Nee, daar wilden we wel heen maar die hebben we niet gezien. Mooi zeg!quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 15:20 schreef Individual het volgende:
Havre des Pas zwembad ten oosten van St Helier?
[ afbeelding ]
Ja, inderdaad! Met een boot kun, je heel romantisch, op de mooiste plekjes voor anker. Plekjes waar je anders nooit kan of mag komen. Waarschijnlijk word je meteen op de bon geslingerd als je een tentje op zet aan het strand van Beauport Bay.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 15:26 schreef Spanky78 het volgende:
Het is gewoon een heel mooi gebied en de zee is prachtig. Per schip zie je e wereld vanaf de andere kant![]()
Op het moment zijn er best veel goede tweedehands boten te koop. En de jachthavens krijgen ook minder klantjes, want de zeilsport vergrijst. Ik denk dat er nog wel een gelegenheid komt om een goeie deal af te sluiten dus.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 15:26 schreef Spanky78 het volgende:
Ik ben nog aan het sparen voor een schip. Maarja, je kent het spreekwoord : koop een boot, werk je dood. Ik heb een uitstekende baan, maar het is een enorme kostenpost als je een klein beetje leuke ligplaats wilt... En onderhoud... Hoop klusjes.... Paar jaar nog...
Wij liggen voor 550 per zomerseizoen aan het IJsselmeer. Helaas achter de sluis, en in een uithoek. Wel zwembad en sauna erbijquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:55 schreef Spanky78 het volgende:
Yup, i know, wacht af en er komt wel een goede deal voorbij.
Geen geld. Hier heb je het snel over 2500...quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:33 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
Wij liggen voor 550 per zomerseizoen aan het IJsselmeer. Helaas achter de sluis, en in een uithoek. Wel zwembad en sauna erbij
Het westen? Dat zal wat duurder zijn, ja.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:52 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Geen geld. Hier heb je het snel over 2500...
Zeker.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:43 schreef Cat22 het volgende:
Mooi verslag en prachtige plaatjes!
Volgende week ga ik een paar dagen op pad met 7.60 meter.
Een moterboot wel te verstaan, en voor het eerst van mijn leven.Daarom wat vaarles erbij geboekt en we blijven veilig op de friese binnenmeren. Maar wat zou ik het gaaf vinden zo'n reis te maken als deze! Helaas zal mijn aanleg voor zeeziekte daar niet blij mee zijn, maar een mens kan altijd dromen, nietwaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien ooitquote:Op donderdag 18 september 2014 12:23 schreef fathank het volgende:
Ik las in eerste instantie "Kanarische Eilanden".
Nu verder lezen
Nee. In Nederland niet tenminste. Is het je eigen verantwoordelijkheid om te bepalen of het vertrouwd is om te zeilen op zee of niet. In Griekenland en Turkije moet je wel een papiertje kunnen overleggen.quote:Op donderdag 18 september 2014 17:17 schreef Individual het volgende:
Heb je trouwens een speciaal vaarbewijs nodig voor zeezeilen?
St Aubin
En terecht. Laat de ambtenaren er maar niet achter komen, straks willen ze dat ook weer helemaal dichtstoppen met regeltjesquote:Op donderdag 18 september 2014 17:47 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
Nee. In Nederland niet tenminste. Is het je eigen verantwoordelijkheid om te bepalen of het vertrouwd is om te zeilen op zee of niet. I
Ja, dat is op zee anders dan op het land. Op zee moet je zélf nadenken.quote:Op donderdag 18 september 2014 18:53 schreef LesStroud het volgende:
[..]
En terecht. Laat de ambtenaren er maar niet achter komen, straks willen ze dat ook weer helemaal dichtstoppen met regeltjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dank je!quote:Op zondag 26 oktober 2014 14:56 schreef polariteit het volgende:
Erg leuke verslagen, leuk om te lezen!![]()
![]()
![]()
Ik krijg spontaan zin om naar deze delen van Frankrijk te reizen door je verslag. Alleen wel met de autoNooit verwacht dat het er zo leuk uit kon zien zo relatief dichtbij
Kustquote:Op zondag 26 oktober 2014 17:25 schreef Noordsestern het volgende:
Als je daar toch bent, is het de moeite waard om ook een van de de Kanaaleilanden te bezoeken. Dat ziet er weer heel anders uit dan de kust in Noord-Frankrijk. Geen witte kliffen, maar woeste rotsen met lieflijke baaitjes. En ook weer palmbomen.
Je bent best trots op je voormalige woonplaatsquote:Op maandag 27 oktober 2014 11:19 schreef Individual het volgende:
Het is niet alleen mooi, maar heeft ook een heel interessante geschiedenis en cultuur.
Dat heb ik ook met plaatsen waar ik zelfs nog nooit heb gewoond en soms heb ik het niet met plaatsen waar ik wel heb gewoond.quote:Op maandag 27 oktober 2014 13:52 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
Je bent best trots op je voormalige woonplaats
Ja, het ene land voelt meer thuis dan het andere. Om de een of andere reden heb ik een band met Turkije, ben ook in Marokko geweest, maar daar heb ik veel minder mee...quote:Op maandag 27 oktober 2014 14:00 schreef Individual het volgende:
[..]
Dat heb ik ook met plaatsen waar ik zelfs nog nooit heb gewoond en soms heb ik het niet met plaatsen waar ik wel heb gewoond.
Waanzinnig filmpje, zeg! Wordt vast een mooie vakantiequote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:23 schreef Hyperdude het volgende:
Leuk die Kanaaleilanden. Ook leuk zeilen/ankeren met dat enorme verval daaro, en jullie kleine bootje.![]()
Ga zelf dit jaar(landratmode) naar oostkust USA/Canada oa. naar Bay of Fundy. hebben ze ook getijden.
quote:Op dinsdag 20 januari 2015 20:37 schreef Individual het volgende:
Op de vloedgolf van een tidal wave in een riviermond kan je zelfs surfen.
Heb je leuke filmpje op mijn fb pagina gedeeldquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:23 schreef Hyperdude het volgende:
Leuk die Kanaaleilanden. Ook leuk zeilen/ankeren met dat enorme verval daaro, en jullie kleine bootje.![]()
Ga zelf dit jaar(landratmode) naar oostkust USA/Canada oa. naar Bay of Fundy. hebben ze ook getijden.
Ik wil 'm wel liken.quote:Op woensdag 21 januari 2015 10:49 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
Heb je leuke filmpje op mijn fb pagina gedeeld![]()
https://www.facebook.com/(...)ing/1553005671603021
(als je mijn pagina liked word je op de hoogte gehouden over hoe dit avontuur verder gaat)
Je kunt je ook nog op het blog zelf abonneren, als je daar zin in hebt, tenminstequote:Op woensdag 21 januari 2015 17:54 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Ik wil 'm wel liken.
Maar geen FB, LI oid. hiero.
Ja, dat leek me vroeger ook heel gaaf. Maar nu lijkt het me leuker op klein te blijven zeilen, en dan ruige bestemmingen aan te doen..quote:Op woensdag 17 juni 2015 10:41 schreef SeLang het volgende:
Je kunt je met zoiets ook steeds verder ontwikkelen kwa ervaring en op termijn als je (veel) meer geld hebt zelfs de hele wereld rond zeilen als ultiem doel.
Klein is ook leuk vind ik. Toffe dingen doen met eenvoudige middelen en een beperkt budget, dat is ook mijn filosofie.quote:Op woensdag 17 juni 2015 10:43 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
Ja, dat leek me vroeger ook heel gaaf. Maar nu lijkt het me leuker op klein te blijven zeilen, en dan ruige bestemmingen aan te doen..
Dankquote:Op woensdag 17 juni 2015 11:19 schreef UIO_AMS het volgende:
Weer bijgelezen. Toffe manier van reizen toch wel.
Wat is dat?quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:30 schreef Noordsestern het volgende:
[..]
(onderweg deze meneer gezien)
[ afbeelding ]
Een walvis. We weten niet precies wat voor soort, waarschijnlijk een dwergvinvis. Maar dat van die grotere boot schoot ook even door ons hoofd. Gelukkig had ie geen kwaaie bedoelingen.quote:
quote:Op woensdag 22 juli 2015 09:53 schreef Noordsestern het volgende:
En weer een deeltje van mijn verslag over onze reis naar de Kanaaleilanden. We komen steeds dichter bij huis, maar het is niet altijd een even makkelijke terugreis.. (een eerste ervaring met windkracht 7..)
[ afbeelding ]
http://keepitsimplesailin(...)ilanden-deel_30.html
Ook geweest? Wat leukquote:Op woensdag 22 juli 2015 10:13 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]Weer een mooi verhaaltje!
Doet mij ook weer terugdenken aan m'n zeiltocht naar Calais, Boulogne en Dieppe vorig jaar!
Ja, echt zoooo cool!quote:Op vrijdag 18 december 2015 12:51 schreef jdel het volgende:
Dat is wel gaaf! Je eigen artikel nu in een tijdschrift!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |