Regel nou maar een foto van je zus.quote:
			
			
			
			Geef je een tientjequote:Op maandag 1 september 2014 09:33 schreef BredeBroeder het volgende:
Zo;n foto is meer waard dan al je organen bij elkaar
			
			
			
			Oh, dat gaat wel lukken.quote:Op maandag 1 september 2014 16:14 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Dienstplichtlijkt me een mooie functie voor AJ om die gasten naar rechts te richten.
			
			
			
			En ze denken ook dat het met een paar miljoen is opgelost... Volgens mij moet je het beroeps gedeelte minimaal verdubbelen en schoolbat capaciteit ver 10voudigenquote:Op maandag 1 september 2014 16:26 schreef AchJa het volgende:
[..]
Oh, dat gaat wel lukken.
Maar wat een dom gelul die dienstplicht. Het moet een soort heropvoedingskamp worden als je alle reacties een beetje leest.
			
			
			
			12.50quote:
			
			
			
			Ik ga even kwartjes verzamelenquote:Op maandag 1 september 2014 17:53 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Deal
Wil je betalen via bankoverschrijving of schrijf je een cheque uit?
			
			
			
			Maatschappij van Weldadigheidquote:Op maandag 1 september 2014 16:52 schreef Nibb-it het volgende:
Ik pleit voor de herinvoering van de veenkoloniën .
			
			
			
			
			
			
			
			Doe eens gek, doe eens iets nieuws.quote:Op maandag 1 september 2014 20:13 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
Nou we gaan voor de verandering weer eens naar Afghanistan 😐
			
			
			
			En het wordt geen vechtmissiequote:Op maandag 1 september 2014 20:13 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
Nou we gaan voor de verandering weer eens naar Afghanistan 😐
			
			
			
			
			
			
			
			Altijd alleen praten voor jezelf.. niet in de naam van de organisatie en geen operationele shit lullen.quote:Op maandag 1 september 2014 21:05 schreef Eraser127 het volgende:
Hoorde gisteren dat een inhuur (burger) collega op twitter het een en ander had gespuid over Defensie/Luchtmacht en bezuinigingen ofzo en hij is op staande voet ontslagen. Iedereen snapt toch wel dat je niet zomaar alles kan zeggen
			
			
			
			Les 1 omgaan met media toch? Is verdomme zelfs een IK over uitgegevenquote:Op maandag 1 september 2014 21:20 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Altijd alleen praten voor jezelf.. niet in de naam van de organisatie en geen operationele shit lullen.
			
			
			
			Gbvquote:Op maandag 1 september 2014 21:45 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Les 1 omgaan met media toch? Is verdomme zelfs een IK over uitgegevenOf krijgen burgers die niet?
			
			
			
			
			
			
			
			http://www.tomclancy.com/book_display.php?isbn13=9780425157701quote:Op maandag 1 september 2014 22:49 schreef Pumatje het volgende:
Heeft er iemand een boekje of een site over de Amerikaanse airborne eenheidsstructuur, hoe ziet zo'n bataljon eruit? Die informatie houden ze goed verborgen op internet.
			
			
			
			Staat nergens online hoe een airborne bataljon eruit ziet van de VS?quote:Op maandag 1 september 2014 22:55 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
http://www.tomclancy.com/book_display.php?isbn13=9780425157701
Zo iets?
			
			
			
			quote:Op maandag 1 september 2014 23:07 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Staat nergens online hoe een airborne bataljon eruit ziet van de VS?
			
			
			
			Je bent een sukkel yoquote:
			
			
			
			Zal hij ook altijd blijven.quote:
			
			
			
			De wiki van 101 is een stuk groter dan die van 82nd.quote:Op dinsdag 2 september 2014 06:32 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Geleend van de wiki site over het 101ste.
			
			
			
			Rondvragen is evengoed een deel van de zoektocht worm.quote:
			
			
			
			Worm?quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:27 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Rondvragen is evengoed een deel van de zoektocht worm.
Het is een klein stukje van de informatie die ik nodig heb. Ik vraag niet of je een essay voor me ergens op de plank hebt liggen.
			
			
			
			Goeie!quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:36 schreef AchJa het volgende:
Probeer Sine Pari anders ff te contacten.
			
			
			
			Tuuurlijk jongen. Ga gewoon vwo doen, yoloquote:Op dinsdag 2 september 2014 16:40 schreef BredeBroeder het volgende:
Verschil VMBO-T/HAVO valt ook wel weer mee hoor...
			
			
			
			kan niet, heb geen vreemde taal.quote:Op dinsdag 2 september 2014 17:19 schreef Awsom het volgende:
[..]
Tuuurlijk jongen. Ga gewoon vwo doen, yolo
			
			
			
			je spreekt toch marokaansquote:Op dinsdag 2 september 2014 17:26 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
kan niet, heb geen vreemde taal.
			
			
			
			ik ben commando waz met jouquote:Op dinsdag 2 september 2014 17:51 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
BB waarom heb je niet gewoon wahed veva gedaan
			
			
			
			Je bent zelf vreemd.quote:Op dinsdag 2 september 2014 17:26 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
kan niet, heb geen vreemde taal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |