Sorry DDA!! Het is gewoon lastig met alle verhalen online. Heel erg bedanktquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:35 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
Kunnen jullie mij uitleggen waarom jullie Arcana voer dat 3 x zo veel calcium en 1,5 x zo veel eiwit dan Specific Adult bevat, aanraden / willen geven aan een pup die op dit moment Minder Calcium en Minder Eiwit moet
Rocky is prima op gewichtquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:13 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Heb je een foto waar Rocky staand op staat? Zo zittend oogt hij iets te dik namelijk
Toe nou ff zegquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:48 schreef MeneerLogica het volgende:
de laatste kilotjes rc 50/50 mixen met specific of meer specific?
Oeps, bedankt iedereen!!quote:Op vrijdag 25 juli 2014 21:50 schreef Queller het volgende:
[..]
Toe nou ff zeg
F&F / Stel je vragen aan de dierenarts! deel 19
Begrijpelijkquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:40 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Geeft niks![]()
Maar de eigenaar van Rocky is blijkbaar erg beïnvloedbaar (logisch, want hij wil het beste voor zijn hond), Maar ik heb liever dat hij naar de adviezen van de dierenarts luistert en niet nog meer in de war raakt.
quote:Op vrijdag 25 juli 2014 23:47 schreef knoblaucha6 het volgende:
Zo als ze nu is is ze weer zo HHH, nog steeds de hielenklever maar ook weer vol huppelen, zo gek als een deur, duidelijk blij met haar leven.vrolijk alles aan barrels rollenl en aan de wandel, weer volle aandacht ( ) voor de postbode en de pakjesmeneer, graaft na een poepje de dijk compleet naar de gallemiezen, ze hangt weer enthousiast aan mensen dus het gaat
Met een pup kan je kleine stukjes oefenen (heel korte stukjes). Echt beginnen met hardlopen met een Labrador kan vanaf de leeftijd van 12 maanden. En dat gewoon langzaam opbouwen (net als Eviquote:Op zaterdag 26 juli 2014 09:43 schreef Qwea het volgende:
hey DDA?
Als Link volwassen is wil ik met hem hardlopen. Wanneer kan ik dat oefenen? (Ivm gewrichten) We hebben bv net (kwam MikeyMo en Link tegen onderweg) de laatste 300 meter naar huis gelopen... hij snapt het nog niet
Ik ga geen canine cross doen, en loop zelf meestal rond 5 a 6u 's ochtends hard, voor de koelte. Water is een goeie. Zal tzt even zo'n gordel aanschaffen met waterflesjes erin. Die röntgen wilde ik sowieso al gaan maken. Maar goed, 12 maanden dus. Mooi, kan ik volgend jaar zomer meequote:Op zaterdag 26 juli 2014 11:38 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Met een pup kan je kleine stukjes oefenen (heel korte stukjes). Echt beginnen met hardlopen met een Labrador kan vanaf de leeftijd van 12 maanden. En dat gewoon langzaam opbouwen (net als Evi). Als je echt Cani-cross wedstrijden mee gaat lopen, dan is het zeer verstandig om op de leeftijd van 18 maanden de hond orthopedisch te laten keuren door een dierenarts en de rontgenfoto's van de heupen en de ellebogen te laten maken.
Uiteraard niet gaan hardlopen als het te warm is en/of de luchtvochtigheid te hoog is en/of asfalt te warm is. Alsfalt en grindpaden zijn sowieso niet goed om lange afstanden mee te lopen, want zij beschadigen de zooltjes. Het beste is een hard egaal bospad.
Met een muilkorf om kan je niet gaat hardlopen, want Link moet vrij kunnen hijgen!
Neem ook water mee voor je hond tijdens het hardlopen.
Maar je kan nu alvast kleine stukjes oefenen hoor. Jong geleerd is oud gedaanquote:Op zaterdag 26 juli 2014 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ga geen canine cross doen, en loop zelf meestal rond 5 a 6u 's ochtends hard, voor de koelte. Water is een goeie. Zal tzt even zo'n gordel aanschaffen met waterflesjes erin. Die röntgen wilde ik sowieso al gaan maken. Maar goed, 12 maanden dus. Mooi, kan ik volgend jaar zomer meeThnx DDA
die gordels zijnnu in de aanbieding bij de Lidlquote:Op zaterdag 26 juli 2014 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ga geen canine cross doen, en loop zelf meestal rond 5 a 6u 's ochtends hard, voor de koelte. Water is een goeie. Zal tzt even zo'n gordel aanschaffen met waterflesjes erin. Die röntgen wilde ik sowieso al gaan maken. Maar goed, 12 maanden dus. Mooi, kan ik volgend jaar zomer meeThnx DDA
Sorry, maar je konijn is niet bijzonder op dit gebiedquote:Op zaterdag 26 juli 2014 11:51 schreef Ynske het volgende:
Deda. T valt me op dat mijn dwergkonijn altijd als eerste gaat ruien op de ruggengraat. En daarna de rest pas. Hebben meer konijnen dat?
Ziet altijd zo raar uit een dunnere reep op die rug
Kon geen kwaad zei da hier.
Dat is een normaal spelgedrag, maar het is uiteraard geen gewenst gedrag. Je moet eigenlijk als zij leuk spelen, dat gedrag belonen. En dat bijten moet je zien te voorkomen (nooit zo ver laten komen). Dus je hand weghalen en direct stopen met het spelen als zij bijten is prima!quote:Op zaterdag 26 juli 2014 12:23 schreef Vicky het volgende:
DiDa, onze poezendames zijn heel lief en aanhankelijk en liggen het liefst de hele dag bij ons. Hartstikke gezellig natuurlijk maar als we aan het aaien zijn gaan ze ineens bijten/vechten. Is dit speels gedrag?
Op het moment dat ze het doen halen we gelijk onze hand weg.
Liever niet, want er zit erg veel vet in. DDA mag wel pijnboompitten, bij voorkeur in vorm van verse pestoquote:
Op zondag 27 juli 2014 11:28 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |