Nee, leuk is dat helemaal niet. En voor het kind is het zeer spijtig dat hij zulke achterlijke ouders had.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 17:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, 10-jarigen die doodgaan is hartstikke leuk.
quote:
http://arnoldkarskens.nl/(...)&view=article&id=463quote:Criminelen saboteren de straatverlichting om makkelijk in de duisternis weg te glippen. Stoplichten in smalle straten zijn onklaar gemaakt. 'Dat doet de gemeente zelf. Bij automobilisten die nachts stopten worden anders de autoruiten ingeslagen en inzittenden beroofd.'
Lol, héél matige bron. Ook de enige die ik kan vinden met dat verhaal.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 20:21 schreef Shokirbek85 het volgende:
[..]
[..]
http://arnoldkarskens.nl/(...)&view=article&id=463
Dit artikel is inderdaad duizendmaal, zo niet meer, beter dan wat er in de OP staat. Het zou denk ik een goed idee zijn om de OP gewoon te vervangen, want dit dekt de lading uiteraard veel beter:quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 11:56 schreef Lothiriel het volgende:
Het uitgebreidere bericht:
http://www.standaard.be/cnt/dmf20140808_01209378
Behoorlijke nalatigheid van alle hulpdiensten, maar ook de dokter, dus. Ik was er niet bij, maar als je het zo leest met de woorden van de dokter in gedachte dan denk ik niet dat je de ouders veel kwalijk kan nemen.quote:Zacharie (10) had zaterdag enorme buikpijn, waarop zijn moeder Monique hem overdag naar de huisarts bracht. Buikgriep, constateerde die en hij schreef medicijnen voor. Die hielpen niet. De toestand van de jongen verslechterde verder. Om 2 uur 's nachts besloot de moeder om de brandweer te bellen, zoals gebruikelijk in Frankrijk, voor eerste hulp of desnoods een rit naar het ziekenhuis.
De brandweer zei niet te willen komen: ze verwezen het gezin naar de ambulancedienst. Die zeiden ook niet te willen uitrukken. ‘Ze zeiden dat we zelf naar het ziekenhuis moesten komen’, aldus Monique. ‘Maar we hebben geen auto.’
Geen enkele smeekbede hielp. Niemand wilde komen. Zacharie lag inmiddels te trillen van de pijn. De ouders belden een taxi. Maar ook daar was het antwoord negatief: ‘we komen 's nachts uw wijk niet in, dat is te gevaarlijk’.
De familie, die van Malinese afkomst is, woont in Épinay-sur-Seine, een voorstad ten noorden van Parijs. Het is het departement dat berucht is wegens zijn banlieues, met hoge werkloosheid en veel criminaliteit. De wijk van de familie van Zacharie staat bekend als ‘riskant’.
Om drie uur 's nachts namen de ouders hun zoon mee naar buiten en sleepten hem hun ‘riskante’ wijk uit naar veiliger gebied. ‘Ik ben toen midden op de weg gaan staan, met mijn zoon in mijn armen, en heb een taxi aangehouden’, aldus Monique.
De chauffeur reed ze naar het ziekenhuis van buurgemeente Saint-Denis. Daar werd een blindedarmontsteking geconstateerd. Maar pas na twee uur verscheen een chirurg: het was inmiddels ochtend. Nadat werd begonnen met de behandeling, vertoonde Zacharie plotseling verstikkingsverschijnselen. Hij stopte met ademhalen. Om 9 uur 's morgens overleed hij.
Schokgolf
De dood van de jongen is als een schokgolf door Frankrijk gegaan. Van veel banlieues is bekend dat artsen en brandweer er niet meer naartoe gaan zonder politiebegeleiding. ‘Niemand wilde ons helpen, alleen omdat we in deze wijk wonen’, vertelde de moeder op de Franse televisie. ‘
De ouders hebben inmiddels een klacht ingediend en justitie is een onderzoek gestart. De Franse regering zegt ‘geschokt’ te zijn door de gebeurtenissen. Minister Marisol Touraine (Gezondheidszorg) heeft een tweede onderzoek gelast om erachter te komen of zorginstanties gefaald hebben.
WTFquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 13:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Kerwin Duinmeijer.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dood_van_Kerwin_Duinmeijer
quote:Nico Bodemeijer werd veroordeeld tot opname tot ten minste zijn 21e jaar in een inrichting voor buitengewone therapeutische behandeling (een soort tbs-regeling voor minderjarigen) voor het opzettelijk toebrengen van een zwaar lichamelijk letsel. De rechter achtte niet bewezen dat hij Duinmeijer met voorbedachten rade van het leven beroofde. Bodemeijer kwam begin 1988 vervroegd vrij.
In 1989 werd Bodemeijer voor een ander geweldsmisdrijf tot vijf jaar cel veroordeeld. In 1999 kreeg hij vijf maanden cel voor het van een balkon gooien van een wielklem naar twee parkeerwachten. Begin januari 2012 overleed Bodemeijer. Volgens de Amsterdamse zender AT5 had hij zelfmoord gepleegd. Hij was toen overigens al een tijd ernstig ziek.
Oh, je was erbij en je wist exact de symptomen van de onfortuinlijke knul?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 11:55 schreef Lothiriel het volgende:
Sowieso ook die dokter, hevige pijn in de buikstreek, en dan buikgriep 'vaststellen'![]()
Een appendicitis komt juist erg veel voor op die leeftijd, de incidentie ligt tussen de 20 en 40%. Dus zeldzaam is het zeker niet.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 12:01 schreef mvdejong het volgende:
een blindedarm-ontsteking is zeldzaam op deze leeftijd. Er was ook meer aan de hand, ademhalings-problemen en hartklachten zijn niet direct gerelateerd aan een blindedarm-ontsteking.
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:22 schreef HighTech het volgende:
Dit hoort niet te gebeuren in Europa.
Ik kan hier niet rouwig om zijn. Die mensen weten heel goed dat dit het gevolg is als je iedere gezagsdrager en hulpverlener met geweld je wijk uit jaagt.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 17:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, 10-jarigen die doodgaan is hartstikke leuk.
Dat jochie is 10. Hoe groot acht je de kans dat hij ooit een gezagsdrager of hulpverlener heeft belaagd?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik kan hier niet rouwig om zijn. Die mensen weten heel goed dat dit het gevolg is als je iedere gezagsdrager en hulpverlener met geweld je wijk uit jaagt.
Vrij klein, aangezien die niet meer zijn wijk in durven..quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat jochie is 10. Hoe groot acht je de kans dat hij ooit een gezagsdrager of hulpverlener heeft belaagd?
De hulpverleners moeten met gevaar voor eigen gezondheid toch maar zo'n jochie ophalen omdat hij niets verkeerd heeft gedaan?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat jochie is 10. Hoe groot acht je de kans dat hij ooit een gezagsdrager of hulpverlener heeft belaagd?
Je moet iemand de schuld geven, en in de spiegel kijken is gewoon niet leuk als het spiegelbeeld niet mooi is om naar te kijken.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:04 schreef Brum_brum het volgende:
Ik vind het zeer bijzonder hoe mensen liberalisme de schuld kunnen geven van nalatigheid van een socialistisch medisch systeem in het centrum van de macht van misschien wel het meest socialistische land van Europa.
Regel 1 van de ehbo cursus. Zorg voor je eigen veiligheid.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 23:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De hulpverleners moeten met gevaar voor eigen gezondheid toch maar zo'n jochie ophalen omdat hij niets verkeerd heeft gedaan?
Je baan is mensen helpen kan je dat niet kaart je dat aan bij je werkgever doet die daar niks aan neem je ontslag je hebt nou gewoon een dood jongetje op je gewetenquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 23:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De hulpverleners moeten met gevaar voor eigen gezondheid toch maar zo'n jochie ophalen omdat hij niets verkeerd heeft gedaan?
Ik niet. In dit geval ontbreekt de overheid, en dat is precies wat Libertariers willen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:04 schreef Brum_brum het volgende:
Ik vind het zeer bijzonder hoe mensen liberalisme de schuld kunnen geven van nalatigheid van een socialistisch medisch systeem in het centrum van de macht van misschien wel het meest socialistische land van Europa.
Dat vind ik dus ook.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:05 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Regel 1 van de ehbo cursus. Zorg voor je eigen veiligheid.
Nee hoor, want ze doen het verder goed. Alleen in de wijken waar ze zo worden neergestoken komen ze niet. En ik geef ze gelijk.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:06 schreef klawie het volgende:
[..]
Je baan is mensen helpen kan je dat niet kaart je dat aan bij je werkgever doet die daar niks aan neem je ontslag je hebt nou gewoon een dood jongetje op je geweten
In dit geval heeft de overheid een getto gecreëerd, mensen gelokt en afhankelijk gemaakt en nu de handen ervan af getrokken. Deze situatie was er niet geweest zonder overheid.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik niet. In dit geval ontbreekt de overheid, en dat is precies wat Libertariers willen.
Zonder overheid is de hele wereld een getto.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:08 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
In dit geval heeft de overheid een getto gecreëerd, mensen gelokt en afhankelijk gemaakt en nu de handen ervan af getrokken. Deze situatie was er niet geweest zonder overheid.
Nee, de hulpverleners in 1e instantie zeer zeker niet. In 1e instantie duidelijk die achterlijke aso's die ervoor hebben gezorgd dat hulpverleners huiverig zijn om die wijk in te gaan, en in 2e instantie de falende overheid die er niet voor kan zorgen dat deze hulpverleners veilig die wijk in kunnen gaan.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:06 schreef klawie het volgende:
[..]
Je baan is mensen helpen kan je dat niet kaart je dat aan bij je werkgever doet die daar niks aan neem je ontslag je hebt nou gewoon een dood jongetje op je geweten
Dus het is waar dat die wijken vol zitten met mensen uit de voormalige door Total veroverde gebieden terwijl ze teren op gratis aso subsidie van Peugeot.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:10 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zonder overheid is de hele wereld een getto.
Ze doen hun werk dus half dus niet goedquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:07 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ook.
[..]
Nee hoor, want ze doen het verder goed. Alleen in de wijken waar ze zo worden neergestoken komen ze niet. En ik geef ze gelijk.
Denk je dat die mensen voor de grap daar wonen die mensen hebben helemaal niksquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:13 schreef Montagui het volgende:
[..]
Nee, de hulpverleners in 1e instantie zeer zeker niet. In 1e instantie duidelijk die achterlijke aso's die ervoor hebben gezorgd dat hulpverleners huiverig zijn om die wijk in te gaan, en in 2e instantie de falende overheid die er niet voor kan zorgen dat deze hulpverleners veilig die wijk in kunnen gaan.
Kei klote voor die 10 jarige die aan deze hele situatie (mogelijk) part noch deel had, maar wat mij betreft op dit moment daarom een 'wrong time, wrong place' incident waarbij de verontwaardiging in 1e plaats dus naar zijn wijkbewoners en de overheid dient te gaan en dan pas naar de hulpverleners.
Natuurlijk wonen zij daar niet 'voor de grap'.... maar op dit moment is het wel zo dat ze daar wonen op de 'wrong time wrong place', ... yup.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:29 schreef klawie het volgende:
[..]
Denk je dat die mensen voor de grap daar wonen die mensen hebben helemaal niks
Hoe zou jij het vinden om als ambulanceverpleger (of brandweerman) zo'n wijk in te gaan en daar zonder reden gemolesteerd te worden? Ik hoop toch niet dat jij er van uitgaat dat elke hulpverlener een soort van 'Rambo' is he. Het zijn mensen zoals jij en ik, met hun eigen beweegredenen, gezin, familie en...leven.quote:Dit heeft niks te maken met wrong time wrong place dit is gewoon het falen van hulpdiensten niks meer en niks minder
Je zegt het zelf: dit zijn mensenlevens, dit is geen grap. Daarom komen ze die ghetto's ook niet meer in, want ze hoeven hun leven niet te riskeren.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:26 schreef klawie het volgende:
[..]
Ze doen hun werk dus half dus niet goed
Dit zijn mensen levens dit is geen grap tis geen kat die in de boom zit
Dus omdat je niks hebt mag je hulpverleners belagen en het leven bedreigen, maar moeten diezelfde hulpverleners wel die wijk in komen als ze nodig zijn? En dan tijdens het werk bedreigd worden? Fijne visie heb jij, misschien kan jij daar wel stage lopenquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:29 schreef klawie het volgende:
[..]
Denk je dat die mensen voor de grap daar wonen die mensen hebben helemaal niks
Dit heeft niks te maken met wrong time wrong place dit is gewoon het falen van hulpdiensten niks meer en niks minder
Niet jou probleem toch als arts als de auto wordt gestolen je moet staan voor je werk kan je dat niet moet je eigelijk niet eens meer op je werk verschijnenquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:34 schreef Specularium het volgende:
Tja, Parijs lijkt zich deels te hebben overgegeven.
Dus terecht dat ze moeilijk doen zonder politiebegeleiding. Straks ben je weer je hele ambulance kwijt.
Is alleen niet helemaal duidelijk waarom die chirurg er 2 uur over moest doen voor hij er was.
quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:39 schreef klawie het volgende:
[..]
Niet jou probleem toch als arts als de auto wordt gestolen je moet staan voor je werk kan je dat niet moet je eigelijk niet eens meer op je werk verschijnen
Ik heb maar een stukje van je zin gelezen aangezien het onleesbaar is zonder interpunctie. Denk je dat die hulpverleners niet aan de bel trekken en dit bekend is? Het is al zeer vaak fout gegaan, dagenlang zijn er rellen geweest om dit soort ongein. De bal ligt niet bij de hulpverleners maar bij politici en het tuig dat in die wijken woont.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:47 schreef klawie het volgende:
Laten we voorop stellen ik sta zeker niet achter enig geweld naar de hulpverleners toe maar als je je werk niet kan doen zouden de hulp verleners allang al aan de bel moeten trekkeb had dit jongetje niet dood voor hoeven gaan dit was aftellen op je vingers dat dit ging gebeuren het is immers hun verantwoording om mensen te helpen in dit soort sittuaties
Goedzo, je negeert de prachtwijken.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:47 schreef klawie het volgende:
Laten we voorop stellen ik sta zeker niet achter enig geweld naar de hulpverleners toe maar als je je werk niet kan doen zouden de hulp verleners allang al aan de bel moeten trekkeb had dit jongetje niet dood voor hoeven gaan dit was aftellen op je vingers dat dit ging gebeuren het is immers hun verantwoording om mensen te helpen in dit soort sittuaties
Je komt terug op het ziekenhuis ambulance is gestolen en je hebt er als arts geen omkijken meer aan en ik betwijfel of het daar echt so erg is als dat wij denkenquote:
Het moment dat je het zo ver laat komen dat een wijk zo erg is dat ambulances daar niet meer willen komen, ben je als overheid sowieso al verkeerd bezig.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:36 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je zegt het zelf: dit zijn mensenlevens, dit is geen grap. Daarom komen ze die ghetto's ook niet meer in, want ze hoeven hun leven niet te riskeren.
Zie hier de naieve idealist.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:39 schreef klawie het volgende:
[..]
Niet jou probleem toch als arts als de auto wordt gestolen je moet staan voor je werk kan je dat niet moet je eigelijk niet eens meer op je werk verschijnen
Ik negeer niemand ik zou er alles aan doen om iemand te redden als het mijn beroep zou zijnquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:54 schreef Specularium het volgende:
[..]
Goedzo, je negeert de prachtwijken.
Hoezo quote je mij om dit te beweren?quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:55 schreef Kenju het volgende:
[..]
Het moment dat je het zo ver laat komen dat een wijk zo erg is dat ambulances daar niet meer willen komen, ben je als overheid sowieso al verkeerd bezig.
Nee het is niet zo erg. Het is allemaal voor de grap, om die prachtmensen te pesten. Onbegrijpelijk.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:55 schreef klawie het volgende:
[..]
Je komt terug op het ziekenhuis ambulance is gestolen en je hebt er als arts geen omkijken meer aan en ik betwijfel of het daar echt so erg is als dat wij denken
Waarom doe je dat zo niet? Je hebt blijkbaar zoveel lef in je donder... maak je nuttigquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:57 schreef klawie het volgende:
[..]
Ik negeer niemand ik zou er alles aan doen om iemand te redden als het mijn beroep zou zijn
Zo is het toch of moet jij als chauffeur een andere ambulance kopenquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:57 schreef Montagui het volgende:
[..]
Zie hier de naieve idealist.
De realiteit is helaas anders.
Je zegt dat ze hun leven niet hoeven te riskeren. Dat oordeel is niet aan hun. Dat die omstandigheden zo erg zijn moeten zij mee dealen. Ze kunnen zich er niet aan onttrekken omdat het zo lastig of zelfs gevaarlijk is.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:57 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Hoezo quote je mij om dit te beweren?
Reageer eerst hier maar eens op:quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:58 schreef klawie het volgende:
[..]
Zo is het toch of moet jij als chauffeur een andere ambulance kopen
quote:Hoe zou jij het vinden om als ambulanceverpleger (of brandweerman) zo'n wijk in te gaan en daar zonder reden gemolesteerd te worden? Ik hoop toch niet dat jij er van uitgaat dat elke hulpverlener een soort van 'Rambo' is he. Het zijn mensen zoals jij en ik, met hun eigen beweegredenen, gezin, familie en...leven.
Nee klopt. Ze mogen niet zelf bepalen of ze hun leven wagen. Brandweermannen moet ook brandende gebouwen in om mensen te redden, ook al is de kans zeer groot dat ze wat overkomt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:59 schreef Kenju het volgende:
[..]
Je zegt dat ze hun leven niet hoeven te riskeren. Dat oordeel is niet aan hun. Dat die omstandigheden zo erg zijn moeten zij mee dealen. Ze kunnen zich er niet aan onttrekken omdat het zo lastig of zelfs gevaarlijk is.
Arts is niks voor mijquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 00:58 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Waarom doe je dat zo niet? Je hebt blijkbaar zoveel lef in je donder... maak je nuttig
Dat is natuurlijk geen vergelijking aangezien het werk van een ambulancebroeder niet onderhevig zou moeten zijn aan gevaar. Voor een politieagent of brandweerman ligt dat anders, die kunnen een risico-inschatting doen en de mogelijkheden inschatten of ze zichzelf en het slechtoffer naar buiten kunnen krijgen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 01:00 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee klopt. Ze mogen niet zelf bepalen of ze hun leven wagen. Brandweermannen moet ook brandende gebouwen in om mensen te redden, ook al is de kans zeer groot dat ze wat overkomt.
Je hoeft ze alleen maar op te halen in een ambulance. Alleen maar even op en neer rijden. De wijken zijn daar best chill, gewoon doen.quote:
En als die begeleiding niet wordt geregeld, wat dan? Toch maar gaan, met gevaar voor eigen leven? Ben het verder wel met je eens, maar het mag gewoon niet dat ze gedwongen naar een zeer onveilig plek moeten waar zelfs de politie niet heen durft.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 01:02 schreef Kenju het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk geen vergelijking aangezien het werk van een ambulancebroeder niet onderhevig zou moeten zijn aan gevaar. Voor een politieagent of brandweerman ligt dat anders. maar als een ambulance ergens moet komen, moeten ze daar gewoon naar toe gaan. Dan regelen ze maar een ME-begeleiding als dat nodig is.
Tsja, als de ambulance niet start? Als de brug open blijft staan? Dat zijn incidentele onvoorziene omstandigheden. Ze moeten het gewoon klaar hebben staan.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 01:03 schreef bijdehand het volgende:
En als die begeleiding niet wordt geregeld, wat dan? Toch maar gaan, met gevaar voor eigen leven? Ben het verder wel met je eens, maar het mag gewoon niet dat ze gedwongen naar een zeer onveilig plek moeten waar zelfs de politie niet heen durft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |