Ik ben echt heel bang dat er niemand komt. Ze hebben alleen vanavond en morgen nogquote:
Als je die kan kopen of zelfs huren zou het een goede optie zijn ja.quote:Op maandag 1 september 2014 01:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
Eloy Room dan? Is niet tevreden achter Velthuizen..
Keepte aardig bij de Eagles, maar niet echt een leider of persoonlijkheid achterin. Boer was dat wel, en Ter Rouwelaar ook.quote:Op maandag 1 september 2014 01:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
Eloy Room dan? Is niet tevreden achter Velthuizen..
Goede optie.quote:Op maandag 1 september 2014 01:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
Eloy Room dan? Is niet tevreden achter Velthuizen..
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op maandag 01-09-2014 om 13:18:03Hahn gaat een jaar op huurbasis van Feyenoord naar PEC Zwolle. PEC troeft hiermee Excelsior af in de strijd om de doelman. reageer retweet
quote:Op maandag 1 september 2014 13:42 schreef Monopoly het volgende:
Hahn er bij, mooi. Veel (betere) keuzes waren er niet. Al snap ik niet dat men niet voor Vermeer heeft gekozen. Kost 'maar' een miljoen. Denk wel dat als ze echt wilden, dit bedrag wel bij elkaar konden sprokkelen na de verkoop van Mokotjo.
Wellicht niet dat Vermeer naar Zwolle wilde gaan, maar hij zou wel elke wedstrijd spelen, en met zo'n keeper in het doel maak je als club wel een enorme stap.
Met alle respect voor PEC maar een keeper met het niveau en de salariseisen die naar de naam Vermeer luistert gaat niet voor PEC spelen.quote:Op maandag 1 september 2014 13:42 schreef Monopoly het volgende:
Hahn er bij, mooi. Veel (betere) keuzes waren er niet. Al snap ik niet dat men niet voor Vermeer heeft gekozen. Kost 'maar' een miljoen. Denk wel dat als ze echt wilden, dit bedrag wel bij elkaar konden sprokkelen na de verkoop van Mokotjo.
Wellicht niet dat Vermeer naar Zwolle wilde gaan, maar hij zou wel elke wedstrijd spelen, en met zo'n keeper in het doel maak je als club wel een enorme stap.
Je kan zeggen wat je wilt, maar je kan als Vermeer wel elke wedstrijd spelen en de verdediging van Zwolle doet heus niet zoveel onder voor welke andere club dan ook in Nederland. Je keept je dan wel in de kijker.quote:
Als Feyenoord en zelfs United zich melden ga je echt niet voor een paar tonnetjes (als PEC dat al kan betalen) onder de lat staan in Zwolle. Ook AZ heeft zich gemeld en die waren al niet in staat om Vermeer enthousiast te maken.quote:Op maandag 1 september 2014 13:46 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wilt, maar je kan als Vermeer wel elke wedstrijd spelen en de verdediging van Zwolle doet heus niet zoveel onder voor welke andere club dan ook in Nederland. Je keept je dan wel in de kijker.
Nu overschat je Zwolle een klein beetje.quote:Op maandag 1 september 2014 13:46 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wilt, maar je kan als Vermeer wel elke wedstrijd spelen en de verdediging van Zwolle doet heus niet zoveel onder voor welke andere club dan ook in Nederland. Je keept je dan wel in de kijker.
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.quote:Op maandag 1 september 2014 13:47 schreef Typisch het volgende:
[..]
Als Feyenoord en zelfs United zich melden ga je echt niet voor een paar tonnetjes (als PEC dat al kan betalen) onder de lat staan in Zwolle. Ook AZ heeft zich gemeld en die waren al niet in staat om Vermeer enthousiast te maken.
quote:Op maandag 1 september 2014 13:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.
Met alle respect voor PEC. Ik vind het een leuke club waar ze een goed beleid voeren maar PEC is geen Feyenoord qua club en zal ook nooit aan die status gaan tippen.quote:Op maandag 1 september 2014 13:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.
Beetje onrealistisch. Vermeer wilde naar een topclub omdat hij bij Ajax niet aan spelen toe kwam, dan gaat hij niet naar PEC. Nog afgezien daarvan kan Zwolle helemaal geen miljoen voor een speler betalen en Vermeers salaris ook niet.quote:Op maandag 1 september 2014 13:49 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat dat aangaat snap ik het prima. Maar als er verder weinig animo was, het is niet zozeer een degradatie. Hooguit qua financiën. Sportief gezien zou het helemaal geen slechte stap zijn.
Zwolle is DE revelatie en dient derhalve geaccepteerd te worden.quote:Op maandag 1 september 2014 13:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nu overschat je Zwolle een klein beetje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Credits naar LittleRabbit en DNP-Old![]()
Zit de wedstrijd van Twente-Feyenoord terug te kijken maar wat is die Mokhtar qua niveau ver weggezakt zeg. Ongelooflijk.![]()
Ditquote:Op maandag 1 september 2014 14:29 schreef Scorpion_17 het volgende:
Begois is een prima keeper als eerste doelman. Heeft het imago een clown te zijn en ik bekeek zijn komst naar Den Bosch dan ook met argusogen, maar hij heeft in twee seizoenen mijn ongelijk bewezen. De beste doelman die we in tien jaar hebben gehad.![]()
HahnNijkamp kan beter gaan stoppen hoor, wat een vreselijk slechte TD.
Kan ik mij ergens even laten invriezen tot volgend jaar?![]()
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)pec-zwolle2014-09-01quote:Warner Hahn nieuwe doelman PEC Zwolle
PEC Zwolle heeft zich versterkt met een nieuwe doelman. Warner Hahn komt één seizoen lang op huurbasis over van Feyenoord. De talentvolle sluitpost maakte afgelopen zomer de overstap van het gepromoveerde FC Dordrecht naar de Rotterdammers. Hahn is een vaste waarde bij Jong Oranje, waarmee hij zich momenteel voorbereid op de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Georgië en Slowakije.
Technisch directeur Gerard Nijkamp over de transfer: ,,We hebben snel geanticipeerd op het vertrek van Diederik Boer. Warner wordt in Nederland gezien als een van de meest talentvolle keepers. Hij krijgt bij ons de gelegenheid om speeltijd op te doen in de Eredivisie. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij al de nodige ervaring. Warner is een meevoetballende doelman met een goede reflex. Daarmee past hij goed bij onze club en is het dus een ideale keeper voor PEC Zwolle![]()
quote:Op maandag 1 september 2014 16:38 schreef Pino112 het volgende:
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)pec-zwolle2014-09-01
[..]quote:Op maandag 1 september 2014 16:38 schreef Pino112 het volgende:
http://peczwolle.nl/nl/ni(...)pec-zwolle2014-09-01
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een onzin zeg. Zelfs als de transfer van Boer een fout is doet dat alle eerdere topspelers niet teniet.quote:Op maandag 1 september 2014 16:38 schreef Gtaboy107 het volgende:
HahnNijkamp kan beter gaan stoppen hoor, wat een vreselijk slechte TD.
Kan ik mij ergens even laten invriezen tot volgend jaar?![]()
Oh, Boer weg is niet zo heel gek. Vind alleen zijn beleid hoe hij verkoopt maar vaak vergeet in te kopen gewoon niet goed.quote:Op maandag 1 september 2014 16:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Zelfs als de transfer van Boer een fout is doet dat alle eerdere topspelers niet teniet.
Is er ook een gifje van de ballenbak van Lingo?![]()
Tot nu toe heeft hij elke vertekkende speler moeiteloos opgevangen. Waar koopt hij niet goed?quote:Op maandag 1 september 2014 16:44 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Oh, Boer weg is niet zo heel gek. Vind alleen zijn beleid hoe hij verkoopt maar vaak vergeet in te kopen gewoon niet goed.
Is er ook een gifje van de ballenbak van Lingo?![]()
Alsof Coutinho niet aardig wat blunders heeft gemaaktquote:Op maandag 1 september 2014 16:48 schreef hafcfan het volgende:
Waarom geen Coutinho halen i.p.v Hahn? Die man heeft wat blunders gemaakt..
![]()
Coutinho is niet goed genoeg en te duur. Geen enkele profclub wil hem hebben, hij traint zelfs met Almere City mee.quote:Op maandag 1 september 2014 16:48 schreef hafcfan het volgende:
Waarom geen Coutinho halen i.p.v Hahn? Die man heeft wat blunders gemaakt.
En PEC is niet de enige die dat vindt. Bij Excelsior was hij, na Hahn, plan B.![]()
Dat laatste is niet waar. Exelsior had hem al een aanbieding gedaan, maar hij was te duur. Zelfde geldt voor Heracles. Die hebben hem ook geprobeerd te halen.quote:Op maandag 1 september 2014 16:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Coutinho is niet goed genoeg en te duur. Geen enkele profclub wil hem hebben, hij traint zelfs met Almere City mee.
En PEC is niet de enige die dat vindt. Bij Excelsior was hij, na Hahn, plan B.![]()
quote:Op maandag 1 september 2014 14:38 schreef Tchock het volgende:
Fuuuuuuuuuuck.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo`n compilatie kun je van elke keeper maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Credits naar LittleRabbit en DNP-Old
Hahn; geen idee of het wat wordt maar we gaan het wel zien.Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal![]()
Alleen is dit van één seizoen. Minder dan een seizoen nog trouwens, alleen de laatste maanden geloof ik. Zijn ook maar 6 verschillende wedstrijden of zo.quote:Op maandag 1 september 2014 17:55 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Zo`n compilatie kun je van elke keeper maken.
Hahn; geen idee of het wat wordt maar we gaan het wel zien.![]()
Nou nee.quote:Op maandag 1 september 2014 17:55 schreef Afwazig het volgende:
Zo`n compilatie kun je van elke keeper maken.![]()
Mwa, uit principe zou je toch een gearriveerde speler moeten huren of een jong talent kopen. Dan past het huren van Hahn ook weer niet echt.quote:Op maandag 1 september 2014 13:42 schreef Monopoly het volgende:
Hahn er bij, mooi. Veel (betere) keuzes waren er niet. Al snap ik niet dat men niet voor Vermeer heeft gekozen. Kost 'maar' een miljoen. Denk wel dat als ze echt wilden, dit bedrag wel bij elkaar konden sprokkelen na de verkoop van Mokotjo.
Wellicht niet dat Vermeer naar Zwolle wilde gaan, maar hij zou wel elke wedstrijd spelen, en met zo'n keeper in het doel maak je als club wel een enorme stap.![]()
Vraag me af wat de balans is qua financiën
[ Bericht 52% gewijzigd door #ANONIEM op 01-09-2014 23:56:57 ]![]()
Inkomsten:quote:Op maandag 1 september 2014 23:56 schreef Monopoly het volgende:
Vraag me af wat de balans is qua financiën
Mokotjo 1,5 miljoen (waarvan ongeveer een derde tot de helft bij PEC terecht komt)
Klich 0,75 miljoen
Boer ~0,8 miljoen
Uitgaven:
Lam (onbekend, maar komt van Jong AZ dus dat zal geen tonnen zijn)
Lukoki (duurste aangetrokken speler, marktwaarde geschat op 0,8 miljoen volgens Transfermarkt. Dat heeft PEC er sowieso niet voor betaald. Educated guess van mijn kant zo'n half miljoen)
De rest was transfervrij of is ge- of verhuurd. Volgens Transfermarkt.de is de totale marktwaarde van de vertrekkende spelers 7,58 miljoen en die van de nieuwe 5,93.![]()
Op het sportieve verlies na is het wel een geweldige transferperiode geweest voor de club.quote:Op dinsdag 2 september 2014 00:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Inkomsten:
Mokotjo 1,5 miljoen (waarvan ongeveer een derde tot de helft bij PEC terecht komt)
Klich 0,75 miljoen
Boer ~0,8 miljoen
Uitgaven:
Lam (onbekend, maar komt van Jong AZ dus dat zal geen tonnen zijn)
Lukoki (duurste aangetrokken speler, marktwaarde geschat op 0,8 miljoen volgens Transfermarkt. Dat heeft PEC er sowieso niet voor betaald. Educated guess van mijn kant zo'n half miljoen)
De rest was transfervrij of is ge- of verhuurd. Volgens Transfermarkt.de is de totale marktwaarde van de vertrekkende spelers 7,58 miljoen en die van de nieuwe 5,93.![]()
Van Vermeer kun je een nog mooiere compilatie maken inderdaad.quote:Would you like to know more?
Alles over cryptocurrency, bitcoin en blockchain in begrijpelijke taal
Forum Opties Forumhop: Hop naar: