Of je bouwt buiten het centrum een station met goede verbinding naar het centrum, zonder deze problemen. O wacht...quote:Op woensdag 23 juli 2014 17:16 schreef icloud het volgende:
[..]
Den haag is een kopstation en levert dus veel meer problemen op.
In principe hoeven alleen de internationale treinen kop te maken in luik, de overige treinen kun je oplossen met een crossover overstap.
Luik moet het juist hebben van zijn centrum.quote:Op woensdag 23 juli 2014 17:38 schreef dcm360 het volgende:
[..]
Of je bouwt buiten het centrum een station met goede verbinding naar het centrum, zonder deze problemen. O wacht...
nee. Kutmensen. En ik ben een schijterd.quote:
Hoe is je aankomst in Utrecht vandaag?quote:Op woensdag 23 juli 2014 17:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
nee. Kankermensen. En ik ben een schijterd.
Gister zelfde gekut tussen Zwolle en Leeuwarden met van die adhd kids. Toen ik binnen kwam lopen al. Gelijk iets van gezegd. Ging daarna nog wat drinken halen bij de Kiosk en bij terugkomst waren ze netjes een coupe opgeschoven. Als je het netjes vraagt snappen ze het meestal wel.quote:
dit dus.... de mensen die specifiek in een stiltecoupe willen zitten weten waar ze moeten zijn... diegene die er niet specifiek willen zitten letten er ook niet op en dan is er nog de groep die niet caredquote:Op woensdag 23 juli 2014 19:13 schreef Zug-Chef het volgende:
Als je het netjes vraagt snappen ze het meestal wel.
Schiiiiiiiiiterende locs!quote:Op woensdag 23 juli 2014 00:14 schreef b2py het volgende:
[ afbeelding ]Eurocity 170 staat klaar te Budapest Keleti-palyudvar om de trein naar Dresden Hbf te trekken. Voor ondergetekende was Praha Havlani nadrizi de eindbestemming.
herkenbaarquote:Op woensdag 23 juli 2014 19:39 schreef Dr_Flash het volgende:
En het gekke is, het maakt mij op zich niet uit waar ik terecht kom in de vaart der volkeren. Als ik in een normale-mensencoupé terecht kom en mensen zitten te praten of te bellen, dan stoor ik me er totaal niet aan. Maar in een stiltecoupé heb ik dan een soort van angst voor mogelijke plaatsvervangende schaamte "Oh jee straks zegt er iemand wat van EN DAN?!"
Ik ben me er eentje![]()
Graag gedaan :-)quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:59 schreef Sandrvich het volgende:
[..]
Schiiiiiiiiiterende locs!Jammer dat ze straks met die nieuwe Skoda dingen gereden gaan worden, dan rijden die dingen niet meer 550 kilometer dagelijks aan één stuk.
Het is meestal OF 100 Watt, of 1 Ampere bij 230Vquote:Op zondag 20 juli 2014 00:22 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Waar is Darkwing voor het testen als je hem nodig hebt?
Biertje?quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:41 schreef Dr_Flash het volgende:
ALS IK HIER TOEVALLIG IN HET STILTETOPIC ZIT MOETEN JULLIE HET MAAR ZEGGEN HOOR
Wat is dat voor teringshit joh? Ik pakte afgelopen zaterdah de ICD van Breda naar Rdam, gaat ie over Dordrecht en had in principe gewoon de dienstregeling kunnen halen (Deed ie niet want hij stond 5 minuten stil), waarom rij je dan nog over de HSL?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 18:45 schreef James1988 het volgende:
[..]
Het mooiste aan Dordrecht is toch wel er nonstop voorbij rijden. Dat geldt ook voor Delft
quote:Op zaterdag 19 juli 2014 19:27 schreef JDude het volgende:
De andere vergaderzalen heten zeker "profiel-van-vrije-ruimte" (daar was in Frankrijk een dure vergadertafel voor besteld, die bleek echter net te breed),
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |