
En PEC is niet de enige die dat vindt. Bij Excelsior was hij, na Hahn, plan B.![]()
quote:Op maandag 1 september 2014 14:38 schreef Tchock het volgende:
Fuuuuuuuuuuck.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo`n compilatie kun je van elke keeper maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Credits naar LittleRabbit en DNP-Old
Hahn; geen idee of het wat wordt maar we gaan het wel zien.Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Alleen is dit van één seizoen. Minder dan een seizoen nog trouwens, alleen de laatste maanden geloof ik. Zijn ook maar 6 verschillende wedstrijden of zo.quote:Op maandag 1 september 2014 17:55 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Zo`n compilatie kun je van elke keeper maken.
Hahn; geen idee of het wat wordt maar we gaan het wel zien.![]()
Nou nee.quote:Op maandag 1 september 2014 17:55 schreef Afwazig het volgende:
Zo`n compilatie kun je van elke keeper maken.![]()
Mwa, uit principe zou je toch een gearriveerde speler moeten huren of een jong talent kopen. Dan past het huren van Hahn ook weer niet echt.quote:Op maandag 1 september 2014 13:42 schreef Monopoly het volgende:
Hahn er bij, mooi. Veel (betere) keuzes waren er niet. Al snap ik niet dat men niet voor Vermeer heeft gekozen. Kost 'maar' een miljoen. Denk wel dat als ze echt wilden, dit bedrag wel bij elkaar konden sprokkelen na de verkoop van Mokotjo.
Wellicht niet dat Vermeer naar Zwolle wilde gaan, maar hij zou wel elke wedstrijd spelen, en met zo'n keeper in het doel maak je als club wel een enorme stap.![]()
Vraag me af wat de balans is qua financiën
[ Bericht 52% gewijzigd door #ANONIEM op 01-09-2014 23:56:57 ]![]()
Inkomsten:quote:Op maandag 1 september 2014 23:56 schreef Monopoly het volgende:
Vraag me af wat de balans is qua financiën
Mokotjo 1,5 miljoen (waarvan ongeveer een derde tot de helft bij PEC terecht komt)
Klich 0,75 miljoen
Boer ~0,8 miljoen
Uitgaven:
Lam (onbekend, maar komt van Jong AZ dus dat zal geen tonnen zijn)
Lukoki (duurste aangetrokken speler, marktwaarde geschat op 0,8 miljoen volgens Transfermarkt. Dat heeft PEC er sowieso niet voor betaald. Educated guess van mijn kant zo'n half miljoen)
De rest was transfervrij of is ge- of verhuurd. Volgens Transfermarkt.de is de totale marktwaarde van de vertrekkende spelers 7,58 miljoen en die van de nieuwe 5,93.![]()
Op het sportieve verlies na is het wel een geweldige transferperiode geweest voor de club.quote:Op dinsdag 2 september 2014 00:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Inkomsten:
Mokotjo 1,5 miljoen (waarvan ongeveer een derde tot de helft bij PEC terecht komt)
Klich 0,75 miljoen
Boer ~0,8 miljoen
Uitgaven:
Lam (onbekend, maar komt van Jong AZ dus dat zal geen tonnen zijn)
Lukoki (duurste aangetrokken speler, marktwaarde geschat op 0,8 miljoen volgens Transfermarkt. Dat heeft PEC er sowieso niet voor betaald. Educated guess van mijn kant zo'n half miljoen)
De rest was transfervrij of is ge- of verhuurd. Volgens Transfermarkt.de is de totale marktwaarde van de vertrekkende spelers 7,58 miljoen en die van de nieuwe 5,93.![]()
Van Vermeer kun je een nog mooiere compilatie maken inderdaad.quote:Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Thomas heeft zich afgemeld voor de nationale ploeg, kan mooi even bijkomen de komende week.Willem-Jan van Puffelen![]()
Van Vermeer wel ja.quote:Op dinsdag 2 september 2014 09:14 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Van Vermeer kun je een nog mooiere compilatie maken inderdaad.
Maar van genoeg keepers niet.![]()
![]()
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 21:18:43Volgens @pec_nu maakt PEC Zwolle morgen het vertrek van algemeen directeur Edward van Wonderen bekend. reageer retweet
![]()
Gisteravond al meegekregen. Mooi zo; Van Wonderen is een ramp geweest voor Zwolle. Nu alleen Nijkamp nog.![]()
Inderdaad. Is er een reden waarom hij weggaat?quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:44 schreef Intellectueel het volgende:
Gisteravond al meegekregen. Mooi zo; Van Wonderen is een ramp geweest voor Zwolle. Nu alleen Nijkamp nog.![]()
Gaat niet helemaal goed binnen de club. Al een keer eerder hier gezegd. Van Wonderen is verantwoordelijk geweest voor een hoop financiële malaise. Visser en anderen wilde hem al een tijdje weg hebben.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:51 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Inderdaad. Is er een reden waarom hij weggaat?![]()
Wat heeft hij fout gedaan? Speelt het gedoe met Mokotjo ook mee? En gaat Nijkamp ook? Zo veel vragen!quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:54 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Gaat niet helemaal goed binnen de club. Al een keer eerder hier gezegd. Van Wonderen is verantwoordelijk geweest voor een hoop financiële malaise. Visser en anderen wilde hem al een tijdje weg hebben.![]()
Financieel wanbeleid, amateuristisch qua handelen, etc. Het gedoe met Mokotjo niet primair. Ik denk niet dat Nijkamp op de korte termijn weggaat, maar ook hij wordt een slecht beleid verweten.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:58 schreef Tchock het volgende:
Wat heeft hij fout gedaan? Speelt het gedoe met Mokotjo ook mee? En gaat Nijkamp ook? Zo veel vragen!![]()
Hoe krijg jij deze dingen überhaupt allemaal mee? Ik snap dat je geen namen gaat noemen, maar ik houd toch alle (internet)kanalen vrij goed in de gaten en ik leer het meeste hier van jouquote:Op dinsdag 2 september 2014 22:03 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Financieel wanbeleid, amateuristisch qua handelen, etc. Het gedoe met Mokotjo niet primair. Ik denk niet dat Nijkamp op de korte termijn weggaat, maar ook hij wordt een slecht beleid verweten.![]()
![]()
Ik heb wat bronnen binnen in de club zitten.
Overigens heb ik zojuist het officiële persbericht ontvangen (dat morgen wordt bekendgemaakt) + de werkelijke redenen van zijn vertrek.
Hou het nog even voor me denk ik.![]()
Als je toch hem niet voor je wilt houden, ik lees het graag via PB etc, gezien ik morgen geen tijd heb om op het internet te komen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:05 schreef Intellectueel het volgende:
Ik heb wat bronnen binnen in de club zitten.
Overigens heb ik zojuist het officiële persbericht ontvangen (dat morgen wordt bekendgemaakt) + de werkelijke redenen van zijn vertrek.
Hou het nog even voor me denk ik.![]()
Persbericht is standaard politiek correcte prietpraat. Werkelijke reden is financiële wanbeleid.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:07 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Als je toch hem niet voor je wilt houden, ik lees het graag via PB etc, gezien ik morgen geen tijd heb om op het internet te komen.
[ Bericht 3% gewijzigd door Intellectueel op 02-09-2014 22:18:22 ]![]()
Hebben ze al een opvolger? Gaat Nijkamp eindelijk ook weg?quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:08 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Persbericht is standaard politiek correcte prietpraat. Werkelijke reden is financiële wanbeleid. Zo'n één miljoen tekort aan prognose en daadwerkelijk eindresultaat. De man is een ramp geweest.![]()
Ze hebben een tekort van een miljoen? Op een begroting van 9-11 miljoen? Wtfquote:Op dinsdag 2 september 2014 22:08 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Persbericht is standaard politiek correcte prietpraat. Werkelijke reden is financiële wanbeleid. Zo'n één miljoen tekort aan prognose en daadwerkelijke eindresultaat. De man is een ramp geweest.![]()
![]()
Nog niets gehoord over een opvolger of een vertrek van Nijkamp.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:09 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Hebben ze al een opvolger? Gaat Nijkamp eindelijk ook weg?![]()
Precies.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:09 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ze hebben een tekort van een miljoen? Op een begroting van 9-11 miljoen? Wtf
[ Bericht 2% gewijzigd door Intellectueel op 02-09-2014 22:18:14 ]![]()
Maakt dat nou uit.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:13 schreef Gtaboy107 het volgende:
Die man had wat minder op Twitter moeten zitten en meer bezig moeten zijn met zijn werk.Vind het juist goed dat dat soort figuren communiceren met de buitenwereld. Neemt natuurlijk niet weg dat hij zijn werk had moeten doen.
![]()
Is niet erg dat hij het deed maar hij gebruikte het ook wel iets te veel.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maakt dat nou uit.Vind het juist goed dat dat soort figuren communiceren met de buitenwereld. Neemt natuurlijk niet weg dat hij zijn werk had moeten doen.
![]()
Oké, maar ik snap nog niet wat hij nou persoonlijk verkeerd heeft gedaan. Is hij verantwoordelijk voor die 30K boete voor het niet doorgeven van een betalingsachterstand? En voor de achterstand zelf? Hij heeft toch adviseurs en de directie om dat soort dingen samen mee te regelen?
En wat voor gevolgen heeft dat begrotingstekort voor de club de komende jaren?![]()
![]()
Maar houd deze info graag even achterwege. Hoe meer er bekend is, des te meer geld Wonderen meekrijgt.![]()
Wil je dan wel vertellen als het allemaal in kannen en kruiken is?quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:20 schreef Intellectueel het volgende:
Maar houd deze info graag even achterwege. Hoe meer er bekend is, des te meer geld Wonderen meekrijgt.![]()
![]()
Haha.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wil je dan wel vertellen als het allemaal in kannen en kruiken is?![]()
![]()
Vroeger hoorde ik nog wel eens dingen over Zwolle. Tegenwoordig woon ik te ver weg blijkbaar. En er is ook geen fatsoenlijk supportersforum voor onze club.![]()
Dat Boer weg gaat is leuk voor hemMaar kut voor ons
Toch zal het bij elke wedstrijd die hij voor Ajax in de beker/eredivisie/CL toch leuk zijn dat er een klein beetje PEC Zwolle op het veld staatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Diederik Boer, olé olé![]()
Fuck the EBU.![]()
Ik hoor die dingen anders ook niet en ik woon 10 km van Zwolle af.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:22 schreef Tchock het volgende:
Vroeger hoorde ik nog wel eens dingen over Zwolle. Tegenwoordig woon ik te ver weg blijkbaar. En er is ook geen fatsoenlijk supportersforum voor onze club.![]()
![]()
Ik hoor ook alles via PEC.nu op Facebook en meer van dat soort pagina's.
Een forum zou zeker geen kwaad kunnen.![]()
Ik woon in Zwolle en weet die shit niet.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:23 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Ik hoor die dingen anders ook niet en ik woon 10 km van Zwolle af.
Ik heb ook bronnen in de club nodig.![]()
Inderdaad, mis dat al een jaar of zes maar niemand die ermee komt.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:23 schreef Monopoly het volgende:
Ik hoor ook alles via PEC.nu op Facebook en meer van dat soort pagina's.
Een forum zou zeker geen kwaad kunnen.![]()
PEC.nu heeft een forum dat wel groeit, maar veel te langzaam. Bovendien heb ik niet het idee dat er mensen rondhangen die van de hoed en de rand weten (dat doe ik zelf natuurlijk ook niet).quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:23 schreef Monopoly het volgende:
Ik hoor ook alles via PEC.nu op Facebook en meer van dat soort pagina's.
Een forum zou zeker geen kwaad kunnen.
Aanmelden dus allemaal!![]()
Intellectueel moet ons een geweldige pass qua bronnen geven!quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:24 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik woon in Zwolle en weet die shit niet.
Ik heb ook bronnen in de club nodig.![]()
Aye, bij Duitse clubs zie je dat dat goed werkt, ook voor kleinere clubs. Topics per speler enzo werkt lekker.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:23 schreef Monopoly het volgende:
Ik hoor ook alles via PEC.nu op Facebook en meer van dat soort pagina's.
Een forum zou zeker geen kwaad kunnen.![]()
Jawel, mocht iemand het nog interesseren. Haha.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wil je dan wel vertellen als het allemaal in kannen en kruiken is?De supporters waren niet op de hoogte van de problemen binnen de club. Zelfs nu nog niet.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:22 schreef Tchock het volgende:
Vroeger hoorde ik nog wel eens dingen over Zwolle. Tegenwoordig woon ik te ver weg blijkbaar. En er is ook geen fatsoenlijk supportersforum voor onze club.![]()
Als dat forum nou ook over de wedstrijd van zondag had gepraat...quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:24 schreef Tchock het volgende:
[..]
PEC.nu heeft een forum dat wel groeit, maar veel te langzaam. Bovendien heb ik niet het idee dat er mensen rondhangen die van de hoed en de rand weten (dat doe ik zelf natuurlijk ook niet).
Aanmelden dus allemaal!![]()
![]()
Ik woon zelf in Groningen dus ben enkel op wedstrijddagen in het stadion (als ik uberhaupt) al kan.
Woonde ik nog in Zwolle dan ging ik zeker 2-3 keer in de week even buurten bij de training. Zonnebrilletje op, peukie erbij. Heerlijk.![]()
Stuur eens een DM als je weer naar een training gaat.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:26 schreef Monopoly het volgende:
Ik woon zelf in Groningen dus ben enkel op wedstrijddagen in het stadion (als ik uberhaupt) al kan.
Woonde ik nog in Zwolle dan ging ik zeker 2-3 keer in de week even buurten bij de training. Zonnebrilletje op, peukie erbij. Heerlijk.![]()
![]()
Het is helaas onder schooltijd de trainingen, anders kon ik de bus vanaf school pakken en naar het stadion.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:26 schreef Monopoly het volgende:
Ik woon zelf in Groningen dus ben enkel op wedstrijddagen in het stadion (als ik uberhaupt) al kan.
Woonde ik nog in Zwolle dan ging ik zeker 2-3 keer in de week even buurten bij de training. Zonnebrilletje op, peukie erbij. Heerlijk.![]()
![]()
Waar zit je op school?quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:26 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Het is helaas onder schooltijd de trainingen, anders kon ik de bus vanaf school pakken en naar het stadion.![]()
Zit ook niet echt te wachten om op een speciale PEC forum rond te hangen. Lekker op een niet-voetbal forum een beetje over PEC ouwehoeren is veel leuker, en minder persoonlijk.![]()
Klopt, maar je leest sommige dingen wel eerder dan hierquote:Op dinsdag 2 september 2014 22:28 schreef Intellectueel het volgende:
Zit ook niet echt te wachten om op een speciale PEC forum rond te hangen. Lekker op een niet-voetbal forum een beetje over PEC ouwehoeren is veel leuker, en minder persoonlijk.Da's handig
![]()
![]()
Ben het wel met je eens, maar deze reeks is alleen ook zo goed als dood.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:28 schreef Intellectueel het volgende:
Zit ook niet echt te wachten om op een speciale PEC forum rond te hangen. Lekker op een niet-voetbal forum een beetje over PEC ouwehoeren is veel leuker, en minder persoonlijk.De vaste userbase is wel leuk maar dat zijn nog geen tien mensen. Wat ook de reden is dat we veel minder topics hebben dan Heracles of de Egels.
![]()
We missen Afwazig, die is goed in quadposten.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ben het wel met je eens, maar deze reeks is alleen ook zo goed als dood.De vaste userbase is wel leuk maar dat zijn nog geen tien mensen. Wat ook de reden is dat we veel minder topics hebben dan Heracles of de Egels.
![]()
Nah. Ook niet echt veel scoops daar hoor. De laatste tijd meer brekend info hier geweest dan op de PEC fansites.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:29 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Klopt, maar je leest sommige dingen wel eerder dan hierDa's handig
![]()
Heeft 'ie weer een ban opgelopen?quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:30 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
We missen Afwazig, die is goed in quadposten.![]()
![]()
Deze reeks loopt de laatste toch wel een beetje? Sowieso beter dan een reeks over NAC, Den Haag of andere dergelijke clubs.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ben het wel met je eens, maar deze reeks is alleen ook zo goed als dood.De vaste userbase is wel leuk maar dat zijn nog geen tien mensen. Wat ook de reden is dat we veel minder topics hebben dan Heracles of de Egels.
![]()
Denk het niet maar ik mis die gast hier op momenten.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Heeft 'ie weer een ban opgelopen?![]()
twitter:sportstentorzwo twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 22:29:46NIEUWS algemeen directeur Edward van Wonderen vertrekt per direct bij PEC Zwolle wegens 'verschil van inzicht' @peczwolle reageer retweet
![]()
Niet eens!quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Heeft 'ie weer een ban opgelopen?![]()
![]()
Van de 15 topics in deze reeks zijn er vijf (!) van na de bekerfinale. Zegt genoeg lijkt me.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:31 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Deze reeks loopt de laatste toch wel een beetje? Sowieso beter dan een reeks over NAC, Den Haag of andere dergelijke clubs.![]()
Ha! Zoiets zei ik alquote:Op dinsdag 2 september 2014 22:32 schreef Gtaboy107 het volgende:
twitter:sportstentorzwo twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 22:29:46NIEUWS algemeen directeur Edward van Wonderen vertrekt per direct bij PEC Zwolle wegens 'verschil van inzicht' @peczwolle reageer retweet
Fuck the EBU.![]()
Stentor is er weer eens laat bij.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:32 schreef Gtaboy107 het volgende:
twitter:sportstentorzwo twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 22:29:46NIEUWS algemeen directeur Edward van Wonderen vertrekt per direct bij PEC Zwolle wegens 'verschil van inzicht' @peczwolle reageer retweet
![]()
Reeks loopt sowieso pas een jaar ofzo een beetje.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Van de 15 topics in deze reeks zijn er vijf (!) van na de bekerfinale. Zegt genoeg lijkt me.![]()
Afwazig was in de eerste topics altijd zowat als enigste.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Van de 15 topics in deze reeks zijn er vijf (!) van na de bekerfinale. Zegt genoeg lijkt me.![]()
![]()
Meestal als zoiets spontaan gebeurt is er gewoon fittie geweest en word het 'verschil van inzicht' genoemdquote:
Fuck the EBU.![]()
Deze man kent wijsheden.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:34 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Vrouwen met tetten hebben vaker gelijk dan je denktFuck the EBU.![]()
Mooi toch. Van sommige gevestigde Eredivisie-clubs loopt bijna helemaal geen reeks.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Van de 15 topics in deze reeks zijn er vijf (!) van na de bekerfinale. Zegt genoeg lijkt me.![]()
Ik ben trouwens bezig met een nieuwe OP regelenLastpost heeft toegezegd dat hij wel iets wil maken. En hij kan het. Bewijs:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:36 schreef Tchock het volgende:
Ik ben trouwens bezig met een nieuwe OP regelenLastpost heeft toegezegd dat hij wel iets wil maken. En hij kan het. Bewijs:
Mijn ogen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(Jammer van de club, rest is tof).
![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:36 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Mijn ogen.(Jammer van de club, rest is tof).
Dacht ik ook. We hebben nu alleen wat tekst en sfeerfoto's (en die laatste blijven er natuurlijk in staan wat mij betreft).
![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:36 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Je moet meer hier komen ipv KPD.![]()
Az uit weer eens mee.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:36 schreef Tchock het volgende:
Ik ben trouwens bezig met een nieuwe OP regelenLastpost heeft toegezegd dat hij wel iets wil maken. En hij kan het. Bewijs:
MooiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ik vind deze reeks ook allesbehalve dood eigenlijk, loopt prima de laatste tijd!!Willem-Jan van Puffelen![]()
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 22:46:35Van Wonderen heeft zelf besloten op te stappen. Voorzitter Adriaan Visser neemt voorlopig de positie van hem over. http://t.co/KvXhMBeZ9F reageer retweet
![]()
Sticks
twitter:sticksFTG twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 22:48:47Edward v Wonderen weg als directeur bij Pec. Zonde! Bij deze stel ik me beschikbaar als vervanger. Rt als je vindt dat ik t moet worden reageer retweet
![]()
Hehehe.quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:04 schreef Slobeend het volgende:
Sticks
twitter:sticksFTG twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 22:48:47Edward v Wonderen weg als directeur bij Pec. Zonde! Bij deze stel ik me beschikbaar als vervanger. Rt als je vindt dat ik t moet worden reageer retweet
![]()
![]()
PEC breekt met algemeen directeur Van Wonderenhttp://www.ad.nl/ad/nl/56(...)r-Van-Wonderen.dhtmlquote:PEC Zwolle en Edward van Wonderen gaan met onmiddellijke ingang uit elkaar. Gisteren bereikte de clubleiding met de algemeen directeur overeenstemming over een ontbinding van diens contract. Van Wonderen (48) was sinds oktober 2011 werkzaam voor de club.
Aan het dienstverband komt nu 'door een verschil van inzicht over de uit te voeren werkzaamheden' voortijdig een eind. De bestuurder legt zijn taken per direct neer nadat beide partijen de voorbije maanden tijdens evaluaties al de conclusie trokken dat de opmars van PEC om een andere technisch directeur vraagt. Gisteren bereikte Van Wonderen met de club een akkoord over de financiële afwikkeling van de breuk. 'Edward was primair verantwoordelijk voor de commerciële activiteiten bij PEC. De voorbije jaren heeft hij daarin een prima job geleverd', zegt voorzitter Adriaan Visser. 'We gaan nu echter een volgende fase in met de club en denken we nu op zoek moeten naar een ander profiel.'
Van Wonderen trad in 2011 aan bij PEC toen de club nog in de Jupiler League speelde. De voorbije drie seizoenen promoveerde PEC, hield de club uit Zwolle zich knap staande in de eredivisie en werd zelfs beslag gelegd op de KNVB-beker en de Johan Cruijff-schaal. De komende jaren hoopt PEC door te groeien tot een stabiele middenmoter in Nederland. Visser: 'Er moet niet te veel achter gezocht worden. In feite is het organisatorisch niet veel anders dan bij spelers. Wij gaan met PEC nu een volgende fase in. Wat betreft de ontwikkeling van de club, zitten we in een cruciale positie en wij denken dat we met een ander profiel voor de functie van algemeen directeur verder komen.'
Daar gaat de clubleiding de komende tijd naar op zoek. Zo lang PEC Zwolle de opvolger van Van Wonderen nog niet in huis heeft, zullen technisch directeur Gerard Nijkamp en voorzitter Visser nemen een deel van zijn takenpakket overnemen. Van Wonderen, broer van oud-speler Kees, was eerder acht jaar actief op de commerciële afdeling van Feyenoord.
Prima job. Haha, die Visser toch.![]()
![]()
Ik snap dat dat super geheime informatie is die we als supporters absoluut niet mogen weten maar hoe veel geld krijgt zo'n bestuurder nou mee? Zijn dat honderden, tienduizenden, duizenden euro's?quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:08 schreef Intellectueel het volgende:
PEC breekt met algemeen directeur Van Wonderen
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)r-Van-Wonderen.dhtml
Prima job. Haha, die Visser toch.![]()
Op Twitter denkt trouwens iedereen dat hij verkast naar een andere club, en dat hij daarom weg gaat.![]()
Lijkt mij dat er een gentlemen agreement is gesloten. Iets in de duizenden + plus een Zwolle dat zich stilhoudt over de daadwerkelijke reden van zijn vertrek.quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik snap dat dat super geheime informatie is die we als supporters absoluut niet mogen weten maar hoe veel geld krijgt zo'n bestuurder nou mee? Zijn dat honderden, tienduizenden, duizenden euro's?![]()
Haha, moest daar al om lachen. Stelletje nitwits.quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:14 schreef Tchock het volgende:
Op Twitter denkt trouwens iedereen dat hij verkast naar een andere club, en dat hij daarom weg gaat.![]()
Haha, ik ook. Dat hij naar Vitesse zou gaan, of "peccambuur of pectwente"quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:22 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Haha, moest daar al om lachen. Stelletje nitwits.![]()
![]()
Ik gun Cambuur eigenlijk Van Wonderen wel. Hehe.quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Haha, ik ook. Dat hij naar Vitesse zou gaan, of "peccambuur of pectwente"![]()
Van Wonderen en PEC Zwolle uit elkaar
Directeur commerciële en algemene zaken Edward van Wonderen en PEC Zwolle gaan uit elkaar. Van Wonderen heeft de club medegedeeld zijn werkzaamheden na drie werkzame jaren, vanaf 1 oktober neer te leggen. De reden hiervan is dat er een verschil van inzicht is ontstaan over de uitvoering van de werkzaamheden.
Van Wonderen heeft besloten terug te treden op het moment waarin de club, na de promotie vanuit de Jupiler League in 2012, de gewenste positie inneemt als stabiele middenmoter in de Eredivisie. Recentelijk werden er in de vorm van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal ook nog twee prijzen aan de palmares van de club toegevoegd. In de afgelopen periode heeft Van Wonderen met zijn commerciële team de sponsoren in het toplevel voor meerdere jaren aan de club verbonden. Hiermee is er een basis gelegd voor verdere groei van de club.
PEC Zwolle bedankt Van Wonderen voor zijn inzet en betrokkenheid bij de ontwikkeling van PEC Zwolle en wenst hem veel succes in het vervolg van zijn carričre. De positie van Van Wonderen wordt voorlopig op interim basis ingevuld door Adriaan Visser, de huidige voorzitter van PEC Zwolle.
Edward van Wonderen: ,,Ik ben er trots op om drie jaar bij PEC Zwolle te hebben gewerkt. De komende periode ga ik gebruiken om mijn werkzaamheden over te dragen. Graag wil ik iedereen bedanken voor het vertrouwen en de prettige samenwerking.”
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)uit-elkaar2014-09-02![]()
Niets dan lieve woordjes natuurlijk.quote:Directeur commerciële en algemene zaken Edward van Wonderen en PEC Zwolle gaan uit elkaar. Van Wonderen heeft de club medegedeeld zijn werkzaamheden na drie werkzame jaren, vanaf 1 oktober neer te leggen. De reden hiervan is dat er een verschil van inzicht is ontstaan over de uitvoering van de werkzaamheden.
Van Wonderen heeft besloten terug te treden op het moment waarin de club, na de promotie vanuit de Jupiler League in 2012, de gewenste positie inneemt als stabiele middenmoter in de Eredivisie. Recentelijk werden er in de vorm van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal ook nog twee prijzen aan de palmares van de club toegevoegd. In de afgelopen periode heeft Van Wonderen met zijn commerciële team de sponsoren in het toplevel voor meerdere jaren aan de club verbonden. Hiermee is er een basis gelegd voor verdere groei van de club.
PEC Zwolle bedankt Van Wonderen voor zijn inzet en betrokkenheid bij de ontwikkeling van PEC Zwolle en wenst hem veel succes in het vervolg van zijn carričre. De positie van Van Wonderen wordt voorlopig op interim basis ingevuld door Adriaan Visser, de huidige voorzitter van PEC Zwolle.
Edward van Wonderen: ,,Ik ben er trots op om drie jaar bij PEC Zwolle te hebben gewerkt. De komende periode ga ik gebruiken om mijn werkzaamheden over te dragen. Graag wil ik iedereen bedanken voor het vertrouwen en de prettige samenwerking.”
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)uit-elkaar2014-09-02![]()
twitter:evanwonderen twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 23:52:01Zwolle bedankt! @PECZwolle @SC_PEC_ZWOLLE reageer retweet
![]()
Ik haat je.quote:Op dinsdag 2 september 2014 23:59 schreef Pino112 het volgende:
twitter:evanwonderen twitterde op dinsdag 02-09-2014 om 23:52:01Zwolle bedankt! @PECZwolle @SC_PEC_ZWOLLE reageer retweet
![]()
Klopt, klopt en klopt ook ja maar bij mijn opleiding valt dat reuze mee.quote:Op woensdag 3 september 2014 14:05 schreef superniger het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Moet niet iedereen over 1 kam scheren.
Alleen loopt er wel veel tuig rond.![]()
Ik ben dan ook een eckte eckte.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:34 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Afwazig was in de eerste topics altijd zowat als enigste.Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Jong Oranje speelt momenteel tegen Georgië. Niet zo boeiend verder, maar als je wil kun je wel Hahn in actie zien.![]()
Kunnen we Hahn nog terugbrengen? Was net een baby die heeft gepoept, die gaat ook stuiteren op de grond.![]()
![]()
"Uitleg vandaag in de Telegraaf: Van Wonderen moest terug naar de functie van Commercieel Manager. Hij deed het namelijk goed op commercieel vlak, maar minder goed op de overige onderdelen die bij de functie van AD horen. Vooral de nieuwe uitdagingen die horen bij de snelle groei van de club kon hij niet aan. Van Wonderen wilde niet terug naar zijn oude functie (ook niet in salaris, vermoed ik) en er ontstond een conflict. Resultaat is dat de partijen hebben besloten dat het beter is dat Van Wonderen opstapt."![]()
Ah. Prima kerel, helaas niet geschikt voor de functie. Bekend scenario.quote:Op vrijdag 5 september 2014 11:45 schreef Tchock het volgende:
"Uitleg vandaag in de Telegraaf: Van Wonderen moest terug naar de functie van Commercieel Manager. Hij deed het namelijk goed op commercieel vlak, maar minder goed op de overige onderdelen die bij de functie van AD horen. Vooral de nieuwe uitdagingen die horen bij de snelle groei van de club kon hij niet aan. Van Wonderen wilde niet terug naar zijn oude functie (ook niet in salaris, vermoed ik) en er ontstond een conflict. Resultaat is dat de partijen hebben besloten dat het beter is dat Van Wonderen opstapt."![]()
Jong Oranje in wachtkamer na nederlaag tegen Jong Slowakijequote:Slowakije kreeg de beste mogelijkheden, maar stuitte enkele keren op doelman Warner Hahn, de uitblinker aan de kant van Jong Oranje. Zo'n twintig minuten voor tijd kon Hahn niet voorkomen dat de Slowaken op voorsprong kwamen.![]()
Wedstrijden met PEC zijn nu een topperquote:Makkelie fluit topper tussen bekerwinnaar en koploper, Liesveld naar ArenA
Dinsdag, 9 september 2014 om 12:37
Na vier speelronden is er nog maar een ploeg foutloos gebleven in de Eredivisie en dat is PSV. De ploeg van Phillip Cocu staat na de overwinning op Ajax in zijn eentje bovenaan en krijgt zaterdag bezoek van PEC Zwolle, dat met drie zeges uit vier duels ook goed gestart is aan het nieuwe seizoen. Danny Makkelie is door de KNVB aangewezen als de scheidsrechter voor deze topper.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 9 september 2014 13:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wedstrijden met PEC zijn nu een topper![]()
![]()
Dat is wel baas iddquote:Op dinsdag 9 september 2014 13:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens mij ook. Maar dat boeit niet. Topper![]()
![]()
Watquote:Op dinsdag 9 september 2014 13:51 schreef de_boswachter het volgende:
Succes met de bank warm houden klootzak!!!Gaat dat over Diederik? Die beste man heeft genoeg gegeven aan PEC, hij verdient het wel om even fatsoenlijk te verdienen.
![]()
mentaliteit van een zak hooi. Hij houdt nog liever de bank warm om een paar euro meer te verdienen dan dat hij wekelijks op het veld staat. Wat een loser.quote:Op dinsdag 9 september 2014 14:00 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
WatGaat dat over Diederik? Die beste man heeft genoeg gegeven aan PEC, hij verdient het wel om even fatsoenlijk te verdienen.
U MAD?![]()
quote:Op dinsdag 9 september 2014 13:51 schreef de_boswachter het volgende:
Succes met de bank warm houden klootzak!!!Gast, klets toch niet zoquote:Op dinsdag 9 september 2014 14:02 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
mentaliteit van een zak hooi. Hij houdt nog liever de bank warm om een paar euro meer te verdienen dan dat hij wekelijks op het veld staat. Wat een loser.Als het om het geld ging was hij al tien jaar eerder vertrokken. Boer heeft een clubhart als geen ander. Zijn enige droom als sportman was voor zijn carričre voorbij is nog een keer bij een grote club te spelen, de sfeer te proeven en in de Champions League uit te komen. Dat je dan tweede keeper bent is daarvoor irrelevant.
Bah, wat achterbaks om dan op iemand te gaan zwartgallen. Die man heeft meer voor PEC gedaan dan welke speler dan ook, en ik weet zeker dat hij weer terug komt.![]()
Hij had regelmatig kunnen vertrekken voor meer geldquote:Op dinsdag 9 september 2014 14:02 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
mentaliteit van een zak hooi. Hij houdt nog liever de bank warm om een paar euro meer te verdienen dan dat hij wekelijks op het veld staat. Wat een loser.
Onzinnig om hem dan aan het einde van zijn carričre te verwijten dat hij niets meer dan een huurling is. Ik ken geen enkele fan die hem dit misgunt. Grotere club, meer geld, CL. Mooi eind aan een respectabele carričre.![]()
Over Boer gesproken.quote:Niki Zimling en Diederik Boer hebben dinsdagmiddag hun eerste speelminuten in het shirt van Ajax gemaakt. De middenvelder en doelman kwamen in de slotfase van de zomerse transfermarkt naar Amsterdam en deden op De Toekomst mee in een besloten oefenwedstrijd tegen SC Cambuur. Dit duel eindigde door doelpunten van Queensy Menig en Erik Bakker in een 1-1 gelijkspel.
Zimling werd vorige week maandag gehuurd van FSV Mainz 05, terwijl Boer een dag eerder al werd overgenomen van PEC Zwolle. Het duo begon dinsdag in de basis tegen Cambuur en speelde de eerste helft mee. Boer hield mede dankzij een aantal uitstekende reddingen de nul en werd ook nog een keer geholpen door Zimling, die een bal van de doellijn kopte.![]()
Volgens VI komt Wout Brama misschien naar PEC. Hopen dat het lukt, uitstekende speler. Zonde dat hij zo lang geblesseerd is geweest.
http://www.vi.nl/nieuws/p(...)ef.htm?channel=phone![]()
Dit dusquote:Op dinsdag 9 september 2014 14:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Gast, klets toch niet zoAls het om het geld ging was hij al tien jaar eerder vertrokken. Boer heeft een clubhart als geen ander. Zijn enige droom als sportman was voor zijn carričre voorbij is nog een keer bij een grote club te spelen, de sfeer te proeven en in de Champions League uit te komen. Dat je dan tweede keeper bent is daarvoor irrelevant.
Bah, wat achterbaks om dan op iemand te gaan zwartgallen. Die man heeft meer voor PEC gedaan dan welke speler dan ook, en ik weet zeker dat hij weer terug komt..
Was jij niet voor PSV de_boswachter?
Je hebt geen idee van hoe Diederik bij PEC Zwolle erop staat dat is wel duidelijk.Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
quote:Op dinsdag 9 september 2014 13:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wedstrijden met PEC zijn nu een topper![]()
mag het weten![]()
De_Boswachter bezoekt namens PSV elk uitvak behalve die van Ajax want die is kut.quote:Op woensdag 10 september 2014 11:45 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Dit dus.
Was jij niet voor PSV de_boswachter?
Je hebt geen idee van hoe Diederik bij PEC Zwolle erop staat dat is wel duidelijk.![]()
Bijzonder wel. Op het hoogtepunt van zijn carriere moeten bedelen voor een club met toch een zeer behoorlijk C.V.quote:Op woensdag 10 september 2014 11:37 schreef Tchock het volgende:
Volgens VI komt Wout Brama misschien naar PEC. Hopen dat het lukt, uitstekende speler. Zonde dat hij zo lang geblesseerd is geweest.
http://www.vi.nl/nieuws/p(...)ef.htm?channel=phone.
Zijn Nederlands elftal uitverkiezing was natuurlijk volkomen belachelijk maar een Zwolle mag in zijn handen knijpen met zo'n speler.![]()
Ja, eens. Zou een uitstekende versterking zijn. Maar ik snap ook wel dat Zwolle de boot afhoudt als hij een jaar niet gespeeld heeft. Wie weet hoe zijn conditie er aan toe is nu.quote:Op woensdag 10 september 2014 11:50 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Bijzonder wel. Op het hoogtepunt van zijn carriere moeten bedelen voor een club met toch een zeer behoorlijk C.V..
Zijn Nederlands elftal uitverkiezing was natuurlijk volkomen belachelijk maar een Zwolle mag in zijn handen knijpen met zo'n speler.![]()
Waarom vindt iedereen Brama hier zo geweldig? Gewoon een gemiddeld lopertje op het middenveld. Bruikbare speler hoor maar als hij niet komt vind ik het ook prima.Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Waar is er precies gesteld dat Brama een geweldige speler is?quote:Op woensdag 10 september 2014 12:53 schreef Afwazig het volgende:
Waarom vindt iedereen Brama hier zo geweldig? Gewoon een gemiddeld lopertje op het middenveld. Bruikbare speler hoor maar als hij niet komt vind ik het ook prima.![]()
Oké ik zal het wat nuanceren. Voor Zwolle een geweldige speler dan?quote:Op woensdag 10 september 2014 12:55 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Waar is er precies gesteld dat Brama een geweldige speler is?
Ik vind dat eigenlijk helemaal niet. Niet in de eerste plaatst omdat hij een jaar niet heeft gespeeld maar ook bij Twente vond ik hem niet bijzonder. Hij werd gedragen door de spelers om hem heen.Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Solide in de verdediging en op het middenveld, bakken ervaring, nog lang niet oud en normaliter onbetaalbaar voor PEC. Snap niet dat je zo'n speler er niet bij wil hebben als je hem gratis kunt oppikken. Zo dikbezet zijn we trouwens ook niet als er een of twee spelers wegvallen.quote:Op woensdag 10 september 2014 12:56 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Oké ik zal het wat nuanceren. Voor Zwolle een geweldige speler dan?
Ik vind dat eigenlijk helemaal niet. Niet in de eerste plaatst omdat hij een jaar niet heeft gespeeld maar ook bij Twente vond ik hem niet bijzonder. Hij werd gedragen door de spelers om hem heen.
Natuurlijk, het is niet de beste middenvelder in de Eredivisie. Maar dat is voor ons ook niet haalbaar of nodig.![]()
Andere spelers een blessure toewensen is enorm achterbaks maar als Cillessen in de warming-up in Camp Nou uitvalt doe ik toch een klein vreugdedansjequote:Op woensdag 10 september 2014 14:09 schreef superniger het volgende:
Diederik Boer.![]()
Hoop echt dat hij minimaal 1 CL wedstrijd mag keepen.![]()
![]()
Buiten dat, zou ik het ook gewoon voor het geld wel doenquote:Op dinsdag 9 september 2014 14:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Gast, klets toch niet zoAls het om het geld ging was hij al tien jaar eerder vertrokken. Boer heeft een clubhart als geen ander. Zijn enige droom als sportman was voor zijn carričre voorbij is nog een keer bij een grote club te spelen, de sfeer te proeven en in de Champions League uit te komen. Dat je dan tweede keeper bent is daarvoor irrelevant.
Bah, wat achterbaks om dan op iemand te gaan zwartgallen. Die man heeft meer voor PEC gedaan dan welke speler dan ook, en ik weet zeker dat hij weer terug komt.![]()
![]()
Gelijk halen. Eigenlijk best belachelijk hoe Twente met hem omgaat...quote:Op woensdag 10 september 2014 11:37 schreef Tchock het volgende:
Volgens VI komt Wout Brama misschien naar PEC. Hopen dat het lukt, uitstekende speler. Zonde dat hij zo lang geblesseerd is geweest.
http://www.vi.nl/nieuws/p(...)ef.htm?channel=phone![]()
Hafcfan is het niet met je eensquote:Op zaterdag 13 september 2014 22:48 schreef pleeborstel het volgende:
Gotvorredomme PEC, wat is je scouting goed.
Rienstra
http://fok.nl/sherlock/?by=hafcfan&about=Rienstra¬intopic=0![]()
Rienstra is de perfecte opvolger van Mokotjo.quote:Op zaterdag 13 september 2014 23:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hafcfan is het niet met je eens
http://fok.nl/sherlock/?by=hafcfan&about=Rienstra¬intopic=0
Wie mist Mokotjo, Mokhtar, Achenteh, vd Berg of Lachman eigenlijk nog?![]()
Lekkere vrije trap van Broerse en meteen schlemiel af na die handbalEn lekker balletje van Rienstra hoor
PEC de nieuwe titelkandidaat?
mag het weten![]()
Hafcfan zeurt altijd over elke speler die bij Heracles speelt of heeft gespeeld, op een paar extreme uitzonderingen na.quote:Op zaterdag 13 september 2014 23:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hafcfan is het niet met je eens
http://fok.nl/sherlock/?by=hafcfan&about=Rienstra¬intopic=0![]()
ik kom zelf uit Deventer maar ik moet toch even zeggen dat PEC mij iedere keer blijft verbazen. Hulde aan PEC en de mensen die er nu zitten. Iedere keer winnen en ook nog eens met goed en verzorgd voetbal keurig hoor![]()
Noem er eens 3 op Uth (wat terecht was) en Rienstra na (wat verkeerd was).quote:Op zaterdag 13 september 2014 23:53 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hafcfan zeurt altijd over elke speler die bij Heracles speelt of heeft gespeeld, op een paar extreme uitzonderingen na.![]()
Helaas de wedstrijd gemist omdat ik aan het werk was, maar net samenvatting gekeken.
WauwPEC speelt zó goed
Rienstra is een baas. Thomas produceert magie met zijn voetbalschoenen. Drost wordt echt al jaren elke wedstrijd ietsje beter. En dan die vrije trap van Broerse
Genieten. Het maakt me zo trots dat PEC oprecht een van de best voetballende ploegen uit de Eredivisie is nu
Hahn was qua resultaat foutloos, maar hij lijkt niet altijd even zeker. Hoewel die ietwat vreemde redding op een vrije trap in de tiende minuut van grote klasse was.![]()
Sportief!quote:Op zondag 14 september 2014 00:10 schreef Evertjan het volgende:
ik kom zelf uit Deventer maar ik moet toch even zeggen dat PEC mij iedere keer blijft verbazen. Hulde aan PEC en de mensen die er nu zitten. Iedere keer winnen en ook nog eens met goed en verzorgd voetbal keurig hoor![]()
![]()
Wat jij wil joh.quote:Op zondag 14 september 2014 00:14 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Noem er eens 3 op Uth (wat terecht was) en Rienstra na (wat verkeerd was).quote:Op maandag 28 april 2014 22:21 schreef hafcfan het volgende:
Pasveer naar PSV. Wat moeten jullie daar nou weer mee
quote:Ik heb er vier gedaan omdat die opmerking over Veldmate niet per se negatief over de speelstijl is maar gewoon "overig gezeur".quote:Op zaterdag 22 februari 2014 23:33 schreef hafcfan het volgende:
Veldmate ik wil me geld terug met je kut clichés.
![]()
![]()
Ik noemde Pasveer niet slecht. Alleen niet goed genoeg voor PSV. Linsen was in emotie niet constant. Rosheuvel klopt wel.quote:Op zondag 14 september 2014 00:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat jij wil joh.
[..]
[..]
[..]
Ik heb er vier gedaan omdat die opmerking over Veldmate niet per se negatief over de speelstijl is maar gewoon "overig gezeur".![]()
Heerlijk zeg. Ik was vanavond niet thuis, maar heb via Teletekst en Twitter natuurlijk wel even PEC gevolgd. Prachtige prestatie opnieuw.![]()
![]()
Wat een heerlijke wedstrijd gisteren. Wat is het leven toch fijn. Rienstra speelt dit hele seizoen al boven niveau en gisteren, pfoe.
PEC![]()
![]()
![]()
![]()
Gewoon ongelooflijk wat PEC nu al een 2e seizoen op rij laat zien, eigenlijk zelfs al langer want onder Langeler/Stam speelde ze ook heerlijk, maar werkelijk geweldig.
De kleine wendbare mannetjes die elke ploeg consequent stuk spelen. Heerlijk!![]()
Ik vind het zo tof dat Zwolle elke tegenstander klein kan krijgen met prachtig voetbal, terwijl de selectie echt niet overstroomt van kwaliteit. En dat terwijl het hele team plus de coach vervangen is.![]()
![]()
Genoten weer. Cocu die zegt dat Zwolle onterecht heeft gewonnen is de weg ook flink kwijt. PEC was de hele wedstrijd de betere ploeg.
Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Zei hij dat echt?quote:Op zondag 14 september 2014 15:14 schreef Afwazig het volgende:
Genoten weer. Cocu die zegt dat Zwolle onterecht heeft gewonnen is de weg ook flink kwijt. PEC was de hele wedstrijd de betere ploeg.
![]()
![]()
PEC-doelman Hahn: Gevoel alsof ik in een droom leefhttp://sportheidshalve.wo(...)k-in-een-droom-leef/quote:Met een glimlach van oor tot oor nam PEC Zwolle-doelman Warner Hahn na de zege op PSV plaats voor de camera. Hahn maakte vlak voor het sluiten van de transferperiode de overstap van Feyenoord naar PEC en debuteerde tegen de Eindhovenaren in het Zwolse doel. En hoewel hij zich vooral op zijn nieuwe club wil focussen, blikte hij nog één keer terug op zijn toptransfer.
“Als een club als PEC Zwolle belt dan twijfel je niet,” vertelde Hahn. “Dan ga je,” vervolgde hij. “Kijk, iedere jongen droomt ervan om bij een topclub te spelen. Zo’n kans komt misschien één keer voorbij. Die moet je grijpen. Simpel zat.”
Hahn nam in allerijl afscheid van zijn voormalig ploeggenoten, voor dat hij zich in Zwolle meldde. Ze gunden hem de stap hogerop. “De jongens reageerden heel positief, hadden alle begrip voor mijn keuze. Natuurlijk, ik zat pas kort bij de club, maar er zijn een paar clubs waar je als voetballer geen nee tegen zegt.”
Dat PEC twee van de laatste drie prijzen pakte, speelde ook mee in de keuze van Hahn. “Daarover ga ik niet liegen. Iedere voetballer wil om de prijzen spelen. Hier kan dat.” Hahn dankte de clubleiding van Feyenoord, die haar volledige medewerking aan zijn overstap verleende. “Zij voelden ook wel aan dat je een speler zo’n stap niet kunt onthouden. Ik had bovendien een clausule in mijn contract staan, waarin stond dat de club haar medewerking zou verlenen als er een significante kans op verbetering was.”
Het gaat ineens hard met de loopbaan van Hahn, die vorig seizoen nog in de Jupiler League voor FC Dordrecht speelde. “Ik heb vorig jaar met mijn zaakwaarnemer om de tafel gezeten en toen hebben we een duidelijk traject uitgestippeld. Ik wilde via een subtopper naar een Nederlandse topclub, maar dat, dat zo snel zou gaan had ik niet kunnen vermoeden. Ik wil nu prijzen pakken met PEC, maar besef me tegelijkertijd dat deze club een ideale springplank is naar de Europese top.”
Zijn eerste weken bij PEC bevallen hem prima. “Het is alsof ik in een droom leef. Je voelt aan alles de grootsheid van deze club. Er heerst hier een topsportklimaat en alles is ingericht om voor de prijzen te spelen. Hier moet je iedere week winnen, bij andere clubs mag dat. Dat is een nieuwe, maar zeer leerzame ervaring voor me. Ik geniet hier iedere dag.”
Over de regelmatige zege van PEC op PSV, was de doelman kort. “We speelden goed. Je proeft dat PEC het gewend is om dit soort wedstrijden te spelen. Daar wordt hier niemand meer zenuwachtig van. PEC is het tegenover de supporters ook aan haar stand verplicht om dit soort wedstrijden te winnen. Die nemen met minder geen genoegen.”![]()
![]()
Alsof Hahn geen ja had gezegd tegen Excelsior als PEC zich niet gemeld hadquote:Op zondag 14 september 2014 20:29 schreef Intellectueel het volgende:
PEC-doelman Hahn: Gevoel alsof ik in een droom leef
[..]
http://sportheidshalve.wo(...)k-in-een-droom-leef/![]()
![]()
Hij praat echt alsof hij bij Barcelona mag gaan keepenWat een baas. Hier scoort hij bij mij punten mee
![]()
![]()
Dat is compleet irrelevant.quote:Op zondag 14 september 2014 20:36 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Alsof Hahn geen ja had gezegd tegen Excelsior als PEC zich niet gemeld had![]()
Het is gewoon triviaal gelul in veel gevallenquote:Op zondag 14 september 2014 20:37 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Dat is compleet irrelevant.![]()
![]()
quote:Op zondag 14 september 2014 20:29 schreef Intellectueel het volgende:
PEC-doelman Hahn: Gevoel alsof ik in een droom leef
[..]
http://sportheidshalve.wo(...)k-in-een-droom-leef/![]()
Wat een fantast, heerlijk
Als je hem hoort praten winnen we volgend jaar de CL
Ik mag die gozer nu al.![]()
Jongens....
Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Ik geloof dat hij nog immer droomt.. /aarde aan Hahnquote:Op zondag 14 september 2014 20:29 schreef Intellectueel het volgende:
PEC-doelman Hahn: Gevoel alsof ik in een droom leef
[..]
http://sportheidshalve.wo(...)k-in-een-droom-leef/
mag het weten![]()
Nee natuurlijk geloven we dat hij dat soort uitspraken doet na een switch naar PECquote:Op zondag 14 september 2014 22:20 schreef hhh38 het volgende:
Doen jullie nou mee met de grap of hebben jullie het niet door?![]()
![]()
Een speler die ik niet ken wordt in een lang artikel geciteerd op een betrouwbaar uitziende blog dat ik ook niet ken. Hoe moet ik weten dat het een grap is?quote:Op zondag 14 september 2014 22:20 schreef hhh38 het volgende:
Doen jullie nou mee met de grap of hebben jullie het niet door?![]()
En is het dat?![]()
Nu stijgt het succes jullie toch echt naar het hoofdquote:Op zondag 14 september 2014 22:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een speler die ik niet ken wordt in een lang artikel geciteerd op een betrouwbaar uitziende blog dat ik ook niet ken. Hoe moet ik weten dat het een grap is?![]()
En is het dat?![]()
![]()
Ik vond het overdreven, maar heb spelers wel raardere dingen horen zeggenquote:Op zondag 14 september 2014 22:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Nu stijgt het succes jullie toch echt naar het hoofdIs die blog een soort voetbalversie van De Speld of zo?
![]()
Lijkt me wel, maar het was toch duidelijk iets te doorzichtig?! Als een speler die van Feyenoord naar PEC gaat echt zo gaat reageren is Feyenoord dood en begraven.quote:Op zondag 14 september 2014 22:27 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vond het overdreven, maar heb spelers wel raardere dingen horen zeggenIs die blog een soort voetbalversie van De Speld of zo?
Maar ik vind het leuk voor jullie dat de mooie momenten elkaar zo snel opvolgen dat je het onderscheid tussen realiteit en satire niet meer ziet.![]()
Ik had het ook niet door. Alleen dat stuk over dat traject was vaag en dat snapte ik niet zo goed. De rest zou zo maar kunnen kloppenquote:Op zondag 14 september 2014 22:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Lijkt me wel, maar het was toch duidelijk iets te doorzichtig?! Als een speler die van Feyenoord naar PEC gaat echt zo gaat reageren is Feyenoord dood en begraven.
Maar ik vind het leuk voor jullie dat de mooie momenten elkaar zo snel opvolgen dat je het onderscheid tussen realiteit en satire niet meer ziet.![]()
![]()
Jeetje Tchock.quote:Op zondag 14 september 2014 22:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een speler die ik niet ken wordt in een lang artikel geciteerd op een betrouwbaar uitziende blog dat ik ook niet ken. Hoe moet ik weten dat het een grap is?![]()
En is het dat?![]()
![]()
quote:Op zondag 14 september 2014 22:32 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik had het ook niet door. Alleen dat stuk over dat traject was vaag en dat snapte ik niet zo goed. De rest zou zo maar kunnen kloppenWas wel erg nep. Alleen springplank naar de Europese top al. Jongens die hem een stap hogerop gunnen. Kans wat 1 keer voorkomt in je leven. Grootsheid van deze club. Elke week moet je winnen. Stap omhoog. Dit kun je niet echt gelooft hebben.quote:Op zondag 14 september 2014 22:32 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik had het ook niet door. Alleen dat stuk over dat traject was vaag en dat snapte ik niet zo goed. De rest zou zo maar kunnen kloppen![]()
quote:Op zondag 14 september 2014 20:36 schreef Tchock het volgende:
Hij praat echt alsof hij bij Barcelona mag gaan keepenWat een baas. Hier scoort hij bij mij punten mee
quote:Op zondag 14 september 2014 20:54 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]![]()
Wat een fantast, heerlijk
Als je hem hoort praten winnen we volgend jaar de CL
Ik mag die gozer nu al.quote:![]()
![]()
![]()
![]()
Ben jij nou zo'n rund of doe je alsof. Mijn botte aars ziet nog dat het fake is. Maakt het er niet minder grappig om.quote:![]()
Hahaha tuurljik jongen.quote:Op zondag 14 september 2014 23:20 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ben jij nou zo'n rund of doe je alsof. Mijn botte aars ziet nog dat het fake is. Maakt het er niet minder grappig om.![]()
gelooft.quote:Op zondag 14 september 2014 23:00 schreef hafcfan het volgende:
[..]
[..]
Was wel erg nep. Alleen springplank naar de Europese top al. Jongens die hem een stap hogerop gunnen. Kans wat 1 keer voorkomt in je leven. Grootsheid van deze club. Elke week moet je winnen. Stap omhoog. Dit kun je niet echt gelooft hebben.![]()
Feit is dat er in ieder geval enige geloofwaardigheid was en dat komt puur door al die clichés die voetballers uitbrakenquote:En Hahn is sowieso een mafkees
![]()
![]()
Ook qua prestaties. In de afgelopen 10 jaar heeft PEC Zwolle meer prijzen gewonnen dan Feyenoord.quote:Op zondag 14 september 2014 20:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Alsof PEC van Feijenoord een stap omhoog is.
Nou ja, in de tabel wel natuurlijk![]()
Vanavond klonk bij Studio Voetbal trouwens de loftrompet voor PEC Zwolle. Onder anderen Co Adriaanse was lovend, ook over Ron Jans.![]()
quote:
Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Het AD doet ook nog even een positieve duit in het zakje. PEC wordt afgeschilderd als de best voetballende ploeg van Nederland: http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)ooral-erg-goed.dhtml![]()
Dus PEC Zwolle is nu het snoepje van de week/maand? Hebben we het dan over een Ron Jans effect?![]()
Jongens....straks in mei 2015 staat PEC weer gewoon waar het altijd al hoorde en wel ergens rechts van de tabel en viert Ajax weer zijn 5de titel op rij.![]()
![]()
Dat denk ik nietquote:Op maandag 15 september 2014 17:53 schreef Iwanius het volgende:
Dus PEC Zwolle is nu het snoepje van de week/maand? Hebben we het dan over een Ron Jans effect?![]()
Jongens....straks in mei 2015 staat PEC weer gewoon waar het altijd al hoorde en wel ergens rechts van de tabel en viert Ajax weer zijn 5de titel op rij.Ajax komt ergens tussen 1 en 4 en PEC ergens tussen 3 en 8
![]()
![]()
Ik vind het wel grappig dat zelfs Ajacieden zich bedreigd voelen.quote:Op maandag 15 september 2014 17:53 schreef Iwanius het volgende:
Dus PEC Zwolle is nu het snoepje van de week/maand? Hebben we het dan over een Ron Jans effect?![]()
Jongens....straks in mei 2015 staat PEC weer gewoon waar het altijd al hoorde en wel ergens rechts van de tabel en viert Ajax weer zijn 5de titel op rij.
Wat is dit nou voor onzinpost? De kampioensrace heeft niets, noppes, nada met PEC te maken. Ga lekker in het PSV-topic zuigen of zo.![]()
Iwanius serieus nemenquote:Op maandag 15 september 2014 18:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vind het wel grappig dat zelfs Ajacieden zich bedreigd voelen.
Wat is dit nou voor onzinpost? De kampioensrace heeft niets, noppes, nada met PEC te maken. Ga lekker in het PSV-topic zuigen of zo.Zonde van je tijd en moeite.
![]()
Blijkbaar is PEC Ajax's nieuwe angstgegnerGeen Utreg uit, Grunn uit, maar PEC uit en thuis
De bal is rond, er zijn nog tig wedstrijden te spelen, dus wie waar staat zien we volgend jaar mei wel. Mag toch hopen dat PEC dit resultaat langer weet vast te houden en serieus gaat strijden om plek 8
Kunnen we ons opnieuw opmaken voor Europees voetbal, althans als je de play-offs een beetje door komt.
mag het weten![]()
Laten we niet vergeten waar we staan: uit en thuis sinds de promotie 1 punt uit vier wedstrijden tegen Ajax in de competitie. Doelsaldo 4-10.quote:Op maandag 15 september 2014 18:40 schreef Joosie200 het volgende:
Blijkbaar is PEC Ajax's nieuwe angstgegnerGeen Utreg uit, Grunn uit, maar PEC uit en thuis
De bal is rond, er zijn nog tig wedstrijden te spelen, dus wie waar staat zien we volgend jaar mei wel. Mag toch hopen dat PEC dit resultaat langer weet vast te houden en serieus gaat strijden om plek 8
Kunnen we ons opnieuw opmaken voor Europees voetbal, althans als je de play-offs een beetje door komt.
![]()
Tuurlijk, in competitieverband is het bar en boos, maar gezien de recente JC-schaalwedstrijd en bekerwedstrijd piept Ajax wel andersquote:Op maandag 15 september 2014 18:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
Laten we niet vergeten waar we staan: uit en thuis sinds de promotie 1 punt uit vier wedstrijden tegen Ajax in de competitie. Doelsaldo 4-10.
mag het weten![]()
Al ging Ajax tegen PEC vorig seizoen niet van harte bij Ajax.quote:Op maandag 15 september 2014 18:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
Laten we niet vergeten waar we staan: uit en thuis sinds de promotie 1 punt uit vier wedstrijden tegen Ajax in de competitie. Doelsaldo 4-10.
2-1 toen met van die vage gols![]()
De wedstrijd daarvoor in Zwolle was ook heel raar. Ajax 0-4 voor na een uur geloof ik en toen werd PEC ineens gigantisch sterk en moest Ajax alle zeilen bijzetten om niet te verliezenquote:Op maandag 15 september 2014 18:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Al ging Ajax tegen PEC vorig seizoen niet van harte bij Ajax.
2-1 toen met van die vage gols2-4 uiteindelijk.
In het begin had Ajax altijd de goede tactiek om Zwolle helemaal stuk te spelen. Sinds dit kalenderjaar heeft Jans er blijkbaar iets op gevonden en nu drie wedstrijden ongeslagen.![]()
En verliezen van Dordt en Vitesse, geluk dwing je afquote:Op maandag 15 september 2014 18:45 schreef Ajacied422 het volgende:
En PEC had gewoon moeten winnen in februari, eerlijk wezen.![]()
![]()
WIJ ZIJN BETER DAN PSG!!!
Wij winnen met 5-1 van Ajax dat knap gelijk speelde tegen PSG. Wij, met Broerse hadden PSG gewoon van de mat geveegd. Kat-in-het-bakkie. In een kolkend IJsseldelta stadion hadden de Parijzenaren niets in te brengen tegen het prachtige blauw wit dat menige vrouw nat maakt.![]()
What ^^ saidquote:Op donderdag 18 september 2014 00:17 schreef Monopoly het volgende:
WIJ ZIJN BETER DAN PSG!!!
Wij winnen met 5-1 van Ajax dat knap gelijk speelde tegen PSG. Wij, met Broerse hadden PSG gewoon van de mat geveegd. Kat-in-het-bakkie. In een kolkend IJsseldelta stadion hadden de Parijzenaren niets in te brengen tegen het prachtige blauw wit dat menige vrouw nat maakt.(in mijn dromen
Wil het gezicht van Zlatan wel zien als ie ooit in het IJsseldelta stadion de grasmat op komt lopen, echt zo van: dafuq, in welk gat ben ik nu beland
![]()
)
mag het weten![]()
Die dag gaat komenquote:Op donderdag 18 september 2014 00:23 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
What ^^ said(in mijn dromen
Wil het gezicht van Zlatan wel zien als ie ooit in het IJsseldelta stadion de grasmat op komt lopen, echt zo van: dafuq, in welk gat ben ik nu beland
![]()
)
Champions League in Zwolle
![]()
We hebben de Juup overleeft, de beker gehaald, de Supercup gewonnen, geproefd aan Europees.
Geloof me, nog een jaar of 5 zo door gaan en we hebben Bayern op bezoek.![]()
Christus, wat speelt Zwolle slecht. Echt onherkenbaar. Als dit niet verloren wordt mag je in je handjes knijpen.![]()
![]()
Het is inderdaad niet veel soeps vandaag. Maar goed... een punt uit bij AZ zou op zich geen slecht resultaat zijn.quote:Op zondag 21 september 2014 15:48 schreef Tchock het volgende:
Christus, wat speelt Zwolle slecht. Echt onherkenbaar. Als dit niet verloren wordt mag je in je handjes knijpen.![]()
Enige club waar sinds de promotie nog niet van is gewonnen.quote:Op zondag 21 september 2014 15:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het is inderdaad niet veel soeps vandaag. Maar goed... een punt uit bij AZ zou op zich geen slecht resultaat zijn.![]()
![]()
Kan nog steedsquote:Op zondag 21 september 2014 15:54 schreef Tchock het volgende:
[..]
Enige club waar sinds de promotie nog niet van is gewonnen.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: